Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

JAROSŁAW PRZEPROŚ ZA BANDERĘ! Kłócimy się o Ukrainę!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nowy banner Sławomira Zakrzewskiego poruszył ważne kwestie rozliczeń historycznych wewnątrz-słowiańskich, wewnątrz-polskich i wewnątrz-prawicowych. Podczas comiesięcznego wiecu przy Krzyżu pod pałacem prezydenckim doszło do przepychanek.

Właśnie dostałem wiadomość od Doktora Pałuski, wybitnego polskiego okulisty o tym, że był świadkiem i sfilmował ciekawe wydarzenie. Sławomir Zakrzewski, Marian Czajkowski i Bartłomiej Kurzeja z bannerem "JAROSŁAW PRZEPROŚ ZA BANDERĘ!" stali w pobliżu tłumu Polaków zwoływanych co miesiąc przed pałac prezydencki - dla upamiętnienia katastrofy (zamachu?) w Smoleńsku (ewentualnie w Warszawie?) z 10-go kwietnia 2010. Doszło do przepychanek z osobami, którzy upatrują nadzieję polityczną w Jarosławie Kaczyńskim. Złamaniu uległo jedno drzewce transparentu złamane krzepka dłonią jakiegoś aktywisty pro-majdanowego. Dali się przy okazji poznać najaktywniejsi znakomici działacze prawicowi; w obronie Prezesa Jarosława stawał Pan Andrzej Wernic, a w obronie bannera Slawomira Zakrzewskiego - dzielnie gardłował Bartłomiej Kurzeja i Marian Czajkowski. Nierozpoznani (na razie) ludzie, krzyczeli że Zakrzewski i pozostali ludzie od bannera to "pachołki Putina" i "prowokatorzy". Pewien łysy mężczyzna, wymachując ręką i wskazując na Zakrzewskiego i jego kultowy banner, histerycznym dyszkantem odśpiewał pisenkę: "ja myślałem, że to śmieci, że to gówno z nieba leci, a to sowieci, sowiieeeeci!"! Policja sprawnie wystąpiła w roli sędziego i rozjemcy i kordonem oddzieliła rozemocjonowany tłum od naszych bannerowców. Żałuję, że mnie tam nie było, ale w pracy byłem. Oto film Doktora Pałuski, który jest tutaj:

==========

Sławomir Zakrzewski i Bartłomiej Kurzejato dzielni działacze narodowi (polscy), którzy 1-go kwietnia 2008-go roku rzucili się na Św. Pam. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i wlasnym ciałem zatarasowali drogę jego limuzynie, gdy usiłował oddalić się z gmachu Sejmu na ulicy Wiejskiej w Warszawie - po ratyfikowaniu przez Sejm RP Traktatu Lizbońskiego. Szykanowani przez Trzy Esbecje (Służbę Bezpieczeństwa, Starszych Braci i Służby Bertone), bardzo autentyczni, pobożni i zasłużeni dla Polski. Sławomir Zakrzewski od lat działał na fali odnowy religijnej ruchu oazowego w rzymsko-katolickiej parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego na Bielanach w Warszawie - przy ul. Broniewskiego 44. Prowadził Koło Przyjaciół Radio Maryja i angażował się w pomoc biednym. Razem z jeszcze jedną postacią słynna w Warszawie i Kraju w pierwszej dekadzie XXI-go wieku - Dariuszem Benedyktem Ciesielskim dzielnie walczyli przeciwko wejściu Polski do Unie Europejskiej (UENIE!). Zakrzewski jako lider najlepszych autentycznych narodowców dzielnie mnie wspierał gdy byłem prześladowany przez esbeków warszawskich za korupcyjną aferę na Kolskiej. Bartłomiej Kurzeja jest genialnym polskim artystą rzeźbiarzem, magistrem sztuki, ostatnio zaangażowanym w renowację dworu Beethovena w Austrii, wyrzeźbił kultowe popiersie Romana Dmowskiego i płytę ku czci Jana Kobylańskiego, nieformalnego Króla Polaków na Uchodźstwie. Ma dar profetyczny, prawdopodobnie po przodkach z Podhala. Bo on góral polski jest. Przez Kurzeję czasem przemawiał Anioł Polskości, czyli Duch Święty. Z Bożej inspiracji Kurzeja dwa razy (14-go kwietnia 2008 i 10-go października 2009) stojąc przed pałacem prezydenckim w Warszawie (tam, gdzie stawiany jest Krzyż) zwiastował śmierć Prezydenta Kaczyńskiego - jako karę za zdradę - czyli podpisanie Traktatu Lizbońskiego. Obaj ci polscy bohaterowie są znienawidzeni na portalach internetowych prowadzonych srodowisk pseudo-prawicowych i pro-WASP-owskich. Są papierkiem lakmusowym, czułym testem na polskość. Jeśli ktoś jest przeciwko Zakrzewskiemu i Kurzeji, ten na pewno powinien być przez nas traktowany jako prawdopodobny wróg, albo przynajmniej osoba nieznająca Sprawy Polskiej.

Obydwaj w/w dzielni mężczyźni są twarzami TELEWIZJI NARODOWEJ, tworzywem, statystami, ekspertami i dobrym duchem przedsięwzięcia. Bez nich Polsce i Warszawie brakowało by czegoś bardzo istotnego. Ducha Polskości.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Brawo Polacy !
  Haniba dla Kaczyńskiego i jego ślepych zwolenników!
  PRAWDA ZWYCIĘŻY!

  ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY BANDEROWSKIM PSOM!
 • Jako prawdopodobny wróg i osoba nieznająca Sprawy Polskiej (koniecznie WIELKIMI literami)...
  ...zastanawiam się, w czyim interesie jest dzielenie i szczucie na siebie Prawdziwków różnych denominacji?

  Pozdrawiam myślących!

  PS Gratuluję pierwszego akapitu wpisu - doskonale napisany!
 • @LordConqueror 23:19:05 - PROSZĘ PROROCTWA NIE LEKCEWAŻYĆ
  Bardzo się zmartwiłem Pańskim wpisem. Dał Pan wyraz swoim wątpliwościom w Bożą Opatrzność nad Polską drzemiącym w zakamarkach duszy. A co najgorsze - zrobił Pan błąd ortograficzny w słowie "pomoże".
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki // ''Przez Kurzeję czasem przemawiał Anioł Polskości, czyli Duch Święty'' --- Okulista tu nie pomorze... // nadużycie link skomentuj usuń // LordConqueror 10.03.2014 23:19:05
 • Jaroslaw i jego sekta smoleńska powinni przepraszać także za zbrodniarzy sjonistycznych i etnicznie nowolitewskich
  popisowo popieranych we froncie jedności z Tuskiem jakoby w ramach polityki jagiellońskiej.
 • @LordConqueror 00:13:43 - DUCH WIEJE KEDY CHCE...
  Doświadczyłem, jak 1-go kwietnia 2008 Zakrzewski z Kurzeją poddali się Duchowi Prawdy i jak Reytan - rzucili się ratować Polskę. Oto tutaj jest film TELEWIZJI NARODOWEJ sprzed sejmu z tego dnia. Opowiadają świadkowie - jak było:
  https://www.youtube.com/watch?v=74iBi8zPsGo
 • @LordConqueror 00:49:52 - JEŚLI PAN TAK MÓWI - TO JUŻ PAN PRZEGRAŁ.
  Nie może pan pisać "przywódcy wielu państw o wiele potężniejszych od Polski", lecz powinien Pan pisać (i myśleć) tak: "wroga antychrześcijańska agentura masońska chcąca doprowadzić Europę do rzezi i pożogi wojennej.
  Nie może Pan pisać "nasza konstytucja" - lecz powinien Pan pisać: "tricki prawnicze przeciwko narodowi, mające na celu wynarodowić nas, okraść, zniewolić i zmusić do emigracji".
  Nie może Pan pisać "organizacje międzynarodowe", lecz powinien Pan informować o "przestępczych spiskach masońskich, prowadzonych przez WASP-ów i post-sowietów".
  Przegrana nasza leży właśnie tutaj - w tym, że przyjęliśmy język i siatkę pojęciową Wroga. NEon24.pl nie może być ściekiem tak jak inne portale, gdzie się uprawia antypolonizm. Nie moje blogi na NEonie24 przynajmniej. Niech się pan poprawi.
  No i ten Pański pseudonim WASP-owskobrzmiący. To nie wygląda dobrze.
 • @LordConqueror 01:15:29
  Ciekawy tekst Kul Lisa.......dla rozgrzanej głwoy, obrońcy nacjonalisty żydowskiego JK

  Bolesne ale prawdziwe niestety i z bólem to piszę. Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że i ponoć? patriotyczny i propolski? co do tego mam na dziś już coraz więcej wątpliwości PiS ma sporo "zasług" na liście wymienionej poniżej. A jaki jest car Putin to wszyscy wiedzą i nie jest w interesie Polaków toczyć obecnie, w jakim stanie jest nasza gospodarka/a właściwie jej brak i armia z nim wojenki, bo jesteśmy na to za mali i za słabi. Jak żydzi chcą z nim wojować, to niech robią to w swoim imieniu i na własny rachunek, nie na nasz Polaków, nie ukrywając się pod polskimi nazwiskami, które sobie przybrali. A przez te 25 lat jedynie słusznej demokracji okrągłostołowcy doprowadzili do ogromnego uzależnienia energetycznego Polski właśnie od Rosji. Przypomnę, że w czasach Hitlera w Niemczech produkowano benzynę z węgla(w Blachowni w ZCh. Blachownia czy ZAK Kędzierzyn - Koźle obecnie), a projekty zgazowania węgla w złożu jak i wiele innych pomysłów było torpedowane przez kolejne słuszne rządy łącznie z ponoć patriotycznym? PiSowskim. Za to wymyślono horrendalnie kosztowny gazoport, który do dziś nie działa. Ale dla PiSowców / żydków Terleckich, Sakiewiczów i spółki, żydków Karnowskich, etc... każdy kto nie chce iść na wojnę z Putinem, nie popiera majdanu jest ruskim agentem, jest wycinany, cenzurowany, i tam opluwany. Tyle tylko, że Niemcy czy Francuzi coś pomruczą o ukraińskim majdanie i dalej będą robić interesy z Putinem, a Polacy będą mieli zablokowany cały handel i nie tylko.A może tak trochę bolesnej prawdy: 1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów, sprzedał polskie złoto?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej" czytaj złodziejstwa żydokomuchów i ich miotu, której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego, około stoczniowego/w tym Zakładów Cegielskiego, Huty Zgoda, Radwaru i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP/PRLbis?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie i je likwidowali?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo i całą flotę rybacką wraz z zapleczem, przetwórniami, flotę morską PŻM, PLO, Żeglugę Bałtycką, żeglugę śródlądową, zdewastowali rzeki w tym Odrę, sabotują jej regulację, budowę śluzy w Malczycach budowaną już od 1977 roku!!!, remonty i przebudowy pozostałych, stoczni taboru rzecznego?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju hipermarkety które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je do stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?” i jeszcze to: Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski 19/01/2014 | TV Trwamhttps://www.savetubevideo.com/?v=k-LeQv4RH6Q
 • @Amarant 08:58:21
  Zgadza się. dlatego 10.04. Lasu Smoleńskiego nie będzie pod Pałacem. Pamiętamy jak nas potraktowano. Chcą PiS-owskiej, a nie narodowej imprezy to niech tak będzie.

  http://www.youtube.com/watch?v=N0E-vr0Rmx0
 • Brawo Polacy !
  "Sławomir Zakrzewski od lat działał na fali odnowy religijnej ruchu oazowego w rzymsko-katolickiej parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego na Bielanach w Warszawie - przy ul. Broniewskiego 44. Prowadził Koło Przyjaciół Radio Maryja i angażował się w pomoc biednym." To w tej parafii w dniu 28 lutego 2014 roku dzięki zaangażowaniu wspaniałego Proboszcza oraz Przewodniczącego Akcji Katolickiej Pana Aleksandra Parysa został przedstawiony film ZATRUTA KREW BRATNIA w reżyserii Krzysztofa Wojciechowskiego. film obejrzało ok 60 osób. Gazeta polska i jej kluby nie są zainteresowane tą tematyką. Ich guru też nie. Więc ta reakcja nie dziwi, ta agresja przeraża , dobrze że Pan Zakrzewski dostał ochronę . Żałuję że po Apelu Pamięci Las Smoleński rozszedł się, myślę że nie bylibyśmy obojętni na rozwój wypadków.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @telecaster 13:09:17
  Witam, zabójstwo w tak ohydny spsoób Litwinienki, to klasyczne morderstwo ,,swoich" przez ,,swoich". Niestety, ale mossadowcy z KGB mają strasznie długie łapy. Znam tą sprawę dość dobrze. Litwinienko to ofiara naiwności, niestety.
 • @LordConqueror 12:08:58
  Zawsze prawdę można zatuszować i obśmiewać. Ja się odnoszę do rzeczywistych spraw. Pytam krótko, czy to Rosja przejęła pół Polski za 5% wartości i zlikwidowała 70% konkurencji??? Prawda czy fałsz.
 • @Wrzodak Z. 08:10:00
  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2014/03/11/0n28vm1649.jpg
 • @trybeus 16:18:40
  ----------------- JA WAS POGODZĘ

  http://www.youtube.com/watch?v=64DHNn4UK0U
 • @LordConqueror 13:43:06
  W swojej zapiekłej propagandzie pro-pisowskiej internacjonalistycznej bandzie, nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie.
  Kaczyński jest od pacyfikowania patriotów w Polsce i trzymanie ich pod przykrywką. On współrządził z bratem od 89 roku z małymi przerwami. Mieli kluczowe stanowiska w wielu rządach i byli przy prezydencie. Kradli sprzedawali jak wszyscy. Jeszce teraz szabelką chcą atakować Rosję, on chce (kaczor) wysłać słaby Naród na wojenke, ponieważ on nienawidzi Polaków i chce doprowadzić do eksterminacji Polaków głosząc fałszywe hasła patriotyczne.
  Spolonizowanie kilku banków - marzenie. Kto to zrobi Kaczyński, przecież to trzeba być księżycowym naiwniakiem, żeby coś takiego pisać, Kaczyński jest na usługach banksterów on jest od ochrony ich interesów a nie odbierania. Na kolanach prosiliśmy aby złożył wniosek o unieważnienie prywatyzacji PZU a oni chcieli oddać PZU - Eureko, gdyby nas nie było w sejmie PZU już by nie było.
 • @LordConqueror 20:18:43
  ---UPRZEJMIE PRZYPOMINAM !! bratu z OPUS DEI , że Polska jest
  ------------------- SŁOWIAŃSKA !!!!!

  --czyżby gościmy tutaj osławionego klechę -z NIEMIECKIEGO /RZYMSKIEGO ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ???

  http://www.youtube.com/watch?v=8UvNP03l1wE
 • @Eugeniusz Sendecki 01:10:22
  -------Pan jest POLITYCZNY --TRUP --P.Sendecki

  http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/poganie-zaatakowali-na-ursynowie-co-myslicie-o-tym-filmie,1877845,t,id.html
 • @LordConqueror 22:25:38
  --klecha i już !! -jestem w błędzie ? może tak -może nie -proszę więc o ! ETYMOLOGIĘ pojęcia -SŁOWIANIN
 • @LordConqueror 22:46:08
  znam ! Pana intencje / już tak mam /
 • dajcie spokój...
  Sendecki, pan to już całkiem zdurniał.
  Saszoł z uma.
 • @LordConqueror 23:22:09
  -------------::))(((((:::
  http://www.youtube.com/watch?v=MlUT3PBI0do
 • @LordConqueror 22:29:08
  Człowieku, PIS i PO to jest cos takiego jak Coca Cola i Pepsi Cola. Obrazisz się Cocę, kupujesz Pepsi a pieniądze i tak idą do tej samej kieszeni. Nie łudź się w Polsce nie ma oficjalnej opozycji. PIS wyczyścił w tym temacie przedpole, gdy zniszczył LPR i Samoobronę
 • CO SIĘ Z PANEM DZIEJE?!!!
  Panie Eugeniuszu!
  W młodości w swych "oryginalnych i mieszajacych" pomysłach i zachowaniach był pan sympatyczny i zabawny.
  Od jakiegoś czasu przyglądam się czasem, co pan robi, mówi i pisze i nie rozumiem...
  Czy pan naprawdę chce zgnoić wszystko, co może się wiązać z polskością i katolicyzmem czy akurat Te Wartości wybrał sobie pan za cel swoich nowego rodzaju kpin. Co się stało, że dawny sympatyczny "luzak" Gienk bawi się tak okrutnie, takimi rzeczami i w takim czasie???
  Popieranie akcji wykopywania zmarłych, przeszkadzanie ludziom w modlitwie na katolickim pogrzebie i teraz jakichś prowokacji podczas miesięcznic.. Palikot się wypalił i panu z panem Zakrzewskim przypadła ta "fucha"? Zamierzacie czymś różnić się od Palikota oprócz wycierania sobie buzi wartościami katolickimi i narodowymi?
  To jakieś odreagowywanie "oazy"? Są lepsze metody. Serio.

  Panowie bohaterowie sobie pokrzyczą, pobawią się czyimś cierpieniem, popopisują "dzielnością", pognoją to, co dla innych święte, a potem to właśnie Ci, dla których te sprawy są naprawdę ważne obrywają, tłumaczyć się muszą, że nie są "wielbładami" i osamotnieni nie mają często ani wystarczających sił, ani mozliwości, ani tak grubej skóry jak wy, żeby sprowokowane przez was ataki i pogardę znosić.
  To jest wg pan bohaterstwo?

  P.S. Nie skomentuję nagłaśniania W TAKIM MOMENCIE rosyjskiej propagandy starszącej "banderyzmem" na Ukrainie, bo mam nadzieję, że to tylko głupota a nie ukochanie Moskwy ponad Polskę i ponad chrześcijańskie pragnienie wolności i szczęścia dla sąsiadów..
 • "Proroctwa" pana Bartłomieja
  "Bartłomiej K.... (...) Ma dar profetyczny, prawdopodobnie po przodkach z Podhala. Bo on góral polski jest. Przez Kurzeję czasem przemawiał Anioł Polskości, czyli Duch Święty. Z Bożej inspiracji Kurzeja dwa razy (14-go kwietnia 2008 i 10-go października 2009) stojąc przed pałacem prezydenckim w Warszawie (tam, gdzie stawiany jest Krzyż) zwiastował śmierć Prezydenta Kaczyńskiego - jako karę za zdradę - czyli podpisanie Traktatu Lizbońskiego."

  Panie Eugeniuszu jako wieloletni katolik powinien pan wiedzieć, że "dar profertyczny odziedziczony po przodkach" to nie żaden Duch Święty tylko zniewolenie duchowe, którego można i trzeba starać się pozbyć u egzorcysty...

  A w przypadku pana i pana Bartłomieja wystarczyłoby być świadkiem egzorcyzmu, bo wierzę, że widok takiego cierpienia jakie przeżywają osoby obdarzone tym wątpliwym wyróżnieniem złego ducha, ruszyłby wasze sumienia i przestalibyście z tych spraw tak okrutnie drwić...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej