Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

"Na gej-paradę wysłał mnie Jarosław Kaczyński"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po trzynastu miesiącach od historycznej pro-homoseksualnej wolty słynnego obrońcy Krzyża dowiadujemy się - o co chodziło. Gdy okazało się, że PiS nie pomoże mu odzyskać miliona PLN od Platformy - Andrzej Hadacz ujawnia kulisy WIELKIEGO KŁAMSTWA.

30 marca 2014 - Andrzej Hadacz ujawnia jak Jarosław Kaczyński namówił go do uczestniczenia w gej-paradzie, aby skompromitować Janusza Palikota. W rozmowie przewija się wątek pieniędzy, które od Platformy Obywatelskiej należą się Andrzejowi Hadaczowi za bezprawne wykorzystanie jego wizerunku w spocie wyborczym.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Cała Europa Środkowa zadrżała
  po usłyszeniu tej wiekopomnej wiadomości.
 • @Eugeniusz
  Eugeniuszu, wiesz, że żaden ze mnie obrońca Kaczyńskiego, Tuska czy Palikota, ale i Ty sam - podczas tego niby-wywiadu - rozgrywasz tego "maluczkiego".

  Czy naprawdę wierzysz, że ktoś z w/w traktował tego "maluczkiego" poważnie i snuł wraz z nim jakieś polityczne akcje?
 • @Krzysztof Zagozda 10:00:41 - KRZYSZTOFIE, CHODZI O PRAWDĘ
  Hadacz się z tą sprawą wygadał, a ja się zainteresowałem - bo jest czym. Gdyby to była prawda, co Hadacz mówi - to by znaczyło, że Kaczyński jest kumplem Kalisza. A to już jest bardzo poważna informacja, bo to znaczy - że;
  (1) jest możliwy rząd PiS+SLD+TR (bo Kalisz siedzi okrakiem na TR i SLD i brata się z Kwaśniewskim);
  (2) PiS nie jest autentycznym wyrazicielem ortodoksji katolickiej i narodowej;
  (3) Kaczyński traktuje instrumentalnie Krzyż przed pałacem prezydenckim, realizuje zlecenie usunięcia stamtąd Krzyża, rozproszenia gromadzących się tam Polaków;
  Czy w/w sprawy to rzecz błaha?
  Dla mnie Kaczyńscy od zawsze byli podejrzani i niewiarygodni. Od kiedy się zajmuję polityka - doświadczam jak się ludzi oszukuje, podpuszcza, robi w konia i okrada. Przypadek wrabiania Hadacza kwalifikuję jako jeden z tych właśnie. Trochę mnie zaskoczył, ale nie aż tak.
  Bardzo złą wiadomością jest dla mnie atak Kaczyńskiego na Krzyż. Bo to jest wielki fenomen - gromadzenie się w środku Europy, w jednej ze stolic europejskich mas ludzkich w przestrzeni publicznej przy Bożym Znaku. To jest wielka Boża Sprawa. To jest tama postawiona masońskiej, WASP-owskiej i komunistycznej akcji przeciwko Bogu. Więcej - to jest atak z pozycji chrześcijańskich na przestrzeń publiczną zawłaszczoną przez śmiertelnych wrogów Europy. To jest zwycięska krucjata! Skoro lider prawicy katolickiej pogrywa sobie w takiej sprawie, lekceważy Krzyż - to jest źle.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:34:31
  To, o czym piszesz, jest dla mnie oczywiste.

  Chodziło mi o co innego: wiarygodność promowanego przez Ciebie "maluczkiego" oscyluje blisko celsjuszowego zero, a Ty budujesz na tym poważne konstatacje. Sam zresztą zauważasz te niedoskonałości, bo całkiem zarzucasz definicyjny obiektywizm dziennikarski i zaczynasz od pewnego momentu mówić za "maluczkiego". Źle to widzę.
 • Już pora...
  Panie prof. dr. hab. n. med. Eugeniuszu Sendecki - już najwyższa pora do psychiatry.

  Wraz z Wielkim Marszałkiem Polnym Grudniewskim Jerzym, Generałem Armii Wasiakiem Ludwikiem i Prorokiem Kurzeją Bartłomiejem.

  Bardzo mi przykro.

  - robin
 • Pominąwszy już bzdury, które są na tym nagraniu...
  //30 kwietnia 2014 - Andrzej Hadacz ujawnia jak Jarosław Kaczyński namówił go do uczestniczenia w gej-paradzie, aby skompromitować Janusza Palikota.// ???

  Albo to wizja Kurzeji.... albo przedwczesny Prima Aprilis :))))
 • @Astra 11:58:33 - TO SĄ DROBNE POMYŁKI, KTORE POPRAWIAM OD RĘKI, ALE...
  Pani Astro... doprawdy! Pani nie widzi?
  Kroi się nam koalicja PiS + SLD + TR + EP, mamy poważny zwiastun, że ci panowie grają od roku razem - a dla Pani to jest bzdura? Pamięta Pani marsowe miny prawicowych oszustów, tryumfalnie obwieszczających światu, że "a nie mówiłem? Hadacz agent!"? Czy Pani się to teraz nie klei w jedną całość? Dlaczego oni tak mówili? Bo wiedzieli, że Hadacz im nic złego nie zrobi, bo jest zblatowany z Prezesem. No i dlatego - że są to wrogowie Krzyża. Oni bardzo chcą zlikwidować wielkie polskie autentyczne studio telewizyjne przed pałacem prezydenckim. Bo Krzyż i to co się dzieje przy Krzyżu - robi konkurencję ich gierkom, oszustewkom, bździnom medialnym codziennie naiwnym polskim gojom dozowanym.
  Martwię się, że Pani stoi z tymi Judaszami, a nie z Nami.
  ==========
  Pominąwszy już bzdury, które są na tym nagraniu... // //30 kwietnia 2014 - Andrzej Hadacz ujawnia jak Jarosław Kaczyński namówił go do uczestniczenia w gej-paradzie, aby skompromitować Janusza Palikota.// ??? // Albo to wizja Kurzeji.... albo przedwczesny Prima Aprilis :)))) // nadużycie link skomentuj usuń // Astra 31.03.2014 11:58:33
 • Powtarzam sobie to od dłuższego czasu,
  a panowie mi dziś udowodnili, że Pan Kaczyński jest mądrym i doświadczonym politykiem, więc za jego przykładem lepiej g... się nie czepiać, żeby nie śmierdziało i robić swoje, ale nie każdy jest zahartowany jak on... :(
  Reszta bez komentarza, bo czasu szkoda...
 • @hagne 13:30:58 - TEŻ BYM TAK MYŚLAŁ, GDYBYM NIE PAMIETAŁ AFERY NA KOLSKIEJ (2004)
  Ale niestety - ja ją pamiętam.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:31:34
  Panie Sendecki, nic się nie klei w całość... nic.
  Niech Pan odpuści tego gościa i jego bzdury, na podstawie których wyciągane są jeszcze bzdurniejsze wnioski...

  //Martwię się, że Pani stoi z tymi Judaszami, a nie z Nami.//
  ??? :)))))))))))))))))))))))
 • @hagne 13:30:58
  //Pan Kaczyński jest mądrym i doświadczonym politykiem, więc za jego przykładem lepiej g... się nie czepiać, //

  On to g... zna od lat, ma wiedzę na jego temat, dlatego te żałosne próby ośmieszenia, szkalowania... według mojej opinii, to jest ich strach... który czuć już od dawna...
 • ---------wdrapać się po plecach Kononowiczów
  ---- na---- czubek --
 • @Nathanel 14:32:07 - NIECH PAN SIĘ PRZYJRZY SPRAWIE DOGŁĘBNIE
  Szanowny Panie - rysująca się koalicja PiS+SLD+TR+EP to jest istotna informacja, niech Pan nie grymasi. A że sprawa wyszła przy okazji afery Hadacza - no cóż, trzeba umieć odczytywać zewnętrzne objawy ukrytej rzeczywistości.
  No i ten obraźliwy tekst o NEonie - to jest chwyt poniżej pasa. Zagalopował się Pan. Takie okazywanie much w nosie jest właściwe dla WASP-ów z FFronda i/lub FRebelya. Niech Pan tam się uda i gojów tresuje, swoimi fumami. Znalazł się arbiter elegancjarum. Myślał by kto, że drugi Petroniusz się objawił, tylko sandały ma z chełmka.
  ==========
  To przez takie wpisy ludzie uznają NE jako portal dla idiotow i agentów. // I takie badziewie ukazuje się w AREOPAGU? !!! Kompromitacja. // nadużycie link skomentuj na pewno? // Nathanel 31.03.2014 14:32:07
 • @Astra 13:44:17 - NIE WYDAJE MI SIĘ. NIE PO AFERZE NA KOLSKIEJ.
  Po zachowaniu się na Majdanie - określanie Jarosława Kaczyńskiego "mądrym i doświadczonym politykiem"? Pani Astro, tego się nie da zamydlić. Polacy widzieli i dostrzegli - że gra razem z WASP-ami. Z niekorzyścią dla Polski.
  ==========
  @hagne 13:30:58 // //Pan Kaczyński jest mądrym i doświadczonym politykiem, więc za jego przykładem lepiej g... się nie czepiać, // On to g... zna od lat, ma wiedzę na jego temat, dlatego te żałosne próby ośmieszenia, szkalowania... według mojej opinii, to jest ich strach... który czuć już od dawna... // nadużycie link skomentuj usuń // Astra 31.03.2014 13:44:17
 • @Nathanel 16:08:43 - NIEPRAWDA. NIGDY MNIE PAN NIE WSPIERAŁ.
  Ani materialnie, ani duchowo. Ani do prosiaka się Pan nie dołożył, ani w ogóle. Zero działań dla dobra Polski. A teraz Pan porządnych ludzi oszukuje, czytających NEon24.pl - że kiedyś Pan miał, że coś, że o mały włos i że zapewne, że być mogło et cetera. A prawda jest boleśnie naga. Pan jest dręczycielem prawdziwych Polaków. Ciągle łazi Pan za nami i dręczy przez internet. Bardzo mi przykro.
  Lży Pan Hadacza bardzo nieładnie i fałszywie zarzuca nadużywanie Krzyża. Anonimowo, wygodnicko, znaczy - niehonorowo.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 15:43:01 // Panie Eugeniuszu. // Kiedyś miałem pana za zacnego człowieka. Ale podtrzymywanie etosu niejakiego "padacza" i forowanie paru innych osób oraz naduzwyawniw Krzyża do niecnych celów wyklucza kontynuowanie . // nadużycie link skomentuj usuń // Nathanel 31.03.2014 16:08:43
 • @Eugeniusz Sendecki 15:54:30
  Sorki :) ale co ma J.Kaczyński do afery na Kolskiej.
  Za bardzo nie wnikam, ale to chyba nie on Pana z pracy zwolnił... czy coś pomyliłam?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:39:12
  Ważniejszą sprawa jest podwójne prawo wyborcze.

  Moim skromnym zdaniem ludzie nie idą na wybory z powodu poniżania wyborców ograniczonym prawem wyborczym do jednej woli na „tak”.

  Podwójne prawo wyborcze poniża ludzi oficjalnie: ludzie w sejmie mają trzy okienka lub cztery do wyrażania swojej pełnej wolnej woli, lecz poza sejmem muszą głosować inaczej na ograniczonym poziomie jednego okienka.
  To nie czary tylko zapis na papierze, ograniczający do ¼ możliwość wyrażania wolnej woli człowieka.
  "Część woli nie jest całą wolą."
  Absencja to sygnał do zaprzestania stosowania podwójnego prawa (wyborczego).
 • Panie Doktorze Sendecki!
  Ja pana suplikuję! Niech Pan porzuci takie myślenie, które prowadzi do (z gruntu fałszywych) insynuacji jakoby prezes Kaczyński mógł tak niecnie rozgrywać Polaków, knując coś niecnego z panem Kaliszem czy kimś innym, to nie jest szczerym patriotą (polskim?) jak pan prezes Kaczyński.
  Czy ktoś widział tamtych polityków na Majdanie, walczących o wyzwolenie bratniego narodu Ukraińskiego? A pan prezes Kaczyński tam był! A jak wielki to polityk niech świadczy fakt, że potrafił w jednej chwili w naszym imieniu (choć nie w moim bo ja to ponoć "ruski agent" jestem) załatwić nasze polsko-ukraińskie spory okrzykami "„Sława Ukrainie! - Herojam Sława!” [pol. Chwała Ukrainie, Chwała bohaterom] " dokonał dzieła, które nie udało się dziesiątkom tysięcy potomków i rodaków zamordowanych na Wołyniu przez przodków nowych politycznych przyjaciół prezesa.
  Toż to "monrz stanu" najczystszej wody!
  Nie godzi się, Panie Doktorze Sendecki!
 • @LordConqueror 20:48:43
  Ja nie chcę odwracać niczyjej uwagi. Na przykładzie takich pozornie nic nieważnych postaci jak Hadacz widać wyraźnie w jakim błotku taplają sie politycy. Tylko tyle.

  Może Hadacz jest mitomanem . A jeśli nie jest i mówi szczerą prawdę?
  Nie bardzo rozumiem ataków na Doktora Sendeckiego w tym kontekście. Następny posłaniec, któremu utną głowę bo przynosi niewygodne treści?
  Znam Doktora Sendeckiego i wiem, ze chodzi mu jedynie o prawdę. Na Kaczyńskiego nie musi skakać bo prezio jest już tak dokumentnie skompromitowany (własnymi rękami), że nie ma potrzeby dokładać do pieca.
 • @LordConqueror 21:05:24
  Telewizja Narodowa nie jest od pokazywania pachnących kwiatków. Niech ktoś dociekliwy zrobi uczciwą kwerendę i przyniesie kwity na Hadacza. Zanim to sie jednak stanie to Hadacz jest tak samo wiarygodny jak inni.
  Czy ja też mam przestać pisać bo parę hasbarskich trolli uznało mnie uroczyście za "ruskiego agenta"? A jak proszę o kwity to potrafią tylko skamleć. To tyle jeśli chodzi o wiarygodność - to towar bardzo subiektywny
 • @Nathanel 14:32:07
  //To przez takie wpisy ludzie uznają NE jako portal dla idiotow i agentów.//

  A za jakie portale należy uznać w świetle ostatnich zdarzeń takie portale jak np. NB czy NP?
  Neon był (i jest) bodaj jedynym portalem, gdzie pisze się prawdę o Ukrainie. No chyba, ze uważasz to za "ruską propagandę"...
 • ----------- o czym i o kim ludzie rozmawiacie !!
  ----ŻENUA totalna -na granicy !! dywersji - może rzeczywiście dywersja

  http://www.youtube.com/watch?v=6d0lF6NKUlg
 • @Eugeniusz Sendecki 17:39:12
  Witam Pana ,przed wywiadem zaleciłbym tak. : Miejsce urodzenia człowieka ?. No jak nie to może rodzina , jak nie to może USkarbowy ,jak pytanie tendencyjne to proszę coś o rodzinie , może to złe pytanie proszę o żonie byłej albo dzieciach. Tak wiem to złe pytanie , alimenty może płaci ten Andrzejnik ?. Gdzie teraz mieszka ?. Gdzie jest zameldowany ?. Gdzie pracuje ?. Jak nie to z czego żyje?. Ktoś na Panu chce POjechać do góry. Pozdrawiam serdecznie .Ukłony.
 • @SpiritoLibero 21:36:12
  Ty nie mieszaj z kacapami i UPA. Wszyscy oni zacni , mordercy. Kto ci płaci ?. Tylko pytam. :)
 • @Repsol 22:36:43
  Mi za pisanie prawdy nikt nie płaci. W Polsce płaci się jedynie za kłamstwa i propagandę. Nie zauważyłeś?
 • @SpiritoLibero 22:56:27
  Zauważyłem i dlatego mam obiekcje , czy piszesz z własnej woli ?. Pzdr. :)))))
 • @Repsol 23:00:52
  //... i dlatego mam obiekcje , czy piszesz z własnej woli ?//
  Nie. Kosmici mają na mnie kwity i zmuszają do pisania.
 • @LordConqueror 23:11:59
  Uwiera cię prawda? Prawda to w skrócie - antonim do kłamstwa i manipulacji. A propaganda bazuje głównie na obydwu.
  Politycy nie mogą sobie pozwolić na pisanie prawdy bo byłoby to wewnętrznie sprzeczne. Ja mogę bo nie jestem ani politykiem ani dziennikarzem, nie żyję z pisania.
  Taki luksus :))
 • @LordConqueror 23:48:35
  Możesz spokojnie uznać mnie za nawiedzonego :)
  Nie będę musiał się tłumaczyć jak się dochodzi do prawdy. I dlaczego św. Mateusz miał rację.
 • @LordConqueror 00:23:43
  Jaki mix?
  Polityka miała zawsze ścisły związek z religią.
 • @SpiritoLibero 23:27:27
  Rozumiem i jako chrześcijanin wybaczam Ci mydlenie oczu ludziom . PZDR. :)
 • @SpiritoLibero 00:44:27
  Teraz zagrasz religią ?. Wot mołodiec. :)
 • @LordConqueror 00:50:02
  Ave .100/100 PZDR.
 • @LordConqueror 01:12:48
  Ave . Dobrej nocy .Ukłony.
 • @LordConqueror & Repsol
  Panowie, miałem was za inteligentnych komentatorów a tu wychodzi na to, że przeceniłem was :)
  Religia zawsze miała wpływ na politykę. a przedłużeniem polityki jest wojna. Jeśli udowodnicie mi, ze się mylę to zjem klawiaturę :))
 • Panie Sendecki
  Szanowny Panie
  ...zacząłem lekturę od komentarzy, by z ciekawości przejść do wysłuchania "wywiadu" i autorytarnie stwierdzić, że albo jesteś Pan skończonym idiotą, albo na zlecenie Prezesa napędzasz mu Pan wyborców.
  Zanim wyląduje na długiej liście WASPów i nie-Polaków, proszę zapoznać się z moją argumentacją:

  Pańskie zdziwienie o możliwości koalicji współczesnych parlamentarzystów, każdego z każdym świadczy, jeśli nie o ograniczeniu umysłowym, to na pewno o infantylności. Zatem szok , który Pan przeżył po tym "wywiadzie", któremu daje Pan wyraz w dopisywanych komentarzach, jednoznacznie wskazywałby na pewne niedoskonałości w budowie centralnego ośrodka koordynacji.
  Z grzeczności wszelakoż muszę założyć, że jesteś Pan w 100-tu procentach sprawną intelektualnie jednostką.
  Rodzi się wówczas pytanie, dlaczego (PONOWNIE) udaje Pan rozmowę z .... inteligentnym inaczej ?
  Jedyna odpowiedź, która natychmiast przychodzi mi do głowy to ta, że Pan zdaje sobie sprawę, jak będzie wyglądał odbiór tego materiału. Zaprosił więc Pan osobę, która nie dość że jest "kontrowersyjna" w pańskim środowisku, to miała i ma poważne problemy w odbiorze rzeczywistości; żądanie miliona złotych odszkodowania za udział w jakiejś akcji, bezpośrednie kontakty z szefami partii politycznych, całkowity brak reakcji na pańskie wycieczki światopoglądowe, podczas prezentowania własnego punktu widzenia. Udało się Panu zatem skompromitować dyskutanta i jego punkt widzenia. Uzyskał Pan odbiór rozmowy odwrotny od deklarowanego; uwiarygodnił Pan Kaczyńskiego. Brawo !!!
  P.S.
  ...zastanawia mnie jednak pańska wypowiedź od minuty 8:22 do końca wątku, w którym ujawnia Pan całkowitą naiwność polityczną i kto wie, czy nie podatność na manipulacje. Radziłbym dokłaniej sprawdzać "przychylnych", bo może to nie Pan dosiada wierzchowca, tylko ciągnie wóz zamiast konia...
 • @seedam 01:26:04
  errata ...wywód zaczyna się od 8 min i 10 sec
 • O rany!
  Rzeczywiście te głupoty są tu promowane na stronie głównej w AREOPAGu! Dostosowuję się więc do tego poziomu i zrobiłem właśnie taką notkę: http://gps65.neon24.pl/post/107801,uciekla-swinia
 • @Nathanel 05:06:04
  W moją stronę nie padło żadne pytanie. Pozwoliłem więc sobie zadać swoje.
 • Dwa entelygenty
  Pan yyyy i pan yyyyy.
  Jeden, no- trochę mądrzejszy rozgrywa idiote. I obaj są "yyyy".
  Bzdury koleś gada i tyle.
 • @ninanonimowa 22:12:46
  --------- Pan Sendecki zrobił film o / poganach / na krótko przed REFERENDUM na Ursynowie .Jak wiadomo referendum / padło/ ZNIKOMY UDZIAŁ MIELI w nim mieszkańcu Ursynowa !!

  -kto ?? o zdrowych zmysłach ! chciałby oddać władzę KATOTALIBOM ??-
  -------CEL OSIĄGNIĘTO -----referendum! jaskółka wolności została ZAKATRUPIONA / filmik w 1 dniach miał ponad milion odsłon -KIBOLSKIE ŚRODOWISKO szybko REAGUJE /

  ----przypadek ?? że Ursynów ?!

  ----------------------------POZIOM i TEMATY poruszane na neonie przez Pana Sendeckiego są --na poziomie DYWERSJI skierowanej na ośmieszanie / spłycanie / lekceważenie ŚRODOWISKA neonowego

  ----------NAWIEDZENI DURNIE - taki ma być odbiór i chyba już jest
 • @LordConqueror 10:48:16
  Ja tam nic nie wiem. Prawdą zajmuję się amatorsko :))

  //... o informacjach , które są dostępne nielicznym//
  Na pewnym etapie są dostępne nielicznym (z tej prostej przyczyny, ze to ci nieliczni tworzą tę "prawdę"). Potem wystarczy już uważnie patrzeć i kojarzyć fakty. Dlatego wtrąciłem św. Mateusza. Jest jedno bardzo prawdziwe zdanie o zakrytym kłamstwie w jego Ewangelii.
 • @Astra 11:58:33
  Witam

  Dlaczego nikt tego ,,wywiadu,, nie zgłosi do ,,Nobla,,..popisu,pisiora..??

  Po tylu latach ,,pracy,, pokazywać tu....bzdeTY!!

  Mamy budować portal....Prawdy i Prawdziwy...!!

  Z tym,,sprzedawczykiem,, i jego krewnymi...!!..do cyrku prosze...!!

  Tutaj nie czas i nie miejsce....dla błaznów !!pozdr serd.
 • @strumyk 13:19:36
  Witaj strumyku :)
  Masz rację, z błaznami do cyrku... ale skoro uciekli z niego, to chociaż śmiesznie jest ...
  pozdrawiam
 • Promocja głupot
  Moja notka o świni: http://gps65.neon24.pl/post/107801,uciekla-swinia mimo, że jest na wielokroć wyższym poziomie analizy politycznej sytuacji w kraju nie znalazła się na stronie głównej, a ta powyższa, głupsza i bardziej idiotyczna ciągle jest intensywnie promowana. To dobitnie pokazuje poziom umysłowy redaktorów tego portalu.
 • @GPS 14:32:20 - DROGI PANIE DŻI-PI-ESIE...
  Tym wpisem uczynił mi Pan osobistą wielką przykrość. Zrobiłem film odsłaniający realia polskiej polityki. Pokazałem osobowość i naturę odważnego aktywisty polskiego, pokazałem jaki jest mechanizm manipulowania w kraju Naszym. I Pan mnie za to postponuje? Mało Panu? Słyszałem, że pan kandyduje do Parlamentu Europejskiego - czy taki stosunek do prawdy pomoże Panu? Tak Pan naprawdę myśli?
  Niedawno na Ukrainie został zamordowany aktywista tamtejszego Majdanu. Miał swoje za paznokciami, owszem. Ale wyrażał odwieczne pragnienie wolności, które jest w sercu Ukraińców.
  Czy my mamy dobrze mówić o swoich polskich bohaterach dopiero wtedy, jak ich Nieznani Sprawcy zamordują? Czy nie możemy być mądrzejsi? TELEWIZJA NARODOWA organizuje 10-go kwietnia 2014 przed pałacem prezydenckim spotkanie w obronie Adama Czeczetkowicza i Andrzeja Hadacza. Powiemy też o wszystkich zamordowanych Polakach, którzy za życia byli bohaterami, ale nie znaleźli uznania w oczach takich jak Pan wygodnickich, cwanych, pewnych siebie internautów, pasących się polską krzywdą przez internet.
  Pan nawet nie podpisał z elementarną odwagą cywilną swojej wypowiedzi. Tej krzywdzącej, cynicznej, mijającej się z prawdą wypowiedzi. Dlaczego Pan nas tak nienawidzi?
  +
  Ja akurat z uwagą i wdzięcznością przyjąłem Pańską notatkę o świni. Może nie potrafiłem swojej wdzięczności wyrazić, bo przecież nie przysłał mi Pan swojego konta wyborczego, żebym miał jak Pana wesprzeć nie tylko moralnie, ale i materialnie. A Pan takiego bąka... w towarzystwie... co by na to powiedzieli Pańscy Rodzice? A fe, brzydko!
  ==========
  Promocja głupot // Moja notka o świni: http://gps65.neon24.pl/post/107801,uciekla-swinia mimo, że jest na wielokroć wyższym poziomie analizy politycznej sytuacji w kraju nie znalazła się na stronie głównej, a ta powyższa, głupsza i bardziej idiotyczna ciągle jest intensywnie promowana. To dobitnie pokazuje poziom umysłowy redaktorów tego portalu. // nadużycie link skomentuj usuń // GPS 01.04.2014 14:32:20
 • Panie Eugeniuszu!
  Czy Panu nie jest wstyd, tak po prostu, po ludzku? Przed nami blogerami, komentatorami i innymi czytającymi notki może Pan się wygłupiać do woli, wszak jesteśmy obcymi ludźmi. Ale, czy nie ma Pan Rodziny, przyjaciół ..., którzy wiedzą, że Pan tu pisuje i co pisze? Im chyba nie jest obojętne, że robi Pan z siebie idiotę ...
 • Ale jaja
  To co wyprawia Sendecki to kompletne dno i robienie ludziom inteligentnym inaczej wody z biednych maleńkich móżdżków. Całe szczęście takich już mało..
 • @Eugeniusz Sendecki
  "Pani Astro... doprawdy! Pani nie widzi?
  Kroi się nam koalicja PiS + SLD + TR + EP, mamy poważny zwiastun ..."

  ---> Panie Eugeniuszu! Doprawdy, Pan nie widzi, że koalicja PO + SLD + TR + EP + etc. trwa już od dawna i trwa mać???
 • @Eugeniusz Sendecki 15:14:42
  > Pokazałem osobowość i naturę odważnego aktywisty polskiego,
  > pokazałem jaki jest mechanizm manipulowania w kraju Naszym.

  Pan pozazdrościł Czeczetkowiczowi, że ma swojego Kononowicza i sobie takiego samego znalazł w osobie Hadacza. Rzeczywiście pokazał Pan naturę głupka i to jak można nim manipulować. Mówiąc i pisząc o tym na poważnie wydaje się Panu, że w sposób wyrafinowany żartuje (bo nie wierzę, że Pan to wszystko mówi na poważnie), ale otaczając się tymi przygłupami w istocie pogrąża się Pan.

  Są tylko dwie możliwości: albo Pan się nad głupkiem znęca, albo jest głupszy od niego - obie są dla Pana kompromitujące.
 • @1normalnyczlowiek 18:05:23 - NO NIBY TAK, JAK NAJBARDZIEJ, ALE AFERA HADACZA...
  błyskotliwie unaocznia nam ten stan, pokazuje całe oszustwo antypolskie jak w soczewce. My jesteśmy jak Murzyni w bantustanie, albo Indianie w Amazonii. Co chwila jakiś cwaniak krzyczy "Uła-buła! Aka Mzimu, aka!" i zmusza nas do bałwochwalstwa jedną ręką, a drugą ręką okrada naiwnych tubylców a to z kauczuku, a to ze skór bawolich, a to ze złota... rozdając paciorki i nędzne świecidełka w zamian za szczerą kość słoniową.
  Afera Hadacza to jest takie właśnie spojrzenie na tych niegodziwych białych ludzi od kuchni, jak się namawiają i przyuczają do kradzieży i krzyczenia "Uła-buła! Aka Mzimu, aka!".
  A wasza reakcja nerwowa jest podobna do reakcji durnych Murzynow i/lub Indian, którym jakiś bystrzejszy Murzyn i/albo Indianin tlumaczy, że te całe Mzimu i Uła-buła to po prostu oszustwo. Gotowi jesteście zabić tego nieco mądrzejszego, żeby wszyscy byli tak samo durni i jak jeden mąż powtarzali solidarnie:
  - UŁA-BUŁA! AKA MZIMU, AKA!
  Brzydzę się Waszym parobkostwem! Durnowate gęby Wasze mnie mierżą! I te Wasze kapki z durnych nosów zwisłe! I te Wasze oczyska i czoła myślą polską niezmącone! Idźcie se TeVaueN oglądajce, a nie TELEWIZJĘ NARODOWĄ! Wy chamy!
  [zaczyna dłonią swą szlachecką okładać po pyskach wszystkich Chamów rozpełzłych po polskojęzycznym internecie! Nie oszczędzając Żydów za Chamów poprzebieranych chytrze. Na chamów pozujących!]
  [Tutaj Chamy stają zbaraniałe, nie śmiejące drgnąć, dłoni pańskiej doświadczające w zdumieniu i zaskoczeniu]
  [Żydy za Chamy poprzebierane zaczynają demaskować się, krzycząc Aj-Waj!]
  [kurtyna!]
  [oklaski!]
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki // "Pani Astro... doprawdy! Pani nie widzi? // Kroi się nam koalicja PiS + SLD + TR + EP, mamy poważny zwiastun ..." // ---> Panie Eugeniuszu! Doprawdy, Pan nie widzi, że koalicja PO + SLD + TR + EP + etc. trwa już od dawna i trwa mać??? // nadużycie link skomentuj usuń // 1normalnyczlowiek 01.04.2014 18:05:23
 • @podlasie21 19:15:43
  Podlesie21.
  Powiedz proszę, który to Sendecki ? Ten z czerwonym kolczykiem ?
  ps.
  Skurczybyk wali pięcioma językami... lepszy od Palikota !

  https://www.youtube.com/watch?v=qZeHUEnyWKk
 • @Eugeniusz Sendecki
  "[Żydy za Chamy poprzebierane zaczynają demaskować się, krzycząc Aj-Waj!]
  [kurtyna!]
  [oklaski!]"

  ---> OK.Laski!
 • @Eugeniusz Sendecki 18:51:10
  Panie Eugeniuszu, doceniam Pana wkład w wyjaśnienie sytuacji w jakiej znalazł się pan Andrzej Hadacz, niech Pan nie zaniecha tej sprawy jest to osoba której to się należy.
  Serdecznie Pana pozdrawiam
 • @chabor 11:01:59 - DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZLIWE SŁOWO
  Po prostu trzeba filmować jak się ludzie wypowiadają. Trzymać się prawdy. Na dłuższą metę to jest gwarant sukcesu medialnego. Martwię się za każdym razem, gdy człowiek stara się być mądrzejszy od prawdy. Gdy manipuluje, kłamie. To jest wielka krzywda dla Polski. Za każdym razem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej