Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Z KRZYŻEM PRZECIWKO HARACZOWI, W OBRONIE PRAWDY HISTORYCZNEJ I POLSKIEGO TERYTORIUM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Narodowy opór w obronie prawdy, że największy w XX-wieku był holokaust Słowian, przeciwko haraczowi za holokaust Żydów narzucanemu polskiemu podatnikowi i w obronie polskiego terytorium przed nielegalnym zebraniem nie-polskiego parlamentu.

04 stycznia 2014, Marki koło Warszawy. Gościmy w domu Hieronima Tokarskiego, nestora patriotów polskich na tym terenie. Hieronim zaprosił nas w ważnej sprawie, ponieważ zbliża się planowany termin nielegalnego, wbrew polskiej konstytucji zorganizowanego posiedzenia parlamentu izraelskiego na naszym terenie narodowym. Na szyi polskiego podatnika zaciska się dodatkowa pętla - tj. uchwalenie haraczu, który ma zapłacić międzynarodowym hochsztaplerom za Holokaust Żydów, którego przecież my, Polacy nie popełniliśmy. Kazimierz Świtoń, dzielny obrońca Krzyża na Żwirowisku wraz z Ryszardem, swoim synem zainicjował narodowy opór przeciwko fałszowaniu prawdy historycznej, w obronie prawdy, że największy w XX-wieku był Holokaust Słowian, przeciwko niesłusznemu haraczowi za holokaust narzucanemu polskiemu podatnikowi i w obronie polskiego terytorium przed nielegalnym zebraniem nie-polskiego parlamentu. Bezpośrednim bodźcem do inicjatywy Kazimierza Świtonia była wiadomość, że na czas wizyty Knesetu Krzyż Papieski ze Żwirowiska ma być usunięty pod pretekstem, że niby Żwirowisko było w zupełnie innym miejscu. Postanowiliśmy zatem, że zabierzemy ze sobą Krzyże, pojedziemy do Oświęcimia już 26-go stycznia 2014 (niedziela) i przez co najmniej dwa dni będziemy pikietowali i przed obozem, i na ulicach miasta - żeby jednoznacznie zaprotestować przeciwko wrogim działaniom, kłamstwom i wyzyskowi.

Uradziliśmy również, że już 18-go stycznia 2014 (sobota) w Warszawie odbędzie się robocze zebranie przygotowawcze dla Polaków współpracujących z naszą inicjatywą, żeby w dniach 26 i 27 stycznia 2014 (niedziela i poniedziałek) przybyć dobrze przygotowanymi do Oświęcimia aby tam sprawnie zaprotestować i stawiać legalny opór przeciwko antypolonizmowi, w obronie prawdy historycznej i polskiego podatnika. Telefon kontaktowy do Kazimierza i Ryszarda Świtonia: +48602842174.

a oto filmowa relacja ze spotkania w Markach;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @night rat 05:37:18
  Co innego wizyty dyplomatyczne, lub incognito - a co innego oficjalne obrady parlamentu na nie swoim terytorium. Jest to złamanie polskiej konstytucji, która stanowi, że w Państwie Polskim naród polski - obywatele RP jest suwerenem.
 • @ranger 06:22:43 - PAN KŁAMIE. PAŃSKI WPIS ZOSTAŁ ZARCHIWIZOWANY I JEST DOWODEM.
  1) Dlaczego Szanowny Pan ukrywa, że Kneset zamierza odbyć formalne posiedzenie na terenie Oświęcimia? Przecież o "największej zagranicznej sesji" izraelskiego parlamentu informacje podaje TVN-24.
  Tutaj jest link do informacji TVN-owskich;
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kneset-chce-sie-zebrac-w-polsce-historyczne-wydarzenie-w-auschwitz,362333.html
  Cytuję:
  [[Kneset chce zorganizować w Polsce największą zagraniczną sesję w historii. Styczniowa, 69. rocznica wyzwolenia utworzonego przez Niemców nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, stałaby się dzięki temu rocznicą wyjątkową. Do Polski chce przyjechać ponad połowa izraelskich posłów i szereg ministrów. Będą im towarzyszyć ocaleli z Holokaustu. Wyjątkowe wydarzenie ma symbolicznie spinać tragedię Holokaustu i "zrodzone z jego popiołów" państwo Izrael, oraz zwracać uwagę na "niepokojący wzrost antysemityzmu" w Europie.]]
  A zatem kłamie Pan, Szanowny Panie o pseudonimie "ranger". Ewidentnie.
  2)
  Obecność więźniów w rocznicę wyzwolenia obozu niemieckiego jest oczywista, przeciwko niej nie protestujemy. Niech Pan nie przysłania obecnością więźniów politycznej akcji o ostrzu antypolskim. Niech Pan nie udaje głupa w sprawie największego w XX-tym wieku holokaustu, czyli holokaustu Słowian. Niech Pan nie cenzuruje sprawy haraczu za holokaust. Polacy nie są winni żadnemu narodowi ani kopiejki!
  3)
  Niech mnie Pan nie zastrasza jakimiś rzekomymi wypowiedziami Palikota na YouTubie. Niech się Pan zwróci do biura poselskiego Pana Posła Palikota o informacje - gdzie i kiedy doniósł na mnie do prokuratury? Niech Pan poprosi o sygnaturę sprawy, jeżeli coś miało miejsce. Niech Pan nie będzie śmieszny.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 06:07:01 - Nie klej durnia :)
  Czy pan Sendecki wie, ze 27 stycznia, w rocznice wyzwolenia obozu koncentracyjnego beda obecni wiezniowie Oswiecima? Ten dzien bedzie dniem ceremonii, dniem pelnym emocji dla wiezniow ktorzy przezyli, to bedzie dzien pamieci o zamordowanych w Auschwitz-Birkenau. W delegacji z Izraela bedzie wiecej niz 60 czlonkow parlamentu, beda zyjacy wiezniowie Oswiecimia z calego swiata, a z kazda godzina jest ich coraz mniej, a wiec bedzie to uhonorowanie zyjacych i pamiec o tych ktorych juz nie ma. Na koniec, dlaczego pan publicznie robi z siebie mlotka i mowi o posiedzeniu parlamentu, przeciez to nieprawda. Dlaczego mowi pan o konstytucji skoro jasne jest, ze zachowuje sie pan jak cep. Czy pan przestanie publicznie w mediach kompromitowac Polske i Polakow? Kiedys niejaki Palikot obiecal w wywiadzie (YouTube), ze "dobierze sie panu do skory" prywatnie, prawnie, zeby sprawiedliwosci stalo sie zadosc. Prawda czy nieprawda, ze tak powiedzial?
  nadużycie link skomentuj usuń ranger 06.01.2014 06:22:43
 • @night rat 05:37:18
  "a co nielegalnego w tym, że obcokrajowcy sobie poobradują?"

  Ignorancja to jednak choroba nieuleczalna.
 • @ranger 07:22:29
  "Kneset juz dawno oficjalnie zaprzeczyl, ze cos takiego ma byc w Polsce"

  Bo wiedzą, że to nielegalne.

  Też się załapiesz do delegacji, rendżer ?
  Pomacham ci na trasie przejazdu.
 • @AnnaP 08:02:46 - PANI ANIU, NIEPOTREBNIE PANI WŁĄCZA WĄTEK RASISTOWSKI
  Przecież brzydcy ludzie też mogą się nawrócić. No i poza tym każdy z nas kiedyś będzie stary i brzydki, niestety.
  Proponuję żeby skupić się na czterech punktach - ewidentnie dotyczących Polski i Polaków, albo przynajmniej niektórych z tych czterech;
  1) Obrona Krzyża. Bo Polakom zabitym w obozie - Krzyż się należy. ALe nie tylko. Chodzi nam o powrót Krzyża do Korony Orła w godle państwowym.
  2) Powiedzieć prawdę, że holokaust Słowian w XX-tym wieku był większy niż holokaust Żydów. Tu nie chodzi o targowanie się, ale o prawdę historyczną i elementarną sprawiedliwość. Dzisiaj polskie dzieci i młodzież w szkołach i cała polska opinia publiczna są epatowane męczeństwem żydowskim, a nie są informowane o tym, ze Słowian w XX-tym wieku komuniści i naziści wymordowali kilka razy więcej.
  3) Sprzeciwić się obradom na terytorium polskim obcego parlamentu. Nie chodzi o wrogość wobec Żydów. Chodzi o suwerenność narodową.
  4) Sprzeciwić się projektowi obciążenia polskiego podatnika podatkiem na rzecz innego narodu. Chodzi o jednoznaczny sprzeciw wobec haraczu za holokaust.
  ==========
  Proszę sobie wybrać punkty, w których jest Pani z nami zgodna, porozumieć się z Ryszardem Świtoniem i dołączyć.
  :)
 • @ranger 07:53:35
  Jak podoba im się taka scenografia to dlaczego nie zbudują sobie kilka baraków u siebie ?
  Te w Oświęcimiu to i tak podróby.
  Albo niech jadą do Gazy. Maja KL u siebie. Największy na świecie.
 • @SpiritoLibero 08:25:00 - SPOKOJNIE, NIE IDŹMY ZA DALEKO.
  Żydzi mają prawo przyjeżdżać do obozu-muzeum i oddawać hołd swoim Zmarłym. Jako chrześcijanie mamy nakaz od Boga, żeby im to umożliwić. Owszem, jest poważny problem, bo jest jakaś tajna umowa, że do KL Auschwitz są przywożeni rekruci armii izraelskiej i są czegoś uczeni po hebrajsku. Polskie ministerstwo edukacji narodowej nie wie - czego oni tam się uczą? To jest niesłychane, że ktoś czegoś kogoś naucza na naszym terytorium bez kontroli polskich organów właściwych i uprawnionych. Przewodnicy żydowscy winni monitorować swoje wystąpienia i teksty w formie audio i tekstowej przedstawiać co jakiś czas do oceny polskiego urzędnika. To jest kolejna sprawa, której nie możemy odpuścić. Istnieje podejrzenie, że nauczane są tam treści niezgodne z polską konstytucją, to znaczy - że zachodzi do wzywania do wojny napastniczej, waśni narodowościowych albo stosowania mowy nienawiści. Tym się powinna polska prokuratura zainteresować.
 • @AnnaP 08:33:03 TEKSTY NIKANDERA SĄ BARDZO CENNE ALE...
  - Czy Pan "Nikander" będzie 26-go i 27-go stycznia w Oświęcimiu? Czy wesprze w jakiś sposób KONKRETNIE naszą oddolną inicjatywę? Nie chcę się wymądrzać. Po prostu oczekuję działań.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:37:20
  Nie mam Panie Doktorze Sendecki nic przeciwko odwiedzinom w Oświecimiu. nie zgadzam sie jedynie na instrumentalne traktowanie tego miejsca.
  Należy pamiętać, że przez 2 lata to Polacy byli głównie więźniami KL Aushwitz.
  Żydów wtedy tam nie było.
 • @ranger 07:53:35
  Poedukuj się.
  Tam są dopiero kandydaci na Ogrodową 8

  http://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o

  Wszystkim polecam ten film. Żeby zrozumieć żydowską hucpę.
 • @SpiritoLibero 09:04:58 - BYLI, BYLI. TO JEST NIESTETY FAKT, KTÓRY WIEM OD PREZESA KOBYLAŃSKIEGO.
  Do mniej więcej lata roku 1941-go (czas napaści niemieckiej na Sowiety) Żydzi stanowili najliczniejszą grupę wśród więźniów funkcyjnych. Niemcy zlecali im bicie i zabijanie Polaków.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:09:06
  Nie no, zgoda.

  Funkcję kapo obozowego najczęściej pełnili żydzi. Ale to była "elita".

  Ja miałem na myśli zwykłych więźniów.
 • @ranger 07:53:35
  Errata

  Miało być "Tworki". Nie Ogrodowa 8.
 • @ranger 08:53:14
  Izaak Greenbaum, jeden z działaczy Agencji Żydowskiej wyraził się o Żydach, którzy nie popierali syjonizmu i nie chcieli emigrować do Palestyny: „Jedna krowa w Palestynie jest warta więcej niż wszyscy Żydzi w Europie”, i jeszcze: „Jeśli spytalibyście mnie > Ja już raz powiedziałem NIE! I powtarzam NIE!” (wystąpienie przed Syjonistyczną Radą Wykonawczą, 18 luty 1943).

  Stephen Wise, działacz syjonistyczny, Amerykanin i doradca Roosvelta w grudniu 1942 roku, powiedział: „Od kilku miesięcy otrzymuję kablogramy z poufnymi informacjami o tych rzeczach. Udało mi się, razem z szefami innych organizacji żydowskich sprawić, by nie dostały się do prasy. (Eliyhu Matzozky, The Responses of American Jewry and its Representatives Organizations, Yeshiva University, app. II).

  Więcej i szerzej http://interia360.pl/artykul/wiedzieli-i-nic-nie-zrobili,29071
 • @ranger 09:18:20
  Ja też kilka napisałem, do jednego dałem link wyżej.

  "zawodowy piskorz albo sliz" ???
  Ja bym użył innego określenia ale nie nadaje sie do publikacji.

  Lepiej, żeby tacy ludzie trzymali sie jak najdalej od Oświęcimia bo bezczeszczą pamięć Tych, którzy tam zginęli.
 • @AnnaP 09:41:49 - MEDIA OBYWATELSKIE JUŻ SIĘ SPRAWĄ ZAJMUJĄ
  Media to my. Pani też. jest XXI-wszy wiek i trzeba działać medialnie - na fali rewolucji informacyjnej.
  :)
  Film o naszym spotkaniu u Hieronima Tokarskiego w Markach pod Warszawą ma już 550 wejść. Wysłałem kilka maili do przyjaciół, zalinkowałem na elitarnym forum Michalkiewicza i Legionie ekspedyt.org - i proszę, żeby Pani też to zrobiła. Prawda zwycięży.
 • --------
  http://bialczynski.wordpress.com/category/slowianie/
 • Apel
  Apeluję aby kazdy świadomy dzwonił do Radia Maryja i żądał aby poruszyli problem nielegalnego zgromadzenia Knesetu w Polsce


  Jeśli kilka setek osób będzie dzwonić w każdych kolejnych rozmowach niedokończonych. To na pewno ktoś się dodzwoni a może nawet kilka osób. Potem się rozliczymy czy dzwoniliscie. Ja na pewno będę
 • @CyprianPolak 10:00:11
  I co z tego, ze sie dodzwoni ?
  I tak nie wpuszczą na antenę. Połączenia telefoniczne nie idą na żywo. Jest "poślizg".
 • @SpiritoLibero 10:16:51 - SUGERUJĘ, ABY SIĘ DODZWANIAĆ DO AUDYCJI "MOGĘ, CHCĘ POMÓC"...
  i tam ogłaszać, że będzie darmowa gorąca herbata i ciastko dla każdego kto przyjdzie z Krzyżem pod obóz w Oświęcimiu 26-go i 27-go stycznia 2014. Proszę podawać telefon Pana Świtonia, albo mój.
  :)
 • @SpiritoLibero 10:16:51
  Nieprawda.

  Ja się dodzwonilem dwa razy z niewygodnymi rzeczamii powiedziałem na antenie.
 • @CyprianPolak 11:09:41
  Niestety prawda. Taka jest praktyka.
  Co wcale nie oznacza, ze nie wpuszczane są tematy trudne.
  Nie sądzę jednak, żeby ojciec dyr, przykładal rękę do takiej inicjatywy. Daj Boże, zebym się mylił...
 • Dzwonić do Radia Maryja
  Skupmy się na konkretach.

  Spirito Libero. Jest ogólnie taka postawa nie dzwonić bo i tak zablokują albo nie wpuszczą na antenę.

  Powtarzam że dwa razy byłem na antenie z niewygodnymi tematami. Potem moje telefony były blokowane i komórka i stacjonarny.

  Rozumiem że 90 procent czytelników tego postu nie ma zablokowanych numerów na rm.ale deklaracji nie widzę.
  Dlaczego. Dodam że i takbędę dzwonił z niezablokowanego numerubo mam nowy.


  Dlaczego nie ma deklaracji pójścia do biur poselskich.

  Dlaczego nie wymuszacie nagłośnienia tego dzwoniąc do redakcji nd.

  Ja na przykład dzwoniłem zaraz po 10 kwietnia w różne miejsca abyzrobić coś na rzecz niepogrzebania pilotów i sekcji zwłok.

  Wiem że pewien skutek byłreakcja.
  Dzwoniliscie. Nie? A dlaczego? W innej sprawie też dzwoniłem.

  Chcecie tylko komentować?
 • @Skanderbeg 13:03:13 - OBYWATELSTWO POLSKIE W TYM PRZYPADKU NIE JEST PROBLEMEM.
  Nawet bym się nie zdziwił, jakby się okazało akurat, że kilku spośród członków Knesetu ma polskie obywatelstwo. To nie jest problem. Każdy ma prawo odwiedzać Muzeum KL Auschwitz ile razy zechce, modlić się tam, wspominać Zabitych. Natomiast NIKT nie ma prawa organizować na polskim terytorium, poza paroma szczególnymi wyjątkami oczywiście* posiedzenia parlamentu obcego państwa. Posiedzenie Knesetu na terenie Oświęcimia jest niezgodne z polską konstytucją, prawem międzynarodowym oraz jest bezczelną formą prowokacji, kradzieży i agresji antypolskiej. Jest to prowokacja bardzo groźna, bo wprowadza eks-terytorialność kawałka polskiej ziemi, wbrew prawdzie historycznej, wbrew logice politycznej i wbrew polskim uczuciom narodowym. Jeżeli jacyś członkowie Knesetu by mieli obywatelstwo polskie i zorganizowali formalne posiedzenie Knesetu na polskim terytorium - winni być polskiego obywatelstwa pozbawieni. Ewentualnie srogo ukarani z zdradę stanu.
  ==========
  * takim wyjątkiem jest posiedzenie rządu i parlamentu na uchodźstwie, musi to być przypadek uzasadniony, tymczasowy, którego obecność jest z góry opisana jako tymczasowa - zwykle na wypadek wojny i/albo jakiejś klęski żywiołowej. Państwo Izrael nie ma obecnie zasadnej potrzeby uciekania z zagarniętych przez siebie ziem. A w przypadku gdyby taka potrzeba zaistniała - terytorium polskie jest ostatnim miejscem, gdzie Izrael mógłby osiąść jako twór państwowy.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:27:23
  Amen.
 • @Marek Lipski 16:19:37 - ZASADNICZO NIE ZGADZAM SIĘ NA OBRADY OBCEGO PARLAMENTU INNEGO NIŻ POLSKI
  Tutaj chodzi o zasadę. Jeśli przyjedzie 120 na 120 parlamentarzystów izraelskich z bieżącej kadencji Knesetu i się będzie modliło w Polsce - nie ma problemu. Jeśli przyjedzie połowa składu plus jedna osoba i podejmie formalne obrady (otworzy sesję parlamentu) - to jest agresja formalna na polskie terytorium.
  Jeśli wokół wycieczek izraelskich chodzą agenci mossadu i pełnią czynności ochroniarskie - jest to nadużycie popełnione zgodnie z jakąś nieformalną umową miedzy rządem izraelskim i polskim. Jeśli owi agenci mossadu w Polsce są uzbrojeni - to jest ciężkie nadużycie, ale jeszcze nie formalna agresja. Można to nazwać kompromitującym odsłonięciem prawdy, że wycieczki rekrutów do armii izraelskiej po Polsce są nauczane czegoś, co mossad chce ukryć. Domyślam się, że jest to nauka syjonistycznego ludobójstwa - dlatego owe nauczanie nie jest poddane hospitacjom polskiego ministerstwa edukacji narodowej (MEN). Jest to nadużycie bardzo poważne i kiedyś Minister Sikorski za to beknie, jak prawdziwi Polacy dojdą do władzy.
  Ale w/w nadużycia to pikuś w porównaniu z formalną sesją izraelskiego parlamentu na terenie Muzeum Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego w Oświęcimiu. Pozwalając na takie coś - Minister Sikorski i Prezydent Komorowski muszą zdrowo oberwać za złamanie konstytucji.
 • @night rat 02:17:11 - NIECH SIĘ PAN KRZYŻA NIE BOI. TEN ZNAK ZOSTAŁ NAM DANY.
  W Oświęcimiu rozegra się nie tylko bitwa o suwerenność (obcy parlament won z Polski!), prawdę historyczną o holokauście Słowian (był większy od holokaustu Żydów!) czy o haracz za holokaust (Polacy nie są Żydom nic winni!).
  W Oświęcimiu rozgrywa się cały czas polska informacyjna wojna obronna również na poziomie duchowości. Polacy służący Bogu - Prawdzie i Miłości walczą ze Sługami Zła - Kłamstwa i Antypolonizmu. Obrona Dziedzictwa Niepokalanej, czyli duchowego Królestwa Polskiego - to sprawa walki Aniołów z Diabłami. Krzyż tutaj pasuje, jest wręcz NIEZBĘDNY. Siły Zła okazały swoją nerwowość wobec modlących się Sióstr Karmelitanek, wobec Krzyża na Żwirowisku NIEPRZYPADKOWO. Oni naprawdę pochodzą od Diabła i chcą dla nas, Polaków i wszystkich ludzi sprowadzić WIELKIE ZŁO. Mocni w Wierze - przeciwstawmy się Złu za pomocą Dobra. Krzyż to DOBRO. Stańmy pod Krzyżem jak Maryja. Aniołowie nas wspomogą. Wygramy.
  ==========
  A mieszanie Krzyża do działań politycznych NIE JEST właściwe!!!
  trzeba koniecznie oddzielić te sprawy, krzyż jest i znakiem kulturowym Polaka, zgoda, ważny jak sztandar w walce, ale użyć go przeciw podatkom i dla licytacji ofiar braci-słowian? to sie nie godzi.
  nadużycie link skomentuj usuń night rat 07.01.2014 02:17:11

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej