Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PRZECIWKO ARMII LUDOWEJ PROWOKUJĄ! MAJDAN WYKORZYSTUJĄ! GIEWAŁT!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"W centrum Warszawy, jakieś łobuzy sprejem pokreśliły kilkadziesiąt tablic z nazwami Aleja Armii Ludowej!" (wpis na fejsbuku). Realizowany jest scenariusz rozdrapywania blizn z przeszłości. Celna prowokacja, udane wykorzystanie ukraińskiego Majdanu?

Kiedy na Ukrainie dzielni kozacy z Majdanu obalają pomniki Lenina (dzieła sztuki rzeźbiarskiej o znaczeniu historycznym, jakkolwiek mamy słusznie najgorsze zdanie o Leninie!) i polskojęzyczne reżymowe media tego nie potępiają, a wręcz przyklaskują, - ciekawi mnie, jaka będzie reakcja sprzedajnych dziennikarzy i publicystów na prowokacyjne zamazywanie nazwy "Armia Ludowa" czerwoną farbą? Czy nazwą to "odważny hapening", czy "wandalizm"? A może przemilczą bojac się rozbudzonej czujnosci Polaków?

Ano - ktoś się w Warszawie sprytnie przygotował do świętowania Dnia Żołnierzy Antykomunistycznych (z masońska zwanych jako "wyklęci" - ja nie lubię tej nazwy, bo narzuca antypolski scenariusz) i ma moje wielkie uznanie. Celny chwyt marketingowy. W stylu ukraińskiego majdanu. W sumie najlepiej jak mozna ktoś przebiegle wykorzystuje wzrost nastrojów anty-sowieckich w związku z wojną na Ukrainie. Dla dobra Polski. Sytuacja dojrzewa do poznania prawdy o roku 1926-tym (zamach masoński), 1922-gim (opatrznosciowe wyeliminowanie masońskiego prezydenta) i 1918-tym (Uklad z Dorotheenstrasse). Z utęsknieniem na to czekam, żeby się szeroka publiczność polska o tych sprawach dowiedziała.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  Aj waj, ale się narobiło:)))))

  I co teraz będzie????

  Czy gazeta koszerna a wraz z nią inne media polskojęzyczne rozpoczną teraz agitkę propagandową i rejwach na tema odradzania się "polskiego faszyzmu"?

  Pozdrawiam.
 • @Kodiak 10:12:16 - NIE LUBIĘ, JAK MI KTOŚ GROZI, SZCZEGÓLNIE W DNIU URODZIN.
  WYPRASZAM SOBIE.
  Zabójstwo Prezydenta Narutowicza powstrzymało masoński antypolski zamach stanu na trzy lata i zmodyfikowało go na tyle, że masoni nie wymordowali skutecznie wszystkich Polaków od razu, lecz w o wiele mniejszym zakresie i nie od razu. Wielu Polaków się uratowało, przeżyło. Szczególnie chodzi mi o Polaków-katolików, których masoneria nienawidzi szczególnie i zawsze tępi bez litości - ponieważ my, Polacy-katolicy jesteśmy esencją Polskości Prawdziwej.
  Niech mnie Pan nie epatuje karą, bo za zabójstwo głowy państwa już został skazany na śmierć zamachowiec, który działał sam - Eligiusz Niewiadomski. Dzisiaj, gdy widzimy do czego jest zdolna masoneria WASP-owska, jest oczywistością, że zabójstwo Narutowicza przyniosło Polakom ratunek. Gdybym był członkiem ławy przysięgłych sądzącej Narutowicza - ułaskawił bym go bez wahania.
  Dziękuję Panu, że ujawnił Pan swój pro-masoński stosunek.
  ==========
  synonimy: (1.1) przest. matoł (1.2) obraź. dureń, debil, idiota, imbecyl, matoł // *(opatrznościowe wyeliminowanie masońskiego prezydenta) // To co pan określil "wyeliminowanie" świadczy nie tylko o głupocie. Jak ja nie lubię matołów. // A wie pan co się robi z bandytami? // [wklejony rysunek nóg wisielca z napisem w języku WASP-owskim "HANG'EM HIGH" co się tłumaczy "POWIEŚMY ICH WYSOKO" i jest nawiązaniem do słów wypowiedzianych przeciwko Jezusowi Chrystusowi: "NA KRZYŻ Z NIM!" albo makabryczną grą słów: "WYNIEŚMY GO WYSOKO!"] //nadużycie link skomentuj usuń // Kodiak 01.03.2014 10:12:16
 • @AdNovum 10:11:42
  Rybak: Michnik i Sakiewicz w jednym stali domku

  Posted by Marucha w dniu 2014-03-01 (sobota)

  Ostatnio na łamach „Gazety Polskiej” (nr 5/2014) ukazał się artykuł Piotra Lisiewicza pt. „Antysemici na salonach III RP”. Po zapoznaniu się z wizją antysemityzmu widzianego oczyma czołowego rusofoba w kraju, oraz po przejrzeniu kilku innych artykułów ze wspomnianego periodyku, stajemy się pewni, iż jest to towarzystwo – mowa o miłośnikach Kaczyńskiego – bardzo zbliżone ideowo do michnikowszczyzny (wszak wyrastające ze środowiska KOR-u).

  Początek artykułu o rzekomym antysemityzmie części obecnych „elit” to podkreślenie ich zaangażowania w tzw. kampanię antysemicką z 1968 r. Lisiewicz nie napisał „antysemicką” w cudzysłowie – wręcz przeciwnie – wg niego dla niepoznaki prawdziwy antysemityzm PRL-u ukryto pod płaszczykiem „antysyjonizmu” – i to właśnie to słowo Lisiewicz w cudzysłów wstawia.

  Oburza go również tekst napisany w 1968 przez Iwonę Śledzińską (obecnie I. Śledzinską-Katarasińską), w którym p. Iwona opisywała, iż „nie ma takiego błota, którym nie obrzucono by nas, Polaków, w ostatnim czasie. Naprawiacze i weryfikatorzy historii spod znaku syjonizmu zapomnieli jednak o jednym. To błoto nie nas brudzi, lecz ich samych”.

  Przytoczony przez Lisiewicza miał być przykładem odrażającego antysemityzmu części Polaków w PRL-u, a tak naprawdę jest to po prostu oczywistość dla osób znających historię tamtych lat.

  Lisiewicz ludziom, którzy w czasach PRL pisali nieprzyjazne polityce Izraela teksty zarzuca przyczynienie się do „wypędzenia z Polski ponad 13 tysięcy Żydów”. Prof. Bogusław Wolniewicz oraz dr hab. Zbigniew Musiał na łamach swej wspólnej książki „Ksenofobia i wspólnota” (wydawnictwo Antyk) obalają mit wypędzeń, nad którymi ubolewa „Gazeta Polska” i „Gazeta Wyborcza”. Według autorów książki mit wygnania to „sztucznie robiona martyrologia, stwarzanie papierowych męczenników.

  Powiedzmy więc jasno i wyraźnie – czytamy we wspomnianej książce – ani wtedy, ani nigdy Polska żadnego Żyda nie wypędziła, nie wyrzucała, ani nie zmuszała do wyjazdu. To jest kłamliwa propaganda, część wielkiej kampanii oczerniania naszego narodu. (…) Męczeństwo jest to śmierć za wiarę; a wówczas nikogo nawet palcem nie tknięto. Nikt nie wyjeżdżał z Polski pod przymusem, jako deportowany. Wyjeżdżał ten, kto wolał wyjechać; kto uznał, że gdzie indziej będzie mu lepiej niż w Polsce. Nie znamy ani jednego przypadku, że ktoś opuścił wtedy Polskę wbrew swojej woli; a byliśmy dość blisko tych wydarzeń, gdyż ich epicentrum leżało tam, gdzie pracowaliśmy – na wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Warszawskiego”.

  Głupio może zestawiać w jednym tekście słowa naukowców przeciw słowom Lisiewicza. Poczytność gazet pro-pisowskich, rosnące poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego, rozwijająca się powoli TV Republika – wszystko to powoduje, że na prawej stronie więcej głosu – i większą liczbę odbiorców – mają dziś młodsi paszkwilanci pokroju Lisiewicza, niż profesorowie pamiętający owe czasy.

  Co do reszty treści zawartych w ostatnich numerach „Gazety Polskiej” Anno Domini 2014, jest to standard: peany na cześć Ariela Szarona, pochwały rewolucji neo-banderowskiej na Ukrainie, ataki na Putina i innych „wrogów demokracji” i „humanizmu”… w sumie to samo, co w „Gazecie Wyborczej”. Oba środowiska różni jedynie spojrzenie na dorobek braci Kaczyńskich. Chociaż nawet i to się zmienia, ostatnio Adam Michnik w wypowiedzi dla „Wydarzeń” w telewizji Polsat tak skomentował postawę prezesa PiS po jego przemówieniu na Ukrainie: „Jarosław Kaczyński zachowuje się jak prawdziwy polski patriota!”.

  I tak oto oba środowiska wyrastające z wspólnego pnia KOR-u, zaczynają znów zlewać się w jedną, mainstreamową papkę: antyrosyjską, probanderowską, atakującą do znudzenia rzekomy antysemityzm Polaków na łamach swych mediów.

  Robert Roman Rybak
  http://konserwatyzm.pl
 • @Kodiak 10:12:16 Idziemy po ciebie kodiak
  To tylko kwestia czasu kiedy w Polsce powstanie PPP na wzór organizacji na czele której stał Stefan Korboński Za zdradę,za kolaboracje z wrogiem będzie kara smierci .Stefan Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Eugeniusz Sendecki 12:05:46
  Witam!!

  A dlaczego pan...odgrzewa ponownie naleśniki i dolewa oleju....!!??
  Ci młodzi smarkacze....maja tyle z tym tematem wspólnego ....

  .....jak piernik z rakietą....i gwiazda czerwona włącznie ...!!

  Te dzieci krzykacze potrzebują ...lekcji histori..
  Ojciec lub Matka powinni dać wychowanie..
  Kto wreszcie sprawdzi tych smarkaczy i ukara...????
  Zatrudni do pracy,obozu,łagru,kułaku....w ramach ...PREWENCJI!!!

  Mądry i dobry ojciec....kiedyś oddawał syna na praktyki,do pracy zawodu!!

  Jedni kradną ,,,,,,ARBEIT MACHT FREI,,,,winnych nie widać !!
  Biedne dzieci i ich rodzice...pozdr.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:05:46
  Panie Eugeniuszu STO LAT DLA PANA .Niech się pan nie przejmuje pieskami co na pana szczekają Jest takie powiedzenie jak idziesz przez wieś to nie rzucaj kamieniem w każdego psa który na ciebie szczeka bo nie dojdziesz na drugi koniec wsi.Trzeba robić swoje i rozglądać się za latarniami w atrakcyjnym miejscu Jedna dla kodiaka. Stefan Dembowski.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:05:46
  Jesli ma Pan dzisiaj urodziny....wszystkiego DOBREGO,
  Zdrowia,uśmiechu,solidnej i wiaryGODNEJ pracy,textu i komentarzy..
  Krzyża Opieki,którego jest Pan opiekunem i miłośnikiem ....pozdr serd.
 • tech tabliczek niegdy niepowinno tam być
  te tabliczki niepowinny nigdy zawisnąć na tamtych budynkach
 • @Adam Czeczetkowicz 17:19:05
  Niechże już pan się nie ośmiesza kolejnymi błędami ortograficznymi, mój ty panie magistrze- idioto ...
  Gdyby pan miał jeszcze facjatę jakąś inteligentną, ale - kurna - też nie. Facjata prymitywa.
  No, niestety, tak.
 • @Kodiak 17:17:12
  Przecież taka menda jak kodiak powinna być dawno wyrzucona na zbity pysk z tego forum.
 • @Kodiak 10:12:16KodiakRanger idziemy po ciebie
  Na której latarni chcesz zawisnąć zdrajco?? Masz wybór Krakowskie Przedmieście lub Nowy Świat
 • @Kodiak 17:17:12 Ty już jesteś martwy
  za profanację krzyża ty już jesteś martwy Ciebie już nie ma ,pozostał tylko po tobie smród .
 • @Hood 16:33:30 Hoodzie pokaz swoją gębę
  jak jesteś taki kozak to pokaz swoja facyjatę każdy jest taki jaki jest Ty jesteś piękny ale głupi uroda potrzebna jest narcyzom i lekkoduchom a więc spadaj pedale szukaj sobie ładniejszej buzi niż ma Adam Czeczetkowicz
 • @Vinto 19:45:04 kto chroni Kodiaka na Neonie??
  Jak trochę posłałem mendzieservisowej to mnie wyrzucili na zbity pysk a tutaj ta kanalia się produkuje i nikt z administracji tego nie zauważa.To ciekawe
 • @amadeusz2006 09:53:02
  Ja pisłałem o prymitywizmie gęby i braku inteligencji.
  Pan natomiast o... męskiej urodzie.
  Pan jest gejem ? Na to wychodzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej