Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • @Moher 03:12:02 - TO NIE SĄ ŻARTY, LECZ SERDECZNE SPOJRZENIE NA SPRAWY POLSKIE
  Tekst należy do bardzo śmiałych, ale nie-satyrycznych. Mam niezwykle emocjonalny stosunek do w/w Panów i piszę to, co myślę i czuję. Daje się to odczuć z tekstu - i o to chodzi. Posiłkując się osnową (nielegalna i niebezpieczna obecność US Army w Polsce) wprowadzam istotne wątki - implementuję do świadomości Czytelnika WIEDZĘ o warszawskich działaczach, postaciach będących punktem odniesienia dla rosnącej rzeszy patriotów uświadomionych. Chodzi mi o to, żeby wszyscy Polacy poczuli się w Warszawie tak, jak onegdaj, na przełomie wieków w Krakowie, kiedy Wyspiański namalował literackim językiem obraz "Wesela". A zatem słusznie zauważa Pan, Moherze wesołość emanującą w wątkach. I zapewne Pan się już spostrzegł, że nie jest to kabaret polityczny, lecz coś o wiele poważniejszego. Owszem, tak właśnie działa Duch Polskości. Jest to Anioł, który emanuje weselem.
  A zatem podsumowując - jest Pan świadkiem i obiektem (ofiarą?) budzenia UCZUĆ narodowych na wiek XXI-szy.
  Mam nadzieję, że Szanowny Pan odnajduje się w ścieżce mojego rozumowania. Dziękuję.
  ==========
  -Ponieważ jestem w kropce, bo nie wiem czy Pan sobie z tych ludzi żarty stroi, czy naprawdę nie wie co pisze? // -To proszę uniżenie: -Czy może zechciałby Pan łaskawie oświecić niekumatego Mohera? // nadużycie link skomentuj usuń // Moher 15.03.2017 03:12:02
  MIKOŁAJ RAJZER ZWOŁUJE II-GĄ MIESIĘCZNICĘ WKROCZENIA US ARMY
 • P O D Z I Ę K O W A N I A
  Dziękuję za wymienienie Sendeckiego w tytule. Miło zobaczyć swoje nazwisko poprawnie napisane na pierwszym miejscu na stronie. Ja się też odwzajemnię. Fajni blogerzy powinni o sobie wzmainkowac i budować w ten sposób poblicyty.
  Mam bardzo wielką PROŚBĘ. Proszę uzywać, kiedy Pan pisze o naszej działalności, nazwy TELEWIZJA NARODOWA. O ile to możliwe - pisanej wielką literą. Chodzi o wgranie w świadomość odbiorców pewnych założeń naszych ideowych i emocjonalnych. Proszę nam pomóc. Tyle lat pisujemy na Neonie, więc mamy do siebie zaufanie.
  No i zapraszam Pana z Osobami Towarzyszącymi na swiniaka 28-go czerwca 2017.
  Po apelu Sendeckiego z 13-tego,. znalazł się "Hak na Tuska"?
 • ŚWIADECTWO
  Pan Husky jątrzy w sprawie pikiety, a tu proszę - myśmy byli i jest świadectwo; Była młodzież z NWP i TN;

  DOKTOR NABIL AL MALAZI BRONI DOKTORA PISKORSKIEGO 07-03-2017 TELEWIZJA NARODOWA
  https://www.youtube.com/watch?v=0Rr6IT-1Wtw

  BRONIMY DOKTORA PISKORSKIEGO PRZED SĄDEM NAJWYŻSZYM 07-03-2017 TELEWIZJA NARODOWA
  https://www.youtube.com/watch?v=bW8-wDBX21Q
  Pikieta przed Sądem w sprawie Mateusza Piskorskiego
 • @Husky 17:08:25 - PROSZĘ NIE JĄTRZYĆ. I NIE KŁAMAĆ.
  Wymienieni przez Szanownego Pana Blogerzy NEonu wspierają Doktora Piskorskiego duchowo, politycznie i moralnie i zarzucanie im, że byli nieobecni, bo Doktora nie lubią - jest nadużyciem.
  Ale to, że Pan Husky nie zauważył, że byłem na pikiecie ja, Sendecki - również Bloger NEonu, to jest po prostu cenzura, nadużycie, przykrość i po prostu kłamstwo. Panie Husky, niech pan więcej nie kłamie, proszę Pana.
  [uprzejmie prosi]
  Coś mi się wydaje, że gdyby wspomniani przez Pana "Wrzodak, Kosiur, Zieminski, Lorenco, i wielu wielu innych" przyszli na tę pikietę w obronie Piskorskiego - to Pan by w ogóle "nie zauważył" sprawy.
  Bardzo mi przykro.
  Pikieta przed Sądem w sprawie Mateusza Piskorskiego
 • @35stan 19:37:56 - BYŁ OD SAMEGO POCZĄTKU PRZYJAZNY
  Tak napisałem, i to jest prawda. Pan niech więce słucha i zbiera faktografię do kupy, a nie podchodzi do faktów wybiórczo.
  Pańskie słowa, że AH to "oślizły gość ściskający się z obleśnym Komorowskim i wredną kłamczuchą Kopacz i stojący na homosiowej platformie z Kaliszem" są owszem, prawdziwe. Jednak - czy Pan wie kto i jak wprowadził AH w te meandry? Czy Pan wie, że WASP-owcom bardzo zależy żeby Polacy nienawidzili AH, ale nie pytali się o to co się działo przy Krzyzu wokół Naczelnika Państwa? Żeby nie pytali - co się dzisiaj tam dzieje? Jak Pan wytłumaczy dziwne wypowiedzi tweeterowe Pana Redaktora Pereiry pod Zakrzewskiego i moim adresem? Postoponowanie uczciwych ludzi, prawdziwych Polaków przez młodzieńca, kóry mógłby grać Judasza w jasełkach - nie przeszkadza Panu?
  [zasmucił się nad wybiórczym traktowaniem tematu przez blogera "35stan"]
  SAMUEL PEREIRA ATAKUJE TELEWIZJĘ NARODOWĄ (ROZDZIAŁ I)
 • @Husky 16:46:54 - KO? CO TO OZNACZA?
  TW - tajny współpracownik. To wiemy. Ale - co oznacza KO? Coście znowu wymyślili, Husky? Krotochwilant obleśny? Kłamca opluwacz?
  SAMUEL PEREIRA ATAKUJE TELEWIZJĘ NARODOWĄ (ROZDZIAŁ I)
 • AH SIĘ ODEZWAŁ I POZDRAWIA NEon24.pl ORAZ TELEWIZJĘ NARODOWĄ
  Wiadomość z ostatniej chwili (17:23) AH zadzwonił i powiedział że jest w Polsce, będzie na jutrzejszej konferencji pod Pałacem o 13-tej. A zatem Telewidzowie TELEWIZJI NARODOWEJ i Blogerzy NEon24.pl są najlepiej poinformowanymi telewidzami i blogerami w Polsce. Znowu :)
  Hadacz a śmieciowe dziennikarstwo
 • @Ziut 14:15:09 - BITWA INFORMACYJNA SIĘ TOCZY
  Jesteśmy w trakcie ustaleń waznych szczegółów, Andrzej Hadacz się na razie nie odzywa. Po śmierci koleżanki, która wynajmowała jemu stancję wyjechał do Brukseli i się nie odzywa.
  Natomiast zostaje pogłębiona i coraz bardziej pogłębiana WIEDZA o tym co się wydarzyło naprawdę 10 IV 2010 w Pałacu i przed Pałacem, przy Krzyżu.
  Przepowiednia Bartłomieja Kurzeji zaczyna powracać i WSKAZYWAĆ NA MIEJSCE ZBRODNI.
  Zapraszam na konferencję prasową.
  Hadacz a śmieciowe dziennikarstwo
 • MÓJ KOMENTARZ NA FEJSBOOKU DZISIAJ;
  Był rok 2014. To był rok tajnej WASP-owskiej ingerencji w Polsce pozostającej pod wpływem ustępujacej Rosji i następujacych Niemiec. Do polskiej opinii publicznej owa interwencja się przebiła jako "afera podsłuchowa" albo/i "afera kelnerów".
  No i my z Redaktorem Ruszkiewiczem, na początek roku tj. 15-go lutego 2014, wraz z resztą elity endeckiej się wybraliśmy na konferencję do Poznania zorganizowaną przez Kolegę Przemysłąwa Piastę w historycznym poznańskim Hotelu Bazar. Czuć było, że coś wisi w powietrzu, nastroje były napięte, a my je jeszcze podgrzaliśmy, zabierając ze sobą ofiarę knowań giertychowskich, straszliwie skrzywdzonego onegdaj przez LPR Pana Premiera Gabriela Janowskiego. Część zgromadzonych wpadła na nasz w panikę, bo się spodziewała, że wytknięta jej będzie publicznie tamta podła akcja przeciwko Gabrielowi. Owa część, podległa Służbom Bertone bardzo się nieswojo poczuła widząc Krzyż, który ze sobą zabraliśmy i który w głównym miejscu sali żeśmy postawili. Bertonowcy mieli surowo zakazane się pokazywać pod pałacem prezydenckim przy Krzyżu i w ogóle - sprawę Krzyża poruszać publicznie.
  Aby pognębić agenturę poprosiliśmy Organizatora i Prelegentów o poruszenie w swoich wypowiedziach informacji o Układzie z Dorotheenstrasse. Spodziewalismy się, że Koledzy z Poznania i Przyjezdni mówienie o Układzie Z D. mają surowo zakazane, że jest to warunkiem przynależności do Opus Dei i innych koterii penetrujących nurt endecki - i się spodziewaliśmy słusznie. Nieobjetym tą cenzurą się okazał były PSL-owski endek Poseł Janusz Dobrosz. Z racji, że chyba przeczytał całego Dmowskiego (późno stając się narodowcem mógł zostać nieobjęty syjonistyczną manipulacją opusdeiową) - mogliśmy z radością pogadać z tym politykiem o Układzie z D.
  POZNAŃ HOTEL BAZAR JAROSŁAW RUSZKIEWICZ O MYŚLI POLSKIEJ
 • KOLEGO, NIE DENERWUJCIE SIĘ
  Ja postawiłem piątkę. :) Dziękuję za słuszną analizę.
  Wypadek Pani Premier - przeoczony szczegół
 • GIERTYCH-BERTONE SUBITO DIMISSIONE!
  Dziękuję Autorowi za tę analizę antykatolickiej akcji WASP-ów, czyli gry Służb tematem abdykacji JŚw. Ojca Świętego Benedykta XVI-go. Na portalu NEon24.pl bloger "roux" analizuje sprawę i powołuje się na dezinformację jakiegoś ponoć katolickiego preiodyku - że to Sam Bóg poprosił Jego Świątobliwość o abdykację. Czyli się okazuje, że Kościół Święty wciąż jest bastionem naszej obrony przed WASP-ami. Istotna poprawa sytuacji nastąpi jednak dobiero wtedy, kiedy odejdą Bertone i Giertych - obecnie piastujący ważne funkcie w Stolicy Apostolskiej, co niepokoi kazdego katolika, który ma głowę na karku i Boga w sercu. O los Papieża Franciszka należy się nepokoić i modlić z Niego, żeby go Wróg nie upokorzył jak Poprzednika.
  [martwi się o Kościół]
  Przypomnę, że juz 10 lat temu podnosiłem tę kwestię na WASP-owskim forum Frondy (FF) i się domagalem dymisji Kardynała Bertone.
  GIERTYCH-BERTONE SUBITO DIMISSIONE!
  Dlaczego dopiero teraz Benedykt XVI ujawnia powód abdykacji?
 • @ Maliński - POPRAWKA, PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE.
  Osobiście sfilmowałem wypowiedź Olszańskiego w roku 2012 i 2014. Są filmy w internecie. Używał wtedy munduru i oficerek. Manifestował polskość militarystyczną i robił to z wdziękiem. Poruszał tematy dialogu polsko-rosyjskiego i obrony interesów pacjentów polskich przed łowcami przeszczepów.
  Dziennik Narodowy
 • @Husky 17:35:32 - WIELKA PROŚBA
  Proszę nie poniżać i nie dezawuować Pana Olszańskiego.
  Przecież Szanowny Pan się tyle razy dystansował od patriotów i deklarował przynalezność do WASP-ów - więc w ogóle czemu sie Pan wtrąca?
  Dziennik Narodowy
 • LUBIĘ ŁUKASZENKĘ
  Fajnie by było jak byśmy go zaprosili na 100-tną rocznicę odzyskania Niepodległości w roku 2019-tym pod Pomnik Dmowskiego. I jak by przyjechał i dobre słowo do Polaków powiedział. Dobry sąsiad to skarb. I o takich sąsiadów trzeba dbać. Polacy i polskie zabytki pod rządami dobrego króla Białorusi, to jest Pana Aleksandra Łukaszenki mają się dobrze, Białorusini nas lubią i dobrze w swoim państwie gospodarzą, Rosjanie na Białorusi mieszkający - dobrze się mają. To jest piekny cud i niech ten cud trwa.
  + Amen!
  Łukaszenka: „Przeżyjemy bez Rosji i bez ich ropy!
 • NASZ PORTAL TEŻ BYŁ WTEDY ZAATAKOWANY
  Kuratelę wtedy nad NEonem24 przejęła córka Cz. pro-WASP-owsko zorientowanej rodziny robiącej interesy na KUL-u. W niewyjaśnionych okolicznościach zniknął tekst Sendeckiego o tym, że powodem usunięcia się Ojca Świętego Benedykta XVI-go było coś złego szykowanego przeciwko Jego Ojczyźnie Niemcom i Ojczyźnie Jego Przyjaciela - Polsce.
  Ten artykuł był bardzo cytowany i komuś puściły nerwy, że się trzódka katolicka polska zdenerwuje i zacznie trykać w WASP-owski beton.
  No i teraz, kiedy WASP-y na całego niszczą Europę napuszczając na nas dżumę ISIS-owską - rzecz się wyjaśnia.
  Czyli jesteśmy dobrymi komentatorami i analitykami, my - z TELEWIZJI NARODOWEJ pisujący na NEonie24, ongiś NowymEkranie.pl.
  BENEDYKT XVI ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ - DLACZEGO!?
 • POPRAWKA. WNIOSEK O LEPSZY TYTUŁ.
  Proponuję, abyś zastąpił ten tytuł tytułem "SCENARIUSZ SACHAROWA. TSUNAMI WYWOŁANE BOMBĄ ZALEJE USA"
  Chodzi o to, żeby używać hasła, które będzie zapadało w oko/ucho. Scenariusz Sacharowa - niezwykle ważna informacja, korespondująca z przepowiedniami Ojca Klimuszki, który "widział" że jego Elbląg będzie zalany przez tę mega-falę.
  Biedni Amerykanie, swoją drogą. Się okazuje, że lada rok nasze pisanie o sporze "WASP contra ELIC" będzie li tylko cennym materiałem źrdłowym o zaginionej cywilizacji. Będzie się to czytało jak zapiski Platona o Atlantydzie.
  [duma nad przemijaniem ludów i narodów]
  SACHAROWA BOMBA WODOROWA SPOWODUJE TSUNAMI I ZNISZCZY USA
 • @AgnieszkaS 22:07:35 - CZY PANI SYN TEŻ JEST OBRZEZANY?
  Właśnie. To jest ciekawe. W amerykańskich szpitalach chłopczyków z katolickich rodzin rutynowo obrzezuje się bez pytania o zgodę rodziców.
  Czy Pani zdołała się w tej sprawie przeciwstawić WASP-om?
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @Ex admin 12:30:29 - ROZTEREK NIE MAMY, ALE...
  ...chodzi nam o oddziaływanie na masy, na naród cały. I o oswobodzenie Ameryki spod władania WASP-ów. Żeby ELIC mieli okres luzu. I Polacy zamieszkujący Obie Ameryki razem z ELIC-ami.
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @provincjał 10:16:37 - A WIDZI PAN. TO JEST WŁAŚNIE POLITYKA W POLSCE.
  Zawiłość, zawiłość i jeszcze raz zawiłość. W Naszym Kraju nigdy polityka nie była łatwa, taka dla dzieci. Zajmować się nią winne osoby dorosłe. I bardzo zrównoważone emocjonalnie. Po serii głupich kroków uczynionych przez elitę państwową, chyba już Pan nie będzie smiał się z A.H.? On jest jeden z nielicznych normalnych. Zwariował od licznych bliskich kontaktów z politykami i księżmi rżnącymi głupa. Czyli zareagował poprawnie, normalnie. To się nazywa reakcja na długotrwałą deprywację sensoryczną. Obecnie elektorat wzdycha do tamtych czasów, kiedy trwała wojna o Krzyż pod Pałacem. Wtedy JESZCZE nie zostały przekroczone Himalaje absurdu. Obecnie mamy Kosmos absurdu, Himalaje wydają się błahymi pagórkami.
  Sprawa Hadacza - to jest mały prolog do ogólno-narodowej politycznej mega-jazdy bez trzymanki.
  Bardzo mi przykro, ale się z Panem ZGODZĘ.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 09:55:32 // Skoro a.h. jest w opozycji do opozycji, to kim on jest ? // nadużycie link skomentuj usuń // provincjał 13.01.2017 10:16:37
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @Husky 07:21:43 - BA! DOBRE PYTANIE?
  Nie wiadomo gdzie obecnie przebywa A.H. Ostatnio się usunął, prawdopodobnie widząc miałkość opozycji, nie chcąc być kojarzonym nieładnie.
  Bo przyzna Pan, że działania opozycji budzą zażenowanie, prawda?
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej