Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OCZEKUJĄC ROSYJSKIEGO AMBASADORA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 02-01-2014

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spodziewaliśmy się wygłoszenia okolicznościowego wykładu o tym, że Dmowski był znaczącym posłem do dumy (parlamentu imperium rosyjskiego) i że popierał współpracę Słowian. Kto jak kto, ale właśnie Rosjanin mógłby najlepiej o tym opowiedzieć.

Inicjatywa ta była oddolnym i autentyczym, nieinspirowanym przez żadne siły zewnętrzne aktem polskiej suwerenności. Zaprosiliśmy drogą prywatną JE Ambasadora Rosji na nasze coroczne uroczystosci w rocznicę śmierci Romana Dmowskiego - aby przyszedł pod pomnik Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu w Warszawie, w paru ciepłych słowach wspomniał Pana Prezesa, życzliwie porozmawiał z nami podczas poczęstunku w Barze Przejście*. Spodziewaliśmy się wygłoszenia okolicznościowego wykładu o tym, że Dmowski był znaczącym posłem do dumy (parlamentu imperium rosyjskiego) i że popierał współpracę Słowian. Kto jak kto, ale właśnie Rosjanin mógłby najlepiej o tym opowiedzieć. Spodziewaliśmy się kilku słów życzliwych, wypowiedzianych w zrozumiałym dla wszystkich zebranych języku.

Oto jaka była atmosfera przy pomniku DMowskiego, gdy zebraliśmy się i w dobrym nastroju oczekiwaliśmy na Rosyjskiego Ambasadora:

Niestety, KOMUŚ się bardzo nie podobało, że polscy patrioci szukają porozumienia z patriotami rosyjskimi bez WASP-owskiej cenzury, bez kurateli geremkopochodnych dyplomatów z Alei Szucha**. Pojawiły się naciski, oszczerstwa i nagonka medialna - żeby odwieść nas od tego pomyslu na spotkanie. O, na przykład taki anonimowy oficer frontu ideologicznego (AOFI) o pseudonimie "Mind Service" wprost wychodził ze skóry, aby nam popsuć szyki i zepsuć imprezę. Trzeba przyznać, że jego smrodzenie emocjonalne i intelektualne na opiniotwórczym portalu polskim "NEon24.pl" przyniosło zamierzony antypolski i antyrosyjski efekt. Ambasador nie przyszedł.

Ale my się nie poddajemy. Będziemy kontynuowali pozytywne i pokojowe relacje z innymi narodami, w których polską stronę będą reprezentowali autentyczni Polacy. W rocznicę odzyskania Niepodleglości zaprosimy nie tylko ambasadora Rosji, ale i Japonii. Nie odpuścimy.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========

* bar w przejściu podziemnym pod Placem Na Rozdrożu. Doskonale się komponujący z duchem miejsca.

** siedziba polskiego ministerstwa spraw zagranicznych obsiądniętego przez uczniów i fanów Profesora Geremka. Bardzo nielubianych przez Jana Kobylańskiego, nieformalnego polskiego króla na uchodźstwie.

KOMENTARZE

 • No to
  ~Mind powinien zastąpić Sikorkę jak ma taki potężny wpływ na politykę Rosji hahahahahaha... Oj Sendecki Sendecki :D Ambasador was olał i tyle. Potwierdził wam przybycie że tak go niecierpliwie oczekiwaliście? Pewnie nie więc przestańcie bić... pianę. Do tego pod pomnikiem Dmowskiego, a fe :(
 • Że jak ?
  //Anonimowy oficer frontu ideologicznego (AOFI) o pseudonimie "Mind Service" wprost wychodził ze skóry, aby nam popsuć szyki i zepsuć imprezę. Trzeba przyznać, że jego smrodzenie emocjonalne i intelektualne na opiniotwórczym portalu polskim "NEon24.pl" przyniosło zamierzony antypolski i antyrosyjski efekt. Ambasador nie przyszedł//

  Hahhahaha ... no trzymajcie mnie :))))) przez minda ruski ambasador nie przyszedł ?
  Mind serwice na prezydenta !! hahahhhaahaha
 • @Astra 23:33:15 - NO NIEEE... PANI BY CHCIAŁA, ŻEBY SMRODZĄCY INTELEKTUALNIE I EMOCJONALNIE AOFI
  ...o pseudonimie "Mind Service" został polskim prezydentem? Aż tak nisko nas Szanowna Pani ocenia? Dlaczego aż tak źle Polakom Pani życzy?
 • Ruski ambasador nie przyszedł?
  - Całe szczęście!

  Do kompromitacji i zdrady stanu nie doszło, więc jeśli to prawda, że miałem w tym skromny udział to jest powód do dumy. Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy!
 • @Eugeniusz Sendecki 23:38:01
  No przecież właśnie dobrze życzę hahhahhhaaha
  Z bulem ruski ambasador nie liczy się wcale, a z mindem ... proszę bardzo... hahhahhaha ... wystraszył się gościa :))))))))) i nie przyszedł... hahahhaha
 • @Mind Service 23:39:25
  http://www.youtube.com/watch?v=_SvQaQgE0vw
 • @Astra 23:41:53 - JESTEŚCIE NAPRAWDĘ...
  Nic się nie znacie na dyplomacji. Swoją postawą utrwalacie dominację nie-Polaków w MSZ-ecie i handlu zagranicznym. Bardzo mi przykro.
 • @Astra 23:41:53
  A ty jak ... do sera :(
 • 'Akt polskiej suwerenności'. O to, to !
  Za S.A.Poniatowskiego 'szczerzy patrioci' mieli jednak szerszy gest i zaprosili 'suwerennie' nie jakiegoś tam, jednego, nędznego ambasadora ale całe roty jegrów. Uczta się !
  Na szczęście NIKT przy zdrowych zmysłach nie traktuje tego wariatkowa poważnie. Nawet ambasador Rosji.
 • @SpiritoLibero 23:47:34
  Kto tutaj na głupka wyszedł, to nie będę po nazwisku wymieniać.. hahahhahhahha ... eeech wy elyty neonowe hahhhaaha
 • @Astra 23:50:17
  Nie posiusiaj się tylko.
  To mało estetyczne.
 • @SpiritoLibero 00:00:29
  Spoko :) na pewno się do tego nie przyznasz, ale też pękasz ze śmiechu :))))
 • @Astra 00:03:45
  Jakże bym mógł ? Zastanów się...

  Moja wierność dla Władimira Władimirowicza jest powszechnie znana.

  Jak w przyszłym tygodniu będę na odprawie na Belwederskiej to się spytam jego Ekscelencji Ambasadora o powód nieobecności.
  Ciebie pierwszą poinformuję. Cieszysz się?
 • @SpiritoLibero 00:12:04
  //Jakże bym mógł ? Zastanów się...//
  niom właśnie ....
  Oczekuję informacji, dlaczego ta cholera zlekceważyła naszego kolegę Sendeckiego...
  i pamiętaj ostro z gościem pogadaj :)
 • @SpiritoLibero 00:12:04
  //Moja wierność dla Władimira Władimirowicza jest powszechnie znana.//

  Moja też!
  Pozdrawiam polskich patriotów.
 • @Astra 00:17:35
  Kanieszna! :)
  Przeczołgam gościa.
 • @Astra 23:50:17
  "elyty neonowe" a etos od cepa hahahaha
 • @night rat 00:19:51
  Nie ma to jak dobra dawka humoru przed snem hahahaha

  Nie czytaj tyle Sendeckiego bo dziury w monitorze powypalasz :D
 • @Eugeniusz Sendecki 23:47:30
  Widzę że Pana POwaliło .Bywa widać i tak . PZDR. :)))
 • @moher 02:15:49
  "Szerokim echem w Polsce i poza jej granicami odbiła się akcja Podziemia Patriotów Polskich polegająca na zastopowaniu korupcji politycznej wśród wysokich urzędników państwowych"

  http://miroslaw.szczepaniak.neon24.pl/post/104163,idzmy-za-ciosem
 • @moher 02:37:48
  Cóż, z przykrością muszę stwierdzić iż wg naszych ustaleń, korupcja polityczna objęła dość dużo osób piastujacych ważne funkcje w państwie. Jedną z nich jest redaktor naczelny Ogólnopanstwowej Telewizji Neonowej; inną zaś sam Nadsenator - osoba wpływowa i powszechnie znana; z nim zaś związanych szereg osób zaufania publicznego; a także Pan Gienek - szef wszystkich szefów; oraz Pan Podporucznik - rzecznik połączonych sztabów 24-ro godzinnych. Do tego wszyscy Admini od 1 do 4, a także naczelni cenzorzy, łącznie z tym najbardziej obrzydliwym. A także najwazniejsi plagiatorzy, aferzysci i ekschibicjonisci w państwie. Że o szefach agentów nie wspomnę.
 • KOMPROMITACJA ...
  Jeżeli już coś Mind Service zrobił, to URATOWAŁ WAS OD KOMPROMITACJI ...

  Bratać to się można z NARODEM ROSYJSKIM, a nie z mafią i bandą zalegającą jak rak na tym narodzie ...

  Takie banialuki to po prostu HIPOKRYZJA. Próbujecie postawić znak równości między władzą, która stosuje pozaprawne metody, aby utrzymać się u władzy (chyba nikt zdrowy na umyśle nie powie, że w Rosji jest demokracja, a wyniki wyborów odzwierciedlają rzeczywiste poglądy ludzi) a narodem rosyjskim przez tę władzę ciemiężonym i wykorzystywanym.

  Nikt chyba też nie myśli, że Rosja chce nam "nieba przychylić" ...

  Więc gdyby to miało być spotkanie ze zwykłymi Rosjanami "zatroskanymi problemami wzajemnych relacji polsko-rosyjskich, to można by uznać je za coś dobrego, ale ewidentny hołd skierowany w stronę STRUKTUR WŁADZY, której na dodatek sprzeciwia się właśnie NARÓD ROSYJSKI to już kompletna BZDURA ...

  Bardzo dobrze, że Mind Service nagłośnił waszą idiotyczną inicjatywę.

  Powoli zaczynamy się wszyscy orientować "kto jest kto" ...

  Na rosyjskim niedźwiedziu daleko nie ujedziecie ...
 • Stop lewackim zniekształceniom historii na Neonie
  http://rebeliantka.neon24.pl/post/104170,lewackie-glupstwa-o-bitwie-pod-warna-wladyslawie-warnenczyku-i-legacie-papieskim
 • @SpiritoLibero 00:24:38
  Jak czytam ten bełkot, to nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać!!! Nikt nie napisał konkretnego komentarza, gdzie jest PRAWDA, tylko widać chichoty, a to jest podobno powazny portal! Jeżeli używasz obcego jezyka, to najpierw sprawdż wymowę! Powinno być:"kanieczna"!
 • @Ultima Thule 07:50:01 - NIEPRAWDĘ PAN PISZE. PAŃSKA NERWOWA REAKCJA DAJE DO MYŚLENIA.
  Pański Kolega o pseudonimie "Mind Service" kłamliwie przypisuje mi zdradę Polski. Inicjatywa paru środowisk patriotycznych, żeby zaprosić pod pomnik Pana Ambasadora i poprosić o przypomnienie sylwetki Dmowskiego jako posła do Dumy zasłużonego dla dialogu między Słowianami - jest słuszna i oczywista. Złośliwy atak na tę inicjatywę, kłamstwa antypolskie, chęć narzucenia nam nie-polskich pośredników w dialogu z Rosjanami - to jest złe co robicie. Nie idźcie tą drogą. My nie pozwolimy, żeby Wasi Mocodawcy (masoneria WASP-owska jak się domyślam!) zniewalali nas, Polaków. Nigdy się Wam nie podporządkujemy.
  Never.
 • @zibi 09:09:21
  Dziękuję za zwrocenie uwagi (lingwistycznej), mój rosyjski już trochę zardzewiał :)

  "Nikt nie napisał konkretnego komentarza, gdzie jest PRAWDA, tylko widać chichoty,"

  To prawda. problem jednak w tym, ze ci którzy robią sobie chichoty nie dorastaja poziomem do Pana Doktora i zrozumieli ironicznego przesłania notki.
  Zaproszenie ambasadora było faktem w końcu Dmowski przez dwie kadencje był posłem carskiej Dumy. Nawiedzeni syjonkowie na portalu nazwą to pewnie "zdradą". Ale pies ich trącał. Ważne, że agent niemiecki jest dla nich idolem i wzorem cnót.
 • @Mind Service 04:26:41
  I co mendzio Uslugowa ? Banik dla spiritka ? :D)))))))))))))))

  Już w majteczki zaczynasz popuszczać ? I słusznie hehehehehehehe :)
 • @Eugeniusz Sendecki 09:28:21
  Czyli w Katyniu doszło do "dialogu polsko-rosyjskiego bez WASP-owskich pośredników" ?
 • @Ultima Thule 10:11:54
  Starcem jeszcze nie jestem ale coś z tamtym czasów pamietam. I niezaprzeczalnym faktem jest, ze ruscy kroili nas równo - żywnosć, węgiel, stal, wyroby przemysłowe. Dobrze byłoby poznac prawdziwe statystyki w jaką strone i w jakich proporcjach wywożono polską szynkę. Bo "twarde" waluty też były potrzebne. To teraz w sumie najmniej istotne, bo kiełbasa była na kartki.
  Jedno jednak jest niezaprzeczalne, jak ruscy sie wyprowadzali to został nam chociaż przemysł i ziemia.
  Teraz nie mamy już przemysłu a za chwile nie bedziemy mieć ziemi. Tylko, ze to nie ruscy wzieli to za friko.

  Pogardzaja nami ? No jasne !

  Jak maja szanować naród, który daje sie rządzić usraelowi i europejskim bolszewikom i potomkom żydokomuny, która przyjechała na ruskich czołgach ?
  Sami potrafili pogonić choć obcych złodzieji - Bieriezynski won za granicę a Chodorkowski do łagru. Jeden i drugi to wybitni eskimosowie.

  Będą z nami poważnie rozmawiać jak w Polsce zaczną rządzić Polacy.
  I to Polacy powinni prowadzić dialog z Rosjanami a nie podszywający się pod Polaków polskojęzyczni złodzieje i zaprzańcy, którzy oddaliby ostatnią koszule (nie swoją) byle tylko ich mocodawcy z Usraela i Niemiec (ta sama banda zresztą) byli szczęśliwi.

  A że chcą znowu być mocarstwem ? Każdy by chciał, za to nie możemy ich winić. Powinniśmy wziąć sie za porządki we własnym domu to może nas zaczną traktować poważnie.

  Tak że UT & Co nie pitolcie jak połamani bo normalni ludzie i tak potrafią oddzielić ziarno od plew.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:28:21
  A co do "dialogu" ze Słowianami, to jakoś kiepsko on idzie:
  - Polacy-Czesi
  - Polacy-Słowacy
  - Polacy-Ukraińcy
  - Polacy-Białorusini
  - Polacy-Rosjanie
  - Czesi-Słowacy
  - Serbowie-Chorwaci
  - Serbowie-Bośniacy i Hercegowińczycy
  - Chorwaci-Bośniacy i Hercegowińczycy

  A tych sporów jest może nawet więcej.

  Natomiast "lekarstwem" według Rosjan jest ich dominacja nad Słowianami.

  No i powtarzam: co innego NARÓD, a co innego aparat władzy ...

  Odróżniajmy te dwa pojęcia ...
 • @SpiritoLibero 10:23:09
  Zauważ, że tą ziemię i przemysł to rozkradli nam ci, których Rosjanie u nas zainstalowali.

  Co więcej - oni NADAL RZĄDZĄ !

  Więc jeżeli już coś Usrael i Berlin w Polsce mieszają, to w świadomym porozumieniu z Moskwą ...

  W końcu o czymś rozmawiano w Reykjaviku ... A później Kohl to doprecyzowywał za pomocą Reichsmarki ...
 • @Ultima Thule 10:30:25
  "Zauważ, że tą ziemię i przemysł to rozkradli nam ci, których Rosjanie u nas zainstalowali."

  Powaliłeś mnie...
  Idź ty lepiej na spacerek na Blonia albo co...

  Z taką argumentacją to nawet nie warto dyskutować. Z tego wynika, że żałosne podskoki Kaczyńskich to była zasłona dymna ruskich.

  Widzę, że obrażenia po batach jakie ode mnie dostałeś nie chcą się zagoić :D)))))
 • @Ultima Thule 10:24:26
  Wklejam jeszcze raz. Co wy z tymi Rosjanami ? To jest swołocz i taka do dzisiaj została niestety... cyt :

  // w Rosji dokonuje się prawie cztery razy więcej zabójstw niż w USA i prawie 10 razy więcej niż w większości krajów Europy Zachodniej. Prawie 80 proc. morderstw jest popełnianych w stanie agresji spontanicznej. Przemoc domowa jest problemem co czwartej rosyjskiej rodziny.//

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/naukowcy-sporzadzili-psychologiczny-portret-wspolczesnych-rosjan/vtdxj
 • @peterblack62 23:48:43
  "Durniu!" - chciałoby się napisać.
  Czy ty w ogóle znasz historię Polski?

  To właśnie polski sejm zwany nie wiadomo czemu "wielkim" wypowiedział wojnę Rosji zawiązując sojusz ze zdradzieckimi Prusami.
  Prusacy się wypięli i wystawili satanistów udających polskich posłów do wiatru, a wojska rosyjskie weszły i skończyła się Polska.

  Rosja cokolwiek robi w swoim interesie to przynosi korzyść Polsce, i cokolwiek Polska robi w swoim, a nie obcym, interesie, przynosi korzyść Rosji.
  To jest podstawą działań opisywanych w artykule.
 • @Astra 10:42:15
  Nie neguję absolutnie tych danych.

  Ale co za źródło... Twój macierzysty portal ? :D)))))))))))))))))))
 • @ranger 04:01:41
  A wiesz Pan co chciał "dziadek" zrobić i na co namawiał Japończyków?
  Chciał wzniecić kolejne powstanie przeciw Rosji w czasie, gdy dochodziła do szczytu swej potęgi.
  Chciał RZEZI Polaków i zniszczenia Polski.
  Taki był plan "dziadka".
  I na to namawiał Japończyków.

  Tylko dzięki Dmowskiemu Japończycy odstąpili o tego antypolskiego planu, za którym zapewne znów stali Niemcy i Austriacy, którzy finansowali "dziadka".

  Zatem czyń zarzuty Dmowskiemu, dzięki któremu może żyjesz Pan i jego rodzina.
  Rzygać się chce.
 • @Ultima Thule 07:50:01
  Co, już niskie rosyjskie podatki i brak koncesji, dopłat i kontyngentów w Rosji nie pasuje?
 • @Eugeniusz Sendecki 09:28:21
  Proszę się nie przejmować.
  Psy szczekają, karawana idzie dalej.

  Ambasador najpewniej nas (Was) zlekceważył.
  To nic.
  Trzeba wykazywać Polakom absurdalność rusofobii i jej zagraniczne, wrogie źródła.

  Ponadto trzeba w końcu zacząć czcić bohaterów i osoby zasłużone dla Polski.
  Warto rozważyć postawienie pomnika największemu przyjacielowi Polski i Polaków, aż do absurdu, Wielkiemu Księciu Konstantemu, i formalnemu wskrzesicielowi państwowości polskiej, Królowi Polski i Carowi Rosji - Aleksandrowi I.
  To nie rusofilizm, tylko twarde fakty.
 • @Astra 10:42:15
  Człowieku!
  Pan się nie martw przemocą domową w Rosji, tylko polskim interesem.
  I na prawdę, nie ma się co przejmować, że w Rosji nie zabierają dzieci za lanie dzieci po dupie, jak coś zbroją.
 • @Astra 10:42:15
  A jednak pogrzebałem trochę i wychodzi na to, że twoje źródło mija się z prawdą.
  Wg statystyk ONZ (Global Study on Homicide za 2011) liczba zabójstw na świecie 468.000 osób

  Brazylia - 43.909
  Indie- 40.753
  Meksyk - 20.585
  Etiopia - 20.230
  Indonezia - 18.963
  Nigeria - 18.422
  RPA - 16.834
  Rosja - 15.954
  Kolumbia - 15.459
  USA - 15.241

  źrodło - http://www.ilfoglio.it/soloqui/16211

  Zawsze korzystasz z takich "wiarygodnych" źródełek ?...

  Jak się dowiesz, kto jest głównym właścicielem Onetu to zrozumiesz dlaczego publikują takie "ekspertyzy" :D))
 • Możenajpierw zaprosić ambasadora Japonii jesli Dmowski nieco utrudnił wpływy"dziadka" na Japończyków
  W Rosji sjoniści frankistowscy trzymajacy wladzę nie tylko w ZSRR przez Stalina już przed 1939r wymienili nawet ludobójczo rosyjskie elity czego swiadomości w Polsce zapobiegał kult "dziadka" pod którym Dmowski jakoby "kopał dołki" w Japonii (może nawet popisowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń jakie na swych koalicjantów zastosował później Lech- mistrz małpowania Piłsudskiego). Jesli efektów podkopów Dmowskiego już nie ma to moze wplyw naszych "gorali ze wzgórz Golan" z resortu Radka apfelbaumoiwicza na aMBASADORA JAPONII MOZE OKAZAĆ SIĘ MNIEJSZY niz na rosyjskiego, który może odczuwać nostalgię za braterska soilidarnością bermanowców i stalinowców wyjazywaną niegdyś w organizowaniu sjonistycznej kolonizacji Palestyny tak wspaniale rozpoczetej przez Pilsudskiego, że organizatorzy nieudanego eksperymentu hitlerowskiego selekcji "zdolnych do odnowy zydowstwa" w rezerwacie zdobywanym nieskutecznie przez gen Rommla (Egipt, Palestyna i Babilon) wystawili w krypcie Piłsudskiego na Wawelu wartę honorową.
  Ambasador rosyjski ma na głowie Mosche Kantora (na razie bez Chodorkowskiego) i raczej respektuje kult sukcesu dezerterow Andersa i bermanowcvow , którzy realizowali uchodztwo kandydatow na nowohebrajczyków z ZSRR planowane po zakończeniu II wojny w Europie przez Polske do neutralizowanej Austrii i realizowane tak skutecznie, że mimo pogromu kieleckiego, w 1948r po ustanowieniu państwa żydowskiego w Palestynie przez ONZ na wniosek Gromyki z likwidowanych obozów takich uchodzców zwolniono 200 tysiecy maruderów nie spieszących sie do Palestyny.
  http://telewidz.neon24.pl/post/99772,zbawienne-powstanie-warszawskie-i-jego-kapitulacja
  Slowiańska solidarność tak jak ostatnia polska jest raczej dobrą pożywką dla pasożytnictwa nawet rasowo obcego, potalmudystycznego lub jakichkolwiek pasozytniczych kabotynizmów z ostatnio modnym eurofolksdojczowskim
 • @Astra 10:42:15
  Zapomniałem się spytać...

  Nie uraziłem cię zbytnio moim rzeczowym podważeniem twoich "rewelacji" ?
  Wiem, że twoja "wrażliwość" operuje na "poziomach" dla mnie nieosiągalnych więc pytam ?...

  Jeśli poczułaś się urażona odkryciem twojej ignorancji to przykro mi. Psieplasiam...
  :D))))))))))))))))))
 • @AlexSailor 10:57:04
  To jedź tam rób ten niekoncesjonowany" biznes. Na Ukrainie, na Białorusi, w Rosji ...

  Zobaczysz, na czym polega ten "raj podatkowy". To co nie zapłacisz państwu, zapłacisz mafii. A jak pójdzie ci za dobrze, to stracisz firmę, a może i życie ...
 • Nie przyszedł, bo ci co obecnie rządzą Rosją
  ze słabymi nie gadają, ot prawda.
 • ------------ i TAK !! gotują nas od 966 r
  --JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWO w JUDEOPOLONII w ATAKU !!! na słowiaństwo

  -aktorzy spektaklu --PONIŻEJ !! - nie! nie chodzi o warzywa CHODZI o WAS !!! PSEUDOpolacy biorący udział w tej pozornej -KŁÓTNI

  http://www.youtube.com/watch?v=8WVHYUBURss
 • @ninanonimowa 12:56:54
  http://lubczasopismo.salon24.pl/antichristos44/post/507946,ofiary-z-ludzi-dla-bogow-israela-magia-i-kanibalism

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielki-terror-2013-09
 • @Ultima Thule 11:47:09
  Coś nie pasuje?
  Koncesji nie ma, podatki niskie, a tu nagle zauważasz pan mafię.
  Coś takiego. Niemożliwe.
  To sam wolny rynek i niskie podatki nie załatwiają sprawy?
  A gdzie w debilnych teoriach wolnego rynku i prywatyzacji uwzględniono mafię?
  I jak to się dzieje, że takie same mafie, tylko silniejsze, lepiej zorganizowane i wręcz organicznie połączone z władzą, które funkcjonują na zachodzie są dla pana niewidoczne???

  Spróbuj naruszyć ich monopole, rynki zbytu czy nie zapłacić haraczu.
  Nawet się kryć nie będą, tylko przyślą policję i wbrew wszelkim prawom pisanym, naturalnym, stanowionym przez siebie, teoriom wolnego rynku, zniszczą, a jak trzeba, to fizycznie.

  Obudź się człowieku!
 • @AlexSailor 13:35:10
  "Koncesji nie ma, podatki niskie"

  Koncesje są a podatki NIŻSZE niż u nas bo i społeczeństwo biedniejsze. Żerowisko dla mafii oficjalnych i nieoficjalnych znakomite. Nie pieprz o wolnym rynku w Rosji.
 • Hej, V kolumno!
  Nikt w Polsce nie czeka na żadnego cholernego ambasadora Rosji, kraju, który na przestrzeni lat wymordował i wymęczył miliony Polaków.
  Jak chcecie się pobawić z ruskim ambasadorem to go zaproście na flaszkę do klubu rusofila, ale nie mieszajcie w te debilizmy Polaków i Polski
 • @Muni 14:57:42
  //Hej, V kolumno! Nikt w Polsce nie czeka na żadnego cholernego ambasadora Rosji, kraju, który na przestrzeni lat wymordował i wymęczył miliony Polaków. Jak chcecie się pobawić z ruskim ambasadorem to go zaproście na flaszkę do klubu rusofila, ale nie mieszajcie w te debilizmy Polaków i Polski//

  - Dokładnie tak. Pomysł hołdu lennego Putinowi złożonego na ręce jego namiestnika - ruskiego ambasadora w Warszawie mógł zrodzić się tylko w jakiejś chorej głowie. Na szczęście Polscy Patrioci nie śpią i potrafią bronić Honoru i Polskiej Niepodległości przed kolaborantami i zdrajcami.
 • @Mind Service 15:05:56 - OSKARŻAJĄC PRAWYCH POLAKÓW O CHĘĆ ZŁOŻENIA HOŁDU LENNEGO ROSJI...
  popełnił Pan wielkie nadużycie moralne i intelektualne.
  Nie dość że się Pan nie zna na dyplomacji, to jeszcze jątrzy Pan między Polakami.
  Uczciwych ludzi nazwał Pan kolaborantami i zdrajcami, a durniów nie znających się na dyplomacji - patriotami.
  Pomieszanie z poplątaniem.
  Współczuję Pańskim Rodzicom. Pomyślał Pan co będzie jak sąsiadki zaczną Pańską Matkę wypytywać w sklepie gieesu o kolejne durnoty syna? Jak koledzy nie będą się chcieli z ojcem jabłcokiem podzielić? Jak mu powiedzą, żeby z nimi na jednej ławce pod sklepem nie siadał, wstydu wiosce nie przynosił?
 • @AlexSailor 13:35:10
  otóż Wolny Rynek to NIE JEST ANARCHIA !!!!

  Coś ci się chyba zdrowo porąbało w tej główce ...

  Wolny Rynek to ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY !!!

  Transakcja WOLNORYNKOWA to transakcja, na którą zgodę DOBROWOLNIE wyraziły OBIE STRONY transakcji !!!

  I dlatego jesteśmy przeciwni socjalizmowi, bo w socjalizmie jedna grupa ludzi OKRADA drugą grupę ludzi.

  I jest TAK SAMO ŹLE, gdy okradającymi są państwowi urzędnicy lub PRYWATNA MAFIA !!!!

  I dlatego Rosja to NIE JEST KRAJ WOLNORYNKOWY !!!!

  Bo na Wolnym Rynku wolno WSZYSTKO, CO JEST LEGALNE !!!, a nie po prostu "wszystko" !!!

  JASNE !!!???
 • @Eugeniusz Sendecki 15:19:38
  //Współczuję Pańskim Rodzicom. Pomyślał Pan co będzie jak sąsiadki zaczną Pańską Matkę wypytywać w sklepie gieesu o kolejne durnoty syna? Jak koledzy nie będą się chcieli z ojcem jabłcokiem podzielić? Jak mu powiedzą, żeby z nimi na jednej ławce pod sklepem nie siadał, wstydu wiosce nie przynosił?//

  - Piękna personalna wycieczka. Jak zwykle z braku argumentów i bezsilności. Co reprezentuje sobą osoba wypisująca bzdury w formie inwektyw, chyba nietrudno ocenić. Ale miło obserwować kompromitowanie się takich indywiduów.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:19:38
  Przyglądam się tej rozmowie i nie rozumiem jej mowy.
  Czy nie lepiej jest spotkać się i wyjaśnić niejasności bezpośrednio w miejsce niejasnej, tchórzliwej eskalacji wiadomych zarzutów, pomówień etc?

  Pozdrawiam :)

  mci
 • @Mind Service 15:28:45
  "Jak zwykle z braku argumentów i bezsilności."

  A na jakim poziomie jest twoja bezsilność i brak argumentów ?

  U mnie na wsi na takich jak ty mówią "walet pik". Oczywiście używając regionalizmów.
 • @DelfInn 15:28:52
  A jak mozna się spotkac z taką trollską zjawą jak Mendzia Usługowa ?

  Toć on pociesza się, że jest "anonimowy" i może sobie popluć do woli.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:19:38
  Nie chce mi się wdawać w te słowne bijatyki - to bez sensu.

  Natomiast - idea dyskusji tematycznej - jest cenna.
  Czy taka "dyskusja"może odbywać się przy pomniku Dmowskiego?
  Na pewno - NIE.
  W takich eventach ambasadorom nie wypada uczestniczyć!!!
  To dyshonor dla kraju, który reprezentują.

  Gdyby jednak znalazły się środowiska zdolne zorganizować dyskusję na ten temat - to zapewne obecność przedstawicieli ambasady byłaby celowa.
  Tyle,że nie na tematy historyczne, ale np.:

  "Żyjemy w czasach przełomu. Kształtują się nowe idee cywilizacyjne. Jakie są warunki minimalne ułożenia poprawnych stosunków między naszymi Narodami?"
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:06:08
  Pewnie nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale Dmowski nie przeszedł na poziom myślenia cywilizacyjnego :)

  Oznacza to, że Dmowski na Wojtasie i CePowni się nie poznał. Proponuję naprawić ten błąd i myśli Dmowskiego na nowo zredefiniować. Po Dekalogu, Ewangelii, Konecznym aż się prosi aby podjąć to wyzwanie, które tylko Wojtas może udźwignąć :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:06:08 - NIE PRZESADZAJMY, SPOTKANIE BYŁO WYSTARCZAJĄCO DOBRZE PRZYGOTOWANE.
  Przede wszystkim - miałem naładowaną baterię i wolne miejsce w pamięci kamery. To jest kluczowa sprawa - żeby spotkanie z ambasadorem miało odpowiedni wymiar informacyjny.
  Była na miejscu policja, która się również bardzo w porządku zachowała, jak się funkcjonariusze dowiedzieli, że się spodziewamy Pana Ambasadora - natychmiast się zmobilizowali i dosłali dodatkowy radiowóz. Z racji, że spotkanie było nieformalne - poprosili, żeby w jednym miejscu nie stało więcej niż 15 osób. Ze względów bezpieczeństwa i dla zachowania formalności, bo specjalnie nie zgłaszałem zgromadzenia. Sceneria przy pomniku jest bardzo odpowiednia do improwizowanych, krótkich wystąpień o charakterze historycznym.
 • @lancelot 16:40:10
  "Nareszcie ktos się przyznał, że jest ze WSI, no, no niespodziewałem się aż takiej odwagi ,)"

  Nie popisuj się głupotą.
  Miałem cię za poważnego faceta.
 • --------
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=8845
 • @SpiritoLibero 11:32:40
  //Nie uraziłem cię zbytnio moim rzeczowym podważeniem twoich "rewelacji" ?// hahhaha nie "psieplasiaj" i wsadź sobie te włoskie dane....
  Dane które podałam pochodzą od Andrieja Juriewicza, wicedyrektora Rosyjskiej Akademii Nauk i zostały udzielone ruskiej gazecie, że była o tym informacja na onecie ? to co pogodę też mam czytać na neonie hahahhahaha....
  Niom... naprawdę, zaprzeczać ruskiemu naukowcowi ?
  To jak wy chcecie się bratać z tym narodem hę ?
 • @Astra 20:14:06
  "... i wsadź sobie te włoskie dane...."

  Powołują sie na raport ONZ a ty na jakiegoś ruskiego naukowca. Pewnie sprzedajnej "swołoczy".
  Nie czujesz obżydzenia ?... :D)))

  Tu masz cytowany raport na oficjalnej stronie United Nations Office on Drugs and Crime (agenda ONZ) :
  http://www.unodc.org/documents/data-and-analysis/statistics/Homicide/Globa_study_on_homicide_2011_web.pdf

  Tylko jest mały problem... Jest w całosci po angielsku a ty jak się zdaje znasz jedynie rosyjski :)))
 • @SpiritoLibero 20:34:05
  Posłuchaj mnie mądralo. Raport dotyczy Rosjan i jest przez nich napisany. Pisze o narastajej agresji wśród nich. Ale do ciebie to nie dociera, będziesz ich bronił, bo z nimi poczuwasz sie we wspólnocie słowiańskiej ?
  Twoja sprawa, dla mnie to swołocz. Może się zdarzyć, że jak tak dalej pójdzie, to przekonasz się o tym na własnej skórze.
  Rosyjski znam bardzo dobrze, jak wiesz znać język wroga to połowa zwycięstwa :)
  Znam również francuski, ale to w sumie nie Twoja sprawa...
 • @Astra 21:01:37
  No skoro dla ciebie "ruska swołocz" jest autorytetem to bardzo przepraszam :)))

  A może ty ruski szpion jesteś ? Starasz się nam obżydzić Rosję i Rosjan, żeby mieli pretekst na nas napaść ?...
  Żydzi tak np. robią. Podkładają np. sami bombę w synagodze, żeby móc krzyczeć ajwaj! antysemici!
  (Na fakcie - 1950 roku wysadzili dwie synagogi w Bagdadzie, żeby "zachęcić" do wyjazdu z Iraku)

  Francuski... Wow... To ty kształcona LaLuna jesteś :)
  Jestem pod wrażeniem, naprawdę! (i bez ironi :D)))))))))))
 • @SpiritoLibero 21:25:59
  Nie kombinuj i popraw się z polskiego, bo włoski włoskim, ale po polsku pisanko ... cieniutko...
  To jest moje zdanie dla tej nacji... że swołocz.

  //Starasz się nam obżydzić Rosję i Rosjan, żeby mieli pretekst na nas napaść ?...//
  Z logiką też cieniutko.. hahhahaha to jak ja obrzydzę Rosję, to nas napadną ? hahhahhaa spirito daj na luz ... hahahaha
 • @Astra 21:54:57
  Subcio ! Będziesz mi udzielać korepetycji z polskiego ?
  Plisss...

  (jeśli masz na myśli "obżydzenie" to pociesz się - celowe :D))))
  Ale jak coś znajdziesz to wal śmiało, ja się nie obrażę. Dla mnie zawsze najważniejsza była treść. Chociaż na maturze na 8 stron zrobiłem tylko jeden błąd. Interpunkcyjny :) No ale starzejemy sie...

  "To jest moje zdanie dla tej nacji... że swołocz.'

  Pozwolę sobie zauważyć, że bardzo nieładnie tak generalizować.
  Jeśli jakiś Rosjanin zostanie okradziony przez, dajmy na to, prostytutkę Polkę. To ma prawo mówić, że wszystkie Polki to prostytutki i do tego złodziejki ?
  Zastanów się.
 • @AlexSailor 10:50:13
  Uwielbiam ten rozpaczliwy kwik Kałmuków ! Historii to mnie baranie nie musisz uczyć, bo moja rodzina dostatecznie jej na własnej skórze doświadczyła i rzewne opowiastki o dobroczynnym wpływie Rosji zasługują w najlepszym razie na splunięcie takiemu indywiduum co je głosi w pysk. A w kwestii twojego wycia na mój wpis, to poczytaj sobie tłuku o elekcji Poniatowskiego, Czartoryskich i ruskich pułkach, które czuły się w Rzeczypospolitej jak u siebie od początku 'panowania' tej żałosnej kanalii i jej protektorów uważających się za szczerych 'patryjotów'.
 • @SpiritoLibero 22:17:39
  Nieładnie generalizować mówisz?
  No to sam się zastanów .... a błędy robisz często :))))
 • @Astra 22:37:30
  Już ci mówiłem, że mnie interesuje treść... Pusty tekst napisany bez jednego nawet błędu jest cały czas pusty. Ale powtarzam, jak coś zauważysz to melduj :)

  "No to sam się zastanów " A nad czym? Tu wszystko jest jasne.
  Jeśli istnieją nacje składające się z samych "swołoczy" to pewnie są inne złożone z samych poczciwych ludzi. Potrafisz wymienić choć jedną czy będziesz dalej brnąć ?
 • @Mind Service 15:05:56
  Dziwi mnie fakt tak bezczelnie otwartej pro-rosyjskiej agitacji, coś, czego nawet pogrobowcy komuny PRLu wstydziliby się jeszcze kilka lat temu. To agitowanie przybiera formy wręcz namolnie prymitywne, jakby tym ludziom zrobili pranie mózgów? Do czego, po co im ta Rosja?
  http://xiezyc.blogspot.com/2013/12/po-co-nam-ta-rosja.html
 • @Muni 02:09:28
  //Dziwi mnie fakt tak bezczelnie otwartej pro-rosyjskiej agitacji, coś, czego nawet pogrobowcy komuny PRLu wstydziliby się jeszcze kilka lat temu. To agitowanie przybiera formy wręcz namolnie prymitywne, jakby tym ludziom zrobili pranie mózgów? Do czego, po co im ta Rosja? //

  - Cóż, to pewnie jest prymitywna ale skuteczna akcja dzielenia i sklocania Narodowców i ich potencjalnych wyborców.
 • @Muni 02:09:28 - AGITOWANIE PRZECIWKO ŁUKASZENCE TO JĄDROWA ZAGŁADA POLAKÓW
  Przeczytałem durny tekst "Po co nam ta Rosja?" podpisany przez anonimowego oficera frontu ideologicznego o pseudonimie "Muni"
  Zagrzewanie do wyniszczającej Polskę wojny napastniczej na drugie państwo słowiańskie, rzekomo w celu odzyskania Grodna - jest aktem pro-WASP-owskiego antypolonizmu. Pan o WASP-owskobrzmiącym pseudonimie nawiązującym do słowa angielskiego "moon"-księżyc przecież musi wiedzieć, że armia białoruska jest uzbrojona w broń jądrową i że armia polska nie ma w starciu z nią żadnych szans.
  Pan "Muni" chce nas wysadzić w powietrze. Wysłać na Księżyc. Ciekawe...
  ==========
  A oto ten tekst. Typowy przykład WASP-owskiej i masońskiej manipulacji antypolskiej;
  [[ Po co nam ta Rosja?
  Ostatnio nasiliła się sponsorowana przez ruską ambasadę akcja "słowianofilstwa", która polega na wypisywaniu w internecie (i nie tylko) lizusowskich w stosunku do Rosji andronów. Głupota ludków, która wygląda na zaraźliwą, ogarnęła nawet słynny RAŚ, który wysmolił wiernopoddańczy manifest do kierownika Rosji. Przy okazji, należy powiedzieć, że to definitywnie przesądza kwestię przynależności narodowej Ślązaków z RAŚ, Niemcy by czegoś tak durnego nie wykonali, nie raz kumali się z ruskimi, ale ZAWSZE na zasadzie równości. No, to przynajmniej mamy to z głowy, ale wróćmy do tematu.
  Rusofile (niektórzy udają "białoruso-", ale to takie okruchy dla kolorytu) wieszczą zagładę świata zachodniego, rozrywając szaty z powodu, Halloween, Walentynek i ogólnego spedalenia (wolno tak?) krajów Unii, proponując w zamian czystość słowiańskich poranków, lekki mrozik Workuty i ładne słowiańskie cyce, nie mówiąc o tańszym gazie, szprotkach i czymś tam jeszcze. No i to ma być stabilizacja, tradycja i ład.
  No i mamy ład i stabilizację. W jednym tylko Stalingradzie, który się Niemcom nie dał wypieprzają ludzi w powietrze jak pacynki! Ruski bezradne. No, oczywiście, kogoś wytypują i rozwalą, bo to się musi tak stać, ale wiedzą już (i niektórzy z nas też) że są bezradni! Co za policzek, co za afront... Akurat tam! Nawet nasze merdia nie piszą dokładnie (tak, tak, smsy) co jest grane, tylko tytuły brzmią: "Drugi zamach w... Rosji". No tak, w Rosji. Haha.
  I co teraz będą nam oferować Rusofile? Wakacje nad Irtyszem? Wizyty w cerkwiach? No bo cyce rozprysły się na ścianach autobusów i stacji metra...
  W co nas chcą wpakować ci idioci, a jest ich całe mrowie; dawny "Nowy Ekran" był nimi zasypany jak Szarik pchłami, teraz lokują się głównie w moczarowskim Neonie24, ale i na 3-im Obiegu troszkę jest, jak i innych "prawicowych" portalach.
  Szczypta optymizmu? No pewnie! Im gorzej, tym lepiej! Niech się Ruscy zajmą Dagestanem, Baszkirią, Chińczykami w Syberii; mniej będą mieć pary na naszym froncie. A kto wie, jak dostaną raz, drugi, trzeci baty, to może się okazać, że część Ukrainy chce wejść do Europy, przy naszej "pomocy". Oni już mają dość prymitywu! To samo z Łukaszenkową Białorusią, dopóki Ruscy stoją z czołgami, są ważni. Ale jak ich nie będzie, to ktoś powienin zapytać pana Łukaszenki - hej, to kiedy bratku zwrócisz Grodno? No, ale to temat na inne rozważania.
  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014!
  Autor: Muni o 01:17 ]]
 • @Eugeniusz Sendecki 06:23:43
  WASPowska Panie Doktorze Sendecki ?

  Chyba myli sie Pan w ocenie. To syjonistyczna albo ta w jeszcze gorszej postaci - neokonska. WASPowie w USA stracili pozycje wlaśnie na rzecz neokonów - szowinistyczne mendy, które przewyższają nawet nazistów i są inspiratorami większości ostatnich wojen prowadzonych przez USA w imieniu i interesie koczowników.
  Tu na portalu mamy dość silną reprezentację tej swołoczy. zaglądają nawet do Pana na blog. A zwłaszcza do Pana bo nie mogą znieść, że Polacy podnoszą głowę i nie dają się już wodzić za nos eskimosom.
  Nie ma sensu ich usuwać - niech będą świadectwem zagrożeń dla nieświadomej gawiedzi.
 • @Eugeniusz Sendecki 06:23:43
  Wszystko ma jednak korzenie w czasach prezydentury Regana.


  Pewna grupa, którą z czasem zaczęto nazywać "neokonserwatystami",
  podjęła strategiczną decyzję by "zdobyć" Partię Republikańską, doczepione do niej instytucje i think tanki. Mimo, że dla neokonów, składających się głownie z trockistów, bliżej było do Demokratów, których zawsze popierali to dostrzegli jednak w republikanach pewne cechy, wyjątkowo interesujace dla realizacji ich celów.


  Pieniądze - Regan bezwarunkowo popieral wielki biznes i międzynarodowe korporacje. Twierdził wręcz, że "rząd jest problemem". Dla niego najważniejsza była "wolnosc" dzięki której bogacili sie bankierzy i spekulanci.
  Kompleks przemysłowo - militarny, który Regan popierał i rozwiazywanie wszelkich interesów zagranicznych USA przy użyciu siły. Zwłaszcza to podobało sie trockistom przefarbowanym na "neokonserwatystów".


  Bezprawie - Regan nie przejmował się prawem, zwlaszcza miedzynarodowym. Oczywiście gdy przepisy tego prawa były w danej sytuacji sprzyjające polityce USA to podkreślało sie to bardzo glośno. Jesli nie, to bez skrupułów łamano wszelkie normy.


  Arogancja - Pod rzadami Regana arogancja imperialna USA osiagnęła swoje apogeum. Nie były już jedynie "liderem wolnego świata", które broniło planetę przed "Imperium Zła" lecz także społeczeństwem wyjątkowym i lepszym od reszty rodzaju ludzkiego.
  Regan, który podobnie jak inni prezydenci amerykańscy, cieszył sie ogromnym poparciem różnych grup protestanckich stworzył dość absurdalny system świeckiego mesjanizmu, graniczacego z ksenofobią i rasizmem.


  Z czym moze sie kojarzyć taki zespół przymiotów?
  Oczywiście z izraelskim syjonizmem.


  Nastąpil dwudziestoletni okres "syjonizacji" USA, który zakończyl sie wielkim wydarzeniem - 11 września jako pretekst do wielkiej wojny z nowo wykreowanym wrogiem, "islamsko-faszystowskim terrorem".
  Pozwolilo to na usprawiedliwienie światowej wojny z rzeczonym "terroryzmem", pozbawienie społeczeństwa wielu swobód i, co najważniejsze, bezwarunkowe poparcie dla Izraela.
  Ofiarami tych zmian byli oczywiscie ci, którzy stracili, starzy, dobrzy WASP. Stracili oni całkowicie kontrolę nad polityką zagraniczną i dużą część kontroli nad wewnętrzną. Maksymalne jednak wplywy osiegnęli neokoni za prezydentury Georga W. Busha, który wyciął wszystkich "anglosasów" obsadzając wszystkie strategiczne stanowiska w rzadzie, Pentagonie i CIA neokonami. Doprowadzili oni błyskawicznie do eskalacji przemocy na całym świecie co zaowocowało wzrastajacą niechecią a nawet nienawiścia do USA.
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/102083,rusofobia-skad-sie-bierze
 • @SpiritoLibero 06:59:54 - DZISIAJ WASP-OSTWO TO WŁAŚNIE BIAŁA, MASOŃSKA SFERA ODDZIAŁYWANIA SATANISTÓW-SYJONISTÓW
  Sam bardzo dobrze powyżej Pan opisał - że stare środowiska WASP-owskie, onegdaj w jakiś sposób chrześcijańskie, dzisiaj wprost służą syjonizmowi i to temu najgorszemu, o powiązaniach satanistycznych i sowieckich.
  To jest kwestia rozpoznania, o co chodzi w WASP-ostwie? Otóż jest to agentura mossadu od kilkuset lat działająca. Proszę zwrócić uwagę - co to są tzw. "kościoły protestanckie"? Ano - są to zbłąkane owieczki z Kościoła Katolickiego, które gdzieś kiedyś - w ciągu ostatnich siedmiuset lat napotkały fałszywych proroków, którzy je usidlili, spacyfikowali i utrzymują dotąd w sprzeciwie wobec Papieża. Taki jest źródłosłów słowa "protestant" - oznacza coś w rodzaju "antykatolik", lub "wróg papieża". Spotkałem onegdaj specjalistę ze Służb Watykańskich (Ojciec Krąpiec) który mi powiedział - że WASP-owie to element wielowiekowego planu walki z Kościołem Świętym. Że obecnie (mówił mi to około roku 1995-tego) agentura żydowska spenetrowała tak dokładnie kościoły protestanckie, że właściwie protestantyzm nie istnieje już jako chrześcijaństwo, lecz jako krypto-, lub wprost syjonizm.
  Kochany, niech Pan zapomni o chrześcijanach w USA, którzy nie byli by prawosławni, albo katoliccy. Nie ma takiego czegoś już.
  Wielu naiwnych katolików polskich myśli, że istnieje coś takiego jak wolny, protestancki świat, gdzie wolno być człowiekiem białym, bogatym i chrześcijaninem. Że ten Świat to jest Wielka Brytania, USA i pozostałe kraje protestanckie. Serio, ludzie tak jeszcze myślą. Taki przesąd mają, biedacy.
  Niech Pan tak nie myśli. Bo się Szanowny Pan bardzo sparzy.
 • @Eugeniusz Sendecki 07:21:56
  Zgoda Panie Doktorze.
  Ale trzeba głosno i często o tym mówić bo naród nieświadomy i łatwo daje się oszukiwać.
  NEon24.pl jako naprawdę wolne medium (kto wie czy nie jedyne takie w Polsce) szczególnie narażony jest na desanty różnej maści syjonistycznych popaprańców, dla których wolny Polak to zagrożenie a wręcz obelga.
  Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę.
 • @Eugeniusz Sendecki 07:21:56
  Naszła mnie jeszcze taka refleksja...
  otoz prawdziwi polscy patrioci nie boją i nie wstydzą sie występować pod własnym nazwiskiem i pokazywać twarzy.

  A różne mendy usługowe pracujące dla wroga to w 99,99% parszywe anonimy. wiedzą bowiem, że ich los byłby marny no i wstyd dla rodziny.
  Kto by im podał rękę ?

  "Jezus powiedział do tłumów: Nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncem ani nie stawia pod łóżkiem; lecz stawia na świeczniku, aby widzieli światło ci, którzy wchodzą. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło"
  (Łk 8,16-18)
 • @SpiritoLibero 07:49:17
  Panowie Polacy, skoro wam Grodno śmierdzi, bo macie pełne gacie kupy z lęku przed Łukaszenką, to oddajcie braciom Słowianom Białystok i Łomżę! W końcu po co nam one? I tak wkrótce wrócimy do matuszki Rassiji gdzie w religijno-średniowiecznym raju będziemy robić koszyki z łyka i robić za mięso armatnie na Kaukazie. A jak się postaramy, to może nie wyślą na Workutę. Chyba nie myślicie idioci, że z racji wchłonięcia do Rosji Polska coś może uzyskać? CO??? Ze wschodu nie przychodzi postęp.
  Widziałem już wiele odmian propagandy: sprytną, chamską, przewrotną, dyskretną, namolną, ale tak głupiej i archaicznej nie widziałem dawno.
  Nikt to wojny z Białorusią nie nawołuje, chodzi o nacisk na nich, oraz o sprawiedliwość. Prędzej, czy później na wschodzie i tak zacznie się zawierucha. Grodno JEST polskie i mam gdzieś ile bomb, czy buraków w piwnicy ma Łukaszenko.
 • @Muni 11:25:05 - TO SAM PAN WŁAŚNIE GROZI I ZACHĘCA DO WOJNY NAPASTNICZEJ!
  Panie "Muni"
  Panu się wszystko miesza. Sam Szanowny Pan nie wie - co i kiedy napisał? Przecież to Pan wątłe mięśnie napręża i udaje huzara, wręcz męża! Samemu Panu Prezydentowi Łukaszence Pan groził na swoim blogu. Może Pan grozić w swoim imieniu - że Pan od Białorusi Grodno oderwie, ale w moim, Sendeckiego - niech Pan tego nie czyni, bo ja Panu nie pozwoliłem.
  Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:33:08
  Pan może pozwolić komuś, lub nie, zaorać pana zagon, ale GRODNO nie jest, nie było i nie będzie pańskie. Pani nie ma żadnych uprawnień do dysponowania terytorium Polski. Grodno nie jest żadną Białorusią choćby dlatego, że coś pod taką nazwą istnieje od kilkuset lat PO powstaniu Grodna. A jeżeli pan w swym wielkim strachu uważa, że A.Ł. dysponuje bronią jądrową, to niech pan najlepiej przeprowadzi się do Mińska, tam chyba nie uderzy?
  Swoją drogą, myśleć, że Rosja pozwoli posiadać i dysponować bronią jądrową jakiemuś czereśniakowi z kołchozu... Wiem, wiem, wy płakaliście na Sztirlitzu, wy macie inne głowy, haha.
 • @night rat 22:01:15
  Dużo jeszcze nauki przed tobą, młody czlowieku.

  Ale próbuj, staraj się a efekty jakieś w końcu przyjdą.
 • @night rat 22:07:59
  "stąd- są patrioci a ci bez ogłaszania nazwisk to mendy?"

  To ty tak powiedziałeś.
 • @Muni 02:45:09
  Dlaczego przemycasz w komentarzu niechlubny skrót rzadzącej partii?
  Jesteś kryptotuskowcem ?
 • @SpiritoLibero 13:15:26 - ZAUWAŻYŁ SZANOWNY PANE, ŻE AOFI "MUNI" WPROWADZA NAS W BŁĄD...
  w temacie białoruskiego arsenału jądrowego? Onegdaj pisałem o tym ,ze dzięki białoruskiej broni atomowej mamy pokój w Środkowej Europie, a ten - nie doczytał. Nieoczytany. Przykre.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:52:59
  Byt wirtualny pt "Muni" to taka bardziej chamska wersja Mendzi Usługowej. Tak samo ograniczony poleceniami.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:52:59
  Panie Gieniu, a co pan wie o białoruskiej broni atomowej? Polerował pan głowice?
  Białoruś nie ma żadnej broni jądrowej, bo nikt by takiemu tłukowi jej nie dał.
  Rosja ma. A że może sobie wejść i wyjść z Białorusi kiedy chce, to już inna sprawa.

  Bardzo was swędzi mózg z powodu polskości Grodna? No, to macie problem, ruskie bukaszki.
 • @SpiritoLibero 23:56:43
  Spirito wypito, co to znaczy "ograniczony poleceniami", ty mój rosyjski bycie usługowy?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej