Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KRZYŻ WYRZUCONY Z FRANCJI BĘDZIE UROCZYŚCIE POWIESZONY W HALI SPORTOWEJ W GRZEBOWILKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W tym nieszczęśliwym kraju, ongiś europejskim, zarządzanym od dwustu lat przez bezbożną masonerię trwa i zaostrza się akcja likwidacji kościołów katolickich i usuwanie Krzyża z przestrzeni publicznej.

Grzebowilk, miejscowość polska koło Mińska Mazowieckiego. Artysta rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja ratuje Krzyż przywieziony z Francji. W tym nieszczęśliwym kraju, ongiś europejskim zarządzanym od dwustu lat przez bezbożną masonerię trwa i zaostrza się akcja likwidacji kościołów katolickich i usuwanie Krzyża z przestrzeni publicznej. Jeden taki Krzyż, pochodzący z przełomu XIX-go i XX-go wieku uratowali dzielni Polacy i przywieźli do Grzebowilka, malowniczej polskiej miejscowości koło Mińska Mazowieckiego (około 35 km od Warszawy). Tutaj Polacy wybudowali piękną halę sportową i w niej ten Krzyż będzie zawieszony 19-go stycznia 2014 (uroczyste zawieszenie Krzyża odbędzie się około godziny 16:00).
Bartłomiej Kurzeja jest w sprawę osobiście zaangażowany, osobiście wyrzeźbił pasyjkę (postać Pana Jezusa Ukrzyżowanego i napis INRI) która będzie na tym Krzyżu.
Tak oto Polacy zachowują dziedzictwo europejskie, które Wrogowie Chrześcijaństwa systematycznie niszczą.
Telefon do Bartłomieja Kurzeji: +48 668 939 485.

KOMENTARZE

 • ---------- wyrzucili żydów
  --przygarnęlismy...........
 • A Episkopat
  stręczył nam UE...
 • Brawo Polacy we Francji...
  Obecnie cała satanizująca się Europa będzie się pozbywac wszystkiego co będzie jej przypominało o Chrześcijaństwie. Dlatego jedyna nadzieja w ratowaniu tego, jest Polakach na emigracji. Przywoźcie, przysyłacie to wszystko do Polski, nie pozwólcie by ktoś poniewierał naszą Wiarę.
 • --------------
  http://www.youtube.com/watch?v=jILG7Z8VnkU

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej