Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PRAWDA I MITOLOGIA STANU WOJENNEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeszcze kilka lat temu przy willi Generała Jaruzelskiego demonstrowali lewicowcy i prawicowcy przekrzykując się nawzajem. Od kilku lat przychodzą tylko prawicowcy, którzy wydawać by się mogło - wygrali bitwę ideowo-propagandową. Czy aby na pewno?

Jakie zagrożenia dzisiaj stały się bolączką prawicy, głośno tryumfującej przed willą na ulicy Ikara? Ja to nazywam pro-WASP-owskością, czyli wpadnieciem w sidła propagandy antyrosyjskiej i antypolskiej. Moją obawę budzi wybiórczość akcji przeciwko Jaruzelskiemu. Dzisiaj bijemy się o to, by naszej młodzieży nikt nie wpoił mitu o złym generale, który działał sam i o niewinnej masonerii oraz nieobecności Stasi, i innych agentur wtedy w grudniu 1981 roku w Polsce i przy Okrągłym Stole.

Przypomnijmy - Generał Jaruzelski tryumfował dwa razy - w roku 1981 i 1989. Wprowadzając stan wojenny i robiąc "Okrągły Stół". Obie te akcje miały na celu unowocześnienie i umocnienie aparatu władzy osadzonej nad narodem polskim przez masonerię, Hitlera i Stalina w latach 1926-1956. W latach 80-tych ub. wieku kończył się 40-letni czas rozdania politycznego ustalonego w Teheranie, Jałcie i Poczdamie, mocarstwa światowe przystepowały do demontażu i korekt dotychczasowego kształtu politycznej mapy Europy.

Czy wśród sowieckich liderów PRL był ktoś, kto zrobił bezinteresownie coś korzystnego dla nas, Polaków? Nie, ówczesni liderzy przede wszystkim dbali o siebie i swoje kadry. Owszem, czasem inteligentnie manipulowali uczuciami patriotycznymi Polaków, czasem nawet dla nas i naszych rodzin coś korzystnego zrobili, pozwalali żyć i w miarę poprawnie funkcjonować. Nie kierowali się jednak sentymentem narodowym polskim, lecz realnym, zimno pojetym interesem grupowym swojej formacji politycznej - ludzi sowieckich. Takimi liderami byli Gomułka, Gierek i Jaruzelski. My byliśmy i jesteśmy nadal potrzebni im jako niewolnicy, ciemny lud nad którym panują, podatnicy na których się pasą. Oni i ich rodziny. Taka jest prawda o oligarchii masońsko-postsowieckiej i WASP-owskiej w Polsce.

Jednego nie przewidzieli - rozwoju sfery informacyjnej, czyli internetu i post-internetu. To jest akurat dla nas dzisiaj szansą. Dlatego przychodzimy pod willę generała Jaruzelskiego dzisiaj i zamiast bezproduktywnie krzyczeć, tak jak to robi spora część prawicy - ta podległa interesom WASP-owskim, zamiast odgrażać się - kręcimy filmy i potem puszczamy ja na YouTube.

O co chodzi w tym krzyczeniu pod willą Jaruzelskiego? Ja zaobserwowałem tam co roku coraz większą ilość hałaśliwych młodzieńców ewidentnie nie-polskich, których intencją jest zdominowanie i podporządkowanie sobie naiwnych Polaków. Oni najwięcej epatują nas martyrologią stanu wojennego, ale nie robią tego uczciwie, ograniczają się do emocji. Poznaję ich po tym, że krokodyle lzy leją nad męczeństwem ofiar stanu wojenego, lecz cenzurują większe ludobójstwo Słowian, dokonywane w wieku XX-tym i XXI-wszym. Nie chcą też mówić na temat haraczu, który nakładany jest na niewinnych Polaków na rzecz międzynarodowych, masońskich i post-sowieckich hohsztaplerów. Po tym ich rozpoznaję. Nie tylko po rysach.

Dlatego bardzo wszystkich proszę o zabranie ze sobą kamer i filmowanie wszystkiego co się będzie tej nocy działo przy willi Jaruzelskiego. W najważniejszym miejscu oczywiście postawimy Krzyż. Będziemy już około godziny 16:00 - do godziny 02:00 w nocy. Każdego poczęstujemy gorącą herbatą i kiełbasą, damy się ogrzać przy ogniu, damy się bez cenzury wypowiedzieć, a wszystko opublikujemy w internecie. Nasi wrogowie bardzo nie lubią Pana Jana Kobylańskiego, więc specjalnie, naszym Wrogom na złość - postawimy bannery z wizerunkiem don Kobylańskiego i hasłem "JAN KOBYLAŃSKI WALCZY Z ANTYPOLONZIMEM!".

TELEWIZJA NARODOWA zaprasza. Oto kilka slów wypowiedzianych na zakończenie Lasu Smoleńskiego o ty, że bedziemy pod willą Jaruzelskiego;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • ES
  A może należy w ogóle zrezygnować z tej akcji na rzecz np.propagowania idei narodowych w innym miejscu?
  W końcu Jaruzelski to nie jedyny aparatczyk.
  Nie lepiej pójść na Czerską i tam przepytywać dlaczego zdradzili ideały Solidarności i zawłaszczyli Polskę?
  A może przed domem Wałęsy taka pikieta - z pytanie, dlaczego tak się cieszył z wyników Okrągłego Stołu?
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:45:25
  Dobry pomysł :)
  Trzy lata mieszkałem ok 200 metrów od jego pałacyku ale nie przyszło mi wtedy do głowy, ze przydałoby sie.
  Zreszta vis a vis bramy stało ciagle auto ze smutnymi panami. Pewnie pilnowali, zeby nic mu sie nie stało...
 • --------proponuję PIKIETY przed MARKETAMI z hasłem -NIE KUPUJ
  http://www.youtube.com/watch?v=84tdn3Gx3K4
 • @ranger 21:24:47
  Też kiedyś to piłem; teraz nic tylko cytryńcówka.
  Właśnie zakończyłem zlewanie nastawu tegorocznego.
  Teraz musi jeszcze się odleżeć.
  Degustacja na wiosnę.

  A Pan se z tym murzynkiem dalej prowadź te ćwiczenia. Może murzynek się wnerwić i tę dzidę Panu w... wsadzi?
 • @ranger 22:43:57
  "Nie zna życia, kto nie pił cytryńcówki".
  To nie bimber a nalewka najwyższej klasy.

  Oj, widać murzynek dzidę o ... oparł, bo "śpiew słyszę cienki...".
 • ...
  ONR-u nie będzie pod domem, gdzie zamieszkuje Jaruzelski, spokojnie. :)))))))

  My mamy pikietę w innym miejscu w tym roku. :))))))))))

  https://www.facebook.com/events/715063371838011/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
 • STAN WOJENNY – OPERACJA SPECJALNA MAJĄCA za ZADANIE PRZYGOTOWAĆ TRANSFORMACJĘ USTROJOWĄ !!!
  .
  http://i39.tinypic.com/5aom5u.jpg
  .
  Stan wojenny wprowadzony 13 XII 1981 r. był największą, najlepiej zorganizowaną i przeprowadzoną operacją specjalną w historii Europy Wschodniej, a być może i w dziejach całego kontynentu.

  Od wielu już przecież lat słyszymy o wspaniale przeprowadzonej transformacji ustrojowej w Polsce, która była stawiana za wzór innym krajom naszej części kontynentu, natomiast „obalenie” komunizmu w Polsce określane jest jako jedno z najważniejszych wydarzeń XX w.

  CELEM STANU WOJENNEGO BYŁO PRZYGOTOWANIE WARUNKÓW ODPOWIEDNICH DO PRZEPROWADZENIA „TRANSFORMACJI USTROJOWEJ”.

  Tylko tyle i aż tyle.

  Oburzeni z „Okupuj generała” oraz IPNowskie bojówki ideologiczne co roku podnoszą wrzask, że „sowieci by nie weszli” i o tym, że stan wojenny był próbą utrzymania się komunistów u władzy – „zneutralizowania” Solidarności (ALE o TYM, że SOLIDARNOŚĆ WCALE a WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘTA – ZINFILTROWANA przez MASĘ AGENTÓW i SZPICLI, ZAINSTALOWANA z INICJATYWY KOMUNISTÓW i TYLKO DZIĘKI ich AKCEPTACJI FUNKCJONUJĄCA, do KTÓREJ DOŁĄCZYŁO WIELU LUDZI PO PROSTU PRZECIĘTNYCH i INTELEKTUALNIE MIERNYCH – SZA!).

  To tylko część prawdy, a część prawdy to nie prawda!

  Nawet w książce starego sowieckiego agenta (OCZYWIŚCIE UCZCIWEGO – ZDRADZIŁ SWOJĄ SOWIECKĄ OJCZYZNĘ I UCIEKŁ NA ZACHÓD!) – Anatola Golicyna – „Nowe kłamstwa w miejsce starych: komunistyczna strategia podstępu i dezinformacji” (książkę w języku polskim wydała Służba Kontrwywiadu Wojskowego w 2007 r., a dwa lata później „Antyk”), obalono różne twierdzenia o przyczynach stanu wojennego podnoszone teraz przez funkcjonariuszy IPN.
  W swoich rewelacjach spisanych w 1984 r. Golicyn „przewidział” „rozpad” komunizmu i cały ten „okrągły stół”. Jednak stwierdził, że cała operacja była dużo wcześniej zaplanowana w Moskwie tzn. stan wojenny („zneutralizowanie” Solidarności, społeczeństwa) i „bezkrwawe” przejście z komunizmu w stan pokrewny komunizmowi, ale przystosowany do nowych czasów, egro w neokomunizm.

  W większości to prawda.

  I zaprawdę wielce to dziwne, że nawet po wydaniu tych „rewelacji” historycy zdają się niczego nie dostrzegać! Przecież „Nowe kłamstwa…” były szeroko cytowane, opisywane, zarówno w czasopiśmie „Wprost”, jak i w „Gazecie Polskiej”, a redaktorzy byli mini wprost zachwyceni!

  Najwyraźniej „historycy” są odporni na wiedzę…

  „Rewelacje” Golicyna to w większej części prawda; poprawnie zinterpretował wiele wydarzeń, poczynając od lat 60., a kończąc na latach 90. Jednak książka ogólnie rzecz biorąc jest bardzo niebezpieczna.

  Otóż promuje przesłanie, że za całym złem XX w., że siłą decydującą w drugiej połowie XX w. był komunizm oraz jego genialna strategia dezinformacji. Jest to bzdura, kłamstwo, nieprawda!

  Książka Golicyna to tylko kolejne „zwierzenia” starego, sowieckiego agenta (innym popularnym agenciurem jest Wiktor Suworow).

  Od deski do deski słowo „Bilderberg” pada chyba tylko 1 – 3 razy – co już wiele tłumaczy. To tylko kolejny podręcznik „poprawnej” historii. Mnóstwo rewelacji dla zwykłych bałwanów po licealno – uniwersyteckim kursie historii, ale… ani słowa o rzeczywistych przyczynach tj. o kompleksie jot, NWO, o tym, że KOMUNIZM JEST TYLKO NARZĘDZIEM W RĘKU RZECZYWISTYCH DECYDENTÓW O WIADOMEJ PROWENIENCJI.

  CZEGÓŻ JEDNAK SPODZIEWAĆ SIĘ PO KSIĄŻCE DO KTÓREJ POCHWALNY WSTĘP NAPISAŁ ANTONI MACIEREWICZ (był też szefem SKW w czasie, gdy służba ta wydała „Nowe kłamstwa…”)?!

  STAN WOJENNY WPROWADZONO, NIE DLATEGO, ŻE ZDECYDOWAŁ TAK JARUZELSKI CZY KTOŚ W MOSKWIE, ALE PONIEWAŻ TAKA BYŁA DŁUGOTERMINOWA STRATEGIA WPROWADZANIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATOWEGO.

  13 XII 1981 r. wprowadzono stan wojenny, zawieszono go 31 XII 1982 r., zniesiono 22 VII 1983 r. Jednak cała dekada znalazła się w jego cieniu, praktycznie stan obowiązywał nadal, aż do roku 1989.
  Około 10000 osób zostało internowanych, MILION OSÓB UDAŁO SIĘ NA BANICJĘ, bieda, całkowity zastój gospodarczy, a ilu osobom złamano kariery, zdrowie fizyczne i psychiczne… (ZNAMIENNE, ŻE HISTORYCY UWAGĘ POŚWIĘCAJĄ BEZPOŚREDNIM OFIAROM STANU WOJENNEGO tj. około 55 zabitym osobom, rajdom na strajkujących itd. To ich dotyczą badania i biadolenia. POMIJAJĄ TYM SAMYM OFIARĘ JAKĄ PONIÓSŁ CAŁY NARÓD, zamiatają ją pod dywan, ukrywają rzeczywisty wpływ tej operacji na postawę całego narodu).

  BYŁO TO OGROMNE „PRZEMEBLOWANIE” SPOŁECZEŃSTWA, PRANIE MÓZGU.

  Tak jak podczas II wojny światowej, za Katynia, za okupacji, represje dotknęły patriotów, ludzi wartościowych, Polaków przez duże „P” (pewne „represje” spotkały też figurantów, ale był to zaplanowany margines).

  Dopiero po tak szeroko zakrojonej, kompleksowo wykonanej operacji (jeszcze raz powtórzę: MILION OSÓB UDAŁO SIĘ NA BANICJĘ!), można było przystąpić do organizowania demokracji. NARÓD ZOSTAŁ ODPOWIEDNIO ZNIEWOLONY, ODMÓŻDŻONY, PRZYGOTOWANO ODPOWIEDNIĄ ATMOSFERĘ, STWORZONO „LEGENDY” FIGURANTOM I… ZACZĘŁO SIĘ…

  TRANSFORMACJA BYŁA „BEZKRWAWYM” PRZEJŚCIEM Z OKUPACJI KOMUNISTYCZNEJ W OKUPACJĘ DEMOKRACJI LIBERALNEJ.

  Oba potwory wyrosły z jednego korzenia. Tylko zewnętrznie różnią się o od siebie i to dość nieznacznie. W KOMUNIZMIE WŁADZA JEST SPRAWOWANA POPRZEZ TERROR FIZYCZNY Z DODATKIEM TERRORU PSYCHICZNO – INTELEKTUALNEGO, a W DEMOKRACJI LIBERALNEJ POPRZEZ TERROR PSYCHICZNO – INTELEKTUALNY Z DODATKIEM TERRORU FIZYCZNEGO.

  DEMOKRACJA LIBERALNA TO UDOSKONALONA FORMA KOMUNIZMU. !!!

  Niestety, „mafia historyczna” nigdy tego nie przyzna. Będzie powtarzać swoje stare śpiewki o przyczynach stanu wojennego.

  Cóż… by zostać doktorem historii wystarczy znaleźć źródło utrzymania i promotora (wcale nie trzeba iść na studia doktoranckie), a etat na uczelni nie śmierdzi, a myślenie boli.

  „EKSPERCI” SĄ BOWIEM INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ APARATU WŁADZY. Bez ich „pomocy” władza w „demokracji” praktycznie nie mogłaby rządzić.

  Pisząc o „ekspertach” mam na myśli ludzi z całego zastępu zawodów np. ekonomistów, psychologów, lekarzy, historyków, politologów itd. zaprzedanych systemowi. I tak IPNowsy bojownicy o prawdę stają ramię w ramię z obrońcami „schorowanego staruszka”, mimo że nie mają o tym bladego pojęcia, biorąc udział, w wyreżyserowanej przez kompleks JOT, grze.

  Talbot 11.12.2013 09:55:15

  -komentarz przeklejony-
 • @Konwent Narodowy 15:34:24
  Dla pełnego obrazu należy zastanowić się w czyim interesie była śmierć Popiełuszki.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej