Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
651 postów 4855 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • ANI OBAMA ANI McCAIN
  Uparcie twierdzę, że Polacy z USA powinni sie z zasady wstrzymywac od glosu na politykow WASP-owskich. Warto skutecznie zachęcic naszych Rodaków w USA do wspierania European Latinoamerican Italian led catolics (ELIC). Obawiam się co prawda, że losy ELIC w USA dopóty dopóki służbami wloskimi dowodzi kardynał Bertone nie będą się układały najlepiej - ale mimo to tutaj nalezy szukać polskiej drogi politycznej.
  Osama, Obama i ceny benzyny - widziane z USA
 • NARODOWO-DEMOKRATYCZNIE
  Obawiam się, że bardzo potrzebujemy Sztabu. Słabość Kaczyńskiego polega na braku sztabu polskiego, w którym byliby ludzie naszej narodowości pod względem politycznym. Osoby otaczające Pana Jarosława to ewidentnie środowiska WASP-owskie. Nie licząc oczywiście Kolegi Walczaka z Wołomina, który onegdaj zbudował pomnik Dmowskiego. Zatem należy sobie odpowiedzieć na zapytanie - gdzie MY, Polacy jesteśmy politycznie dzisiaj? Gdzie będziemy politycznie jutro?
  Olśniło mnie
 • BRAK WE WSPOMNIENIACH UKŁADU Z DOROTHEENSTRASSE...
  ...o którym pisał Roman Dmowski w "Polityce Polskiej i Odbudowaniu Państwa". To jest zastanawiające - że niby oficer wywiadu niemieckiego, a tym nie wie? Dziwne, bardzo dziwne! Wręcz podejrzane!
  Historia widziana z Niemiec. Nieznane wspomnienia
 • PAN REDAKTOR MICHNIK DRUGI RAZ W TELEWIZJI NARODOWEJ
  Pierwszy raz Adama Michnika sfilmowalismy z Bartłomiejem Kurzeja - jak wchodził do Akademii Sztuk Pięknych urabiać polską mlodzież. Bardzo dziękuje Koleżance "circ" za umieszczenie filmu na NE.
  A zarzuty Pani "konserwatystki" wobec mnie są bezpodstawne.
  3 maj -Michnik na Krakowskim
 • @AdNovum
  Własnie przez to wspólne działanie "za szczeniecych lat" przy błogosławieństwie wybitnego przywódcy duchowego - Ojca Rydzyka i Ojca Krapca jestem z Arturem Zawiszą emocjonalnie związany. Co do firm zajmujących się energetyką - to owszem, mam o nich złe zdanie. Wyczuwam, że kompleks energetyczny jest CAŁKOWICIE spenetrowany przez Służby, a ludzie ze Służb w PRL i później w post-PRL to są ludzie źli. No ja się ich po prostu boję, a już najbardziej się boję - że pójdą do Piekła, a zanim Tam pójdą - stworzą w Polsce piekło na ziemi nam, Polakom. Pojawienie się Artura Zawiszy w firmie zajmującej się energetyką ja rozumiem jak pojawienie się anioła w piekle, jak mrugniecie małego światła w krainie Umarłych. Nie chce mi się wierzyć, że nasz Artur zrobił świadomie jakąś brzydką rzecz polskim przedsiębiorcom z Lublina. Wierzę, że to wszystko to prowokacja i sprawa mająca drugie i trzecie dno. No i bardzo mi jest przykro. Biedny Artur. Biedni-śmy my wszyscy! Biedna polska energetyka, przez Złych Ludzi opanowana i zniewolona! Biedna Polska post-mafijna. Tym się właśnie różni społeczeństwo post-mafijne od mafijnego - że w mafijnym sporo rzeczy funkcjonuje dobrze, tylko niektóre są mafijne, a w społeczeństwie post-mafijnym WSZYSTKO jest mafijne. Przez przypadek, gdzieniegdzie funkcjonują anioły takie jak Pan, czy ja. I właśnie Zawiszę zawsze miałem za takiego anioła. Porządnego Polaka takiego jak my. Wybitną mniejszość i szlachetną.
  Zielony Zawisza, czyli biznes, jak Pan Bóg przykazał
 • OJCIEC KRĄPIEC ZACHĘCAŁ DO WSPÓŁPRACY Z ARTUREM ZAWISZĄ
  Artra Zawiszę pamiętam jako młodego działacza ZChN-u z Lublina z lat 1996-1997 i wspominam go dobrze. Zalecał mi współpracę polityczną z nim sam Ojciec Krapiec - dominikanin, wieloletni szef służb watykańskich na Europę Środkowo-Wschodnią, prowadzący ZChN od strony kościelnej. Artur Zawisza intensywnie współpracował z Jurkiem (Markiem Jurkiem) i Łopuszańskim w tamtych czasach. A potem był pierwszym redaktorem naczelnym "Naszego Dziennika". Był wtedy wyeliminowany spośród bliskich współpracowników Ojca Rydzyka przez Profesora Jaroszyńskiego i ten zwolnił go z redaktorowania i wziął Artura Górskiego na jego miejsce. Bardzo wtedy współczułem Arturowi.
  A tutaj ta nagonka na Nowym Ekranie - na mnie działa przygnębiająco.
  Zielony Zawisza, czyli biznes, jak Pan Bóg przykazał
 • FORSA JEST NAJWAZNIEJSZA
  Problem prezesa i mediów jest problemem wtórnym do kwestii fiansowania naszej (narodowej, polskiej) strony. Tak się składa, że z gronem przyjaciół finansujemy małe przedsięwzięcie medialne i mam doświadczenie - jesteśmy słabi w kwestiach finansowania samych siebie. Mój przyjaciel Generał Grudniewski stosuje jasne kryterium - nie traktuje poważnie nikogo, kto nie posiada własnego środka komunikacji. Jest w tym przyznam - geniusz finansowy. Biedacy polskiej prawicy nie zbudują, PiS-owi się nie przeciwstawią. Ano przykre to jest, niestety. Jakieś pomysły na ten temat? Ano - jest jeden. Ciułać, ciułać i... CIUŁAĆ!
  ... a zobaczysz tą rzeszę, której nie zagospodaruje PiS (2)
 • Profesor Wielomski namawiał na PO
  Tekst daje do myslenia. Przypomina mi sie znaczaca wypowiedz Profesora Wielomskiego, ktory namawial niedawno narodowcow do dzialania w orbicie partii rzadzacej. Tak sie sklada, ze z pewnych wzgledow w PO zaangazowac sie nie moge, ale jest dla mnie jasne - ze sa w tej formacji obecni Polacy i to jest istotne. Z narodowo-demokratycznego punktu widzenia.
  Głosuję na PO

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej