Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KRZYŻ WYRZUCONY Z FRANCJI BĘDZIE UROCZYŚCIE POWIESZONY W HALI SPORTOWEJ W GRZEBOWILKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W tym nieszczęśliwym kraju, ongiś europejskim, zarządzanym od dwustu lat przez bezbożną masonerię trwa i zaostrza się akcja likwidacji kościołów katolickich i usuwanie Krzyża z przestrzeni publicznej.

Grzebowilk, miejscowość polska koło Mińska Mazowieckiego. Artysta rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja ratuje Krzyż przywieziony z Francji. W tym nieszczęśliwym kraju, ongiś europejskim zarządzanym od dwustu lat przez bezbożną masonerię trwa i zaostrza się akcja likwidacji kościołów katolickich i usuwanie Krzyża z przestrzeni publicznej. Jeden taki Krzyż, pochodzący z przełomu XIX-go i XX-go wieku uratowali dzielni Polacy i przywieźli do Grzebowilka, malowniczej polskiej miejscowości koło Mińska Mazowieckiego (około 35 km od Warszawy). Tutaj Polacy wybudowali piękną halę sportową i w niej ten Krzyż będzie zawieszony 19-go stycznia 2014 (uroczyste zawieszenie Krzyża odbędzie się około godziny 16:00).
Bartłomiej Kurzeja jest w sprawę osobiście zaangażowany, osobiście wyrzeźbił pasyjkę (postać Pana Jezusa Ukrzyżowanego i napis INRI) która będzie na tym Krzyżu.
Tak oto Polacy zachowują dziedzictwo europejskie, które Wrogowie Chrześcijaństwa systematycznie niszczą.
Telefon do Bartłomieja Kurzeji: +48 668 939 485.

KOMENTARZE

 • ---------- wyrzucili żydów
  --przygarnęlismy...........
 • A Episkopat
  stręczył nam UE...
 • Brawo Polacy we Francji...
  Obecnie cała satanizująca się Europa będzie się pozbywac wszystkiego co będzie jej przypominało o Chrześcijaństwie. Dlatego jedyna nadzieja w ratowaniu tego, jest Polakach na emigracji. Przywoźcie, przysyłacie to wszystko do Polski, nie pozwólcie by ktoś poniewierał naszą Wiarę.
 • --------------
  http://www.youtube.com/watch?v=jILG7Z8VnkU

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej