Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
650 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • AH SIĘ ODEZWAŁ I POZDRAWIA NEon24.pl ORAZ TELEWIZJĘ NARODOWĄ
  Wiadomość z ostatniej chwili (17:23) AH zadzwonił i powiedział że jest w Polsce, będzie na jutrzejszej konferencji pod Pałacem o 13-tej. A zatem Telewidzowie TELEWIZJI NARODOWEJ i Blogerzy NEon24.pl są najlepiej poinformowanymi telewidzami i blogerami w Polsce. Znowu :)
  Hadacz a śmieciowe dziennikarstwo
 • @Ziut 14:15:09 - BITWA INFORMACYJNA SIĘ TOCZY
  Jesteśmy w trakcie ustaleń waznych szczegółów, Andrzej Hadacz się na razie nie odzywa. Po śmierci koleżanki, która wynajmowała jemu stancję wyjechał do Brukseli i się nie odzywa.
  Natomiast zostaje pogłębiona i coraz bardziej pogłębiana WIEDZA o tym co się wydarzyło naprawdę 10 IV 2010 w Pałacu i przed Pałacem, przy Krzyżu.
  Przepowiednia Bartłomieja Kurzeji zaczyna powracać i WSKAZYWAĆ NA MIEJSCE ZBRODNI.
  Zapraszam na konferencję prasową.
  Hadacz a śmieciowe dziennikarstwo
 • MÓJ KOMENTARZ NA FEJSBOOKU DZISIAJ;
  Był rok 2014. To był rok tajnej WASP-owskiej ingerencji w Polsce pozostającej pod wpływem ustępujacej Rosji i następujacych Niemiec. Do polskiej opinii publicznej owa interwencja się przebiła jako "afera podsłuchowa" albo/i "afera kelnerów".
  No i my z Redaktorem Ruszkiewiczem, na początek roku tj. 15-go lutego 2014, wraz z resztą elity endeckiej się wybraliśmy na konferencję do Poznania zorganizowaną przez Kolegę Przemysłąwa Piastę w historycznym poznańskim Hotelu Bazar. Czuć było, że coś wisi w powietrzu, nastroje były napięte, a my je jeszcze podgrzaliśmy, zabierając ze sobą ofiarę knowań giertychowskich, straszliwie skrzywdzonego onegdaj przez LPR Pana Premiera Gabriela Janowskiego. Część zgromadzonych wpadła na nasz w panikę, bo się spodziewała, że wytknięta jej będzie publicznie tamta podła akcja przeciwko Gabrielowi. Owa część, podległa Służbom Bertone bardzo się nieswojo poczuła widząc Krzyż, który ze sobą zabraliśmy i który w głównym miejscu sali żeśmy postawili. Bertonowcy mieli surowo zakazane się pokazywać pod pałacem prezydenckim przy Krzyżu i w ogóle - sprawę Krzyża poruszać publicznie.
  Aby pognębić agenturę poprosiliśmy Organizatora i Prelegentów o poruszenie w swoich wypowiedziach informacji o Układzie z Dorotheenstrasse. Spodziewalismy się, że Koledzy z Poznania i Przyjezdni mówienie o Układzie Z D. mają surowo zakazane, że jest to warunkiem przynależności do Opus Dei i innych koterii penetrujących nurt endecki - i się spodziewaliśmy słusznie. Nieobjetym tą cenzurą się okazał były PSL-owski endek Poseł Janusz Dobrosz. Z racji, że chyba przeczytał całego Dmowskiego (późno stając się narodowcem mógł zostać nieobjęty syjonistyczną manipulacją opusdeiową) - mogliśmy z radością pogadać z tym politykiem o Układzie z D.
  POZNAŃ HOTEL BAZAR JAROSŁAW RUSZKIEWICZ O MYŚLI POLSKIEJ
 • KOLEGO, NIE DENERWUJCIE SIĘ
  Ja postawiłem piątkę. :) Dziękuję za słuszną analizę.
  Wypadek Pani Premier - przeoczony szczegół
 • GIERTYCH-BERTONE SUBITO DIMISSIONE!
  Dziękuję Autorowi za tę analizę antykatolickiej akcji WASP-ów, czyli gry Służb tematem abdykacji JŚw. Ojca Świętego Benedykta XVI-go. Na portalu NEon24.pl bloger "roux" analizuje sprawę i powołuje się na dezinformację jakiegoś ponoć katolickiego preiodyku - że to Sam Bóg poprosił Jego Świątobliwość o abdykację. Czyli się okazuje, że Kościół Święty wciąż jest bastionem naszej obrony przed WASP-ami. Istotna poprawa sytuacji nastąpi jednak dobiero wtedy, kiedy odejdą Bertone i Giertych - obecnie piastujący ważne funkcie w Stolicy Apostolskiej, co niepokoi kazdego katolika, który ma głowę na karku i Boga w sercu. O los Papieża Franciszka należy się nepokoić i modlić z Niego, żeby go Wróg nie upokorzył jak Poprzednika.
  [martwi się o Kościół]
  Przypomnę, że juz 10 lat temu podnosiłem tę kwestię na WASP-owskim forum Frondy (FF) i się domagalem dymisji Kardynała Bertone.
  GIERTYCH-BERTONE SUBITO DIMISSIONE!
  Dlaczego dopiero teraz Benedykt XVI ujawnia powód abdykacji?
 • @ Maliński - POPRAWKA, PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE.
  Osobiście sfilmowałem wypowiedź Olszańskiego w roku 2012 i 2014. Są filmy w internecie. Używał wtedy munduru i oficerek. Manifestował polskość militarystyczną i robił to z wdziękiem. Poruszał tematy dialogu polsko-rosyjskiego i obrony interesów pacjentów polskich przed łowcami przeszczepów.
  Dziennik Narodowy
 • @Husky 17:35:32 - WIELKA PROŚBA
  Proszę nie poniżać i nie dezawuować Pana Olszańskiego.
  Przecież Szanowny Pan się tyle razy dystansował od patriotów i deklarował przynalezność do WASP-ów - więc w ogóle czemu sie Pan wtrąca?
  Dziennik Narodowy
 • LUBIĘ ŁUKASZENKĘ
  Fajnie by było jak byśmy go zaprosili na 100-tną rocznicę odzyskania Niepodległości w roku 2019-tym pod Pomnik Dmowskiego. I jak by przyjechał i dobre słowo do Polaków powiedział. Dobry sąsiad to skarb. I o takich sąsiadów trzeba dbać. Polacy i polskie zabytki pod rządami dobrego króla Białorusi, to jest Pana Aleksandra Łukaszenki mają się dobrze, Białorusini nas lubią i dobrze w swoim państwie gospodarzą, Rosjanie na Białorusi mieszkający - dobrze się mają. To jest piekny cud i niech ten cud trwa.
  + Amen!
  Łukaszenka: „Przeżyjemy bez Rosji i bez ich ropy!
 • NASZ PORTAL TEŻ BYŁ WTEDY ZAATAKOWANY
  Kuratelę wtedy nad NEonem24 przejęła córka Cz. pro-WASP-owsko zorientowanej rodziny robiącej interesy na KUL-u. W niewyjaśnionych okolicznościach zniknął tekst Sendeckiego o tym, że powodem usunięcia się Ojca Świętego Benedykta XVI-go było coś złego szykowanego przeciwko Jego Ojczyźnie Niemcom i Ojczyźnie Jego Przyjaciela - Polsce.
  Ten artykuł był bardzo cytowany i komuś puściły nerwy, że się trzódka katolicka polska zdenerwuje i zacznie trykać w WASP-owski beton.
  No i teraz, kiedy WASP-y na całego niszczą Europę napuszczając na nas dżumę ISIS-owską - rzecz się wyjaśnia.
  Czyli jesteśmy dobrymi komentatorami i analitykami, my - z TELEWIZJI NARODOWEJ pisujący na NEonie24, ongiś NowymEkranie.pl.
  BENEDYKT XVI ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ - DLACZEGO!?
 • POPRAWKA. WNIOSEK O LEPSZY TYTUŁ.
  Proponuję, abyś zastąpił ten tytuł tytułem "SCENARIUSZ SACHAROWA. TSUNAMI WYWOŁANE BOMBĄ ZALEJE USA"
  Chodzi o to, żeby używać hasła, które będzie zapadało w oko/ucho. Scenariusz Sacharowa - niezwykle ważna informacja, korespondująca z przepowiedniami Ojca Klimuszki, który "widział" że jego Elbląg będzie zalany przez tę mega-falę.
  Biedni Amerykanie, swoją drogą. Się okazuje, że lada rok nasze pisanie o sporze "WASP contra ELIC" będzie li tylko cennym materiałem źrdłowym o zaginionej cywilizacji. Będzie się to czytało jak zapiski Platona o Atlantydzie.
  [duma nad przemijaniem ludów i narodów]
  SACHAROWA BOMBA WODOROWA SPOWODUJE TSUNAMI I ZNISZCZY USA
 • @AgnieszkaS 22:07:35 - CZY PANI SYN TEŻ JEST OBRZEZANY?
  Właśnie. To jest ciekawe. W amerykańskich szpitalach chłopczyków z katolickich rodzin rutynowo obrzezuje się bez pytania o zgodę rodziców.
  Czy Pani zdołała się w tej sprawie przeciwstawić WASP-om?
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @Ex admin 12:30:29 - ROZTEREK NIE MAMY, ALE...
  ...chodzi nam o oddziaływanie na masy, na naród cały. I o oswobodzenie Ameryki spod władania WASP-ów. Żeby ELIC mieli okres luzu. I Polacy zamieszkujący Obie Ameryki razem z ELIC-ami.
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @provincjał 10:16:37 - A WIDZI PAN. TO JEST WŁAŚNIE POLITYKA W POLSCE.
  Zawiłość, zawiłość i jeszcze raz zawiłość. W Naszym Kraju nigdy polityka nie była łatwa, taka dla dzieci. Zajmować się nią winne osoby dorosłe. I bardzo zrównoważone emocjonalnie. Po serii głupich kroków uczynionych przez elitę państwową, chyba już Pan nie będzie smiał się z A.H.? On jest jeden z nielicznych normalnych. Zwariował od licznych bliskich kontaktów z politykami i księżmi rżnącymi głupa. Czyli zareagował poprawnie, normalnie. To się nazywa reakcja na długotrwałą deprywację sensoryczną. Obecnie elektorat wzdycha do tamtych czasów, kiedy trwała wojna o Krzyż pod Pałacem. Wtedy JESZCZE nie zostały przekroczone Himalaje absurdu. Obecnie mamy Kosmos absurdu, Himalaje wydają się błahymi pagórkami.
  Sprawa Hadacza - to jest mały prolog do ogólno-narodowej politycznej mega-jazdy bez trzymanki.
  Bardzo mi przykro, ale się z Panem ZGODZĘ.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 09:55:32 // Skoro a.h. jest w opozycji do opozycji, to kim on jest ? // nadużycie link skomentuj usuń // provincjał 13.01.2017 10:16:37
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @Husky 07:21:43 - BA! DOBRE PYTANIE?
  Nie wiadomo gdzie obecnie przebywa A.H. Ostatnio się usunął, prawdopodobnie widząc miałkość opozycji, nie chcąc być kojarzonym nieładnie.
  Bo przyzna Pan, że działania opozycji budzą zażenowanie, prawda?
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • PODZIĘKOWANIA
  Bardzo dziękuję twórcy filmu Panu Sierżantowi Lawinie za trud operatora kamery, za świadectwo i całokształt. Brawo ten Pan!
  Rocznica Śmierci Romana Dmowskiego 2017.
 • @Katana 14:26:04 - ADAM MA POTENCJAŁ MORALNY
  Bo teraz przyszedł czas egzekwowania w Polsce sprawiedliwości. Na razie słyszymy, że prokuratura oprotestowuje zbyt wysoki wyrok sądu na Piotra Rybaka (tego co spalił kukłę Sorosa). To jest słuszny kierunek. I trzeba dalszych kroków. Ja zamierzam powrócić do sprawy afery na Kolskiej i szukam sojuszników. Chcę, żeby porządni ludzie z aferą się zapoznali i łączyli domaganie się sprawiedliwości w wielu sprawach. Teraz my, porządni ludzie nie możemy być samotni. Łączmy siły, możemy maszerować oddzialnie, ale uderzajmy razem.
  Trzeba łączyć sprawę Rybaka, Wysoka, Czeczetkowicza, Miernika, Sendeckiego i inne akcje, w których Polacy występowali przeciwko Złu.
  Czeczetkowicz ma potencjał moralny, jest nagłośniony - trzeba to połączyć z innymi ważnymi sprawami. Autorytety moralne są dźwignią poważnych ruchów politycznych.
  KODowcy wystawili się dla PiSu !
 • BARDZO SŁUSZNA AKCJA
  Nalezy apelować do PiS-u o rozliczenie Złodziei, którzy rządzili przed PiS-em. Adam - tak trzymać!
  Trzeba też cofnąć się do roku 2013-go i żądać Twojej rehabilitacji za film z Białegostoku, w kórym protestowałeś przciwko platformerskiej akcji nasiedleńczej w Polsce.
  KODowcy wystawili się dla PiSu !
 • PROBLEM Z ODCZYTANIEM. A TAKIE WAŻNE INFORMACJE.
  Długie i zawiłe zdania. Proszę popracować nad stylem.
  Zlekceważona rocznica działań Delegatury Rządu RP w Lublinie
 • KASZIN - ZNACZĄCE NAZWISKO HANDLOWE
  Oznacza sprzedawcę kaszy. W rosyjskim (słowiańskim) kręgu kulturowym nazwiska mają wielkie znaczenie. Wiele mówią.
  Oprócz tego, że nazwisko handlowe, to i dźwięczy znajomo, można je postawić w jednym szeregu z takimi sławnymi nazwiskami jak Lenin, Stalin, Putin...
  No i fizjonomia znacząca. Podobny do naszego Witka Tumanowicza.
  Uratować Rosję
 • BARDZO KRZEPIĄCE WIEŚCI Z ALEPPO
  Pan Redaktor Ruszkiewicz jak zwykle po stronie prawdy. Gdzie takiej Matce Kurce do niego. Dziękujemy Jarku że jesteś.
  Gwiazdka w Aleppo czyli klęska USA/NATO/Izrael

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej