Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OTO JAK KSIĘDZA MAŁKOWSKIEGO bronić należy. PIWO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uwaga wszyscy organizujący spotkania i Msze Święte z udziałem Księdza Małkowskiego! Niech na każdej takiej Mszy Świętej będą stale włączone kamery w rękach osób narodowości polskiej. To jest wymóg polskiej informacyjnej wojny obronnej (PIWO)!

Ksiądz Małkowski – to jest ten polski ksiądz katolicki, który trzykrotnie w roku 2013-tym odprawił Mszę Świętą przy pomniku Dmowskiego (przy replice Krzyża z Giewontu). Uważam, że Duch Zła chce szczególnie przeszkodzić Księdzu Małkowskiemu w pełnieniu Dobra, a już najbardziej – w odprawianiu Mszy Świętej. Podczas pierwszej Mszy Świętej (29-go czerwca 2013, gdy świętowaliśmy rocznicę Traktatu Wersalskiego i odzyskania Niepodległości) również się wydarzył przykry incydent, co prawda innej rangi, ale ja upatruję w nim również widzialną emanację duchowej niewidzialnej walki z polskością i Wiarą Świętą. Otóż pewien nieznany młodzieniec, który przyszedł i brał udział we Mszy Świętej razem z nami, nieliczną grupką narodowców warszawskich – zasłabł i dostał ataku podobnego do epileptycznego. Wezwałem pogotowie ratunkowe, które zabrało owego młodzieńca do szpitala. Była to przykra sytuacja i trochę wstydliwa, a ja wtedy nie przywiązywałem do niej szczególnej wagi. Nie wydawało mi się, żeby to miało jakiś aspekt transcendentny. Ot, jakiś chłopak po prostu zasłabł, bo pewnie leków zapomniał zażyć, był wtedy upał i  przeszkadzał szum aut, bo skwer jest między dwiema ruchliwymi ulicami - tak wtedy "po ludzku" myślałem.
A jednak teraz myślę, że to wszystko co się dzieje przeciwko duchowości polskiej - to nie jest li tylko przypadek. To jest celowe działanie Złego Ducha. Zlo działa na różne sposoby, szczególnie przeciwko polskim kapłanom. Wiemy, że Księdza Malkowskiego Esbecja miała na liscie do zlikwidowania - obok Księdza Popieluszki, Niedzielaka i Uszyńskiego. Nie zabiła go co prawda fizycznie, bo się usunął na Wólkę Węglową, ale proces zabijania trwa w inny sposób. Na przykład wiem, że złośliwi ludzie (esbecy? masoni? WASP-owie? sowieci?) żeby odstręczyć naiwnych Polaków od szlachetnych i pełnych ducha dzieł Księdza Małkowskiego rozpowszechniają również oszczerczą plotkę – że jest Żydem. Takie plotki były rozpowszechniane pod Krzyżem przed pałacem prezydenckim. Chcę teraz te plotki zdementować. Otóż ja byłem w domu Księdza i poznałem Jego Matkę i stwierdziłem, że jest autentycznie polską, pobożną, skromną kobietą. Czyli źli ludzie chcieli (i chcą nadal!) Księdzu robić czarny pi-ar tak jak Sędzi Trzcińskiej swego czasu – metodą „na Żyda”, ale się to nie udało. Prawdopodobnie Ktoś Ważny i Zły dostrzegł owe trzy Msze Święte odprawione przy pomniku Dmowskiego (przy replice Krzyża z Giewontu), spostrzegł że wśród Polaków budzi się Duch Polskości tak jak w roku 1901-wszym, przeraził się, że jak się katolicy polscy zaczną organizować w duchu narodowo-demokratycznym to się skończy masońskie, satanistyczne, WASP-owskie i sowieckie panowanie nad Polską – i dlatego zaczął na wielką skalę atakować zgromadzenia Wiernych obecnych na Mszach Świętych odprawianych przez Księdza. Tym samym Słudzy Zła Antypolskiego się zaczynają demaskować i to jest ich bliski koniec.
Ja bardzo proszę – wszystkich organizujących spotkania i Msze Święte z udziałem Księdza Małkowskiego, żeby na każdej takiej Mszy Świętej były stale włączone kamery w rękach osób narodowości polskiej. Szczególnie trzeba filmować takich osobników „oburzających się” na treści patriotyczne głoszone przez Księdza i osoby „w oburzeniu wychodzące z kościoła”. Filmy potem należy archiwizować, rozpozwszechniać i starannie analizować, dochodzić kim są, skąd pochodzą i komu służą owi „oburzający się” i „w oburzeniu wychodzący”?
Obecnie trwa polska informacyjna wojna obronna (PIWO) i kamera jest ważnym elementem narodowego uzbrojenia.

W załączeniu - link do filmu TELEWIZJI NARODOWEJ z Mszy Świętej z 29-go czerwca 2013;

HISTORYCZNA MSZA ŚWIĘTA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 29 06 2013
 

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Kodiak 16:04:08
  Technologia może okazac się bardzo prosta a mianowicie, może okazac się że osoby z hukiem wychodzące ze Mszy św prowadzonej przez Ks Małkowskiego, są ciągle te same. Albo widywane są także jako prowokatorzy na Marszu Niepodległości, itd, itd...
  Albo robią ironiczne wpisy pod tekstami zabarwionymi miłością do wolnej i suwerennej Polski.
 • @Kodiak 16:04:08
  Może się także okazac że osoby z hukiem wychodzące ze Mszy św odprawianej przez księdza będącego w Łasce Uświęcającej, są po prostu opętane przez Złego Ducha.
 • Przenoszę częśc mojego komentarza pod ostatnim artykułem Pana Zygmunta Wrzodaka
  Chyba nie ulega już wątpliwości, że za tą już coraz bardziej zaciskającą się pętlą NWOwskiego, banksterskiego planu zniewolenia Ziemi stoi Szatan. Sami bez Pana Boga po prostu nie damy rady. Nikt jednak, nie bedzie nikogo zbawiał na siłę, jeżeli ludzie obdarzeni wolną wolą, nie będą tego chcieli.
  Jak wiemy kiedyś Austriacy, potem Węgrzy Krucjatą Różańcową zwyciężyli nad Szatanem (oby to kontynuowali). Różaniec jak wiemy, ma moc egzorcyzmu. Polacy przecież także mają piękne Karty w swojej Historii gdy naszym Hymnem była Bogurodzica.
  Na szczęście w Polsce są jeszcze kościoły (w porównaniu z Zachodem, gdzie w tysiącach są już likwidowane), są księża egzorcyści którzy przecież tak skutecznie wypędzają Zło z nieszczęsnych opętanych nim ludzi. Kto blokuje Polakom wiedzę o tym wszystkim? Kto -jak widac- chyba tego się boi?
  Msze św za Ojczyznę, za Sejm, Rząd, ale przede wszystkim za księży, biskupów, za uwolnienie właśnie ich w pierwszej kolejności od Szatana, za ich Wiarę i Błogosławieństwo powrotu do stanu Łaski Uświęcającej a więc i mocy egzorcyzmowania i walki z Szatanem już wtedy w całej Polsce i nie tylko.
  Ale kto mógłby się podjąc tak pojętej Misji Ratowania Polski a przez to i świata...
  Myślę, że to właśnie my wierni powinniśmy w swoich parafiach inicjowac organizację Mszy św odprawianych przez księży egzorcystów w intencji naszej Ojczyzny ale i tych naszych codziennych np zdrowia naszego czy naszych bliskich. Na takich Mszach św odprawianych właśnie przez księży egzorcystów dochodzi do licznych uzdrowień, do rozwiązania problemów rodzinnych itd. Myślę że wiele osób (także i na tym blogu) ma takie doświadczenia i mogłoby to potwierdzic.
  Nikt chyba nie wątpi w to, że należy taką inicjatywę podjąc, by ustrzec się od stawiania barykad na naszych ulicach
 • O trzeźwość w narodzie!
  Panie Eugeniuszu, czy Pan jest zawsze wyposażony w PIWO?
 • @Jan Paweł 16:56:37 - WŁASNIE DLATEGO JUŻ DZISIAJ POWINNIŚMY PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ...
  do pięknej narodowej imprezy na Placu Na Rozdrożu w rocznicę odzyskania Niepodległości (28 czerwca 2014). To będzie w tym roku sobota. Proponuję - żebyśmy sobie mocno postanowili, że tego dnia my, najlepsi z Warszawiaków nie pojedziemy do swoich wiosek i chat rodzinnych, lecz pozostaniemy w Stolycy - żeby świętować. I że naszym głównym punktem honoru, świętowania i imprezowania w ten weekend będzie piękna Msza Święta przy pomniku Dmowskiego i Krzyżu (kopii Krzyża z Giewontu).
  Trzeba pięknie poprosić Księdza Małkowskiego - żeby tego dnia miał czas i odprawił tam Mszę Świętą.
 • @Kodiak 17:43:11 - NIE POWINIEN PAN BRONIĆ PRZEŚLADOWCÓW KSIĘDZA
  Pański wpis wiele mówi. Szczególnie Pana mierzi, że Polacy sami będą filmowali i publikowali to co się dzieje na polskich spotkaniach - bez WASp-owskiego pośrednictwa, bez oglądania się - co o naszych sprawach powiedzą me(r)dia głównego ścieku. Pana to mierzi, a mnie - owszem, cieszy.
  A zatem Drogi Panie "Kodiak" vel "Mind Servive" vel "Ranger" - uzewnętrzniliście swoje wnętrze i dokonaliscie auto-demaskacji. Bardzo mi przykro.
 • @gsaw 20:25:11 - PROSZĘ JASNIEJ WYRAZAĆ CENNE MYŚLI
  Nie wiem o co chodzi z tym kleikiem i parą?
  Bo to, że "Duch Zła" to określenie prawidłowe, oddające to co chcę przekazać - to wiem na pewno i wcale się z Panem/Panią nie zgadzam, że przesadzam. Duch Zła to prawie to samo co Zły Duch.
 • @gsaw 23:17:50 - O PROSZĘ, PROPAGANDA ZEN, HEHE...
  Pan zastosował chwyt "na mądralę". Bardzo mi przykro.
  Kiedyś miałem kolegę, który szedł drogą zen. Mieszkaliśmy razem na jednej stancji na studiach. Jak czegoś nie wiedział, albo się rozmowa nie kleiła mawiał:
  - Szikantadze is szikantadze... po czym zawieszał głos i nieruchomiał.
  A ja na to, z racji że byłem zaangażowany w Ruch Światło-Życie (katolicki ruch dla porządnej młodzieży polskiej chodzącej do kościoła) odpowiadałem;
  - Nie powtarzaj jakichś pogańskich zaklęć, choć ze mną na Mszę Świętą!
  To był początek lat 90-tych ub. wieku i w pewnych kręgach było modne chodzenie na karate i nasiąkanie duchowością Dalekiego Wschodu.
 • Porada
  Prof. dr n. med. E. Sendecki pisze, że pewne świnie przypisują Księdzu Małkowskiemu narodowość żydowską.

  Niechże tedy Ksiądz pokaże paru mężom zaufania w jakiejś łazience
  i sprawa się wyjaśni, a ksiądz oczyści.

  Na pohybel tym świniom jednym !

  (na mężów zaufania proponuję prof. Sendeckiego, Proroka Kurzeję i Czcigodnego Pana Zakrzewskiego)


  - robin
 • @gsaw 00:28:15 - O, O! ZNOWU! PROPAGANDA "ZEN"!
  Panie GSAW... doprawdy!
  My tutaj o polskiej informacyjnej wojnie obronnej, a Pan - ciągle o jednym. Nie wstyd Panu? Co by na to powiedziała Pana Matka !?!
 • kard Nycz powinien wezwać go na dywanik
  ks szczujący , opowiadający bajki o spiskach, zamachach

  popełnia grzech
 • @ciemnylud 06:22:12
  Ks. Małkowski został już uprzednio ukarany przez kard. Glempa i "zesłany" do posługi w kaplicy przycmentarnej.
 • @ciemnylud 06:22:12
  urzędnik na etacie Kardynała, znany jako Nycz już upokarza Księdza Małkowskiego regularnie OD LAT. anty-watykańska frakcja relatywistów natomiast ma się świetnie - ostatnio Gądecki został nominowany do dalszej judeizacji Episkopatu w Polsce (sic!)
  - vide: http://www.radiomaryja.pl/kosciol/episkopat-wybral-przewodniczacego-i-zastepce/
 • Nie rozumiem
  Czy gdyby się okazało się, że Ksiądz Małkowski ma żydowskich przodków to nagle przestałby być wspaniałym kapłanem, nagle to co mówi i robi przestałoby być ważne i dobre dla Polski???
  Bez komentarza.....
 • @hagne 08:32: - JAK TO - PAN NIE ROZUMIE? ŻE DLA POLAKÓW JEST WAŻNE, Z KIM MAJĄ DO CZYNIENIA?
  Szanowny Panie/Pani "hagne"
  To są informacje istotne dla katolików polskich, ale w ramach dialogu kultur i dialogu międzynarodowego powiem Panu o co chodzi. W porządnym kościele chrześcijańskim bardzo dbamy o prawo i sprawiedliwość oraz jesteśmy miłosierni - jak Pan Bóg jest miłosierny. Kościół Katolicki, Matka Nasza nakazuje nam używać rozumu, który jest darem Boga. Rozumne zachowanie to między innymi rozeznawanie duchów. Duchowość ludzi pochodzących z różnych rodzin jest różna. W seminariach klerycy nabywają duchowość naszą katolicką, świętą i dobrą. Niektórzy pochodzący ze środowisk anty-polskich niestety zachowują swój antypolonizm pomimo formacji nabywanej w seminariach i potem mamy wielką bolączkę współczesnego Kościoła w Polsce - czyli księży będących a-Polakami, dys-Polakami, a nawet - anty-Polakami. Szczególnie mamy podstawy obawiać się anty-Polaków. Wpływy obcych wywiadów wśród liczących się ludzi w Polsce są ogromne - tak podają media, prawda? Ano właśnie. I my się boimy, że Obcy penetrują również środowisko księży. A ludzie mają prawo wiedzieć, z kim rozmawiają, u kogo się spowiadają, komu dają datek za Mszę Świętą.
  Tutaj nie tyle chodzi o fałszywe oskarżenie, jakich przodków ma Ksiądz Małkowski, ale o to, że rzekomo służy Mossadowi, albo jakiemuś innemu antypolskiemu tworowi. Proszę pamiętać, że Kościół Katolicki w Polsce jest do tej pory dotknięty traumą jaką było oddanie arcybiskupstwa lubelskiego Józefowi Życińskiemu. Ta krzywda owocuje wielką ostrożnością, wręcz kryzysem zaufania - szczególnie wśród szczerych patriotów. Proszę nas zrozumieć.
  Niepokoi mnie, że Pan/Pani usiłuje zamknąć usta nam, prawdziwie polskim blogerom wieńcząc swój kolejny kontrowersyjny wpis zwrotem "bez komentarza". To jest bardzo niegodziwy chwyt erystyczy. Skomentować i innym zabronić.
  ==========
  Nie rozumiem // Czy gdyby się okazało się, że Ksiądz Małkowski ma żydowskich przodków to nagle przestałby być wspaniałym kapłanem, nagle to co mówi i robi przestałoby być ważne i dobre dla Polski??? // Bez komentarza..... // nadużycie link skomentuj usuń // hagne 22.03.2014 08:32:50

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej