Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KNUROWSKI POTURBOWANY W NOWYM SĄCZU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ten człowiek popchnął mnie, bo stałem i deptałem flagę UE w proteście przeciwko niszczeniu Polski przez UE. Prawdopodobnie jest to ojciec euro-posła z Podkarpacia.

Dzwonił do mnie przed chwilą Włodzimierz Knurowski. Zaalarmował mnie wieścią, że jest teraz na pogotowiu ratunkowym, bo został popchnięty i poturbowany na proteście rolników w Nowym Sączu. Przyjechał tam, aby zamanifestować swój sprzeciw wobec niszczeniu Polski. Rozłożył niebieską flagę z żółtymi gwiazdkami przez ciągnikami rolników, które miały przedefilować przez miasto i zaczał ją deptać. Ktoś do niego podbiegł i popchnął go, przwrócił i poturbował. Knurowski nie może stanąć na jednej kończynie dolnej.

- Ten człowiek popchnął mnie, bo stałem i deptałem flagę UE. Prawdopodobnie jest to ojciec euro-posła z Podkarpacia - podejrzewa Knurowski.

Szczegółowe informacje o Knurowskim - pod telefonem +48 720 279 229.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Pozdrawiam Pana Knurowskiego w WALCE O POLSKĘ!
  https://www.youtube.com/watch?v=wus-Syp_QgM
 • @trójnóg
  "...Ktoś do niego podbiegł i popchnął go, przwrócił i poturbował. Knurowski nie może stanąć na jednej kończynie dolnej..."

  Strasznie się zaniepokoiłem "staniem" Pana Knurowskiego. Prośiłbym o szczegóły o jego "stanie" zdrowia oraz informacje, czy obie kończyny górne są w "stanie" umożliwiającym... "stanie".
 • Jesteśmy głęboko poruszeni
  To naprawdę jest niezwykłe, jak ogromnie poświęca się dla nas kolega Knurowski Włodzimierz, wielki męczennik polski.
 • @trójnóg & @seedam 00:13:57 - OPAMIĘTAJCIE SIĘ, NIE DRWIJCIE ZE ŚWIĘTEGO CZŁOWIEKA, ODDANEGO PATRIOTY!
  Pan Knurowski był szykanowany, bo psuł interesy lokalnej Esbecji, domagał się odszkodowania za zaniedbania w regulacji rzeki, ujawnił esbeckie i antypolskie powiązania w rozpijaniu Narodu i okradaniu Państwa Polskiego.
  Antypolacy usiłowali jemu zabrać dzieci w akcie zemsty za prawość i polskość.
  Wasze prześmiewcze wpisy durne są aktem antypolonizmu. Ostrzegam Was, że Polska jest Dziedzictwem Niepokalanej, i że tego dziedzictwa strzegą Aniołowie. Anioły bardzo chętnie zrobią Wam kuku jak będziecie dalej szli drogą antypolonizmu. Jak Was coś dziwnego spotka w najbliższym czasie, albo później - to zobaczcie w tym pióro z anielego skrzydła.
  ==========
  @trójnóg // "...Ktoś do niego podbiegł i popchnął go, przwrócił i poturbował. Knurowski nie może stanąć na jednej kończynie dolnej..." // Strasznie się zaniepokoiłem "staniem" Pana Knurowskiego. Prośiłbym o szczegóły o jego "stanie" zdrowia oraz informacje, czy obie kończyny górne są w "stanie" umożliwiającym... "stanie". // nadużycie link skomentuj usuń // seedam 27.02.2014 00:13:57
 • @Eugeniusz Sendecki 08:46:54
  pan knurowski jest świętym? wow, to już naprawdę nadsenator się odkleił od rzeczywistośći. Polska dzidzictwem niepokalanej i strzegą tego aniołowie?
  chyba się nadsenatorowi udziela od pacjentów wyworzonych na wytrzeźwiałkę.
  dobrze się uzupełniacie z czeczotem, małym prostakiem błagającym o pieniądze w sieci.
  i jak to mówia nie strasz bo się zasrasz, jak nadsenatora spotka kuku to nie będzie tam piórka tylko odcisk buta zapewne. nie anielskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:46:54
  Chodzi o ojca euro - posła Poręby. Knurowski deptał flagę masońską ue, a działacz pisowski nie mógł patrzeć na deptanie masońskiego symbolu zniewolenia i zaatakował człowieka podpierającego się kulą.
 • Panie Sendecki...
  Ekspresja własnych opinii polegająca na deptaniu flagi, godła czy innych symboli świadczy o prymitywizmie i głupocie.
  Jest to środek wyrazu zarezerwowany dla umysłowych i duchowych prostaków.

  Ktoś tu wspomniał niejakiego Czeczetkowicza , ten dziwaczny facet nie potrafi sklecić wypowiedzi bez błędów ortograficznych.
  A nieustannie pisze o sobie "mgr." (tak, z kropką na końcu, co jest kolejnym błędem językowym...).
  Opadają ręce.

  Panie Sendecki, skąd pan bierze takie ludzkie dziwadła ?
  Przecież to jest groteska.
 • @Hood 16:47:25 - NIE PROSZĘ PANA, PAN SIĘ MYLI. CI LUDZIE SĄ PRAWDZIWI I DOBRZY
  To rzeczywistość jest groteskowa. Złodzieje w krawatach, masoni w sutannach, WASP-y w togach i uroczystych minach, oszustwo i blaga - na tle tych powierzchni reklamowych porządny człowiek wygląda śmiesznie, samotnie, jak przegrany. Okazał się jednak światu Krzyż pod pałacem prezydenckim i się to całe Zło zaczęło kruszyć, zapadać.
  Pan zapewne jeszcze tego nie spostrzegł, lecz ciągle wodzi wzrokiem za Systemem Zorganizowanego Zła. Ostrzegam pana - niech pan oderwie wzrok i skieruje go na nas, porządnych prawdziwych Polaków z TELEWIZJI NARODOWEJ. Innej prawdy Pan w telewizji nie zobaczy, lecz nieprawdę. Naprawdę.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:26:42
  Za, jak pan pisze, "prawdziwych porządnych Polaków", którzy nieustannie walą byki ortograficzne i obsesyjnie piszą o sobie per "mgr." - to ja bardzo dziękuję.
  To jest, jak z filmu Barei.

  Btw. - dlaczego pan nie prostuje, gdy piszą o panu per "dr med.", przecież pan jest tylko "lek.med." ??
  Dlaczego ?
 • @Hood 16:47:25
  "Ekspresja własnych opinii polegająca na deptaniu flagi, godła czy innych symboli świadczy o prymitywizmie i głupocie"... niestety, taki gest świadczy już o jakiejś bezsilności i desperacji. Zaś co do Pana Czeczetkowicza to wole szczerośc nawet z błędami ortograficznymi, niż wygładzoną pychę, obłudę, cynizm itd, itd, itd.
 • @Jan Paweł 18:54:31
  Mnie chodziło jednak o zderzenie tych nieustannych byków z wiecznym podkreślaniem swojego "mgr".

  Pozdrowienia
 • @Eugeniusz Sendecki 08:46:54
  Szanowny Panie
  Nie pozwoliłbym sobie kpić z człowieka, którego zwie Pan świętym. Nie znam Pana Knurowskiego i życzę mu powrotu do zdrowia.
  Ja zadrwiłem z Pana i pańskiego polotu w opisie nogi Pana Knurowskiego. Skoro "nie może stanąć na jednej kończynie dolnej" oraz faktu że trudno mi wyobrazić sobie Pana Knurowskiego stojącego na jednej nodze, wniosłem z pańskiego opisu, że stoi na zdrowej, jak Pan to nazwał, kończynie dolnej oraz zdrowych( jak mniemam) pozostałych kończynach górnych. I tak powstał @trójnóg do którego łaskawy był Pan zwrócić się bezpośrednio. Ponieważ rzeczony @trójnóg jest li tylko tytułem dla mej drwiny z Pana, niech Pan nie oczekuje od niego odpowiedzi. Prosiłbym również, aby porozmawiał Pan z Aniołami coby nie szukały @trójnoga, bo stracą niepotrzebnie czas, który mogą poświęcić na granie w skata z moim Aniołem Stróżem ( a zapewniam Pana że to potężne anielisko).
  Na zakończenie w mniej żartobliwym tonie, polecam Panu zastanowić się nad starym przysłowiem, że " Jak Bóg chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera"
 • Sandcki ja ci wytłumaczę
  Działo się to w NOWYM SĄCZU zadupiu kraju, który jest zadupiem Świata.
  Atakował ojciec Europosła z zadupia zadupia. Fakt, że syn gościa z zadupia zadupia jest jakimś tam Euroosłem w zadupiu zadupia podnosi rangę tegoż ojca. Wszyscy zadupianie z zadupia zadupia mlaskają i czapkują w zadupiu zadupia. I nagle jakiś cham śmie symbol Euroośliny brukać!!! Sam bym się zagotował i uszkodził, nie tylko jedną kończynę dolną ale co najmniej jedną dolną i jedną górną na okres powyżej najmniej 7 dni!!!!!!
 • @seedam 23:05:16 - NIE POWINIEN PAN DRWIĆ.
  Nasza Ojczyzna sypie się w gruzy, a Panu jakieś śmichy-chichy w głowie. Pański tekst świadczy - że ma Pan mózg zoperowany przez masońskie, WASP-owskie i esbeckie media, za grosz poczucia powagi i uznania dla Sprawy. Tak właśnie działa okupacja informacyjna - robi z obywateli jednostki słabe intelektualnie i emocjonalnie, nie potrafiące się opanować, hebefrenicznie drwiące ze złego losu swoich Rodaków, zniewalanych przez System, okradanych, ekonomicznie zmuszanych do antykoncepcji, aborcji i emigracji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej