Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BOJĄ SIĘ GO MASOŃSCY DORADCY PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na wniosek Kancelarii Prezydenta Komorowskiego i Biura Ochrony Rządu ten Krzyż został odsunięty od pomnika i schowany za drzewami, ponieważ 11-go listopada swój wieniec miał złożyć pod Dmowskim Prezydent RP Bronisław Komorowski.

10 listopada 2013, godz.15:40 - Warszawa, Plac na Rozdrożu w pobliżu pomnika Romana Dmowskiego. Stawiamy Krzyż nawiązujący do postawionego w roku 1901-ym Krzyża z Giewontu. Dzisiaj masoneria WASP-owska zataja prawdę, że polska niepodległość powstała i ma związek z religijnym odrodzeniem narodu na przełomie XIX i XX wieku. Specjalnie jesteśmy wprowadzani w błąd i odwracana jest nasza uwaga od faktu, że 11 listopada 1918 był tylko dniem zawieszenia broni na polach bitew, ale woja dyplomatyczna trwała dalej, że niepodległość odzyskaliśmy w chwili podpisania Traktatu Wersalskiego 28 czerwca 1919. Kolejną zatajaną prawdą jest - że Niepodległość żeśmy utracili w roku 1926-tym, gdy masoneria dokonała krwawego zamachu stanu i wyrugowała Polaków-katolików ze stanowisk przywódczych w Polsce. Aktem widocznym tej masońskiej okupacji antypolskiej było (i jest nadal!) wyrwanie Krzyża z Korony Orła w godle państwowym. Dzisiaj nasza praca polityczna powinna iść w kierunku uświadomienia narodowi i pociągnięcia go tak jak w roku 1901 - ku Górze, ku Wartościom. Widocznym znakiem ustąpienia wpływów masońskich, antypolskich i WASP-owskich w naszym życiu politycznym będzie powrót Krzyża do Korony.
Dlatego, wraz z narodowcami stawiamy ten Święty Znak przy pomniku Dmowskiego w Święto Niepodległości, fałszywie wprowadzone w roku 1937-mym przez masonerię, aby zataić prawdę. Bo masoni potrzebują mieć jakąś legendę, żeby otumanionym i zniewolonym Polakom coś mówić na temat Niepodległości - stąd ta fałszywa data - że to wtedy niby żeśmy niepodległość odzyskali i ta fałszywa narracja - że to niby Wielki Marszałek Piłsudski sam jeden Polskę utworzył. My tym kłamstwom nie ulegamy i swoje robimy. Zapraszamy 28-go czerwca do organizowania obchodów prawdziwej rocznicy odzyskania Niepodległości. My takie obchody organizujemy właśnie przy Dmowskim w Warszawie.
Krzyż wznosili: Jarosław Ruszkiewicz, Zbigniew Skatulski, Paweł Skupiński, Jan Strzeżek, Ludwik Wasiak i inni.
Filmowała Anita Zawadzka.
Po kilku godzinach - wieczorem 10-go listopada 2013, na wniosek Kancelarii Prezydenta Komorowskiego i Biura Ochrony Rządu ten Krzyż został odsunięty od pomnika i schowany za drzewami, ponieważ 11-go listopada swój wieniec składał pod Dmowskim Prezydent RP pozostający jak widać pod wpływem masońskich WASP-owskich doradców. Dopiero po oddaleniu się od pomnika orszaku prezydenckiego po południu 11-go listopada Krzyż z Giewontu mógł z powrotem stanąć w godnym miejscu. Podobnie było w roku 2012. Obecność politycznego WASP-owskiego i masońskiego otoczenia przy głowie państwa polskiego jest szczególnie bolesnym i antypolskim faktem.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Dlaczego nie 7 pażdziernika
  Kiedy Rada Regencyjna ogłosiła Niepodległość.Dlaczego nie świętować razem,kiedy my od 2 lat już to czynimy.
  Łączyć nie dzielić.


  Pozdrawiam
 • A czy sam Komoruski nie jest
  członkiem bractwa?

  Pozdrawiam.
 • Bronek jest ma wiele problemów.
  A) Dysortografia ( a bardziej prosto - nie umie pisać)

  B) Alergia - na widok krzyża i prawdopodobnie na wodę święconą ;)

  Bardzo za to lubi widok menory, zapalać chanukowe świece, jeździć do Izraela (nie wiem po co?) i tym podobne zabawy w koszernym gronie...
 • @ATMAN 11:12:13
  "Bardzo za to lubi widok menory, zapalać chanukowe świece, jeździć do Izraela (nie wiem po co?) i tym podobne zabawy w koszernym gronie..."

  To cecha, która łączy wszystkich naszych prezydętóf :D))
 • Wszyscy.
  Dlatego tak jest, ponieważ od 1945 roku Polską tak naprawdę rządzi klika utworzona na bazie jednej etnicznej zbrodniczej i złodziejskiej żydobolszewickiej mniejszości z poststalinowskiego obsadzenia, na dziś jej pomiot. Ta mniejszość broniąc swoich interesów stara się osłabić narodowe identyfikacje Polaków, osłabić ich zdolność definiowania tradycyjnych symboli, wartości, historii i interesów. Ta klika nie jest zainteresowana wspieraniem prawdziwej polskiej mniejszości za granicami RP, co najwyżej wspiera własne mniejszości wśród polonijnych występujące. To przekłada się na preferencje i manipulacje obecne w polityce wobec Polonii. POtomki stalinowskie dostały się na najwyższe urzędy w Polsce, dzięki zdebilowanemu motłochowi i tym samym odebrano Polsce honor, jak napisał A. Ścios zaraz po wyborze Szczynukuna vel Komorowskiego. W zakresie stosunku do własnej mniejszości powinniśmy się uczyć od Niemców. Polityka wspierania wschodnich przesiedleńców, niemieckiego pochodzenia ma u nich długą historię.
 • @Ranger 13:25:29 - NIE DACIE RADY, JESTEŚCIE ZA MALI.
  Krzyż przy pomniku Dmowskiego, nawiązujący do tego z 1901-go roku postawionego na Giewoncie przypomina nam prawdę, którą masoneria bardzo chce zataić przed Polakami. Otóż niepodległość pochodzi od Boga i przyszła przez przemianę serc polskich. Z niewolników w sposób cudowny stali się Nasi Przodkowie ludźmi wolnymi. Tak to się zaczęło. Manipulowanie nami przez kreowanie konfliktu Dmowski-Piłsudski jest li tylko masońską i komunistyczną sztuczką. Dmowski politycznie obsługiwał Polaków religijnych, wierzących, bogatych, nadających ton. Dlatego Dmowski (i my wraz z nim!) wygrał w Wersalu. Dmowski służąc religijnym Polakom MUSIAŁ zadrzeć z masonerią WASP-owską, dlatego przegrał (i my wszyscy wraz z nim!) w roku 1926-tym. Ale historia nasza i historia Dmowskiego są pouczające i się powtarzają. Tym razem zrobimy tak, że WASP-owska i komusza masoneria PRZEGRAJĄ. My zwyciężymy.
  A Pańskie kumkanie antypolskie jest niczym, wobec potęgi Naszego Boga. Kumacie, AOFI Ranger?
 • @Ranger 13:25:29
  Nie będę się rozwodził jak Pan Doktor Sendecki, szkoda klawiatury.
  Powiem krótko - zes...ła się bida i płacze.
 • przypomnę ZEMSTĘ BOR
  Przypomnę że w tym roku BOR (Biuro Ochrony Rządu) nakazał nam (Organizatorom Tridum Niepodległościowego ) wynieść się z pod pomnika ROMANA DMOWSKIEGO na czas składnia wieńca czyli od 4 rano gdzie BOR przeprowadzał inspekcje pirotechniczną rok wcześniej BOR bardzo się zdenerwował znakiem narodowym Falangi na perkusji R.P.Oi! Giertych ,KOMOR byli naj wyraźniej tym zniesmaczeni. Przypomnijmy że krzyż im przeszkadzał oraz mieczyk Chrobrego który był nalepiony po prawicy Dmowskiego co widać na zdjęciu jeszcze. ANTYNARODOWY BOR zerwał to nie wątpliwie związane z Romanem Dmowskim OZNACZANIE i zostawił pro Prezydencki - MASOŃSKI - ANTYCHRZEŚCIJAŃSKI znak : KOTYLION znany nam z działalności MASONÓW we FRANCJI (rewolucja Francuzka) USA oraz INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ ( GDZIE KOŚCIUSZKO BYŁ MASONEM ) JAK DOBRZE WSZYSCY WIEMY. Czy to przypadek ? Chyba nie :)
 • @Adam Czeczetkowicz 18:16:23
  http://www.youtube.com/watch?v=7feVEVg4MXw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej