Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WASP-OWSKA MANIPULACJA W POCZCIE ELEKTRONICZNEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takie dziwolągi słowne to nie jest przypadek. To świadectwo - jak się udało masonom, sowietom, chazarom i satanistom wytresować białych ludzi w USA. Jaki ludzie noszą tam knebel.

---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
Od: Stanisław Brzozowski <stanislas777@wp.pl>
Data: 27 lutego 2014 11:13
Temat: Gdzie był Bóg ? ??
Do:

 Warto przeczytać i warto się zastanowić  

> WYWIAD Z CÓRKĄ BILLY GRAHAMA (córka amerykańskiego pastora)

> Po katastrofie terrorystycznej w USA 11.09.01 córka Billy Grahama w > wywiadzie TV na pytanie "Jak Bóg mógł pozwolić na coś takiego?" > odpowiedziała: Jestem przekonana, że Bóg jest do głębi zasmucony z tego > powodu, podobnie jak i my, ale od wielu już lat mówimy Bogu, żeby > wyniósł się z naszych szkół, z naszych rządów oraz z naszego życia, a > ponieważ jest dżentelmenem, jestem przekonana, że w milczeniu wycofał > się. Jak możemy się spodziewać, że Bóg udzieli nam swojego
> błogosławieństwa i ochroni nas, skoro my żądamy, aby On zostawił nas w > spokoju?

> Zobaczmy - myślę, że zaczęło się to wówczas, kiedy Madeline Murray O'Hare > (została zamordowana, a niedawno znaleziono jej ciało) narzekała nie > chcąc żadnych modlitw w naszych szkołach, a my powiedzieliśmy OK.

> Potem ktoś powiedział, żeby lepiej nie czytali Biblii w szkole, Biblii, > która mówi: nie zabijaj, nie kradnij, kochaj swego bliźniego jak siebie > samego. A my powiedzieliśmy OK.

> Następnie dr Beniamin Spock powiedział, że nie powinniśmy dawać klapsa > dzieciom, kiedy się źle zachowują, ponieważ ich małe osobowości się > zniekształcają i możemy zniszczyć u nich szacunek do samych siebie (syn > dr Spock'a popełnił samobójstwo). A my powiedzieliśmy, że ekspert > powinien wiedzieć, o czym mówi. Dlatego powiedzieliśmy OK.

> Po czym ktoś powiedział, że lepiej by było, aby nauczyciele i wychowawcy > nie karali naszych dzieci, kiedy się źle zachowują. Dyrektorzy szkół > powiedzieli, że lepiej by było, aby żaden pracownik tej szkoły nie > dotykał uczniów kiedy się źle zachowują, ponieważ nie chcemy złej opinii > i z pewnością nie chcemy być zaskarżeni do sądu /istnieje ogromna > różnica między karaniem i dotykaniem, biciem, upokarzaniem, kopaniem > itd./ A my powiedzieliśmy OK.

> Następnie ktoś powiedział- pozwólmy naszym córkom na aborcję, jeśli > chcą. Nawet nie muszą o tym mówić swoim rodzicom. A my powiedzieliśmy > OK.

> Po czym ktoś mądry z rady szkoły powiedział: ponieważ chłopcy i tak będą > chłopcami, więc i tak będą to robić, dajmy naszym synom tyle kondomów. > ile chcą, aby mogli zażywać tyle radości, ile chcą. A my nie będziemy > musieli mówić ich rodzicom, że otrzymują je w szkole. A my > powiedzieliśmy OK.

> Po czym niektórzy z wyższych wybranych urzędników powiedzieli, że to > nieważne co robimy prywatnie, dopóki wykonujemy naszą pracę. Zgadzając > się z nimi, powiedzieliśmy że nie obchodzi mnie to, co ktoś, łącznie z > prezydentem, robi prywatnie, dopóki ja mam pracę a ekonomia jest dobra.

> Po czym ktoś powiedział - drukujmy czasopisma ze zdjęciami nagich kobiet > i nazwijmy to zdrowym, trzeźwym podziwem dla piękna kobiecego ciała. A > my powiedzieliśmy OK.
> Po czym ktoś inny poszedł o krok dalejz tym podziwem i opublikował > zdjęcia nagich dzieci, a następnie jeszcze jeden krok dalej i udostępnił > je w internecie. A my powiedzieliśmy - OK, są upoważnieni do swobodnego > wyrażania.

> Po czym przemysł rozrywkowy rozpoczął produkcjęwidowisk TV i filmów > promujących przemoc, profanację, zakazany seks. Rozpoczął nagrania > muzyki zachęcającej do gwałtu, narkotyków, zabójstwa, samobójstwa oraz > satanizmu. My powiedzieliśmy że to tylko rozrywka, to nie ma żadnych > szkodliwych skutków, w każdym bądź razie nikt nie traktował tego > poważnie, więc idziemy do przodu. Teraz pytamy siebie, dlaczego nasze > dzieci nie mają sumienia, dlaczego nie wiedzą. co jest dobre, a co złe, > i dlaczego
nie
> martwi ich zabijanie obcych, kolegów z klasy oraz samych siebie.
> Prawdopodobnie, gdybyśmy o tym długo i wystarczająco mocno myśleli, > moglibyśmy zgadnąć. Ja myślę, że ma to wiele wspólnego z tym, że > "ZBIERAMY TO, CO ZASIALIŚMY"
> Drogi Boże, dlaczego nie ocaliłeś tej małej dziewczynki, która została > zabita w swojej klasie?. Szczerze zatroskany uczeń.
> Odpowiedź: "Drogi zatroskany uczniu, nie mam pozwolenia do działania w > szkołach" Szczerze ci oddany Bóg.
> To śmieszne, jak prostym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić > się, dlaczego świat zmierza do piekła.

> To śmieszne, jak bardzo wierzymy w to, co napisane jest w gazetach, a > poddajemy w wątpliwość to, co mówi Biblia.
> To śmieszne, jak bardzo każdy chce iść do nieba, pod warunkiem, że nie > będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić ani też czynić czegokolwiek o czym > mówi Biblia.
> To śmieszne, jak ktoś może powiedzieć "Wierzę w Boga" i nadal iść za > szatanem, który, tak a'propos również "wierzy" w Boga.
> To śmieszne, jak łatwo osądzamy, ale nie chcemy być osądzeni.
> To śmieszne, jak możesz wysyłać tysiące "dowcipów" przez e-mail, które > rozprzestrzeniają się jak nieokiełzany ogień, ale kiedy zaczynasz > przesłania dotyczące Pana, ludzie dwa razy zastanawiają się, czy > podzielić się nimi.
> To śmieszne, jak wiadomości sprośne, bezwstydne, pikantne i wulgarne > swobodnie przenoszą się w cyber przestrzeni, lecz publiczna dyskusja o > Bogu w szkole i w miejscu pracy jest tłumiona.
> To śmieszne, jak ktoś może być zapalony dla Chrystusa w niedzielę, a > przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem.
> Śmiejesz się?
> To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość nie wyślesz jej do zbyt > wielu osób z twojej listy adresowej, ponieważ nie jesteś pewny w co > wierzą lub co pomyślą o tobie, kiedy im to wyślesz.
> To śmieszne, jak bardzo mogę być przejęty tym co inni ludzie pomyślą o > mnie, zamiast tym, co Bóg pomyśli o mnie.
> Czy myślisz?
> Przekaż to dalej, jeśli uważasz, że warto. Jeśli nie, to wyrzuć. Nikt > się o tym nie dowie. Lecz jeśli to wyrzucisz, nie stój z boku i nie > narzekaj nad fatalnym stanem tego świata.
[koniec tekstu, który dostałem pocztą elektroniczną]
==========
MÓJ KOMENTARZ:

Ten tekst dzisiaj dostałem mailem i odkryłem w nim coś, co koresponduje z naszymi działaniami w Auschwitz. Żeby nie pozwolić Diabłu i Jego Sługom zerwać naszą więź z Bogiem. Żeby nie dać sobie wmówić, że Boga nie ma. Że go nie było w Auschwitz na przykład. To jest największe kłamstwo oświęcimskie. Bardzo mi się spodobało, że córka pastora Billy'ego Grahama widzi związek współczesnych nieszczęść z "detronizacją Boga". Zastanowiło mnie jednak, że unika opowieci - KTO usiłuje Boga zdetronizować?

Analizuję dorobek tego pastora i niniejszy tekst, i bardzo ponuro dźwięczy mi w nim element auto-cenzury, ta bezosobowa i zafałszowana forma i przekaz - że Zło się pojawiło w Stanach - bo "ktoś powiedział", bo "przemysł rozrywkowy rozpoczął produkcję", bo "jest napisane w gazetach" - takie dziwolągi słowne to nie jest przypadek. To świadectwo - jak się udało masonom, sowietom, chazarom i satanistom wytresować bialych ludzi w USA. Jaki ludzie noszą tam knebel. Jak się samo-oszukują.

W tym tekście rozsyłanym przez Stanisława Brzozowskiego nie ma całej prawdy, ten tekst tchnie antychrzescijańską tresurą WASP-owską. Autorka bardzo dyplomatycznie milczy o tym, że zniszczenie Dobra w społeczeństwie USA nie pojawiło się ot, tak sobie - lecz było i jest prowadzone z determinacją przez masonów, tych ludobójców i satanistow, którzy wcześniej krwawo wymordowali i zniewolili mnóstwo niewinnych ludzi. Ojciec Pani Graham jest słynnym kaznodzieją protestanckim wspierającym politycznie USA. Jest pewne, że doskonale zdawał sobie sprawę, że reżym, z którym współpracuje sponsorował i jest współ-winny rzezi Indian północnoamerykańskich i chrześcijan latynoamerykańskich oraz słowiańskich. Naturalnie po tamtym bezbożnictwie poza granicami USA musiało dojść do zniszczenie chrześcijańskiego etosu i etyki mieszkańców w granicach samego mocarstwa. Taka jest logika wspólpracy ze Złem.

Jako odtrutkę na WASP-wską truciznę proponuję Państwu film TELEWIZJI NARODOWEJ o tym, jak polski artysta-rzeźbiarz Bartlomiej Kurzeja uczy dzieci polskie sztuki. Starałem się uchwycić jak piękne są dusze tych dzieci z Mazowsza;

Pamiętajmy, że są Źli Ludzie, którzy z premedytacją chcą doprowadzić te dzieci do eksterminacji, którym spać nie daje myśl, że owe niewinne duszyczki polskie mogą kiedyś zagrozić ich panowaniu. To nieprawda, że Herod umarł bezpotomnie. Potomkowie Heroda przejęli władzę i tak jak ich antenat - czyhają, żeby porwać Dziecię...

/-/ Eugeniusz Sendecki

P.S. Najbliższe strzelanie Polskich Drużyn Strzeleckich już 23-go marca. Wiadomości szczegółowe w komentarzach. E.S.

KOMENTARZE

 • brawo
  Panie Sendecki - to jest pierwszy i jedyny pański materiał video, który jest dobry.
  Mówię to całkiem serio.


  - robin

  Btw. - dlaczego pan nie prostuje, gdy piszą o panu per "dr med.", przecież pan jest tylko "lek.med." ??
  Dlaczego ?
 • @Hood 21:07:33 - KTO PISZE I JAK MAM PROSTOWAĆ?
  Zadał Pan kłopotliwe pytanie i odciągające od tematu. Podejrzanie się Pan zachowuje, przyznam. Bardzo podejrzanie.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:11:51
  Hehehe..
  Ależ pan się kompromituje nieustannie.
 • @Kodiak 16:33:51 Kurwo coś ty się tak przyjebał do Sendeckiego ???
  Co ty tak za Sendeckim chodzisz,chcesz mu zrobić laskę?Pamietaj pomiocie diabła ja nie jestem taky yntelygentny jak doktor ja cię znajdę i skopię ci dupę.
 • @Hood 13:32:56 Hoodziwe odjebałsia od doktora
  Hodzie odjeb się od porządnych ludzi Dupa cieswedzi to ci mozemy ja podrapać naszymi kamaszami Uważaj mamy cię na oku .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej