Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POZNAŃ HOTEL BAZAR JAROSŁAW RUSZKIEWICZ O MYŚLI POLSKIEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sytuacja nie dojrzała do wyartykułowania prawdy o Układzie z Dorotheenstrasse. Znamienne słowa o kondycji polskiej myśli politycznej i historycznej ukazujące mroczne perspektywy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Tutaj link (z przyczyn technicznych na NEon24.pl w niektórych przegledarkach trzeba wchodzić nie przez okienko, lecz przez klikniecie linku)

15 lutego 2014 - Poznań, Hotel Bazar - zaczyna się konferencja o Romanie Dmowskim i narodowej demokracji - inaugurująca Rok Dmowskiego w Polsce. Ekspert TELEWIZJI NARODOWEJ i NEon24.pl Jarosław Ruszkiewicz dotyka sedna politycznej działalności Pana Romana - zagadnienia cenzurowanego przez nurt antypolski - to jest Układu Z Dorotheenstrasse.

Spodziewalismy się, że Koledzy z Poznania i Przyjezdni mówienie o Układzie Z D. mają surowo zakazane, że jest to warunkiem przynależności do Opus Dei i innych koterii penetrujących nurt endecki - i się spodziewaliśmy słusznie. Nieobjetym tą cenzurą się okazał były PSL-owski endek Poseł Janusz Dobrosz. Z racji, że chyba przeczytał całego Dmowskiego - mogliśmy z radością pogadać z tym politykiem o Układzie z D.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • MÓJ KOMENTARZ NA FEJSBOOKU DZISIAJ;
    Był rok 2014. To był rok tajnej WASP-owskiej ingerencji w Polsce pozostającej pod wpływem ustępujacej Rosji i następujacych Niemiec. Do polskiej opinii publicznej owa interwencja się przebiła jako "afera podsłuchowa" albo/i "afera kelnerów".
    No i my z Redaktorem Ruszkiewiczem, na początek roku tj. 15-go lutego 2014, wraz z resztą elity endeckiej się wybraliśmy na konferencję do Poznania zorganizowaną przez Kolegę Przemysłąwa Piastę w historycznym poznańskim Hotelu Bazar. Czuć było, że coś wisi w powietrzu, nastroje były napięte, a my je jeszcze podgrzaliśmy, zabierając ze sobą ofiarę knowań giertychowskich, straszliwie skrzywdzonego onegdaj przez LPR Pana Premiera Gabriela Janowskiego. Część zgromadzonych wpadła na nasz w panikę, bo się spodziewała, że wytknięta jej będzie publicznie tamta podła akcja przeciwko Gabrielowi. Owa część, podległa Służbom Bertone bardzo się nieswojo poczuła widząc Krzyż, który ze sobą zabraliśmy i który w głównym miejscu sali żeśmy postawili. Bertonowcy mieli surowo zakazane się pokazywać pod pałacem prezydenckim przy Krzyżu i w ogóle - sprawę Krzyża poruszać publicznie.
    Aby pognębić agenturę poprosiliśmy Organizatora i Prelegentów o poruszenie w swoich wypowiedziach informacji o Układzie z Dorotheenstrasse. Spodziewalismy się, że Koledzy z Poznania i Przyjezdni mówienie o Układzie Z D. mają surowo zakazane, że jest to warunkiem przynależności do Opus Dei i innych koterii penetrujących nurt endecki - i się spodziewaliśmy słusznie. Nieobjetym tą cenzurą się okazał były PSL-owski endek Poseł Janusz Dobrosz. Z racji, że chyba przeczytał całego Dmowskiego (późno stając się narodowcem mógł zostać nieobjęty syjonistyczną manipulacją opusdeiową) - mogliśmy z radością pogadać z tym politykiem o Układzie z D.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej