Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KRZYŻ NA TORACH DO AUSCHWITZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obiecaliśmy sobie, że powrócimy tam 14-go sierpnia i Krzyż ponownie na Żwirowisku postawimy - ku czci i chwale narodowego bohatera - Świętego Ojca Maksymiliana Marii Kolbe.

Byliśmy dzisiaj (27-go stycznia 2014) na Żwirowisku, to jest przy obozie w Oświęcimiu, tak gdzie Niemcy zabijali Polaków i gdzie miały klasztor polskie siostry zakonne - karmelitanki zanim zostały wypędzone pod naciskiem Wrogów Krzyża, gdzie swoją walkę duchową stoczył Kazimierz Świtoń
Przez dobę sklejaliśmy Krzyż. Dzisiaj stanął na zabytkowych torach wiodących do obozu, po których dowożeni byli na kaźń polscy i katoliccy bohaterowie. Przesłanie jest czytelne - Krzyż Chrystusowy jest ich drogą do Nieba. Krzyż stał się im Bramą.
Tak upamiętniliśmy i tak się zachowaliśmy w 69-tą rocznicę przejęcia obozu przez sowietów z rąk niemieckich. Trafiliśmy w samo sedno tam wydarzonej tragedii - że Bóg był obecny w Oświęcimiu. Cierpiał. Umierał na Krzyżu. Był Drogą Życia i Bramą Nieba.
Wszystko sfilmowaliśmy i zaraz (około godziny 21:00) zdemontujemy Krzyż, zapakujemy pęki bambusowych tyczek i ledowe lampki do bagażnika i powrócimy do swoich domów.
Obiecaliśmy sobie, że powrócimy tam 14-go sierpnia i Krzyż ponownie na Żwirowisku postawimy - ku czci i chwale narodowego bohatera - Świętego Ojca Maksymiliana Marii Kolbe.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Krzyż w Auschwitz powinien być uczczony także w rocznicę śmierci świętego WITOLDA PILECKIEGO
  Jest on solą w oczach wyznawcow kultu pasożytmiczego kabotynizmu sjonistycznego i beneficjentów konkurencji jitlerowsko stalinowskiej w kontynuowaniu sjonistycznej kolonizacji Palestyny kandydatami na nowohebrajczykow glowniw z ZSRR jacy dzisiaj przemawiali w Auschwitz w imieniu ofiar "holocaustu" tj Birkenau, Chełmna, "akcji Reinhardt" i "erntefest", rzezi ukraińskich i bałtyckich oraz grup SS.
 • Bardzo piękny Znak naszej Wiary...
  który, bez wątpienia należy się tym wszystkim którzy tam za Polskę zginęli. Brawo Monterzy Krzyża, brawo Telewizja Narodowa.
 • beneficjenci frankistowskich selekcji "zdolnych dpo odnowy zydowstwa"
  i wyznawcy kultu pasożytniczego sdjonistycznego kabotynizmu nie darują Polakom sukcesu powstania w3arszawskiego, ktore uratowalo ludność Warszawy przed zagłada w czasie półrocznego zatrzymania frontu sowietów zupełnie uzależnionych od sjonistycznej diaspory w ZSRR i wśród aliantow.
  http://telewidz.neon24.pl/post/99772,zbawienne-powstanie-warszawskie-i-jego-kapitulacja
  Można więc uważać, że powstanie warszawskie jako ulatwienie przesuwania frontu na kierunku berlińskim decydującym o czasie trwania wojny i mozliwości porzerwania ludobojstwa w komorach Birkenau (żydzi węgierscy i z geta Lodzkiego) bylo walką także o życie bliozko mililona ofiar Birkenau (Auschwitz byl obozem glównie pracy i koncentracyjnym)
  Więc w Auschwitz powinni zostać uczczeni także polegli powstańcy warszawscy i 200 tysiecy cywilnych ofiar zamordowanych do czasu kaspoitulacji przywracającej prawa miedzynarodowe powstańcom i ludności EWarszawy.
 • Eugeniusz Sendecki
  Panie doktorze Sendecki, Panowie - podziwiam Was za odwagę i siłę w głoszeniu Polskości. Gdybym fizycznie mógł, byłbym tam razem z Wami.
  Chwała Wielkiej Polsce i Wam Panowie !
 • @ogolnie
  Nie musze chyba prostowac historii, chociaz........
  .......Karmelitanki zostaly przeniesione decyzja JPII i to winno byc zapamietane na stale przez polskich katolikow. Zas wrogow Kosciola zostawmy sobie na inna okazje.

  W dzisiejszym polskim DTV, lektor wymienil jakby w kolejnosci ofiary Oswiecimia. Polacy zostali wymienieni na samym koncu po pederastach,Cyganach i psychicznie chorych. To tyle!!!!
 • @Eugeniusz Sendecki, SpiritoLibero, i spółka
  BRAWA ZA WIELKI WYCZYN!
  BRAWA ZA BOHATERSTWO!

  Salutuje,
 • Zdemaskowanie fałszywych, talmudycznych obrońców krzyża grupy wokół Świtonia, który był jednym z architektów pustych pułek ..
  Kim jest Kazimierz Świtoń, fałszywy obrońca krzyża i inni z solidarnościowej paczki. Należy ciągle przypominać o zdrajcach Narodu Polskiego z czasów "Solidarności" a oto cząstka prawdy o nich poniżej :
  cytat:

  "Bujak, Frasyniuk, Rulewski, Walesa, Rozplochowski i Switon byli architektami pustych polek na Slasku, szczegonie w Jastrzebiu Zdroj. Nalezy im podziekowac za glodnych gornikow idacych na zmiany do kopaln, za glodnych rencistow, za glodne dzieci, za wystraszone matki, za poronienia z powodu niepewnego jutra.Dziekuje w imieniu meza i swoim Elzbieta Flis" /Australia/http://socjolog61.neon24.pl/post/105116,dysydenci

  "Dysydenci" - socjolog - neon24.pl
  socjolog61.neon24.pl
  Swoje podziekowanie moj maz kieruje do Bujaka , Walesy i Frasyniuka. Dziekuje za puste polka w sklepach, za brak zywnosci przed i po wprowadzeniu stanu wojennego.

  "Dysydenci" - socjolog - neon24.pl
  socjolog61.neon24.pl
  Swoje podziekowanie moj maz kieruje do Bujaka , Walesy i Frasyniuka. Dziekuje za puste polka w sklepach, za brak zywnosci przed i po wprowadzeniu stanu wojennego.
 • Świtoń to rzetelny bojownik o wolność narodu polskiego oraz bohater narodowy!
  W pojedynkę i na przekór prześladowaniom przez żydo-komunę, Świtoń nie zdradził ani swoich zasad moralnych, ani nie ugiął się pod biczem KOMUNISTYCZNYCH KATÓW, których "riama - nana" nazywa "wielkimi mężami stanu". To Breżniew, Gierek, Kania, Jaruzelski, Kiszczak, Rakowski, Babiuch, itp. byli odpowiedzialni za morderstwa polityczne, brak mieszkań, puste półki, głodnych górników, głodnych rencistów, głodne dzieci, wystraszone matki, poronienia, niepewność jutra, i beznadziejność sytuacji - wszystko to, czemu Świtoń się ptrzeciwstawił.
  Niech żyje Kazimierz Świtoń!
  Precz z bolszewicką głupotą i oszczerstwami "riamy - nany"!
 • @Zdzich 03:42:56
  Biskup bielsko-żywiecki podkreślił, że Kazimierz Świtoń
  został zaaresztowany nie za obronę znaku świętej wiary, lecz za posiadanie ładunków wybuchowych oraz igranie z życiem ludzkim.
  Cytat:
  “To co się stało na Żwirowisku, to rekolekcje dla całej Polski. Rekolekcje
  pod prawdziwym krzyżem Jezusa - nie tym, który jest osadzony na ładunkach wybuchowych, lecz na miłości i nadziei” - powiedział biskup.

  Tak więc Naród Polski powinien odbywać rekolekcje pod prawdziwym krzyżem Jezusa Chrystusa, a nie pod znakiem masońskiej sekty scjentologów, ani pod znakiem krzyża pana K.Świtonia, ani R.Gawrońskiego czy tez Krzyża pana Sendeckiego ustawionego tylko na potrzeby sfilmowania i zrobienia zdjęć !

  Wyjście z krzyżem i ustawienie go tylko na krótko dla zrobienia nagrania "bujanego" filmu przy aprobacie okupacyjnych władz to żadne bohaterstwo a tym bardziej akccje K. Świtonia !

  Robienie akcji z krzyżami to profanacja tego świętego znaku !

  Dlaczego ci rzekomi obrońcy krzyża boją sie umieścić chociaż jeden plakat przeciwko okupantowi żydowskiemu, który przejął wszystkie dziedziny życia w Polsce, łącznie z ruchem narodowym Polaków ?!

  Odpowiedź nasuwa się sama: bo wywodzą się z tej nacji okupujacej Ojczyznę Narodu Polskiego !

  Precz z żydowskimi akcjami w obronie krzyża!
 • @Zdzich 03:42:56
  Haniebny wpis : Cytat z komentarza "Zdzicha" "W pojedynkę i na przekór prześladowaniom przez żydo-komunę, Świtoń nie zdradził ani swoich zasad moralnych, ani nie ugiął się pod biczem KOMUNISTYCZNYCH KATÓW, których "riama - nana" nazywa "wielkimi mężami stanu".

  Riama nigdzie nie nazywała komunistycznych katów " wielkimi mężami stanu " !!!
  To jest talmudyczne, prowokacyjne nadużycie !

  Dyskwalifikuje Zdzicha z tej dyskusji i wystawia na konieczność wyrzucenia go z tego portalu !

  Dość podłego atakowania riamy poprzez takie skandaliczne manipulacje !

  Jeśli Sendecki nie zablokuje Zdzicha to znajdą się inni, którzy wpłyną, że ponownie będzie zmuszany Pan Sendecki przez właściciela portalu do zablokowania komentatorów naruszających nie tylko zasady ale i prawo poprzez stosowanie takich przeinaczeń i gróźb karalnych jak miało to miejsce w przypadku S.Dembowskiego ze Stowarzyszenia Demokracja USA, przyjaciela Sendeckiego.

  Dlaczego Pan Sendecki jest na czarnej liście właściela tego portalu ?

  Nie zareagował w porę na groźby pozbawienia życia, obrzydliwe, wulgarne wpisy, poniżające M. Bejda i T.Wojda oraz cały ruch, który reprezentujemy jako petycjonariuszki Petycji Parlamentu Europejskiego 0578/2012 w obronie Narodu Polskiego !

  Dlaczego Sendecki w swoim artykule pt.: "Bloger Michał Dębowski i sprawa polska" http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/102638,bloger-michal-dembowski-i-sprawa-polska
  broni naszego prześladowcy i ani słowa nie wspomina przeciwko komu był ten atak skierowany?

  Atak ten był skierowany do konkretnych osób z imienia i nazwiska do M.Bejda i .Wojda z podaniem miejscowości : Łowicz !!!

  Ten artykuł w obronie Dembowskiego narusza nasze dobra osobiste i jest atakiem na prawdę, którą upowszechniamy.

  Dembowski sam sie zdemaskował grożeniem zabiciem, pobiciem, lżeniem, poniżeniem, oszczerstwami w komentarzach pod artykułami Pana Sendeckiego. Sendecki nie był łaskaw podać w art. "Bloger Dembowski..." pod jakim jego art. doszło do tych haniebnych wpisów Dembowskiego, a było to pod art. "Usopal twardo broni Cholochera i wzywa na Marsz Niepodległości ", " USOPAL do polskiej młodzieży na marsz niepodległości "
  Można jeszcze znaleść w komentarzach pod tymi art. wulgarne wpisy Dembowskiego !!! Dlaczego nie zostało to wykasowane?

  Dziękujemy osobom, które stanęły w naszej obronie i zgłosiły to nadużycie do właściciela portalu .
  Dziękujemy również właścicielowi portalu za interwencję .
 • @riama 14:33:23
  Stanowczo protestujemy przeciwko manipulacjom zawartym w artykule pt:
  "Bloger Dembowski a sprawa Polska", gdzie Sendecki pretendujacy do miana narodowca, endeka, staje w obronie naszego prześladowcy Stefana Dembowskiego ze Stwarzyszenia Demokracja USA a mnie komentującą zgodnie z zasadami obrzuca inwektywami i posądzeniami.

  Za upowszechnianie tekstów w obronie Narodu Polskiego i za pisanie prawdy o uzurpatorach we władzach jak też prawdy o przejęciu ruchu narodowego przez przedstawicieli okupanta spotyka mnie tj. M.Bejda , nick: "riama" , jak też działającą wraz ze mną T.Wojda niedopuszczalny z punktu widzenia interesu Narodu POlskiego atak ze strony osób uważająych się za patriotów, narodowców, endeków.

  Apeluję do przedstawicieli Narodu Polskiego o rozwagę i ostracyzm w stosunku do tych smozwańczych elit narodowych.

  Tylko wrogowie Narodu Polskiego lekceważą fakty udowodnienia i udokumentowania sfałszowania wyborów w 2011r. i w 2013r. zamachu stanu w Polsce jak też poinformowania przez M.Bejda i T.Wojda władz unijnych i OBWE o tych faktach.
  www. umstno.bogspot.com
  www. tcichocki.pl, Do Narodu POlskiego z 27.07.2013r.
  http://www.petycjeonline.com/a/18709

  Oto przykład pozostawionych, zmanipulowanych komentarzy dem
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/100927,usopal-twardo-broni-holochera-i-wzywa-na-marsz-niepodleglosci
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/100817,usopal-do-polskiej-mlodziezy-na-marsz-niepodleglosci-2013

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi urzecze "Łowiczanie"
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  Obywatelski Ruch Oporu
 • @riama 15:10:41
  Zaczyna sprawdzać się polskie przysłowia : " Jaką bronią wojują od takiej zginą ! " Prawda jak oliwa na wierzch zawsze wypływa"

  W wojnie informacyjnej prawda zwycięzyć musi !

  Okupant przesadził ze zniewalaniem Narodu Polskiego, łącznie ze zniewalaniem umysłu przez najróżniejsze techniki w tym m.in. mikrofale rozprzestrzenianie z przekaźników telefonii bezprzewodowej, chemtrails, Echelon, Indect, tak że to obraca się przeciwko niemu, bo żaden przedstawiciel Narodu Polskiego już się nie daje nabierać na żydowskie gierki i nawoływania do wyjścia przeciw uzbrojonym po czubek głowy obcym służbom, czy przeciw dronom albo F16 zespolonym z systemem obrony Izraela i obsługiwanym tylko przez osoby poch. żydowskiego!

  Ostracyzm mimo woli jest już od pewnego czasu faktem!
  Do powszechnego ostracyzmu przyłącza się coraz więcej okradanych i zniewalanych przez okupanta obywateli Polski, coraz więcej jedno/osobowych, rodzinnych organizacji, m.in. poprzez poszerzanie wiedzy i wymianę informacji różnymi drogami.

  Już są pierwsze efekty działań naszych jak też działań polskich emisariuszy na całym świecie, zarówno w Polsce jak też w USA, Kanadzie, Ameryce Płd., Australii oraz w Rosji czy Ukrainie.

  Polacy już nie dadzą się zmanipulować żydowskiej propagandzie!

  Przedstawiciele nacji okupującej Polskę zmuszeni są teraz sami udawać Polaków antysemitów, obrońców masońskich krzyży obecnych już w całej Polsce, łącznie z tym na Giewoncie, podmienionym pośpiesznie przed pielgrzymką dla Jana Pawła II do Polski !
  Nigdy w polskiej tradycji nie było robienie teatru z krzyżami i szarganie krzyża świętego !

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
 • Czy Pan Sendecki jest narodowcem Narodu Polskiego czy narodu zydowskiego?
  Czy ktoś kto podaje sie za narodowca(nie dodając jakiej nacji !) może nie umieścić wystapienia w obronie Narodu Polskiego skierowanego do Prokuratora Generalnego?
  Wkleję ponownie z nadzieją że Pan Sendecki jest jednak polskim narodowcem, patriotą i zaprzestanie robienia akcji z krzyżami a zamiast tego zacznie umieszczac plakaty przeciw okupacyjnym władzom przeciw obcej nacji która wypiera nas rodowitych Polków z naszej ojczyzny a nade wszystko dopuszcza się działań dywersyjnych i ludobójczych jak np. zamach na polskie wodociągi i trucie wody pitnej !

  Jesli Pan Sendecki jest po naszej Narodu Polskiego stronie to powinien nie bać się pisać o udokumentowaniu fałszerstw wyborczych i dokonania zamachu stanu przez światowe elity zydowskie.
  Skoro nie pisze, to wniosek nasuwa sie tylko jeden!
 • @riama 15:18:52
  Łowicz, 24.01.2014r.
  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
  http://niezaleznatelewizja.pl/2013/06/otwarte-forum-tematyczne-6-07-2013/
  http://niezaleznatelewizja.pl/2013/06/stop-nowemu-porzadkowi-swiata-12-06-2013/  Prokurator Generalny
  Rzeczypospolitej Polskiej
  Andrzej Seremet  Pilnie konieczne międzynarodowe zjednanie wobec najazdu nieproszonych gości do Polski, Ojczyzny Narodu Polskiego.  Jako autorki petycji PE 0578/2012, oraz m.in. petycji przeciw nowemu prawu geologicznemu i górniczemu, występujące w obronie Narodu Polskiego przed wszelkimi zagrożeniami domagamy się stanowczych, niezwłocznych działań w celu niedopuszczenia do wizyty Knesetu w Polsce.

  W ramach przepisanych prawem a także w ramach stanu absolutnego nadzwyczajnego zagrożenia jakim jest m.in przyjazd do Polski Knesetu w dniu 27.01.2014r. wzywamy Prokuratora Generalnego do podjęcia pilnych, niezbędnych kroków, w tym nadzwyczajnych celem uniemożliwienia dojścia wizyty izraelskiej do skutku.

  Za Krzysztofem Cierpiszem zgłaszamy że: “Funkcjonariusze naczelnych organów Państwa dopuściły się do powstania stanu zagrożenia bezpieczeństwa militarnego Państwa Polskiego, krajów sąsiednich, krajów członków Unii Europejskiej oraz krajów członków NATO – w postaci wprowadzenia ryzyka stanu wojennego lub nawet faktycznego stanu wojennego już istniejącego.”

  40 milionowy Naród Polski w naszej Ojczyźnie jest podstępnie osaczany i dręczony przez grupę pochodzenia żydowskiego, liczącą w Polsce oficjalnie zaledwie 7 tysięcy osób.
  link: “ Polscy Żydzi a fenomen żydokomuny “ http://izrael.org.il/opinie/2796-polscy-zydzi-a-fenomen-zydokomuny.html
  link: “ Stalinowskie korzenie KOR-u, SLD i Unii Wolności” http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/105092,stalinowskie-korzenie-kor-u-sld-i-unii-wolnosci

  Dokonano tego przepisami prawnymi i decyzjami skutkującymi stopniową fizyczną eliminacją Polaków w ich Ojczyźnie oraz zniszczeniem struktur Państwa Polskiego przy wsparciu i nacisku elit żydowskich głównie z Izraela i USA jak też Unii Europejskiej.
  link: “ Tusk-i-nataniachu-23_02_2011-jerozolima”
  http://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/06/nr3_tusk-i-nataniachu-23_02_2011-jerozolima_opis_850px_1.jpg
  http://jozefbizon.wordpress.com/kolekcja_zdjec/l_kaczynski/
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/20/polski-trojkat-bermudzki-po-pis-sld-czesc-i-%E2%80%93-narodziny/

  Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Eurodeputowani Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Europejskiej, Przewodniczący Rady Europejskiej oraz Komisarze Komisji Europejskiej oraz Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie nie podjęli żadnych działań w obronie Narodu Polskiego, pomimo naszych prośb o pomoc w odsunięciu od władzy
  uzurpatorów, którzy nie posiadają legitymacji Narodu Polskiego do zajmowania stanowisk i urzędów, co zostało udowodnione w 2011r. z naszym udziałem przez K.Puzynę i w 2013 r. przez T.Cichockiego.
  link: umstno.com www.umstno.blogspot.com ,
  link: tcichocki.pl www.tcichocki.pl  Wręcz przeciwnie władze unijne jak też OBWE sprzyjają uzurpatorom w Polsce i razem z polskimi władzami mieszają się w sprawy wewnętrzne suwerennej Ukrainy w celu poszerzania strefy wpływów i zniewalania kolejnego narodu.

  Zmowa milczenia wokół faktu udowodnionego w 2013r. zamachu stanu w Polsce skutkuje sprowadzeniem na Polską Ziemię parlamentu izraelskiego, co jest aktem przypieczętowującym, zapewne wcześniejsze tajne porozumienia oddające terytorium Polski we władanie Izraela i jego sojuszników, link: J.Bizoń, “Polski trójkąt bermudzki...pojmanie Polski”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/11/polski-trojkat-bermudzki-po-pis-sld-czesc-ii-%E2%80%93-pojmanie-polski/

  Utajniono przed opinią publiczną w Polsce wizytę Knesetu jak też skrywane są faktyczne cele jego obrad na terytorium Polski w dniu 27. 01.2014r. ,
  link : “ Delegacja Knesetu gościem obchodów w Auschwitz”
  http://embassies.gov.il/warsaw/newsAndEvents/Pages/2014-01/Delegacja-Knesetu-gosciem-obchodow-w-Auschwitz.aspx ,
  link: ”Kraków: spotkanie międzyparlamentarne poświęcone pamięci o Holokauście” http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=1C9978C7F8A40EE9C1257C6300473551
  W dniu 22.01.2014r. Krzysztof Cierpisz skierował do Prokuratora Generalnego RP zawiadomienie o przestępstwie popełnionym przez osoby sprawujące najwyższe funkcje w Polsce w związku z wizytą Knesetu na polskiej ziemi.
  link: Wolna Polska, “Zawiadomienie o przestępstwie : Oświęcim” http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zawiadomienie-przestepstwie-oswiecim-2014-01
  Cytat:
  “Funkcjonariusze naczelnych organów Państwa – dopuściły się do powstania stanu zagrożenia bezpieczeństwa militarnego Państwa Polskiego, krajów sąsiednich, krajów członków Unii Europejskiej oraz krajów członków NATO – w postaci wprowadzenia ryzyka stanu wojennego lub nawet faktycznego stanu wojennego już istniejącego.

  Wyżej wymienieni dopuścili się czynów przestępczych w formie aktywnych czynności lub w formie dopuszczenia się zaniechania czynności prawnych – statutowych, właściwych – przypisanych tym funkcjonariuszom państwowym, a które to osoby te funkcje sprawowały, sprawują lub będą sprawować w określonym czasie.

  Zarzucane czyny przestępcze dotyczą aktywnego udziału w/w w:

  - zezwoleniu izraelskim funkcjonariuszom państwowym, członkom rządu, wojska, służb bezpieczeństwa, członkom parlamentu na sprzeczny z prawem polskim i międzynarodowym wjazd na teren RP oraz pobyt tam,
  - zezwoleniu na wprowadzenie do Polski broni palnej oraz innej stanowiącej narzędzie zbrojne,
  - wprowadzeniu stanu nadzwyczajnego na terytorium Oświęcimia oraz Krakowa,
  - zastraszaniu ludności Oświęcimia oddziałami terrorystycznymi z Izraela,
  - wprowadzenia stanu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu powietrznym Polski i krajów ościennych,
  - wprowadzaniu na teren Polski środków zdolnych do noszenia broni masowego rażenia lub przygotowanie infrastruktury do jej wprowadzenia, a poza wiedzą lub jakąkolwiek struktura władz polskich, Unii Europejskiej lub NATO w sprzeczności z prawem międzynarodowym,
  - nadawaniu obywatelom Izraela polskiego obywatelstwa, w tym osobom dopuszczającym się ludobójstwa lub zbrodniarzom wojennym.

  “Delegacja żydowska z Izraela przybywa do Polski nie celem uczestniczenia w jakichkolwiek uroczystościach rocznicowych, ale – długofalowo - w celu zbrojnym, wymierzonym w suwerenny byt Państwa Polskiego – a doraźnie – celem zapewnia sobie schronienia na czas działań wojennych. Wg wielu źródeł mają one wkrótce nastąpić na Bliskim Wschodzie, których celem minimum ma być bombardowanie Jerozolimy i zburzenie meczetu Al-Aksa po to, aby tamten obszar wykluczyć dla wyznawców islamu i zbudować tam świątynię żydowską (tzw. „trzecią świątynię”).

  Miałoby to odbyć się poprzez atak Iranu na Izrael i możliwe, że za pomocą głowicy jądrowej, którą według wyliczeń premiera Netanyahu Iran posiada już od paru dni i chce jej użyć przeciw Jerozolimie. Jak łatwo się domyśleć, będzie to operacją tzw. „false flag”, bo faktycznie to siły Izraela uderzą na własną ludność i własne obiekty, a będzie to wyglądać na ataki Iranu. Podobne prowokacje były stosowane przez żydów w Izraelu i w diasporze wielokrotnie.


  Okres wizyty tej „delegacji” w Oświęcimiu nakłada się właśnie na tę kulminację napięcia między Izraelem a Iranem (i to dlatego te „wielkie uroczystości” przyspieszono o rok). Jeżeli eskalacja ta faktycznie przerodzi się w otwarte działania zbrojnie to – przypuszczalnie – dojdzie do użycia środków nuklearnych w tamtym regionie, a nawet szerzej.

  W takiej sytuacji, broń nuklearna może być również użyta przeciw Polsce, jak przeciw innym krajom sąsiednim z Polską. A taka broń masowego rażenia może być wprowadzona na terytorium Polski przez Izrael – lub nawet już w tej chwili obecnie tam się znajduje – i to bez jakiejkolwiek wiedzy czy kontroli Państwa Polskiego. Dodatkowo ta broń nuklearna, jako potencjalnie skierowana również wobec państwom trzecim – mającym potencjał nuklearny – wprowadza Polskę i cały region w ryzyko nuklearnego uderzenia prewencyjnego ze strony takich państw.
  Poza tym w przebiegu wydarzeń, polegających na zagrożeniu bezpieczeństwa centralnych ośrodków w Izraelu, może dojść do tego, że organa władzy izraelskiej proklamują rząd i parlament izraelski na uchodźctwie i osadzą się na terytorium Polski. To w niczym nie łamie praw państwa Izrael, bo Izrael nie ma konstytucji lub temu podobnych, zaś jego prawodawstwem jest Talmud, a szczególnie nakazy rabinów. Granice republiki izraelskiej nie są nigdzie zapisane w jakikolwiek dokumencie, czyli całkiem swobodnie, wg własnego zapotrzebowania, Izrael może włączyć polskie terytoria w stan swego posiadania, do czego ma środki militarne i do czego rości sobie pretensje, a co ideologicznie czy propagandowo – pod przykrywką rzekomej religii – głosi otwarcie oraz nawet wychowuje dzieci i młodzież w tym duchu.
  Określona wyżej sytuacja – jako prawdopodobna w najwyższym stopniu – wprowadzi Polskę w stan wojny z wieloma krajami, a nawet tzw. religiami – o ile w chwili pobytu tej „delegacji” na polskim terytorium dojdzie do jakichkolwiek działań wojennych z udziałem państwa Izrael. Polska oraz kraje ościenne, kraje członkowie Unii Europejskiej, kraje członkowie NATO, będą wprowadzone w stan wojny, gdzie – bez cienia wątpliwości – dojdzie do terroru na masową skalę i to właśnie z użyciem broni masowego rażenia, bo Izrael nie podlega kontroli w tym względzie, a taką broń przypuszczalnie posiada, a jeżeli tak, to w dużej ilości ładunków.
  Powyższe słowa nie mają charakteru hipotetycznego, nie są jakimś jazgotem środków masowego przekazu, ale są odzwierciedleniem bardzo konkretnych żydowskich gróźb pod adresem społeczności międzynarodowych, w tym przeciw Polsce. Groźby te to wypowiedzi – na przestrzeni dziesiątków lat – wysoko postawionych polityków izraelskich, takich jak np. Golda Meir, którzy utrzymywali i utrzymują nadal, że Izrael w przypadku „zagrożenia” jego bezpieczeństwa takiej broni użyje. Przy czym mówią oni wyraźnie to, że celem nie jest jedynie Iran lub podobne, ale celem ataku (obrony) jest region europejski, czyli również Polska. Z ich wypowiedzi wynika to, że „zagrożeniem” Izraela jest każda sytuacja niewygodna dla Izraela, a którą Izrael uzna za „zagrożenie”, zaś temu to „zagrożeniu” winni są wszyscy inni, bo to oni muszą czuwać na tym, aby Izrael był bezpieczny. Jeżeli tego nie czynią, to Izrael „ma prawo” do zaatakowania ich w odwecie za brak troski o bezpieczeństwo tegoż Izraela, tzn. ten, kto będzie uznany za niedostatecznie troszczącego się o Izrael, jest jego wrogiem i jako taki będzie zniszczony.
  W tych wypowiedziach czołowych żydów sprzed zaledwie kilku lat wyrażano zakres geograficzny, który jednakże był limitowany zasięgiem rakiet, jakie były na wyposażaniu armii izraelskiej, a stacjonujących na terytorium Izraela i było to wyliczenie ograniczenia zasięgu rażenia. Ale właśnie w przypadku wizyty izraelskich organów władzy oraz wojska limit ten będzie łatwo zlikwidowany, Izrael będzie mógł zrealizować swe odwieczne groźby bombardując tak Polskę, jak również inne państwa, bezpośrednio z terytorium Polski. Limit geograficzny już nie będzie tu ograniczeniem, bo Izrael będzie mógł uderzyć wszystkich dookoła Polski. Izrael będzie mógł użyć ku temu samolotów tak cywilnych jaki wojskowych, w tym łącznie F-16 będących na wyposażeniu polskiej armii, a która nie ma jakiejkolwiek kontroli na tymi samolotami, bo system komputerowe w tych samolotach są kodowane przez specjalistów izraelskich. Jest prawie pewne i to, że nawet fizyczny dostęp do tych samolotów jest ograniczony do wyłącznie żydów i nie ma tam Polaków.”
  Niebywałym skandalem w skali światowej jest nie tylko fakt planowanych obrad parlamantu izraelskiego na Polskiej Ziemi, równoznaczny z aktem agresji ale również wszelkie wcześniejsze działania uzurpatorów pod dyktando światowych elit żydowskich, które doprowadziły do rozgrabienia majątku narodowego Polaków, do podstępnego przejęcia i opanowania wszelkich dziedzin życia publicznego w Polsce, przy jednoczesnym niszczeniu podstaw egzystencji rodowitych Polaków.
  Brak odpowiedzi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego na nasz list otwarty z 18.04.2012 r , który stał się petycją Parlamentu Europejskiego a przy tym nie podjęcie żadnych działań powstrzymujących niszczenie Państwa i Narodu Polskiego, co jest naruszeniem m.in. Kodeksu Karnego art.129, który zawiera:
  “Kto będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczna organizacja, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10 “ , dowodzi jednoznacznie, że Prezydent RP przestrzega zasad talmudu i realizuje Protokóły Mędrców Syjonu zamiast czuwać nad przestrzeganiem Konstytucji, stać na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium, do czego zobowiązuje art.126, pkt. 2 Konstytucji RP, link:”Rozdział V - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej”
  “http://www.prezydent.pl/prawo/konstytucja-rp/prezydent-rp/
  link: “Talmud obnażony”, www.zbawienie.com/talmud.htm
  cyt:" Żydzi mają okradać i zabijać Gojów:
  Sanhedrynu 57a.
  Kiedy Żyd zamorduje goja ("Cuthean"), nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać.
  Baba Kamma 37b.
  Goje są poza ochroną prawa i Bóg "wystawił ich pieniądze Izraelowi".Żydzi mogą okłamywać gojów:
  Baba Kamma 113a.
  Żydzi mogą użyć kłamstw ("wybiegów") by oszukać goja.
  Nie-żydowskie Dzieci PODLUDZKIE:
  Yebamoth 98a.
  Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami.”

  Funkcję prezydenta RP sprawuje obecnie osoba pochodzenia żydowskiego o fałszywym nazwisku i fałszywej tożsamości. Prawdziwe nazwisko Prezydenta RP to Bronisław Szczynukowicz, któremu eksperci ze Związku Szlachty Polskiej odebrali prawo posługiwania się herbem polskiej szlachty. Dziadek obecnego Prezydenta RP to, cyt.:” DZIADEK JULIUSZ TO OSIP SZCZYNUKOW, Z BIAŁEJ CERKWI W ROSJI. (...) W LATACH 1920-24 PO WYMORDOWANIU RODZINY SZLACHECKIEJ KOMOROWSKICH HERBU "KORCZ" MAJATEK I TYTUŁY RUSCY DALI SWEMU OSIPIE.... I TAK POWSTAŁ HRABIA POLSKI SZCZYNUKOW KOMOROWSKI. A EKSPERCI ZWIĄZKU SZLACHTY POLSKIEJ, CO BYŁO W RÓŻNYCH STACJACH TV, ODEBRALI MU PRAWO DO POSŁUGIWANIA SIĘ HERBEM POLSKIEJ SZLACHTY…”
  link: “Czy Naród Polski może być jednocześnie zdrajcą Narodu Polskiego”
  http://trzcinska.neon24.pl/post/91213,czy-narod-polski-moze-byc-jednoczesnie-zdrajca-narodu-polskiego

  Kariera polityczna osób rządzących Polską jest realizacją tajnych wytycznych wygłoszonych przez Jakuba Bermana na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskieggo w kwietniu 1945r,
  cytat: "Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów... Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski - tzn. Zgodnie z projektem Politbiura - fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju. Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce."
  Powszechny antypolonizm i dyskryminacja Polaków w Polsce i sprowadzenie ich do roli niewolników a przy tym poddawanie masowemu podtruwaniu poprzez toksyczne dodatki do wody, żywności, kosmetyków czy nawet leków, toksyczne chmury, wskazuje za realizowaną w przyśpieszonym tempie politykę celowego niszczenia Narodu Polskiego. Nawet uzurpatorzy wprowadzili przymus szczepionkowy a lekarzom służby sanitarne nakazują szczepić chore dzieci, w celu zrealizowania programów szczepień , link: “Ogólne wytyczne dotyczące szczepień ochronnych – cz. 2. Zalecenia amerykańskiego Komitetu Doradczego ds. Szczepień Ochronnych (ACIP)”http://www.mp.pl/szczepienia/artykuly/wytyczne/show.html?id=71734 , link: “6-miesięczna Basia z Kutna zmarła po szczepieniu, ujawniono oburzające wytyczne dla polskich lekarzy” http://kefir2010.wordpress.com/2014/01/16/6-miesieczna-basia-z-kutna-zmarla-po-szczepieniu-ujawniono-oburzajace-wytyczne-dla-polskich-lekarzy/

  Wydanie w Polsce koncesji na wszystkie bogactwa naturalne w ręce żydowskich światowych korporacji, na dwie trzecie powierzchni Polski, tak ubogiej w zasoby wodne, wskazuje jednoznacznie na zamiar doprowadzenia do sytuacji, że Polacy będą szukać jedzenia po śmietnikach i żebrać o łyk czystej wody, która znajduje się już w posiadaniu firm żydowskich, które dostają dofinansowanie z Unii Europejskiej.
  link: “George Soros rozdaje karty w polskich łupkach” http://twarzebiznesu.pl/artykuly/732243,george-soros-rozdaje-karty-w-polskich-lupkach.html

  Ponowna wypłata odszkodowań dla spadkobierców ludności żydowskiej za mienie pozostawione w Polsce a zniszczone w okresie II wojny światowej przez okupanta niemieckiego, którego działania zostały dofinansowane przez elity żydowskie z USA jest przestępstwem na Narodzie Polskim. link: “Udział żydów w nazistowskim aparacie terroru” http://wolna-polska.pl/wiadomosci/udzial-zydow-w-nazistowskim-aparacie-terroru-2013-09
  Jest to bezprawne tym bardziej, że Rząd PRL wypłacił stosowne odszkodowania rządom krajów zachodnich w tym USA, na zaspokojenie roszczeń obywateli państw obcych z tytułu majątków przejętych przez władze PRL,
  link : “ Roszczenia zydowskie spłacone już dawno” http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=8370

  Obecnie w Polsce dochodzi do osiedlania się obywateli żydowskiego pochodzenia z innych krajów przy jednoczesnym rugowaniu rodowitych Polaków.
  Wprowadzenie języka hebrajskiego w 2005 r. jako języka urzędowego w Polsce jest dowodem na już wcześniej zaplanowaną a obecnie realizowaną inwazję i przejmowanie Polski.
  link: “Czy hebrajski będzie językiem urzędowym w Polsce”
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2012/08/30/czy-hebrajski-bedzie-jezykiem-urzedowym-w-polsce/

  Na domiar złego struktury Kościoła Katolickiego zostały przejęte przez osoby pochodzenia żydowskiego, które podstępnie, pod szyldem ekumenizmu, judaizmu manipulują umysłami Polaków dla swoich celów, pomijając istniejące zagrożenia dla zdrowia i życia, dla istnienia Narodu Polskiego. “Niektórzy biskupi i niektó­re instytucje katolickie korzystają na potęgę z pieniędzy masońskich. Większość stanowisk i godności kościelnych dla duchownych jest za pieniądze: z góry albo z dołu. Najwyższe z nich są niemal zarezerwo­wane t y l k o dla związanych z Narodem wybranym.”
  link: “Sprzeciw wobec kanonizacji żyda Wojtyły-Katza” http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sprzeciw-wobec-kanonizacji-wojtyly-katza-2014-01
  link: “Księża będą nauczać o gazie łupkowym jak latarnicy, którzy mówili na wsiach o elektryfikacji” http://natemat.pl/49987,ksieza-beda-nauczac-o-gazie-lupkowym-jak-latarnicy-ktorzy-mowili-na-wsiach-o-elektryfikacji
  Szczytem hipokryzji hierarchów Kościoła Katolickiego w Polsce jest czerpanie zysków z dotacji unijnych za przekonywanie społeczeństwa polskiego do przychylności dla obcych koncernów wydobywczych jak też za propagowanie nauczania seksualnego w przedszkolach, pomimo wydanego oficjalnie komunikatu Episkopatu Polski przeciw temu demoralizacyjnemu projektowi.
  Link: “Feministki donoszą na Kościół: brał dotacje na gender”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Feministki-donosza-na-Kosciol-bral-dotacje-na-gender,wid,16288810,wiadomosc.html?ticaid=11214e

  Ogłoszenie tematyki obrad Knessetu na Polskiej Ziemi nad antysemityzmem w Polsce jest dowodem istnienia zuchwałego Antypolonizmu w Polsce a planowane obrady Knesetu są nie tylko agresją na suwerenne Państwo Polskie i bezbronny udręczony, osaczony Naród Polski ale zapowiedzią wojny z narodami Europy i świata.
  link: “Polskojęzyczne zydostwo podżega do wojny”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polskojezyczne-zydostwo-podzega-wojny-2013-09
  link: “Kneset chce się zebrać w Polsce.Historyczne wydarzenie w Auschwitz? “
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kneset-chce-sie-zebrac-w-polsce-historyczne-wydarzenie-w-auschwitz,362333.ht
  Naród Polski jako suweren ma prawo i obowiązek do rozważnej obrony koniecznej przed agresorem !

  Tadeusz Cichocki w wystąpieniu z 27.07.2013r. “Do Narodu Polskiego ­ List otwarty” wzywa: cyt.:
  “­ Wszystkich uczciwych i szlachetnych Polaków, którym leży na sercu dobro ich Ojczyzny i którzy z różnych powodów pracują w urzędach, policji, sądach, straży miejskiej, …, do rezygnacji (na czas obalania uzurpatorów) z pracy/służby i zaniechania wszelkich kontaktów z władzami okupacyjnymi. Niestety istnieje ryzyko, że w sposób niezamierzony mogliby zostać uznani za kolaborantów.”(...)

  ”Być może niektórzy z nas oddadzą życie podobnie jak uczyniło to wcześniej bardzo wielu szlachetnych i wielkich Polaków. Myślę jednak, że lepiej zginąć z honorem w słusznej sprawie niż żyć jak niewolnik „wybrańców” Boga we własnym kraju. W chwilach zagrożenia Polacy zawsze potrafili wykrzesać z siebie heroizm, rozwagę, konsekwencję i potrafili… działać. Wierzę, że i tym razem tak będzie. Wierzę, że zwyciężymy i tym razem zaprowadzimy porządek w naszej Ojczyźnie oraz wyciągniemy właściwe wnioski wynikające z doświadczeń. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie damy się oszukiwać ewentualnym, kolejnym złotoustym obłudnikom. Tego z całego serca Wam i sobie życzę.”

  Z poważaniem

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej