Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

USA WSPIERA... ROSJĘ! Z MICHAŁOWSKIM o UKRAINie rozmawiamy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jego przewidywania okazały się słuszne. Wojna na Ukrainie nie wybuchła, a wielkie mocarstwa zdają się współpracować przeciwko... Ukrainie, ogałacając ją z bogactw! Witold Michalowski, ekspert TELEWIZJI NARODOWEJ okazuje się geniuszem politycznym.

15 marca 2014 - w poprzednim programie TELEWIZJI NARODOWEJ Witold Michałowski przewidywał, że nie będzie wojny na Ukrainie, gdyż Rosjanie mają tam olbrzymie zbiorniki i rurociągi przesyłowe gazu. Jego przewidywania okazały się słuszne. Wojna na Ukrainie nie wybuchła, a wielkie mocarstwa zdają się współpracować przeciwko... Ukrainie, ogałacając ją z bogactw! W tym programie wraz z czołowym blogerem NEon24.pl Jarosławem Ruszkiewiczem wizytując Witolda Michałowskiego odkrywamy, że głównym sojusznikiem Rosji i Putina są USA i Obama. Na planie pojawia się uzbrojenie; broń skałkowa w dłoni Witolda Michałowskiego i bumerang trzymany przez Jarosława Ruszkiewicza.
Kolejna historyczna rozmowa w posiadłości Witolda Michałowskiego zarejestrowana kamera JVC GZ-E205WE.

Oto pierwsza część naszego spotkania przy kominku, polecem pozostałe dwie, coraz ciekawsze części (bo rozmowa się rozkręcała) - na YouTube;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @telecaster 13:06:44 - KTO KOCZOWNIK? GDZIE?
  Czy Pan aby nie wtrąca wątku rasistowskiego, żeby odwrócić uwagę Polaków od sprawy pierwszorzędnej wagi? Dlaczego Pan tak robi? Skąd w Panu tyle nienawiści?
 • @telecaster 13:06:44
  he he he :))
 • @telecaster 13:06:44
  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2014/03/16/y38jm5nqs2.jpg
 • @LordConqueror 15:29:53 - DOBRA, DOBRA! ZDRADZIŁ SIĘ PAN
  Tym swoim uśmieszkiem afirmującym AOFI-ego "trybeus" umieszczającego demoty z bumerangiem.
  Pańskie obraźliwe porównanie mnie do Moniki Olejnik (MO) i publiczne spoufalanie się z Ojcem Dyrektorem Doktorem Tadeuszem Rydzykiem jest równie obraźliwie, co żenujące. Zarzucanie autentycznym, niezależnym redaktorom polskim, że panują nad przebiegiem programu, że nie pozwalają owijać w bawełnę i zwodzić Telewidzów TELEWIZJI NARODOWEJ i czytelników NEonu24 - to nie grzech, lecz chluba. To żadne politrukowstwo, lecz działanie pro-polskie. Doprawdy... jak osoba o tak ewidentnie pro-WASP-owskim nicku może istnieć internecie polskim - to mnie dziwi.
  Proszę kategorycznie - bez takich!
  Zapamiętajcie sobie, my Wam się przyglądamy, kiedyś poznamy wasze ai-pi i postąpimy tak, jak tego wymagać będą surowe prawa polskiej informacyjnej wojny obronnej (PIWO). Nie zdziwcie się jak o szóstej rano przed drzwiami waszej klatki schodowej wianuszek sióstr w moherowych beretach zacznie śpiewać "Godzinki" w intencji Waszej czarnej pro-WASP-owskiej duszy. Żebyście się więcej pod Ojca Dyrektora Doktora Tadeusza Rydzyka nie podszywali. Nadużywając jego dobroci do propagandy WASP-owskiej. A wszystko z kilku kamer filmować będzie wóz transmisyjny TELEWIZJI NARODOWEJ i kopa wolontariuszy.
 • @LordConqueror 16:34:36
  Pomodlę się razem z Panem Doktorem Sendeckim, bracie...

  Chociaż ostatnio najwięcej czasu zajmuje mi modlitwa za biednego kogucika trybeusa. Jakiś demon "wycinankowy" go dopadł :))))
 • @LordConqueror 17:06:19
  Przecież p.Michałowski i tak spokojnie powiedział to co chciał powiedzieć. Ja miałem trochę gorzej ale pracuję nad Doktorem Sendeckim :)

  Dobry pomysł z tymi długimi nagraniami. Tak naprawdę to mogliśmy włączyć kamerę jakieś 2 godz wcześniej i rejestrowałaby całą rozmowę, która była niezwykle ciekawa. Ale z pewnością tam wrócimy. Możemy się pochwalić, że w tym samym czasie p.Witold odmówił wywiadu dla tefałenu, uznając nas za bardziej wiarygodnych i rzetelnych :) (co w sumie nie dziwi nic :)
 • @LordConqueror 19:20:55 - CO PAM MI TU ZA GŁUPOTY P...
  ...podpowiada !?!
  (1)
  Czy Pan wie, co we współczesnym języku polskim znaczy pojęcie "profesjonalnie przygotowane"?
  - to znaczy opłacone pieniędzmi z nieuczciwego źródła, wystudiowane tak, żeby oszukać.
  Ja tak nie chcę robić telewizji. Taką telewizję to każdy głupi ma w telewizorze, na każdym kanale.
  (2)
  Czy Pan wie, co we współczesnym języku polskim znaczy pojęcie "poważne miejsce publiczne"?
  - to znaczy uznanie ze strony esbeków, WASP-ów, syjonistów, sowietów, bertonowców i Diabeł jeden jeszcze wie - kogo!
  Mi na opinii w/w nie zależy. Ani żadnemu porządnemu Polakowi.
  (3)
  Czy Pan wie, co we współczesnym języku polskim znaczy pojęcie "wyzbyć się sekciarstwa nie do przyjęcia dla ogółu w rodzaju [proroctwa Kurzei]"?
  - to oznacza, że Szanowny Pan mnie namawia, żebym się wyrzekł Boga. Bo tamto proroctwo nie pochodziło od Kurzeji, lecz od Niego!
  Kim Pan jest, żeby mnie namawiać do presstytucji? Ile melonów $ jest Pan w stanie wyłożyć, żeby sobie kupić uczciwego i niezależnego człowieka?
  Ma Pan w ogóle jakieś pieniądze? Czy jest Pan gołod***cem jak większość hasbarowców, w pocie czoła pracujących za parę szekli?
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 15:50:12 // Tak, możnaby zrobić serię takich wywiadów-rzek, tylko to musi być profesjonalnie przygotowane; od tego zależy, czy telewizja narodowa zdobędzie poważne miejsce publiczne. Cykl może mieć tytuł np. ''Oblicza polskości''. I musi Pan koniecznie wyzbyć się sekciarstwa nie do przyjęcia dla ogółu w rodzaju ''proroctwa Kurzei'', bo tym sam się Pan deklasuje // nadużycie link skomentuj usuń // LordConqueror 16.03.2014 19:20:55
 • @Eugeniusz Sendecki 20:04:29
  CEPem Panie Doktorze Sendecki, CEPem go! :D)))))))
 • @SpiritoLibero 20:19:41 - BUMERANGIEM, BUMERANGIEM!
  Wygramy polską informacyjną wojnę obronną (PIWO)!
 • @Eugeniusz Sendecki 20:46:17
  Pewnie, że wygramy!
  Ale ja jednak pewniej się czuję z CEPem w ręku... :)
 • @Eugeniusz Sendecki 15:50:12
  ..zapewniam Cię szanowny Eugeniuszu, że nie jestem obrzezany, a wieprzowe golonka, to wręcz wciagam nosem :)))pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 21:55:42
  //a wieprzowe golonka, to wręcz wciagam nosem :))//

  Patrząc na twój avatar to ci wierzę :D))))
 • @LordConqueror 22:06:27
  Nie wiesz co to hasbara ale wiesz, że to "mięso"? :))

  "Public diplomacy in Israel (also hasbara) (Hebrew: הַסְבָּרָה‎ hasbará, "explaining") refers to public relations efforts to disseminate abroad positive information about Israel.[1][2] The term is used by the Israeli government and its supporters to describe efforts to explain government policies and promote Israel in the face of negative press, and to counter what they see as delegitimisation of Israel around the world. Hasbara means "explanation", and is also a euphemism for propaganda."

  Wiodącym przedstawicielem hasbary na neonie był podłej pamięci bloger Mendzia Usługowa. Jej pomniejszych przedstawicieli jeszcze można na naszym portalu spotkać ale są systematycznie wycinani przez czujnych adminów. :))
 • @SpiritoLibero 22:23:06
  ... ale ci ten Mind zaszedł za skórę :)))...wytoczyłeś mu już proces, czy to był ino balon próbny ??

  ..."ale są systematycznie wycinani przez czujnych adminów."
  i gdzie ten brak cenzury he he he..cenzura wybiórcza...jak Gazeta Wybiórcza....powinszować, ale najczujniejszy jednak jesteś ty...to jest komplement, :)))))))))))
 • @SpiritoLibero 22:18:49
  ...tobie też by się przydało wciągnąć parę golonek..mizernie wygladasz...zobacz na doktora Sendeckiego..."pączuś w maśle"...no i koniecznie do tego "PIWO" :)))
 • @LordConqueror 22:41:08
  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2014/03/16/zxbqe0frn5.jpg
 • @trybeus 23:14:51
  Trochę zaszedł. I cały czas kontynuuje, jak pewnie sam zauważyłeś.
  To nie był próbny balon. Mam już wszystkie dokumenty gotowe i dwa lata na procedowanie. I to z takiej strony, której się nie spodziewa.
  Mam jednak ogromną alergie na nasz wymiar sprawiedliwości ale jak będzie trzeba to przemogę wstręt.

  //cenzura wybiórcza..// No nie wymagaj cudów, siły sa z pewnościa szczupłe :))
  Co do czujności to odwzajemniam komplement - chciałbym mieć kiedyś w obejściu takiego czujnego koguta jak trybeus :))
 • @trybeus 23:20:13
  Mizernie?? dzięki... parę kilo z chęcią bym zrzucił.
  Ale ty nie masz czego zazdrościć Panu Doktorowi Sendeckiemu :))))
 • @LordConqueror 22:41:08
  AOFI to wcale nie jest obelga.
  Zależy jedynie po której strony Mocy sie stanie :))
 • @LordConqueror 23:32:28
  ...każdy Majdan w takim kraju, to szansa dla Putina na ukrojenie kawałka ciasta...pokój nie jest sprzymierzeńcem dla takich planów..przeciez plan jest prosty...(sam p. Michałowski o tym mówi), jeśli jest rewolucja i ktoś robi majdan, to wystarczy paru snajperów, którzy po równo wybiją po obu stronach tyle samo ofiar, to wtedy już można kreować dalej plan...vide Krym..natomiast zastanawia mnie wątek Spirita, który mówi w filmie, że on Rosji nie broni, bo Rosji nie da się bronić...nie dokończył tego wątku dlaczego to niemożliwe...może teraz dopisze to zakończenie...pozdrawiam niepoprawnie
 • @SpiritoLibero 23:35:37
  :))

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2014/03/16/6al6fy98o0.jpg
 • @trybeus 23:50:06
  Dopisałem.
  Zapraszam do przeczytania mojej najnowszej notki.
 • @SpiritoLibero 00:16:43 - WŁAŚNIE CZYTAM TWOJĄ NAJNOWSZĄ NOTKĘ. KRYM TO JEDYNIE PRELUDIUM.
  O, i oto jest bardzo dobry tekst! To się czyta!
  "Nasz kontynent zaczął się zbyt wyraźnie emancypować i o ile USA mają cały czas kontrolę polityczną i militarną w Europie to do pełni szczęścia brakuje im już tylko kontroli gospodarczej. (...)"
  A kto jest najlepszym współpracownikiem Sowietów w zniewalaniu białych ludzi, a szczególnie - w zniewalaniu Słowian? Właśnie - WASP-owska masoneria. (moje dopowiedzenie).
  A kto jest szczególną emanacją tej anty-słowiańskiej mafii w internecie polskim? Czyż nie AOFI podpisujący się WASP-owskobrzmiacymi tytułami?
  MindService, Ranger, LordConqueror - ja o Was myślę. Żebyście nie mieli wątpliwości. Argusowe oko działu śledczego TELEWIZJI NARODOWEJ na Was spoczęło. Czujcie się niepewnie. Poznamy w końcu Wasze aj-kju, aj-pi i si-wi, i kiedyś co smakowitsze wątki o-p-u-b-l-i-k-u-j-e-m-y.
  Żeby żyło się lepiej. Polakom.
  No, może nie lepiej, ale przynajmniej w-e-s-e-l-e-j.
 • @LordConqueror 18:56:25
  I co się mażesz jak baba? :))
  Narodowiec musi być twardziel!

  Jakbym ja się miał obrażać za np. "ruskich agentów" to już bym sfixsował :)
 • ---- jeżeli nowa polityka Polski -ma być kreowana przez !! inteligencję typu
  --Pan Sendecki !-- to ja ZGŁASZAM na SENATORKĘ moją labradorkę !
 • @ninanonimowa 22:37:39
  Oj... Podpadłaś teraz, oj podpadłaś... :((
 • ---------- DOBREJ NOCY -NIECH się DARZY
  http://vimeo.com/87118159
 • apropos WASPów, polecam uwadze Szanownego Autora
  http://sosenkowski.neon24.pl/post/107327,korotycka-profanacja-shamrock-a
  i innych Polaków Katolików :)))
 • @Eugeniusz Sendecki 13:20:26
  No to mamy kandydata na "antyrasistę roku" ;P, to by był szok, co na to "Nigdy Wiecej"?
  ja tam rasistą jestem po przeczytaniu publikacji J. C. Coona "The Races of Europe" i "The Origin of White People", pomimo że troche trąci bełkotem darwinizmu, zawiera wiele cennych wskazówek. Są nawet na świecie organizacje które za kasę mogą na podstawie badań antropologicznych czy nawet genetycznych sklasyfikować każdego, bodaj R. Kalisz, Wierzejski i jeszcze ktoś tam skorzystal. Ten pierwszy podobno okazal się "bardziej aryjczykiem (typ" germański") a drugi bardziej tatarem (choć wg "tworca.org" czyngis chan mial błękitne oczy i był "aryjczykiem" o_O !!! takze rasizm jest w cenie ;].
  Nienawiść na tle rasowym odrzucam jako masońsko talmudyczny wynalazek

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej