Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • @kayan - Pan też szantażuje. Ale ja się nie poddam, bardzo mi przykro.
  Szanowny Pan też bardzo nieładnie się odwołuje do uczuć - nazywając Panią Ewę swoją UKOCHANĄ, godną NAJWYŻSZEGO szacunku. A ja do dziennikarek takiego szacunku Z ZASADY nie mam. Pani Ewa ocenzurowała w swoich filmach obecność TELEWIZJI NARODOWEJ pod Krzyżem, proroctwo Bartłomieja Kurzeji i z tego powodu zaliczam ją do grona prawicowych pro-PiS-owskich działaczy. Być moze współpracujących ze Słuzbami Bertonowskimi. Nie imponuje mi, ani nie zachwyca. Bo ja jestem endekiem. Politycznie nieuwikłanym.
  Trzecia Siła (1) ... Nowa Prawica … dlaczego nie?
 • @carcajou
  Nie, nie wejdziemy. Jesteśmy rozpracowani przez Służby Bertone i za jakieś dwa lata się dopiero otrząśniemy. Może się uda w jakimś okręgu przepchnąć pojedynczego senatora. Być może będzie to Maria Sendecka - z okręgu zamojskiego? A wybory do Sejmu to myślę, że są dla nas w roku 2011-tym JUŻ przegrane. Przyglądam się - jak generał Grudniewski kleci coś z Witaszkiem. Mają mało pieniędzy i ludzi, ale są czyści i wartościowi. No i - są MOIMI znajomymi. To jest bardzo ważne - być w TELEWIZJI NARODOWEJ, być przejrzystym. Kluczowo ważne. Prawda nas wyzwoli.
  Trzecia Siła (1) ... Nowa Prawica … dlaczego nie?
 • Ten moralny szantaż peknie bo Pereira jest za slaby. Może nawet Kaczyński przejdzie na naszą stronę?
  Ewa Stankiewicz przypomina mi działaczki stowarzyszenia uwłaszczeniowego promującego się w Radio Maryja i jadących na autorytecie Profesora Bieli. W pewnym momencie musiały stracić polityczne dziewictwo i podżyrować rząd Jerzego Buzka. Było to związane z poparciem dla Emila Wąsacza i zaniechaniem uwłaszczenia przez AWS. Profesor Biela reprezentujący interesy KUL-u (służb Tarcisio Bertone) się schował za plecami tych naiwnych istot i dalej sobie pożeglował na wielkim morzu polskiej naiwności politycznej. No i teraz miejsce Adama Bieli zajął Kaczyński z Ewą Stankiewicz - której zaperswadowano, że "poza PiS-em nie ma zbawienia". Ja tego oczywiscie nie bagatelizuję, bo na własnej skórze odczułem co oznacza potęga zmanipulowanego religijnie i emocjonalnie elektoratu. Są jednak dwa nowe elementy w tej układance politycznego zagospodarowywania Polaków. Pierwszy z nich jest młody wiek działaczy PiS-u angazujących się przy Krzyzu pod Pałacem (z namiotu Solidarnych 2010). Ci młodzi ludzie są słabi, bardzo słabi emocjonalnie. Nieprzyzwyczajeni jeszcze do żyrowania bezczelnych antypolskich pomysłów politycznych. A najsłabszy z nich jest Samuel Pereira. To bardzo delikatna osobowość, i z racji niepolskiego pochodzenia - bardzo publicznej sprawie polskiej oddany. On pęknie pierwszy.
  Drugim elementem, który zniweczy szantaż Ewy Stankiewicz i stojacych za nią Kaczyńskiego i Bertone jest ocenzurowanie proroctwa Bartłomieja Kurzeji.
  Znakiem, że się to dokonało (zakończenie szantażu i poddanie się pretorian Kaczyńskiego polskiej mysli narodowej) będzie Samuel Pereira jeżdżący po Polsce i prezentujacy statuetki Prezydenta Kaczyńskiego wyrzeźbione przez proroka, który przepowiedział jego śmierć. Może to wpłynie na samego Brata Prezydenckiego Jarosława i spowoduje jego przejście na naszą, polską stronę?
  Trzecia Siła (1) ... Nowa Prawica … dlaczego nie?
 • PROJEKT LIBICKIEGO CHYTRZE UDERZA W RADIO TOK FM ???
  Ciekawe - czy projekt Libickiego jest w równym stopniu jak do Radio Maryja adresowany do Radio Tok FM, Zet, RMF, Jedynki i Wnet? To by było nawet ciekawe - wymuszenie na dziennikarzach i prezenterach tamtych redakcji zapraszania Sendeckiego trzy razy w tygodniu. A Korwin-Mikke i Michalkiewicza - po cztery razy. Jak pluralizm to pluralizm, no nie?
  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji miałaby pełne pałki roboty!
  :)
  Prof. Piotr Jaroszyński: Podwójne uderzenie w Radio Maryja
 • TO PRAWDA MASONI ATAKUJA ALE LUD POSLKI SIE DZIELNIE BRONI
  Kiedyś byłem na pielgrzymce Rodziny Radio Maryja na Jasną Górę i spotkałem pana Józefa, który opowiadał o drodze krzyzowej, w której moderniści pozamieszczali symbolikę masońską. Opowiadałnieskładnie, ale ze szczerym oburzeniem i wielką wiarą, i miłoscią do Spraw Świętych. Nagrałem jego wypowiedź i pozostał film. Trochę straszny, trochę śmieszny. Opowieść Marianny zamieszczona na Nowym Ekranie przez "Jacka" przypomniała mi o tamtym spotkaniu i filmie. To było w 2009-tym roku. Oto film z 12 lipca 2009 - wypowiedz pana Jozefa o tym, co sie wyprawia na Podbeskidziu.
  http://www.youtube.com/watch?v=TWy1DSFSxHc
  94 rocznica objawień Najświętszej Marii Panny w Fatimie
 • KRZYZ PRZED URZEDAMI SKARBOWYMI W POLSCE
  Zwycięstwo przyjdzie, gdy zrozpaczeni polscy przedsiebiorcy zaczną przychodzic z krzyzami pod urzedy skarbowe i stana obok tych nedzarzy, ktorzy za pare groszy rozdaja ulotki promujace firmy ksiegowe. Cos takiego sie już dzieje pod sadami w sprawie Jana Kobylańskiego. Przyklad Krzyża na Krakowskim Przedmieściu pokazuje, ze to skuteczna metoda zasygnalizowania błędów i nadużyć Złej Władzy gnebiacej polską przedsiębiorczść. Powoli do umysłów dociera epokowe lapidarne stwierdzenie Kazimierza Świtonia z 3-go sierpnia 2010, że Polską rządzą sataniści, powoli budzi się świadomość i ogląd sprawy. Pozostaje nam odnaleźć polską drogę wyrażenia sprzeciwu, obudzenia woli walki i zabezpieczenia się przed oszukaniem tak jak nas oszukiwano za pomocą Solidarności, Okrągłego Stołu i formacji post-okrągłostołowych, pro-WASP-owskich. Obserwuję z wielką fascynacją jak Zorganizowane Zlo usiłuje wyprzeć Krzyż sprzed Pałacu, zawrocić w glowie Obrońcoim Krzyża, oderwać nas od Znaku i Narzędzia Zbawienia. Widzę też, jak Krzyż nas, Polaków broni przez Zorganizowanym Złem. Bo to nie jest prawda, że myśmy obronili Krzyż przed Pałacem. To Krzyż obronił nas. Teraz trzeba na to popatrzeć oczyma duszy. Na razie polscy przedsiębiorcy Krzyża przed urzędy Skarbowe nie przynoszą. Dlatego przegrywają. Wszyscy przegrywamy. Jest wielkie niezrozumienie dla Krzyża wśród katolickich polskich przedsiębiorców, stwierdzam ze smutkiem.
  DŁUBANIE W TYŁKU...celem osiągnięcia korzyści materialnej..
 • ODDOLNIE SPOŁECZNIE PO POLSKU
  No proszę. Bardzo ładna techniczna oddolna akcja Polaków, niekontrolowana przez Siły Obce. Gratuluję.
  Pochwalę się tutaj przy okazji (bo uważam, że Polacy się powinni nauczyć chwalić, a nie czekać jak te parobki durne, żeby ich Pany pochwaliły!) że też coś dokładam do tego, co się dzieje pod Pałacem Prezydenckim przy Krzyżu. Na fotografii na początku felietonu pana "carcajou" z przemawiającym Jarosławem Kaczyńskim jest banner "JAN KOBYLAŃSKI WALCZY Z ANTYPOLONIMZMEM", który ja przyniosłem. Tymy rencamy!
  Na filmie Zbigniewa Juźków jest ten fakt zarejstrowany.
  :)
  http://www.youtube.com/watch?v=fjYqlLTlWRw
  10.05. LAS SMOLEŃSKI wspiera Jarosława Kaczyńskiego
 • ANI OBAMA ANI McCAIN
  Uparcie twierdzę, że Polacy z USA powinni sie z zasady wstrzymywac od glosu na politykow WASP-owskich. Warto skutecznie zachęcic naszych Rodaków w USA do wspierania European Latinoamerican Italian led catolics (ELIC). Obawiam się co prawda, że losy ELIC w USA dopóty dopóki służbami wloskimi dowodzi kardynał Bertone nie będą się układały najlepiej - ale mimo to tutaj nalezy szukać polskiej drogi politycznej.
  Osama, Obama i ceny benzyny - widziane z USA
 • NARODOWO-DEMOKRATYCZNIE
  Obawiam się, że bardzo potrzebujemy Sztabu. Słabość Kaczyńskiego polega na braku sztabu polskiego, w którym byliby ludzie naszej narodowości pod względem politycznym. Osoby otaczające Pana Jarosława to ewidentnie środowiska WASP-owskie. Nie licząc oczywiście Kolegi Walczaka z Wołomina, który onegdaj zbudował pomnik Dmowskiego. Zatem należy sobie odpowiedzieć na zapytanie - gdzie MY, Polacy jesteśmy politycznie dzisiaj? Gdzie będziemy politycznie jutro?
  Olśniło mnie
 • BRAK WE WSPOMNIENIACH UKŁADU Z DOROTHEENSTRASSE...
  ...o którym pisał Roman Dmowski w "Polityce Polskiej i Odbudowaniu Państwa". To jest zastanawiające - że niby oficer wywiadu niemieckiego, a tym nie wie? Dziwne, bardzo dziwne! Wręcz podejrzane!
  Historia widziana z Niemiec. Nieznane wspomnienia
 • PAN REDAKTOR MICHNIK DRUGI RAZ W TELEWIZJI NARODOWEJ
  Pierwszy raz Adama Michnika sfilmowalismy z Bartłomiejem Kurzeja - jak wchodził do Akademii Sztuk Pięknych urabiać polską mlodzież. Bardzo dziękuje Koleżance "circ" za umieszczenie filmu na NE.
  A zarzuty Pani "konserwatystki" wobec mnie są bezpodstawne.
  3 maj -Michnik na Krakowskim
 • @AdNovum
  Własnie przez to wspólne działanie "za szczeniecych lat" przy błogosławieństwie wybitnego przywódcy duchowego - Ojca Rydzyka i Ojca Krapca jestem z Arturem Zawiszą emocjonalnie związany. Co do firm zajmujących się energetyką - to owszem, mam o nich złe zdanie. Wyczuwam, że kompleks energetyczny jest CAŁKOWICIE spenetrowany przez Służby, a ludzie ze Służb w PRL i później w post-PRL to są ludzie źli. No ja się ich po prostu boję, a już najbardziej się boję - że pójdą do Piekła, a zanim Tam pójdą - stworzą w Polsce piekło na ziemi nam, Polakom. Pojawienie się Artura Zawiszy w firmie zajmującej się energetyką ja rozumiem jak pojawienie się anioła w piekle, jak mrugniecie małego światła w krainie Umarłych. Nie chce mi się wierzyć, że nasz Artur zrobił świadomie jakąś brzydką rzecz polskim przedsiębiorcom z Lublina. Wierzę, że to wszystko to prowokacja i sprawa mająca drugie i trzecie dno. No i bardzo mi jest przykro. Biedny Artur. Biedni-śmy my wszyscy! Biedna polska energetyka, przez Złych Ludzi opanowana i zniewolona! Biedna Polska post-mafijna. Tym się właśnie różni społeczeństwo post-mafijne od mafijnego - że w mafijnym sporo rzeczy funkcjonuje dobrze, tylko niektóre są mafijne, a w społeczeństwie post-mafijnym WSZYSTKO jest mafijne. Przez przypadek, gdzieniegdzie funkcjonują anioły takie jak Pan, czy ja. I właśnie Zawiszę zawsze miałem za takiego anioła. Porządnego Polaka takiego jak my. Wybitną mniejszość i szlachetną.
  Zielony Zawisza, czyli biznes, jak Pan Bóg przykazał
 • OJCIEC KRĄPIEC ZACHĘCAŁ DO WSPÓŁPRACY Z ARTUREM ZAWISZĄ
  Artra Zawiszę pamiętam jako młodego działacza ZChN-u z Lublina z lat 1996-1997 i wspominam go dobrze. Zalecał mi współpracę polityczną z nim sam Ojciec Krapiec - dominikanin, wieloletni szef służb watykańskich na Europę Środkowo-Wschodnią, prowadzący ZChN od strony kościelnej. Artur Zawisza intensywnie współpracował z Jurkiem (Markiem Jurkiem) i Łopuszańskim w tamtych czasach. A potem był pierwszym redaktorem naczelnym "Naszego Dziennika". Był wtedy wyeliminowany spośród bliskich współpracowników Ojca Rydzyka przez Profesora Jaroszyńskiego i ten zwolnił go z redaktorowania i wziął Artura Górskiego na jego miejsce. Bardzo wtedy współczułem Arturowi.
  A tutaj ta nagonka na Nowym Ekranie - na mnie działa przygnębiająco.
  Zielony Zawisza, czyli biznes, jak Pan Bóg przykazał
 • FORSA JEST NAJWAZNIEJSZA
  Problem prezesa i mediów jest problemem wtórnym do kwestii fiansowania naszej (narodowej, polskiej) strony. Tak się składa, że z gronem przyjaciół finansujemy małe przedsięwzięcie medialne i mam doświadczenie - jesteśmy słabi w kwestiach finansowania samych siebie. Mój przyjaciel Generał Grudniewski stosuje jasne kryterium - nie traktuje poważnie nikogo, kto nie posiada własnego środka komunikacji. Jest w tym przyznam - geniusz finansowy. Biedacy polskiej prawicy nie zbudują, PiS-owi się nie przeciwstawią. Ano przykre to jest, niestety. Jakieś pomysły na ten temat? Ano - jest jeden. Ciułać, ciułać i... CIUŁAĆ!
  ... a zobaczysz tą rzeszę, której nie zagospodaruje PiS (2)
 • Profesor Wielomski namawiał na PO
  Tekst daje do myslenia. Przypomina mi sie znaczaca wypowiedz Profesora Wielomskiego, ktory namawial niedawno narodowcow do dzialania w orbicie partii rzadzacej. Tak sie sklada, ze z pewnych wzgledow w PO zaangazowac sie nie moge, ale jest dla mnie jasne - ze sa w tej formacji obecni Polacy i to jest istotne. Z narodowo-demokratycznego punktu widzenia.
  Głosuję na PO

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej