Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KŁAMSTWO OŚWIĘCIMSKIE (cz. 1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Komu zależy aby Polacy nie wiedzieli gdzie jest Żwirowisko? Dlaczego w popularnej przeglądarce internetowej ocenzurowano lokalizację Krzyża Papieskiego w tym świętym dla naszego narodu miejscu?

Kłamstwo oświęcimskie niejedno ma imie. Kłamstwem oświęcimskim jest przecież wszelka nieprawda o tym, co dotyczy męczeństwa Polaków w tym strasznym niemieckim obozie koncentracyjnym. Przeglądałem mapę Google byłego niemieckiego obozu dla polskich więźniów w Oświęcimiu i poszukiwałem Żwirowiska, gdzie stoi Krzyż Papieski, o który walczył Kazimierz Switoń. Zauważyłem, że miejsce to nie jest prawidłowo opisane. Postanowiłem dojść prawdy, ustaliłem szczegóły i prezentuję Państwu poprawioną mapę Google, z naniesioną lokalizacją miejsca, gdzie się udajemy 26-go i 27-go stycznia 2014, aby bronić Krzyża, prawdy historycznej i polskiego podatnika.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • MOJA WALKA...
  z kłamstwem oświęcimskim jest dedykowana Świętemu Maksymilianowi Marii Kolbe. Dziękuje Koledze Olchowikowi, że przypomniał dzisiejsze urodziny Świętego. Spieszę donieść, że Ojciec Maksymilian Maria niedawno objawił się w parafii Sw. Izydora w Markach pod Warszawą. Jest o tym film TELEWIZJI NARODOWEJ:
  https://www.youtube.com/watch?v=x3nq0nnBlYo
 • @Eugeniusz Sendecki
  Pan wie że popieram.
  Trzeba naciskać na media aby o tym informowały nie tylko tzw. patriotyczne.

  Bardzo dziękuję za działania.
  Gdybym ja chciał tam pojechać czy są wyjazdy grupowe. grę wchodzi Wrocław, Opole , Katowice
 • @Marek Lipski 17:39:31
  "Izrael jest Pana zdaniem wrogiem pokoju?"

  To uzurpatorskie państewko jest największym zarzewiem wojen na całym BW i jak pokazały sondaże w całej UE jest uważane za największe zagrożenie dla pokoju światowego.

  PS. Proszę sie w ew. odpowiedzi nie silić na pogróżki. Mam je w głębokim poszanowaniu..
 • @ranger 18:39:05
  Bravo rendżer. Maszu mnie browca za obiektywizm :)
 • @Skanderbeg 17:21:12
  Szanowny Panie

  Już dawno temu pisałem, że "pan Cipski" to w rzeczywistości program służący do modelowania i testowania algorytmów generowania postów oraz komentarzy do postów.

  Testy, w zależności czy jest to post, czy komentarz dotyczyć mogą analizy semiotycznej, warstwy semantycznej, składni, logiki wielowartościowej, syntaktyki.

  Wszystko zależy od tego czym się zespół w danym momencie zajmuje.

  Ostatnio zauważyłem, że zaczęli zajmować się algorytmami automatycznego dowodzenia twierdzeń w języku naturalnym, w związku z czym w tekstach "pana Cipskiego" pojawia się tyle niepowiązanych spójnie ze sobą zdań kategorycznych.

  pozdrawiam

  nonscolar

  ;-)

  PS. Proszę tych tekstów nie brać sobie aż tak bardzo do serca.
 • @Marek Lipski 19:21:49
  "Pana interpretacje mnie nie interesują."

  I wzajemnie.
  Pańska syjonistyczna propaganda, którą pan tutaj uprawia jest obleśna. Całe szczęście, ze wierzy panu jedynie byt wirtualny pt. "Mind Service" i może jeszcze jeden wariat.
 • @CyprianPolak 17:35:54 - WŁAŚNIE PRZEANALIZOWAŁEM...
  Czy da się za pomocą tej techniki, którą użyliśmy 11-go listopada skonstruować Krzyż 20-metrowy (replikę Krzyża z Giewontu) i postawić go tak, aby wpisał się w symbolikę Krzyża Papieskiego. Prawdopodobnie wysokość 20 metrów to maximum możliwości. Pozostaje się modlić do Świętego Maksymiliana o rozeznanie - czy to będzie potrzebne? Obronić pamięć i prawdę o holokauście Słowian w Oświęcimiu? Zagłada pół miliona* Słowian w Auschwitz to część największego holokaustu w XX-tym wieku. Siły antychrześcijańskie wymordowały sto milionów* ludzi mówiących słowiańskimi językami i wyznających Chrystusa tylko za to, że nie dały się zwieść masońskiemu i komunistycznemu kuszeniu diabelskiemu.
  ==========
  *dane o ludobójstwie Słowian wciąż są niepełne. Wciąż ktoś o tych sprawach kłamie. I to też jest kłamstwo oświęcimskie.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:40:41
  Pozdrawiam. https://arturb.salon24.pl/559211,bezprecedensowa-wizyta-ciag-dalszy
 • @ Nareszcie ważny temat
  I jak widzę można rozmawiać bez obelg.

  Nie wiedziałem, że na mapie google nie ma Krzyża.

  I zastanawiam się, czy nie można go po prostu dodać, tak jak i inne punkty.

  Tu jest o tym jak zgłaszać do Google Maps: https://support.google.com/maps/answer/162873?hl=pl

  Czy z tym jest jakiś problem? Czy Google nie wyraża na to zgody?

  Czy tego punktu na mapie google nie można dodać samemu?

  https://support.google.com/maps/answer/144363?hl=pl
 • @Autor
  Panie Doktorze,
  inż. Krzysztof Cierpisz napisał do mnie:
  "Po co NEON24 podaje, ze Krzyża nie ma na GOOGLE?" -
  --- Inżynier przesłał mi odpowiednie zdjęcie na potwierdzenie swej uwagi. Niestety nie potrafię wkleić tej fotografii z GOOGLE.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 21:58:21
  Na mapie Google nie ma oznaczenia, czyli napisów "Krzyż Papieski" oraz "Żwirowisko". Wiem, bo właśnie dzisiaj zobaczyłem. Krzyż jest uwidoczniony na fotografiach pomocniczych (słabej rozdzielczości) oraz jest zatajony w szczególny sposób na fotografii satelitarnej (zdjęciu lotniczym) - mianowicie jest tak dobrana pora dnia, żeby cień słoneczny szedł wzdłuż belki poprzecznej. Na trawie dzięki temu nie ma charakterystycznego cienia Krzyża, lecz niecharakterystyczny cień jakby słupa. Czyli jak ktoś szuka Żwirowiska, i zna prawdę o miejscu od Świtonia - ten odnajdzie i sobie dopowie, a laik, osoba niezorientowana - prawdy się od Googla nie dowie. Tutaj jest problem.
  Bardzo dobra jest inicjatywa Mind Service'a - żeby do Googla pisać, monitowac, dopowiadać. Inicjatywa ta jak wyczuwam (a już ja ich wyczuwam prawidłowo, na milę!) WYKAŻE, że Wujek Googiel to nie dobrotliwy wujek, lecz Rebe Gugiel.
  Bardzo mi przykro.
 • Auschwitz-Birkenau byl nie tylko "strasznym niemieckim obozem koncentracyjnym"
  lecz tgakze oblozem pracy i obozem zagłady tak jak Majs]danek a przede wszystkim były to obozy nieudanego eksperymentu selekcji "zdpolnych do odnowy żydowstwa" i "njlepszego elementu zdolnego do walki o byt" (wedlug Hansa Franka gubernatora GG i Reinhardta Heidrycha) . Przedłużanie sie blitzkriegu gen Rommla o Egipt, Palestynę i Babilon przekreśliło szanse na wyzwolenie Palestyny w braterstwie broni Wehrmachtu, terrorystow terna i dezerterow Andersa a korumpowanie SSmanow kosztownościami po zagazowanych przez funkcyjnych żydowskicvh zonderkomand, policji gett i kolaborantow kionkurujących do wybranych elit jako "zdolni do odnowy zydowstwa" nadała zasgładzie większości ludności aszkenazyjskiej taką szybkość jaka przekroczyła wyobraźnię grupy niemieckich homoseksualistów z aszkenayjskijmi korzeniami trzymających wladzę w Reichu zafascynowanych Protokolami Mędrców Syjonu. Po "rewoltach"w getcie warszawskim i w obozie smierci w Sobiborze ojcowie holocaustu nie byli w stanie pozostaqwić resztki populacji aszkenazyjskiej skupione w gettach i obozach pracy i zdecydowali się na"akcję erntefest" ("dozynki") w kompleksie obozow pracy dla żydów Majdanka (tzw "imperium ekonomiczne SS Globocnika") i kontynuowali do końca masową akcję zaghlady Żydow w Auschwitz-Birkenau. Hitlerowcy nie wynienili elit niemieckich tak gruntownie i ludobojczo jak stalinowcy wynienikli rosyjskie i nie byli w stanie dokonać zmiany polityki zaglady zydowstwa po klęsce Rommla.
  Pozbawienie państwa Polskkiego suwerenności nad Muzeum w Oświecimiu na rzxecz kosmopolitycznej Rady przy pomocy "adubowskiej" kard Macharskiego, walka z krzyzem w Oświęcimiu lub z pamięcią o świętym Witoldzie Pileckim a także pamięcia o męczeństwie Polakow w Oświecimiu slużą głownemu kłamstwu o motywacji "rasistowskiej" i "antysemickiej" inicjatorow "holocaustu"
  https://telewidz.neon24.pl/post/100332,izbicki-lacznik-z-popiolow-sobiboru-do-wyzszego-systemu-pasozytniczego
  https://telewidz.neon24.pl/post/100332,izbicki-lacznik-z-popiolow-sobiboru-do-wyzszego-systemu-pasozytniczego
  https://telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej-krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota
 • @wszyscy
  Miło widzieć jak sie wszyscy kompromitujecie.
  Www neon 24 serwis neonow polecamy peel.
 • @smutny.kojot 00:14:44 - PO PROSTU WALCZYMY Z KŁAMSTWEM OSWIĘCIMSKIM
  Pan zrobił nieładną wrzutkę. Niepotrzebnie.
  Jak byłem nieletni - w latach 70-tych i 80-tych ub. wieku w szkole uczono mnie, że w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu-Brzezince hitlerowcy wymordowali cztery miliony ludzi. Takiej używano liczby i nomenklatury. Nie naziści i (właśnie!) nie Niemcy - lecz demoniczni ludzie, wobec których nauczycielka w szkole i podręczniki używały słów-epitetów; hitlerowiec (najczęściej) i faszysta (prawie tak samo często). Określenie "Niemcy" też padało, ale rzadziej i w kontekście. Słowo "Niemiec" przez to też się stało epitetem, ale słabszym. Słowo "naziści" nie padało. Ostrze polityki historycznej (propagandy PRL-owskiej ówczesnej) było zrozumiałe, wskazywało, że był jakiś Bardzo Zły Człowiek, któremu Niemcy z jakichś powodów podlegali WSZYSCY. Wspominano o jakichś "antyfaszystach", ale blado. Zło opisywane w szkole jako "faszyzm", "hitleryzm" było paraliżujące, wręcz wszechwładne. "Wyzwolicielem" spod panowania "faszyzmu"-"hitleryzmu" według moich nauczycieli z podstawówki był "Związek Radziecki" i "Armia Czerwona". Nie mówiono wtedy, że to "Rosja", czy "Rosja Sowiecka", słowo "sowiety" padało raczej z ust Moich Rodziców i Stryjostwa, było wypowiadane głosem ściszonym, ze strachem. W nomenklaturze szkolnej słowo "sowiecki" było zastąpione słowem "radziecki".
  Tak zapamiętałem obóz w Oświęcimiu - że "hitleryzm faszystowski zabijał tam miliony najlepszych Polaków i w ogóle - ludzi z całej okupowanej Europy", ale zawsze zaznaczano, że "najwięcej zabito tam ludzi pochodzących z Polski, największej ofiary zbrodniczego faszyzmu ludobójczego - hitleryzmu". I od razu padały słowa - że "ale umęczona okupacją hitlerowską ziemia oświęcimska została wyzwolona przez bohaterską Armię Czerwoną, która odsłoniła przed światem bezmiar zbrodni hitlerowskich". Słowo "Żyd" nie padało. "W Oświęcimiu zginęli bohaterscy Polacy w liczbie prawie czterech milionów - abyśmy dzisiaj modli budować Polską Rzeczpospolitą Ludową!" - taki przekaz szedł na apelach szkolnych i uroczystych akademiach. Takiej wersji słuchaliśmy kilka razy w miesiącu. Robiło to na mnie niesłychane wrażenie, gdy miałem siedem-trzynaście lat. Tak pamiętam.
  Trzeba z uwagą tamtą wersję rozeznać - KTO kłamał? DLACZEGO?
  Dotąd tamte kłamstwa oświęcimskie nie zostały rozliczone. Nikt nie poszedł siedzieć, nikomu nie skonfiskowano majątku, nikogo nie ogłoszono kłamcą oświęcimskim. Dotąd.
 • NIEWIERNYM POD ROZWAGĘ
  https://kobieta.onet.pl/zdrowie/uzdrowienie-kobiety-zadziwilo-caly-izrael/yk2wz

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej