Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Moje komentarze

 • @Adam Czeczetkowicz 11:26:36 - SĄ UCZCIWI ŻYDZI, DOBRZY DLA POLSKI
  Edyta Stein
  Bolesław Szenicer
  Adam Sandauer
  Marek Bosak
  Przemysław Czyżewski
  ...
  WIELKIE DZIEŁO RYBAKA W OBRONIE ŻYDÓW
 • @Amarant 16:03:42 - MYŚLĘ, ŻE TO FAŁSZYWE WZDYCHANIE
  Przedwojenni Żydzi Polscy na pewno nie kłamali by na temat Układu z Dorotheenstrasse. Taki układ był, nie udał się Żydom i Niemcom, bo Dmowski mądrze sprawę polską rozegrał w Wersalu, Żydzi ze wstydem ustąpili w Środkowej Europie. Mądrzy Żydzi szukali potem uczciwego współistnienia ze Słowianami, a Głupi Żydzi - popierali komunizm, ludobójstwo Słowian i nazizm. Skończyło się smrodem krematoryjnym i moralnym. Obawiam się, że obecnie Dyrekcja MHŻP nie stoi tam gdzie stali Mądrzy Żydzi przed wojną. Dyrekcja kłamie na temat Układu Z Dorotheenstrasse - że go nie było.
  To jest temat tak samo ważny jak współpraca z Sorosem przeciwko chrześcijańskim Słowianom.
  WIELKIE DZIEŁO RYBAKA W OBRONIE ŻYDÓW
 • BĘDZIEMY PROTESTOWAĆ W OBRONIE BOHATERA, KTÓRY...
  ...się przeciwstawił ludobójstwu. To co robił Soros i jego masońscy kamraci (w tym Geremek) to jest ludobójstwo na białych narodach Europy. Niestety, jako parawan owa zbrodnicza banda ludobójców używa Żydów. Jestem zdumiony, że Żydzi Polscy nie wystąpili gremialnie w obronie Rybaka. Przecież Rybak swoim heppeningiem politycznym doskonale broni właśnie Żydów przed manipulacjami Sorosa i Wspólników. Co za beznadziejne elity mają współczesni Żydzi. A już te wrzeszczące panie Żydówki w sądzie, pełne agresji i głupoty lejącej się z lic - to już groteska.
  Ech, co za czasy...
  [zadumał się nad donioslością politycznej demonstracji Piotra Rybaka z roku 2015-go przeciwko ludobójstwu Słowian]
  [i powiązał ten heppening z równie donioslym, pionierskim filmem Adama Czeczetkowicza z roku 2013-go]
  [odczuł dumę, że miał zaszczyt znać i współpracować z autentycznymi bohaterami narodowymi]
  Rybak: "Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony".
 • @Rebeliantka 21:21:22 - TO PRAWDA, TEKSTY REDAKTORA RUSZKIEWICZA...
  ...zawsze były na wysokim poziomie, ale ten jest po prostu źródłowy. Można czerpać. Zamieszczę go na swoim profilu na fejsbooku i polecę.
  Szeryf Ziobro w akcji!
 • W OBRONIE PIOTRA RYBAKA
  Biedny Piotrek. Dzielny polski patriota szykanowany za obronę chrześcijaństwa przed masonem Sorosem. Mam nadzieję, że Prezydent Duda go ułaskawi.
  Mamy kolejnego "patriotę i bohatera" Żywego, ale w więzieniu
 • @Miksa 00:47:20 - DWA BŁĘDY, BRAK LOGIKI, ALE JEDNAK RADOŚĆ
  1)
  Pierwszy błąd - to zarzut ośmieszania idei narodowej. Bo na czym polega to ośmieszanie? Ano na tym, że to nie anonimowy Pan Miksa, ale realny Prezes Wasiak publicznie głosi wazne rzeczy. Wielu zazdrośników się teraz skręca z zazdrości, że to nie oni są na topie, lecz skromny, pełen pokory, pracowity działacz endecki z Ozorkowa pod Łodzią. Pan powinien przeprosić, Panie Kolego Miksa.
  2)
  Drugi błąd - to publiczne złe życzenie Wasiakowi i ludziom Wasiaka, czyli m.in. Sendeckiemu. Narodowcy winni być jak bracia, a nie źle sobie życzyć. W tym Pańskim złym życzeniu, Kolego Miksa jest również zawarta prawda, że Pan jest bezsilny wobec nas. Bo cóż jest warte Pańskie mundre pisanie w internecie wobec realnych działań? Bardzo mało.
  3)
  Na koniec przyznaje Pan, że z tym Naczelnikiem to jednak prawda. Czyli że Wasiak miał rację mówiąc narodowi jaki jest obecnie układ sił, do kogo się trzeba zwracać w ważnych sprawach. Ta sytuacja spod pomnika Dmowskiego jest waznym przyczynkiem do wypierania sił chazarskich i WASP-owskich z PiS-u. Ludzie się dowiedzieli, że trzeba razem z Prezesem Wasiakiem uderzyć do Pana Naczelnika po posady, pieniądze, władzę i wpływy. Już od samego tego zamiaru wielu Chazarom z Gazety Wyborczej i zaprzyjaźnionych ambasad zrobiło się sucho w ustach. To bardzo cieszy, jak się widzi ich miotanie się.
  +
  ==========
  Uwagi mam dwie // pierwsza jest taka, że Wasiak i przyboczni ośmieszają idee narodową a druga jest taka że swoim show na pewno nieźle wkurzyli JarKacza, który mam nadzieję podobnie jak przedwojenny naczelnik podda ich stosownym represjom wtedy odechce im się nazywania go naczelnikiem. :) // nadużycie link skomentuj usuń // Miksa 17.11.2016 00:47:20
  NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016
 • @Rzeczpospolita 18:25:51 - TUTAJ JEST ODPOWIEDŹ
  Panowie tak żeście mocno naciskali i obrażali Sprawę, że musiałem odpowiedzieć. Tutaj jest wypowiedź o Was i Waszych atakach na Krzyż Święty. Prawdopodobnie zrobiscie taki sam błąd co Marian Kowalski atakujący Kościół Święty, co doprowadziło go do przegranej z kretesem. Raczej ludzie za Wami nie pójdą. Się obawiam.
  https://www.youtube.com/watch?v=CuJSze99ONk
  NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016
 • @RomanKa 14:32:44 - PROSZĘ USZANOWAĆ NASZE UCZUCIA
  Szacunek dla patriotów to ważna sprawa. W cywilizacji polskiej taki szacunek jest wymagany.
  Odnoszę wrażenie, że się Pan dał zainspirować sytematycznej akcji dezawuowania polskości i nie potrafi Pan wyrazić prawidłowo swojej miłości do Ojczyzny. Bo przecież jest Pan Polakiem, prawda? I nie chce, aby w Polsce było bez-hołowie? No właśnie. I my tak samo.
  A zatem Pan powinien iść emocjonalnie z nami, a nie przeciw nam.
  Prezes SND zamanifestował szacunek wobec niekoronowanego króla polskiej polityki, Naczelnika Państwa Jarosława Kaczńskiego. To jest ważny gest. Niech Pan zobaczy, jak bardzo Żydów to zaniepokoiło. Odpowiedzieli kontr-akcją. Zainicjowali medialne kontr-uderzenie, pojawiło się mnóstwo antypolonizmu i niestety - wielu Polaków się znowu dało nabrać, powieść drogą absurdalnej wrogości przeciwko swoim własnym uczuciom narodowym.
  A Pan, Panie RomanKa? Po czyjej jest stronie? Po stronie szczerych i oddolnych działaczy narodowych, którzy się wzruszyli obecnością Naczelnika Państwa przy pomniku Dmowskiego przy Krzyżu z Giewontu, czy po stronie plwaczy, antypolków, hasbarry, Michnika i Łuczywo?
  Panie RomanKa? Jakie są Pańskie uczucia? Uporządkowane według cywilizacji łacińskiej, czy zarządzane przez Michnika, Łuczywo i TVN?
  NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016
 • @matterhorn 14:48:03 - A JEDNAK PAN NACZELNIK BYŁ WZRUSZONY
  Dawało się odczuć napięcie. Wszystko się nam pomieszało. Dwóch rosłych młodzieńców, którzy mieli nieść wiązankę zbaraniało, bo Pan Naczelnik sam ją wziął, a była spora, nieco większa od Niego. Podążali owi dwaj PiS-owcy za Nim niosąc podpórkę, co wnioslo nieco humorystycznego akcentu. Pan Jarosław bez podpórki nie zdołał prawidłowo umocować wiązanki, musiał mu pomagać Prezes Wasiak. Ja też straciłem rezon, a przecież wszyscy wiedzą, że jestem wygadany i skomentowałem sytuację, że oto niekoronowany król polityki polskiej jest dzisiaj z nami. Wszystkim się to zmięszanie jakoś udzieliło szczególnie po tym, jak zamiast zaanonsować Stronnictwo Pracy, które miało wręczyć Naczelnikowi statuetkę Dmowskiego, poprosiłem Pana Naczelnika o zabranie głosu. Ten grzecznie odpowiedział, że nie udzieli wypowiedzi i odszedł. Pani Prezes Miernicka jedyna nie straciła wątku i nawoływała Pana Naczelnika, żeby podszedł do delegacji SP. Ale nawoływała za cicho, bo Jej też się glos załamał.
  No i taka to wzruszająca chwila nas wszystkoch zaskoczyła.
  Pan Naczelnik nosi w sobie Majestat Rzeczypospolitej i to wszystko dlatego. Polska to nie jest lada jaka firma, ale to jest potęga emocji i historycznych odniesień.
  Myślę teraz, że przy najbliższej okazji, jak się spotkamy z Panem Naczelnikiem pod pomnikiem Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu - to już wszystko będzie łatwiejsze. Kaczyński też przecież nie ma łatwo. Nieść takiej wagi Sprawę. Nikt sam tak Wielkiej Sprawy jak Polska unieść nie zdoła. Dlatego należy się Panu Naczelnikowi nasze wsparcie.
  Niech Pan popatrzy jak się nerwowo poryszyło Żydowstwo z Gazety Wyborczej i TVN-u, na wieść że się Polacy garną do Naczelnika. Oni się tam przy Nim kłębią od zawsze i się teraz boją, że Polacy ich wyprą z posad. I to jest własnie to. I o to chodzi.
  NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016
 • BRAWO LAWINA. JEDEN Z CZTERECH EWANGELISTÓW. P.I.W.O.
  Cztery kamery filmowały zgromadzenie na Placu Na Rozdrożu;
  Pan Sierżant Lawina - użytkownik Jan Jankow na YT.
  Pan Czerwony Korsarz z Gdańska, czyli Sławomir Ziembiński
  Pan Mirosław Chandrała, szef Ośrodka Łódzkiego TELEWIZJI NARODOWEJ
  Pan Radosław Siedlecki, TELEWIZJA NARODOWA Tłuszcz.
  +
  Bardzo dziękuję i gratuluję w/w Panom za wykonanie istotnej pracy na rzecz zwycięstwa w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (P.I.W.O.).
  Lawina: 11.11.2016 Komentarz do Dnia Niepodległości
 • DOBRA WIADOMOŚĆ DLA PANA STANISŁAWA TYMIŃSKIEGO
  11-go listopada pod pomnikiem Dmowskiego wręczyliśmy wyrzeźbioną przez Bartłomieja Kurzeję statuetkę Romana Dmowskiego Panu Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie. Jest to forma lobbowania na rzecz sprawy narodowej wsród elit obecnej Rzeczypospolitej. Statuetka jest niezwykła, bo jest śliczna i wyrzeźbił ją niezwykły artysta rzeźbiarz, obdarzony darem proroctwa.
  Zamieszczam poniżej fotografię, na której są:
  Prezydent RP otrzymuje statuetkę Romana Dmowskiego pod pomnikiem Pana Romana na Placu Na Rozdrożu w Warszawie. Fotografia - kadr z filmu Mirosława Chandrały.
  Od prawej stoją:
  Bartłomiej Kurzeja - artysta rzeźbiarz twórca statuetki,
  Eugeniusz Mieczysław Michał Sendecki - lekarz medycyny, fundator statuetki,
  Mężczyzna z brodą - prawdopodobnie ochroniarz, postać nierozpoznana,
  Ryszard Walczak - przewodniczący historycznego komitetu budowy pomnika Dmowskiego, polityka narodowo-demokratyczny,
  Zbigniew Antoni Wrzesiński - prezes Stronnictwo Pracy, profesor Politechinki Warszawskiej, drugi Eugeniusz Kwiatkowski, twórca synergii jądrowo-węglowej,
  Prezydent RP Andrzej Duda trzymający w dłoni statuetkę Dmowskiego.
  Grażyna Grażyna Wasilewska-Miernicka - wiceprezes Stronnictwa Pracy, pierwszy sekretarz zespołu SP do spraw służby zdrowia,
  Sześciu nierozpoznnanych mężczyzn, wsród nich fotograf z charakterystyczną brodą,
  Pan Jacek ze Stronnictwa Narodowego im. Dmowskiego.
  ==========
  https://web.facebook.com/846974435374962/photos/a.846976138708125.1073741826.846974435374962/1229047857167616/?type=1&theater
  ----Pan Tymiński i ruchy narodowe
 • @Ryszard Opara 21:38:18
  Panie Ryszardzie, niech Pan ma na uwadze, że nasza ekipa świętuje do wieczora 13-go listopada, czyli do niedzieli jesteśmy przy pomniku Dmowskiego i pilnujemy Krzyża. Stwierdziliśmy, że w tym roku konstrukcja jest bardzo udana i że nie powinniśmy rozbierać jej po jednym wieczorze, lecz zaprezentujemy ją warszawiakom przez trzy doby. Jutro będzie drugi poczestunek pieczonym świniakiem od Witaszka. A w niedzielę trzeci - od Piotra Rydla - Prusa z Ziemi Lubawskiej. W niedzielę o 16-tej bedzie koncert Adama i Piotra Czeczetkowiczów.
  Panie Prezesie Kochany, nie ma co się zżymać na Rodaków, że dają się prowadzić na manowce. Nad Polakami pracują ekipy najlepszych kłamców i manipulatorów na świecie, od kilku wieków. I tak cud, że przetrwaliśmy jako tako, jako naród. Należy na to popatrzeć z filozoficznym spokojem, po lakarsku.
  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – Dzień żywych czy zmarłych?
 • KRZYŻ STOI
  Narodowcy na Placu Na Rozdrożu świętują przez cztery dni, do 13-go XI stoi na Placu 15-metrowy Krzyż, nawiązujący do Krzyża z Giewontu z roku 1901, podświetlony biało-czerwonymi lampkami. Żeby Polacy wiedzieli, skąd się w narodzie obudził Duch Niepodlełości.
  PREZYDENT RP ZŁOŻYŁ 11 LISTOPADA HOŁD ROMANOWI DMOWSKIEMU
 • KRZYŻ STOI
  Narodowcy na Placu Na Rozdrożu świętują przez cztery dni, do 13-go XI stoi na Placu 15-metrowy Krzyż, nawiązujący do Krzyża z Giewontu z roku 1901, podświetlony biało-czerwonymi lampkami. Żeby Polacy wiedzieli, skąd się w narodzie obudził Duch Niepodlełości.
  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – Dzień żywych czy zmarłych?
 • PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016 PLAC NA ROZDROŻU
  11 listopada 2016, godz. 08:00 - Pan Prezydent RP Andrzej Duda nawiedza pomnik Twórcy Niepodległości Polski w roku 1919 Romana Dmowskiego w Warszawie na Placu Na Rozdrożu. Witany jest przez Prezesa Stronnictwa Narodowego im. Dmowskiego Generała PDS Ludwika Wasiaka. Po złożeniu wiązanki przez Pana Prezydenta Stronnictwo Pracy wręcza mu statuetkę Dmowskiego wyrzeźbioną przez Bartłomieja Kurzeję, słynnego polskiego artystę rzeźbiarza, lecz próba pozostała nieskuteczną.
  Film zrealizowany dla TELEWIZJI NARODOWEJ przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza słynnym samsungiem z czerwoną klapką.

  https://www.youtube.com/watch?v=GeOjnGLjukg
  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – Dzień żywych czy zmarłych?
 • NACZELNIK PAŃSTWA OBECNY PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO
  11 listopada 2016, godz. 11:15 - Pan Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński, brat prezydencki, lider podwójnie zwycięskiej partii nawiedza pomnik Twórcy Niepodległości Polski w roku 1919 Romana Dmowskiego w Warszawie na Placu Na Rozdrożu. Witany jest przez Prezesa Stronnictwa Narodowego im. Dmowskiego Generała PDS Ludwika Wasiaka. Po złożeniu wiązanki Eugeniusz Sendecki prosi Pana Naczelnika o krótką wypowiedź dla TELEWIZJI NARODOWEJ, lecz silne wzruszenie odbiera Jarosławowi Kaczyńskiemu mowę, nie dochodzi do porozumienia stron i ten odchodzi wraz ze świtą działaczy PiS. W tym momencie Stronnictwo Pracy pragnęło wręczyć Naczelnikowi statuetkę Dmowskiego wyrzeźbioną przez Bartłomieja Kurzeję, słynnego polskiego artystę rzeźbiarza, lecz próba pozostała nieskuteczną.
  Owego Święta stuetka Dmowskiego została wręczona Prezydentowi Polski Andrzejowi Dudzie.
  Film zrealizowany dla TELEWIZJI NARODOWEJ przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza słynnym samsungiem z czerwoną klapką.

  https://www.youtube.com/watch?v=CVPzOSFVjYk
  Obchody 11 Listopada w żydowskim anturażu
 • @stanislav 16:37:59 - PAN NIE POWINIEN SIĘ UCIEKAĆ DO...
  ...takich chwytów. Pan jesteś z Łodzi, a ja z Warszawy. Nie ma czego zazdrościć, naprawdę. Nam tu w Warszawie nie jest lekko. Pracujemy wytrwale nad tym, żebyście wy, tam na prowincji mieli jakiś punkt odniesienia w Stolicy. Doceńcie to, proszę Was, Prezesie Ziemiński.
  KANCELARIA PREZYDENTA RP POTWIERDZA OBECNOŚĆ PRZY DMOWSKIM
 • @matterhorn 18:04:51 - NO BA! A WIDZI PAN JAK SIĘ DIABŁY MOTAJĄ?
  Raz plują na Kościół Święty i Krzyż, że jest zły i że Polacy się powinni od Kościoła uwolnić, że Krzyża powinno nie być, udają że nie są Żydami, a innym razem stają w obronie tegoż Kościoła, udają troskę o Krzyż przed profanacją i Prosiaczek im nie smakuje. Ot, Diabły nasze NEonowe!
  Macie tu kaszy polskiej, żeby Was pokręciło!
  [w tym miejscu przerwał, żeby dołożyć Ninie-Anodinie, Mind-Servicowi, Stanislavowi i Rzeczpospolitakowi po bryłce kaszy starannie w smalcu zmoczonej]
  [na co Diabły owe zawyły i z piskiem schowały się najmroczniejszy zakamarek internetu]
  Dlaczego 11 listopad?
 • @stanislav 15:16:07 - UPRZEJMIE PROSZĘ O SPROSTOWANIE KŁAMSTWA
  W wypowiedzi Szanownego Pana pojawiło się stwierdzenie, które daleko wybiega poza sferę dyskusji, lecz jest publicznie głoszonym przez media elektroniczne oszczerstwem przeciwko Eugeniuszowi Sendeckiemu, obciążonym karą według kodeksu karnego i odpowiedzialnością cywilna według kodeksu cywilnego. Otóż w przypływie emocji (jak się domyslam, bo nie podejrzewam na razie Pana o złą wolę i świadome kłamstwo) pozwolił sobie Pan na oskarżenie mnie o "frymarczenie świętościami religijnymi i narodowymi". Nie mogę pozwolić na takie kłamstwo. Frymarczenie, czyli handel w celu uzyskania korzyści materialnych na pewno nie zachodzi w odniesieniu do mnie, ponieważ zgromadzenia i akcje, które mam zaszczyt organizować nie są dochodowe, opierają się na moich prywatnych środkach oraz na datkach zaufanych osób o podobnych poglądach, które paru szlachetnych ludzi na rzecz zgromadzenia ofiarowuje. Uprzejmie proszę o sprostowanie.

  ==========

  @Eugeniusz Sendecki 09:19:07 // Pan już nie tylko profanuje świętości religijne i narodowe, ale nimi frymarczy jak opasły opat odpustami, albo handlarz jasnogórski dewocjonaliami i zakąską dla pielgrzymów. Tenże jednak jest przynajmniej uczciwy, bo świadomie i otwarcie robi to dla celów komercyjnych i nie twierdzi, że pośredniczy w obcowaniu z Bogiem, Chrystusem , Matką Boską. Pan bardziej upodabnia się do elektryka Wałęsy, którego kłamstwa są tym większe, im większą matkę Boska wpina sobie w klapy garniturów. Widzę tutaj pewną paralelę do wielkości krzyża, który montuje pan pod Dmowskim. // nadużycie link skomentuj usuń // stanislav 08.11.2016 15:16:07
  10 LAT POMNIKA DMOWSKIEGO NA PLACU NA ROZDROŻU
 • PRAWDA O 11-TYM LISTOPADA...
  To jest fałszywa data, wpisana do kalendarza przez Wroga, żeby zataić prawdę jak to z tą polską Niepodległością było. Odzyskiwanie Niepodlełości to okres 18-tu lat; Wrogowi chodzi, żebyśmy tego nie rozumieli. A prawda jest dość prosta, proszę z uwagą się zapoznać;
  POCZĄTEK:
  Postawienie Krzyża na Giewoncie 25 VII 1901. Wtedy się obudził w narodzie Duch. Zaistniało wiele czynników dodatkowych, choćby taki, że - dzięki działalności Doktora Chałubińskiego z Warszawy nasi Przodkowie zaczęli gremialnie jeździć na wczasy do Zakopanego i było komu na ten Krzyż popatrzeć, a potem wrócić do swojego miasta powiatowego i wsi, i opowiedzieć o Nim. Innym czynnikiem istotnym było to, że natchnieni Duchem Niepodległości Polacy mieli gdzie się zapisywać i mieli organizację na którą warto było płacić, bo zaspokajała ona polityczne aspiracje polskie. Tą organizacją była ND-ecja Romana Dmowskiego. Dodatkową okolicznością istotną była fala nasiedleń przez Zaborców ludności żydowskiej i niemieckiej na terenach polskich. Był zatem wróg wewnętrzny, który denerwował i zachęcał do kontr-działania. No i okolicznoscią najistotniejszą był fakt, że pod zaborem rosyjskim na terenach polskich pojawił się dobrobyt. Polacy mieli kupę szmalu, mieli z czego dawać na politykę Panu Dmowskiemu. Czyli zaistniały dwa czynniki: wysokie morale, bodziec nacjonalistyczny i czynnik ekonomiczny.
  KONIEC;
  Zwieńczeniem odbudowy Niepodległości było podpisanie Traktatu Wersalskiego 28-go czerwca 1919. Jest to data ważniejsza niż zawieszenie militarnych działań wojennych 11-go listopada 1918, bo tak naprawdę Niemcy zawiesiły wtedy te działania po to, żeby utrzymać stan posiadania w Europie Środkowej, żeby nie dopuscić do powstania Polski. Tak naprawdę od 11-go listopada 1918 do 28-go czerwca 1919, przez prawie osiem miesięcy trwała wielka wojna dyplomatyczna i ekonomiczna. Wojna się zakończyła przegraną Niemiec, ale nie całkowitą ich klęską. Okazało się, że siły WASP-owskie nie są zainteresowane pokojem, lecz trwałym zniewolniem Słowian i wielu innych narodów świata. Polska na konferencji pokojwej w Wersalu grała razem z Cesarstwem Japonii, stała po stronie narodów słowiańskich przeciewko WASP-om. Niepodległość odzyskaliśmy 28-go czerwca, kiedy nasi Wrogowie pisemnie oświadczyli, że zgadzają się na istnienie naszego Państwa. Wróg się wije, żeby ten akt międzynarodowy zataić, umniejszyć, zapomnieć.
  DLATEGO należy właśnie 28 czerwca ustanowić Dniem Niepodległości. I my, narodowcy ten dzień już od dawna świętujemy. Masoni to wiedzą, więc w roku 1937-mym zaproponowali datę fałszywą, żeby naród ogłupiać. Potem przyszły dwie okupacje i Okragły Stół i ludzie się przyzwyczaili, i teraz nie mają glowy - jak to wszystko ogarnąć. Za to my, naroodwcy - bardz dobrze wiemy. Znaleźliśmy sie na rozdrożu. Na Placu Na Rozdrożu się pojawiamy, przy pomniku Dmowskiego i stawiamy Krzyż - taki jak na Giewoncie. Przy okazji wyszło, że są wśród narodowców mroczne siły, które młodzież polską od tego Rozdroża odciągają, Dmowskiego dezawuują, prawdę o Krzyżu zatajają, kulturę polską (prosiak nadziewany kaszą gryczaną to element naszej bogatej kulury kulinarnej!) wyśmiewają... W ten sposób się odkrywa Wróg. Onegdaj jakiś młodzieniec o urodzie żydowskiej, podający się za autonomicznego nacjonalistę rzucił się na mnie i zabronił mi przychodzenia pod pomnik Dmowskiego. Czyli wygrywamy informacyjną wojnę o pamięć. Wrogowi puszczają nerwy.
  Dlaczego 11 listopad?

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej