Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4855 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • @Krzysztof J. Wojtas 10:56:37 - ECH...
  Krzysiu
  Polska medycyna dźwiga się z kolan, a Tobie tylko wóda i dziewczynki w głowie! Wstydź się!
  [zżyma się na starego opoja]
  [bo w Środowisku Krzyś cieszy się z opinią znawcy trunków i płci pięknej]
  CZEGO NIE MÓWIĄ LEKARZE REZYDENCI?
 • SUGESTIA FORMALNA:
  Warto wypowiedź Rosjanina zaopatrzeć na początku i na końcu w cudzysłów i zmienić krój pisma na kursywę. Bo wychodzi, że Redaktor Jeznach utożsamia się z Rosją.
  +
  Co do tych rosyjsko-białoruskich manewrów to zgrywają się w czasie z przepowiadaną inwazją Niemiec na Polskę (23 IX 2017) i choćby dlatego Rosjanie i Białorusini powinni ostentacyjnie przenieść je na październik. Wydając okolicznościowe oświadczenie, że nie chcą czwartego* rozbioru Polski. Jeśli Panom Aleksandrowi i Włodzimierzowi zależy na jeszcze lepszym poważaniu wśród Polaków - winni tak właśnie sprawę rozegrać.
  ==========
  * Wbrew kłamstwom tzw. "nauczycielstwa polskiego" rozbiorów Państwa Polskiego dotąd było trzy: w roku 1655, w wieku XVIII-tym i we wrześniu 1939. "Nauczycielstwo polskie" okłamuje polskie dzieci i młodzież, że rozbiory to jedynie wiek XVIII, manipulując tym, że drugi rozbiór Polski miał trzy fazy, nazywając je kolejno, zatajając zaistnienie Pierwszego Rozbioru, nazywanego przez tych oszustów dla niepoznaki "Potopem Szwedzkim" oraz Rozbioru Trzeciego, nazwanego przez tych oszustów "napaścią Niemiec" i "wkroczeniem Sowietów".
  Strach przed Zachodem
 • JEST POLITYKIEM PRO-WASP-OWSKIM
  Użytkownicy portalu NEon24.pl jako pierwsi się dowiedzieli, że ukrywający się podczas kampanii prezydenckiej za plecami Beaty Szydło poseł Krzysztof Łapiński jest żołnierzem armii izraelskiej. Jego i innego żołnierza izraelskiego Roberta Satanowskiego vel Górnego operującego przy kampanii Prezydenta Komorowskiego żeśmy rozpracowali z Andrzejem Hadaczem (AH), słynnym obrońcą Krzyża i celebrytą TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Teraz trzeba się z czcigodnym AH spotkać, ucałować z szacunkiem jego dłoń i podziękować - że się nie bał zaalarmować polskiej opinii publicznej już w roku 2015.
  Czyim agentem [wpływu] jest prezydent Andrzej Duda?
 • KRZYWDZĄCY TEKST WAŁACHA I JEGO WYBIÓRCZE MILCZENIE...
  W tekście nie pada słowo Giertych. A przecież wszyscy wiemy, że to całe post-zetchaenowskie i post-giertychowskie bractwo, któremu Olszański zabrał rząd dusz wśród młodzieży narodowej, się wysypie na pogrzebie Macieja Giertycha, rwąc się do przemów nad grobem. Wcześniej przyjąwszy Komunię z rąk Wojciecha Giertycha. Ach, cóż to będzie za uroczystość, sam cymes! Wszystko sfilmują media mające trzy macewy w logo.
  „Gwiazdy” manipulacji na YouTube.
 • POPRAWKA KLUCZOWA DLA ZROZUMIENIA PRAWOSŁAWIA POLSKIEGO
  Diabeł miesza w tekście Konrada Rękasa - działając niby przez błahą litrówkę. Chodzi o świadomość - że Polska była z-ewangelizowana na długo przed rokiem 966-tym, kiedy Kościół Święty Matka Nasza był zarówno powszechny (katolicki) i wierny prawdzie (prawosławny). Warto o tym pamiętać że przez pierwsze tysiąclecie od Chwalebnego Zwycięstwa Krzyża te słowa i pojęcia szły w parze wśród chrześcijan, że nie były ani nazwą własną, ani epitetem, ani nie miały charakteru politycznego. Nie zostały przejęte przez Wrogą Siłę. Dziedzictwo Świętego Piotra i Andrzeja było dziedzictwem braci niepodległych wobec Służb Izraelskich, WASP-ów, Gestapo, czy KGB. No, ale po tysiącleciu Wrogowi się udało nas, dzielnych chrześcijan podzielić i trzymać w kajdanach - za pomocą różnych chwytów i sztuczek szatańskich.
  Uprzejmie proszę, by Pan Rękas zamienił niepasujące słowo "przez" na słowo "przed".
  Bardzo dziękuję.
  ==========
  (...) penetracja południa Polski przez uczniów Apostołów Słowiańszczyzny dokonywana była wszak PRZED rozdzieleniem dwóch płuc chrześcijaństwa.
  Groźba ukrainizacji polskiego prawosławia
 • POPRAWKA
  Tam powinno być "NFP" a nie "NFR". Narodowy Front Polski.
  Oświadczenie NFP w sprawie islamskich imigrantów
 • ZŁY...
  Opisana przez Autora makabra pochodzi od Złego. Jest skutkiem planowych i skoordynowanych działań WASP-ów.
  Absurdalność tego świata
 • + CO ZA MIŁE SPOTKANIE W KATAKUMBACH
  Panie Autorze
  Też jestem wyznawcą Kościoła Świętego Matki Naszej i bardzo mi przykro kiedy widzę (oczyma duszy) jak Diabły wchodzą w niektórych blogerów elitarnego i opiniotwórczego NEonu24, i potem ogonami trącają różne nuty, aby skołować do reszty polskich katolików, tę sól ziemi Europy Środkowej.
  +
  Proszę Pana i proponuję - żeby Pan w swoich tekstach często stawiał Znak Krzyża. Doprowadza to Diabła do furii, i się jeszcze bardziej demaskuje.
  Pańskie teksty tchną Dobrym Duchem, są fajne, ładnie się je czyta, do głowy myśli wchodzą w sposób nie-bolesny. Warto ten dar rozwijać.
  +
  Jak się spotkamy podczas tradycyjnego poczęstunku 11-go Listopada albo 28 czerwca przy pomniku Dmowskiego - dostanie Pan okazały kawałek świniaka. Z kaszą gryczaną. Poczęstunek świniakiem w tamtym miejscu w sposób szczególny rozjusza Diabły, bo jest to czysta forma i treść kultury polskiej i katolickiej. Ostatnio jeden z blogerów NEonu24, swego czasu nawet redaktor naczelny - Piotr Korczarowski, a raczej Zły Duch Antypolonizmu w Piotrze Korczarowskim siedzący - zawył głośno i wściekle zaatakował nas za to, że się po katolicku żeśmy przy pomniku Dmowskiego świniakiem raczyli.
  Ano tak to jest z tym naszym NEonem24 kochanym - że nie tylko elita polska, szlachta katolicka tutaj pisuje i rządzi.
  [zadumał się nad losem NowegoEkranu / NEonu24]
  Wiecznie ten klecha!
 • BARDZO DOBRY TEKST
  Redaktora Ruszkiewicza w formię widzę i czytam. No i super.
  Temat chińskiej waluty został spointowany po obradach I-go Kongresu NFP. Przechodziła koło nas, jak robiliśmy filmy pod Dmowskim - śliczna dziewczyna z Chin. Przyjęliśmy ją z aplauzem. Była chyba ucieszona. Brała udział z nami w szturmie na Pałac Ujazdowski, a potem wzięła udział w toaście w Pubie Przejście.
  Chiny grabarzem dolara
 • PROCES KSIĘDZA MIĘDLARA 06 VI 2017 (7 filmów) ŁUKASZ REMPALSKI TELEWIZJA NARODOWA
  Film Łukasza Rempalskiego dla TELEWIZJI NARODOWEJ z procesu katolickiego księdza, któy został zmuszony do zrzucenia sutanny przez Przełożonych, którzy szykanowali go za patriotyzm polski i nakłaniali do patriotyzmu izraelskiego.
  Zrozpaczony Ksiądz Jacek Międlar, doprowadzony do ostatecznosci zaczął się wypowiadać negatywnie o celibacie i o niektórych narodowcach nie chcących przegranej przez Polskę wojny z Rosją.
  Więcej - strona Księdza Międlara: www.wprawo.pl
  https://youtu.be/8n-sAdWq67Y
  Protest pod sądem przed rozprawą Jacka Międlara
 • @Husky 08:30:03 - ZUCHWAŁOŚĆ!
  Śmie Pan popędzać Ducha Świętego? Niepodobna!
  [oburza się]
  INCYDENTY POD AMBASADĄ MASOŃSKIEJ FRANCJI
 • SKUTECZNIE SIĘ OBRONIMY ZAWSZE, DOPÓKI ATAKI PIEKIELNE NA KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY TRWAJĄ...
  Ave Maria gratia plena, Dominus Tecum.
  Benedicta Tu in mulieribus et benedictus fructus ventris Tuis Jesus.
  Sancta Maria Mater Dei - ora pro nobis peccatoribus nunc et in hora mortis nostris.
  + Amen
  ROCZNICA ZAMACHU NA JANA PAWŁA II
 • KATARZYNA SOKOŁOWSKA BRONI OPERACJI "WISŁA" I OSKARŻA WŁADZE O TOLEROWANIE ZBRODNIARZY Z UPA
  11 maja 2017 - miesięcznica wołyńska pod ambasadą Ukrainy. Katarzyna Sokołowska oskarża polityków o kłamstwa na temat słusznej Operacji "Wisła". Wylicza antypolskie zachowania. Bardzo emocjonalnie stawia tamę Złu, informuje...
  https://www.youtube.com/watch?v=9pQPgG5WXdk
  X Miesięcznica Kresowa – Warszawa 11.05.2017
 • WĄTEK FINANSOWY - PIENIĄDZE WSI (A.D.2006)
  Tutaj neleży szukać motywu zamachu warszawskiego (zwanego zamachem smoleńskim, względnie katrastrofą smoleńską). Czy miedzynarodowy finansista Soros maczał w tym palce? Jest bardzo mozliwe, że własnie tak było - podczas likwidowania WSI przez Tryumwirat Kaczyński-Kaczyński-Macierewicz (a podejrzewam, że byli czynni przy tym i Luśnia*, i Naimski, i Glapiński, i Maśnica**).
  Były dwie sprawy istotne podczas tej likwidacji - (1) ludzie i (2) pieniądze.
  (1)
  O aktywach ludzkich stanowi tzw. "aneks do likwidacji WSI" w którym opisano kto ile ukradł, jaka była patologia personalna, jak się kto nazywał etc.
  (2)
  A aktywa finansowe to są własnie to, co ja nazywam "pieniądze WSI". A nie było to jedno konto, do którego się ma PIN i można sobie jakąś kwotę wypłacić, ot tak. To było mnóstwo kont w różnych bankach, opiewały na różne waluty i dobra materialne, w tym antyki, precjoza i złoto. Dostęp do wielu kont był zawarowany obecnością realną kilku ludzi naraz, posiadaniem unikalnego klucza do sejfu, kilku kodów, kilku zgód różnych instytucji państwowych etc. Słowem - punkt drugi (2) to była sprawa dla zespołu ludzi znających się na bankowości międzynarodowej. Soros takim zespołem dysponował. A - czy pomógł? Trzeba jego się będzie zapytać.
  #
  Szacuję prawdopodobieństwo, że przy przejmowaniu aktywów WSI Tryumwirat K-K-M współpracował z Sorosem na 66%.
  ==========
  * bloger elitarnego portalu NEon24.pl, prawa ręka Macierewicza do spraw różnych, w tym i finansowych.
  ** polityk prawicowy mający certyfikat Służb na dostęp do wiadomości niejawnych, który usunął Sendeckiego z pracy w Poradni Pracowniczej MEN we wrześniu 2007, już po opanowaniu MEN-u przez PiS. Wcześniej prawa ręka Ministra i Wicepremiera Giertycha, zarządzająca MEN-em.
  "To nie my, ... to Soros!": Czy tak wyjaśnią nam Smoleńsk?
 • P O P R A W K A
  Oczywiście apel został wygłoszony przez Ludwika Wasiaka, generała PDS i Prezesa SN(DR).
  Oczywiście był to również mój apel, bo jestem i w strzelcach, i w w SN(DR). Jednak wnioskuję, wraz ze wszystkim strzelcaami - o uwzględnianie w analizach monumentalnej sylwetki Naszego Prezesa.
  Dziękuję.
  Po apelu Sendeckiego z 13-tego,. znalazł się "Hak na Tuska"?
 • @Moher 03:12:02 - TO NIE SĄ ŻARTY, LECZ SERDECZNE SPOJRZENIE NA SPRAWY POLSKIE
  Tekst należy do bardzo śmiałych, ale nie-satyrycznych. Mam niezwykle emocjonalny stosunek do w/w Panów i piszę to, co myślę i czuję. Daje się to odczuć z tekstu - i o to chodzi. Posiłkując się osnową (nielegalna i niebezpieczna obecność US Army w Polsce) wprowadzam istotne wątki - implementuję do świadomości Czytelnika WIEDZĘ o warszawskich działaczach, postaciach będących punktem odniesienia dla rosnącej rzeszy patriotów uświadomionych. Chodzi mi o to, żeby wszyscy Polacy poczuli się w Warszawie tak, jak onegdaj, na przełomie wieków w Krakowie, kiedy Wyspiański namalował literackim językiem obraz "Wesela". A zatem słusznie zauważa Pan, Moherze wesołość emanującą w wątkach. I zapewne Pan się już spostrzegł, że nie jest to kabaret polityczny, lecz coś o wiele poważniejszego. Owszem, tak właśnie działa Duch Polskości. Jest to Anioł, który emanuje weselem.
  A zatem podsumowując - jest Pan świadkiem i obiektem (ofiarą?) budzenia UCZUĆ narodowych na wiek XXI-szy.
  Mam nadzieję, że Szanowny Pan odnajduje się w ścieżce mojego rozumowania. Dziękuję.
  ==========
  -Ponieważ jestem w kropce, bo nie wiem czy Pan sobie z tych ludzi żarty stroi, czy naprawdę nie wie co pisze? // -To proszę uniżenie: -Czy może zechciałby Pan łaskawie oświecić niekumatego Mohera? // nadużycie link skomentuj usuń // Moher 15.03.2017 03:12:02
  MIKOŁAJ RAJZER ZWOŁUJE II-GĄ MIESIĘCZNICĘ WKROCZENIA US ARMY
 • P O D Z I Ę K O W A N I A
  Dziękuję za wymienienie Sendeckiego w tytule. Miło zobaczyć swoje nazwisko poprawnie napisane na pierwszym miejscu na stronie. Ja się też odwzajemnię. Fajni blogerzy powinni o sobie wzmainkowac i budować w ten sposób poblicyty.
  Mam bardzo wielką PROŚBĘ. Proszę uzywać, kiedy Pan pisze o naszej działalności, nazwy TELEWIZJA NARODOWA. O ile to możliwe - pisanej wielką literą. Chodzi o wgranie w świadomość odbiorców pewnych założeń naszych ideowych i emocjonalnych. Proszę nam pomóc. Tyle lat pisujemy na Neonie, więc mamy do siebie zaufanie.
  No i zapraszam Pana z Osobami Towarzyszącymi na swiniaka 28-go czerwca 2017.
  Po apelu Sendeckiego z 13-tego,. znalazł się "Hak na Tuska"?
 • ŚWIADECTWO
  Pan Husky jątrzy w sprawie pikiety, a tu proszę - myśmy byli i jest świadectwo; Była młodzież z NWP i TN;

  DOKTOR NABIL AL MALAZI BRONI DOKTORA PISKORSKIEGO 07-03-2017 TELEWIZJA NARODOWA
  https://www.youtube.com/watch?v=0Rr6IT-1Wtw

  BRONIMY DOKTORA PISKORSKIEGO PRZED SĄDEM NAJWYŻSZYM 07-03-2017 TELEWIZJA NARODOWA
  https://www.youtube.com/watch?v=bW8-wDBX21Q
  Pikieta przed Sądem w sprawie Mateusza Piskorskiego
 • @Husky 17:08:25 - PROSZĘ NIE JĄTRZYĆ. I NIE KŁAMAĆ.
  Wymienieni przez Szanownego Pana Blogerzy NEonu wspierają Doktora Piskorskiego duchowo, politycznie i moralnie i zarzucanie im, że byli nieobecni, bo Doktora nie lubią - jest nadużyciem.
  Ale to, że Pan Husky nie zauważył, że byłem na pikiecie ja, Sendecki - również Bloger NEonu, to jest po prostu cenzura, nadużycie, przykrość i po prostu kłamstwo. Panie Husky, niech pan więcej nie kłamie, proszę Pana.
  [uprzejmie prosi]
  Coś mi się wydaje, że gdyby wspomniani przez Pana "Wrzodak, Kosiur, Zieminski, Lorenco, i wielu wielu innych" przyszli na tę pikietę w obronie Piskorskiego - to Pan by w ogóle "nie zauważył" sprawy.
  Bardzo mi przykro.
  Pikieta przed Sądem w sprawie Mateusza Piskorskiego
 • @35stan 19:37:56 - BYŁ OD SAMEGO POCZĄTKU PRZYJAZNY
  Tak napisałem, i to jest prawda. Pan niech więce słucha i zbiera faktografię do kupy, a nie podchodzi do faktów wybiórczo.
  Pańskie słowa, że AH to "oślizły gość ściskający się z obleśnym Komorowskim i wredną kłamczuchą Kopacz i stojący na homosiowej platformie z Kaliszem" są owszem, prawdziwe. Jednak - czy Pan wie kto i jak wprowadził AH w te meandry? Czy Pan wie, że WASP-owcom bardzo zależy żeby Polacy nienawidzili AH, ale nie pytali się o to co się działo przy Krzyzu wokół Naczelnika Państwa? Żeby nie pytali - co się dzisiaj tam dzieje? Jak Pan wytłumaczy dziwne wypowiedzi tweeterowe Pana Redaktora Pereiry pod Zakrzewskiego i moim adresem? Postoponowanie uczciwych ludzi, prawdziwych Polaków przez młodzieńca, kóry mógłby grać Judasza w jasełkach - nie przeszkadza Panu?
  [zasmucił się nad wybiórczym traktowaniem tematu przez blogera "35stan"]
  SAMUEL PEREIRA ATAKUJE TELEWIZJĘ NARODOWĄ (ROZDZIAŁ I)

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY

więcej