Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GENERAŁ GRUDNIEWSKI ODKRYWA TAJEMNICĘ INWAZJI KNESETU NA AUSCHWITZ I POLSKĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Generał Grudniewski , ekspert polskiego ruchu narodowego w sprawach wojskowych ujawnia tajemnicę zainteresowania Izraela Polską i wysoko ocenia skuteczność oporu narodowego opartego o Krzyż. Jan Strzeżek podaje szczegółowe informacje.

/-/Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Wszyscy
  Z żydowskiego grypsu PO wynika, że aż 340 żydów z KneSSetu przyjedzie i 3000 żołnierzy MoSSadu do sterroryzowania POLAKÓW, vice- marszałek Grabarczyk zapewnia, że przylecą i wylecą z lotniska w Balicach 27.1.14 = we will see Toż to oczywisty skandal, ignorowany przez "elyty " władzy. Milczenie mediów też jest symptomatyczne, nie wiedzą, czy wiedzieć nie chcą? Myślę, iż większość prawych Polaków o tym fakcie po prostu nie wie! Zastanawiam się, na ile w tym "szaleństwie jest metoda "? Czy wizja pana G. Brauna o przygotowaniach Żydów izraelskich do organizacji tworu państwowego Judeo-Polonii zaczyna się urealniać? Żydowskim gnidom wydaje się że są nadludźmi i wszystkie narody są po to aby im służyć. Niech się wynoszą z naszego kraju i gówno mnie obchodzi gdzie. Nie mają żadnego prawa obradować w obcym kraju. Niech Palestyńczycy ich wybiją i spalą księgi z chorymi założeniami zwanymi talmudami.
 • @rerak 15:36:49
  W jakim celu obecne państwo pozwala na przyklejanie sobie stopni generalskich? Zapewne jest to w ramach całkowitego niszczenia dobrego imienia WP. Żenujące.
  I taki człowiek ośmiela się pouczać innych.
 • Próbuję sobie wyobrazić ludzi, którzy doprowadzili do rozbiorów Polski.
  Zdaniem Generała sytuacja na Majdanie powinna zostać podgrzana.
  Generał zeznał też, że jest zadowolony z przewrotu solidarnościowego w Polsce.
  Nadmienił, że chciał aby Polska była w NATO i UE, Mówił coś o innych warunkach, ale ja nie zapamiętałem szczegółów, bo dyskusja za ile i czy się opłaca w pewnych sprawach, uważam za uwłaczające godności Polaka.
  Co mogliby myśleć o nas sąsiedzi, gdyby Polskie elity tak rozumowały jak Generał Grudniewski?
  Z ostatniej chwili. Moja żona znalazła informacje, że Pasikowski, ten od "Pokłosia" będzie robił film o ulubionym bohaterze pana Jana, "bohaterze" Kuklinowskim, czy Kuklińskim. Nie pamiętam.
 • My Polacy...
  Mamy przecież wyjątkowe Błogosławiństwo:
  http://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  którego jednak chyba nie jesteśmy powszechnie świadomi. Nie ulega jednak chyba wątpliwości, że Polacy powinni na kolanach przed Panem Bogiem przepraszac za pychę Solidarności, za ten brak szacunku dla Daru jaki otrzymaliśmy od Niego, gdy Pan Bóg zwrócił nam swoją Ojczyznę. To w sumie odejście od Pana Boga w tamtym czasie, tak teraz skutkuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej