Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POZNAŃ HOTEL BAZAR JAROSŁAW RUSZKIEWICZ O MYŚLI POLSKIEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sytuacja nie dojrzała do wyartykułowania prawdy o Układzie z Dorotheenstrasse. Znamienne słowa o kondycji polskiej myśli politycznej i historycznej ukazujące mroczne perspektywy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Tutaj link (z przyczyn technicznych na NEon24.pl w niektórych przegledarkach trzeba wchodzić nie przez okienko, lecz przez klikniecie linku)

15 lutego 2014 - Poznań, Hotel Bazar - zaczyna się konferencja o Romanie Dmowskim i narodowej demokracji - inaugurująca Rok Dmowskiego w Polsce. Ekspert TELEWIZJI NARODOWEJ i NEon24.pl Jarosław Ruszkiewicz dotyka sedna politycznej działalności Pana Romana - zagadnienia cenzurowanego przez nurt antypolski - to jest Układu Z Dorotheenstrasse.

Spodziewalismy się, że Koledzy z Poznania i Przyjezdni mówienie o Układzie Z D. mają surowo zakazane, że jest to warunkiem przynależności do Opus Dei i innych koterii penetrujących nurt endecki - i się spodziewaliśmy słusznie. Nieobjetym tą cenzurą się okazał były PSL-owski endek Poseł Janusz Dobrosz. Z racji, że chyba przeczytał całego Dmowskiego - mogliśmy z radością pogadać z tym politykiem o Układzie z D.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • MÓJ KOMENTARZ NA FEJSBOOKU DZISIAJ;
    Był rok 2014. To był rok tajnej WASP-owskiej ingerencji w Polsce pozostającej pod wpływem ustępujacej Rosji i następujacych Niemiec. Do polskiej opinii publicznej owa interwencja się przebiła jako "afera podsłuchowa" albo/i "afera kelnerów".
    No i my z Redaktorem Ruszkiewiczem, na początek roku tj. 15-go lutego 2014, wraz z resztą elity endeckiej się wybraliśmy na konferencję do Poznania zorganizowaną przez Kolegę Przemysłąwa Piastę w historycznym poznańskim Hotelu Bazar. Czuć było, że coś wisi w powietrzu, nastroje były napięte, a my je jeszcze podgrzaliśmy, zabierając ze sobą ofiarę knowań giertychowskich, straszliwie skrzywdzonego onegdaj przez LPR Pana Premiera Gabriela Janowskiego. Część zgromadzonych wpadła na nasz w panikę, bo się spodziewała, że wytknięta jej będzie publicznie tamta podła akcja przeciwko Gabrielowi. Owa część, podległa Służbom Bertone bardzo się nieswojo poczuła widząc Krzyż, który ze sobą zabraliśmy i który w głównym miejscu sali żeśmy postawili. Bertonowcy mieli surowo zakazane się pokazywać pod pałacem prezydenckim przy Krzyżu i w ogóle - sprawę Krzyża poruszać publicznie.
    Aby pognębić agenturę poprosiliśmy Organizatora i Prelegentów o poruszenie w swoich wypowiedziach informacji o Układzie z Dorotheenstrasse. Spodziewalismy się, że Koledzy z Poznania i Przyjezdni mówienie o Układzie Z D. mają surowo zakazane, że jest to warunkiem przynależności do Opus Dei i innych koterii penetrujących nurt endecki - i się spodziewaliśmy słusznie. Nieobjetym tą cenzurą się okazał były PSL-owski endek Poseł Janusz Dobrosz. Z racji, że chyba przeczytał całego Dmowskiego (późno stając się narodowcem mógł zostać nieobjęty syjonistyczną manipulacją opusdeiową) - mogliśmy z radością pogadać z tym politykiem o Układzie z D.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej