Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KONGRES RUCHU NARODOWEGO Warszawa 3 maja 2014

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Na gorąco" wyłapałem - że Leszek Żebrowski zataił utratę Niepodległości przez Polskę w roku 1926-tym na rzecz WASP-owskiej masoneriii i że Stanisław Michalkiewicz nie poparł JKM-a w tej kampanii do PE.

Skąd oni wzięli tego Żebrowskiego? Dlaczgo dali się zainspirować głupiej i antypolskiej nazwie "Żołnierze Wyklęci"?

Dobrze, że cały przebieg Kongresu - jest na razie jako lajfstrim w internecie. Koniecznie trzeba sobie sciągnąć. Pozostałe komentarze wkrótce.

new.livestream.com/accounts/6015614/events/2941018

W drugim rzędzie po prawej stronie środka siedzi Jan Bodakowski, pracownik katolickiej księgarni "Antyk", bloger m.in. forum Fronda.pl i Rebelya.pl, z których Nieznani Sprawcy mnie wyrzucali i na których mi z nieznanych powodów nie pozwalają publikować. Bodakowski, aby się utrzymać na tych portalach rozpowszechniał o TELEWIZJI NARODOWEJ dezinformacje - że jesteśmy prowokacją Mossadu. Bodakowski w dniu 10 października 2009 dostąpił łaski bycia świadkiem przepowiedni Bartłomieja Kurzeji. Obecnie jego stosunek do naszej ekipy polepszył się, ale starych kłamstw ani nie odwołał, ani nie przeprosił. Obecnie publikuje na portalu Prawy.pl.

Nieco dalej zauważyłem Kolegów Andrzeja Cichockiego i Marka Chrapana. Andrzej Cichocki jest prawicowym działaczem samorządowym, a Marek Chrapan wspiera USOPAŁ w pracy informacyjnej.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Hehehe...
  Z wystąpienia Leszka Żebrowskiego:

  "Przyszłość jest nasza, to nie ulega wątpliwości. Problemem jest tylko, kiedy to nastąpi".


  Prawie spadłem z fotela, hehehe....

  - robin
 • Panmichalkiewicz
  Za to Panmichalkiewicz w świeżo farbowanych włosach...
  :-)
 • Panie Doktorze Sendecki
  Jestem w trakcie oglądania relacji z tego eventu.
  Już odsłuchałem pierwszą cześć i przyznam sie szczerze, że jestem oszołomiony.
  Komentarze tylko na priv... :( To zbyt wielka rzecz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:32:13
  Proszę koniecznie nie tylko na priv! Dokładnie tak - "to zbyt wielka rzecz", żeby tego nie dyskutować.
  Pozdrawiam!
 • Błąd nie żaden RUCH NARODOWY
  TYLKO ORGANIZACJA o nazwie samozwańczej "RUCH NARODOWY" A TO wielka różnia panie Eugeniuszu...
 • @Adam Czeczetkowicz 00:42:19 - MOŻNA TEŻ PISAĆ "ER-EN", "ERENOWCY" ETC.
  Natomiast trzeba przyznać, że zorganizowanie takiej listy wyborczej jest sukcesem organizacyjnym. A mając świadomość, że większość na sali ma poglądy takie jak nasze, czyli nacjonalistyczne polskie i katolickie - to daje satysfakcję.
  Na "Ruch Narodowy" chce głosować Tomasz Niemczak. Był 2-go maja w studio TELEWIZJI NARODOWEJ i wziął udział w dyskusji. Co ciekawe - swoje poparcie polityczne opierał na "Warszawskiej Gazecie";
  https://www.youtube.com/watch?v=D4GrsUVG4aw
 • @Adam Czeczetkowicz 00:42:19
  Gdyby Pan Doktor Sendecki umiejętniej używał WIELKICH LITER, sprawa byłaby jasna, bez dwuznaczności. Byłby "Ruch Narodowy" jako organizacja i "ruch narodowy" jako naturalny nurt.
  Pozdrawiam!
 • @Adam Czeczetkowicz 00:42:19
  słusznie, samozwańczy ruch uzurpujący sobie nazwę NARODOWY. Tak samo jak Solidarnośc, teraz wyszło (i nadal wychodzi ) z kim solidarna jest Solidarnośc. z całą pewnością nie z Polską
 • nigdy
  Nacjonaliści polscy nigdy nie doszli do władzy. Przed II wojną - także. Zawsze byli skłóceni i absurdalni. I dalej są.

  Jedynym ich osiągnięciem była w miarę mocna pozycja gen. Mieczysława Moczara (lecz nie tak mocna, jak chciał)...
 • @telefon 15:24:14
  Napisałem, że nigdy nie rządzili.
  Tak, jak - dla przykładu - nie rządziły praktycznie np. LPR czy Samoobrona, mimo, ze były w koalicji.
 • @Hood 13:27:34
  ///Nacjonaliści polscy nigdy nie doszli do władzy. Przed II wojną - także. Zawsze byli skłóceni i absurdalni. I dalej są.///

  Przed II wojną byli prawie we wszystkich rządach do 1926 roku. W jedynych demokratycznych wyborach 1922 roku uzyskali 39,1 % głosów, dystansując pozostałe ugrupowania. Tacy byli absurdani ,że aż trzeba było ich karabinami i armatami zbuntowanej soldateski od władzy odsuwać, bo przy urnach nie było szans.
  //Wybory 1922: pierwsze i ostatnie

  Wybory odbyły się 5 listopada 1922 r.

  Z wyborów i tym razem zwycięsko wyszedł blok skupiony wokół endecji (z udziałem chadecji) – Chrześcijański Związek Jedności Narodu, który uzyskał 39,1 proc. głosów.

  Na Blok Mniejszości Narodowych (Ukraińcy z Wołynia, Niemcy, Żydzi, Białorusini) głosowało 16 proc., na PSL „Piast” 13,2 proc., na PSL „Wyzwolenie” 11 proc., na PPS 10,3 proc.. ///
 • @telefon 15:44:52
  Z uporem godnym lepszej sprawy sprawia Pan wrażenie, że nie rozumie tego, iż nie pisałem o wynikach wyborów, lecz o tym, że NIE RZĄDZILI.
 • @Hood 16:00:31 - PAN KŁAMIE, W DODATKU BARDZO NIEMĄDRZE
  SĄ ŚWIADKOWIE, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ
  Tak się składa, że w roku 2007-mym przez 10 miesięcy RZĄDZIŁEM w poradni pracowniczej Gospodarstwa Pracowniczego Ministerstwa Edukacji Narodowej (GP MEN). Czyli - że owszem, narodowcy dochodzili do władzy i rządzili. Wiem, bo jestem narodowcem i doszedłem. Przemknąłem się mimo masońskiej, WASP-owskiej i gestapowskiej i sowieckiej zapory szczelnej antypolskiej.
  To były piękne dni. W gmachu szalał Kolega Miotła i... wymiatał trzydzieści osób o poglądach antypolskich miesięcznie. Za Premiera Giertycha, pracowitymi dłońmi Kolegi Miotły LPR wyp***doliła na bruk w samym MEN-ie więcej ludzi o antypolskich poglądach niż pozostali koalicjanci we wszystkich swoich resortach razem wziętych. Aż się PiS pokłócił i zastopował naszą radosną twórczość. Jak się PiS z nami pokłócił i ujął za wymiatanymi MEN-owcami - wtedy ów Andrzej M. pełniący obowiązki dyrektora generalnego MEN zdradził nas, matkę swoją przybraną i cyca hojnie mu ssać dającą, i przeszedł do PiS-iorów. Jednym z jego pierwszych posunięć było wyp***lenie mnie, Sendeckiego z pracy.
  I jestem z tego dumny!
  [i tu wyprężył pierś swą dumną, o sercu polskim, szczerym!]
  ==========
  @telefon 15:44:52 // Z uporem godnym lepszej sprawy sprawia Pan wrażenie, że nie rozumie tego, iż nie pisałem o wynikach wyborów, lecz o tym, że NIE RZĄDZILI. // nadużycie link skomentuj usuń // Hood 05.05.2014 16:00:31
 • @Eugeniusz Sendecki 22:26:25
  Sendecki rządzi, Sendecki rulez !


  hehehe...
 • @Hood 22:55:55
  Tylko się nie posiusiaj...
 • @Hood 16:00:31
  //Z uporem godnym lepszej sprawy sprawia Pan wrażenie, że nie rozumie tego, iż nie pisałem o wynikach wyborów, lecz o tym, że NIE RZĄDZILI.//

  Tak rozumując; ŻADNA partia w historii polskiej demokracji NIE RZĄDZIŁA.
 • @telefon 08:51:32
  Prosze Pana, jeśli Pan nie zgadza się z moim stwierdzeniem, że narodowcy nigdy w Polsce nie rzadzili - prosze mi napisać - kiedy rządzili i kto był ich premierem.
  Proste ?
 • @Hood 12:26:00
  Dwa rzady Władysława Grabskiego, rząd Leopolda Skulskiego, rząd Aleksandra Skrzyńskiego. Poza tym w innych rządach jako najwiekszy koalicjant (powierzając tekę premiera mniejszemu koalicjantowi np.Witosowi).

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Sk%C5%82ady_rz%C4%85d%C3%B3w_polskich

  Twierdzenie, że ktoś był w rządzie ale nie rzadził jest absurdalne.Do tej pory żadna partia w demokracji polskiej nie rzadziła samodzielnie.
  (BBWR nie liczę ,bo demokracja juz wtedy miała charakter fasadowy)
 • @telefon 13:18:51 - TEN PAN PO PROSTU NIE LUBI ENDEKÓW
  Dlatego kłamie na nasz temat. W dodatku w tych kłamstwach się gubi i nie prostuje. Jak dziecko. Brakuje mu grabek, wiaderka i tekstu;
  - Bo wy jesteście brzydcy, nie chcę się z wami więcej bawić. A w ogóle to was nigdy w mojej piaskownicy nie było!
  W tej niby dziecinnej postawie Pana AOFI-ego "Hood" (vel "Robin" vel "Ethanol") pobrzmiewa jeden groźny ton. Ten Pan chce nas unicestwić. Ja bym tego nie bagatelizował. Na Ukrainie dzisiaj tacy faceci palą Rosjan i strzelają do Rosjan. Wczoraj zaprzeczali, że Rosjanie są mieszkańcami Ukrainy. Od rzemyczka do koniczka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej