Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NAJWIĘKSZE KŁAMSTWO OŚWIĘCIMSKIE - ŻE BOGA NIE BYŁO W AUSCHWITZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krzyż w tamtym miejscu (w Oświęcimiu) najpełniej odpowiada na na to kłamstwo. Jest to w interesie całej ludzkości, bo bez odniesienia do Cierpiącego Boga jedyną odpowiedzią na holokaust będą kolejne holokausty i samozagłada.

Największym kłamstwem oświęcimskim jest teologiczne kłamstwo - że Boga nie było w Auschwitz, gdy Niemcy mordowali tam zniewolone narody. Wyrazem tego oszustwa jest blokowanie rzetelnej refleksji teologicznej w tamtym miejscu, prowadzone pod pretekstem zapobiegania wojnom religijnym. Krzyż w tamtym miejscu (w Oświęcimiu) najpełniej odpowiada na na to kłamstwo. Jest to w interesie całej ludzkości, bo bez odniesienia do Cierpiącego Boga jedyną odpowiedzią na holokaust będą kolejne holokausty i samozagłada.

Grupa polskich patriotów w niedzielę 26-go stycznia w Oświęcimiu ustawi replikę Krzyża z Giewontu. Będzie to kontynuacja warszawskich działań artystycznych i duchowych - sprzed pałacu prezydenckiego, amerykańskiej ambasady i Placu Na Rozdrożu.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Wszyscy
  Zaczęły się prześladowania Polaków za prawdę o chazarskiej swołoczy! Pracownik Muzeum na Majdanku aresztowany za antysemickie plakaty.

  Czterej mężczyźni podejrzani o udział w grupie przestępczej zajmującej się drukowaniem i rozklejaniem w Lublinie plakatów o treściach antysemickich zostali aresztowani. Wśród nich jest pracownik Muzeum na Majdanku. Zarzuty w tej sprawie usłyszało łącznie sześć osób.

  Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie poinformowała PAP, że sąd w piątek uwzględnił wnioski prokuratury o aresztowanie czterech podejrzanych. "Wobec dwóch pozostałych podejrzanych mężczyzn prokurator zastosował poręczenia majątkowe, a wobec jednego także dozór policyjny" - dodała.

  Pięciu mężczyzn usłyszało zarzuty dotyczące działania w grupie przestępczej mającej na celu popełnianie przestępstw polegających na propagowaniu faszyzmu, nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych oraz znieważaniu innych osób. Szósty jest podejrzany o pomocnictwo do popełnienia takich czynów.

  Kępka powiedziała, że niektórzy z podejrzanych częściowo przyznali się do zarzutów. "Złożyli wyjaśnienia, których treści ze względu na dobro śledztwa nie ujawniamy" - zaznaczyła.

  Według policji od grudnia 2010 r. członkowie grupy - współdziałając ze sobą w różnych konfiguracjach - przygotowali i rozwiesili w Lublinie około 10 różnego rodzaju plakatów o treściach antysemickich.

  "W grupie istniał podział ról. Kto inny projektował, kto inny robił grafikę, kto inny drukował, kolejne osoby wyznaczano do tego, by plakaty rozmieszczać" - powiedział rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

  Trzech mężczyzn: 35-letniego Krzysztofa K., 34-letniego Bartłomieja K. i 34-letniego Łukasza P. mieszkańców Lublina - policja zatrzymała na gorącym uczynku w nocy ze środy na czwartek, kiedy zawiesili na przystankach autobusowych przy ul. Doświadczalnej w Lublinie dwa plakaty o formacie A4.

  Na plakatach widniały napisy "Syjoniści won z Lublina!" i "Nasze ulice! Nasze kamienice!". Na plakacie była grafika odwołująca się do symbolu Gwiazdy Dawida i wizerunki 10 osób - pracowników różnych lubelskich instytucji kultury oraz organizacji zajmujących się m.in. badaniem historii i dziedzictwa żydowskiego w Lublinie czy problematyką mniejszości narodowych. W samochodzie, którym się poruszali, policjanci znaleźli kolejnych 14 takich plakatów oraz listę miejsc, gdzie miały być zawieszone. "Były to miejsca nie objęte monitoringiem. To świadczy, że sprawcy działali z rozmysłem" - dodał Wójtowicz.

  Zatrzymano też 50-letniego Krzysztofa K., który jest pracownikiem Muzeum na Majdanku. Według dotychczasowych ustaleń śledztwa używał on służbowej drukarki do drukowania plakatów w co najmniej w dwóch przypadkach.

  W czwartek zatrzymane zostały kolejne dwie osoby podejrzewane o udział w dokonywaniu tych przestępstw - mieszkaniec powiatu kraśnickiego 29-letni Rafał I. oraz mieszkaniec Łodzi 34-letni Michał W., właściciel jednej z firm, który według policji, na potrzeby grupy drukował banery o treści antysemickiej.

  Policja po przeszukaniu mieszkań podejrzanych zabezpieczyła komputery, aparaty fotograficzne, drukarki, materiały poligraficzne, materiały propagandowe o treści faszystowskiej. "U jednego z podejrzanych zabezpieczyliśmy odręcznie pisane materiały, w którym zawarto m.in. jakie mają być hasła na plakatach" - dodał Wójtowicz.

  Rzeczniczka Muzeum na Majdanku Agnieszka Kowalczyk-Nowak poinformowała, że w Muzeum wszczęte zostało wewnętrzne postępowanie wyjaśniające i do czasu jego zakończenia pracownik, podejrzewany o udział w grupie przestępczej, zostanie zwolniony z obowiązku świadczenia pracy. "Jesteśmy zszokowani doniesieniami prasowymi dotyczącymi zatrzymania naszego pracownika w związku z atakami o charakterze antysemickim w Lublinie" - napisała w przesłanym PAP komunikacie.

  Kowalczyk-Nowak zapewniła, że muzeum współpracuje w tej sprawie z prokuraturą i policją. http://wpolityce.pl/depesze/72551-pracownik-muzeum-na-majdanku-aresztowany-za-antysemickie-plakaty CZYTAĆ KOMENTARZE: "By dowiedzieć się kto rządzi, wystarczy sprawdzić kogo nie można krytykować" Voltaire.
 • @Kula Lis 62 08:07:36
  Ich los będzie standardowy. Tę "bandę czworga" i ich rodziny czeka śmierć głodowa, gdyż w całym Układzie Słonecznym już nie znajdą pracy. Mogli przecież pluć na Polskę, Niemcy, Rosję, USA to nikt by ich nie ruszał, a tak sczezną prawie jak za obrazę Allacha w Iraku.
 • @Kula Lis 62 08:34:46
  POnoć wolny?(od prawdy i widać Polaków) kraj a policja służy zbrodniczemu żydostwu/chazarstwu i ich złodziejskim miotom i jeszcze z tego się cieszy. Żydowi/chazarowi w Polsce wolno być żydkiem/chazarem, natomiast Polak w Polsce może być tylko robolem.Ot taka już prawie -- Judeopolonia/POlin, prawie jak USA.
 • @Kula Lis 62 09:16:38
  Absurdy prawne w Polsce to codzienność. Wcale bym się nie zdziwił gdyby wsadzili do więzienia dzieci grające obok obozu w "spalonego".
 • @Kula Lis 62 09:22:25
  Żydzi bardzo dobitnie się dali Polsce we znaki . Od czasów zaborów - zdradzając Powstańców by potem przejąć ich majątki jak również w czasie 2WŚ kiedy ponownie zdradzili Polskę witając Niemców i Rosjan owacyjnie a Polaków wydawali na śmierć jak również mordując naszych rodaków w Grodnie i Skidlu . Wtedy na wschodzie sporządzali listy inteligencji Polskiej i przekazywali je do NKWD. Po wywózce na Sybir zajmowali ich majątki . Potem jak wchodzili Niemcy to spieprzali na wschód do Rosji bo dobrze wiedzieli co ich czeka . Teraz pieprzą za co Polacy ich tak nienawidzą . Całkowita izolacja młodych żydów od historii może rodzić takie pytania. Ale jak młody żydek mówi - zajebaliśmy Jezusa Chrystusa i jesteśmy z tego dumni - a w izraelskiej telewizji Chrześcijan przedstawia się jako małpy - to żydom mówię - nie podoba wam się to wypad do Izraela i nie przyjeżdżać do Polski , po co tu siedzicie? Toż to oczywisty skandal, ignorowany przez żydo/chazarskie "elyty" władzy. Milczenie mediów też jest symptomatyczne, nie wiedzą, czy wiedzieć nie chcą? Myślę, iż większość prawych Polaków o tym fakcie po prostu nie wie! Zastanawiam się, na ile w tym " szaleństwie jest metoda "?Czy wizja pana G. Brauna o przygotowaniach żydów izraelskich do organizacji tworu państwowego Judeo-Polonii zaczyna się urealniać? Żydom się wydaje, że Polacy maja nieskończoną cierpliwość. Tylko kwestią czasu jest jak żydzi doprowadzą w CAŁEJ EUROPIE I POLSCE DO KOLEJNEGO HOLOKAUSTU bo żaden naród bez końca nie będzie tolerował tej złodziejskiej chucpy i systemu jaki stworzyli. ZABLOKUJCIE CAŁY KRAKÓW NIE POZWÓLCIE TEJ ZARAZIE PRZEJECHAĆ I PRZEJŚĆ. 
 • @Kula Lis 62 09:37:52
  Niestety, pranie mózgów zrobiło swoje. Patriotyzm dzisiaj jest faszyzmem, itd. A prawda podobno wygląda tak (zresztą nie podobno, bo wszystko na to wskazuje):
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/105169,judeosatanisci-szykuja-gojom-mega-holocaust
 • @Jan Paweł 10:07:53
  Te POlicyjne i prokurwatorskie tłumoki, nawet nie wiedzą czym był faszyzm i gdzie był. To wtórni analfabeci. Polacy niestety przez te odpady dali się zniewolić. Pzdr!
 • @Jan Paweł 10:07:53 Pzdr!
  A gdzie jest obiecana wolność słowa, która miała nastąpić wraz z pojawieniem się żydowskiego ustroju zwanego demokracją? Jak żydki opluwają nasz kraj jest ok. Tylko na nich nie wolno nic mówić a broń Boże prawdy. A gdzie był ten waleczny naród jak Hitler chciał zawojować świat? Sami służyli wiernie Niemcom i Hitlerowi w liczbie ponad 125 tys!!! Gdzie w kartach historii jest wzmianka o jakiejś armii żydowskiej? Armia była i to jaka, lichwiarzy, bankierów itd. Czyli mówiąc jednym słowem Armia Złodziei i Nierobów. I jak tu nie być Antysemitą skoro ten podgatunek ludzki sam o to się prosi?
 • WŁAŚNIE PRZYJECHALISMY DO OŚWIĘCIMIA, WYBIERAMY SIĘ Z KRZYŻEM NA ŻWIROWISKO.
  Kazimierz Świtoń jest z nami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej