Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MY dopniemy swego celu - ADAM MICHNIK W IZRAELU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostre, wesołe przyśpiewki patriotyczne wytworzyły niezwykły klimat podczas demonstracji Ruchu Narodowego na Placu Zbawiciela. Protest przeciwko tęczy LGBT stał się kanwą do wyrażenia ideowego profilu młodzieżowej formacji narodowo-demokratycznej.

"Zero tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!" - to jest haslo lepsze nawet od słynnego piłsudczykowskiego "bic kurwy i złodzieji!". Te i inne hasła odsłoniły koloryt emocjonalny współczesnej polskiej młodziezy, która, dzięki Bogu, wychowaniu rodzinnemu i wytrwałej pracy narodowców - zachowała naturalny i chrześcijański ogląd świata.

Materiał TELEWIZJI NARODOWEJ:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Brawo!
  Brawo młodzi, dziękuję TVN za relację!
 • Bardzo mi się spodobało hasło.
  "Idzie młode pokolenie niesie Polsce odrodzenie" Tak trzymać i dążyć do odbudowy z KNP Polski.

  Pozdrawiam
 • pięknie ale
  Szkoda że na tym entuzjaźnie zbija kapitał polityczny ORGANIZACJA która ma dowodzenie poza naszymi granicami kulturowymi przedewszystkim
 • @Naczelny 07:58:40
  Dobre i to, ale jestem pewien, że ani słowem nie pisną o np; okupacyjnych wojskach usraelskich w Polsce o prawie wyłączność na wydobywanie polskiego gazu łupkowego, nie wspomogą protestujących rolników k/ Zamościa w sprawie przejmowaniu ich ziemi przez Chevron, nie puszczą pary o długu publicznym, który to dług w 70% płacimy do finansiery amerykańskich żydów itd.
  A w sprawie tęczy mogą sobie pochulać nawet ich mała i duża ambasada wspomoże to ich nic nie kosztuje, chłopcy nie chcą systemu zmieniać to ich nawet polansuje TVN.
 • @Wrzodak Z. 16:06:54 - TRZEBA BYŁO PRZYJŚĆ I STANĄĆ RAZEM ZE MNĄ
  Przyniosłem na tę imprezę Krzyż, ale nie wyciągałem go z futerału, bo nie miałem wsparcia. Potrzebowałem wtedy właśnie Pana, Panie Pośle. A Pan nie zadzwonił, nie przyjechał. Niedobrze. Proszę następnym razem do mnie dołączyć i stanąć przy słusznej sprawie.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:56:57
  Dobrze, Panie Gienku, ale najpierw ustalimy ,,słuszną sprawę" i wagę problemu. Szkoda, że nie nakręci Pan coś o rolnikach pod Zamościem, którzy od roku prowadzą akcję obrony polskiej ziemi przed żydami z Chevron, przecież to pana tereny.
 • @Wrzodak Z. 20:37:18 - A WIDZI PAN. NAWET NIE ZADZWONILI.
  Od Pana się dowiaduje o sprawie. A kto im przewodzi? Chróścikowski z PiS? Marek Grzelaczyk?
 • @liberalkonserwatywny 08:23:36
  Ale na tej pikiecie nikogo z KNP nie było, byli za to ludzie z instytutu Rybarskiego i z UPR-u? A panie i panowie z KNP, gdzie wtedy byliście?

  Zresztą chyba KNP nie chce mieć nic wspólnego z faszystami i narodowymi socjalistami, a tłumacząc na język polski z ludźmi, którzy są za tym, aby Polacy zaczęli nawzajem się wspierać, a jeszcze inaczej z ludźmi, którzy są za polskim solidaryzmemnarodowym?
 • @Paweł Tonderski 13:09:20
  zaczytali się w talmudzie albo zaplątali w zwoje tory

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej