Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • @lorenco 02:03:57 - P_O_P_R_A_W_K_A
  Szanowny Panie. Oto przynosi gorzkie owoce długotrwała fizyczna eliminacja, dezawuowanie, oczernianie i ośmieszanie polskich jednostek przywódczych przez anonimowych oficerów frontu ideologicznego.
  Pańskie publiczne stwierdzenie: "brak przywódcy" jest niedopuszczalne. Sugeruje, że my, Polacy jesteśmy nieudacznikami. Albo że zjadamy swoich przywódców. Takie stwierdzenie zabija ducha, w Ewangelii jest nazwane przez Boga "zgorszeniem". Popełnia Pan ten sam grzech a-polskości albo dys-polskości co bloger GPS. Robi Pan nam, Polakom pod górkę - mam nadzieję, że bezwiednie, że Pan mówi po WASP-owską prozą nie wiedząc, że mówi taką prozą. Pełną antypolskiego jadu. Zatrutą mową.
  Powinien Pan był napisać w swoim publicznym komentarzu tak:
  - "Wróg pozbawił nas przywódców, dlatego mamy kolejne niepowodzenie". No? Co by Pana to kosztowało, zmienić myślenie na pro-polskie. Z a-polskiego. Odtruć się intelektualnie.
  A na następne zebranie organizacyjne powinien Pan osobiście przyjść. Zapraszam. Lokal jest.
  Nieudane spotkanie stowarzyszeniowe
 • @Vinto 22:52:36 - GRZEGORZ PIOTR ŚWIDERSKI NIE ROZPOZNAJE WROGA. OFIARĘ MYLI Z KATEM.
  +
  To zdanie GPS-a "Zdecydowana większość blogerów ma jak najgorsze zdanie o tym portalu" to klęska nas wszystkich. Policzek. Wielkie symboliczne zwycięstwo naszych Wrogów - Antypolaków, WASP-ów, komuchów, Sowietów, mossadowców-hasbarowców, korczarystów-młodzieżystów, czumistów zabraniających gojom tytułowania wielkimi literami et consortes.
  Wróg o-bez-hołowił jednego z naszych kolegów redaktorów i sprawił, że stał się on powielaczem antypolskiej wersji rzeczywistości. Na froncie polskiej informacyjnej wojny obronnej (P.I.W.O.) poległ jeden z naszych braci. Zatruta strzała go dosięgła. Umarł, a potem ożył jako zombi. Porusza się, bloguje w polskim języku, ale to już nie jest jeden z nas, polska elita. To WASP-owski jest parobek. Zaprzaniec. Z polskiego człowieka w WASP-owskiego przemienion wampira...
  [w tym miejscu załkał nad losem zniewolonego narodu]
  Otóż prawdą jest, że większość blogerów polskich to durnie, albo agenci, podli ludzie, tumany i niedouki. W lepszym razie - kunktatorzy naiwni, wierzący że uda się Polakowi przejść przez WASP-owskie sita i sidła zastawione nań JEDYNIE ZA TO - ŻE JEST POLAKIEM. I ta większość jest na tyle dys-polska i anty-polska, że się dała zainspirować Wrogom, trwa w głupim oporze przeciwko prawdziwej polskiej elicie - czyli przeciwko nam, uczciwym ludziom nieanonimowo się wypowiadającym przez internet. W najlepszym wypadku jest gotowa przywdziać jakąś maskę, wyrzec się swojej polskiej matki, polskiego kolegi dzięki któremu się dało zaistnieć w przestrzeni publicznej, zdobyć audytorium blogerskie, zbudować jakiś szczebelek swojej karierki.
  Zachowanie GPS-a jest znamienne. Przyjechał do lokalu TELEWIZJI NARODOWEJ na zebrane stowarzyszenia polskich dziennikarzy z synem rowerem. Po stwierdzeniu, że przyszło mało ludzi - odjechali. Nawet nie wchodzili. Jak Żydzi. Polak prawdziwy by się tak nie zachował.
  Dlaczego się czepiam tego biednego GPS-a? Otóż on robi to, czego chcą Nieprzyjaciele. Dał się zniewolić na poziomie myślenia. Daje publiczny wyraz swojemu zniewoleniu. Zaraża zniewoleniem swoim dziecię swoje, dziecię przecież chociaż w części polskie, mam nadzieję.
  No i w sumie ma prawo ów Redaktor Świderski kunktatorzyć, ma prawo uczyć swoje dziecię kunktatorstwa. Ale nie ma prawa powielać antypolskiej wersji na poziomie języka. On NIE MA PRAWA tak napisać:
  - "Zdecydowana większość blogerów ma jak najgorsze zdanie o tym portalu"!
  On winien był napisać: "Zdecydowana większość blogerów polskojęzycznych została doprowadzona przez wrogą inspirację do mylnego traktowania naszego portalu jako czegoś złego, niepożądanego".
  Bo Polak wypowiadając się publicznie ZAWSZE w swojej wypowiedzi umieszcza jakieś żądło polskie, jakieś ostrze raniące Wroga, jakąś prawdę odsłaniającą antypolonizm. NIGDY nie pozwala na narrację Wroga. NIGDY nie traci czujności. GPS swoim tym zdaniem i paroma innymi - SKAPITULOWAŁ. Przyjął i zaczął szerzyć WROGĄ INTERPRETACJĘ rzeczywistości. Ilekroć bowiem Polak pisze o spadku poczytności, wygaszeniu, osłabieniu NEon24 - tylekroć WINIEN wskazać, że NEon24/NowyEkran jest bastionem, który przez lata Wróg bambarduje wrogimi pociskami, wrogą propagandą, wrogim działaniem agenturalnym. Policzkować naszą enklawę polskości we wrogim morzu internetowym, pełnym rekinów antypolskich - to jakby pogardliwie się publicznie wypowiedzieć o starej i chorej matce swojej. To okazać niewdzięczność, jak ten Żyd chowany za okupacji za szafą, który poleciał na UB i doniósł na gospodarza. Polak tak nie postępuje, bo to wstyd.
  Bardzo się słabo zachował GPS. Małodusznie. Krzywdząco.
  Przez tę raniącą swoją wypowiedź.
  ==========
  @GPS 16:42:02 // Ty, jak zwykle jesteś dziwny i zakłamany. // Wypisujesz dyrdymały: "Zdecydowana większość blogerów ma jak najgorsze zdanie o tym portalu" - Neon24. A ty o jakich blogerach piszesz i na jakich blogach? // Chcesz to powołuj sobie nowy portal, tylko nie korzystaj z Neonu24 jako trampoliny piarowskiej dla swoich brudnych celów. // Za niegodne i rozbijackie traktowanie jednego z najlepszych wolnościowych portali polskich, moim zdaniem powinieneś zostać z Neonu24 wykluczony! // Postępujesz jak prawdziwa szuja. // nadużycie link skomentuj // Vinto 20.05.2018 22:52:36
  Nieudane spotkanie stowarzyszeniowe
 • @Fischer 22:44:48 - P_O_P_R_A_W_K_A
  Poprawka w nazwisku. Szacunek dla właściciela NEon24.pl Pana Doktora Ryszarda Opary.
  =========
  To sprawy techniczne które powinny być omówione z właścicielem serwisu Panem Obarą.
  Nieudane spotkanie stowarzyszeniowe
 • PODSTAWY IDEOWE, WIERNOŚĆ NARODOWI, DE-GIERTYCHIZACJA I DE-ZETCHAENIZACJA.
  Takim testem jest - kiedy świętujemy Odzyskanie Niepodległości. Czy 28-go czerwca, w rocznicę Traktatu Wersalskiego, czyli uczciwie i po polsku? Czy 11-go listopada, pod datą fałszywą, WASP-owską i masońską?
  Czy pamiętamy o roli jaką odegrał Krzyż Z Giewontu wtedy, kiedy naród się budził i organizował?
  Właśnie. Nie wszyscy są narodowcami, chociaż się za nas podają.
  W dobie Okrągłego Stołu zostały dla nas utworzone quasi-narodowe instytucje (ZChN, LPR) które musimy z siebie strząsnąć. Z obrzydzeniem. Dokładnie rozliczyć. Musi się dokonać de-zetchaenizacja i de-giertychizacja. Bez tego ani rusz.
  Narodowcy, ale konkretnie kto?
 • SPORO PRZEKŁAMAŃ
  Niestety, Krytyka Polityczna klawiaturą Witkowskiego dała wyraz raczej nieprzychylności wobec narodowców oraz zainspirowania wrogą postawą giertychowców. No, ale dobrze że o nas piszą, poprawnie pisząc nazwiska.
  Chociaż w nazwisku Magistra Adama Czeczetkowicza się pomylili.
  Bardzo mi przykro.
  EUGENIUSZ SENDECKI I KRYTYKA POLITYCZNA EGO EKIPY!?
 • POPIERAM. Z CAŁEGO SERCA.
  Miałem być obecny na zebraniu, ale niestety, zatrzymały mnie sprawy związane z pracą.
  Cieszę się, że rzecz idzie w słusznym kierunku.
  Polski Komitet Obchodów Świąt i Rocznic Narodowych
 • @Rzeczpospolita 13:26:49 - KOLEJNY WASP-OWSKI WPIS WPS DARIUSZA KOSIURA
  Przykre i krzywdzące, co wypisuje Pan Dariusz Kosiur o pseudonimie Rzeczpospolita. Oskarża FAŁSZYWIE Kościół Święty Matkę Naszą o podległość Żydom i wrogość wobec Słowian, ale CENZURUJE rolę Wojciecha Giertycha we współczesnym katolicyzmie. Tego z brytyjskiej rodziny, która się z żydów husyckich wywodzi i od czasów Pierwszego Rozbioru Polski (1655) organizuje zagładę naszą.
  To jest postawa pro-WASP-owska właśnie.
  Kolego o pseudonimie Rzeczpospolita i fotografii Dariusza Kosiura w awatarze - nie idźcie tą drogą. Występujecie przeciwko Bogu, niszcząc Kościół Święty. Zawisł Gniew Boga nad Wami przez to. Przyniesiecie nieszczęście sobie i Pawłowi Ziemińskiemu tkwiąc w tych diabelskich błędach. Bardzo mi przykro.
  Andrzej Hadacz pod ambasadą Izraela
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:30:22 - NO NIE... ZARAZ...?
  Jak to się odkrył? Nie widzę na filmach Rempalskiego żeby było widać - czy jest obrzezany! Pani Kolego, to że ktoś głupio gada (a tutaj owszem, Pan AH gada głupio i dwuznacznie) nie znaczy, że jest Żydem. Weźcie Wy też głupio nie gadajce, bo Was nie zabierzemy na Drugą Wyprawę Krzyżową do Francji.
  [groźnie kiwa palcem]
  Andrzej Hadacz pod ambasadą Izraela
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:39:10 - ANO TAKĄ MAMY MŁÓDŹ...
  Rempalski to jest 23-letni młodzieniec z Legionowa. Jest ochrzczony w Kościele Katolickim, ale sam o sobie mówi - że jest ateistą. Mam nadzieję, że się nawróci.
  Co do szkalowania mnie - to jakaś nowość, może napisz więcej o tem?
  Andrzej Hadacz pod ambasadą Izraela
 • @wercia 17:18:54 - BARDZO PANI DZIĘKUJĘ ZA TĘ UWAGĘ
  Rzeczywiście postawa Andrzeja Hadacza przed ambasadą izraelską w dniu 31 stycznia 2018 wymaga wyjaśnienia. Jeżeli zatelefonuje, to specjalnie dla Pani zapytam go o tę kwestię. Odnoszę wrażenie, że uwierzył propagandzie antypolskiej. To przykre.
  Zapewniam Panią, że jestem polskim patriotą i że to nie ja namawiałem AH do oskarżania Polaków o straszne rzeczy pod ambasadą izraelską.
  Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:59:03 - DZIĘKUJĘ ZA TĘ UWAGĘ W SPRAWIE AH
  To prawda, to ja osobiście pomagałem wiele razy Panu Andrzejowi Hadaczowi (AH) istnieć medialnie. I nigdy się tego nie wyprę, by bym łgał jak pies.
  +
  Pozwolę sobie jednak zauważyć, że istotnym elementem nieszczęścia AH (bo został nieszczęśliwie zmiażdżony medialnie przez Wroga) jest jego uczuciowość, uczciwość i prostolinijność. Nie, nie twierdze, że AH jest cały czas w porządku, na przykład ostatnio pod ambasadą izraelską dał się ZBYT ŁATWO wplątać w antypolską prowokację. Ale jednak największe cięgi, manipulacja i oczernianie - spadły na tego celebrytę za to, że się przyznał do mnie i do TELEWIZJI NARODOWEJ. Za spodziewaną wysoką wygraną pieniężną w procesie z Platformą Obywatelską chciał finansować naszą TELEWIZJĘ NARODOWĄ. I za tę śmiałość podstępnie i perfidnie Naczelnik Państwa inspirowany przez pro-WASP-owskie środowisko PiS wysłał go wtedy na Paradę Równości - aby Hadacza medialnie zmiażdżyć, AH dał się wplątać w klimaty kaliszowo-palikotowo-biedroniowe, co sprawiło, że został zohydzony w srodowisku narodowo-katolickim. Taka jest ponura prawda o Polsce PiS-u i Andrzeja Hadacza. Tak był przesladowany człowiek wspierający mnie, lekarza wprowadzającego monitoring w polskiej slużbie zdrowia i tworzącego TELEWIZJĘ NARODOWĄ. I ta postawa antypolska jest powszechna. To takie przykre...
  +
  Jednak dziwi mnie, że jestem obecnie besztany za uczciwą reporterską pracę z AH - dla dobra Polski w środowisku moim, czyli na NEon24.pl. Tutaj się nie mozemy oczerniać w duchu WASP-owskim, Drodzy Koledzy i Koleżanki. Prawda jest taka, że jestem maksymalnie przejrzysty i zawsze, o ile mam czas, jeśli zadzwoni do mnie ktoś ze sfer politycznych i/lub celebryckich - pozwalam się temu komuś wypowiedzieć dla TELEWIZJI NARODOWEJ. Na tym polega właśnie idea TN - że się służy prawdzie. Cały czas. Całą dobę.
  Mnie 31-go stycznia 2018 nie było w Warszawie, lecz owszem, był pod ambasadą mój asystent Łukasz Rempalski i sfilmował co się działo, i na jednym z filmów był AH. Właśnie wgrywam filmy Rempalskiego.
  Andrzej Hadacz pod ambasadą Izraela
 • POPRAWKA. KATOLIK POLSKI NIE ZGADZA SIĘ NA KŁAMSTWO.
  Rozumiem, że można nie lubić mojego kościoła (jestem katolikiem) ale nie zgodzę się na kłamstwo. To nie telewizja episkopatu Włoch szkaluje, lecz jakaś osoba się w tej telewizji wypowiadająca. Tytuł notki do poprawki.
  TV Episkopatu Włoskiego szkaluje Polaków
 • KOD-OWCY PRZYŁAPANI - ŻE NIBY NIE WIEDZĄ O CO CHODZI?
  https://youtu.be/cy6yhySvB5o
  Rusza śledztwo obywatelskie dotyczące Aktu nr 447 Senatu USA w sprawie tzw. "mienia bezdziedzicznego" - kto z polityków w Polsce popiera złodziejstwo na mieniu państwowym? Uwagę młodego dzielnego dziennikarza TELEWIZJI NARODOWEJ Łukasza Rempalskiego zwrócił fakt - że ludzie pikietujacy pod Sejmem (tzw. Obywatele RP, KOD-owcy) przeciwko PiS-owi udają, że nic nie wiedzą o Akcie 447? O co tutaj chodzi? Czy Opozycja Anty-PiS-owska jest zaangażowana w proces oszukiwania Polaków? W zamach na polską własność? Czy możliwe, żeby manipulacja miała aż tak szeroką skalę?
  KOMITET PRZECIWKO AKTOWI NR 447 SENATU USA
 • KOMITET ALEKSANDRA JABŁONOWSKIEGO - DOBRE DZIAŁANIE W SAMOOBRONIE;
  Link do grupy na fejsbuku;
  KOMITET PRZECIWKO aktowi 447 Senatu USA w/s tzw. mienia bez-dziedzicznego;
  https://www.facebook.com/groups/205464733336096
  Aleksander Jabłonowski OSTRZEGA PRZED AKTEM USA 447
 • LINK DO GRUPY NA FEJSBUKU
  KOMITET PRZECIWKO aktowi 447 Senatu USA w/s tzw. mienia bez-dziedzicznego;
  https://www.facebook.com/groups/205464733336096
  KOMITET PRZECIWKO AKTOWI NR 447 SENATU USA
 • SŁUSZNIE DOCIEKA AH
  AH - niezwykle ważna polska marka polityczna, przeorująca świadomość Polaków. Pytanie i pieniądzie WSI daje do myślenia, wielu boli.
  MATKA - HADACZ , MACIEREWICZ, ANDRZEJ DUDA I RAPORT WSI!?
 • BRAWO EKIPA TELEWIZJI NARODOWEJ !
  Bardzo dobrze, że monitorujecie sytuację polityczną.
  Czołem Wielkiej Polsce!
  WIGILIA Z MATEUSZEM MORAWIECKIM PREMIEREM RP WE WROCŁAWIU
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:16:50
  Gliński i Waszczykowski. Udecja straszna!
  Witam po powrocie
 • DIALOG POLSKO-UKRAIŃSKI ZACIEŚNIA SIĘ...
  Znani z TELEWIZJI NARODOWEJ (TN) polscy patrioci: Eugeniusz Sendecki, Damian Bieńko, Maciej Poreba, Roland Dubowski, Wojciech Wojtulewicz i inni - debiutują w ciekawym filmie ukraińskiej bezpieki p.t. POMNIKI SPOTKANIA (ŚLEDZTWO DZIENNIKARSKIE)" - ukr."Пам'ятники спотикання (журналістське розслідування)". Film jest oczywiscie tendencyjny, piękny pieknem pokazywanej problematyki, wręcz poetycki, obfituje w epizody emocjonujacego dialogu Polaków i Ukraińców zaburzonego przez wpływy WASP-owskie. Można na nim zobaczyć hoże ukraińskie dziewuchy służące dialogowi całym sercem i co tam mają.

  Wśród debiutujących Ukraińska Bezpieka nie zamieszcza Darka Jaworowskiego, słynnego kolegi Naimskiego i Macierewicza publikujacego na YT kanał "Sumienie Narodu". A przecież tyle razy Darek podjudzał do akcji niechętnych Ukraińcom? Czy coś bezpiece ukraińskiej umknęło, czy okazują wzgledy Naimskiemu i Macierewiczowi? A może trzymają Darka na lepszą okazję? Nie ma to jak mieć dodatkowego jokera w rękawie podczas gry...

  CIEKAWE - czy Ukraińska Bezpieka wie, że pokazała Sendeckiego z Jabłonowskim i Ekipą TN podczas obchodów XIII-tej rocznicy afery na Kolskiej (wprowadzenie kamer zablokowało okradanie pacjentów izby wytrzeźwień i bezpieka polska utraciła apanaże)? Czy Panowie Bezpieczniacy Ukraińscy ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ jak bardzo godzi to w interesy Naszych Panów Bezpieczniaków?

  Zapraszamy do oglądania filmu. Osoby slabe, o delikatnych nerwach - z góry przepraszamy za drastyczny pro-banderyzm obrazu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2393&v=TbvTX2i7uSU

  No i w taki oto sposób została umiędzynarodowiona afera na Kolskiej i sprawa Jaworowskiego.
  + Amen!
  Szatańskie igrzysko
 • @wk..ny 20:59:27 - JEST INACZEJ, BARDZIEJ CIEKAWIE.
  To niepełnosprawni wykorzystują TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Szczególnie moją hojność i szczodrobliwość. Z różnym skutkiem dla Polski, niestety.
  Niepełnosprawność to w ogóle ciekawy temat.
  Co do konta na YouTube "Jack Caleib" - to nie mam pełnych danych. Nie wiem jak się nazywa i jakiej narodowości była Mama tego internauty. Jak by ktoś coś wiedział - to chętnie się zapoznam.
  ALEKSANDER JABŁONOWSKI ŚPIEWA DLA GENERAŁA RATKO MLADICIA

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej