Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

USOPAŁ TWARDO BRONI* HOLOCHERA I WZYWA NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Doczekaliśmy się twardej obrony jednego z nas, narodowca skrzywdzonego przez WASP-owską agenturę. I tak powinno być zawsze. Kto krzywdzi jednego Polaka - krzywdzi cały Naród. Kto milcząco przyzwala na krzywdę polską - źle robi. Proste.

 Montevideo, 28.10.2013*

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodacy, skończył się już czas na komentarze, teraz liczy się już tylko praktyczne działanie, zjednoczenie! Należy zostawić na boku ambicje osobiste i myśleć o Polsce, w jakiej sytuacji się znajduje.

My zawsze powtarzamy: nie jesteśmy przeciwko żadnej religii, żadnej partii politycznej, o ile nie wyzyskują one, nie oszukują i nie ograbiają Polski, nie mają korzeni w Okrągłym Stole czy Magdalence, nie mają zbrodniczej przeszłości. My jedynie chcemy bronić naszej Ojczyzny!

Bardzo prosimy Pana Przemysława Holochera, aby publicznie podał do wiadomości to świństwo, które mu wyrządzono, upubliczniając jego osobiste dane i prywatne rozmowy. Przyzwolenie na to dała żydokomuna z Irlandii, którą Pan Holocher pozwie do sądu o zniewagę. Jest oczywiste, że Robert Winnicki to wykorzystał i zadzwonił do niego następnego dnia mówiąc, że ma natychmiast zrezygnować z członkostwa w radzie decyzyjnej, jeśli nie to oni go wyrzucą,a wszystko za upublicznione dane, które były fałszywą prowokacją i nic nie znaczyły. Prosimy, aby Pan Przemysław Holocher opublikował informacje i dokumenty na ten temat, które posiada.

Mamy już wiele informacji potwierdzających na ten temat, nie chcemy tej sprawy przedłużać, ale zamknąć i naturalnie wykreślić to z naszej współpracy. Potrzebujemy prawdziwych Polaków i katolików.

Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów. Trzeba o tym jasno i otwarcie mówić! To oni wymyślili antysemityzm i to jest śmieszne. Polak przede wszystkim nie ma prawa być antypolakiem, do pozostałych ma prawo, jeśli dotykają one kwestii obrony Ojczyzny. Trzeba o tym mówić głośno, z energią, publikować, to powinno być jednym z haseł naszego sztandaru niesionego do przyszłych wyborów.

W tym momencie bardzo ważne jest, abyście wszyscy wzięli udział w Marszu Niepodległości 11 listopada w Warszawie. Żebyście pokazali jedność, siłę i to, że Naród jest w stanie walczyć o swoją godność i przede wszystkim o swój byt. W tym dniu nikt z Was nie może być bierny, każdy musi być tam obecny, ze sztandarami, transparentami, z mocnymi hasłami, aby cały świat Was zobaczył, aby ci, którzy nie mogą w tym dniu dotrzeć do Warszawy, poczuli się spokojni i pewni, że są tacy, którzy o Ojczyznę walczyć będą do samego końca i zwyciężą! Że jest nas wielu!

Korzystając z okazji przesyłam Wam jak najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia wytrwałości i siły! I zawsze pamiętajcie, że od czegoś trzeba zacząć i Wasz sukces jest sukcesem całej Polski, wszystkich tych, którzy cierpią w kraju i tych, którzy z racji wielorakich potrzeb (przede wszystkim zarobkowych) musieli ten nasz kraj opuścić.

Redakcja USOPAŁ*

==========

Mój komentarz;

Bardzo dobry list, pedagogiczny i polityczny. Doczekaliśmy się twardej obrony jednego z nas, narodowca skrzywdzonego przez WASP-owską agenturę. I tak powinno być zawsze. Kto krzywdzi jednego Polaka - krzywdzi cały Naród. Kto milcząco przyzwala na krzywdę polską - ten zdradza. Proste.

Przypomnę, że podobna krzywda spotkała Oskara Wądołowskiego, bardzo oddanego i zaangażowanego dla Polski modzieńca z Białegostoku, który angażował się w partię wolnorynkowca Janusza Korwin-Mikke. Oskar dokonał słusznego i pomysłowego heppeningu na Przystanku Woodstok z przesłaniem "TVN KŁAMIE!" i na niby, teatralnym gestem poszturchał Redaktora Miecugowa, czym sprowokował zdezorientowane media antypolskie do nikczemych ataków, i tym samym udowodnił, że caly establishment medialny w Polsce KŁAMIE! Zamiast wesprzeć Oskara Wądołowskiego, który z zaangazowaniem działał dla jego organizacji, który wiele razy jemu organizował spotkania z wyborcami - Janusz Korwin-Mikke publicznie się Wądołowskiego wyparł, jak Święty Szymon Pana Jezusa na dziedzińcu u Piłata.

Podobnie skrzywdzony został nasz Kolega Adam Czeczetkowicz- i to również przez Janusza Korwin-Mikke. Inspirowany przez antypolskie i oszczercze media JKM publicznie skłamał, że Adam pobił jakiegoś Hindusa. Do tej pory nie zdobył się na satysfakcjonujace przeprosiny. Adam życzy sobie, żeby JKM pojawił się przy kolumnie Zygmunta w Warszawie i przed kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ  przeprosił, a ten nie chce.

Dalej - podobna krzywda co Holochera spotkała mnie, Eugeniusza Sendeckiego1-go maja 2012 roku, gdy przyniosłem Krzyż i stawialem go przy pomniku Dmowskiego przed demonstracją Autonomicznych Nacjonalistów. Podszedł do mnie jakiś młodzieniec o rysach słowiańskich i wyganiał mnie spod pomnika razem z Krzyżem ostrymi, wulgarnymi słowami. Odpowiedziałem wtedy jemu stanowczo i Krzyż postawiłem, ale przykrość której doświadczyłem - wciąż mnie dręczy. Potem innym młodzieniec, o rysach semickich, ubrany militarnie usiłował mi wyrwać kamerę gdy filmowałem publiczną demonstrację Autonomicznych Nacjonalistów, lżył mnie i obrażał. Życzę sobie - żeby organizacja odpowiedzialna za te ekscesy dała mi satysfakcję.

Niech to pismo USOPAŁ czegoś ludzi nauczy i niech dotrze do zahukanych głów ludzkich w Polsce - że nie wolno być parobkiem, ale należy się zachowywać szlachetnie i odważnie, bronić prawdy i honoru, nie dawać manipulować anty-polskim działaniom. Bardzo dziękuję Panu Prezesowi Janowi Kobylańskiemu, że taką organizację USOPAŁ stworzył, że nauczył jak się zachować trzeba w trudnej sytuacji. Kolejny raz Don Kobylański i jego ludzie pokazali Polakom kierunek. Na tym polega królowanie, nie tylko na bogactwie materialnym, ale również moralnym. :) Bardzo Panu, Prezesie dziękuję - i Pańskim współpracownikom. Proszę o pozdrowienie Pani Eleonory Adami i szczegolnie podziękowanie za poprzedni list.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========

* Ten list dostałem od USOPAŁ na skrzynkę pocztową. potwierdzony przez Marka Chrapana.

KOMENTARZE

 • @fan-wolności 10:46:33 - NIECH PAN NIE EPATUJE BOSAKIEM, BO SIĘ PANU NIE UDA.
  JKM nie przeprosił Wądołowskiego ani Czeczetkowicza. Jest nieumiejętny w kontaktach między ludzkich. Niekoleżeński. Nie nadaje się na lidera. Tutaj trzeba kultury i talentu. Charyzmatu.
 • @fan-wolności 10:53:24 - ZGADZA SIĘ, BONISŁAWSKI JEST BARDZO DOBRYM DZIAŁACZEM ENDECKIM I KOLEGĄ
  Natomiast rozgrywanie młodych narodowców ma swoje dłuuuugie korzenie, o wiele dłuższe niż LPR. Narodowcem za młodu był Tadeusz Mazowiecki. Bolesław Piasecki mówił o nim "Uczcie się od Tadeusza, on daleko zajdzie". Tak że losy narodowców są pokręcone. Ano - w taką żeśmy popadli sytuację. Cała Polska.
  Jedno jest pewne. Polskie losy powinni rozstrzygać Polacy. Żadne obce siły. Zero tolerancji dla antypolonizmu, likwidacja dys-polonizmu, omijanie a-polonizmu. Budowanie polskości gdzie się da, ale bez napinania. Unikanie strat energii. Dobra, stara szkoła cybernetyki polskiej.
  :)
 • @fan-wolności 11:10:28 - NIECH PAN BĘDZIE MĘŻCZYZNĄ.
  Zapraszam Pana - proszę przyjść pod pomnik Dmowskiego 9-10-11 listopada 2013. Porozmawiamy. Tutaj przez internet wszystkiego opowiedzieć nie można.
  :)
  A kozik się zawsze przyda.
 • USOPAŁ z zagranicy nie powinien nawoływać do Marszu Niepodległości. To nie ich rola.
  Sprawa Holochera jest tak drobna, że szkoda na nią czasu i fatygi. I też jest sprawą wewnątrz tego środowiska, nic do tego tematu ma USOPAŁ.
 • @vortex 11:27:59 - WINNICKI ROBI SWOJE, BO JEST DZIAŁACZEM, USOPAŁ ODGRYWA ROLĘ MENTORA.
  Czyli pouczanie, wskazywanie na ważne sprawy, bronienie pokrzywdzonego (w tym wypadku Holochera) jest jak najbardziej rolą dla takie organizacji jak USOPAŁ naturalną. Za Holocherem powinien się wstawić Zespół Wspierania Radio Maryja, WSzKSiM, KUL, media narodowe.
  Przypomnę - że środowisko TELEWIZJI NARODOWEJ i polskich drużyn strzeleckich owszem, jak najbardziej stanęło bodajże pierwsze po stronie skrzywdzonego Holochera. Przez pewien czas byliśmy osamotnieni, a tu proszę - wsparcie od USOPAŁ-u.
  Co do sprawy politycznej - to USOPAŁ zaatakował bardzo zdecydowanie PiS pod kątem narodowościowym. To mówi bardzo dużo. To znaczy, że teraz jest walka o rząd dusz wśród Polaków za granicą. Ostra i bezpardonowa. Oby nasza, narodowa strona wygrała. Módlmy się o to.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:56:12
  Jest generalna zasada w polityce, aby konfliktów personalnych starać się nie wynosić na zewnątrz. Jeżeli ktoś je wynosi i nagłaśnia, to jest to sygnał do rozłamu albo dużej wojny wewnętrznej w partii.
 • @vortex 12:21:46 - TO NIE JEST KONFLIKT PERSONALNY, LECZ OBRONA PODSTAWOWEJ ZASADY NARODOWO-DEMOKRATYCZNEJ.
  Jestem zdystansowany i wobec Winnickiego i wobec Holochera - chociażby z racji wieku. To już jest pokolenie młodsze od mojego. Pretensje USOPAŁ-u wobec Winnickiego są częściowo "na wyrost" uważam. Kwestia tarć wewnętrznych też jest drugorzędna. Ale PIERWSZORZĘDNA jest obrona zasady, że skoro atak na jednego z nas przyszedł ze strony "żydokomuny z Irlandii" - to bronimy go murem!
  Dlatego się sprawą zająłem i listy USOPAŁ propaguję. I jeszcze swoje dorzucam do pieca. Zaatakowany nie został jakiś tam Holocher z prowincji. Zaatakowano Naród.
  #
  A pod względem formalnym to RN jeszcze nie jest partią polityczną, dopiero się kształtuje. Jeszcze sporo rzeczy jest niejasnych - na przykład status w organizacji wnuków i dzieci funkcjonariuszy PRL-owskich, status osób o nie-polskim pochodzeniu, kwestie finansowe i ideowe, rozliczenie z ZChN-em i LPR-em, wpływy Opus Dei. Tutaj nie może być grubej kreski.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:33:04
  Co Holocher czy Winnicki zrobili poza głoszeniem fazesów?
  Oni nawet nie mają pojęcia o sytuacji w Polsce!
  Dlaczego nie reagują na udowodnienie fałszowania wyborów w Polsce, dlaczego nie reagują na dowody na dokonanie zamachu stanu w Polsce?
  Dlaczego nie sprzeciwiaja się np. przekazaniu dwie trzecie terytorium Polski w okupację koncernów wydobywczych, głównie z USA ?
  Dlaczego Pan Sendecki, piszący o sobie jako o narodowcu ale bez podkreślenia słowa "polskim": nie ostrzega i nie mobilizuje Polaków do podjęcia wezwania T.Cichockiego do tworzenia Oddziałów Obrony Koniecznej ?
  Czy to jest tylko brak odwagi ?
  A może coś więcej ?
  Czy przeszkadza Panu fakt udowodnienia zamachu stanu a tym bardziej że udział w tym fakcie mają też kobiety?
  Te same pytania kieruję też do USOPAL.
 • Konieczne jest głoszenie prawdy o pseudonarodowcach !
  http://www.monitor-polski.pl/podwojne-dno-prowokacji-marszu-niepodleglosci/
 • Polacy mają prawo poznać prawdę o organizatorach Marszu Niepodległości !
  PODWÓJNE DNO PROWOKACJI NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE 11.11.2012R.

  Łowicz,18.11.2012 r.

  Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy,

  Zorientowałyśmy się , że w gronie osób wypromowanych w Marszu Niepodległości 11.11.2012r. nie ma osób godnych zaufania do przewodzenia ruchem wyzwoleńczym Narodu Polskiego. Mamy podstawy sądzić, że są to osoby, którym siły obecnie rządzące Polską zleciły rolę zorganizowania i przewodzenia manifestacją w Warszawie bo:

  bezproblemowo i szybko zarejestrowano Stowarzyszenia Marsz Niepodległości budzi uzasadnione podejrzenia szczególnie w sytuacji, gdy np.Stowarzyszenie Wierni Suwerennej Polsce od lat bezskutecznie stara się o zarejstrowanie w sądzie.
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?p=42088&sid=f0650b55dd062b37a06743df4070ed7d
  O standardach syjonistycznej demokracji
  Poniższa informacja nawiązuje do ciągnącej się już ponad dwa lata rejestracji Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej (WPS), czyli do traktowania Polaków przez sądy ochraniające system żydo-władzy w RP. Informacja dotyczy “Krytki Politycznej” (KP), żydowskiej organizacji, która w listopadzie 2011r. spraszała do Polski lewackie bojówki z Niemiec, żeby wspólnymi siłami żydostwa polskiego i niemieckiego zablokować Marsz Niepodległości w rocznicę odzyskania przez Polskę 11.listopada 1918r. suwerenności politycznej.
  STOWARZYSZENIE "MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI" (KRS: 0000406677)
  STOWARZYSZENIE "MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
  KRS: 0000406677
  Członkowie reprezentacji:
  Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
  Tumanowicz Witold Sławomir Prezes Zarządu, http://wmpolityka.blogspot.de/2012/11/126.html,
  działacz Młodzieży Wszechpolskiej wypromowanej przez Romana Gertycha popierającego obecny rząd.Jego ojciec Marek Tumanowicz tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa „Kowalski”, „Zbigniew”.  Pierwotna, idea narodowa Młodzieży Wszechpolskiej została wypaczona i ograniczona do walki z prawdziwymi patriotami Narodowości Polskiej pod sztandarem walki z antysemityzmem wewnątrz ruchu narodowego i złudnym hasłem "Odzyskajmy Polskę" .
  Przecież Polska jest własnością wyłącznie naszą, Narodu Polskiego a inne narodowości są tylko naszymi gośćmi i mamy prawo powiedzieć, że gościna skończona, wracajcie do siebie. Powinniśmy iść pod hasłem: " Polacy, odzyskajmy władzę w Naszej Ojczyźnie" a gościom, którzy przejęli rolę gospodarzy powinniśmy powiedzieć "Precz, dość niszczenia Polski i Polaków".

  Jak bardzo uśpiona została nasza czujność, że pozwoliliśmy aby mniejszość narodowa rządząca naszym krajem podstępnie, w wyniku fałszowanych wyborów dopuściła się zdrady stanu, grabieży majątku narodowego, naszych praw i dążyła do unicestwienia Narodu Polskiego.

  Wniosek L.Millera o delegalizacje ONR i Młodzieży Wszechpolskiej jest tylko w celu zwodzenia Polaków dla uwiarygodnienia tych ludzi jako wielkich narodowców.

  Zawisza Artur Wiceprezes Zarządu, http://prawica.net/30742 " Pro Izraelski antysemita"
  Melon Michał Wiceprezes
  Holocher Anna Sekreatarz Zarządu
  Kalus Jakub Skarbnik
  Bosak Krzysztof Członek Zarządu
  Wasiukiewicz Jerzy Członek Zarządu
  Sposób reprezentacji : PREZES I JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE
  Nazwa organu reprezentacji: ZARZĄD
  Status OPP: NIE
  Data wpisu do rejestru stowarzyszeń: 2011-12-29
  Poczta: Warszawa
  Kod pocztowy: 04-088
  Ulica: Majdańska 1/11
  Miejscowość: Warszawa

  szkolenie służb porządkowych - pod czyim nadzorem i za czyje pieniądze?
  kuriozalny pomysł z weryfikacją haseł na sztandarach i transparentach co jest kpiną z demokracji i wolności.
  http://marszniepodleglosci.pl/2010/11/08/informacja-porzadkowa-dotyczaca-marszu-niepodleglosci/
  1.Zapraszamy na Marsz wszystkie osoby czujące się patriotami, niezależnie od opcji politycznej czy organizacyjnej.
  2.Biorąc udział w Marszu zobowiązujesz się do przestrzegania zasad zawartych w Informacji Porządkowej oraz do bezwzględnego stosowania się do poleceń Służby Porządkowej.
  3.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji transparentów, flag i tym podobnych. Służba Porządkowa może nakazać schowanie takich materiałów jeśli uzna, iż są niezgodne z celem zgromadzenia. Osoby niepodporządkowujące się, zostaną usunięte z manifestacji.
  Nie jesteś pewny czy Twój transparent może być dopuszczony? Skontaktuj się z Organizatorami.

  Nie sposób nie zauważyć, że Pan Opara z Nowego Ekranu, członek Komitetu Honorowego tego Marszu, użyczający siedziby Nowego Ekranu na konferencje prasową stowarzyszenia Marsz Niepodległości, http://niepodlegli.net/komitet-poparcia/, pretendujący na przywódcę ruchu narodowego Polaków jest za niszczeniem Polski i Polaków, popiera obecną politykę rządu w kwestii np. wydobywania węglowodorów.

  Pan Opara wypisał się z kontaktów Konwentu Narodowego Polaków po umieszczeniu przez M. Bejda treści o konieczności weryfikacji kandydatów na elity Narodu Polskiego pod kątem przynależności narodowościowej do 3 pokolenia włącznie i dokonań nie stojących w sprzeczności z interesem Narodu Polskiego.
  ----- Original Message -----
  From: Maria Bejda
  To: Ryszard Opara
  Sent: Wednesday, June 13, 2012 11:34 PM
  Subject: Re: Tylko prawda może nas wyzwolić.

  Panie Opara,
  Czy weryfikacja przyszłych elit politycznych Narodu Polskiego jest dla Pana tematem aż tak trudnym, że nie jest Pan w stanie zrozumieć tej naszej dyskusji?
  To takie proste napisać prawdę w oświadczeniu o pochodzeniu i o związkach za służbami specjalnymi a potem dopiero ogłosić się wodzem Nowego Ekranu i Ruchu Narodowego!
  Nie chcemy powtórki z historii !
  Mamy prawo nie chcieć drugiego "Bolka" czy drugiego Piłsudskiego.
  Nie interesuje Pana oddanie 3>4 terytorium Polski we władanie światowych koncernów wydobywczych, które już niszczą naszą polską ziemię ?
  Przecież na Pana portalu wiele osób na ten temat pisze a Pan nic nie wie? Albo udaje że nie wie?
  Jeśli Pan nie widzi problemu z zatruwaniem wody pitnej, zatruwaniem środowiska w Polsce, to kim Pan jest?
  Kogo Pan reprezentuje?
  Trucicieli, polski sprzedajny rząd ?
  Niech Pan nie udaje orędownika Polaków i nie zwraca nam uwagi na nasze urocze spieranie się i przekonywanie.

  Maria Bejda
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  Obywatelski Ruch Oporu

  Redakcja Nowego Ekranu jest skompromitowana wraz z jej założycielem Ryszardem Opara, który sam przyznaje się do popełnienia przestępstw.
  "(...) tym co pan napisal na swym blogu przyznał się pan do jak pan to ujął oszustwa oraz manipulacji której celem miało być oskubanie kasy podatników Polskich."
  http://wzzw.wordpress.com/2012/01/16/jaki-wyrok-dostanie-ryszard-opara-kiedy-sprawa-2/ .
  http://carcinka.nowyekran.pl/post/61106,ryszard-opara-tak-nam-dopomoz-bog
  http://wirtualnapolonia.com/2011/12/08/parol-ryszarda-opary-czesc-2-kbw-goldberg/

  istnieje duże prawdopodobieństwo istnienia scenariusza dla marszu, by dać Polakom złudzenie, że dzięki organizatorom, marsz przeszedł do końca zaplanowaną drogą, pomimo przeszkód i stworzenia śmiertelnego zagrożenia przez oddziały policji z pomocą przebranych policjantów czy też służb agenturalnych. Tak więc była to podwójna, perfidna gra, dla rozładowania społecznych emocji i niechęci do sprawujących władzę w Polsce. Tak więc doszło do kontrolowanego przez obecną władzę sprzeciwu i niezadowolenia społecznego dla wyłonienia elity, która w przyszłości może dojść do najwyższych urzędów w Polsce tak jak w czasach "Solidarności".
  Nie była to oddolnie zorganizowana manifestacja Polaków lecz profesionalnie zorganizowana przez służby specjalne obcych, wrogich narodowi sił dla wprowadzenia jeszcze większej dezinformacji wśród zagubionych i udręczonych Polaków i dla wypromowania swoich ludzi na ewentualnych przywódców.
  Nie mamy podstaw ufać ich liderom, którzy nie widzą żadnych zagrożeń dla istnienia Narodu Polskiego a posługują się tylko ogólnikami i sloganami.
  Nie mamy powodu im ufać ze względu na ich pochodzenie, przeszłość, powiązania i kontakty, od ktorych nie są i nie będą w stanie się uwolnić.


  W tworzenie Ruchu Narodowego zaangażowani są także inni ludzie, którzy wspierają narodowców pieniędzmi i doświadczeniem. Jak np. Ryszard Opara, założyciel portalu Nowy Ekran, bogaty przedsiębiorca z Australii. Jednak nazwiska osób, które tworzą "rządowe" zaplecze RN, trzymane są w głębokiej tajemnicy. - Gdy Jezus spotykał się z Nikodemem, związanym z ortodoksyjnymi Żydami, również czynił to potajemnie - tłumaczy tę tajemniczość Zawisza.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Narodowcy-wchodza-do-gry-Kto-za-nimi-stoi,wid,15102958,wiadomosc.html?ticaid=1f8cc&_ticrsn=5

  Polacy, nie dajmy sie zwodzić
  Witam!

  Przesyłam Państwu mój list-analizę do przemyślenia i wykorzystania.

  Pozdrawiam, Jerzy Truchlewski

  Komu służy red. Sakiewicz i Gazeta Polska?
  Przyszedł czas, że mogę bez żadnych wątpliwości o tym napisać, gdyż to już nie są moje przypuszczenia, ale pewność potwierdzona artykułami samego red. Sakiewicza. Kiedy napisałem tzw. Manifest 1.05.11r. zrobił się straszny popłoch /ajwaj/ wśród wodzów Gazety Polskiej, ale również wśród prominentnych działaczy PIS. Do tego stopnia zasiałem panikę, że rozdzwoniły się telefony w Rzymie na beatyfikacji Jana Pawła II. Dla mnie było normalnym, że dłużej nie można czekać z działalnością oddolną,
  niezależną od jakiejkolwiek partii. Było sprawą jasną, że jest to jeden i ten sam układ działający na szkodę Polski. Miałem cichą nadzieję, że może Gazeta Polska jest pro Polska, ale myliłem się i to bardzo. Po niesamowitej nagonce trwającej od 1.05.11r., której kulminacja nastąpiła na Zjeździe KGP w Piotrkowie Trybunalskim postanowiłem przyglądać się bieżącym poczynaniom Gazety Polskiej jak również kojarzyć konkretne fakty z okresu mojej działalności w klubie. Mogę z całą odpowiedzialnością
  stwierdzić, że kluby GP są sterowane odgórnie przy ścisłej współpracy z PIS-em. Jeśli nawet są między nimi jakieś nieporozumienia to nie zmienia faktu, że jest to przybudówka. Nie byłoby w tym nic niepokojącego gdyby GP wraz z PIS-em miała za główny cel dobro Narodu Polskiego i naszej Ojczyzny. Tak jednak nie jest. Już sama próba podzielenia Marszu Niepodległości w dniu 11.11.12 jest przykładem złych intencji redaktorka. Można jednak dodać do tego ciągłe dzielenie Polaków na lemingi, trzecią
  siłę, narodowców itd., itp. Jeśli miałby być jakikolwiek podział to MY i ONI, gdzie tymi onymi jest obecna klasa polityczna niszcząca Polskę wraz z mediami siejącymi zamęt i nieprawdę. Tak, cała klasa polityczna będąca u władzy od 1989r. to ludzie, których należy rozliczyć za niszczenie Polski. Wszyscy oni służą obcym interesom, tak, więc red. Sakiewicz służy również obcym interesom, które bez trudu można określić czytając artykuły red. Sakiewicza. Jest totalnym wrogiem Rosji wraz z
  przyjacielem masonerii p. Macierewiczem. Oni wiedzą, że to na pewno Rosjanie przygotowali i przeprowadzili zamach smoleński. Nawet przez chwilę nie rozważali innej opcji, że jest to np. działanie pod fałszywą flagą tej samej grupy, która dokonała zamachu na WTC. Nie mogą takiej tezy objawić, bo to przecież ich sprzymierzeńcy i być może sponsorzy. Władze rosyjskie zachowują się po tragedii smoleńskiej jak barbarzyńcy, ale na takie zachowanie otrzymali przyzwolenie od Donalda Tuska od pierwszych
  chwil po tragedii. Być może Rosjanie od razu wiedzieli czyja to robota i śmiało mogą szantażować władze polskie. Przygotowania ataku na Iran też jest dla red. Sakiewicza jak najbardziej słuszne. Niektórzy nawet się denerwują, że tak długo zwlekają z atakiem. Gdyby Iran nawet miał gotową bombkę, to ma prawo takową mieć dla równowagi, tak samo jak Izrael, na który nikt z tego powodu nie napada. Jakoś nigdzie w oficjalnych wypowiedziach czy pismach nie istnieje pojęcie zbrodni na Narodzie Polskim
  przez żydostwo w Katyniu, gdzie pod aktem ludobójstwa byli podpisani nie kto inny jak Żydzi /ale mówi się , że to Rosjanie/. Po wojnie w niszczycielskich bandach, mordercach polskich patriotów również dominowali Żydzi. Jakoś dziwna cisza w GP jest na temat żydowskiej własności TVN i GW. Chcą, aby GP nazywać niezależną. Pytam się, od kogo jesteście niezależni? Z pewnością od prawdy i społeczeństwa polskiego. Żerowanie na tragedii smoleńskiej, aby wybić się w sprzedaży tygodnika a później
  dziennika jest ohydne. Skupienie wokół swojej gazety tysięcy polskich patriotów, manipulując nimi, jest równie ohydne. Wciskając nachalnie społeczeństwu jedyną wersję zamachu nie mając najmniejszych podstaw jest zbrodnią i próbą skłócenia z Narodem Rosyjskim, który jako Naród nie ma z tym nic wspólnego. Apelowanie do społeczeństwa, aby 10.04.2013r. przeprowadzić rewolucję jest nakłanianie do masowego mordu Narodu Polskiego. W tym świetle nie dziwi zachwyt red. Sakiewicza na przygotowania
  zniszczenia narodu irańskiego przez ludzi żądnych władzy, żądnych opanować świat. Nie znalazłem sprzeciwu red. Sakiewicza na projekt NWO, na temat światowej lichwy, na temat zbrodniczych oprysków, wreszcie na temat uchwalenia przymusowych szczepień. Może się mylę, bo nie śledzę dokładnie wszystkich wydań, ale ja czegoś takiego nie znalazłem w tekstach red. Sakiewicza. Nie znalazłem również sprzeciwu zawładnięcia przez żydostwo polskiego Parlamentu, który jest antynarodowy i antypaństwowy, tak
  jak rząd RP. Red. Sakiewiczowi nie może być po drodze z narodowcami, bo nasze cele są całkowicie odmienne. Narodowcy chcą Polski suwerennej a red. Sakiewicz optuje z pewnością za judeopolonią.
  Apeluję do wszystkich klubów GP o wspólny marsz z Polakami. Polacy nienależący do KGP nie są Waszymi wrogami. Waszymi i naszymi wrogami są wszyscy manipulatorzy naszych uczuć, naszych sumień, naszej wiary, naszego patriotyzmu. Należy takim manipulatorom powiedzieć zdecydowane NIE. Jednym z nich jest mąciciel red. Sakiewicz, który robi to na wzór GW, TVN czy innych wrogich Polsce mediów. O tych mediach napisałem 10.10.12r. w Liście Otwartym do władz RP, o którym to liście red. Sakiewicz
  nawet nie raczył wspomnieć, nie mówiąc już o jego publikacji.
  Patrioci działający w KGP są ogromną siłą, ale ta siła nie może być spożytkowana na walkę przeciwko Polsce, przeciwko Narodowi Polskiemu. Następni chcą wykorzystać patriotyzm Polaków do realizacji swych ukrytych celów, jak wykorzystano siłę Solidarności przez grupę zdrajców w 1989 roku, którzy rządzą do dzisiaj. Nie dajcie się wykorzystać do niecnych celów red. Sakiewicza i jemu podobnych. Budujmy wspólnie Nową Polskę, oddolnie, bez podpowiadaczy partyjnych i medialnych. Ich cele nigdy nie
  będą naszymi celami. Należy dążyć do demokracji bezpośredniej, do zmiany systemu z grabiącego efekty pracy ludzkiej, zniewalającego społeczeństwa, na system, o Społecznej Gospodarce Wolnorynkowej, na system wolny od żydomasońskich wpływów, na system wolny od lichwy i ludzi nim zarządzający i wspierający. Społeczeństwo polskie może zwyciężyć tylko wtedy, gdy pójdzie razem pod jednym sztandarem. A tym sztandarem jest DOBRO POLSKI a nie dobro Sakiewicza, dobro jakiejś partii, czy dobro światowych
  banksterów. NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ, zarówno przez TVN, GW jak i przez GP.

  Jerzy Truchlewski
  Założyciel klubu GP im. Anny Walentynowicz w Gdańsku.  Z serdecznymi pozdrowieniami

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
 • Skoro finansuja ich stowarzyszenie Marsz Niepodległości te same elity, które korumpują uzurpatorskie władze w POlsce!
  Artur Zawisza, jeden z liderów narodowców zdradza, że Ruch to nie tylko "grupa młodych entuzjastów i idealistów", bo ma wsparcie w wyższych sferach. - Stoją za nami różne środowiska. Prawnicy, biznesmeni, ludzie mediów, także tych mainstremowych - wylicza. Mówi także, że ponad tysiąc osób udzieliło im darowizn, a kilka z nich było bardzo znaczących, nawet rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. - Bogaci ludzie, którzy nas wspierają nie chcą ujawniać swoich nazwisk, bo poglądy narodowe wciąż są w Polsce niepopularne i grożą ostracyzmem, więc boją się konsekwencji w swoich środowiskach - tłumaczy.

  "Wprost" pisze, że dzień przed marszem odbyło się tajne spotkanie, coś w rodzaju posiedzenia "gabinetu cieni” Ruchu Narodowego. W dziesięciominutowych referatach poszczególni "ministrowie" przedstawiali swoje zamiary. To oni są rzeczywistym zapleczem dla młodych radykałów. A w przyszłości, jeśli uda się stworzyć nową formację polityczną na bazie RN, mają nadawać jej ton.

  Kto uczestniczył w posiedzeniu "gabinetu cieni"? M.in. byli: Sylwester Chruszcz, były eurodeputowany Ligi Polskich Rodzin, który przez chwilę był nawet jej prezesem, Marian Banaś, wiceminister finansów i szef Służby Celnej za rządów PiS, Andrzej Szlęzak, prezydent Stalowej Woli, który w zeszłym roku zasłynął próbą zorganizowania w swoim mieście pokazowego procesu organizatorów Powstania Warszawskiego.
 • Polacy, nie dajmy sie dalej zwodzić i oszukiwać takim, którzy udają naszych sprzymierzeńców a tak naprawdę nie chcą dopuścić do
  Czy wśród elit biznesu jest choćby jeden Polak o polskich korzeniach?
  Przeciez Polaków nie dopuszcza sie do biznesu, biznes prowadza tylko ONI. Tak więc to stowarzyszenie Marsz Niepodległości jest wspierane przez okupanata, dla korzyści którego obecny nierząd ustanawia prawo!

  Polacy, nie dajmy sie dalej zwodzić i oszukiwać takim, którzy udają naszych sprzymierzeńców a tak naprawdę nie chcą dopuścić do odsunięcia naszych ciemiężców a tym bardziej wypędzenia ich z Naszej, Polaków Ojczyzny!
  Przejmują przywództwo by potem tak jak Mazowiecki wepchnąć nas do przepaści?

  Dziwię się USOPAL, że nie ma trzeżwego spojrzenia na tę sytuację i wspiera osoby niegodne zaufania Narodu Polskiego!
  Czyżby zowu w USOPAL prym wiedli ludzie o wiadomym pochodzeniu?
 • Polacy, nie bądźmy naiwni !
  Niech się przyznają skąd naprawdę dostali pieniądze na organizowanie Marszu Niepodległości?
  Tajne?To znaczyc może kościelne albo masońskie albo mafijne pieniądze czy może nawet służb specjalnych?
  Tysiąc organizacji wsparło ? Czy to prawda ?
  Zdążyli sie zarejestrowac, nic nie zrobili a tu nagle tyle sponsorów przekazało im wsparcie?
  Czy to nie jest dziwne?
 • @riama 14:38:50 - PROSZĘ O UJAWNIENIE - KIM JESTEŚCIE?
  Nie znam nikogo, kto mógłby wiarygodnie potwierdzić "riama"? Może jakiś telefon? Adres mailowy? Strona w internecie?
 • @Skanderbeg 15:12:43co ty bredzisz?
  Cyganie sa i siebie? Poszukaj źródeł o ich historii może przestaniesz dawać tak nie trafione przykłady.

  Ps: Sprawa całkiem ciekawa myslę że wiem dlaczego nagle Winnicki,Zawisza,Tumanowicz.... wypluli swojego ziomka z ONR.

  Tłem tego mogą być jak zwykle P I E N I Ą D Z E !
 • ------ na katolika i krzyż -OD ZAWSZE !!! Polacy są na to nabierani
  -- i jak durnie od zawsze łapią się na to samo !! gdy tylko pojawia się jakaś grupa z krzyżem na czole tzw. / niepodległościowa / podwajam czujność -WIEM !!! czego się spodziewać - niestety od czasów matki boskiej w klapie -myk ten jest powielany i cały czas odnosi skutek

  ---SAKIEWICZ żyd !! a durnie dopatrują się w nim i jego działalności -patriotyzmu polskiego

  - a PATRIOCI którzy szacunkiem powinni być otoczeni PRZEGANIANI są !!!! z patriotycznych zjazdów .....................................................dr.Paweł Zimiński i Pan inż. Dariusz Kosiur
 • @Eugeniusz Sendecki 14:43:44
  Komu chciał się Pan Sendecki przysłuzyć robiąc replikę podmienionego krzyża z Giewontu pod pomnikiem Dmowskiego w Warszawie?
  Napewno nie Polakom ale masonom z sekty scjentologów !
  Sam sie Pan dyskwalifikuje jako narodowiec polski budując wrogą Narodowi Polskiemu replikę podmienionego krzyża na Giewoncie !
  Pana milczenie w tym temacie jak też nie zauważanie udokumentowanego zamachu stanu w Polsce i fałszowanych wyborów jak też nie zauważanie wezwania do tworzenia Oddziałów Obrony Koniecznej wyraźnie wskazywać może tylko na jedno..... spełnianie specjalnej wyznaczonej przez .....misji.

  Udaje Pan,że nie wie o co chodzi?
  Nie wie Pan kto pisze pod nickiem riama?
  Marna zaczepka ....
 • Sendecki narodowcem?
  Już w lutym 2013 Pan Sendecki dostał całą korespondencję na temat podmiany krzyża na Giewoncie, łącznie z odpowiedzią Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków!
 • @Skanderbeg 15:12:43
  Czytaj Pan ze zrozumieniem a jak nie potrafisz to nie zabieraj głosu ale dobrze że chociaż przeprosiłeś !
  Miejmy nadzieję, że od teraz zaczniesz Ty i Panowie w Polsce na równi traktować Panie, nie lekcewazyć zagrożeń dla Narodu Polskiego tylko dlatego że Panie piszą o tym i aktywnie działają a mężczyżni nic nie zauważają.
 • @Skanderbeg 18:55:12
  Łowicz, 18.01.2013r.

  Szanowni Państwo,
  Drodzy Polacy!

  Zwracamy się do burmistrzów, wójtów i rad gmin w których znajdują się symbole najgroźniejszej masońskiej sekty scjentologów o niezwłoczne podjęcie uchwały o usunięciu symboli tej sekty.

  Jedna z nas zauważyła ten szatański znak na filmie na youtube z Papieżem Janem Pawłem II ;ostatnia minuta na filmie:
  http://www.youtube.com/watch?v=licN5MaSeEY
  Ustalenie nasze stało się możliwe, ponieważ miałyśmy okazję widzieć ich znaki podczas ulicznych prezentacji w centrum Kilonii w Niemczech.
  Nie ma się co dziwić, że tak źle dzieje się w Polsce, jeżeli miliony rozmodlonych Polaków nie widzi pod jakimi znakami się modlą.

  Jak można było pozwolić na taką manipulację i podmianę krzyża na Giewoncie? Dlaczego nie ma tam naszej, polskiej narodowej flagi ?

  Jak można pozwalać na znaki tej sekty w polskim katolickim kościele?
  Nawet w Warszawie, z okazji Święta Niepodległości w 2012 r., dr. Sendecki z Nowego Ekranu i Telewizji Niezależnej buduje replikę "krzyża" z Giewontu. http://www.youtube.com/watch?v=GiZ6VARZ-oc
  Jak to możliwe, aby Polacy byli tak zaślepieni i pozwolili na takie oszustwo aby znaki żydomasońskiej, niebezpiecznej sekty scjentologów stały się drogowskazem wiary w Polsce?

  Ośmioramienny "krzyż", symbol scjentologów znajduje się na Giewoncie a także w herbie Zakopanego!
  Pielgrzymki katolików modlą się pod tym sekciarskim, masońskim znakiem na Giewoncie, jak też pod jego replikami w Lednicy, Ujeździe, w Kozienicach i nad Bałtykiem w Pustkowie.


  Nawet flaga wisząca na Giewońcie nie jest flagą papieską!
  Przypuszczamy, że jest to flaga scjentologów, ale niestety nie udało się nam znaleść ich flagi w internecie. Kolor pomarańczowy jest ich kolorem rozpoznawczym.
  Do tej pory nikt nie rozpoznał, że to jest znak scjentologów ?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Scjentologia
  http://ekai.pl/wydarzenia/polska/x21401/scjentolodzy-oficjalnie-nie-staraja-sie-o-rejestracje-w-polsce/
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/scjentolodzy-nad-wisla
  http://chomikuj.pl/kiriza1/Film+religijno+-naukowy/Scjentologia+-+Prawda+o+k*c5*82amstwie.+Lektor+PL,2072474429.avi%28video%29

  Z poważaniem

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  http://www.petycjeonline.com/forum/19081/start/1950
  lowobywatel@gmail.com
  lowobywatel2@gmail.com


  http://z-ne.pl/s,docid,21797.html
  Zbawicielowi świata na przełomie wieków 1900/1901
  krzyz ten wystawiła Parafia Zakopane.
  Taki napis został umieszczony na Krzyżu na Giewoncie. Historię powstania Krzyża opisał sam inicjator ks. proboszcz Kazimierz Kaszelewski w czasopiśmie "Głos Narodu" z 21 września 1901 roku podczas I-go Zjazdu Przemysłowców Polskich w Krakowie:
  "Krzyż nad chmurami"
  Przewielebny Ksiądz Proboszcz Zakopiański opisuje dzieje fundacji Tego najwyższego w Polsce Krzyża następująco:
  Mówiąc o jubileuszu "miłościwego lata" wspomniałem moim parafianom, że we Włoszech na pamiątkę kończącego się starego i rozpoczynającego się nowego stulecia postawiono kilkanaście żelaznych krzyży na szczytach gór, między innymi nawet na Wezuwiuszu. Biorąc z tego asumpt, prosiło mnie kilkunastu najpoważniejszych Górali, abym się zajął postawieniem podobnego Krzyża na Giewoncie. Uczyniłem chętnie tej prośbie zadość i ogłosiłem z ambony ten zamiar, wzywając do składek, które też zaraz wpływać dość obficie poczęły.
  Znany zaszczytnie przemysłowiec Józef Górecki w Krakowie wykonał projekt krzyża 12 metrów wysokiego. Chcąc się przekonać, czy krzyż taki będzie z Zakopanego widzialny, urządziłem z kilkunastoma Góralami i z tutejszym komisarzem klimatycznym panem Piątkiewiczem wycieczkę na Giewont w jesieni zeszłego roku, celem ustawienia tamże na próbę krzyża drewnianego.
  Z ostatniego pod Giewontem szałasu zabraliśmy dwie długie żerdzie, które górale (12 osób) z podziwienia godną zręcznością na szczyt wynieśli. Na szczycie zbiliśmy z tych żerdzi krzyż, a dla nadania mu większej szerokości poprzybijali do żerdzi w poprzek w odstępach deski na 1 metr długie. Tak zaimprowizowany krzyż ustawiliśmy w jamie w skale naprędce wybranej, 60 cm głębokiej i obłożyli kamieniami dla lepszego umocowania. Krzyż ten próbny miał 10,5 metra wysokości.
  Wróciwszy do Zakopanego spostrzegliśmy z radością, że krzyż gołym okiem daje się widzieć, choć bardzo mały. Po dokonaniu tej próby poleciłem fabryce Góreckiego wykonać krzyż na 17,5 m wysokości, z których 2,5 m miały być wpuszczone do skały. Fabryka krzyż wykonała i koleją do Zakopanego przystała mniej więcej w 400 pojedynczych kawałkach. Mając krzyż na miejscu zapowiedziałem moim parafianom wyprawę na Giewont i zachęciłem do pomocy w wyniesieniu krzyża.
  Dnia 3 lipca zebrali się też tutejsi Górale w liczbie około 500 osób i 18 wozów przy Kościele. Po Mszy Św. wyruszyliśmy do Kuźnic, rozdzieliwszy żelazo na pojedyncze wozy, które też wywiozły je, dokąd się dało tj. do tak zwanego "Piekiełka". Tu nastąpił podział, Wszyscy mieli co dźwigać tym więcej, że prócz żelaza trzeba było wynieść 400 kg cementu i dwieście konewek płóciennych wody. Około godz. 11-tej znaleźliśmy się wszyscy szczęśliwie na szczycie i ciężar rozłożyli. 10 metrów kubicznych zawierająca jama w skale została poprzednio wykuta, co dwóch Górali kosztowało 7 dni pracy.
  Po wytchnieniu na szczycie wszyscy się rozeszli zostali tylko właściciel fabryki p.Górecki ze swoim monterem, ja i 6 górali, aby spód Krzyża w skale umocować. Gdy się nam to szczęśliwie mimo deszczu udało i gdyśmy jamę kamieniami zasypali, a narożniki krzyża cementem zalali, pozostawiliśmy na górze montera, który z dwoma Góralami resztę krzyża zamontował, co 6 dni pracy kosztowało. Krzyż wystaje nad skałę 15 metrów. Ramię poprzeczne ma 5,5 metra. W przecięciu ramion jest tarcza z blachy, a w niej wycięty napis, jaki Ojciec Święty dla krzyży jubileuszowych sam ułożył, a który opiewa:
  "Jesu Christo Deo Restitutae
  Per Ipsum Salutis MCM"
  Waga Krzyża wynosi 1819 kg. Koszt wykonania, wykucia jamy w skale, zamontowania Krzyża 735 zł Reńskich.
  Poświęcenie krzyża odbyło się dnia 19 sierpnia 1901 roku.
  Po odprawieniu Mszy świętej o godz. 7.00, wyruszyli parafianie i liczni goście do Kuźnic, dokąd napływać poczęli z różnych stron nowi uczestnicy wycieczki, których liczba przekroczyła 300 osób. Poświecenia Krzyża z wielką uroczystością dokonał Ks. Kanonik i Kanclerz Władysław Bandurski z Krakowa.
  Po poświęceniu Krzyża i odśpiewaniu przez wiernych rzewnej pieśni, na dany znak wielką chustą powiewaną ze szczytu, na który można było wejść, a obserwowany z Zakopanego przez lunetę, uderzyły wszystkie dzwony w Kościele parafialnym, aby tym, którzy w uroczystości udziału nie wzięli, chwilę dokonania poświęcenia obwieścić.
  Gdyśmy schodząc doszli do tak zwanego "siodełka" wygłosił podniosłe kazanie Ks. Profesor Łabuda z Przemyśla. Odśpiewaniem pobożnej pieśni zakończyła się ta podniosła uroczystość, która tak wielkie zrobiła wrażenie, że z wielu oczu łzy rozrzewnienia popłynęły. Bogu widocznie miłym było to dzieło, gdy tak przy wyniesieniu Krzyża, jak i jego poświęceniu, ochronił wszystkich uczestników od najmniejszego choćby nieszczęśliwego wypadku.
  Zakopane, dnia 3.09.1901
 • @riama 19:27:35 - RZECZYWIŚCIE, W TYM OPISIE NIC NIE MA O CZTERECH DODATKOWYCH PROMIENIACH...
  ...ani o trzech romboidalnych zwieńczeniach ramion Krzyża. Co nie znaczy, że ich tam nie było.
  No i Szanowne Panie nie dostarczyły mi dowodu, że to Scjentolodzy umieścili owe promienie, ani że promienie są symbolem scjentolostwa, ani że trzy romby na końcach ramion Krzyża są symbolami scjentolostwa. Jeśli Pani taki dowód mają - to ja bardzo proszę o publiczne dostarczenie.
  Ponadto proszę o publiczne sprostowanie - że na Krzyżach stawianych przez Sendeckiego takich rombów, rozet i promieni nigdy nie było.
  Będzie mi bardzo przykro, jeśli Panie publikujące pod pseudonimem "riama" takiego sprostowania nie zamieszczą.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:43:44
  Eugeniusz a poco ci te dane riamy?Nie każdy obnosi się ze swoją polskościa jak ty i ja ale to co pisze riama jest logiczne. Sprawdź czy to prawda co napisał a nie szukaj jego samego.Dobrze wiesz że wajcha została przełożona i nastąpi zmiana władzy ale nam nie oto chodzi że jedni żydzi zastąpią drugich zydów.Przynajmniej mnie nie oto chodzi,nie wiem jak z tobą?Naprawdę nie zadajesz sobie pytań podobnych do tych które ja zadaje dlaczego Jan Kobylański zapraszał na zjazdy USOPAŁ żydów i agentów.Nie zadajesz sobie pytania dlaczego jeszcze dwa lata temu namawiał do popierania żydowskiego PiSu?Czy wiesz że moje zdjęcia z Teneryfy publikuje Sowa z Frankfurtu?Przeczytałeś moją relację z pobytu na Teneryfie?Eugeniuszu samym krzyżem Polski nie odzyskamy.Nie każdy kto chce wolnej Polski ,może się dzisiaj ujawnić więc poczekaj,nie wypytuj bo możesz zostać żle zrozumiany.Kim jest prezydent Stalowej Woli który zakazuje uczczenia rocznicy powstania warszawskiego?Jeśli tacy ludzie wspierają organizatorów marszu 11 listopada to naprawde trzeba sie nad tym zastanowic.Nie potrzeba odrazu sprawdzać kim jest osoba która wypowiada się w taki sposób na bardzo poważny temat.Stefan Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com http://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM
 • APEL DO POLAKÓW O REZYGNACJĘ Z UDZIAŁU W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI .
  Zwracam sie do Polaków, szczególnie do młodzieży aby w tym roku zrezygnowali z udziału w Marszu Niepodległości w Warszawie czy w Krakowie, tak jak proponuje Sakiewicz z żydowskiej Gazety Polskiej !

  Godność i honor Polaka nie powinien Wam pozwolić aby brać udział w takim Marszu Niepodległości a tak naprawdę marszu podległości żydom, którzy jak zwykle chodzą w pierwszym szeregu!

  Oni chcą Nas Polaków wystawić na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia a sami wypromować się na bohaterów, na nowych przywódców ruchu narodowego rzekomo polskiego!

  Nie ma powodu do świętowania, gdy Polska Ojczyzna Polaków jest pod okupacją żydowską a terytorium kraju zamieniane na pola wydobywcze i ludobójcze eksperymenty jak chemtrails, systemy konroli umysłów, szczepionki czy toksyczne dodatki do wody i żywności.

  Niebezpieczeństwo jest szczególne duże bo świat już został poinformowany o fałszowaniu wyborów jak też o braku dokumentów rzadzących do sprawowania władzy w Naszej Ojczyznie.
  Uzurpatorska władza celowo zaplanowała szczyt klimatyczny na dzień 11 Listopada aby doprowadzić do starć, konfrontacji zbrojnej czy nawet do stanu wyjątkowego.

  Apel grupy osób z organizacji polonijnej w Ameryce Południowej o udział w Marszu Niepodległości w tak trudnej sytuacji w naszym kraju jest działaniem szkodliwym dla Narodu Polskiego.

  W historii Narodu Polskiego mamy już dosyć bezsensownych zrywów, ofiar,cierpień i zniszczeń, czego przykładem jest Powstanie Warszawskie.
  Najlepszym wyjściem w obecnej sytuacji jest tworzenie Oddziałów Obrony Koniecznej wg. wskazań Tadeusza Cichockiego !

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Petycjonariuszki Parlamentu Europejskiego
  Petycja nr. 0578/ 2012
 • @Skanderbeg 17:10:01
  Sam przyznajesz że "Cyganie" są koczownikami, lecz zapomniałeś z kąd przybyli? Nie zawsze byli koczownikami! Co do Winnickiego to mam o takim samym nazwisku "kolegę" znajomego który jest żydem ! PRZYNAJMNIEJ ja go podejrzewam o to. Bo ma charakter żydowski i wiem że ma zmieniane nazwisko dotego urodził sie w MIEŚCIE "ŁODZI". A i Ojciec jego był mistrzem jakiejś egzotycznej sztuki walki "Krav Maga".
  Więc można miec nazwisko jakie sie chce naj bardziej Polskie nazwiska mają żydzi bo sobie zmienili ( dlaczego jest tak wiele KOWALSKICH , NOWAKÓW?) bo większość to podróbki ! Przedewszystkim nalerzy patrzec na to jak człowiek działa ( Po owocach ich poznacie ) holocher ma dziwne nazwisko ni to niemieckie a może żydowskie? Nie wiem ale nazwiska sobie nie wybierał jak inni wiec jest autentyczny i spontaniczny jak Prawdziwy Polak niezgadza się na nieprawość i nawet jak nie ma wiedzy o sytułacji że go koledzy oszukują bronił ich nieświadomie....
  Koledzy jednak go opuścili a może zlecili by go skompromitowąć tak czy inaczej zachowali się nie jak Narodowcy ani ludzie godni zaufania.
  Zdradzili go jak Judasze.
  Czuje w tym wszystkim oddech Romana Giertycha
  http://www.youtube.com/watch?v=IO04PtSZfAM
 • @Ranger 20:40:22 - PANIE RANGER, PROSZĘ NIE ATAKOWAĆ PO CHAMSKU MOICH GOŚCI!
  Pani Maria Bejda i Teresa Wojda są moimi gośćmi. Jak się Pan będzie po chamsku zachowywał - wykasuję Pańskie wpisy i w ogóle Pana stąd uprzątnę.
  Panie Maria i Teresa mają cenne uwagi co do Krzyża z Giewontu, ja akurat takich informacji o tych dodatkach nie mam - że mają pochodzenie scjentologiczne i w to powątpiewam, szczerze mówiąc.
  Natomiast owszem - w tych Krzyżach, które stawiałem przy Dmowskim, przed pałacem prezydenckim i przed ambasadą USA - tych dodatków nie dodawałem, uważając je za zbędne utrudnienie, dodatkowo obciążające konstrukcję.
  Jednak na obronę tej, która jest formy Krzyża z Giewontu, czyli z promieniami, rozetą okrągłą w środku i trzema rombami mogę podać to, że Krzyż z takimi dodatkami przypomina monstrancję, czyli miejsce szczególne, w którym przebywa Jezus Chrystus Eucharystyczny. Mi się najbardziej z taką interpretacją teologiczno-liturgiczną Krzyż z Giewontu kojarzy, a nie z sektą scjentologów.
  To są bardzo ważne dywagacje, bo wprowadzają nas w świat Boży, transcendentny. I ja Pań Marii i Teresy nie potępiam i proszę Ich po chamsku nie traktować. To są osoby wrażliwe teologicznie, tak jak ja.
  Zrozumiano?
 • ----------------------POLSKA i NARODU TRWANIE !!!!!!!!!!
  http://wiernipolsce.wordpress.com/
 • @riama 19:27:35
  Na wystąpienie Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi do władz miejskich i gminnych w Polsce o usunięcie znaków najgroźniejszej sekty scjentologów do dziś nie mamy odpowiedzi !
  Jedynie Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków przesłał naszą korespondencję do Delegatury w Nowym Sączu a delegatura milczy !

  TAK OTO WYGLĄDAŁA TA KORESPONDENCJA :

  Od: Teresta Stachurska
  Data: 22 stycznia 2013 12:47
  Temat: Krzyż na Giewoncie
  Do: mariakonstancja2@gmail.com
  Szanowna Pani!
  Przesłany przez Panią mail z dnia 18.01.2013 roku został skierowany do delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Nowym Targu, jako właściwej według kompetencji miejscowej Urzędu.
  Z poważaniem:
  z up. Teresa Stachurska
  gł. sp. ds prawnych, organizacyjnych i kontroli

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 • @Eugeniusz Sendecki 19:46:59
  Panie Eugeniuszu, my odkryłyśmy zbieżność znaku sekty scjentologów z podmienionym krzyżem na Giewoncie a dalsze działania w wyjaśnieniu tej sprawy przekazałyśmy urzędom gmin i miast i innych instytucji w tym i kościelnych. Dlaczego kościół milczy?
  Rodzi sie następne pytanie dlaczego Polskę zasnuwa się replikami tego zmienionego krzyża na Giewoncie?
  Ciekawe jaki kształt sieci takich znaków jest w zamyśle ich twórców?
  Nie powstają przypadkowo!
  My zdążyłyśmy odkryć że repliki Krzyża na Giewoncie są rozmieszczane od Giewontu przez centrum Polski do Bałtyku.
  Zdziwienie budzi akcja podmiany krzyży na wieżach kościołów w Polsce, a przy tym tłumaczenie ludziom tak jak Pan E. Sendecki :
  cyt.: "że Krzyż z takimi dodatkami przypomina monstrancję, czyli miejsce szczególne, w którym przebywa Jezus Chrystus Eucharystyczny." (koniec cytatu.)
  Wystawianie na krzyżach i na wieżach kościołów, przy drogach czy na polach np.lednickich monstrancji nie jest polską tradycją lecz jest czymś nowym a cel ma ukryty !
  Zachodzi w pełni uzasadniona obawa, że niebawem zostanie nam, Polakom wmówione, że takie krzyże jak na Giewnoncie i temu podobne były w Polsce od zawsze.
  Już się nie uda wmawianie Polakom że kościół scjentologiczny był od zawsze w Polsce !
 • Trybun Ludowy ostrzega.
  Gdy nas wyprze obca nacja,
  - już nie będzie nasza racja.

  A gdzie stoi Częstochowa,
  - ściana płaczu będzie nowa!
  Tam nie będzie też ,,kiwanie”.
  - ale Słowian,... łez się lanie.

  Gdzie kościoły i kaplice,
  - tam zamienią je w bożnice.
  Krzyże już są zamieniane,
  - masonerią ozdabiane.

  A ten krzyż co na Giewoncie,
  - zamieniony jak na ,,froncie”.
  Kiedy mgły tam w górze były,
  - znaki dziwne tam wstąpiły.

  Fragment z wiersza Krzysztofa Szczurko pt.:"Wielkie zagrożenie"
  http://kysyprzemysl.neon24.pl/post/100277,wielkie-zagrozenie
 • @amadeusz2006 20:13:11
  @amadeusz2006 10:19:38
  Czy to możliwe, że Stefan Dembowski, wiceprezes nie zna Waleriana Dąbrowskiego, swojego przełożonego, prezesa Stowarzyszenia Demokracja USA, który przy świadkach powiedział, że Pan Dembowski pojedzie do Polski i do Łowicza tylko wtedy gdy on mu na to da pieniądze i na to pozwoli ?!

  Powiedział Pan Dabrowski też abyśmy (M.Bejda i T.Wojda, petycjonariuszki parlamentu Europejskiego, bezkompromisowe, niezależne obrończynie Narodu Polskiego) nie reagowały na jego zaczepki, bo on się z nim rozprawi.

  Gdzie zarejestrowane, z jakim numerem ilu liczy członków to stowarzyszenie Demokracja USA ?
  Jaki jest skład zarządu?
  Czy to jest tylko strona internetowa pod taką nazwą?

  Wystąpienie Dembowskiego w nagraniu M.Podleckiego nie jest poparte żadnymi dokumentami, dowodami na sfałszowanie wyborów !
  Jego metryka i atakowanie innych Polaków nie wystarczy dla uwiarygodnienia jego intencji !

  My nie pretendujemy do roli prezydenta Tarnowa ani prezydenta Polski ! Spełniamy jedynie swój obywatelski obowiązek informowania Rodaków Polaków o zagrożeniach dla ich zdrowia i życia a nade wszystko bronimy miejsca do życia dla nas i naszych rodzin!

  Dlaczego tak nas atakuje Pan Dembowski?
  Za napisanie prawdy o pochodzeniu Anny Walentynowicz?
  Przecież powszechnie wiadomo,że ma ona pochodzenie żydowskie !
  Czy dla Polaka Narodowca osoby pochodzenia żydowskiego powinny być idolami?

  riama 29.10.2013 10:21:07
 • @riama 11:49:50 - ZAPROSZENIE DLA PANI MARII I TERESY NA TRIDUUM NIEPODLEGŁOŚCI I PROŚBA O KONTAKT
  Zapraszam Szanowne Panie na spotkanie przy pomniku Dmowskiego - w dnich 09-10-11 listopada. Zapewnim że Krzyż, który będzie stał przy pomniku Dmowskiego nie będzie miał żadnych inkryminowanych przez Panie dodatków. A w ogóle to historia z tymi dodatkami mnie zainteresowała. Sprawdzałem pocztę i nie znalazłem listu od Pań, w którym miałyście mnie ostrzegać przed masońskimi elementami na Krzyżu. Przemyślałem dogłębnie sprawę i rzeczywiście dostrzegam możliwą analogię z masońską Drogą Krzyżową na Podkarpaciu. Sprawa pochodzenia Anny Walentynowicz też mnie zaintrygowała. W Polsce wszystko jest możliwe, niestety. Proszę o materiały źródłowe, świadków, więcej informacji.
  Martwię się, że Panie tak łatwo się skonfliktowały ze Stefanem Michałem Dembowskim. To straszna gorączka kawaler, ale dobry chłop z kościami. Zawsze jak jego odwiedzę w Legionowie, to mnie nakarmi, napoi, posiedzieć w internecie da. No i Polak prawdziwy. Znam Jego Mamę i zapewniam - Polka to jest, prawa i dobra kobieta.
  +
  Bardzo proszę o pilny kontakt;
  mój mail; endecki@wp.pl
  mój telefon 601 787 407.
 • Scjentolodzy wyłapują ofiary poprzez uliczne akcje rzekomej pomocy.
  Oto fragment z art. "Scjentolodzy nad Wisłą"
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/scjentolodzy-nad-wisla
  Cyt.:
  Za kilka godzin rusza tour - masaże, pogadanki, pokazy technik poprawiania życia, można też nauczyć się pomagać przyjaciołom i krewnym. Uśmiechnięci ludzie zapraszali na ulicach, przystankach i w centrach handlowych do żółtych namiotów, które miały stanąć przy rondzie ONZ.

  Ale w ostatniej chwili urząd miasta wycofał zgodę. Gdy gazety opisały, że humanitarna akcja to przykrywka kontrowersyjnej religii, trochę się w urzędach przestraszyli.

  Media alarmowały, że przyjechała sekta, Kościół biznesu, że piorą mózgi sympatykom, doprowadzając ich do bankructw i samobójstw, w Lyonie młody mężczyzna nie mogąc zdobyć 30 tys. franków na kolejny kurs oczyszczenia, popełnił samobójstwo, a w Niemczech kilka lat śledziła ich specjalna policja.

  Już mieli rozkładać namiot, gdy architekt zakomunikował, że potrzebne jest zezwolenie: - Ale oczywiście naszym motto jest, że \"Coś można z tym zrobić\" - uśmiecha się pan Weightman. " koniec cytatu.

  Mój komentarz :
  Takie akcje maja miejsce nie tylko w Polsce ale też w innych krajach na świecie.
  Media ostrzegają przed tą sektą ale ani politycy ani urzędnicy nic nie zrobili aby to powstrzymać !
  W Niemczech sekta ta jest pod obserwacją służb specjalnych, co nie przeszkodziło aby w centrum Berlina stanęła ich ogromna siedziba.Sekta ma tez swoje budynki w wielu innych miastach Niemiec a takie akcje z namiotem i nagabywaniem przechodniów zdarzaja się często.
  Dziwne, że niemieckie urzędy wydaja na to pozwolenie.
  Zapewne w gronie urzędników i polityków są ich ludzie.
  Napewno jest tak samo w Polsce.
  W rozmowie z emisariuszem scjentologów podczas ich akcji w Kiel usłyszałam, że scjentolodzy maja sposby na wpływanie na umysły nie tylko zwykłych ludzi ale także na rzady, na polityków.
  Ich celem jest przejęcie kontroli nad całym światem !

  W ich publikacji, w pięknym wydaniu czytam ( wroga trzeba tez mieć odwagę poznać !) :
  "Droga do szczęścia i jego globalne działanie.(...) Można wpływać na zachowanie innych ludzi (...) ich motto: "Kamień wrzucony do wody tworzy falę, która dociera aż do brzegów "
  Pod takimi złudnymi i niebezpiecznymi hasłami scjentolodzy wnikają w społeczności i wrzucają tzw. kamienie w serca ludzkie wraz z niebezpiecznymi falami, które docierają do człowieka, osaczają i czynią bezwolnym, obezwładnionym bez szans powrotu.

  Z tego kręgu nie można już sie wydostać, oni na to nie pozwolą. Gotowi sa nawet poprzez straszenie i szykany doprowadzać ludzi do smobójstw a nawet posuwaja się do zabójstw. Na ten temat wielkokrotnie ogladałam reportaże w TV.
  Ogromny majątek scjentologów pochodzi od podstępnie zwabionych ofiar i przymuszonych do przekazania swoich majątków na rzecz tej sekty.
  Nie mniej szkodliwe sa inne sekty w kościele katolickim jak np. Neokatehumenat czy Odnowa w Duchu Świętym, gdzie nawet odbywaja się śpiewy hymnu żydowskiego i tańce żydowskie!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:50:54
  Szanowny Panie Eugeniuszu,

  nie miałyśmy żadnego konfliktu z panem Dembowskim, bo nas nie interesuje Stowarzyszenie Demokracja USA. Już sama nazwa odstarsza, bo demokracja w USA polega na wprowadzaniu pokoju i demokracji za pomocą wojny!

  Faktycznie demokracja w wykonaniu Pana Dembowskiego polega na zaczepkach, prowokacjach, straszeniu i pomawianu, co doświadczyłyśmy po wysłaniu grupowo tekstu, nie naszego autorstwa a z dodanym przez nas jedynie tytułem " Polacy mają prawo do prawdy o okupancie żydowskim".

  Bezpodstawnie wmawiał że posądzamy go o żydowskie korzenie!
  Nigdy nie pisałyśmy, że jest Żydem!
  To była celowa, zaplanowana prowokacja, aby nas dręczyć telefonami i grozić w emailach! A później jego przełożony, prezes stowarzyszenia występował w roli naszego obrońcy ! Była to żałosna gra, w którą nie dałyśmy się wciągnąć.

  Pan Dembowski kompromituje się i dyskwalifikuje nie tylko talmudycznym stylem wypowiedzi (szczególnie w komentarzu; amadeusz2006, 30.10.2013,12.07;47) ale także mijaniem się z prawdą gdy pisze że nie zna swojego przełożonego, prezesa ich stowarzyszenia.

  Tak jak wielokrotnie podkreślałyśmy w naszych wystąpieniach, nie chcemy mieć nic wspólnego z osobami, które poniżają, znieważają i dopuszczają się prowokacji tak i teraz tym bardziej.

  Żle świadczy brak reakcji Pana Sendeckiego na groźby karalne Dembowskiego zawarte w komentarzu amadeusz 2006, 30.10.2013 12:07:47: " Teraz już wiem że muszę jeszcze kupić maszynkę do golenia aby jak sie okaże prawdą że jesteście żydówkami ogolić wam łby za atakowanie Polaków..Pozdrawiam.Żarty się skończyły.Stefan Dembowski ", koniec cytatu.

  Pan Dembowski doskonale wie z działań operacyjnych (kontrwywiadu?) że jesteśmy Polkami, które, jak żaden mężczyzna z Polski, bezkompromisowo i niezależnie od NIKOGO (!) bronimy Polski i Narodu Polskiego przed zagładą na forum polski i na forum międzynarodowym jako petycjonariuszki Parlamentu Europejskiego(Petycja 0578/2012).
  Ten, kto zamiast wspierać, atakuje nas jest wrogiem Narodu Polskiego !

  Zamiast przedstawić dowody na sfałszowanie wyborów, zamiast udowodnić polskie pochodzenie A.Walentynowicz i dać odpór Stefanowi Kosiewskiemu, który wielokrotnie pisze o żydowskim pochodzeniu A.Walentynowicz, zamiast przedstawić dokumenty rejestracji Stowarzyszenia Demokracja USA, Dembowski stosuje wyżej cytowane groźby karalne.

  Skoro Pan Sendecki spotyka sie z Dembowskim i toleruje jego wpisy naruszające nasze dobra osobiste i pomawia nas i nasze organizacje, które reprezentujemy, to wpełni uzasadnione jest pytanie:
  KIM WY PANOWIE JESTEŚCIE ?

  Skoro obojętne są Wam zagrożenia dla istnienia Narodu Polskiego przeciw którym występujemy nie tylko w Polsce ale i na forum europejskim to: KIM WY JESTEŚCIE ?

  Skoro obojętne jest Wam udowodnienie przez nas i Pana Krzysztofa Puzynę z Hamburga sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011 roku (http://umtsno.blogspot.de/ ) oraz udowodnienie przez Pana Tadeusza Cichockiego zamachu stanu w Polsce to, (www.tcichocki.pl) to ; JACY Z WAS NARODOWCY ?

  Zamiast aktakowac Żydów, których popiera Kobylański i podtyka Narodowi Polskiemu na przywódców to atakujecie Polki które mają dowody na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w 2011 roku i które
  wytrwale ostrzegają i bronią Naród Polski przed zagładą to:
  JACY Z WAS NARODOWCY ?
 • @riama 22:53:55 - JA SIĘ NIE POCZUWAM, WCALE A WCALE, ALE ZAPRASZAM.
  Ja się nie poczuwam do ataków na Obie Panie. Cenzurować Dembowskiego nie zamierzam, podobnie jak i Szanownych Pań - pomimo, że odeszły Panie w sposób ewidentny (podobnie jak Dembowski) od tematu Holochera, USOPAŁ-u i Marszu Niepodległości.
  Ja bardzo Obie Panie namawiam, aby przyjechały do Warszawy już 9-go listopada (sobota), były przy pomniku Dmowskiego na Mszy Św. o 17-tej, poczęstowały się prosiakiem z kaszą gryczaną o 19-tej, wymieniły poglądy i się porozumiały.
  Proszę o dojrzałe zachowanie. Kiedy się bawimy, to się bawimy. A publicystyka polska wymaga konsekwencji. Panie nie zadzwoniły do mnie, Panie nie przedstawiły konkretów, Panie mnie obwiniają o swój konflikt, mnie - niewinnego, małego działacza narodowo-demokratycznego. Panie każą mi atakować osoby promowane przez Jana Kobylańskiego. Panie psują wątek. Ładnie to tak? Niekoronowanego nieoficjalnego króla Polaków na uchodźstwie atakować?
  ==========
  Zamiast aktakowac Żydów, których popiera Kobylański i podtyka Narodowi Polskiemu na przywódców to atakujecie Polki które mają dowody na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w 2011 roku i które
  wytrwale ostrzegają i bronią Naród Polski przed zagładą to: JACY Z WAS NARODOWCY ?
 • A nie Polak i nie katolik?
  Ich można krzywdzić?
 • @fan-wolności 20:00:21 wal się bucu
  Mnie nie nastraszysz,już się nię mogę doczekać spotkania z tobą i każdym kto atakuje Polskę i polskość .Wara wam od Polski i Polaków
 • @riama 22:53:55 ale pokrętne z was babsztyle
  Tylko żydówki mogą być tak pokrętne.Niczego nie muszę wam udowadniać,jedno co zrobię to przyjadę do Łowicza i sprawdzę wasze pochodzenie i biada wam jesli się okaże że podszywacie się pod narodowość polską.Łby wam ogolę na łyso.Już podajcie mnie do prokuratury .
 • @riama 11:49:50
  Na liście masonów, w linku poniżej znajduje się Anna Walentynowicz !

  http://davidicke.pl/forum/lista-polskich-i-zagranicznych-masonow-aktualizacja-2013-t12835.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej