Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • Należy się modlić za to Radio i domagać dymisji Kardynała Bertone.
  W kilku sytuacjach decyzje o politycznym poparciu udzielanym przez Radio Maryja politykom pro-WASP-owskim nie zapadały w Toruniu, lecz były wydawane przez kogoś w Watykanie. Szkodziło to politykom narodowo-demokratycznym - szczególnie w pierwszej dekadzie obecnego stulecia, ale również za panowania AWS-u na polskiej prawicy. Upokorzenia Jana Łopuszańskiego na antenie Radio Maryja podczas kluczowego momentu kampanii prezydenckiej w roku 2000 dokonano w bardzo ohydny sposób, obcy polskiej kulturze politycznej i właśnie po tym fakcie kierownictwo Radia dyplomatycznie przyznało, że nie była to decyzja ojca Dyrektora. Podobnie było z LPR-em i obecnie - z PiS-em.
  Za sprawy polityczne w Watykanie odpowiada Kardynał Tarcisio Bertone. Radzę zapamietać to nazwisko i domagać się systematycznie dymisji owego watykańskiego wielmoży. Za wielokrotne szkodzenie polskim interesom narodowym. Za zmuszanie polskojęzycznych katolickich rozgłosni do promowania WASP-ów, pro-WASP-owsko podporządkowanych polityków. Za ogranie narodowców w sprawie wtłoczenia Polski do Unii Europejskiej, za cenzurowanie informacji o Układzie z Dorotheenstrasse, za promowanie osób narodowości innej niż polska, za tworzenie w Polsce judeo-prawicy.
  Zmiana strategii w walce z Radiem Maryja
 • od wcale nie smutnego kolegi z LPR
  Jak Pan dojdzie do wiedzy o Slużbach Bertone, ktore rozprowadziły najpierw nas, a potem was, jak Pan doczyta o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i Aferze na Kolskiej - niech Pan nawiąże kontakt ze mną w Warszawy. Podziałamy dla Polski.
  Życzę wytrwałości.
  Moje dziesięć lat w Prawie i Sprawiedliwości
 • @Paulo
  To wstyd. Naprawdę. Bardzo mi przykro.
  Nadzieja PIS - Sylwia Ługowska
 • @Lancelot
  Proponuję na Szefa Zespołu - Pana Generała Grudniewskiego. Jest najlepszym ekspertem d/s wojskowości i moim osobistym kandydatem na ministra obrony narodowej.
  NE – frakcja reformatorska Rady Blogerów
 • Trzy pytania do Sylwii Ługowskiej. Narodowo-demokratyczne.
  1) Czy Pani Sylwia wie o Układzie z Dorotheenstrasse?
  2) Czy Pani Sylwia wie o Aferze na Kolskiej?
  3) Czy Pani Sylwia popiera projekty prawne zaspokajające roszczenia żydowskich organizacji rewindykacyjnych?
  Nadzieja PIS - Sylwia Ługowska
 • Sendecki w temacie opanowania ministerstwa zdrowia, NFZ i UNUZ
  Zgłaszam potrzebę zorganizowania grupy ekspertów pracujących dla polskiej prawicy na rzecz wdrożenia dobrych projektów w Ministerstwie Zdrowia i Narodowym Funduszu Zdrowia oraz w Urzędzie Nadzoru Ubezpieczeń Zdrowotnych. Pracowałem w Centrali Branżowej Kasy Chorych Dla Służb Mundurowych (BKChSM) i wdrożyłem system stałego monitoringu funkcjonariuszy w warszawskiej izbie wytrzeźwień. Byłem członkiem rady społecznej Szpitala Na Madalińskiego w Warszawie (z nadania LPR). Udźwignę ciężar pracy na rzecz polskiej medycyny w gronie prawicowych ekspertów.
  :)
  Oczekuję na współpracę i poparcie.
  NE – frakcja reformatorska Rady Blogerów
 • @circ
  Ależ droga Izo
  My stoimy w jednej prawdzie. Po uszy. A nawet po dziurki w nosie.
  W prawdzie o Słuzbach Bertone, które rozprowadzają Ruch Narodowy i handlują nami, Polakami jak się handluje krowami albo końmi.
  W prawdzie o proroctwie Bartłomieja Kurzeji.
  W prawdzie o Sendeckim i Roztworowskiej.
  :)
  Trzecia Siła (1) ... Nowa Prawica … dlaczego nie?
 • Narodowo-demokratycznie na Krakowskim Przedmieściu
  Przyszłość polskiego oporu wobec Grupy Trzymającej Władzę należy do zorganizowania się w sposób narodowo-demokratyczny. Na razie poważne sprawy (obecność Krzyża) ktoś usiłuje sprowadzić do wymiaru wesołych studenckich przepychanek. To się nie uda, dopóki przed Pałac (pod Krzyż) przychodzą ludzie dorośli i uprawiają publicystykę narodową (polską). Wczoraj srodowisko TELEWIZJI NARODOWEJ było w tam i realizowało materiał. Bardzo bogaty. Właśnie umieszczam na YT.
  A oto film:
  http://www.youtube.com/watch?v=Fmm1Znu_sLw
  Nieudany zamach Straży Miejskiej na Białe Miasteczko
 • TELEWIZJA NARODOWA pod Palacem dzisiaj o 16:30 realizuje material
  Mielismy dzisiaj pod Palacem (przy krzyzu) robic material podsumowujacy ostatnie wydarzenia na gey-paradzie i twórczoscią Jana Bodakowskiego na FF-rondzie. W związku z zaistniala sytuacja oczywiscie omowimy temat akcji Strazy Miejskiej p-ko Solidarnym 2010. Zapraszam do wypowiedzi.
  SM zabrała namiot Solidarnych 2010
 • @kayan - Pan też szantażuje. Ale ja się nie poddam, bardzo mi przykro.
  Szanowny Pan też bardzo nieładnie się odwołuje do uczuć - nazywając Panią Ewę swoją UKOCHANĄ, godną NAJWYŻSZEGO szacunku. A ja do dziennikarek takiego szacunku Z ZASADY nie mam. Pani Ewa ocenzurowała w swoich filmach obecność TELEWIZJI NARODOWEJ pod Krzyżem, proroctwo Bartłomieja Kurzeji i z tego powodu zaliczam ją do grona prawicowych pro-PiS-owskich działaczy. Być moze współpracujących ze Słuzbami Bertonowskimi. Nie imponuje mi, ani nie zachwyca. Bo ja jestem endekiem. Politycznie nieuwikłanym.
  Trzecia Siła (1) ... Nowa Prawica … dlaczego nie?
 • @carcajou
  Nie, nie wejdziemy. Jesteśmy rozpracowani przez Służby Bertone i za jakieś dwa lata się dopiero otrząśniemy. Może się uda w jakimś okręgu przepchnąć pojedynczego senatora. Być może będzie to Maria Sendecka - z okręgu zamojskiego? A wybory do Sejmu to myślę, że są dla nas w roku 2011-tym JUŻ przegrane. Przyglądam się - jak generał Grudniewski kleci coś z Witaszkiem. Mają mało pieniędzy i ludzi, ale są czyści i wartościowi. No i - są MOIMI znajomymi. To jest bardzo ważne - być w TELEWIZJI NARODOWEJ, być przejrzystym. Kluczowo ważne. Prawda nas wyzwoli.
  Trzecia Siła (1) ... Nowa Prawica … dlaczego nie?
 • Ten moralny szantaż peknie bo Pereira jest za slaby. Może nawet Kaczyński przejdzie na naszą stronę?
  Ewa Stankiewicz przypomina mi działaczki stowarzyszenia uwłaszczeniowego promującego się w Radio Maryja i jadących na autorytecie Profesora Bieli. W pewnym momencie musiały stracić polityczne dziewictwo i podżyrować rząd Jerzego Buzka. Było to związane z poparciem dla Emila Wąsacza i zaniechaniem uwłaszczenia przez AWS. Profesor Biela reprezentujący interesy KUL-u (służb Tarcisio Bertone) się schował za plecami tych naiwnych istot i dalej sobie pożeglował na wielkim morzu polskiej naiwności politycznej. No i teraz miejsce Adama Bieli zajął Kaczyński z Ewą Stankiewicz - której zaperswadowano, że "poza PiS-em nie ma zbawienia". Ja tego oczywiscie nie bagatelizuję, bo na własnej skórze odczułem co oznacza potęga zmanipulowanego religijnie i emocjonalnie elektoratu. Są jednak dwa nowe elementy w tej układance politycznego zagospodarowywania Polaków. Pierwszy z nich jest młody wiek działaczy PiS-u angazujących się przy Krzyzu pod Pałacem (z namiotu Solidarnych 2010). Ci młodzi ludzie są słabi, bardzo słabi emocjonalnie. Nieprzyzwyczajeni jeszcze do żyrowania bezczelnych antypolskich pomysłów politycznych. A najsłabszy z nich jest Samuel Pereira. To bardzo delikatna osobowość, i z racji niepolskiego pochodzenia - bardzo publicznej sprawie polskiej oddany. On pęknie pierwszy.
  Drugim elementem, który zniweczy szantaż Ewy Stankiewicz i stojacych za nią Kaczyńskiego i Bertone jest ocenzurowanie proroctwa Bartłomieja Kurzeji.
  Znakiem, że się to dokonało (zakończenie szantażu i poddanie się pretorian Kaczyńskiego polskiej mysli narodowej) będzie Samuel Pereira jeżdżący po Polsce i prezentujacy statuetki Prezydenta Kaczyńskiego wyrzeźbione przez proroka, który przepowiedział jego śmierć. Może to wpłynie na samego Brata Prezydenckiego Jarosława i spowoduje jego przejście na naszą, polską stronę?
  Trzecia Siła (1) ... Nowa Prawica … dlaczego nie?
 • PROJEKT LIBICKIEGO CHYTRZE UDERZA W RADIO TOK FM ???
  Ciekawe - czy projekt Libickiego jest w równym stopniu jak do Radio Maryja adresowany do Radio Tok FM, Zet, RMF, Jedynki i Wnet? To by było nawet ciekawe - wymuszenie na dziennikarzach i prezenterach tamtych redakcji zapraszania Sendeckiego trzy razy w tygodniu. A Korwin-Mikke i Michalkiewicza - po cztery razy. Jak pluralizm to pluralizm, no nie?
  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji miałaby pełne pałki roboty!
  :)
  Prof. Piotr Jaroszyński: Podwójne uderzenie w Radio Maryja
 • TO PRAWDA MASONI ATAKUJA ALE LUD POSLKI SIE DZIELNIE BRONI
  Kiedyś byłem na pielgrzymce Rodziny Radio Maryja na Jasną Górę i spotkałem pana Józefa, który opowiadał o drodze krzyzowej, w której moderniści pozamieszczali symbolikę masońską. Opowiadałnieskładnie, ale ze szczerym oburzeniem i wielką wiarą, i miłoscią do Spraw Świętych. Nagrałem jego wypowiedź i pozostał film. Trochę straszny, trochę śmieszny. Opowieść Marianny zamieszczona na Nowym Ekranie przez "Jacka" przypomniała mi o tamtym spotkaniu i filmie. To było w 2009-tym roku. Oto film z 12 lipca 2009 - wypowiedz pana Jozefa o tym, co sie wyprawia na Podbeskidziu.
  http://www.youtube.com/watch?v=TWy1DSFSxHc
  94 rocznica objawień Najświętszej Marii Panny w Fatimie
 • KRZYZ PRZED URZEDAMI SKARBOWYMI W POLSCE
  Zwycięstwo przyjdzie, gdy zrozpaczeni polscy przedsiebiorcy zaczną przychodzic z krzyzami pod urzedy skarbowe i stana obok tych nedzarzy, ktorzy za pare groszy rozdaja ulotki promujace firmy ksiegowe. Cos takiego sie już dzieje pod sadami w sprawie Jana Kobylańskiego. Przyklad Krzyża na Krakowskim Przedmieściu pokazuje, ze to skuteczna metoda zasygnalizowania błędów i nadużyć Złej Władzy gnebiacej polską przedsiębiorczść. Powoli do umysłów dociera epokowe lapidarne stwierdzenie Kazimierza Świtonia z 3-go sierpnia 2010, że Polską rządzą sataniści, powoli budzi się świadomość i ogląd sprawy. Pozostaje nam odnaleźć polską drogę wyrażenia sprzeciwu, obudzenia woli walki i zabezpieczenia się przed oszukaniem tak jak nas oszukiwano za pomocą Solidarności, Okrągłego Stołu i formacji post-okrągłostołowych, pro-WASP-owskich. Obserwuję z wielką fascynacją jak Zorganizowane Zlo usiłuje wyprzeć Krzyż sprzed Pałacu, zawrocić w glowie Obrońcoim Krzyża, oderwać nas od Znaku i Narzędzia Zbawienia. Widzę też, jak Krzyż nas, Polaków broni przez Zorganizowanym Złem. Bo to nie jest prawda, że myśmy obronili Krzyż przed Pałacem. To Krzyż obronił nas. Teraz trzeba na to popatrzeć oczyma duszy. Na razie polscy przedsiębiorcy Krzyża przed urzędy Skarbowe nie przynoszą. Dlatego przegrywają. Wszyscy przegrywamy. Jest wielkie niezrozumienie dla Krzyża wśród katolickich polskich przedsiębiorców, stwierdzam ze smutkiem.
  DŁUBANIE W TYŁKU...celem osiągnięcia korzyści materialnej..
 • ODDOLNIE SPOŁECZNIE PO POLSKU
  No proszę. Bardzo ładna techniczna oddolna akcja Polaków, niekontrolowana przez Siły Obce. Gratuluję.
  Pochwalę się tutaj przy okazji (bo uważam, że Polacy się powinni nauczyć chwalić, a nie czekać jak te parobki durne, żeby ich Pany pochwaliły!) że też coś dokładam do tego, co się dzieje pod Pałacem Prezydenckim przy Krzyżu. Na fotografii na początku felietonu pana "carcajou" z przemawiającym Jarosławem Kaczyńskim jest banner "JAN KOBYLAŃSKI WALCZY Z ANTYPOLONIMZMEM", który ja przyniosłem. Tymy rencamy!
  Na filmie Zbigniewa Juźków jest ten fakt zarejstrowany.
  :)
  http://www.youtube.com/watch?v=fjYqlLTlWRw
  10.05. LAS SMOLEŃSKI wspiera Jarosława Kaczyńskiego
 • ANI OBAMA ANI McCAIN
  Uparcie twierdzę, że Polacy z USA powinni sie z zasady wstrzymywac od glosu na politykow WASP-owskich. Warto skutecznie zachęcic naszych Rodaków w USA do wspierania European Latinoamerican Italian led catolics (ELIC). Obawiam się co prawda, że losy ELIC w USA dopóty dopóki służbami wloskimi dowodzi kardynał Bertone nie będą się układały najlepiej - ale mimo to tutaj nalezy szukać polskiej drogi politycznej.
  Osama, Obama i ceny benzyny - widziane z USA
 • NARODOWO-DEMOKRATYCZNIE
  Obawiam się, że bardzo potrzebujemy Sztabu. Słabość Kaczyńskiego polega na braku sztabu polskiego, w którym byliby ludzie naszej narodowości pod względem politycznym. Osoby otaczające Pana Jarosława to ewidentnie środowiska WASP-owskie. Nie licząc oczywiście Kolegi Walczaka z Wołomina, który onegdaj zbudował pomnik Dmowskiego. Zatem należy sobie odpowiedzieć na zapytanie - gdzie MY, Polacy jesteśmy politycznie dzisiaj? Gdzie będziemy politycznie jutro?
  Olśniło mnie
 • BRAK WE WSPOMNIENIACH UKŁADU Z DOROTHEENSTRASSE...
  ...o którym pisał Roman Dmowski w "Polityce Polskiej i Odbudowaniu Państwa". To jest zastanawiające - że niby oficer wywiadu niemieckiego, a tym nie wie? Dziwne, bardzo dziwne! Wręcz podejrzane!
  Historia widziana z Niemiec. Nieznane wspomnienia
 • PAN REDAKTOR MICHNIK DRUGI RAZ W TELEWIZJI NARODOWEJ
  Pierwszy raz Adama Michnika sfilmowalismy z Bartłomiejem Kurzeja - jak wchodził do Akademii Sztuk Pięknych urabiać polską mlodzież. Bardzo dziękuje Koleżance "circ" za umieszczenie filmu na NE.
  A zarzuty Pani "konserwatystki" wobec mnie są bezpodstawne.
  3 maj -Michnik na Krakowskim

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej