Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MINISTER ŁASKAWIE ROZMAWIA Z PROTESTUJĄcymi pod sejmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minister Władysław Kosiniak-Kamysz rozmawia z protestującymi w obronie niepełnosprawnych. Rozmawia grzecznie, łaskawie okazuje zrozumienie, nie okazuje buty, chytrze jednak nie porusza tematu - kim są Nieznani Sprawcy którzy ukradli zasiłki?

27 marca 2014 - zgromadzenie przed sejmem w obronie niepełnosprawnych, którym Nieznani Sprawcy ukradli zasiłki. Minister Władysław Kosiniak-Kamysz rozmawia z protestującymi. Rozmawia grzecznie, łaskawie okazuje zrozumienie, nie okazuje buty, chytrze jednak nie porusza tematu - kim są Nieznani Sprawcy? TELEWIZJA NARODOWA sfilmowała jak Władza rozmawia z Narodem, jak w niejasnych procedurach wybierani są "przedstawiciele" do "rozmów". Chodzi o wielkie publiczne pieniądze, więc "rżnięcie głupa" jest oczywistością, rzekłbyś, ale czy na pewno?

Na koniec - zdajmy sobie sprawę, że bez kamer w rekach Polaków, bez stałego filmowania, archiwizowania i analizowania każdego ruchu Władzy - Polacy przegrają tak jak Ukraińcy, którzy ostatnio znowu stracili swoją wielką życiową szansę.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • @fan-wolności 09:44:15
    Rząd Donalda Tuska zapłaci 1,62 mld zł opiekunom osób niepełnosprawnych. Nie, wcale nie chodzi o podniesienie zasiłków dla rodziców protestujących w Sejmie. Chodzi o oddanie (wraz z odsetkami) tego, co opiekunom zabrano ustawą z grudnia 2012 r. Rząd postanowił odebrać pieniądze 140 tys. opiekunów manipulując przepisami dotyczącymi tego, kto powinien otrzymywać zasiłki. Trybunał Konstytucyjny uznał to za kant i nakazał zapłacić zaległe świadczenia wraz z odsetkami.

    Przykład odebranych i zwracanych zasiłków pokazuje, jak rząd Donalda Tuska pojmuje swoje powinności wobec najsłabszych. http://wpolityce.pl/polityka/189107-z-cyklu-powialo-bareja-woda-za-wanna-donalda-tuska

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej