Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • KOD-OWCY PRZYŁAPANI - ŻE NIBY NIE WIEDZĄ O CO CHODZI?
  https://youtu.be/cy6yhySvB5o
  Rusza śledztwo obywatelskie dotyczące Aktu nr 447 Senatu USA w sprawie tzw. "mienia bezdziedzicznego" - kto z polityków w Polsce popiera złodziejstwo na mieniu państwowym? Uwagę młodego dzielnego dziennikarza TELEWIZJI NARODOWEJ Łukasza Rempalskiego zwrócił fakt - że ludzie pikietujacy pod Sejmem (tzw. Obywatele RP, KOD-owcy) przeciwko PiS-owi udają, że nic nie wiedzą o Akcie 447? O co tutaj chodzi? Czy Opozycja Anty-PiS-owska jest zaangażowana w proces oszukiwania Polaków? W zamach na polską własność? Czy możliwe, żeby manipulacja miała aż tak szeroką skalę?
  KOMITET PRZECIWKO AKTOWI NR 447 SENATU USA
 • KOMITET ALEKSANDRA JABŁONOWSKIEGO - DOBRE DZIAŁANIE W SAMOOBRONIE;
  Link do grupy na fejsbuku;
  KOMITET PRZECIWKO aktowi 447 Senatu USA w/s tzw. mienia bez-dziedzicznego;
  https://www.facebook.com/groups/205464733336096
  Aleksander Jabłonowski OSTRZEGA PRZED AKTEM USA 447
 • LINK DO GRUPY NA FEJSBUKU
  KOMITET PRZECIWKO aktowi 447 Senatu USA w/s tzw. mienia bez-dziedzicznego;
  https://www.facebook.com/groups/205464733336096
  KOMITET PRZECIWKO AKTOWI NR 447 SENATU USA
 • SŁUSZNIE DOCIEKA AH
  AH - niezwykle ważna polska marka polityczna, przeorująca świadomość Polaków. Pytanie i pieniądzie WSI daje do myślenia, wielu boli.
  MATKA - HADACZ , MACIEREWICZ, ANDRZEJ DUDA I RAPORT WSI!?
 • BRAWO EKIPA TELEWIZJI NARODOWEJ !
  Bardzo dobrze, że monitorujecie sytuację polityczną.
  Czołem Wielkiej Polsce!
  WIGILIA Z MATEUSZEM MORAWIECKIM PREMIEREM RP WE WROCŁAWIU
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:16:50
  Gliński i Waszczykowski. Udecja straszna!
  Witam po powrocie
 • DIALOG POLSKO-UKRAIŃSKI ZACIEŚNIA SIĘ...
  Znani z TELEWIZJI NARODOWEJ (TN) polscy patrioci: Eugeniusz Sendecki, Damian Bieńko, Maciej Poreba, Roland Dubowski, Wojciech Wojtulewicz i inni - debiutują w ciekawym filmie ukraińskiej bezpieki p.t. POMNIKI SPOTKANIA (ŚLEDZTWO DZIENNIKARSKIE)" - ukr."Пам'ятники спотикання (журналістське розслідування)". Film jest oczywiscie tendencyjny, piękny pieknem pokazywanej problematyki, wręcz poetycki, obfituje w epizody emocjonujacego dialogu Polaków i Ukraińców zaburzonego przez wpływy WASP-owskie. Można na nim zobaczyć hoże ukraińskie dziewuchy służące dialogowi całym sercem i co tam mają.

  Wśród debiutujących Ukraińska Bezpieka nie zamieszcza Darka Jaworowskiego, słynnego kolegi Naimskiego i Macierewicza publikujacego na YT kanał "Sumienie Narodu". A przecież tyle razy Darek podjudzał do akcji niechętnych Ukraińcom? Czy coś bezpiece ukraińskiej umknęło, czy okazują wzgledy Naimskiemu i Macierewiczowi? A może trzymają Darka na lepszą okazję? Nie ma to jak mieć dodatkowego jokera w rękawie podczas gry...

  CIEKAWE - czy Ukraińska Bezpieka wie, że pokazała Sendeckiego z Jabłonowskim i Ekipą TN podczas obchodów XIII-tej rocznicy afery na Kolskiej (wprowadzenie kamer zablokowało okradanie pacjentów izby wytrzeźwień i bezpieka polska utraciła apanaże)? Czy Panowie Bezpieczniacy Ukraińscy ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ jak bardzo godzi to w interesy Naszych Panów Bezpieczniaków?

  Zapraszamy do oglądania filmu. Osoby slabe, o delikatnych nerwach - z góry przepraszamy za drastyczny pro-banderyzm obrazu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2393&v=TbvTX2i7uSU

  No i w taki oto sposób została umiędzynarodowiona afera na Kolskiej i sprawa Jaworowskiego.
  + Amen!
  Szatańskie igrzysko
 • @wk..ny 20:59:27 - JEST INACZEJ, BARDZIEJ CIEKAWIE.
  To niepełnosprawni wykorzystują TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Szczególnie moją hojność i szczodrobliwość. Z różnym skutkiem dla Polski, niestety.
  Niepełnosprawność to w ogóle ciekawy temat.
  Co do konta na YouTube "Jack Caleib" - to nie mam pełnych danych. Nie wiem jak się nazywa i jakiej narodowości była Mama tego internauty. Jak by ktoś coś wiedział - to chętnie się zapoznam.
  ALEKSANDER JABŁONOWSKI ŚPIEWA DLA GENERAŁA RATKO MLADICIA
 • @kula Lis 67 12:02:32 - DZIĘKUJĘ ZA TEN GŁOS.
  Naprawdę, bardzo się Pan dał poznać - jako staranny analizator spraw politycznych, dociekający prawdy, wierny polskiej opinii publicznej. Dziękuję Panu za zgłoszenie tematu TW "Matka". A teraz prosze o konkrety.
  ALEKSANDER JABŁONOWSKI ŚPIEWA DLA GENERAŁA RATKO MLADICIA
 • @Oscar 13:15:21 - BÓG JEST JEDEN
  Panie Oskarze, Pan nie może sobie wybrać Boga, bo jest Pan stworzeniem. To Pan Bóg wybrał sobie Pana, doświadczył różnymi doswiadczeniami - żeby był Pan Polakiem. Czyli dziedzicem, panem, kimś fajnym.
  Pańskie oskarżanie Boga, że jest wymysłem jakichś Żydów są chyba jakims losem rozpaczy. To tak jak by się Pan chciał podpalić w proteście. Bardzo głupi pomysł. Bóg nie umarł i nie zmartwychwstał po to, byśmy byli niewolnikami, lecz wolnymi i dobrymi ludźmi. Nie jakimiś żydowskimi niewolnikami.
  Polsko chcemy Boga i Prawdy
 • @Jasiek 13:32:39 - HITLER WTEDY SIĘ DOPIERO WYKLUWAŁ...
  ...z komunistycznego jaja. Serio. W roku 1916-tym był ranny i stracił część genitaliów. W szpitalu wojskowym spotkał komunistów, którzy go przygarnęli i tak został członkiem Partii Komunistycznej. To są fakty starannie ukrywane, oficjalna wersja dla gojów jest taka - że był ultraprawicowcem. Jednak tak gdzieś około roku 1919-go zaczął się buntować i odszedł od komunistów "na swoje", czyli zaczął tworzyć nurt narodowo-socjalistyczny. Jednak towarzyszył mu już cały czas Martin Borman, niebezpieczny agent sowiecki.
  CZYLI w dniu 23-cim listopada 1918 Hitler mógł się błąkać w grupie komunistów żydowskich i niemieckich po Monachium i/lub Berlinie. Jako mało znaczący towarzysz z tylko jednym jadrem w mosznie, ale z wielkimi ambicjami rozpoznawanymi przez czujne oko Sowietów.
  UPAMIĘTNIENIE UKŁADU Z DOROTHEENSTRASSE A.D. 2017
 • NO TO SIĘ DOWIEMY O PIENIĄDZACH WSI TERAZ?
  W roku 2006-tym Bracia Kaczyńscy i Pan Antoni Macierewicz przejęli skarby WSI. Było tego dużo. Transfer tego dobra trwał dwa lata, jak szacuje Stanisław Michalkiewicz - na poczatku lat 90-tych ub. wieku. Później te waluty państw zachodnich ciułane przez Pewex przez pracowitych wojskowych LWP - na mocy decyzji Zwierzchnika Sił Zbrojnych RP zostały przejęte przez pracowitych PiS-owców. No i teraz Zwierzchnik Sił Zbrojnych wywodzący się z PiS-u chce, żeby wróciły na swoje miejsce - do polskich wojskowych. W sumie wszystko w porządku - ale jakiej narodowości są owi wojskowi? No i - czy Prezydent Duda jest PiS-owcem wiernym Naczelnikowi Państwa, czy może większą ma miłość do Unii Wolności i Profesora Geremka?
  Wiele się mówi o walce buldogów pod dywanem, ale teraz - pomówmy o kości o którą się owe buldogi żrą? Czy nam, poboznym dobrym ludziom spoza UW i PiS - też coś skapnie z pańskiego stołu?
  Prezydent Duda i ultimatum
 • @kula Lis 67 12:31:40 - KŁAMSTWO MATKĄ ŻYDOKOMUNY DZISIAJ
  Tak było przy aferze na Kolskiej (2004-2006) aferze pieczatkowej (aferze EKUZ, 2012), tak jest przy aferze ołówkowej (nieprawidłowosci w zarządzaniu Szpitala Wolskiego, 2013). Prawda o świecie lekarskim jest taka jak o sędziowskim. Żydokomuna rządzi, zniewala, wyzyskuje, trzyma za mordę, manipuluje i kłamie, kłamie, kłamie...
  A dzisiejsi strajkujący rezydenci? Cóż... Też kłamią, kłamią, kłamią... Co daje powód aby podejrzewac, że są przez żydokomunę prowadzeni.
  CZEGO NIE MÓWIĄ LEKARZE REZYDENCI?
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:56:37 - ECH...
  Krzysiu
  Polska medycyna dźwiga się z kolan, a Tobie tylko wóda i dziewczynki w głowie! Wstydź się!
  [zżyma się na starego opoja]
  [bo w Środowisku Krzyś cieszy się z opinią znawcy trunków i płci pięknej]
  CZEGO NIE MÓWIĄ LEKARZE REZYDENCI?
 • SUGESTIA FORMALNA:
  Warto wypowiedź Rosjanina zaopatrzeć na początku i na końcu w cudzysłów i zmienić krój pisma na kursywę. Bo wychodzi, że Redaktor Jeznach utożsamia się z Rosją.
  +
  Co do tych rosyjsko-białoruskich manewrów to zgrywają się w czasie z przepowiadaną inwazją Niemiec na Polskę (23 IX 2017) i choćby dlatego Rosjanie i Białorusini powinni ostentacyjnie przenieść je na październik. Wydając okolicznościowe oświadczenie, że nie chcą czwartego* rozbioru Polski. Jeśli Panom Aleksandrowi i Włodzimierzowi zależy na jeszcze lepszym poważaniu wśród Polaków - winni tak właśnie sprawę rozegrać.
  ==========
  * Wbrew kłamstwom tzw. "nauczycielstwa polskiego" rozbiorów Państwa Polskiego dotąd było trzy: w roku 1655, w wieku XVIII-tym i we wrześniu 1939. "Nauczycielstwo polskie" okłamuje polskie dzieci i młodzież, że rozbiory to jedynie wiek XVIII, manipulując tym, że drugi rozbiór Polski miał trzy fazy, nazywając je kolejno, zatajając zaistnienie Pierwszego Rozbioru, nazywanego przez tych oszustów dla niepoznaki "Potopem Szwedzkim" oraz Rozbioru Trzeciego, nazwanego przez tych oszustów "napaścią Niemiec" i "wkroczeniem Sowietów".
  Strach przed Zachodem
 • JEST POLITYKIEM PRO-WASP-OWSKIM
  Użytkownicy portalu NEon24.pl jako pierwsi się dowiedzieli, że ukrywający się podczas kampanii prezydenckiej za plecami Beaty Szydło poseł Krzysztof Łapiński jest żołnierzem armii izraelskiej. Jego i innego żołnierza izraelskiego Roberta Satanowskiego vel Górnego operującego przy kampanii Prezydenta Komorowskiego żeśmy rozpracowali z Andrzejem Hadaczem (AH), słynnym obrońcą Krzyża i celebrytą TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Teraz trzeba się z czcigodnym AH spotkać, ucałować z szacunkiem jego dłoń i podziękować - że się nie bał zaalarmować polskiej opinii publicznej już w roku 2015.
  Czyim agentem [wpływu] jest prezydent Andrzej Duda?
 • KRZYWDZĄCY TEKST WAŁACHA I JEGO WYBIÓRCZE MILCZENIE...
  W tekście nie pada słowo Giertych. A przecież wszyscy wiemy, że to całe post-zetchaenowskie i post-giertychowskie bractwo, któremu Olszański zabrał rząd dusz wśród młodzieży narodowej, się wysypie na pogrzebie Macieja Giertycha, rwąc się do przemów nad grobem. Wcześniej przyjąwszy Komunię z rąk Wojciecha Giertycha. Ach, cóż to będzie za uroczystość, sam cymes! Wszystko sfilmują media mające trzy macewy w logo.
  „Gwiazdy” manipulacji na YouTube.
 • POPRAWKA KLUCZOWA DLA ZROZUMIENIA PRAWOSŁAWIA POLSKIEGO
  Diabeł miesza w tekście Konrada Rękasa - działając niby przez błahą litrówkę. Chodzi o świadomość - że Polska była z-ewangelizowana na długo przed rokiem 966-tym, kiedy Kościół Święty Matka Nasza był zarówno powszechny (katolicki) i wierny prawdzie (prawosławny). Warto o tym pamiętać że przez pierwsze tysiąclecie od Chwalebnego Zwycięstwa Krzyża te słowa i pojęcia szły w parze wśród chrześcijan, że nie były ani nazwą własną, ani epitetem, ani nie miały charakteru politycznego. Nie zostały przejęte przez Wrogą Siłę. Dziedzictwo Świętego Piotra i Andrzeja było dziedzictwem braci niepodległych wobec Służb Izraelskich, WASP-ów, Gestapo, czy KGB. No, ale po tysiącleciu Wrogowi się udało nas, dzielnych chrześcijan podzielić i trzymać w kajdanach - za pomocą różnych chwytów i sztuczek szatańskich.
  Uprzejmie proszę, by Pan Rękas zamienił niepasujące słowo "przez" na słowo "przed".
  Bardzo dziękuję.
  ==========
  (...) penetracja południa Polski przez uczniów Apostołów Słowiańszczyzny dokonywana była wszak PRZED rozdzieleniem dwóch płuc chrześcijaństwa.
  Groźba ukrainizacji polskiego prawosławia
 • POPRAWKA
  Tam powinno być "NFP" a nie "NFR". Narodowy Front Polski.
  Oświadczenie NFP w sprawie islamskich imigrantów
 • ZŁY...
  Opisana przez Autora makabra pochodzi od Złego. Jest skutkiem planowych i skoordynowanych działań WASP-ów.
  Absurdalność tego świata

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej