Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

SENDECKI na Prezydenta!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

TELEWIZJA NARODOWA wspiera stryjecznego brata Eugeniusza Sendeckiego - Pana magistra Andrzeja Sendeckiego ze Starachowic w staraniach o wybór na prezydenta miasta. Poprzedni prezydent musiał ustąpić w związku z aresztowaniem.

Oto film z wypowiedzią o tym wydarzeniu narodowo-demokratycznym;

Przyjadę na spotkanie z narodowcami starachowickimi 1-go maja. Może to będzie ten impuls, który odmieni całą Polskę?

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Wszystko jest możliwe....
  O ile Opatrzność Boska się nie włączy i ostro nie zainterweniuje, to już za tydzień dwòch wielkich szkodnikòw i wiarołomców zostanie uznanych za świętych. A jeden z nich, JPTwo, to w dodatku nasz rodak jest i wstyd oraz hańbę nam przynosi przed ludźmi i przed Panem Bogiem.

  W tej sytuacji, Genek, skoro teraz nawet taki szkodnik jak ten cały JPTwo za świętego nam będzie, to i ten twój pociotek też się na burmistrza nada. Magister w końcu i brata ma pomylonego, trudno o lepsze kwalifikacje. Chuj, niech hołota już wszystko bierze, widać, że koniec świata blisko, Paruzja lada dzień nam miłościwie nastąpi, może nawet tej nocki.
 • @autor
  Zwracam uwagę, iż pod artykułem brak gwiazdek do oceniania.
  Lubię Sendeckiego przede wszystkim za mrówczą pro narodową pracę.
  Życzę Panu dużo sił i zdrowia w kontynuacji polskich narodowych tradycji i upowszechnianiu polskiego sposobu myślenia.
 • ------------ po trupach do !!
  ----------- szmalu
 • @moher 00:29:08
  //... i błędne wizje go dopadły, czy też robi sobie głupie żarty, to trafił pod właściwy adres.//

  Zgadzam się moherze.
  Co prawda (z tego co wiem) Pan Doktor nie jest specjalistą od aberracji ale pewnie miał na studiach jakieś zajęcia z nauk traktujących podobne zjawiska niewytłumaczalne pojawiające się w zwojach pod tzw. czaszką.
  Ale reasumując...
  Domniemywam, że Pan podPorucznik w końcu dostał stałkę (blokowaną, zresztą słusznie, przez miłościwego Szefa kompanii) i poszedł na świeże powietrze i się zachłysnął...
  Dopóki siedział na kompani to jakoś ogarniał rzeczywistość (i wszystkie kociarstwo co mu donosiło) ale łyk świeżego powietrza i po chłopie... :(

  Niech będzie Pochwalony :)
 • @moher 00:42:55
  ----- w swoim życiu zatrudniałam + / - 1000 tyś osób!! ------------

  GESZEFCIARZA wyczuwam na 5 km--następny żyd ! wywynidowany krzyżem
 • @moher 00:29:08
  Spróbuj pan, panie moher, poligon nasz mniejszy , 30 km w obwodzie, w dwie i pòł godziny marszobiegiem okrążyć. W pełnem rynsztunku. My tutaj na jednostce prawie codziennie takie rekolekcje biegowe ćwiczymy, by krzepkość ciała i ducha zachować.

  Po pijaku czy to na kacu toć byś pan i za zewnętrzne ogrodzenie nie dobiegł. Dlatego chłopaki same z siebie na służbie mało chleją, browara jedynie po capstrzyku. A dyżurny oficer to co pół godziny służbowy talk ze sztabem odstawić musi, jak się na telekonferencję nie zameldujesz, to oni zaraz raban wszczynają i nieraz to śmigłowiec wywiadowczy ślą, ktòren cywilną ludność na wiosce rotorów szumem wybudza. Tak, że my tu o suchem pysku siedzimy, panie moher, dupę pańską przed wrogiem osłaniając.

  Egzorcyzmy to nam wielebny ksiądz Karol Stehlin, zanim go do Singapuru wysłali, uczynił i wyspowiadał nas generalnie i sumiennie, przed Wielkanocą jeszcze. Tak, że my trzeźwi na ciele i umyśle jesteśmy, czego i panu życzymy, moher.
 • @moher 01:11:17
  A pan generał August Pinochet? A pan marszałek Piłsudski? A i za Napoleona też się naszej Ojczyźnie wszak polepszyło...
 • @moher 01:11:17
  //Oni są potrzebni jako straszak w czasie pokoju i siła do obrony w wypadku wojny.//

  Tak. Ale pod warunkiem, ze ten cywil (polityczny) jest w stanie ogarnąć te sprawy. Piszę tak bo mam wrażenie, że obecny Zwierzchnik Sił Zbrojnych, jakby mu dać saperkę to co najwyżej potrafiłby zakopać swoją kupę.
  Więc może nie przesadzajmy...

  Pochwalony, oczywiście :)
 • @Pan podporucznik 01:15:30
  Panie podPoruczniku!
  Ja, dyplomowany szeregowy rezerwy (nieobjęty już obowiązkiem mobilizacji) melduję bez bicia, ze Pan podPorucznik w sprawach zasadniczych ma rację.
  Czasami rycerscy ludzie powinni wziąć sprawy pospolite w swoje ręce. Tylko, żeby się nie przyzwyczajali...

  Czołem!
 • @moher 02:33:33
  Dobrze prawisz.
  Widać, że jesteś starsza fala.
  Szacun dziadku :)
 • @rerak 02:52:17
  //Ciężki przypadek nieuleczalny nawet przez doktora Sedndeckiego//

  Tak sądzisz?
  A ja myślę, że Pan Doktor Sendecki potrafi uleczyć nawet muchę w locie (oczywiście pod warunkiem, że Spirytek jej prędzej nie ubije :)
  (też w locie :)
 • @Pan podporucznik 23:31:25 - POPEŁNIA PAN WIELKI BŁĄD I KRZYWDZI PAN MOJEGO STRYJECZNEGO...
  Bardzo mi się zrobiło przykro, że dokonał Pan chamskiej wrzuty antypapieskiej na tak ważnym forum. Ktoś tutaj podejrzewa, że pan tak po pijaku uczynił, z głupoty. A ja widzę inną możliwość - że jakaś Schweine zadała Panu ROZKAZ - żeby psuć polski internet bździnami antypapieskimi! Wie pan jak się nazywa szaleniec który kwestionuje świętość papieża tuż przed kanonizacją? Taki szaleniec się nazywa ADVOCATUS DIABOLI!
  Ja pana błagam - żeby Pan się opamiętał. Czy Pan sobie zdaje sprawę, jaki wielki gniew Aniołów Bożych Pan sobie na głowę ściąga? Polskę Pan skrzywdził, publicznie krzywdząc Świętego Jana Pawła Wielkiego. A Polska jest Dziedzictwem Niepokalanej, której służą Zastępy Anielskie.
  Jestem pełen niepokoju, że zanim kliknę ten wpis - już cały Zastęp Święty ruszy ku Panu, żeby wymierzyć dotkliwą karę za antypapieskie bluźnierstwo. Jan Paweł II był całkowicie oddany Maryi już za swojego życia ziemskiego (totus Tuus). Czyli był KOLEGĄ ANIOŁÓW.
  Ja Wam to jeszcze raz wytłumaczę, AOFI "Pan podporucznik". Weźcie sobie wyobraźcie, że jakiś żołnierz służy w jakiejś elitarnej jednostce, a wyście na płocie tej jednostki napisali jakieś oszczerstwo przeciwko niemu. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że lada chwila ekipa z tej jednostki zrobi Wam najazd na chatę i będziecie mieli duże kuku i kilo kwiku?
  Weźcie się opamiętajcie, przestańcie chlać, zmówcie pacierz i wyspowiadajcie się w Tę Świętą Oktawę Wielkanocną! Błagam Was, ratujcie swoją czarną duszę od tego plugastwa, które pijecie, wciągacie, czy być może (wiele na to wskazuje!) dożylnie sobie wstrzykujecie!
  NIGDY WIĘCEJ nie piszcie antypapieskich bździn pod moimi tekstami, zrozumiano?!
  A po spowiedzi zgłoście się do Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ i dyskretnie, tak żeby Was znowu nikt nie widział, donieście mi na piśmie - kto, kiedy i za ile Wam kazał paszkwil na Świętego Jana Pawła Wielkiego napisać. I to w dodatku pod moim pięknym tekstem na rzecz wyboru Sendeckiego na prezydenta. Pospieszcie się.
  No. To odmaszerować!
 • Autor
  Włączyłem NE w ten piękny poranek i co widzę? Sendecki na prezydenta. Serce zaczęło mi tłuc z radości niczym kalosze w pralce, boć cudowna to perspektywa gdyby kolega doktor zepchnął ze stołka Bula Komorowskiego. Jakąż to przepyszną Kancelarię kolega doktor by stworzył! Pierwszą Damą - Kamera; szefem BBN - Dembowski; doradcą d/s nauki - Czeczetkowicz; Naczelnym Prorokiem Kraju - Kurzeja; szefem sztabu - obermarszałek Grudniewski... I stolicę do Pruszkowa kolega pewnie by przeniósł...

  Lecz okazało się, że owszem, Sendecki, ale drugiego szeregu i owszem, na prezydenta, ale małego miasteczka.
  Lipa.
  Ale za chwilę na podniesionej adrenalinie serdecznie dziękuję.
  pozdrawiam
 • @ratus 06:54:22 - A WIDZICIE, KOLEGO RATUS
  Grunt to dobry tytuł. Ludziom należy wskazywać słuszną drogę. Dziękuję, żeście się włączyli w słuszną sprawę i poparli kogo trzeba.
  :)
  Ojczyzna i My - nigdy Wam tego nie zapomnimy.
 • Eugeniusz Sendecki to stary łgarz, chociaż czasami z nim sie zgadzam i jest mi z nim po drodze. Nie popieram
  Nie popieram jego apelu > nie mam do niego zaufania.
 • @ratus 06:54:22 - A DEMBOWSKIEGO POSTAWIMY NA SZEFOSTWIE
  ...resortu budownictwa. To piękna i odpowiedzialna funkcja, a on ma wykształcenie w tym kierunku.
  Pierwszą Damą została by nie kamera, ale inna odpowiedniejsza osoba.
  W kamery uzbroimy wszystkich naszych ludzi w resortach. Każdy mój człowiek w klapie nosił będzie malutką kamerę, a obraz i dźwięk - przekazywał będzie do monitorów w prezydenckiej kancelarii. Was zatrudnimy w tej kancelarii, żebyście mieli oko i ucho na wszystko. A ja będę miał oko na Was.
  Prosty mechanizm sprawowania władzy to podstawa sukcesu.
  Skończy się to bandyctwo, złodziejstwo i antypolonizm!
 • @detektywmjarzynski 07:02:49 - BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA TE SZCZERE SŁOWA
  Bardzo Pana proszę - żeby nie krzywdził Mojego Stryjecznego. Żeby uszanował Polaka.
  ==========
  Eugeniusz Sendecki to stary łgarz, chociaż czasami z nim sie zgadzam i jest mi z nim po drodze. Nie popieram // Nie popieram jego apelu > nie mam do niego zaufania. // nadużycie link skomentuj usuń // detektywmjarzynski 26.04.2014 07:02:49
 • Admin!!!
  Gdzie jest mój komentarz pod tym artykułem.
 • @Eugeniusz Sendecki 07:11:28
  Panie Eugeniuszu proszę nie obrażać się na mnie ! Piszę i mówię to co czuję.
  Źle mnie Pan zrozumiał . Ja nie mam żadnych uwag do Pana stryjecznego brata, którego nota bene nie znam. Gdybym tak zrobił byłoby to grubo nie w porządku. Ja powiedziałem tylko i wyłącznie , że nie popieram pańskiej rekomendacji, a to przecież wolno mi robić. Każdy przecież może mieć własne zdanie.
 • @Eugeniusz Sendecki 07:07:38
  "Was zatrudnimy w tej kancelarii, żebyście mieli oko i ucho na wszystko. A ja będę miał oko na Was."

  Cały się trzęsę!
  pozdrawiam
 • @
  Popieram.

  Pozdrawiam.
 • @Pan podporucznik 23:31:25
  Panie Poruczniku!
  Trochę żeś Pan przedobrzył z napaścią na JPII, bo wiarołomstwa to tej Osobie zarzucić nie można.
  Szkodnictwo?
  Tu można się zastanawiać - ale ważne jest odniesienie. Może z innej perspektywy - Planu Bożego, inaczej to wygląda. Ludzkie , wąskie widzenie, mało jest przydatne.

  A pan Sendecki zasłużonym jest wielce na narodowym polu, to i rodzinne koneksje mogą wpływać pozytywnie na efekt. Pomylony?
  W zasadzie z tym zgodzić się można - bo kto obecnie własnych korzyści zapominając sprawami Ojczyzny się zajmuje? Tylko pomyleńcy.
  Zaszczytem mi będzie, jeśli i mnie do tej grupy zaliczyć by było można.
  Kiedyś to liczyłem, że i Pan, panie poruczniku, wśród tej elity miejsce swe znaczące zajmie. A Pan mi siurpryzę robi.
  A na koniec - co do określenia "hołota".
  Cóż. Dzięki miłościwie sprawującym władzę - wszyscyśmy się hołotą stali i jedynie ze służby żyjemy (znaczna większość - bo ja, osobiście, to jeszcze w ziemi grzebię z z tej racji mam co do gęby włożyć bez oglądanie się na ochłapy spadające ze stołu "elyty").
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:02:00
  Szkoda, że nie żyją już osoby kiedyś Karolowi Wojtyle bardzo bliskie, albowiem dzisiaj świadectwa pewne jego postawy i zasług dać by mogły.
 • .
  Jesli brat zostalby Prezydentem i np. (nie daj Boziu !) wezmie lapowke, to czy zrobilby Pan o tym reportaz?

  Czy brat obiecal Panu jakies stanowisko lub korzysci materialne, w zamian za kierowanie kampania wyborcza?

  Czy macie jakies brudy na opozycje?

  Pytania kieruje w zwiazku z faktem, aresztowania poprzedniego Prezydenta :)
 • @Pan podporucznik 23:31:25
  "Chuj, niech cholota juz wszystko bierze, widac, ze koniec swiata blisko."

  Genialne:)
 • @Pan podporucznik 23:31:25
  Są 2 strony - jedna i druga.
  I tak:
  Z jednej strony trzeba być świętym by nie popaść w kabotyństwo
  będąc utopionym w takich ornatach.
  A z drugiej strony Ty się kolego nie kumpluj. Bo piszesz - wstyd i hańbę
  nam ("nam" piszesz) przynosi, no niestety w tej kwestii nie przyznaję się
  do pospólstwowania się z tobą (mała litera za karę) bo JP2 wielkim i zasłużonym politycznie Polakiem był czyli jest. No ok był tym co się gramatyki czasowej czepią.
 • @gosc hotelowy 11:16:39 - MÓJ STRYJECZNY ONEGDAJ ZROBIŁ MUZEUM ŁAPÓWEK
  SŁYNNE NA CAŁY ŚWIAT.
  Niestety, Władze Zwierzchnie kazały owe curiosum zlikwidować, bo się robił obciach, ponieważ jak wiadomo - w Naszym Nieszczęśliwym Kraju "jedynie ryba nie bierze". Eksponatami były banalne butelki alkoholu i kwoty pieniężne. Najciekawsze były tabliczki informujące kto, kiedy i za co ową łapówkę wręczył. Mój Stryjeczny jest ultra-katolikiem i zawsze go mierziły (tak jak i mnie) wszelkie objawy patologii zalewającej kraj na mocy ustaleń jałtańskich i jeszcze wcześniej - dzięki masońskiemu zamachowi stanu i okupacji hitlerowskiej i sowieckiej. No i taki numer wyciął Władzy.
  Starachowice są miejscem szczególnym w Polsce, ponieważ od lat przedwojennych dominuje tam przemysł zbrojeniowy, który wiele sfer posiadający mrocznych, niejasnych, na patologię podatnych. No i w końcu coś trzasnęło, prezydent poszedł siedzieć - i dlatego jutro są te wybory.
  ==========
  . // Jesli brat zostalby Prezydentem i np. (nie daj Boziu !) wezmie lapowke, to czy zrobilby Pan o tym reportaz? // Czy brat obiecal Panu jakies stanowisko lub korzysci materialne, w zamian za kierowanie kampania wyborcza? // Czy macie jakies brudy na opozycje? // Pytania kieruje w zwiazku z faktem, aresztowania poprzedniego Prezydenta :) // nadużycie link skomentuj usuń // gosc hotelowy 26.04.2014 11:16:39
 • @detektywmjarzynski 07:02:49
  //Eugeniusz Sendecki to stary łgarz,//

  Łgarz ale za to jaki sympatyczny... :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:13:59 - I W DODATKU NIE CAŁKIEM STARY :)
  No proszę, jak się rodzinnie zrobiło. Sympatyczna i patriotyczna atmosfera zapanowawszy.
 • Pytanie istotne
  Pana mama, p. Maria Sendecka, podpisała ostatnio apel LPR (jako członek Zarządu LPR), aby w eurowyborach głosować na PO. Chciałbym Pana zapytać, czy podziela Pan opcję mamy i czy, gdyby miał, podpisałby Pan także taki apel ?

  - robin
 • @Hood 16:54:37 - OWSZEM, PAN PROFESOR GIERTYCH W "OPOCE"...
  pięknie uzasadnia takie posunięcie polityczne i moja Matka się z tym zgadza. Rozmawiałem z Nią telefonicznie i wyjaśniała mi sytuację. Ja akurat się jeszcze z tym uzasadnieniem nie zapoznałem, ale instynktownie i emocjonalnie ta decyzja budzi moje głębokie niezrozumienie.
  Ano takie rzeczy przyszło nam doświadczać na starość. To jest konsekwencja głębokiego zniewolenia, w jakie wprowadził nas Okrągły Stół ze swoją niedemokratyczną ordynacją oszukańczą.
 • @Eugeniusz Sendecki 03:34:01
  Acha. Rozumiem, że Pana mama nawołuje do głosowania na PO wskutek
  "głębokiego zniewolenia, w jakie wprowadził nas Okrągły Stół ze swoją niedemokratyczną ordynacją oszukańczą".

  Czy, gdybyście Państwo dostali czołowe miejsca na listach do eurowyborów od Janusza Palikota, to byście startowali ?
  (wszak wszystko można potem jakoś uzasadnić, na przykład, że się chce zmieniać od środka...)
 • @Hood 10:02:24 - O, WIDZICIE PANIE ROBIN HOOD, ŻEŚCIE W KOŃCU MĄDRZE NAPISALI
  Zgodzę się z Wami całkowicie. Jedynka w dobrym okręgu na liście Palikota - to jest sam cymes!
  Ale też - zaraz Was zbesztam! Czemu Wy mnie proponujecie takie rzeczy dopiero po rejestracji list? Drażniąc pobożną osobę w samą kanonizację Świętego Jana Pawła Wielkiego? Wstydźcie się!
  ==========
  (...) Czy, gdybyście Państwo dostali czołowe miejsca na listach do eurowyborów od Janusza Palikota, to byście startowali ? // (wszak wszystko można potem jakoś uzasadnić, na przykład, że się chce zmieniać od środka...) // nadużycie link skomentuj usuń // Hood 27.04.2014 10:02:24
 • ANDRZEJ SENDECKI ZDOBYŁ CZWARTE MIEJSCE W WYBORACH PREZYDENCKICH
  informacje za;
  http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140428/POWIAT0111/140429042
  [początek cytatu]
  Żaden z ośmiorga kandydatów nie uzyskał większości głosów w niedzielnym głosowaniu, co oznacza, że 11 maja starachowiczanie ponownie pójdą do urn wybierać prezydenta.
  Najlepszy wynik zrobił Sylwester Kwiecień, były prezydent i wiceprezydent miasta, kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Dostał 3127 głosów (29,62%) i w zdecydowanej większości komisji wyborczych miał pierwszy wynik. Drugi był Andrzej Pruś, sekretarz świętokrzyskiej organizacji prawo i Sprawiedliwość. Zagłosowało na niego 2379 osób (22,53%).
  Kolejne miejsca zajęli: Marzena Marczewska z 1275 głosami (12,08%), Andrzej Sendecki – 1239 głosów (11,74%).
  Pozostali kandydaci dostali poniżej 10% głosów. Piąty był Marcin Pocheć, na którego swój głos oddało 798 osób (7,56%), szósta - Małgorzata Szlęzak, na którą zagłosowało 687 osób (6,51%). Beata Stąpor dostała 479 głosów (4,54%), a Elżbieta Pryciak – 417 głosów (3,95%).
  Frekwencja wyniosła 24,15%. Na 43.718 uprawnionych do głosowania osób w niedzielę do urn poszło 10.558 wyborców.
  (...)
  Starachowiczanie wybierają prezydenta w wyborach przedterminowych po tym jak sąd skazał prawomocnym wyrokiem poprzedniego prezydenta. Wojciech Bernatowicz ma ośmioletni zakaz pełnienia funkcji publicznych. Sąd skazał go też na karę trzech i pół roku pozbawienia wolności za przyjmowanie łapówek i podżeganie świadków do składania fałszywych zeznań oraz nakazał zapłatę 100 tysięcy złotych grzywny. Po tym wyroku radni miejscy wygasili prezydentowi mandat.
  [koniec cytatu]
 • Obejrzałem ten film:
  https://www.youtube.com/watch?v=dZA74f2kw5U

  Moja reakcja -mój komentarz :

  Oto przykład skrajnej głupoty tzw. "narodowców". Rzecz w tym, iż w Polsce nigdy nie było prawdziwej komuny. Rzucanie więc populistycznych haseł typu: " Precz z komuną! ", "Raz sierpem, raz młotem - czerwoną hołotę!" to walka z wiatrakami, to matrix do którego został zapędzony i sprowadzony tzw. Ruch Narodowy, świadczący o braku doświadczenia i ignorancji jego uczestników, zmanipulowanych przez doświadczonych graczy, będących na usługach Międzynarodowej lichwy. Odnośnie Kwaśniewskiego, wymienionego tutaj Leszka Millera powiem jedno: oni nie są żadną lewicą. Oni reprezentują na terenie Polski obce nam interesy z Zachodu i z za Oceanu, spod znaku CIA/Mossad. To oni zadaniowani przez swoich tajnych mocodawców rozwalili metodą "od góry" polską lewicę i zrobili z niej pośmiewisko. Obejrzyjcie ich program sprowadzający się do obrony "seksualnych inaczej" i inne pierdoły. Gdzie w nim jest obrona robotników i chłopów. Pytam się : no gdzie ? A zakładów przemysłowych już nie ma , służba zdrowia , armia, policja i inne instytucje w Polsce są w stanie totalnego rozkładu. To ma być lewica. Taką lewicę to na kopach bym wyniósł z Polski. To obca , niebezpieczna agentura im służąca, a nie Polsce. To społeczni degeneraci. Dziwię się ludziom, którzy ponownie wybrali Leszka Millera na Przewodniczącego SLD. To świadczy o ich ignorancji i zaślepieniu. Wybrać swojego kata na wodza i oczekiwać na jego błogosławieństwo to w czystej postaci schizofrenia.

  Wracając do tzw. Ruchu Narodowego w Polsce. To kolejne oszustwo wobec polskiego narodu. Ruch ten jest całkowicie odgórnie opanowany przez wrogów Polski i przez nich agenturalnie od wewnątrz infiltrowany i sterowany. To oni zawłaszczyli pamięć o polskich patriotach z AK pomordowanych i torturowanych po II Wojnie światowej przez żydowską bezpiekę i Informacje Wojskową. Ci ludzie to stare lisy. Teraz przebierając się owczą wełnę udają hurapatriotów i wymyślając hasła jak: "Żołnierze Wyklęci" /Przeklęci to są oni i tacy na zawsze będą/ oraz hasła takie jak : "Precz z komuną" , "Raz sierpem , raz młotem - czerwoną hołotę" celowo odwracają uwagę Polaków od prawdziwych sprawców naszej obecnej tragicznej sytuacji tj. wywodzącej się z Zachodu i za Oceanu Międzynarodowej Lichwy.

  Młodzi Ludzie!
  Nie dajcie się oszukiwać i wodzić za nos hołocie ,która tak naprawdę ma Was w dupie. Jeżeli chcecie naprawdę służyć Polsce to róbcie to w inny sposób na przykład podnosząc swoją wiedzę historyczną i ogólną. Wyjście na barykady to ostateczność, a wyjście na barykady pod Waszymi obecnymi przywódcami to pewna dla Was śmierć -tego chcecie. Polska w swojej dotychczasowej historii już zbyt dużo wylała niepotrzebnej krwi swoich synów. Nauczcie sie wpierw samodzielnie myśleć , a dopiero później działajcie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej