Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • @Husky 17:35:32 - WIELKA PROŚBA
  Proszę nie poniżać i nie dezawuować Pana Olszańskiego.
  Przecież Szanowny Pan się tyle razy dystansował od patriotów i deklarował przynalezność do WASP-ów - więc w ogóle czemu sie Pan wtrąca?
  Dziennik Narodowy
 • LUBIĘ ŁUKASZENKĘ
  Fajnie by było jak byśmy go zaprosili na 100-tną rocznicę odzyskania Niepodległości w roku 2019-tym pod Pomnik Dmowskiego. I jak by przyjechał i dobre słowo do Polaków powiedział. Dobry sąsiad to skarb. I o takich sąsiadów trzeba dbać. Polacy i polskie zabytki pod rządami dobrego króla Białorusi, to jest Pana Aleksandra Łukaszenki mają się dobrze, Białorusini nas lubią i dobrze w swoim państwie gospodarzą, Rosjanie na Białorusi mieszkający - dobrze się mają. To jest piekny cud i niech ten cud trwa.
  + Amen!
  Łukaszenka: „Przeżyjemy bez Rosji i bez ich ropy!
 • NASZ PORTAL TEŻ BYŁ WTEDY ZAATAKOWANY
  Kuratelę wtedy nad NEonem24 przejęła córka Cz. pro-WASP-owsko zorientowanej rodziny robiącej interesy na KUL-u. W niewyjaśnionych okolicznościach zniknął tekst Sendeckiego o tym, że powodem usunięcia się Ojca Świętego Benedykta XVI-go było coś złego szykowanego przeciwko Jego Ojczyźnie Niemcom i Ojczyźnie Jego Przyjaciela - Polsce.
  Ten artykuł był bardzo cytowany i komuś puściły nerwy, że się trzódka katolicka polska zdenerwuje i zacznie trykać w WASP-owski beton.
  No i teraz, kiedy WASP-y na całego niszczą Europę napuszczając na nas dżumę ISIS-owską - rzecz się wyjaśnia.
  Czyli jesteśmy dobrymi komentatorami i analitykami, my - z TELEWIZJI NARODOWEJ pisujący na NEonie24, ongiś NowymEkranie.pl.
  BENEDYKT XVI ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ - DLACZEGO!?
 • POPRAWKA. WNIOSEK O LEPSZY TYTUŁ.
  Proponuję, abyś zastąpił ten tytuł tytułem "SCENARIUSZ SACHAROWA. TSUNAMI WYWOŁANE BOMBĄ ZALEJE USA"
  Chodzi o to, żeby używać hasła, które będzie zapadało w oko/ucho. Scenariusz Sacharowa - niezwykle ważna informacja, korespondująca z przepowiedniami Ojca Klimuszki, który "widział" że jego Elbląg będzie zalany przez tę mega-falę.
  Biedni Amerykanie, swoją drogą. Się okazuje, że lada rok nasze pisanie o sporze "WASP contra ELIC" będzie li tylko cennym materiałem źrdłowym o zaginionej cywilizacji. Będzie się to czytało jak zapiski Platona o Atlantydzie.
  [duma nad przemijaniem ludów i narodów]
  SACHAROWA BOMBA WODOROWA SPOWODUJE TSUNAMI I ZNISZCZY USA
 • @AgnieszkaS 22:07:35 - CZY PANI SYN TEŻ JEST OBRZEZANY?
  Właśnie. To jest ciekawe. W amerykańskich szpitalach chłopczyków z katolickich rodzin rutynowo obrzezuje się bez pytania o zgodę rodziców.
  Czy Pani zdołała się w tej sprawie przeciwstawić WASP-om?
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @Ex admin 12:30:29 - ROZTEREK NIE MAMY, ALE...
  ...chodzi nam o oddziaływanie na masy, na naród cały. I o oswobodzenie Ameryki spod władania WASP-ów. Żeby ELIC mieli okres luzu. I Polacy zamieszkujący Obie Ameryki razem z ELIC-ami.
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @provincjał 10:16:37 - A WIDZI PAN. TO JEST WŁAŚNIE POLITYKA W POLSCE.
  Zawiłość, zawiłość i jeszcze raz zawiłość. W Naszym Kraju nigdy polityka nie była łatwa, taka dla dzieci. Zajmować się nią winne osoby dorosłe. I bardzo zrównoważone emocjonalnie. Po serii głupich kroków uczynionych przez elitę państwową, chyba już Pan nie będzie smiał się z A.H.? On jest jeden z nielicznych normalnych. Zwariował od licznych bliskich kontaktów z politykami i księżmi rżnącymi głupa. Czyli zareagował poprawnie, normalnie. To się nazywa reakcja na długotrwałą deprywację sensoryczną. Obecnie elektorat wzdycha do tamtych czasów, kiedy trwała wojna o Krzyż pod Pałacem. Wtedy JESZCZE nie zostały przekroczone Himalaje absurdu. Obecnie mamy Kosmos absurdu, Himalaje wydają się błahymi pagórkami.
  Sprawa Hadacza - to jest mały prolog do ogólno-narodowej politycznej mega-jazdy bez trzymanki.
  Bardzo mi przykro, ale się z Panem ZGODZĘ.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 09:55:32 // Skoro a.h. jest w opozycji do opozycji, to kim on jest ? // nadużycie link skomentuj usuń // provincjał 13.01.2017 10:16:37
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • @Husky 07:21:43 - BA! DOBRE PYTANIE?
  Nie wiadomo gdzie obecnie przebywa A.H. Ostatnio się usunął, prawdopodobnie widząc miałkość opozycji, nie chcąc być kojarzonym nieładnie.
  Bo przyzna Pan, że działania opozycji budzą zażenowanie, prawda?
  OPÓR POLSKI PRZECIWKO US ARMY
 • PODZIĘKOWANIA
  Bardzo dziękuję twórcy filmu Panu Sierżantowi Lawinie za trud operatora kamery, za świadectwo i całokształt. Brawo ten Pan!
  Rocznica Śmierci Romana Dmowskiego 2017.
 • @Katana 14:26:04 - ADAM MA POTENCJAŁ MORALNY
  Bo teraz przyszedł czas egzekwowania w Polsce sprawiedliwości. Na razie słyszymy, że prokuratura oprotestowuje zbyt wysoki wyrok sądu na Piotra Rybaka (tego co spalił kukłę Sorosa). To jest słuszny kierunek. I trzeba dalszych kroków. Ja zamierzam powrócić do sprawy afery na Kolskiej i szukam sojuszników. Chcę, żeby porządni ludzie z aferą się zapoznali i łączyli domaganie się sprawiedliwości w wielu sprawach. Teraz my, porządni ludzie nie możemy być samotni. Łączmy siły, możemy maszerować oddzialnie, ale uderzajmy razem.
  Trzeba łączyć sprawę Rybaka, Wysoka, Czeczetkowicza, Miernika, Sendeckiego i inne akcje, w których Polacy występowali przeciwko Złu.
  Czeczetkowicz ma potencjał moralny, jest nagłośniony - trzeba to połączyć z innymi ważnymi sprawami. Autorytety moralne są dźwignią poważnych ruchów politycznych.
  KODowcy wystawili się dla PiSu !
 • BARDZO SŁUSZNA AKCJA
  Nalezy apelować do PiS-u o rozliczenie Złodziei, którzy rządzili przed PiS-em. Adam - tak trzymać!
  Trzeba też cofnąć się do roku 2013-go i żądać Twojej rehabilitacji za film z Białegostoku, w kórym protestowałeś przciwko platformerskiej akcji nasiedleńczej w Polsce.
  KODowcy wystawili się dla PiSu !
 • PROBLEM Z ODCZYTANIEM. A TAKIE WAŻNE INFORMACJE.
  Długie i zawiłe zdania. Proszę popracować nad stylem.
  Zlekceważona rocznica działań Delegatury Rządu RP w Lublinie
 • KASZIN - ZNACZĄCE NAZWISKO HANDLOWE
  Oznacza sprzedawcę kaszy. W rosyjskim (słowiańskim) kręgu kulturowym nazwiska mają wielkie znaczenie. Wiele mówią.
  Oprócz tego, że nazwisko handlowe, to i dźwięczy znajomo, można je postawić w jednym szeregu z takimi sławnymi nazwiskami jak Lenin, Stalin, Putin...
  No i fizjonomia znacząca. Podobny do naszego Witka Tumanowicza.
  Uratować Rosję
 • BARDZO KRZEPIĄCE WIEŚCI Z ALEPPO
  Pan Redaktor Ruszkiewicz jak zwykle po stronie prawdy. Gdzie takiej Matce Kurce do niego. Dziękujemy Jarku że jesteś.
  Gwiazdka w Aleppo czyli klęska USA/NATO/Izrael
 • JEDNEGO NIE ZA BARDZO ROZUMIEM...
  Co Auto ma na mysli pisząc - że "stoimy u podnóżka carskiego tronu"? Kto stoi? Co jest tym podnóżkiem?
  Polska leży w Centralnej Europie, sąsiaduje z małą rosyjską enklawą królewiecką o znaczeniu historycznym, przypominającą wojnę z Niemcami, ekonomicznie mało sensowną, bo oknem na Bałtyk dla Białorusi jest Elbląg z przekopaną Mierzeją Wiślaną i/lub Gdańsk/Gdynia. Rosja militarnie w Europie się skończyła, bo Europa potrzebuje sił policyjnych, a nie wojskowych. Kontakty z Chinami w dobie pokoju się bardzo dywersyfikują i Rosja nie ma na nie monopolu, i mieć nie będzie.
  Na wypadek wojny Rosja jest zagrożona utratą Syberii na rzecz marionetkowej Mongolii wspieranej przez Chiny.
  Gdzie pan tu widzi cara? To już prędzej Redaktor Michalkiewicz widzi carycę - w osobie Naszej Złotej Kanclerzycy Angeli Merkel, hehe...
  25 lat temu car nie zasnął na zawsze
 • @Ziut 17:29:55 - PIOTR RYBAK ZACZĄŁ DZIAŁAĆ W "OBURZONYCH" ODDOLNIE...
  Na przełomie roku 2014/2015 spotkaliśmy się u Zbigniewa Witaszka w słynnej restauracji polskiej w Czosnowie. Odtąd się datuje nasza znajomość.
  Oto jest i film:

  SOS DLA POLSKI SAMOOBRONA OBURZENI SŁOWIANIE DEKLARACJA W ROKU WYBORÓW 2015 W GOŚCINIE U WITASZKA

  10 stycznia 2015 - Renata Beger, Piotr Rybak i Włodzimierz Rynkowski z licznymi działaczami ludowymi i narodowymi goszczą u Zbigniewa Witaszka - w słynnym prawdziwie polskim hotelu w Czosnowie pod Warszawie. Zebrani w duchu Andrzeja Leppera pragną powstać i wygrać wybory prezydenckie i parlamentarne tego roku. TELEWIZJA NARODOWA pilotuje ich działania ze zrozumiałych powodów. Polacy po prostu pracują politycznie.

  https://www.youtube.com/watch?v=SN_KAeIEZ00
  SOROS MA DZISIAJ TWARZ ANGELI MERKEL
 • O, JAKI FAJNY TEKST :)
  Bardzo mądre podejście. Trzeba je przedstawić blogerowi Stanislavowi vel Ziemińskiemu i blogerowi Rzeczpospolita vel Kosiurowi. Powinni przeczytać i przeprosić Sendeckiego i innych porządnych katolickich blogerów polskich, tak cierpliwie znoszących ich fumy i fochy przeciwko Kościołowi Świętemu Matce Naszej na NEonie24 głoszonych perfidnie i zuchwale.
  +
  [nabożnie się przeżegnał Znakiem Krzyża]
  Nędza narodowej monolatrii
 • @Nibiru 19:16:39 - CZYŻBY PAN PODEJRZEWAŁ NASZEGO REDAKTORA?
  E, nieee... Ruszkiewicz - też ruski agent? Wybielający Matuszkę Rosję? Nie może być!
  Moskwa jaka jest, taka jest - i chyba Pani nie podejrzewa, że przez to, że Ruszkiewicz nie wspomniał o tym, czy tamtym łajdactwie sprzed lat - zdezorientowani czytelnicy NEonu24 masowo ruszą emigrować do Rosji?
  Uchodźcy w Europie - geneza problemu
 • CZYLI JEDNAK WOJNA...
  Rozszerzając tę analizę dochodzi się do wniosku, że wiekszość rządzących w Europie będzie kontynuowało wojnę. Dwa rodzaje wojny.
  (1) wojnę ze swoimi bialymi obywatelami, ktorych wygodnie jest zastraszać za pomocą czerni. Wśród tej czerni prym będą wodzić WASP-y, mossadowcy, komunisci, agenci rosyjscy, stasi, chińscy etc.
  (2) wojnę w byłych koloniach, żeby zastraszać kolorowych za pomocą białych. Wśród tych białych prym będą wodzić WASP-y, mossadowcy, komunisci, agenci rosyjscy, stasi, chińscy etc.
  +
  Tylko gdzie się my, biali ludzie z Polski w tym wszystkim znajdziemy? Gdzie nasza biedna esbecja, dożywająca starości za te nędzne dwa tysiące miesięcznie? Naspraszają Ukraińców i ci nas zastraszą! Jedyna pociecha, że wśród tych Ukraińców prym będą wodzić nie WASP-y, mossadowcy, komunisci, agenci rosyjscy, chińscy etc. - lecz nasza byłe esbecja kochana, za dwa tysiaki na miesiąc emerytury żywota dokańczająca.
  [usmiecha się filuternie do mysli swojej, myśli endeckiej]
  Uchodźcy w Europie - geneza problemu
 • TELEWIZJA NARODOWA...
  Cała Redakcja przyłącza się do kondolencji WPS dla Federacji Rosyjskiej. To jest straszne, co się dzieje.
  Kondolencje w związku z zabójstwem ambasadora Rosji w Turcji

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej