Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • GŁĘBOKO MNIE ZASMUCIŁ TEN TEKST
  Nie jest dobrze. Skoro Świat ma być pod ochroną WASP-ów - źle Światu temu wróżyć należy.
  Wczoraj wypowiedział się Generał Ludwik Wasiak - że teraz w każdej chwili, człowiek każdy się może spodziewać śmierci, która zostanie wystrzelona z drona. Każdy, kto nie chce panowania WASP-ów. No cóż, trzeba cierpliwie czekać na ich koniec.
  + Amen
  USA-policjant wolnego świata
 • RYSZARDZIE, TEN ANONIMOWY OFICER FRONTU IDEOLOGICZNEGO* "ORACZ"
  ...który Ciebie oskarża o okultyzm perfidnie (bo widzisz sens współpracy z III Rzeszą, zamiast się z nią bić straceńczo i w osamotnieniu) - to fałszywa persona. Mnie oskarża, że zabiłem Bohdana Porębę. Straszne świństwo mi robi. Mam nadzieję, że ludzie nie uwierzą temu AOFI*, że go zdemaskują i będą pokazywać paluchami jako oszusta i manipulatora antypolskiego wstręciucha. Proszę, jeśli to możliwe - pomóż w zdemaskowaniu Oszusta.
  [ładnie prosi]
  ==========
  * AOFI - anonimowy oficer frontu ideologicznego, antypolski oszust internetowy nękający patriotów polskich przez internet, a szczególnie endeków nie-giertychowskich.
  Rok 2....? „Myśli moje - nieuczesane”. Odcinek 4. Ostatni.
 • 14 KWIETNIA 2008 - DWA LATA PRZED ZAMACHEM...
  Tego dnia wybitny rzeźbiarz polski Bartłomiej Kurzeja po raz pierwszy wypowiedział swoją przepowiednię - że "Króla wybrał Naród i był znamienity, ale Naród zdradził, więc będzie zabity". Było to przed Pałacem Prezydenckim, w miejscu, w którym później stanął Krzyż. Sto dni później 13-go lipca 2008 zginął Profesor Geremek. Powtórzył Mistrz Bartłomiej tę przepowiednię, kiedy Lech Kaczyński podpisywał Traktat Lizboński 10-go października 2009, dokładnie pół roku przed Zamachem. Czyli w dialogu między-narodowym jest jakieś oddziaływanie Duchów, Sfery Nad-przyrodzonej. Wiem to, bo widziałem.
  A zatem doszukiwanie się jakichś powiązań w dziejach wojen polsko-rosyjskich jest słuszne. Zwrócę uwagę, że zawsze w tych wojnach brała udział Jakaś Trzecia Siła. Jacyś Szwedzi, Jacyś Niemcy, Jakieś WASP-y...
  A te Trzecie Siły mają swoją złowrogą, anty-słowiańską duchowość. Pochodzą od Diabła i szkodzą normalnym stosunkom między-słowiańskim.
  Ostatnio się na dworze Putina - cara Rosji objawił jakiś satanista Dugin, wzywający do zabicia Polski... Historia się powtarza.
  Lekarstwem na To Zło jest bezpośredni dialog polsko-rosyjski. BEZ POŚREDNIKÓW. Inaczej będzie nowy Katyń i Kołyma.
  Moskwa z datami
 • POPIERAM PANA MAGISTRA MATEŃKĘ
  Znam, lubię i szanuję. Fajny kolega, Słowianin prawdziwy. Powodzenia w wyborach.
  Wojciech Mateńka – Twój i Nasz Senator z Lublina
 • PAN REDKTOR JAROSŁAW RUSZKIEWICZ VEL SPIRITO LIBERO...
  Będę bronił Pana Redaktora Ruszkiewicza. Przez pewien czas Redaktora Naczelnego NEon24.pl. Postać wybitna, pielęgnująca polski język i kulturę. Pozwolę sobie zauważyć, że fotografia wiodąca w artykule Pana Mind Service to kadr filmu TELEWIZJI NARODOWEJ. Uczciwe by było, gdyby Pan Redaktor to zaznaczył. Już od roku 2007-go narodowcy realizują swoją medialną misję telewizyjną i należy się tej patriotyczenj pracy szacunek.
  Bardzo mi przykro.
  Wyrok
 • PROSZĘ SIĘ NIECO WZNIEŚĆ, PANIE REDAKTORZE RAM!
  Ten Pański tekst, czyli prawie goły cytat, jest najlepszą ilustracją, jak ubodzy intelektualnie się staliśmy, za sprawą Naszych Wrogów. Drogi Panie Redaktorze RAM, bardzo proszę prze-edytować to coś, co Pan napisał i nadać temu czemuś jakiś kształt, jakiś opis - o co chodzi? A nie tylko gołe linki. Samo zamieszczenie linków to NIEGODNE jest pisania na elitarnym portalu narodowym prawdziwie polskim. Czy Panu nie wstyd? Doktor Opara i Przyjaciele Opary flaki wypruwają finansowo, żeby Polacy coś mieli trwałego, a Szanownemu Panu się nie chce dziesięciu zdań wydusić z siebie? Oburzyłem się i to strasznie.
  [oburza się, pyrga sprzętami, fuka]
  Zamiast ładnie opisać jak sprytni Włosi obronili z Bożą Pomocą (Bóg pomaga sprytnym!), zamiast konkretnie opisać jak Polacy dali sobie odebrać przez WASP-ów rządy w Polsce, i jak WASP-y nas wydali na rzeź, jak to się ma geopolitycznie, społecznie i cywilizacyjnie - Pan kładziesz Taki Temat. No żal...
  Pił Pan coś? Czy odwodniony znowu? Co wpłynęło na taką posuchę intelektualną Pańską?
  O nadziemskiej mądrości Włochów...
 • POPRAWKA. A WŁAŚCIWIE DWIE POPRAWKI.
  W tytule litery "d" zabrakło. Powinno być "pod", a jest "po". Tak jak by Krzyż miał przeminąć w Polsce. Nomen omen...
  No i proszę (to jest moja osobista prośba) tytułować teksty wielkimi literami. Taka jest tradycja piśmiennictwa polskiego od kiedy nasz naród się nauczył używać łacińskiego alfabetu do wyrażania polskich myśli.
  Oprócz tego, że tytułując wielkimi literami robimy dobrze sobie, naszej Tradycji, naszym Przodkom, to miejmy świadomość, że takiego tytułowania, w którym całe zdanie jest napisane "wołami" bardzo nie lubią WASP-y, czyli mówiąc skrótowo - funkcjonariusze Mossadu, Hagany, CIA, MI6 i inne pokrewne mafie zbrodnicze. Tytułowanie "po polsku" zaburza ich czytniki tekstowe, tzw. "skanery pisma". Utrudniamy ich prace tak tytułując.
  Gdzieś na NEonie24 jest mój tekst, gdzie systematycznie wyłożyłem jak ważne pisanie "po polsku" jest ważne w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (PIWO). Jest to element naszego ataku, rozpoznania Obcych, prowokacji Wrogów do ujawnienia się. A Wróg Ujawniony traci na swojej sile, nie może stosować podstępu.
  A zatem, Drogi Autorze - proszę o dwie poprawki.
  "POLSKA POD KRZYŻEM"
 • @staszek kieliszek 01:53:19 - PANIE STASZKU...
  Ale Pan Moskal nie dlatego był wielki i dorównywał Naszemu Panu Prezesowi, że był równy pod względem majątku. Ja się nie wypowiem, czy porównywanie ma sens. Pan Kobylański działał gospodarczo na gruncie chyba dla Polaka katolika endeka łatwiejszym, bo w Ameryce Łacińskiej - wśród E.L.I.C. (european latinoamerican italian-led catolics), a Pan Moskal wśród W.A.S.P.-ów, czyli w samym mateczniku i bastionie tego Zła.
  Chodzi o to, że Pan Moskal był pierwszą osobą publiczną reprezentującą Polonię - która powiedziała NIE! roszczeniom hochsztaplerów holokaustowych. Został za to straszliwie ukarany - skazany na śmierć cywilną, na zapomnienie i wzgardę wśród Ciemnego Ludu. Ja się obawiam, że Pan właśnie prezentuje taką wzgardę, takie WASP-owskie poniżanie Pana Moskala - być może będąc zwykłym prostym Polakiem, naiwnie dającym wiarę WASP-owskiej propagandzie, inspiracji, podpowiedzi i prowadzeniu. Niech Pan NIGDY WIĘCEJ nie poniża Pana Moskala, proszę Pana. Za to co dla nas, Polaków zrobił - należy się Moskalowi szacunek. Po tym się poznaje klasę człowieka - że potrafi być wdzięczny.
  Polonia w USA budziła nadzieję, że się zorganizuje w centralne światowe polskie lobby, ale się tak nie stało. Takim ośrodkiem lobbingu polskiego stała się organizacja Pana Kobylańskiego, czyli USOPAŁ. On to sponsorował i prowadził. Po endecku. Mądrze. Jak Pan Bóg przykazał. I za to bądźmy Jemu Zmarłemu wdzięczni. Nie po to umarł, żebyśmy dezawuowali polskich patriotów, lecz abyśmy podziękowali Bogu i Królowej Naszej za wielką łaskę, która przez Niego dla Polaków się wydarzyła, łaskę Pana Króla...
  Bo wszelka władza pochodzi od Boga. Jedna - jest słuszną karą i bolesnym przypomnieniem, że jesteśmy słabi i zależni. Ale jest inna władza, prawdziwie polska, narodowa. I taka władza jest piękna, mądra, dla biednej polskiej duszy jest kagankiem, latarnią dobrą drogę wskazującą. I taki był Nasz Pan Prezes. I obyśmy jeszcze takich wodzów mieli.
  +Amen
  UMARŁ JAN KOBYLAŃSKI, KRÓL POLAKÓW NA UCHODŹSTWIE...
 • HEHEHE... CZYLI "BARANKIEM" JEST WŁODZIMIERZ WŁODZIMIERZOWICZ PUTIN.
  No bo kto ostatnio zaprowadził pokój na Bliskim Wschodzie, jak nie Imperium Słowiańskie nasze kochane? A właśnie. A właśnie! Nie ma to jak uważnie czytać Biblię. Tam wszystko jest przepowiedziane.
  Technologia 5G - Znamię Bestii Sieć śmierci Bestii cz.1
 • @57KerenOr 12:08:26 - ZGODA Z BIBLIĄ JEST NAJWAŻNIEJSZA
  Dzisiaj rozmawiałem z Magistrem Czeczetkowiczem i z bólem, i troską pochyliliśmy się nad Pańską nie-biblijną postawą.
  Opodatkowanie potomków królobójców jest zgodne z tym biblijnym opisem, kiedy przodkowie elit izraelskich krzyczeli "Krew jego na nas i na dzieci nasze!". Nikt, kto zna Pismo - nie może być przeciwko temu symbolicznemu rozliczeniu historycznemu. Podatek Czeczetkowicza jest po prostu SŁUSZNY.
  Kolega Czeczetkowicz bije Pana na głowę jeśli idzie o wiedzę i WYCZUCIE Biblii.
  Brawo ten Pan. Szacunek.
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @goat 12:11:39 - ALEŻ SZANOWNY PANIE...
  Święto Bożego Narodzenia należy do Boga. Kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu - wszystko jest na właściwym miejscu. Ktoś kto rozumie Boże Narodzenie - ten nigdy nie podniesie ręki na Maryję, która urodziła...
  To jest bardzo mądre, biblijne podejście.
  Boże Narodzenie - a tak dokładniej: czyje?
 • W OKTAWIE TEGO ŚWIĘTA...
  ...bo my się cieszymy przez osiem dni i nocy - że Bóg Się narodził z Maryi Panny. To jest bardzo biblijne, to nasze świętowanie. Ucztujemy z Królem Królów i Panem Panów. My, biedni i mali, a zaproszeni... którzy korzystają mądrze z ZAPROSZENIA...
  Repsolku, trzymaj się cieplutko.
  Życzenia Świąteczne od Kolegi Repsola
 • @Adam Czeczetkowicz 14:59:22 - ADAMIE.....
  Pozwól się P.T. Redakcji pochylić nad tematem. Na razie okazała spore zaufanie Panu Kerenorowi, który okazał nie-biblijne podejście, niezgodnie z Pismem Świętym. Moim zdaniem całkowicie niesłusznie. Odwagi, Redakcjo!
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • PROŚBA DO REDAKCJI, O PRZYWRÓCENIE TEKSTU MAGISTRA CZECZETKOWICZA.
  Bardzo mnie zainteresował pomysł Pana Magistra Czeczetkowicza współpracy finansowej Żydów z Państwem Polskim. Oczywiście, że z entuzjazmem go popieram.
  Symboliczne rozliczenie się Polaków z Żydami jest zgodne z Pismem Świętym i to jest słuszna droga.
  Funkcjonowanie NEonu24 jako odważnej agendy Polaków zarządzających swoimi aktywami - super sprawa. A ilu Żydów zacznie tu zaglądać, jak się zorientują, że po naszej stronie są ludzie traktujący ich poważnie, bez zbędnych wrogich emocji. Odwagi, Redakcjo.
  Magister Adam słusznie prawi.
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @Krystyna Trzcińska 21:35:04 - ALEŻ PANI KRYSTYNO... JA? JA PANI WIĄŻĘ CIĘŻARY?
  Toż ja Pani ułatwiam, żeby się Pani nie zagrzebała pod ciężarem Świętej Teologii. Święty Franciszek z Aniołami ułatwia Szanownej Pani pojęcie pewnych spraw. Choinka to cudowne narzędzie obrazująca jak fajne i ciepłe, i świetliste jest Boże Narodzenie. Niech Pani nie dąsa się, lecz zrozumie. Pod Choinką się dzieją cuda. Jak w Biblii. Biblia to zapowiedziała. Że nie ma takich spraw ukrytych, których nie będzie się głosiło po dachach.
  Ja jestem wierny Biblii. Jak Aniołowie i Maryja.
  Biblia o tym mówi.
  :)
  Wesołych Świąt!
  Boże Narodzenie - a tak dokładniej: czyje?
 • @Krystyna Trzcińska 21:10:21 - PANI KRYSTYNO... CHODZI O CHOINKĘ...
  To choinkę wprowadził do Kościoła Święty Franciszek. Osiemset lat temu. Maryję do Kościoła OFICJALNIE wprowadził sam Pan Jezus dwa tysiące lat temu - tuż przed swoją Chwalebną Śmiercią na Krzyżu, powierzając Jej Swoich Uczniów. Biblia o tym mówi. Chociaż tak naprawdę to Maryja wprowadziła Pana Jezusa do Kościoła rodząc Go 33 lata wcześniej. Uczyniła to, bo Bóg tak chciał.
  Albo jeszcze inaczej można to opowiedzieć Ludowi Kroczącemu W Ciemności. Bóg utworzył Kościół poczynając Pana Jezusa w Dziewiczym Łonie. Pojawiła się wspólnota Boga z Człowiekiem - Kobietą. Pierwszy moment istnienia Kościoła to spotkanie Aniołów, Maryi i Boga - Ducha Świętego kiedy się pan Jezus Poczynał, potem nastąpiło objawienie sprawy Józefowi we śnie i Janowi w łonie Elżbiety, a ta jak to kobieta - poleciała wypaplać całemu światu co się dzieje. Język kobiety jest jak wiatrak... Biblia o tym mówi.
  Ale z kolei o Choince Bożonarodzeniowej w Biblii nie ma. Z Choinką jest inaczej. To Choinka jest opowieścią Świętego Franciszka o Bożym Narodzeniu. Jest jakby zobrazowaniem opowieści o Dziewicy, wiecznie zielonej, wiecznie rodzącej Owoc, przyczynie Naszej Radości, wokół której wirują anioły... ja widziałem te anioły jak byłem małym chłopcem i mieszkałem w Tyszowcach z Rodzicami. Zostawiały białe włosy na gałązkach.
  I te Anioły bardzo grzecznie Pani radzą - żeby Pani nie przekręcała dobrych myśli, nie oskarżała mnie, niewinnego o chlanie alkoholu w Wigilię naszą polską kochaną... no i bardzo Panią proszą, żeby się Pani zapoznała ze Świętym Franciszkiem, tak lubianym przez Anioły. Bo Anioły lubią fajnych ludzi, takich jak Franciszek. Biblia o tym mówi.
  :)
  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
  Boże Narodzenie - a tak dokładniej: czyje?
 • @Krystyna Trzcińska 20:33:08 - ALEŻ OCZYWIŚCIE, ŻE WEDŁUG BIBLII...
  W Księgach Starego i Nowego Testamentu jest mnóstwo informacji, że religia żydowska, a potem chrześcijaństwo WPROST BAZOWAŁO na niektórych gestach, czy odniesieniach egipskich. Daleko nie szukać - weźmy słowo wieńczące każdą modlitwę chrześcijańską i żydowską - czyli nasze polskie swojskie "Amen", wymawiane po egipsku jako "Amin". Pochodzi ze słownika egipskiego i oznaczało imię Amona, który wieńczy dzieło. A święty Jan używa tego imienia dla Pana Jezusa. Czyli można? Można! Tak samo mitry biskupie kościoła katolickiego - są egipskie, albo obelisk na Placu Świętego Piotra - jest całkowicie wzięty z Egiptu, ale zwieńczony urną z prochami Świętego Piotra. To wszystko według Biblia. Biblia uczy - że żeby zbudować dobrą Świątynię, należy zaczerpnąć wiedzy i umiejętności u tych, którzy takie świątynie już budowali. Wszystko według Świętych Ksiąg czynimy, my katolicy, wierni Kościoła Świętego. My jak Salomon postępujemy, nie inaczej. Bazujemy i się opieramy na dobrych i sprawdzonych wzorcach. Tak jak Biblia nakazuje.
  :)
  Wesołych Świąt
  Boże Narodzenie - a tak dokładniej: czyje?
 • BRAWO DZIECI POLSKIE !!! OTO MOC BOŻEGO NARODZENIA :)
  Sławomirze, bardzo Ci Cały Naród Polski jest wdzięczny za to, że pokazujesz piękno Bożego Narodzenia. Tę prawdę - że Maryja urodziła Synka, i że tym Synkiem jest Bóg Wszechmogący, Stwórca Nieba i Ziemi.
  Dzisiaj idzie kolejna nawała bolszewicka na Nasz Kraj i nawet Boże Narodzenie jest molestowane przez różnych agentów i inspirowanych agenturalnie mędrków - że niby Bóg się nie narodził z Dziewicy Maryji, lecz jakieś Słońce. Znowu Dzieci Polskie są otumaniane, że "Baga niet"!
  JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE NA STOGACH W GDAŃSKU
 • I PO CO TAK OBRAŻAĆ KATOLIKÓW? NARODZINY SŁOŃCA TO ILUZJA. :)
  Wcale nie obchodzę Bożego Narodzenia bez-refleksyjnie, ani nie oddaję hołdu Słońcu, czy innemu stworzeniu podczas tych Świąt, czy jakichś innych. I moi przyjaciele, prawdziwi Polacy i katolicy tak samo. Znam mnóstwo młodzieży i dorosłych, i starców mających właściwe poglądy na temat Bożego Narodzenia.
  Kościół Matka Nasza jest roztropny i skorzystał z obiektywnego faktu jakim jest przesilenie zimowe pod koniec grudnia, aby zobrazować tym przesileniem jak ważna jest obecność Boga w sercu człowieka i w sercu narodów. A nie ma obecności bez początku tej obecności - czyli właśnie narodzenia. W tym przypadku mówimy o świętowaniu narodzin Boga w dniu, w którym "odnawia się" Słońce. Żeby każde dziecko rozumiało, że Bóg to Światłość, a brak Boga - to Ciemnota. Bardzo mądrze zorganizowane święto mamy. I jesteśmy z tego dumni.
  To, że zmajoryzowaliśmy w ten sposób religię mniej wartościową, czczącą jakieś mętne wyobrażenia, jakieś słońce, czy inne planety - to zrobili nasi Przodkowie mądrze, a ich mądry pomysł wytrzymał próbę czasu.
  Wszystkich lejących ślozy nad jakimś przesileniem słonecznym i religią słoneczną uprzejmie informuję - że pewien fajny katolicki polski ksiądz (nazywał się Mikołaj Kopernik i był z Torunia jak Ojciec Rydzyk!) udowodnił, że w ogóle całe to "rodzenie się" Słońca jest złudzeniem, zależnym od miejsca zamieszkania. Na przykład nasz Szef i Gospodarz Ryszard Opara mieszkający w Australii w ogóle pod koniec grudnia nie ma żadnego przesilenia zimowego, lecz letnie. Tak więc się okazuje, że Boże Narodzenie wytrzymuje próbę czasu, a cała ta poezja słoneczna, cały ten fałszywy kult Słońca, które Bogiem nie jest - to tylko ornament, ozdoba, jakiś wspomnienie mętne i historyczne tylko - jak ludzie sobie mniemali przed wiekami, ale już nie mniemają, bo wiedzą wiele więcej.
  ==========
  A już próba zohydzenia naszej kochanej choinki, która jest nawiązaniem do Płonącego Krzewu Mojżesza oraz do Dziewicy Maryi, którą wprowadził do Kościoła Świętego jako zwyczaj Święty Franciszek, Przyjaciel Aniołów - to jest bardzo przykre. Radzę tej osobie, która zohydza Drzewko Choinkowe, żeby się opamiętała, bo jest ono bardzo lubiane przez Aniołów. Anioły lubią Świętego Franciszka i Choinkę Bożonarodzeniową, i Maryja, Królowa Aniołów też Ją lubi. I bardzo się smuci, że ktoś zamiast się cieszyć z Nią tym, że szczęśliwie urodziła Synka Swojego - w jakiś perfidny sposób te Narodzenie umniejsza.
  Zobaczycie, Panie Kolego Husky, że Wam jutro auto nie zapali, że brama do garażu się zatnie (macie Wy chociaż garaż? a widzicie! biedniście, bo z Anioły nie współpracujecie!), że Żona Wasza będzie ból głowy miała, że kiełbasa się Wam świąteczna przypali. I dobrze Wam tak. Anioły robią różne psikusy, jeśli ktoś postponuje, czci nie oddaje Maryi, Matce Boga, Matce Kościoła i Królowej Aniołów.
  Weźcie się z postponowaniem Choinki Bożonarodzeniowej POWSTRZYMAJCIE. Nie ten kontest, nie ta pora. W tresowaniu Polaków ZNOWU Panie Kolego żeście się zagalopowali. ZGRZYTNĘŁO...
  ==========
  24.12.1940,Auschwitz // Na placu apelowym Niemcy ustawili choinkę oświetloną elekt. lampkami. Pod nią ułożyli ciała więźniów zmarłych w czasie pracy albo zamarzniętych podczas apelu. SS-man Karl Fritzch określił ciała leżące pod drzewkiem jako prezent,dla tych,którzy jeszcze żyją // [rycina z choinką w Auschwitz pod którą leżą trupy więźniów] //
  nadużycie link skomentuj // Husky 24.12.2018 18:45:52
  Boże Narodzenie - a tak dokładniej: czyje?
 • BYLIŚMY POD WILLĄ JARUZELSKIEGO, KISZCZAKA I URBANA...
  W sposób naturalny przyszła kolej na Wałęsę. Okazuje się - że był współ-winny, Był rozprowadzającym, prowokatorem, graczem wynajętym i świadomie prowadzącym naród ku fizycznej i duchowej likwidacji.
  Ale się Wrogom nie udało. Nic to, że sowiecki Wajda nakręcił o nim film, na nic, że specjaliści WASP-owscy kreowali na wielkiego lidera, na nic się zdało, że agenci watykańscy prowadzili w karierze Wałęsy fałszywy wątek maryjny, aby zwieść naiwnych katolików polskich...
  Pamiętam tę audycję w Radio Maryja przed wyborami prezydenckimi w roku 1995-tym, w której kilku pretorian Ojca Rydzyka usiłowało nakłonić Pana Prezydenta Wałęsę do aktu zawierzenia siebie i Polski Matce Boga. Liczyli, że starającego się o reelekcję Wałęsę przymuszą, a sami staną się jako skuteczni prorocy, skarbiący sobie uznanie katolickich mas.
  No, ale się zawiedli. Wyszli na nieprzekonujących durniów, a nie na proroków. Wałęsa ich po prostu nie zrozumiał. Wyszło żenująco i głupio. Tak Aniołowie ochronili Swoją Królową przed blamażem.
  ==========
  Zapraszam, kto będzie w Gdańsku i okolicy - żebyśmy się spotkali 12-go grudnia 2018 pod siedzibą Lecha Wałęsy i dali wyraz wszystkim patriotycznym uczuciom, jakie ożywają w naszych sercach na dźwięk nazwiska tego Prezydenta.
  SPOTKAJMY SIĘ W ROCZNICĘ STANU WOJENNEGO POD DOMEM L. WAŁĘSY

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej