Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MINISTER ŁASKAWIE ROZMAWIA Z PROTESTUJĄcymi pod sejmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minister Władysław Kosiniak-Kamysz rozmawia z protestującymi w obronie niepełnosprawnych. Rozmawia grzecznie, łaskawie okazuje zrozumienie, nie okazuje buty, chytrze jednak nie porusza tematu - kim są Nieznani Sprawcy którzy ukradli zasiłki?

27 marca 2014 - zgromadzenie przed sejmem w obronie niepełnosprawnych, którym Nieznani Sprawcy ukradli zasiłki. Minister Władysław Kosiniak-Kamysz rozmawia z protestującymi. Rozmawia grzecznie, łaskawie okazuje zrozumienie, nie okazuje buty, chytrze jednak nie porusza tematu - kim są Nieznani Sprawcy? TELEWIZJA NARODOWA sfilmowała jak Władza rozmawia z Narodem, jak w niejasnych procedurach wybierani są "przedstawiciele" do "rozmów". Chodzi o wielkie publiczne pieniądze, więc "rżnięcie głupa" jest oczywistością, rzekłbyś, ale czy na pewno?

Na koniec - zdajmy sobie sprawę, że bez kamer w rekach Polaków, bez stałego filmowania, archiwizowania i analizowania każdego ruchu Władzy - Polacy przegrają tak jak Ukraińcy, którzy ostatnio znowu stracili swoją wielką życiową szansę.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • @fan-wolności 09:44:15
    Rząd Donalda Tuska zapłaci 1,62 mld zł opiekunom osób niepełnosprawnych. Nie, wcale nie chodzi o podniesienie zasiłków dla rodziców protestujących w Sejmie. Chodzi o oddanie (wraz z odsetkami) tego, co opiekunom zabrano ustawą z grudnia 2012 r. Rząd postanowił odebrać pieniądze 140 tys. opiekunów manipulując przepisami dotyczącymi tego, kto powinien otrzymywać zasiłki. Trybunał Konstytucyjny uznał to za kant i nakazał zapłacić zaległe świadczenia wraz z odsetkami.

    Przykład odebranych i zwracanych zasiłków pokazuje, jak rząd Donalda Tuska pojmuje swoje powinności wobec najsłabszych. http://wpolityce.pl/polityka/189107-z-cyklu-powialo-bareja-woda-za-wanna-donalda-tuska

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej