Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • DZIĘKI, EWINIA. MASZ ETAT W "TELEWIZJI NARODOWEJ".
  Bardzo Ci dziękuję, że - w odróżnieniu od Piotra Korczarowskiego - nie wycięłaś ani mnie, ani Radzia, ani NWP z opowiadania co się działo pod Kolumną Zygmunta tego dnia. Pokazałaś, że sprawa Rybaka jest powiązana ze sprawą Czeczetkowicza (2013) i ze sprawą wykopania Geremka (2008), że nie jest to sprawa znikąd, bez kontekstu historycznego i politycznego. Pokazałaś jak technicznie wygląda sporządzanie kukły palącej się elektrysznie - czyli jak owijamy Radzia lampkami, jak się uwija młodzież z NWP, że to co się działo tam - to nie tylko mądre wypowiedzi starszych panów, ale i fajne działanie, heppening. Dziwię się Korczarowskiemu, że nie rozumie, jak ważne jest pokazanie tych elementów, że zdecydował się na ocenzurowanie prawdy tak istotnej. Co gorsza - przecież Piotr Korczarowski zna nas z czasów kiedy był redaktorem naczelnym NowegoEkranu / NEonu24? Dlaczego tak nieładnie się zachowuje? Przy najblizszej okazji trzeba go będzie zapytać.
  Za to Ciebie, Przyjaciółko - należy POCHWALIĆ za pokazywanie całej prawdy. Proszę, rozważ propozycję przystąpienia do Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ. Z najwyższą radością sporządzimy dla Ciebie legitymację dziennikarską i wręczymy Ci ją - z honorami.
  Czołem Wielkiej Polsce!
  +
  Tutaj - film Ewinia1 - reportaż całościowo pokazujący wydarzenie polityczne pod Kolumną Zygmunta w dniu 03 XII 2016:

  3.12.2016 Cała Polska pali kukły! - Protest popierający Piotra Rybaka, pod Kolumną Zygmunta III Wazy

  https://www.youtube.com/watch?v=2fxs-YzRsLk
  "Płoną kukły w całym kraju" - Olszański i Krawczyk
 • KTO BYŁ GEREMKIEM PIŁSUDSKIEGO?
  Warto wiedzieć, że właśnie Profesor Gabriel Narutowicz był bliskim kuzynem Józefa Piłsudskiego. Wiedza, że taki autorytet, wysokiego stopnia mason - miał wpływ na przebieg kariery Naczelnika Państwa - to ważna wiedza.
  5 XII1867 roku urodził się Józef Piłsudski
 • @ewinia 18:48:14 - GRA NIEKTÓRYCH ORGANIZACJI NACJONALISTYCZNYCH...
  Przypomnijmy sobie okoliczności pozbycia się z ONR Przemysława Holochera i nabycia przez ONR Mariana Kowalskiego? Jak to się odbywało? A teraz się okazuje, że Piotr Rybak palący kukłę Sorosa nie jest należycie wspierany... przez ONR. Dziwne to wszystko.
  Pamietam jak kiedyś pod pomnik Dmowskiego przyszła Młodzież Wszechpolska - w Święto Niepodległości. Troje młodych ludzi o urodzie tak charakterystycznie semickiej i tak brzydkich, że aż mi się ich zrobiło żal...
  A teraz pozostaje zapytać - KTO tę młodzież wtedy przysłał? Gdzie ta młodzież teraz działa?
  Kiedyś w lokalu LPR na Jerozolimskich w Warszawie spotkałem młodą, bardzo atrakcyjną kobietę o nazwisku Mossakowska. Raz w życiu ją widziałem, ale zapadła mi w pamięć. Kim była? Z kim? Kiedy? Gdzie?
  W tym samym czasie (lata 2000-2002?) w tym lokalu działało pismo OZON prowadzone przez... Redaktora Terlikowskiego tego co potem we Frondzie odgrywał rolę ultra-katolika, sponsorowane przez... Janusza Palikota. Dziwna zbieżność, co nie?
  Dziwna jest Warszawa...
  PĘKA SPRAWA WASP-OWSKA. RYBAK MISTRZ HEPPENINGU.
 • PALIMY KUKŁĘ W OBRONIE PIOTRA RYBAKA POD KOLUMNĄ ZYGMUNTA 03 XII 2016
  (Film opublikowany 03.12.2016)
  03 grudnia 2016 - film Radosława Siedleckiego z Tuszcza. Patrioci się zebrali pod Kolumną Zygmunta w Warszawie na Placu Zamkowym i popierają Piotra Rybaka, który spalił kukłę Georga Sorosa na Rynku we Wrocławiu i został skazany na karę więzienia. Swoim heppeningiem Piotr Rybak przeciwstawił się inwazji bisurmańskiej na Europę organizowanej przez masonerię WASP-owską, Mossad i Haganę.
  W przemówieniu popierającym Rybaka Eugeniusz Sendecki z TELEWZJI NARODOWEJ opowiedział, że w Warszawie już w roku 2008-mym grupa patriotów przwidziała, że masoneria będzie realizowała inwazję bisurmanów na Europę aby zniszczyć ostatnią enklawę białych chrzescijan i, aby ostrzec społeczeństwo podjęła się wykopania z Powązek czołowego masona warszawskiego Bronisława Geremka.
  Po przemówieniach ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ oplotła lampkami statystę i w ramach heppeningu anty-Soros-owskiego zapaliła je przy aplauzie zgromadzonych
  Cała Polska pali kukły!
 • @RomanKa 23:26:24 - DOBRA WRÓŻBA. BÓG ZAPŁAĆ!
  A widzi Pan. Jednak widzi Pan, że przyszlość należy do prawdziwych Polaków, szczerze się wypowiadających przez kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ. Szkoda, że Pan nie chce się przyłączyć, lecz dezwawuuje naszą działalność i dorobek medialny. Ale z drugiej strony - traktuję Pańskie słowa jako dobry omen, przepowiednię wielkiej przyszłości Andrzeja Hadacza i innych celebrytów TN.
  Bóg Zapłać!
  ==========
  Polski Sejm..z przemienionego w poslow kabareciku????? // nadużycie link skomentuj usuń // RomanKa 29.11.2016 23:26:24
  ŻYDZI Z CBA MÓWIĄ, ŻE POMOCNICZKĘ HADACZA ZABIŁ SENDECKI
 • @lorenco 05:20:52 - CENZURA? BOIMY SIĘ PRAWDY?
  Tamten drugi film pokazujący jak Hadacz ruga Szefa BOR-u na Okęciu mam usunąć? Czyli - Pan chce zataić prawdę, że Hadacz był na lata przed PiS-em w ganieniu Generała Janickiego za nieupilnowanie Pary Prezydenckiej... a to ciekawe...
  [zadumał się nad meandrami propagandy WASP-owskiej usiłującej zataić prawdę o Zamachu...]
  [zadumał się nad tanim WASP-owskim chwytem na zawstydzanie Polaków, czynienie z Polaków zawstydzonych parobków]
  ==========
  (...) Jak dla mnie, kompromitacja Polaków. // Ten film powinien Pan usunąć i ten drugi też, bo są dwa na YT z Pana urodzin. // nadużycie link skomentuj usuń // lorenco 29.11.2016 05:20:52
  ŻYDZI Z CBA MÓWIĄ, ŻE POMOCNICZKĘ HADACZA ZABIŁ SENDECKI
 • @lorenco 03:14:42 - A WIDZI PAN, CZUŁA STRUNA PAŃSKIEJ DUSZY SIĘ ODEZWAŁA
  Czyli - jest Pan Polak. A jednak. Brawo!
  I Matkę Boską żeś Pan wezwał, i brzydkie słowo wykropkował, i dobry film żeś Pan znalazł, do pogrążonej w mroku duszy swojej trochę światła narodowego żeś Pan wpuścił. Na dobre to Panu wyjdzie, zapewniam Pana.
  ==========
  O Matko! CO TO JEST?
  Urodziny na podstawie Wesela Wyspiańskiego?
  Wszyscy nawaleni i pier..lą jak potłuczeni!
  Złoty róg, pawie pióra, podkowa i chochoł!
  ŻYDZI Z CBA MÓWIĄ, ŻE POMOCNICZKĘ HADACZA ZABIŁ SENDECKI
 • PANIE REDAKTORZE RUSZKIEWICZ - PROSZĘ GŁĘBIEJ CIĄGNĄĆ MYŚL POLITYCZNĄ.
  Przyznam, że z wielką przyjemniścią przeczytałem tekst Redaktora Ruszkiewicza, który z klasą godną własnie redaktora elitarnego portalu polskiego jest w stanie uprzejmie wyrazić uznanie dla dorobku i warsztatu kogoś takiego jak Tomasz Sakiewicz. Ja mam o Sakiewiczu złe jednoznacznie zdanie od roku 2004-2005, kiedy obiecywał, po objęciu Gazety Polskiej - że będzie pisał prawdę, po czym ocenzurował temat afery na Kolskiej.
  Jednak w swoich wygibasach w pracy przeciwko Polsce i na rzecz WASP-ów Pan Sakiewicz nie osiągnął dna takiego jak Urban. Owszem, zbliżył się do poziomu Michnika, jednak zachował może nie przyzwoitość, ale na pewno jakiś sztafaż przyzwoitościowy. A zatem wyrażamy Szacun, Panie Redaktorze Sakiewicz.
  #
  Ruszkiewicz jednak swój tekst poświęca rocznej politycznej erozji PiS-u i celnie ją diagnozuje. Nie dpowiada jednak tego, co dla nas, środowiska elitarnego polskiego portalu NEon24.pl jest takie istotne. Otóż właśnie przełomowa rysa na monolitycznym dotąd cielsku PiS pękła dokładnie o godzinie 11:15 w Swięto Niepodległości przy pomniku Dmowskiego w Warszawie na Placu Na Rozdrożu - na imprezie tradycyjnie przez środowisko NEon24.pl wspomaganej i pilotowanej medialnie. Był to moment, na miarę tego momentu w baśni, kiedy dziecko krzyknęło, że król jest nagi. Sytuacja akurat była odwrotna, ponieważ nie było to pojedyncze niewinne dziecko, lecz stary narodowiec Ludwik Wasiak z endekiem Eugeniuszem Sendeckim, i nie była to ta prawda, że król jest nagi, lecz inna prawda - że człowiek formalnie bez znaczenia, niby golec - nosi szaty Naczelnika Państwa Polskiego, i jest tym naczelnikiem, niekoronowanym królem polityki polskiej. Ta prawda przeorała świadomość narodu, Polacy sobie uświadomili wiele spraw, szczegolna była nerwowa reakcja Żydów, którzy się nerwowo zaczęli poruszać i krzyczeć: "Aj- aj! I po co one mówią TAKIE RZECZY !??". Ale wielu ludziom, którzy początkowo ten moment traktowali jak anegdotę - śmiech zaczął zamierać na twarzach... Bo geopolityczna sytuacja Polski nie skłania do śmiechu, podobnie jak istotne problemy wewnętrzne.
  #
  Ano cóż... Po haśle rzuconym przez Ludwika Wasiaka aby Polacy podjęli współpracę PiS-em i rugowali bezwzględnie Nie-Polaków z otoczenia Pana Naczelnika - PiS dłużej taką partią pro-WASP-owską jaką był do tej pory - już nie będzie.
  Co daj Boże!
  + Amen!
  #
  I niech by to Pan Redaktor Ruszkiewicz zauważył i zaczął opowiadać skołowanemu narodowi. Dosyć ślizgania się po temacie, Panie Redaktorze! A na koniec proszę się wytlumaczyc, czemu Pana nie było na poczęstunku pieczonym wieprzkiem na Święto Niepodległości? Rozumiem skołowany naród, ale Pan? Elita?
  Wstyd, Panie Redaktorze!
  PiS pada na twarz? Ale jaja...
 • POPRAWKA, PRZED GLIŃSKIM OFIARĄ REWOLUCYJNYCH ZMIAN PADŁ NASZ KOLEGA...
  ...Andrzej Hadacz.
  Tak bardzo zaufał Prezesowi, że nie spostrzegł koterii Czerwńskiej i Pereiry, która podsunęła Prezesowi pomysł wysłania tego najżarliwszego obrońcy Krzyża na gej-paradę. Naiwny uwierzył, że jest tajną bronią Prezesa, a ten się od niego po tym unurzaniu w błocie gejparadzizmu odwrócił ze wzgardą, przy aplauzie katolickiego środowiska obrońców Krzyża (OK). Najgłupiej wypadli polscy obrońcy Krzyża właśnie, bo się okazało, że jak zabrakło Hadacza, to na czele środowiska stanęła Żydówka z Żydem. Oboje spożytkowali polityczne ciśnienie OK. Ona - została posłanką, a on - dyrektorem telewizji publicznej. A Hadacz pozostał jako ten trup na pobojowisku, truchło jego majaczy we mgle około-PiS-owskiej jako straszydło, artefakt rewolucji.
  Niewielu zdaje sobie sprawę, że każdego autentycznego lidera polskiego i katolickiego to czeka, co Hadacza spotkało. Boleśnie się o tym przekonał Bogusław Kowalski, nieszczęsny prezes PKP z ramienia PiS-u, kórego odrąbało... inne ramię tej samej organizacji... PiS-owskiej.
  [melancholijnie wspomina jak polityczne drwa rąbano i jak ludzkie wióry leciały]
  [jak polityczny trup Polaków się słał, a na tych truchłach żerowały WASP-owskie zombies]
  ==========
  Rewolucja przeprowadzana przez PiS zaczyna pożerać swoje dzieci. Minister (Gliński) jest tego przykładem najbardziej oczywistym.
  „Nie jestem wielbłądem”: jak rewolucja pożera własne dzieci
 • @Husky 16:10:14 - PEWNYCH SZCZEGÓŁÓW HADACZ NIE ZDRADZA
  Przygotowuje się do poważnych ataków formalno-prawnych. Mam nadzieję, że dobrze jemu tam, w Brukseli.
  ŻYDZI Z CBA MÓWIĄ, ŻE POMOCNICZKĘ HADACZA ZABIŁ SENDECKI
 • NIEZWYKLE SZLACHETNA POSTAWA NOWAKA
  Panowie Ułaskawiani zaprezentowali się bardzo elegancko, godnie. Najlepiej wypadł Pan Redaktor Nowak, który nie dał się emocjonalnie złamać i odmówił podania dłoni Pani Prezesce. To jest bardzo ważne, żebyśmy mieli świadomość - System Antypolonizmu wykorzystuje naszą chrześcijańską szlachetność i uprzejmość, aby się wcisnąć na nasz poziom. Jak się nie wie, to się nie rozumie - że to są ludobójcy, którzy nie podają nam dłoni ot tak, żeby się przywitać, czy pogratulować. Oni owszem, korzystają z tego gestu - aby uśpić naszą czujność, a potem z premedytacją zabić, zgwałcić trupa i okraść grób. Obecnie obserwujemy jak po stu latach od nawały bolszewickiej System Antypolonizmu szykuje najazd bisurmański na Europę. Oni są podczepieni, przez różnych Geremków, Bartoszewskich i Tusków do wielkiego planu likwidacji Europy - enklawy białego czlowieka. Casus Czeczetkowicza i Rybaka o tym mówi.
  Chwała Zenonowi Nowakowi za to, że się spostrzegł i nie podał dłoni tej pani. Ona jest winna, ona przynalezy do antypolskiej kasty sądowniczej, to jest koleżanka sedziego Birskiego, który skłamał w sprawie mojej przeciwko Szpitalowi Wolskiemu, takiemu komuś się dłoni nie podaje.
  ==========
  TUTAJ - link do znakomitego filmu Miernickiej z wypowiedzią o kontekście sprawy:
  https://www.youtube.com/watch?v=vn4hzGEuJFI
  Akt Łaski w sądzie, czyli ułaskawienie po polsku
 • ZASTANAWIAJĄCE? NIEŚLUBNA CÓRKA JARUZELSKIEGO?
  Pani prezes sądu, kóra wręczała Akt Łaski nie była w todze, nie miała łańcucha z Orłem i zachowywała się z widoczną dezynwolturą. Obserwuję ją właśnie na filmach Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej, która w tym dniu dzielnie pracowała jako redaktor TELEWIZJI NARODOWEJ. I coś mi nie daje spokoju, jak się patrzę. Zauważam charakterystyczne cechy, widoczne również w urodzie Pani Moniki Jaruzelskiej. Nie, to by była bomba, jak by się okazało, że są siostrami!
  Akt Łaski w sądzie, czyli ułaskawienie po polsku
 • @Adam Czeczetkowicz 11:26:36 - SĄ UCZCIWI ŻYDZI, DOBRZY DLA POLSKI
  Edyta Stein
  Bolesław Szenicer
  Adam Sandauer
  Marek Bosak
  Przemysław Czyżewski
  ...
  WIELKIE DZIEŁO RYBAKA W OBRONIE ŻYDÓW
 • @Amarant 16:03:42 - MYŚLĘ, ŻE TO FAŁSZYWE WZDYCHANIE
  Przedwojenni Żydzi Polscy na pewno nie kłamali by na temat Układu z Dorotheenstrasse. Taki układ był, nie udał się Żydom i Niemcom, bo Dmowski mądrze sprawę polską rozegrał w Wersalu, Żydzi ze wstydem ustąpili w Środkowej Europie. Mądrzy Żydzi szukali potem uczciwego współistnienia ze Słowianami, a Głupi Żydzi - popierali komunizm, ludobójstwo Słowian i nazizm. Skończyło się smrodem krematoryjnym i moralnym. Obawiam się, że obecnie Dyrekcja MHŻP nie stoi tam gdzie stali Mądrzy Żydzi przed wojną. Dyrekcja kłamie na temat Układu Z Dorotheenstrasse - że go nie było.
  To jest temat tak samo ważny jak współpraca z Sorosem przeciwko chrześcijańskim Słowianom.
  WIELKIE DZIEŁO RYBAKA W OBRONIE ŻYDÓW
 • BĘDZIEMY PROTESTOWAĆ W OBRONIE BOHATERA, KTÓRY...
  ...się przeciwstawił ludobójstwu. To co robił Soros i jego masońscy kamraci (w tym Geremek) to jest ludobójstwo na białych narodach Europy. Niestety, jako parawan owa zbrodnicza banda ludobójców używa Żydów. Jestem zdumiony, że Żydzi Polscy nie wystąpili gremialnie w obronie Rybaka. Przecież Rybak swoim heppeningiem politycznym doskonale broni właśnie Żydów przed manipulacjami Sorosa i Wspólników. Co za beznadziejne elity mają współczesni Żydzi. A już te wrzeszczące panie Żydówki w sądzie, pełne agresji i głupoty lejącej się z lic - to już groteska.
  Ech, co za czasy...
  [zadumał się nad donioslością politycznej demonstracji Piotra Rybaka z roku 2015-go przeciwko ludobójstwu Słowian]
  [i powiązał ten heppening z równie donioslym, pionierskim filmem Adama Czeczetkowicza z roku 2013-go]
  [odczuł dumę, że miał zaszczyt znać i współpracować z autentycznymi bohaterami narodowymi]
  Rybak: "Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony".
 • @Rebeliantka 21:21:22 - TO PRAWDA, TEKSTY REDAKTORA RUSZKIEWICZA...
  ...zawsze były na wysokim poziomie, ale ten jest po prostu źródłowy. Można czerpać. Zamieszczę go na swoim profilu na fejsbooku i polecę.
  Szeryf Ziobro w akcji!
 • W OBRONIE PIOTRA RYBAKA
  Biedny Piotrek. Dzielny polski patriota szykanowany za obronę chrześcijaństwa przed masonem Sorosem. Mam nadzieję, że Prezydent Duda go ułaskawi.
  Mamy kolejnego "patriotę i bohatera" Żywego, ale w więzieniu
 • @Miksa 00:47:20 - DWA BŁĘDY, BRAK LOGIKI, ALE JEDNAK RADOŚĆ
  1)
  Pierwszy błąd - to zarzut ośmieszania idei narodowej. Bo na czym polega to ośmieszanie? Ano na tym, że to nie anonimowy Pan Miksa, ale realny Prezes Wasiak publicznie głosi wazne rzeczy. Wielu zazdrośników się teraz skręca z zazdrości, że to nie oni są na topie, lecz skromny, pełen pokory, pracowity działacz endecki z Ozorkowa pod Łodzią. Pan powinien przeprosić, Panie Kolego Miksa.
  2)
  Drugi błąd - to publiczne złe życzenie Wasiakowi i ludziom Wasiaka, czyli m.in. Sendeckiemu. Narodowcy winni być jak bracia, a nie źle sobie życzyć. W tym Pańskim złym życzeniu, Kolego Miksa jest również zawarta prawda, że Pan jest bezsilny wobec nas. Bo cóż jest warte Pańskie mundre pisanie w internecie wobec realnych działań? Bardzo mało.
  3)
  Na koniec przyznaje Pan, że z tym Naczelnikiem to jednak prawda. Czyli że Wasiak miał rację mówiąc narodowi jaki jest obecnie układ sił, do kogo się trzeba zwracać w ważnych sprawach. Ta sytuacja spod pomnika Dmowskiego jest waznym przyczynkiem do wypierania sił chazarskich i WASP-owskich z PiS-u. Ludzie się dowiedzieli, że trzeba razem z Prezesem Wasiakiem uderzyć do Pana Naczelnika po posady, pieniądze, władzę i wpływy. Już od samego tego zamiaru wielu Chazarom z Gazety Wyborczej i zaprzyjaźnionych ambasad zrobiło się sucho w ustach. To bardzo cieszy, jak się widzi ich miotanie się.
  +
  ==========
  Uwagi mam dwie // pierwsza jest taka, że Wasiak i przyboczni ośmieszają idee narodową a druga jest taka że swoim show na pewno nieźle wkurzyli JarKacza, który mam nadzieję podobnie jak przedwojenny naczelnik podda ich stosownym represjom wtedy odechce im się nazywania go naczelnikiem. :) // nadużycie link skomentuj usuń // Miksa 17.11.2016 00:47:20
  NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016
 • @Rzeczpospolita 18:25:51 - TUTAJ JEST ODPOWIEDŹ
  Panowie tak żeście mocno naciskali i obrażali Sprawę, że musiałem odpowiedzieć. Tutaj jest wypowiedź o Was i Waszych atakach na Krzyż Święty. Prawdopodobnie zrobiscie taki sam błąd co Marian Kowalski atakujący Kościół Święty, co doprowadziło go do przegranej z kretesem. Raczej ludzie za Wami nie pójdą. Się obawiam.
  https://www.youtube.com/watch?v=CuJSze99ONk
  NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016
 • @RomanKa 14:32:44 - PROSZĘ USZANOWAĆ NASZE UCZUCIA
  Szacunek dla patriotów to ważna sprawa. W cywilizacji polskiej taki szacunek jest wymagany.
  Odnoszę wrażenie, że się Pan dał zainspirować sytematycznej akcji dezawuowania polskości i nie potrafi Pan wyrazić prawidłowo swojej miłości do Ojczyzny. Bo przecież jest Pan Polakiem, prawda? I nie chce, aby w Polsce było bez-hołowie? No właśnie. I my tak samo.
  A zatem Pan powinien iść emocjonalnie z nami, a nie przeciw nam.
  Prezes SND zamanifestował szacunek wobec niekoronowanego króla polskiej polityki, Naczelnika Państwa Jarosława Kaczńskiego. To jest ważny gest. Niech Pan zobaczy, jak bardzo Żydów to zaniepokoiło. Odpowiedzieli kontr-akcją. Zainicjowali medialne kontr-uderzenie, pojawiło się mnóstwo antypolonizmu i niestety - wielu Polaków się znowu dało nabrać, powieść drogą absurdalnej wrogości przeciwko swoim własnym uczuciom narodowym.
  A Pan, Panie RomanKa? Po czyjej jest stronie? Po stronie szczerych i oddolnych działaczy narodowych, którzy się wzruszyli obecnością Naczelnika Państwa przy pomniku Dmowskiego przy Krzyżu z Giewontu, czy po stronie plwaczy, antypolków, hasbarry, Michnika i Łuczywo?
  Panie RomanKa? Jakie są Pańskie uczucia? Uporządkowane według cywilizacji łacińskiej, czy zarządzane przez Michnika, Łuczywo i TVN?
  NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej