Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

JKM JEST NARODOWCEM! Cała prawda o JKM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zbigniew Okorski twierdzi, że JKM był całe życie narodowcem. Stanowczo zadaje kłam, jakoby rzekomo JKM miał pochodzenie żydowskie. Czy prawda opublikowana na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ doprowadzi do zwrotu w kampanii wyborczej?

Zbigniew Okorski, stara dobra polska szlachta twierdzi, że JKM nie ma niepolskiego pochodzenia, lecz pochodzi z równie dobrej polskiej rodziny. Dzisiaj 17-go maja 2014 w Galerii Porczyńskich po udekorowaniu laurami i medalami „POLONIA MATER NOSTRA EST” wypowiedział się przed moją kamerą. Stanowczo zadał kłam plotkom złośliwym i oszczerczym – że JKM to Ozjasz Goldberg.

Zbigniew Okorski twierdzi, że JKM był całe życie narodowcem. Stanowczo zadaje kłam, jakoby rzekomo JKM miał pochodzenie żydowskie. Okorski odsyła ciekawych sprawy na Powązki – aby samemu się przekonać, że polska rodzina Korwin-Mikke od pokoleń ma tam katolicki grobowiec.

Oświadczenie Okorskiego stawia w zupełnie nowym świetle wyrzucenie JKM z komitetu honorowego Marszu Niepodległości. Wielu naiwnych narodowców przyklasnęło tej decyzji właśnie przez wzgląd na rzekomą żydowską narodowość Pana Prezesa, o ktorym nieznani sprawcy byli rozsiewali tę falszywą plotkę od lat. Działacze narodowi z prowincji o poglądach nacjonalistycznych zrozumieli konflikt jako oczywisty i gremialnie poparli usunięcie Żyda spośród Maszerujących. No i tutaj się okazuje, że ten najważniejszy dla naiwnych narodowców argument, o którym tak wielu myślało, a prawie wszyscy milczeli - JEST FAŁSZYWY.

Polecam obejrzenie filmu:

Czy prawda opublikowana na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ doprowadzi do zwrotu w kampanii wyborczej?

/-/Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • @
  JKM w jednym z wywiadów dla mediów osobiście zanegował że on i jego rodzina są pochodzenia żydowskiego. Dla polityka takie oświadczenie w przypadku niezgodności skreśla go ze sceny politycznej. Dla tego też od tamtej pory wierze temu co sam powiedział. To tyle na temat jego pochodzenia.
 • @Stara Baba 21:37:09 - TO BY SIĘ ZGADZAŁO
  A ma Pan jakiś link, cytat tej wypowiedzi? Ja również kiedyś sfilmowałem wypowiedź JKM - że pochodzi z polskiej rodziny. No i mamy jeszcze świadectwo Okorskiego. Okorskiego znam osobiście, znam również Jego Matkę. To są zacni Polacy. Im wierzę.
 • JKM - WOLNY RYNEK - POLSKA - NARÓD
  Bardzo dobrze, że ta wiadomość pojawia się właśnie teraz.

  KNP ma najwyższe w historii (włączając w to UPR i JKM) notowania, a RN ma ok 1-2%.

  Oznacza to, że lepiej w tych wyborach postawić na KNP, bo daje to realną szansę wejścia do PE ludzi ewidentnie przeciwnych ZeSRE.

  Zróbmy to ! Przecież KNP to nie tylko JKM, ale tysiące młodych, wspaniałych ludzi !!!

  Na dodatek KNP ma poparcie Stanisława Michalkiewicza, który ma niekwestionowany autorytet wśród polskich narodowców ...
 • @Ultima Thule 21:58:29
  pomyślmy sobie tylko, jak będą wyglądały obrady PE, gdy obok Nigela Farage'a będzie przemawiał tam JKM lub Berkowicz !
 • @Eugeniusz Sendecki 21:42:22
  Ciężko jest mi takie rzeczy spamiętać. Starość nie radość. Pamiętam jednak ze osobiście poruszył ten temat także i na NE w początkach jej istnienia. Powinno to być zapisane gdzieś w archiwach. Oczywiście mówimy o pochodzeniu a nie jego politycznych wyczynach. :-)
 • ------------ UWAŻNIE bardzo uważnie -posłuchajcie
  http://www.youtube.com/watch?v=WIiGrxNI1VU
 • ------------- saluuuuuunyyyyy---- łoł
  ----http://www.interklasa.pl/portal/dokumenty/kolorowe_strony/d58.htm
 • ?
  A Kurzeja w Galerii była ?
 • ---------------patriotyczny obowiązek jest do spełnienie
  http://prawo-ip.blogspot.com/2014/05/za-granie-czerwonych-makow-tantiemy.html
 • @Eugeniusz Sendecki 21:42:22
  Panie Eugeniuszu. To powiedz Pan skąd u niego taki qrewski talmudyczny charakter? Owszem jest narodowcem, ale narodu koczowniczego
 • JKM jest bardzie jpolski niż wszystkie "polskie" elity razem wzięte
  Prawdziwy Polak mający polską duszę ceni wolność i swobody.
 • No i tutaj się okazuje, że:
  "No i tutaj się okazuje, że ten najważniejszy dla naiwnych narodowców argument, o którym tak wielu myślało, a prawie wszyscy milczeli - JEST FAŁSZYWY."

  dał Pan du.. podwójnie.
  Do tych por nakręcał przeciw Mikkemu a teraz odkręca.
  Panie Sendecki, mąż stanu to taki człowiek, który ma swoje, niezmienne poglądy a nie słucha podszeptów konfidentów żydowskiej bezpieki. Trzeba w końcu o tym pomyśleć, bo jeszcze nieraz wmanewrują Pana w jakieś gó....
  Szczęść Boże Panu
 • @panMarek 10:27:18 - POGLĄDY TO JA MAM NIEZMIENNE - TAK JAK WIĘKSZOŚĆ NARODOWCÓW
  Ale tutaj chodzi o świadomą, wrogą i podstępną dezinformację. Złośliwa plotka, że JKM ma pochodzenie nie-polskie, lecz żydowskie nie pojawiła się znikąd, lecz była rozpowszechniana świadomie i była adresowana właśnie do nas, ludzi o poglądach narodowych. Od kiedy robiłem PRAWYWBORY PRAWICOWE (rok 1995), a potem PRAWYBORY NCBO taką właśnie nieprawdę ludzie powtarzali podczas moich imprez. Anonimowi ludzie, ludzie mi nieznani, lecz owszem - było tych ludzi zawsze wielu.
  Obecnie to kłamstwo jest rozpowszechniane przez internet. Niedawno ktoś na NEonie24 też to rozpowszechniał. I trzeba o tym opowiedzieć.
  Bardzo dobrze, że Okorski chciał o tym mówić do kamery, publicznie. Tak właśnie powinna wyglądać uczciwa kampania wyborcza w Polsce.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:43:34
  Szanowny Panie, w razie wątpliwości radzę zawsze korzystać z Ewangelii a ona np. podpowiada nam aby "po czynach ich poznawać". No właśnie.

  Gdyby tak "po czynach" dla Polski i Polaków zacząć rozpoznawać polityków to z Korwinem mało kto by mógł się równać. Nieliczne jednostki. Facet ma niesamowity dorobek. To nie kto inny, tylko ON, nakierował wielu takich choćby jak ja na właściwe wolnościowe myślenie pozwalające swobodnie i raczej bezbłędnie oceniać każdą sytuację. Jestem Mu za to bardzo wdzięczny.
  Wszyscy narodowcy też powinni korzystać z jego dorobku tym bardziej, że to nic nie kosztuje. Pozdrawiam Pana,

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 • Skoro...
  Skoro JKM potrafi być jednocześnie i liberałem, i konserwatystą, to i być narodowcem żaden problem. Ot, swoista polityczna unia hipostatycza.
  Pozdrawiam przytomnych!
 • Skoro...
  Skoro JKM potrafi być jednocześnie i liberałem, i konserwatystą, to i być narodowcem żaden problem. Ot, swoista polityczna unia hipostatycza.
  Pozdrawiam przytomnych!
 • @Naczelny 11:32:09
  Oczywiście.
  Można być liberałem w kwestiach ekonomicznych, konserwatystą w kwestiach moralnych i mieć obowiązki polskie. Ciężko to niektórym zrozumieć, więc może przykład: JKM jest także mężem, ojcem i dziadkiem. Komuś niewtajemniczonemu w arkana myślenia też trzeba tłumaczyć, że jest mężem dla żony, ojcem dla dzieci i dziadkiem dla wnuków.
  Żeby jeszcze bardziej zagmatwać sytuację dodam, że jest także przedsiębiorcą, cybernetykiem, publicystą i brydżystą.
  pozdrawiam
 • @Naczelny 11:32:09
  Też tak mam jak JKM i nic w tym nie widzę dziwnego, raczej uważam że to jest naturalne dla Polaka
 • @Naczelny 11:32:09
  kiepsko u ciebie z logicznym myśleniem ...

  w którym momencie wolność gospodarcza wyklucza się z konserwatyzmem i patriotyzmem ?
 • @LordConqueror 13:55:24
  " Kłopot w tym, że liberalizm doprowadził do wzrostu bogactwa szerokich kręgów tubylczych, co było efektem ubocznym, więc aby temu zaradzić wymyślono sojalizm, żeby rozwój tej tubylczej klasy śtredniej zdusić."

  Tylko w tym zdaniu masz rację.
  Warstwy próżniacze, w tym koczownicze, szybko odkryły, że wolność osobista i gospodarcza uniezależnia ludzi. A człowiek niezależny jest dla próżniaka zagrożeniem, więc szybciutko rozwijano socjal, żeby wyhodować sobie klientelę roszczeniową, o mentalności złodziejsko - żebraczej i całkowicie podległą.
  pozdrawiam
 • @LordConqueror 14:22:15
  Linkowany tekst skupia sie na wolności politycznej, a każdy dorosły człowiek wie, że wolności politycznej i osobistej nie było i nigdy nie będzie. Zawsze podlegamy komuś. Najpierw rodzicom, potem szefowi, a nawet ludzie pracujący na swoim podlegają klientom. Zawsze też podlegamy jakiemuś aparatowi przymusu. Część wolności oddajemy też rodzinie, czy nawet własnemu sumieniu.
  Mnie chodzi o wolność gospodarczą, o brak arbitralnych rozwiązań przez strony trzecie. O swobodę umawiania się z klientem na co mamy ochotę, o ile nie jest to zakazane przez kodeks karny. To jest liberalizm, niezależnie co o tym myślą - jak się wyraziłeś - reżyserzy.
  pozdrawiam
 • @LordConqueror &ratus
  Ten cały "liberalizm" głoszony przez Mikke to nic innego jak usankcjonowanie lichwo-bolszewii, która podzieliła świat.
  Jak zacznie mówić o postawieniu pod ściana banków i emisji Naszego pieniądza, jak pogoni wszystkie ponadnarodowe koncerny i zacznie tworzyć POLSKIE spółdzielnie i holdingi tych spółdzielni do większych zadań to oddam swój głos.
  Na razie wszyscy pierdzą w jedną trąbę tylko używają innej retoryki.
 • @LordConqueror 15:08:48
  "Może być wiele konkurujących banków, a jednak ta ich wolność niewoli ludzi lichwą i kreacją pieniądza. Może być wiele koncernów żywnościowych, ale wszystkie sprzedają trujące, chorobotwórcze żarcie - paszę dla ludzkiego poglowia."

  To nie banki zniewalają ludzi lichwą, czy "kreacją". To ludzie sami idą po pożyczkę, czy powierzają bankom owoce swojej pracy. Czy ktoś Cię kiedyś zmuszał do brania kredytu? Czy ktoś Ci kazał trzymać pieniadze na koncie (które bank natychmiast pożycza bez Twojej wiedzy), zamiast inwestować?

  Czy ktoś Ci każe kupować śmieciarskie żarcie? Tu też aż się prosi o dygresję typu "każdy dorosły wie" - skoro kilogram mięsa kosztuje 15 zł, to jaki syf musi siedzieć w kiełbasie za 5 zł? Kto normalny to kupi? Ale są na świecie debile, co liczą na to, że a nuż kiełbasa za 5 zł okaże się dobra.

  Co do nierówności podmiotów:
  Ja w swoim wycinku branży kładę na łopatki takich gigantów jak Skanska, Karmar, czy Bilfinger.
  Można? Można...
  pozdrawiam
 • @LordConqueror 15:27:55
  Gdzie znalazłes ten "wulgaryzm"?

  // Można więc znieść podatek dochodowy od ludzi i firm, a wprowadzić 1,2% podatek obrotowy. Wiesz co by to znaczyło? To lepsze niż Twoje spółdzielnie:)))//

  Taki stary a taki... :)

  I co z tego, ze da się skubnąć koncerny na 1%?
  System pozostaje TEN SAM.
  Obudź się albo nie fanzol głupot. Ja nie mam na ksywkę JuTu
 • @LordConqueror 15:52:12
  //...niby krytykujesz bolszewizm, a jednocześnie go proponujesz:))))//

  Gdzie? Czy moi przodkowie w Wielkopolsce i na Kujawach, gdy tworzyli spółdzielnie i różne kasy wzajemnej pomocy pod koniec XIX w byli "bolszewikami?
  Z pewnością byli "antysemitami" bo pijawka z braku żywiciela musiała wynieść sie do Kongresówki.

  //Za 10 lat koncerny zbankrutują, jeśli nie będzie złodziejstwa podatkowego//

  Same z siebie nie zbankrutuja nigdy. Mają tyle kasy na lobbing, ze wprowadza takie przepisy jak będzie im sie podobać, jeśli tylko ktoś zagrozi ich interesom.
  Już np. rolnik nie może swobodnie dysponować swoja produkcją.
  Nie rób ze mnie (i innych) wariata. Nie jestem dziś w nastroju do żartów.
 • @LordConqueror 15:47:44
  Prawa wielkich liczb działają w obie strony. Niby duży może więcej, lecz też ma większe koszta. Ból leży w regulacjach.
  Pokażę to na przykładzie termomodernizacji.
  Spółdzielnia lub wspólnota, chcąc docieplić budynek może starać się o dofinansowanie ze specjalnego funduszu państwowego. I w 99% przypadków tak robi. Ale system jest tak ustawiony, że pieniądze nie wpływają na konto spółdzielni, lecz na specjalne konto w banku, który płaci wykonawcy. Czyli: państwowe pieniądze do prywatnego banku; spółdzielnia nie dysponuje ani złotówką, a wykonawcę od klienta oddziela właśnie ten bank. Pieniądze dla wykonawcy są wypłacane na podstawie protokołów odbioru i mnóstwa papierologii, którą spółdzielnia musi bankowi dostarczyć.
  Dalej:
  Banki w Polsce umówiły się, że nie finansują budowlanki. Za dobrych czasów było tak, że pokazywałem kontrakt, a na jego podstawie miałem umowę na finansowanie inwestycji. Teraz już nie. Za to taka Skanska bez bólu dostaje kredycik w macierzystym kraju, przelewa na polskie konto i może jechać z koksem.
  Następne: u nas redyskonto wynosi 5,5 %, a w starej UE - 1 %. Nawet w takiej upadłej Grecji. Czyli całkowity koszt kredytu w Polsce wyniesie coś koło 10 % i to przy dobrym ratingu, w starej UE - 5 %. Co przy zysku w branży rzędu max 10 % daje kolosalną przewagę.
  Gdybyśmy mieli kilka polskich banków nie należących do zmowy, to ratus, imran i UT mogliby wziąć sobie po 10 tys metrów kw. do przerobu, od banku po milionie na ruchy i nic tylko pilnować jakości, terminu i płatności. Taka Skanska mogłaby sobie łapę ssać. A przy tej blokadzie nie każdą polską firmę stać na wyczarowanie miliona na materiały i pensje. Zagraniczni biorą wszystko z marszu.
  I tu jest problem z "banksterami"; nie żadne lichwy czy kreacje.
  pozdrawiam
 • @LordConqueror 17:04:27
  Podatki można płacić; z tym nie ma problemu. Byle pozwolili zarobić. Nie wiem co za idioci siedzą w tym rządzie. Jak zagraniczna firma łyknie zarobek, to wywiezie do siebie i tyle rząd będzie widział. Polska firma zysk zainwestuje w Polsce i rząd będzie miał dochody z podatków. Proste jak tory, ale chyba nie dla wszystkich.

  Co do pożyczek w skali makro: te biorą się z konieczności utrzymywania pasożytów. Różnych urzędników, roszczeniowców, lewych rencistów i zwykłych nierobów.
  pozdrawiam
 • Brednie o Ozjaszu Golbergu
  Wybory się zbliżają więc ponownie zaczęły krążyć tzw. Lista Żydów domniemanych! Wyjaśnienie przypisywania takiej narodowości Korwin-Mikkemu (od 1 godz.27min.) https://www.youtube.com/watch?v=SdJpvhYYVbI
 • @LordConqueror 17:41:01
  Racja.
  Z inwestycjami jest tak samo, tyle że szybciej. W budowlance można spokojnie obrócić milionem trzy razy w sezonie zatrudniając do 30 ludzi. W instalacjach niskoprądowych można obrócić milionem cztery razy w roku zatrudniając 5 - 8 ludzi. Co daje zysk odpowiednio - w budowlance 30 %, w instalacjach 100%. Nic tylko uwolnić ludzką inicjatywę.
  Ale rząd robi na odwrót. Z niskoprądówki wyrzuciły mnie głupie regulacje.
  pozdrawiam
 • Zawsze pisałem:
  "PO CZYNACH ICH POZNACIE"

  JKM to jedyny polski geniusz, który odważnie walczy z żydo-komunizmem. Za to jest prześladowany. Cała Polska powinna ustawić się za tym liderem, a komitet honorowy Marszu Niepodległości oficjalnie przeprosić i wynieść JKM na piedestał.
  JKM jest w stanie wyciagnąć nas, i przy okazji Europę, z syjonistycznego szamba. Jeśli nie on, to z łap syjonistów nigdy nie wyjdziemy.
 • @Zdzich 18:41:30
  Zdzichu, ale Mikke to jak najbardziej syjonista!
  Tyle, że gra na odcinku "liberalizm".

  Pozdrawiam
 • @LordConqueror 18:59:59
  Masz, jak widzę, mętne (delikatnie mówiąc :) pojęcie o syjonizmie...
  Syjonista robi dobrze tylko dla syjonu. Dla mnie nie zrobi nic.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:02:50
  Ale się dzisiaj droczysz, Jareczku...
  Pewnie, że JKM nic dla Ciebie nie zrobi. A potrzebujesz czyjejś pomocy? Nie. Dajesz sobie radę na WOLNYM RYNKU? Dajesz. Znasz kogoś bardziej libero niz Ty? Chyba nie...
  Tak dla zasady się droczysz?
  pozdrawiam
 • @LordConqueror 19:07:34
  //Posłuchaj sobie wykładu Gwiazdowskiego...//

  Uparłeś się, żeby mnie dziś rozweselić... :) Dzięki ci łaskawco :)
  Gwiazdowski to z pewnością nie książę z mojej bajki. On żyje z "experctwa' i opowiadania głodnych kawałków. A, że facet ma niezłego nosa to wie jaki wiaterek akurat wieje.
  Poszukaj innych ałtorytetów.
 • @ratus 19:09:52
  Ależ ratusku drogi... Nie droczę się. Ostrzegam tylko przed fałszywymi prorokami...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:52:03
  Nie uznam Twoich opinii n.t. JKM dopóki nie usiądziesz z nim, pogadasz, i machniesz fajny artykuł do NEon'u. Zabierz Sendeckiego ze sobą i zrobcie mu egzamin z syjonizmu.
  Cywilizacji!
 • @LordConqueror 19:45:16
  No widzisz? Jak chwilkę pomyślisz to mądrze mówisz :))
  Jak robiłeś te diagnozę z Astrą moją ulubioną to ani chybi prawdziwa musi być :D))))))))))))

  Mały Książę... Kurna, podoba mi się :)))))
 • @LordConqueror 19:53:16
  To nie tak... On nie postawi Tuska, tylko Tuskowi. I nie przed trybunał tylko winko...
  :D))))))))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:14:58
  Oj Jarek, Jarek...
  Gdybym tylu godzin z Tobą nie przegadał, to może dałbym sie wkręcić.
  pozdrawiam
 • @LordConqueror 19:45:16
  Błędna diagnoza, kolego.
  Nie ma twardszego gościa niż Spirytek; co by sie nie działo.
  I tyle z plotek.
  pozdrawiam
 • @LordConqueror 21:00:09
  To było na poważnie, co mi się rzadko zdarza.
  pozdrawiam
 • @ratus 11:42:01
  Jasne.
  Liberałem dla własnej kieszeni, "konserwatystą" dla wierzącego w te brednie elektoratu, a "narodowcem" to chyba dlatego, że to teraz modne.
 • @ ratus, Naczelny, LordConqueror
  Syjoniści wiją się jak piskorze.
 • @Zdzich 18:41:30
  ------------- zagłosuję aby się przekonać --a co mówi o NWO ??
 • @LordConqueror 22:37:41
  Tak! Taka co łowi w mętnej wodzie kiedy jest ciemno i wije się jak wąż.
 • @ninanonimowa 22:49:20
  Zrobię to samo. Nie widzę lepszego wyboru. Jestem tylko przekonany, że go "zjedzą" żywcem.
  Nie znalazlem jeszcze jego wypowiedzi n.t. NWO, ale wszystkie inne wskazują na to, że z nimi wlaczy.
 • @LordConqueror 22:54:36
  Normalnym ludziom chodzi o światło i czystą wodę, ale nie Syjonistom.
 • @LordConqueror 23:13:58
  Hej Lordzie :)))
  To już Arturka sobie odpuściłeś?
  Teraz będziesz głosował na tego śmiesznego gościa w muszce?
 • @Astra 23:18:09
  Coś ten Twój wpływ na JW Lorda jakiś cienki... Poglądy zmienia jak rękawiczki :))

  PS. Kogucika trybeusika leciutko poniewierają u Asadowa...
  Nie pospieszysz z pomocą? Tylko uważaj, zaczęli banować :)))
 • @LordConqueror 23:13:58
  Rozmontowywanie zaczynamy od glosu na JKM.

  PS: "Gość w muszce" wcale nie jest śmieszny. Wręcz przeciwnie!
 • @LordConqueror 23:32:36
  No ale Astrze robisz przykrość...
  Miałeś głosować na ślicznych młodych wilczków a ty na tego z muszka...:))))))))))

  A skoro jesteś żołnierzem to poradź mi jak powinien zachować się żołnierz wobec takiego dictum:

  //@JAREK RUSZKIEWICZ
  //wystarczy wpisać w google twój dowolny komentarz na temat religii (i nie tylko) i wyskakują strony, z których rżniesz, złodzieju//

  - ty jak Goebels. Myślisz, że kłamstwo powtarzane 100 razy stanie się prawdą. Wystarczy, że ktoś wejdzie na mój blog 1do10.blogspot.com to wszystkiego się dowie. Także o tym niby plagiatorstwie. Ale widzisz, byłem mądrzejszy od ciebie, bo wszystkie twoje wypowiedzi zapamiętałem. I każdy sam się może przekonać jak jest. Także o tym, że nie jestem żadnym złodziejem, ale za to ty jesteś niebywałą kanalią. Nie wstyd ci, że taką sobie wyrobiłeś opinię w Internecie?

  No jeszcze trochę wylej tego jadu, he he he. Tylko na to cię stać. Nie masz ani wiedzy ani talentu do pisania, a udajesz mędrca. Nie stać cię na merytoryczną dyskusję, bo masz sieczkę w głowie. Gdybyś porzucił rolę trolla i zadaniowca to może po kilku latach, pod zmienionym nazwiskiem mógłbyś do czegoś dojść. Ale tak to jesteś skończony. Tylko takie skompromitowane środowisko jak u Opary może cię doceniać. Bo jesteś im potrzebny. Na razie. A kiedy zapotrzebowanie z Kremla się skończy to cię kopną w cztery litery. Mam nadzieję, że wiesz o tym. I do hasbary też cię nie przyjmą. Pisałeś rasistowskie i antysemickie teksty, które kwalifikują się do ścigania i odpowiedzialności karnej. Możesz działać dalej, tylko, ze już tak się skompromitowałeś, że cię nikt nie będzie traktował poważnie. Podobnie z Sendeckim: kto mu uwierzy po tym wszystkim co nawywijał, że on chce bronić krzyża zamiast go zbezcześcić? Wszyscy też wiedzą, że narodowy komunizm wsi-oków, byłych ub-eków i innych popłuczyn po komunizmie (jaki reprezentował niedawno zmarły Poręba) u Opary nikogo już nie zmyli, że to ma coś wspólnego z patriotyzmem. Nie uda się wam wmówić, że Dmowski kazał składać hołdy poddańcze Putlerowi albo słać listy hańby - jak to zrobił twój kumpel Wrzodak. - Nad czym piejesz z zachwytu. To popiej jeszcze nad kompromitacją twojego Opary: http://1do10.blogspot.com/2014/05/zadaniowy-bekot-opary.html
  MIND SERVICE23:27//
  http://slepamanka.salon24.pl/584720,wykrakalem-putinowi-polemika-z-markiem-w-widziane-z-usa
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:27:25
  Mój wpływ? Żartujesz? On się tylko pytał o pozwolenie :))))))
  Faktycznie, zmienia jak rękawiczki...
  Co to znaczy nie spieszysz z pomocą? Dowcip Ci się widzę bardzo wyostrzył...
 • @Astra 23:38:16
  Dlaczego "wyostrzył"... Myślałem, że skoro jesteś takim jego fanem to powinnaś mu pomóc.
  Ja bym z pewnoscią sie za nim ujął ale tam nie piszę, poprosiłem o likwidację konta i Asadow był tak miły... :)))))

  Coś mi się zdaje, ze saga o klasztorze skończyła się zanim sie na dobre zaczęła :))
 • @LordConqueror 23:41:16
  A wg ciebie nie ma żadnej obrazy?

  Co do zdolności honorowej to jak może złodziej własności intelektualnej (plagiator) mieć "zdolność honorową", Lordzie...
 • @LordConqueror 23:25:52
  Miarkujecie jak diabli, a cwaniaczek z muszką się bawi :)
  Z takimi poglądami będzie ubaw jak diabli:

  Pytany, czy kobiety powinny być pozbawione praw wyborczych, odpowiedział, że jako zwolennik monarchii jest za tym, aby pozbawić tych praw wszystkich.

  Wówczas rządziłby król wybierany z bożej łaski. - Jak jest potrzeba, to ktoś taki się znajdzie - zaznaczył, dodając, że on sam nie mógłby nim być, bo jest za stary.

  W jego opinii, mógłby to być jakiś młody człowiek otoczony gronem przyjaciół, który zyskuje poważanie ludzi i ogłasza się królem.

  Korwin-Mikke powtórzył, że startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, aby rozwalić unijną instytucję od wewnątrz. Pytany, w jaki sposób, odpowiedział, że poprzez ośmieszanie//

  Będzie tak śmiesznie, ża aż strasznie...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:41:22
  Zgłosił swoje wątpliwości co do Zawiszy, ja też je mam, Ty nie?

  //Myślałem, że skoro jesteś takim jego fanem to powinnaś mu pomóc.//

  Nie jestem niczyim fanem, po prostu go lubię...
 • @LordConqueror 23:48:45
  Mnie nie obchodzi zdanie na temat innych. na mój temat i owszem.
 • @Astra 23:48:58
  No widzisz, skoro go lubisz to tym bardziej powinnaś sie za nim ująć. Ja bym tak zrobił :) Tylko uważaj z tymi "lubieniami". Kiedyś już "lubiłaś" takiego jednego (cytat wyżej, świeżutki, sprzed paru godzin)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:36:52
  //No ale Astrze robisz przykrość...
  Miałeś głosować na ślicznych młodych wilczków a ty na tego z muszka...:))))))))))//

  A kto powiedział, że ja chcę na nich głosować?
  Zadałam pytanie i pozrozmawialiśmy na ten temat z Lordem.
  Może za siebie to sama będę myśleć?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:53:35
  //Tylko uważaj z tymi "lubieniami".//

  Jak zwykle masz rację ...
 • @Astra 23:54:33
  To nie będziesz głosować na "młodych wilczków"?...
  Skoro tak to przepraszam...:(

  Dzisiaj ubawiłem się jak rzadko na ekspedycie, już połowa popuszcza na dźwięk "młodych wilczków". Jedynie trybeus zachowuje ciutkę rozsądku. Co prawda myli sie w szczegółach bo nie ma o nich zielonego pojęcia ale dobrze kombinuje :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:36:52
  Personalne sprawy to jedna sprawa, a racja stanu to inna. Zostawmy to na potem.
  A teraz, dzwoniłeś do Sendeckiego i JKM w sprw. spotkania? Tutaj Ciebie potrzebujemy.
 • -----------------życie ---jednostki ,która tworzy masy
  https://www.youtube.com/watch?v=C2a0lhljSiQ
 • @Zdzich 00:04:04
  Ale Ty męczybuła jesteś, Zdzichu... :))
  Skoro tak ci zależy to zrobię ten wywiad, zadowolony? Specjalnie dla Ciebie.
  Zacznij pisać pytania.
 • @LordConqueror 00:12:09
  To ostatnio baardzo zajęty człowiek (wiesz te tefaeny i inne:). Ale może znajdzie chwilkę dla Spiritka i Pana Doktora Sendeckiego :)))
 • Wolny_Spiryt 00:09:34.CET
  .
  To brzmi jak wyzwanie , rzucona rekawica na pojedynek umyslowy z oryginalnym , wspanialym Polakiem (sic !) jakim jest JKM..
  Zupelnie jak partia szachöw , szybki Blitz w wydaniu polskim .
  Masz Waszmosc sekundantöw , bo o postaci Hrabiego genio Sendeckim trudno nie wspomniec
  ?
 • @LordConqueror 00:18:40
  Jak dla mnie niech ma 78,5% :)

  Pogoni przynajmniej Kaczory Donaldy. zmienić z pewnością nic nie zmieni ale przynajmniej będzie śmieszniej :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:09:34
  DZIĘKUJĘ!
  Ja naleze do tej tradycji, w ktorej slowo znaczy wiecej niz kontrakt pisany.
  Pytan do JKM nie mam, gdyz odpowiedzi na wszystkie moje pytania znalazlem w Internecie, oraz paru magazynach "Najwyższy czas". Nigdy mnie nie zawiodl, a obserwuje go od 2006.
  Nimniej jednak to TY byles tym, ktory chcialby go przeegzaminowac z "syjonizmu".
  Będę BARDZO zadowolony z Twojego wywiadu. Tylko, bez krętactwa, zrob go juz w tym tygodniu - przed wyborami.
  Słowo harcerza?
 • @Max von Stirlitz 00:22:14
  Ostatnio mamy problemy z doborem interlokutorów bo wszyscy wiedzą, że na nas nie ma bata...:)) I wszystko pójdzie bez cenzury.
 • @Zdzich 00:31:59
  Ja obiecałem i zrobię co będę mógł ale sam wiesz, że to zależy także od JKM. W każdym razie postaram sie.
 • Lord_Conqueror 00:12:09
  .
  Stawiam Jasia czarnego Szwendacza , ze cala imprezka nie bedzie miala miejsca.
  Wchodzisz Waszmosc w zaklad
  ?
 • Lord_Conqueror 00:57:31
  .
  Jasne .Nawet ustawka nie wchodzi w rachube.
  Ale ( ciemne ang.) z reklama tego goscia od ksiazki to Waszmosc dales czadu .Luz blues w niebie same dziury.
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=snFYdP5nK3g
 • @LordConqueror 00:57:31
  A jak będzie, to Ty razem z Max von Stirlitz składacie się na mojego ulubionego Syna Kuby z Irlandii. Stoi?
  (Podzielę się ze Spirito i Sendeckim!)
 • SKANDAL W TVP1!! - PROGRAM FORUM
  http://www.youtube.com/watch?v=Dh0ZaAqkQkQ

  PiSior Urbański zapowiedział politykom, że odwołuje program - tylko dlatego, że przyszedł Janusz Korwin-Mikke jako przedstawiciel LPR.

  Szczęść Boże Dyskutantom
 • @LordConqueror 01:28:02
  Nie jest zbyt bystry ten Marian Piłka. Może i dobry z niego chłop ale niezbyt lotny.
 • @panMarek 01:27:33
  Ciekawe kto Urbańskiemu kazał tak postąpić?
  Ciekawe kto jest jego prowadzącym?
 • Zdzich 01:25:57
  .
  Waszmosc to jest powazna bukmacherka , a nie kupczenie w interesach.
  I co to jest Syn Kuby z Irlandii bo nie wiem .
  Na trzech jedna butelka ???
  Ja rozumiem powody ideologiczne ale na Boga jestesmy mezczyznami .
  Swary i klötnie przy flaszce ida w niepamiec.
  Cargo biore na siebie w przypadku porazki.Ilosc butelek do negocjacji .
  Co w zamian jak Acan przegrasz ?
 • @panMarek 01:27:33
  .
  Bög zaplac.
  Najlepiej gotöwka.
 • @panMarek 01:27:33
  "To MY zapraszamy gości a nie partie polityczne wysyłają swoich przedstawicieli..."

  Tak nawiasem to ta ściera wylądowała w tej gadanej żydowskiej "republice".

  Co za ścierwo i to za publiczne pieniądze!
 • @Max von Stirlitz 01:41:03
  Jak Waszmość wie, kto to jest Jaś czarny Szwendaczek (lub Wędrowniczek), to z Synem Kuby z Irlandii nie powinno być kłopotu. Podpowiem: lubi go również Ja-kóbiak.
  Bez obawy, ja zwykle przychodzę z kuferkiem własnych zasobów.
  A jak przegram, to trzymam za słowo: "Stawiam Jasia czarnego Szwendacza". Podpisał: Max von Stirlitz.
 • Narodowcem nie Polakiem?
  Więc ludzie dzielą się na żydów i narodowców?
  Co za bzdura!
  Ludzie dzielą się na żydów i gojów. A zarówno goj jak i żyd mogą być narodowcami lub nie.
  JKM ani nie jest żydem, ani nie jest narodowcem.
 • @Leszy 08:05:56 - JKM BĘDZIE MIAŁ OKAZJĘ UDOWODNIĆ, ŻE JEST NARODOWCEM
  W najbliższy czwartek 22-go maja 2014 jest sprawa w procesie Adama Czeczetkowicza. JKM jest tam zaproszony przez Adama jako świadek, który ma odsłonić kulisy nagonki na TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Bo polityczny proces Adama Czeczetkowicza to część walki z nielicznymi narodowymi mediami. JKM dał się w tę walkę wplatać, ktoś go namówił, żeby napisał oszczerstwo przeciwko nam. Chcemy żeby się wytłumaczył.
  Tutaj jest film TELEWIZJI NARODOWEJ o tej sprawie:
  https://www.youtube.com/watch?v=eQcLZXigNnA
 • @ratus 16:48:31 u nas redyskonto wynosi 5,5 %, a w starej UE - 1 %.
  1000000 % ,milion , albo dwa miliony procent racji,...
  Własnie w dystrybucji pieniędzy leży podstawa podboju polskiej gospodarki..
  Osoby , które nigdy nie miały do czynienia z ponoszeniem odpowiedzialności w działalności gospodarczej chętnie dyskutują żonglując argumentami z książek lub prasy...
  Osobiście , gdy zorientowałem się , że ja muszę płacić kilka procent i zabezpieczać całym majątkiem wysokość kredytu a "partnerzy" z zachodu maja wielokrotnie mniejsze obciążenie odsetkowe i zabezpieczenie w postaci np.oświadczenia wekslowego , to zdałem sobie sprawę , że bitwa jest przegrana...Miejsce naszych przedsiębiorców , to albo własny kapitał albo wstąpienie do szeregów najemników finansowego gangu...
  Wybrałem , to pierwsze...Mniejsze, ale nie pluję sobie w twarz...
 • Waszmosc Zdzichu 03:39:47. CET
  .
  Okey. Wchodze w interes .

  Jaś czarny Szwendaczek vs Syn Kuby z Irlandii.

  .
  Zgoda .
 • @zbigniew1108 08:53:56
  To co Pan opisał stanowi clou wszystkiego.
  Polski przedsiębiorca "boksując się" ze swoimi zachodnimi konkurentami ma jedną rękę przywiązaną do pasa za plecami.

  Pozwalanie na ten stan rzeczy przez rząd świadczy o tym że rząd ten nie reprezentuje interesów Polski.
  Takie rzeczy załatwia się jedną ustawą, tylko trzeba chcieć.
  Skoro się nie chce, to znaczy że się służy obcym.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:24:00
  Panie Doktorze, słyszałem, że dołaczył Pan do zaszczytnego grona zbanowanych na legionie św. Ekspedyta.
  Na mój gust to jakaś hasbarska agentura. Idę o zakład, ze następny do odstrzału jest nasz kogucik trybeus i chyba niestety... Astra.
  Zostanie Admin, mateczka cyrkówka i głupawy maruś, który dostał kopa z neonu za wyjatkowe chamstwo. No i kapciowy cyrkówki - karolekJ.

  Łączę się w żalu.:)))
 • Wolny_Spiryt 10:36:04. CET
  .
  To nie ma co plakac nalezy byc tylko dumnym .
  Ilosc banöw dozywotnich na portalach w Polsce to jak ordery Lenina .
  Ja sam mam juz wszystkie , poza Kasynem_Leon23.

  .
  http://www.youtube.com/watch?v=79X3kDAD-ZM
 • @Max von Stirlitz 11:08:20
  Żeby tutaj dostać bana należy wykazać się niezwykłymi "walorami". :)
 • Wolny_Spiryt 11:21:25
  .
  Pozostanie tylko Zywot Maxa w angielskim czarnym humorze na szwabskiej ziemi .
  Skoncze jak Brian.

  .
  http://www.youtube.com/watch?v=syLgUxdtPZA
 • @Naczelny 22:14:58
  Korwin jak potrzeba, to nie tylko jest konserwatywny ( legalizacja miękkich narkotyków i legalizacja prostytucji), ale i liberalny, a może na odwrót? taka przyszła potrzeba, potrzeba lepiej przecież wpuścić na salony swojego niż polskich narodowców, których Korwin nazywa narodowymi socjalistami.

  A jak przychodzi potrzeba chwili, to nagle Korwin stał się i narodowcem do tego polskim.

  A jak przyjdzie taka potrzeba to wejdzie w koalicje z Urbanem, potem z Romanem od antysemityzmu, potem ze śp. Andrzejem Lepperem, a jak przyjdzie taka potrzeba to i z samym Palikotem.

  Jednocześnie Korwin działa na wielu odcinkach mamienia i ogłupiania polskich małolatów, a ci starzy, którzy przy nim stoją oczywiście z jego odmiany kosmopolitycznego i lichwiarskiego liberalizmu nie mającego nic wspólnego z polskością, polskim konserwatyzmem oraz polskim chrześcijaństwem, będą czerpali całymi garściami. Już widzę to swoimi oczami, gdy w ławach poselskich siedzi nasz imperator Korwin z senatorem lub posłem szanownym panem Sandeckim. Cóż by był to za widok. A jaka przednia zabawa...


  http://www.youtube.com/watch?v=tZnqh2C1ZUs  Już to widzę, jak Korwin i jego KNP stawia Tuska przed polskim Trybunałem Stanu.


  ps


  Korwin powinien się zastanowić nad tym, czy jest liberałem na dodatek konserwatystą czy jednak narodowcem i to polskim?

  ps2

  http://www.youtube.com/watch?v=aG0_N8Hsfdo
 • @
  Marsz Wolności i Suwerenności - rok 2012
  https://www.youtube.com/watch?v=vhkzeG-QkTg

  Marsz Wolności i Suwerenności - rok 2013
  https://www.youtube.com/watch?v=ec4TZxyaD9s
 • @ewinia 14:00:47
  I jego 100 Pretorianów. :) Dobrze, że nie hoplitów...

  http://www.youtube.com/watch?v=HKf0s30joM8
 • @Paweł Tonderski 14:04:51
  I jeszcze jego anarcho-kapitalizm. :)))))))))

  http://www.youtube.com/watch?v=iSye3JnEa60#t=37
 • Mr .Paweł Tonderski 13:34:34
  .
  Muzyczka i slowa kapeli Obłęd wyborne , zmyslowe i dajace ukojenie dla targanej glosem niepokoju duszy.
  .Odbiegaja troszke od pierwowzoru postaci bohatera ale jednak pozwalaja na uchwycenie glöwnego watku merkantylno-erotycznego santo subito - JkM - czyli nowego lidera mlodych , gniewnych i ambitnych.
  Nikt normalny nie chce pakowac mandzur i ruszac na podböj Wyspy krölowej Elki , IV Rzeszy Andzeli von Makrel czy lamac sobie jezyk w Krölestwie vaginy Francji , wiec spacerek po Warszawie wydaje sie byc prostym rozwiazaniem.  .
 • WIELKI SZLEM .
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=foAhCqD_q1c
 • PAN JANUSZ KORWIN-MIKKE NIE JEST NARODOWCEM. JEST MONARCHISTĄ.
  "Co jest Pana celem, skoro odrzuca Pan demokrację?
  Monarchia oczywiście. To przecież proste."
  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/176176,korwinmikke-celem-jest-monarchia-krol-sie-znajdzie,3,id,t,sa.html
  Tu sam mówi "Nie jestem narodowcem"
  http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2010/11/09/ide-w-marszu-z-narodowcami/
  Co do pochodzenia nie wypowiadam się, ale z wypowiedzi Pana JKM wnioskuję, że narodu przed lichwą by nie bronił!
 • @Mocny 17:22:04
  Monarchistą internacjonalistą, czy monarchistą ponad narodowcem, a może monarchistą kosmopolitą?
 • @Paweł Tonderski 13:34:34
  ..."Jednocześnie Korwin działa na wielu odcinkach mamienia i ogłupiania polskich małolatów, a ci starzy, którzy przy nim stoją oczywiście z jego odmiany kosmopolitycznego i lichwiarskiego liberalizmu nie mającego nic wspólnego z polskością, polskim konserwatyzmem oraz polskim chrześcijaństwem,..."

  Ale Pan pierd.lisz za przeproszeniem bzdury, byle klapać w klawiaturę. Pan optujesz zdaje się za RN. Nie przeszkadza Panu że idą w koalicji z kosmopolityczno-lichwiarsko-liberalnym UPR ?
 • JKM
  A jakie ma znaczenie czy jest Żydem czy też nie albo czy jest narodowcem? Janusz Korwin Mikke czyni działania na rzecz Moskwy i co do tego nikt nie powinien miec wątpliwości. Kiedyś udawal proamerykańca ale czasy się zmieniły i deczko się obnażył. Kto ma uszy nie słucha.
 • JKM NIE JEST NARODOWCEM
  NARODOWIEC nie mówi fałszywego świadectwa przeciwko Narodowcowi. A Janusz oprócz tego że programu nie mam narodowego a liberalny czyli anty narodowy to jeszcze pomawia mnie w gazecie o bezeceństwa wyssane z palca. 22 maja JANUSZ KORWIN MIKKE ma się stawić na mojej rozprawie sadowej w Białymstoku i charakterze świadka by wyjaśnił jaka hasbara mu to zleciła?
 • @Adam Czeczetkowicz 22:36:46
  JKM to nie ozjasz goldberg
  Kwaśniewski to nie sztolcman
  Kaczyński to nie kalksztajn
  Wałęsa to nie bolek
  Tusk to Wielki Polak o tradycjach narodowo wyzwoleńczych z dziada pradziada

  Kórwin to ubek, mason, buntownik z 68 z heksagramem na pagonach, czciciel Kiszczaka, nawołujący do strzelania do protestujących górników ostrą amunicją

  odbija się echem pytanie wariat, czy kanalia.
  ..myślę że degeneracja moralna prowadzi do upośledzenia psychicznego
 • Kwestia poślednia
  Narodowość JKM dla mnie nie ma większego znaczenia w kontekście głoszonych przez niego poglądów. Kosmicznych i oderwanych o rzeczywistości.
  Promowany przez niego system istniał może do XIX wieku potem zaczął się „psuć” w dziwny sposób zbiegało się to ze wzrostem zamożności „szarego ludu”. Obecnie promowany jest powrót do starych dobrych czasów i znów dziwnym trafem zbiega się to z pauperyzacją dołów i koncentracją bogactwa.
 • Hrabia geniu Sendecki
  .
  Panie Hrabio ,
  nawet Napletek igor Jelen janke z bardachy SaLöö_25H zdecydowal sie na droge sadowa z JkM , skröt myslowy dobrze Waszmosci znany , publikujac notke .Leszcz ponizej.
  .http://jankepost.salon24.pl/584981,jkm-pozyteczny-idiota-esbekow-i-putina
  Ja doskonale rozumiem motywacje kierowane w polityce ale przeciez nie mozna byc az takim naiwnym by wierzyc w brednie parcha.
  Kiedy film z wywiadem kmiotka JkM , bo tutaj na Panskim blogu padla bukmacherka ze Zdzichem , a moje slowo jest drozsze od pieniadza .
  ???
  Pomylki sie zdarzaja , wiec rozumiem - " noubadi ist perfekt "
  Tylko Bög.
 • .
  .
  Wsröd platnych klakieröw i blogeröw of Abonament Napletka natychmiast rzucajacych sie w wir ideolo krwawych erystycznych ripost pojawiaja sie perly merytorycznej dysputy ( sic !)
  .
  "..
  Bajków, miszczu, nie opowiadajcie.
  To jest polieznyj idiot antykaczystowskiego frontu utrwalenia wałów, a nie żadnego Putina.
  A co niby JKM robił u Olejnik? Sprzątał po programie?
  Nie tylko on ma za zadanie kanalizować niezadowolonych z PO, coby w stronę PiS-nie szli. Zgadnijcie, miszczu, kto jeszcze, skoroście o Warzesze, czy RAZ-ie napisali. A i swej "robocie" się przyjrzyjcie, że przypomnę Włoszczową.. " *

  * --autor bloger RAPOH ( tez platny tylko inaczej )
  .
  8-)))))
 • @Max von Stirlitz 11:35:47
  Nic nie będzie z tego wywiadu. Trzeba by przygotować i dać do akceptacji pytania.
  A Telewizja Narodowa nie robi ustawek. Najlepszym tego dowodem jest sposób w jaki Pan Doktor zahacza mnie swoją bezczelną kamerą - nigdy nie zdążę się przypudrować a filmik już hula po necie :))
 • @prawi co wiec 19:37:05 .CET
  .
  Fragment ksiazki Uszatego czyli Jerzego Urbana " Alfabet Urbana " o JkM .Skröt JkM jest Waszmosci dobrze znany . Nie musze rozpisywac.
  -
  "...
  Przychodził w latach 70. do "Polityki", gdzie przynosił felietony na różne tematy, zawsze oryginalne, gdy idzie o poglądy, żywo napisane, tylko pod koniec przeważnie rozłażące się. Drukowałem go od czasu do czasu. Stale tego robić nie było można, gdyż był zbyt płodny. Strach było zamieścić jakiś tekst, ponieważ to znaczyło, że nazajutrz, zachęcony, przyniesie dziesięć nowych. Ja zaś jako redaktor byłem leniwy i zawsze wolałem mieć do czytania mało tekstów, a nie dużo. Z tej banalnej przyczyny limitowalem publikacje Korwin-Mikkego, ale również i z powodów politycznych. Chodziło o to, że on przecież był opozycją, więc co innego występ gościnny w "Polityce", a co innego, kiedy utrwali się jako stały autor pisma. Poza tym bałem się, że za tego wroga socjalizmu dostaniemy po uszach. Zrobiłem więc coś, czego nigdy nie czyniliśmy i za co Rakowski zdarłby ze mnie skórę. Zadzwoniłem do MSW i poprosiłem ich o opinię na temat roli Korwin-Mikkego. Nasze władze bowiem - mówiłem - leją nas za drukowanie ludzi z opozycyjnego podziemia, a skąd my niby mamy znać grzechy różnych autorów, wiedzieć, gdzie są zapisani i w jaki sposób ryją pod naszym ustrojem?

  Odpowiednia komórka MSW odparła, że możemy spokojnie go drukować. "

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej