Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

EGZORCYZM KSIĘDZA MAŁKOWSKIEGO POMÓGŁ. JKM WCHODZI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Modlitwy Polaków, którym przewodził duchowo Ksiądz Małkowski - dały efekt. Materiał TELEWIZJI NARODOWEJ z namiotu czarnego miasteczka sprzed sejmu - z piątku 23-go maja 2014.

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • śmieszne
  Jak widzicie, towarzyszu Sendecki, do robienia telewizji też się nie nadajecie... :))
  Ale kicha.
 • Panie Eugeniuszu, polecam przeczytanie komentarzy pod artykułem:
  http://marucha.wordpress.com/2014/05/25/wszyscy-lajdacy-przebierancy-w-polsce-zostana-ujawnieni/
  Nie znam tego co JKM obecnie oferuje, ale jak pamietam to kiedyś był orędownikiem likwidacji Państwa, czyli reprezentacji Narodu Polskiego. Wiadomo że Państwo Polskie jest chore, ale jeszcze obecnie jest to Państwo Polskie. Co będzie jeżeli JKM jakimiś knifami doprowadzi wprowadzenia w życie tych swoich fanaberii? Jakie, czyje państwo będzie w Polsce?
  Koniecznie polecam przeczytanie komentarzy Matki Polki, pod tym artykułem.
 • @Jan Paweł 22:27:30 - UFAMY, ŻE JKM NAROBI PRZYKROŚCI NASZYM WROGOM
  To nam na razie wystarcza. Gratulujemy Panu Prezesowi wygranej. Okazuje się, że wyproszenie JKM z Komitetu Honorowego Marszu Niepodległości było błędem. Skrzywdzono prawdziwego Polaka, patriotę, narodowca...
 • @Eugeniusz Sendecki 23:54:51
  Nikogo nie skrzywdzono p. Eugeniuszu.
  JKM to następna "małpa z brzytwą".
 • @Astra 00:00:03
  Przepraszam... A cio z pampersami?
  Bo nie miałem czasu śledzić...
 • @Eugeniusz Sendecki 23:54:51
  Jednak jego umniejszanie roli Państwa Polskiego jest na dłuższą metę groźne. Chyba nie muszę przypominac, że jeżeli nie będzie kontroli Państwa to będzie anarchia w której rację ma silniejszy, czyli gangster-oligarcha, nazywany czasami inwestorem strategicznym, przeważnie pochodzenia zagranicznego. To nikt inny jak tylko i wyłacznie pąnstwo, jest gwarantem solidarności spółecznej. Bo weźmy tylko taki jeden przykład: czym zawiniło dziecko, które urodziło się w biednej rodzinie? Na kogo może liczyc, jeżeli nie będzie tej funkcji solidarności społęcznej państwa? Na jakąś łaskę róznych fundacji? czy jakich tam kuriozalnych (jak teraz wychodzi szydło z worka) orkiestr? Dalej, kto ma chronic rodzimych przedsiębiorców przed potęgą siły Globalnego Kapitalizmu? Widamo, że obecnie państwo sprzyja GK, bo jest chore, ale na litośc boską nie wylewajmy dziecka z kąpielą!
  Oni wszyscy przed wyborami mówią tą w sumie prawdę, którą wyborcy chcą usłyszec, ale po wyborach odwracają się od niej o 180 st. Najlepszym przykładem niech będzie premier Tusk.
  JKM jest pod tym względem nieobliczalny, więc może i dobrze że będzie się trzymał daleko od Polski, wśród swoich takich jak on piewców nieograniczonej niczym wolności i liberalizmu, w tłumaczeniu na język potoczny: kto silniejszy (przede wszystkim finansowo) ten lepszy.
 • @Jan Paweł 07:34:06 - TO JEST MANIPULACJA
  Dzisiejsze Państwo Polskie to zespół instytucji o narodowych barwach, ale zarządzanych po anty-polsku, szkodzących Polakom. Instytucje zmuszające ekonomicznie Polaków do antykoncepcji i emigracji - to ZŁE INSTYTUCJE. Proszę mi pokazać jakąś gałąź Państwa Polskiego dobrze działającą, w duchu katolickiej nauki społecznej, pod którą Pan się Pan podpisuje. Nic dziwnego, że zrozpaczeni ludzie na Śląsku, albo ten, czy inny polityk chce je podlać benzyną i podpalić. Pół miliona darmozjadów, szkodników, cwaniaków, prawnuków masonerii, NKWD-owców, UPA-wców, gestapowców, wnuków ubeków, dzieci esbeków - to jest wrzód na ciele narodu. Czyrak antypolonizmu.
  Miłość do Polski owszem, ale do antypolskich instytucji - NIE! Precz z tym wielkim antypolskim złodziejstwem i bandyctwem podszywającym się pod Państwo Polskie.
 • @Astra 00:00:03
  "JKM to następna "małpa z brzytwą"."

  Ostatnio nazwałaś go "dupek"
  Co jeszcze wymyślisz ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:50:52
  Cio pampersami? hehe nic...
  Będą walczyć z UE, tylko, że za złotówki a nie euro :))))
 • @NUS 12:25:40
  Ja już nic wymyślać nie będę :)
  Gościu teraz sam będzie dawał koncert swoich pomysłów
 • ?
  Panie Sandecki, jaki związek mają modły odprawiane przez księdza Małkowskiego, z tym, że do PE dostał się Korwin, który nie jest nawet katolikiem?

  Co te modły mają wspólnego z programem politycznym Korwina i jego postulatami, którymi są między innymi legalizacja sprzedaży lekkich narkotyków oraz płatnej zalegalizowanej prostytucji w Polsce?

  Co na te postulaty powiedziałby w takim razie ksiądz Małkowski?

  Dlaczego pan wykorzystuje księdza Małkowskiego do swojej agitacji politycznej i popierania Korwina?

  Czy ksiądz Małkowski wie o pana poczynaniach?

  Obiecuję panu, że przy następnej okazji, gdy będę miał okazję spotkać księdza Małkowskiego zapytam się go o te sprawy.

  Czy przypadkiem te egzorcyzmy w takim razie nie dotyczyły również Korwina Mikke?
 • @Paweł Tonderski 01:06:52 - PAWLE, PRZYJACIELU. SANDECKI TO DZIENNIKARZ "GAZETY WYBORCZEJ"
  Ja się nazywam przez "e". Myląc mnie z dziennikarzem GazWyb-u robisz mi przykrość. Wpychasz mnie w ramiona JKM-a. Będąc prominentną osobą w Ruchu Narodowym nie powinieneś tak źle traktować skromnego wieloletniego działacza ruchu narodowego. Weź się wznieś.
  Zbigniew Okorski twierdzi, że Korwin-Mikkowie to stara katolicka rodzina polska, owszem o korzeniach protestanckich, ale - i polska, i katolicka. Jest grobowiec Korwin-Mikków na Powązkach. Tych Korwin-Mikków.
  Co do zarzutu, że instrumentalnie traktuję egzorcyzm Księdza Małkowskiego - to absolutnie nie masz racji. Egzorcyzm zadziałał, czterech porządnych Polaków dostało się do Parlamentu Europejskiego - bądźmy wdzięczni Bogu. Teraz przyszedł czas, aby pozbierać się do kupy i przygotować do pięknego świętowania Rocznicy Odzyskania Niepodległości 28-go czerwca 2014.
  Proszę, odezwij się do mnie na priva i ustalmy szczegóły wspólnych działań.
 • @Eugeniusz Sendecki 06:02:25
  Nie jestem prominentną osobą RN, bądźmy poważni, nie jestem jeszcze nawet członkiem ONR-u tylko kandydatem.

  Za pomyłkę w nazwisku bardzo pana przepraszam. Przykro mi, ale myli się pan co do Korwina, to zwyczajny dywersant, który tam gdzie się pokazywał wszystkich ze sobą skłócał.

  Poza tym, nie odpowiedział pan mi na moje wszystkie pytania tylko na jedno, Korwin jest protestantem a nie katolikiem, być może jakiś inny Korwin był katolikiem, ale ja nie pytam się o rodzinę, kuzynostwo, albo o ludzi noszących to samo nazwisko co JKM, tylko konkretnie o Janusza Korwina Mikke.

  Co jego polityka ma wspólnego z polskością, nacjonalizmem, ochroną i działaniem dla dobra Polski, gdy wszyscy o tym wiedzą, że dla niego najważniejsze są prywatyzacje polskiej ziemi uprawnej, Lasów Państwowych itp itd.

  Korwin również twierdzi, że kapitał nie posiada narodowości, a tym samym uważa, że polska złotówka nie musi być naszą podstawową walutą w Polsce bitą przez nasz POLKI Bank Narodowy, natomiast Bank Centralny jego zdaniem w Polsce powinien w ogóle zniknąć...
 • @Eugeniusz Sendecki 06:02:25
  I jeszcze jedno, bardzo bym pana prosił o to, aby pan się przestał wygłupiać z tym zadzwoń do mnie, i że pan mi będzie dawał jakieś wytyczne dotyczące naszego wspólnego działania. Ponieważ wie pan o tym doskonale, że nigdy ze sobą w jakikolwiek sposób nie współpracowaliśmy...


  ps

  Proszę być poważnym człowiekiem...ja nie współpracuję z ludźmi wokół, których kręcą się komuniści, nawet jeśli to są rodowici Polacy...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej