Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ROCZNICA ŚMIERCI MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lud jak kocha – kocha miłością ślepą. Nie wytłumaczysz prosto. Zwłaszcza, gdy za tą miłością chowa się Wróg Podstępny, Śmiertelny Wróg Polski, Szatan. Oszukańczo na tej miłości szczerej, polskiej budujący… KULT.

Dzisiaj jest ta rocznica. Była to ważna dla wielu cezura czasu. Ukochany przez Lud umarł Wódz 12-go maja 1935-go roku. Moi starsi koledzy, narodowcy przedwojenni rzucili się wonczas tłumaczyć Ludowi swoje wszystkie, wcale liczne pretensje do Marszałka. Popełnili wielki błąd, który zaważył na niewyzwoleniu się Polski spod władzy masonerii, bo Lud się nie wyznał na trunej endeckiej narracji. Lud jak kocha – kocha miłością ślepą. Nie wytłumaczysz prosto. Zwłaszcza, gdy za tą miłością chowa się Wróg Podstępny, Śmiertelny Wróg Polski, Szatan. Oszukańczo na tej miłości szczerej, polskiej budujący… KULT.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Zamach majowy...
  powinien już być tym kryterium które dyskwalifikuje Piłsudskiego raz na zawsze. A takich grzechów podobno można mu wyciągnąć więcej.
  Ale Polacy nie znają swojej Historii, więc są co jakiś czas skazywani na jej powtórne przeżywanie.
 • Szkoda czasu...
  Panie lek. med. E. Sendecki - niechże Pan porzuci swoje odrealnione marzenia o skacapieniu Polski.
  To mrzonki.

  - robin
 • @Hood 19:16:28 - PAN KŁAMIE NA TEMAT MOICH MARZEŃ...
  Proszę o zaprzestanie niegodziwych i antypolskich wpisów. Jestem Polakiem uczciwie wykonującym swoją działalność publiczną. A Pan? Kim jest? Dlaczego mi Pan przypisuje kacapstwo? Dlaczego Pan kłamie oszczerczo? Jaki mundur nosi ten oficer prowadzący, który Panu kazał pisać kłamstwo antysendeckie?
  ==========
  Szkoda czasu... // Panie lek. med. E. Sendecki - niechże Pan porzuci swoje odrealnione marzenia o skacapieniu Polski. // To mrzonki. // - robin // nadużycie link skomentuj usuń // Hood 12.05.2014 19:16:28

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej