Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KNUROWSKI POTURBOWANY W NOWYM SĄCZU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ten człowiek popchnął mnie, bo stałem i deptałem flagę UE w proteście przeciwko niszczeniu Polski przez UE. Prawdopodobnie jest to ojciec euro-posła z Podkarpacia.

Dzwonił do mnie przed chwilą Włodzimierz Knurowski. Zaalarmował mnie wieścią, że jest teraz na pogotowiu ratunkowym, bo został popchnięty i poturbowany na proteście rolników w Nowym Sączu. Przyjechał tam, aby zamanifestować swój sprzeciw wobec niszczeniu Polski. Rozłożył niebieską flagę z żółtymi gwiazdkami przez ciągnikami rolników, które miały przedefilować przez miasto i zaczał ją deptać. Ktoś do niego podbiegł i popchnął go, przwrócił i poturbował. Knurowski nie może stanąć na jednej kończynie dolnej.

- Ten człowiek popchnął mnie, bo stałem i deptałem flagę UE. Prawdopodobnie jest to ojciec euro-posła z Podkarpacia - podejrzewa Knurowski.

Szczegółowe informacje o Knurowskim - pod telefonem +48 720 279 229.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Pozdrawiam Pana Knurowskiego w WALCE O POLSKĘ!
  http://www.youtube.com/watch?v=wus-Syp_QgM
 • @trójnóg
  "...Ktoś do niego podbiegł i popchnął go, przwrócił i poturbował. Knurowski nie może stanąć na jednej kończynie dolnej..."

  Strasznie się zaniepokoiłem "staniem" Pana Knurowskiego. Prośiłbym o szczegóły o jego "stanie" zdrowia oraz informacje, czy obie kończyny górne są w "stanie" umożliwiającym... "stanie".
 • Jesteśmy głęboko poruszeni
  To naprawdę jest niezwykłe, jak ogromnie poświęca się dla nas kolega Knurowski Włodzimierz, wielki męczennik polski.
 • @trójnóg & @seedam 00:13:57 - OPAMIĘTAJCIE SIĘ, NIE DRWIJCIE ZE ŚWIĘTEGO CZŁOWIEKA, ODDANEGO PATRIOTY!
  Pan Knurowski był szykanowany, bo psuł interesy lokalnej Esbecji, domagał się odszkodowania za zaniedbania w regulacji rzeki, ujawnił esbeckie i antypolskie powiązania w rozpijaniu Narodu i okradaniu Państwa Polskiego.
  Antypolacy usiłowali jemu zabrać dzieci w akcie zemsty za prawość i polskość.
  Wasze prześmiewcze wpisy durne są aktem antypolonizmu. Ostrzegam Was, że Polska jest Dziedzictwem Niepokalanej, i że tego dziedzictwa strzegą Aniołowie. Anioły bardzo chętnie zrobią Wam kuku jak będziecie dalej szli drogą antypolonizmu. Jak Was coś dziwnego spotka w najbliższym czasie, albo później - to zobaczcie w tym pióro z anielego skrzydła.
  ==========
  @trójnóg // "...Ktoś do niego podbiegł i popchnął go, przwrócił i poturbował. Knurowski nie może stanąć na jednej kończynie dolnej..." // Strasznie się zaniepokoiłem "staniem" Pana Knurowskiego. Prośiłbym o szczegóły o jego "stanie" zdrowia oraz informacje, czy obie kończyny górne są w "stanie" umożliwiającym... "stanie". // nadużycie link skomentuj usuń // seedam 27.02.2014 00:13:57
 • @Eugeniusz Sendecki 08:46:54
  pan knurowski jest świętym? wow, to już naprawdę nadsenator się odkleił od rzeczywistośći. Polska dzidzictwem niepokalanej i strzegą tego aniołowie?
  chyba się nadsenatorowi udziela od pacjentów wyworzonych na wytrzeźwiałkę.
  dobrze się uzupełniacie z czeczotem, małym prostakiem błagającym o pieniądze w sieci.
  i jak to mówia nie strasz bo się zasrasz, jak nadsenatora spotka kuku to nie będzie tam piórka tylko odcisk buta zapewne. nie anielskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:46:54
  Chodzi o ojca euro - posła Poręby. Knurowski deptał flagę masońską ue, a działacz pisowski nie mógł patrzeć na deptanie masońskiego symbolu zniewolenia i zaatakował człowieka podpierającego się kulą.
 • Panie Sendecki...
  Ekspresja własnych opinii polegająca na deptaniu flagi, godła czy innych symboli świadczy o prymitywizmie i głupocie.
  Jest to środek wyrazu zarezerwowany dla umysłowych i duchowych prostaków.

  Ktoś tu wspomniał niejakiego Czeczetkowicza , ten dziwaczny facet nie potrafi sklecić wypowiedzi bez błędów ortograficznych.
  A nieustannie pisze o sobie "mgr." (tak, z kropką na końcu, co jest kolejnym błędem językowym...).
  Opadają ręce.

  Panie Sendecki, skąd pan bierze takie ludzkie dziwadła ?
  Przecież to jest groteska.
 • @Hood 16:47:25 - NIE PROSZĘ PANA, PAN SIĘ MYLI. CI LUDZIE SĄ PRAWDZIWI I DOBRZY
  To rzeczywistość jest groteskowa. Złodzieje w krawatach, masoni w sutannach, WASP-y w togach i uroczystych minach, oszustwo i blaga - na tle tych powierzchni reklamowych porządny człowiek wygląda śmiesznie, samotnie, jak przegrany. Okazał się jednak światu Krzyż pod pałacem prezydenckim i się to całe Zło zaczęło kruszyć, zapadać.
  Pan zapewne jeszcze tego nie spostrzegł, lecz ciągle wodzi wzrokiem za Systemem Zorganizowanego Zła. Ostrzegam pana - niech pan oderwie wzrok i skieruje go na nas, porządnych prawdziwych Polaków z TELEWIZJI NARODOWEJ. Innej prawdy Pan w telewizji nie zobaczy, lecz nieprawdę. Naprawdę.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:26:42
  Za, jak pan pisze, "prawdziwych porządnych Polaków", którzy nieustannie walą byki ortograficzne i obsesyjnie piszą o sobie per "mgr." - to ja bardzo dziękuję.
  To jest, jak z filmu Barei.

  Btw. - dlaczego pan nie prostuje, gdy piszą o panu per "dr med.", przecież pan jest tylko "lek.med." ??
  Dlaczego ?
 • @Hood 16:47:25
  "Ekspresja własnych opinii polegająca na deptaniu flagi, godła czy innych symboli świadczy o prymitywizmie i głupocie"... niestety, taki gest świadczy już o jakiejś bezsilności i desperacji. Zaś co do Pana Czeczetkowicza to wole szczerośc nawet z błędami ortograficznymi, niż wygładzoną pychę, obłudę, cynizm itd, itd, itd.
 • @Jan Paweł 18:54:31
  Mnie chodziło jednak o zderzenie tych nieustannych byków z wiecznym podkreślaniem swojego "mgr".

  Pozdrowienia
 • @Eugeniusz Sendecki 08:46:54
  Szanowny Panie
  Nie pozwoliłbym sobie kpić z człowieka, którego zwie Pan świętym. Nie znam Pana Knurowskiego i życzę mu powrotu do zdrowia.
  Ja zadrwiłem z Pana i pańskiego polotu w opisie nogi Pana Knurowskiego. Skoro "nie może stanąć na jednej kończynie dolnej" oraz faktu że trudno mi wyobrazić sobie Pana Knurowskiego stojącego na jednej nodze, wniosłem z pańskiego opisu, że stoi na zdrowej, jak Pan to nazwał, kończynie dolnej oraz zdrowych( jak mniemam) pozostałych kończynach górnych. I tak powstał @trójnóg do którego łaskawy był Pan zwrócić się bezpośrednio. Ponieważ rzeczony @trójnóg jest li tylko tytułem dla mej drwiny z Pana, niech Pan nie oczekuje od niego odpowiedzi. Prosiłbym również, aby porozmawiał Pan z Aniołami coby nie szukały @trójnoga, bo stracą niepotrzebnie czas, który mogą poświęcić na granie w skata z moim Aniołem Stróżem ( a zapewniam Pana że to potężne anielisko).
  Na zakończenie w mniej żartobliwym tonie, polecam Panu zastanowić się nad starym przysłowiem, że " Jak Bóg chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera"
 • Sandcki ja ci wytłumaczę
  Działo się to w NOWYM SĄCZU zadupiu kraju, który jest zadupiem Świata.
  Atakował ojciec Europosła z zadupia zadupia. Fakt, że syn gościa z zadupia zadupia jest jakimś tam Euroosłem w zadupiu zadupia podnosi rangę tegoż ojca. Wszyscy zadupianie z zadupia zadupia mlaskają i czapkują w zadupiu zadupia. I nagle jakiś cham śmie symbol Euroośliny brukać!!! Sam bym się zagotował i uszkodził, nie tylko jedną kończynę dolną ale co najmniej jedną dolną i jedną górną na okres powyżej najmniej 7 dni!!!!!!
 • @seedam 23:05:16 - NIE POWINIEN PAN DRWIĆ.
  Nasza Ojczyzna sypie się w gruzy, a Panu jakieś śmichy-chichy w głowie. Pański tekst świadczy - że ma Pan mózg zoperowany przez masońskie, WASP-owskie i esbeckie media, za grosz poczucia powagi i uznania dla Sprawy. Tak właśnie działa okupacja informacyjna - robi z obywateli jednostki słabe intelektualnie i emocjonalnie, nie potrafiące się opanować, hebefrenicznie drwiące ze złego losu swoich Rodaków, zniewalanych przez System, okradanych, ekonomicznie zmuszanych do antykoncepcji, aborcji i emigracji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej