Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
650 postów 4849 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • POPRAWKA
  Tam powinno być "NFP" a nie "NFR". Narodowy Front Polski.
  Oświadczenie NFP w sprawie islamskich imigrantów
 • ZŁY...
  Opisana przez Autora makabra pochodzi od Złego. Jest skutkiem planowych i skoordynowanych działań WASP-ów.
  Absurdalność tego świata
 • + CO ZA MIŁE SPOTKANIE W KATAKUMBACH
  Panie Autorze
  Też jestem wyznawcą Kościoła Świętego Matki Naszej i bardzo mi przykro kiedy widzę (oczyma duszy) jak Diabły wchodzą w niektórych blogerów elitarnego i opiniotwórczego NEonu24, i potem ogonami trącają różne nuty, aby skołować do reszty polskich katolików, tę sól ziemi Europy Środkowej.
  +
  Proszę Pana i proponuję - żeby Pan w swoich tekstach często stawiał Znak Krzyża. Doprowadza to Diabła do furii, i się jeszcze bardziej demaskuje.
  Pańskie teksty tchną Dobrym Duchem, są fajne, ładnie się je czyta, do głowy myśli wchodzą w sposób nie-bolesny. Warto ten dar rozwijać.
  +
  Jak się spotkamy podczas tradycyjnego poczęstunku 11-go Listopada albo 28 czerwca przy pomniku Dmowskiego - dostanie Pan okazały kawałek świniaka. Z kaszą gryczaną. Poczęstunek świniakiem w tamtym miejscu w sposób szczególny rozjusza Diabły, bo jest to czysta forma i treść kultury polskiej i katolickiej. Ostatnio jeden z blogerów NEonu24, swego czasu nawet redaktor naczelny - Piotr Korczarowski, a raczej Zły Duch Antypolonizmu w Piotrze Korczarowskim siedzący - zawył głośno i wściekle zaatakował nas za to, że się po katolicku żeśmy przy pomniku Dmowskiego świniakiem raczyli.
  Ano tak to jest z tym naszym NEonem24 kochanym - że nie tylko elita polska, szlachta katolicka tutaj pisuje i rządzi.
  [zadumał się nad losem NowegoEkranu / NEonu24]
  Wiecznie ten klecha!
 • BARDZO DOBRY TEKST
  Redaktora Ruszkiewicza w formię widzę i czytam. No i super.
  Temat chińskiej waluty został spointowany po obradach I-go Kongresu NFP. Przechodziła koło nas, jak robiliśmy filmy pod Dmowskim - śliczna dziewczyna z Chin. Przyjęliśmy ją z aplauzem. Była chyba ucieszona. Brała udział z nami w szturmie na Pałac Ujazdowski, a potem wzięła udział w toaście w Pubie Przejście.
  Chiny grabarzem dolara
 • PROCES KSIĘDZA MIĘDLARA 06 VI 2017 (7 filmów) ŁUKASZ REMPALSKI TELEWIZJA NARODOWA
  Film Łukasza Rempalskiego dla TELEWIZJI NARODOWEJ z procesu katolickiego księdza, któy został zmuszony do zrzucenia sutanny przez Przełożonych, którzy szykanowali go za patriotyzm polski i nakłaniali do patriotyzmu izraelskiego.
  Zrozpaczony Ksiądz Jacek Międlar, doprowadzony do ostatecznosci zaczął się wypowiadać negatywnie o celibacie i o niektórych narodowcach nie chcących przegranej przez Polskę wojny z Rosją.
  Więcej - strona Księdza Międlara: www.wprawo.pl
  https://youtu.be/8n-sAdWq67Y
  Protest pod sądem przed rozprawą Jacka Międlara
 • @Husky 08:30:03 - ZUCHWAŁOŚĆ!
  Śmie Pan popędzać Ducha Świętego? Niepodobna!
  [oburza się]
  INCYDENTY POD AMBASADĄ MASOŃSKIEJ FRANCJI
 • SKUTECZNIE SIĘ OBRONIMY ZAWSZE, DOPÓKI ATAKI PIEKIELNE NA KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY TRWAJĄ...
  Ave Maria gratia plena, Dominus Tecum.
  Benedicta Tu in mulieribus et benedictus fructus ventris Tuis Jesus.
  Sancta Maria Mater Dei - ora pro nobis peccatoribus nunc et in hora mortis nostris.
  + Amen
  ROCZNICA ZAMACHU NA JANA PAWŁA II
 • KATARZYNA SOKOŁOWSKA BRONI OPERACJI "WISŁA" I OSKARŻA WŁADZE O TOLEROWANIE ZBRODNIARZY Z UPA
  11 maja 2017 - miesięcznica wołyńska pod ambasadą Ukrainy. Katarzyna Sokołowska oskarża polityków o kłamstwa na temat słusznej Operacji "Wisła". Wylicza antypolskie zachowania. Bardzo emocjonalnie stawia tamę Złu, informuje...
  https://www.youtube.com/watch?v=9pQPgG5WXdk
  X Miesięcznica Kresowa – Warszawa 11.05.2017
 • WĄTEK FINANSOWY - PIENIĄDZE WSI (A.D.2006)
  Tutaj neleży szukać motywu zamachu warszawskiego (zwanego zamachem smoleńskim, względnie katrastrofą smoleńską). Czy miedzynarodowy finansista Soros maczał w tym palce? Jest bardzo mozliwe, że własnie tak było - podczas likwidowania WSI przez Tryumwirat Kaczyński-Kaczyński-Macierewicz (a podejrzewam, że byli czynni przy tym i Luśnia*, i Naimski, i Glapiński, i Maśnica**).
  Były dwie sprawy istotne podczas tej likwidacji - (1) ludzie i (2) pieniądze.
  (1)
  O aktywach ludzkich stanowi tzw. "aneks do likwidacji WSI" w którym opisano kto ile ukradł, jaka była patologia personalna, jak się kto nazywał etc.
  (2)
  A aktywa finansowe to są własnie to, co ja nazywam "pieniądze WSI". A nie było to jedno konto, do którego się ma PIN i można sobie jakąś kwotę wypłacić, ot tak. To było mnóstwo kont w różnych bankach, opiewały na różne waluty i dobra materialne, w tym antyki, precjoza i złoto. Dostęp do wielu kont był zawarowany obecnością realną kilku ludzi naraz, posiadaniem unikalnego klucza do sejfu, kilku kodów, kilku zgód różnych instytucji państwowych etc. Słowem - punkt drugi (2) to była sprawa dla zespołu ludzi znających się na bankowości międzynarodowej. Soros takim zespołem dysponował. A - czy pomógł? Trzeba jego się będzie zapytać.
  #
  Szacuję prawdopodobieństwo, że przy przejmowaniu aktywów WSI Tryumwirat K-K-M współpracował z Sorosem na 66%.
  ==========
  * bloger elitarnego portalu NEon24.pl, prawa ręka Macierewicza do spraw różnych, w tym i finansowych.
  ** polityk prawicowy mający certyfikat Służb na dostęp do wiadomości niejawnych, który usunął Sendeckiego z pracy w Poradni Pracowniczej MEN we wrześniu 2007, już po opanowaniu MEN-u przez PiS. Wcześniej prawa ręka Ministra i Wicepremiera Giertycha, zarządzająca MEN-em.
  "To nie my, ... to Soros!": Czy tak wyjaśnią nam Smoleńsk?
 • P O P R A W K A
  Oczywiście apel został wygłoszony przez Ludwika Wasiaka, generała PDS i Prezesa SN(DR).
  Oczywiście był to również mój apel, bo jestem i w strzelcach, i w w SN(DR). Jednak wnioskuję, wraz ze wszystkim strzelcaami - o uwzględnianie w analizach monumentalnej sylwetki Naszego Prezesa.
  Dziękuję.
  Po apelu Sendeckiego z 13-tego,. znalazł się "Hak na Tuska"?
 • @Moher 03:12:02 - TO NIE SĄ ŻARTY, LECZ SERDECZNE SPOJRZENIE NA SPRAWY POLSKIE
  Tekst należy do bardzo śmiałych, ale nie-satyrycznych. Mam niezwykle emocjonalny stosunek do w/w Panów i piszę to, co myślę i czuję. Daje się to odczuć z tekstu - i o to chodzi. Posiłkując się osnową (nielegalna i niebezpieczna obecność US Army w Polsce) wprowadzam istotne wątki - implementuję do świadomości Czytelnika WIEDZĘ o warszawskich działaczach, postaciach będących punktem odniesienia dla rosnącej rzeszy patriotów uświadomionych. Chodzi mi o to, żeby wszyscy Polacy poczuli się w Warszawie tak, jak onegdaj, na przełomie wieków w Krakowie, kiedy Wyspiański namalował literackim językiem obraz "Wesela". A zatem słusznie zauważa Pan, Moherze wesołość emanującą w wątkach. I zapewne Pan się już spostrzegł, że nie jest to kabaret polityczny, lecz coś o wiele poważniejszego. Owszem, tak właśnie działa Duch Polskości. Jest to Anioł, który emanuje weselem.
  A zatem podsumowując - jest Pan świadkiem i obiektem (ofiarą?) budzenia UCZUĆ narodowych na wiek XXI-szy.
  Mam nadzieję, że Szanowny Pan odnajduje się w ścieżce mojego rozumowania. Dziękuję.
  ==========
  -Ponieważ jestem w kropce, bo nie wiem czy Pan sobie z tych ludzi żarty stroi, czy naprawdę nie wie co pisze? // -To proszę uniżenie: -Czy może zechciałby Pan łaskawie oświecić niekumatego Mohera? // nadużycie link skomentuj usuń // Moher 15.03.2017 03:12:02
  MIKOŁAJ RAJZER ZWOŁUJE II-GĄ MIESIĘCZNICĘ WKROCZENIA US ARMY
 • P O D Z I Ę K O W A N I A
  Dziękuję za wymienienie Sendeckiego w tytule. Miło zobaczyć swoje nazwisko poprawnie napisane na pierwszym miejscu na stronie. Ja się też odwzajemnię. Fajni blogerzy powinni o sobie wzmainkowac i budować w ten sposób poblicyty.
  Mam bardzo wielką PROŚBĘ. Proszę uzywać, kiedy Pan pisze o naszej działalności, nazwy TELEWIZJA NARODOWA. O ile to możliwe - pisanej wielką literą. Chodzi o wgranie w świadomość odbiorców pewnych założeń naszych ideowych i emocjonalnych. Proszę nam pomóc. Tyle lat pisujemy na Neonie, więc mamy do siebie zaufanie.
  No i zapraszam Pana z Osobami Towarzyszącymi na swiniaka 28-go czerwca 2017.
  Po apelu Sendeckiego z 13-tego,. znalazł się "Hak na Tuska"?
 • ŚWIADECTWO
  Pan Husky jątrzy w sprawie pikiety, a tu proszę - myśmy byli i jest świadectwo; Była młodzież z NWP i TN;

  DOKTOR NABIL AL MALAZI BRONI DOKTORA PISKORSKIEGO 07-03-2017 TELEWIZJA NARODOWA
  https://www.youtube.com/watch?v=0Rr6IT-1Wtw

  BRONIMY DOKTORA PISKORSKIEGO PRZED SĄDEM NAJWYŻSZYM 07-03-2017 TELEWIZJA NARODOWA
  https://www.youtube.com/watch?v=bW8-wDBX21Q
  Pikieta przed Sądem w sprawie Mateusza Piskorskiego
 • @Husky 17:08:25 - PROSZĘ NIE JĄTRZYĆ. I NIE KŁAMAĆ.
  Wymienieni przez Szanownego Pana Blogerzy NEonu wspierają Doktora Piskorskiego duchowo, politycznie i moralnie i zarzucanie im, że byli nieobecni, bo Doktora nie lubią - jest nadużyciem.
  Ale to, że Pan Husky nie zauważył, że byłem na pikiecie ja, Sendecki - również Bloger NEonu, to jest po prostu cenzura, nadużycie, przykrość i po prostu kłamstwo. Panie Husky, niech pan więcej nie kłamie, proszę Pana.
  [uprzejmie prosi]
  Coś mi się wydaje, że gdyby wspomniani przez Pana "Wrzodak, Kosiur, Zieminski, Lorenco, i wielu wielu innych" przyszli na tę pikietę w obronie Piskorskiego - to Pan by w ogóle "nie zauważył" sprawy.
  Bardzo mi przykro.
  Pikieta przed Sądem w sprawie Mateusza Piskorskiego
 • @35stan 19:37:56 - BYŁ OD SAMEGO POCZĄTKU PRZYJAZNY
  Tak napisałem, i to jest prawda. Pan niech więce słucha i zbiera faktografię do kupy, a nie podchodzi do faktów wybiórczo.
  Pańskie słowa, że AH to "oślizły gość ściskający się z obleśnym Komorowskim i wredną kłamczuchą Kopacz i stojący na homosiowej platformie z Kaliszem" są owszem, prawdziwe. Jednak - czy Pan wie kto i jak wprowadził AH w te meandry? Czy Pan wie, że WASP-owcom bardzo zależy żeby Polacy nienawidzili AH, ale nie pytali się o to co się działo przy Krzyzu wokół Naczelnika Państwa? Żeby nie pytali - co się dzisiaj tam dzieje? Jak Pan wytłumaczy dziwne wypowiedzi tweeterowe Pana Redaktora Pereiry pod Zakrzewskiego i moim adresem? Postoponowanie uczciwych ludzi, prawdziwych Polaków przez młodzieńca, kóry mógłby grać Judasza w jasełkach - nie przeszkadza Panu?
  [zasmucił się nad wybiórczym traktowaniem tematu przez blogera "35stan"]
  SAMUEL PEREIRA ATAKUJE TELEWIZJĘ NARODOWĄ (ROZDZIAŁ I)
 • @Husky 16:46:54 - KO? CO TO OZNACZA?
  TW - tajny współpracownik. To wiemy. Ale - co oznacza KO? Coście znowu wymyślili, Husky? Krotochwilant obleśny? Kłamca opluwacz?
  SAMUEL PEREIRA ATAKUJE TELEWIZJĘ NARODOWĄ (ROZDZIAŁ I)
 • AH SIĘ ODEZWAŁ I POZDRAWIA NEon24.pl ORAZ TELEWIZJĘ NARODOWĄ
  Wiadomość z ostatniej chwili (17:23) AH zadzwonił i powiedział że jest w Polsce, będzie na jutrzejszej konferencji pod Pałacem o 13-tej. A zatem Telewidzowie TELEWIZJI NARODOWEJ i Blogerzy NEon24.pl są najlepiej poinformowanymi telewidzami i blogerami w Polsce. Znowu :)
  Hadacz a śmieciowe dziennikarstwo
 • @Ziut 14:15:09 - BITWA INFORMACYJNA SIĘ TOCZY
  Jesteśmy w trakcie ustaleń waznych szczegółów, Andrzej Hadacz się na razie nie odzywa. Po śmierci koleżanki, która wynajmowała jemu stancję wyjechał do Brukseli i się nie odzywa.
  Natomiast zostaje pogłębiona i coraz bardziej pogłębiana WIEDZA o tym co się wydarzyło naprawdę 10 IV 2010 w Pałacu i przed Pałacem, przy Krzyżu.
  Przepowiednia Bartłomieja Kurzeji zaczyna powracać i WSKAZYWAĆ NA MIEJSCE ZBRODNI.
  Zapraszam na konferencję prasową.
  Hadacz a śmieciowe dziennikarstwo
 • MÓJ KOMENTARZ NA FEJSBOOKU DZISIAJ;
  Był rok 2014. To był rok tajnej WASP-owskiej ingerencji w Polsce pozostającej pod wpływem ustępujacej Rosji i następujacych Niemiec. Do polskiej opinii publicznej owa interwencja się przebiła jako "afera podsłuchowa" albo/i "afera kelnerów".
  No i my z Redaktorem Ruszkiewiczem, na początek roku tj. 15-go lutego 2014, wraz z resztą elity endeckiej się wybraliśmy na konferencję do Poznania zorganizowaną przez Kolegę Przemysłąwa Piastę w historycznym poznańskim Hotelu Bazar. Czuć było, że coś wisi w powietrzu, nastroje były napięte, a my je jeszcze podgrzaliśmy, zabierając ze sobą ofiarę knowań giertychowskich, straszliwie skrzywdzonego onegdaj przez LPR Pana Premiera Gabriela Janowskiego. Część zgromadzonych wpadła na nasz w panikę, bo się spodziewała, że wytknięta jej będzie publicznie tamta podła akcja przeciwko Gabrielowi. Owa część, podległa Służbom Bertone bardzo się nieswojo poczuła widząc Krzyż, który ze sobą zabraliśmy i który w głównym miejscu sali żeśmy postawili. Bertonowcy mieli surowo zakazane się pokazywać pod pałacem prezydenckim przy Krzyżu i w ogóle - sprawę Krzyża poruszać publicznie.
  Aby pognębić agenturę poprosiliśmy Organizatora i Prelegentów o poruszenie w swoich wypowiedziach informacji o Układzie z Dorotheenstrasse. Spodziewalismy się, że Koledzy z Poznania i Przyjezdni mówienie o Układzie Z D. mają surowo zakazane, że jest to warunkiem przynależności do Opus Dei i innych koterii penetrujących nurt endecki - i się spodziewaliśmy słusznie. Nieobjetym tą cenzurą się okazał były PSL-owski endek Poseł Janusz Dobrosz. Z racji, że chyba przeczytał całego Dmowskiego (późno stając się narodowcem mógł zostać nieobjęty syjonistyczną manipulacją opusdeiową) - mogliśmy z radością pogadać z tym politykiem o Układzie z D.
  POZNAŃ HOTEL BAZAR JAROSŁAW RUSZKIEWICZ O MYŚLI POLSKIEJ
 • KOLEGO, NIE DENERWUJCIE SIĘ
  Ja postawiłem piątkę. :) Dziękuję za słuszną analizę.
  Wypadek Pani Premier - przeoczony szczegół

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej