Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PO POGRZEBIE JARUZELSKIEGO - GDY OPADNĄ EMOCJE - SIO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

30-go maja 2014 o godz. 18:00 TELEWIZJA NARODOWA zaprasza do studio pod Sejm. Po spodziewanych (niestety) zamieszkach na pogrzebie Jaruzelskiego przyjrzymy się sytuacji na spokojnie. O ile nie wprowadzą nam stanu wyjątkowego przed przyjazdem Obamy.

Dlaczego pod Sejmem? Bo tutaj trwa ciągła pikieta-protest Społecznej Inicjatywy Obywatelskiej (SIO) i tutaj przygotowujemy Krzyż - do postawienia przed przyjazdem Obamy. Ostatnia interwencja slużb miejskich zmusiła nas do przenoszenia Krzyża wśród koron drzew i konstrukcja wymaga poprawek. Zachodzi obawa, że niby-spontaniczne zamieszki na pogrzebie Jaruzelskiego będą organizowane po to, by podgrzać atmosferę i wprowadzić stan wyjątkowy w Warszawie - żeby Polacy nie zrobili dużego protestu przeciwko Obamie i WASP-owskiej masonerii.Służby WASP-owskie tak właśnie manipulują uczuciami dobrodusznych tubylców - żeby nas swobodnie okradać, zniewalać, wyprowadzać w pole. To taki element wojny informacyjnej z Narodem.

Dlatego tak ważne jest przybycie Państwa - telewidzów TELEWIZJI NARODOWEJ i blogerów NEonu24.pl pod Krzyż przy Sejmie - we wczesnych godzinach wieczorych.

Tutaj - wypowiedź Aleksandra Mieczkowskiego i Adama Czeczetkowicza o Jaruzelskim i jego pogrzebie;

Pojawiła się kwestia - gdzie się będzimy spotykać w nocy z 12-go na 13-ty grudnia? Aleksander Mieczkowski rzucił pomysł - że albo przed domem Kiszczaka, albo Michnika. Oba pomysły uważam za godne uwagi. Ciekawe - która opcja przeważy?

/-/Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • a może by tak
  pod rezydencje urbana
  wykonałem fotografię nagrobkową dla śp W. Jerozolimskiego
  http://c.wrzuta.pl/wi199/e5b31620000c6aba5387a363/wojciech_jaruzelski.png
 • down with usa
  down with usa!
  dla barracka husseina obamy bin ladena i jego fanów mamy specjalną dedykację:
  http://youtu.be/Qol0xXU9_sE
  http://youtu.be/S-EuQAjkmrE
  http://youtu.be/o-hZaIbjC9k
 • @WandalVeni 23:47:39 - BARDZO DOBRA WYPOWIEDŹ ANDRZEJA BOROWEGO:
  Pan Andrzej jest twórcą piosenki "Bo PO to wielkie zło!"
  https://www.youtube.com/watch?v=cTYOULwEnyI
 • ---------------------POLSKA MIAŁA SPŁYNĄĆ KRWIĄ
  --Rosja czekała !! aby Jaruzelski przed CAŁYM ŚWIATEM poprosił o POMOC
 • @ninanonimowa 07:02:51
  no właśnie..
  "o... o... o..... dpieprzcie się od generała!"
  cytując "klasyka"
 • @Eugeniusz Sendecki 06:17:02
  słyszałem... nowy hit internetu, prawie zdetronizowali "Warszawiaka z Krasina"
 • ...
  być może wielu ludzi demonizuje postać Jaruzela, choć ja nie dostrzegam przed czym chciał uchronić Polaków, całe życie pnąc się po szczeblach kariery, sprzeniewierzając nawet własną tożsamość, poświęcając życie nie tylko Polaków ale i najbliższych przyjaciół.. Problem w tym że sądu się wystrzegał, sprytnie zauważył że w tym dzikim kraju władza sądownicza jest daleko w cieniu za władzą medialną
  Wolał pisać książki zyskiwać względy u Michnika, gościć u (bej)Lisa i TW Stokrotki
  Unikał sądów, ale osąd go nie ominął, jedni uważają ze był totalnym zdrajcą inni że był przeciętnym aparatczykowskim karierowiczem, jeszcze inni że był inżynierem przemian demokratycznych w kraju, jeszcze inni że uchronił Polskę przed sowietami, jeszcze inni że chciał uchronić Polskę przed syjonistami i masonerią.. NATO, Watykanem ..etc.. itp...itd Krotko mówiąc był wszystkim i... niczym,
  "uchronił" nas przed wszystkim i niczym
 • * Panie sandecki żadnych zamieszek nie będzie i żadnego stanu wojennego nikt nie wprowadzi
  Stanowisko Związku Żołnierzy NSZ w sprawie pochówku p. W. Jaruzelskiego na Cmentarzu Wojskowym

  Związek Żołnierzy NSZ
  Stanowisko Związku Żołnierzy NSZ w sprawie pochówku p. W. Jaruzelskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

  Prezentujemy treść pisma z naszym stanowiskiem z dnia 28.05.2014 r., które przesłaliśmy do kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.  "Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych kategorycznie sprzeciwia się państwowemu pochówkowi z ceremoniałem wojskowym na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach dla Wojciecha Jaruzelskiego. Uważamy, że człowiek, który od 1945 roku aż do śmierci poświęcił swe życie walce z przejawami polskich dążeń niepodległościowych, nie powinien być honorowany przez niepodległe państwo polskie. Wielu kombatantów w wyniku działań Wojciecha Jaruzelskiego straciło swoich bliskich i towarzyszy broni, walczących z okupantem niemieckim i sowieckim.  Zmarły nigdy nie był żołnierzem Wojska Polskiego – służył w stworzonej przez Stalina u boku Armii Czerwonej formacji o zbliżonej nazwie. Zmarły to w wolnej Polsce jednoznacznie negatywna postać; sowiecki działacz komunistyczny, namiestnik na ziemie polskie wyznaczony przez okupanta sowieckiego, zawsze wierny poleceniom ze Związku Sowieckiego i zawsze stający po stronie okupanta przeciw polskim dążeniem do utworzenia suwerennego, niezawisłego i demokratycznego państwa prawa.  W latach 1945-1947 uczestniczył czynnie w zwalczaniu żołnierzy Wojska Polskiego z formacji Polskiego Państwa Podziemnego, w tym z Narodowych Sił Zbrojnych/Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Jako wojskowy komendant w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Urzędem Bezpieczeństwa i Milicją Obywatelską odpowiada za dokonywanie mordów na żołnierzach podziemnego Wojska Polskiego, a w swych raportach nazywał ofiary bandytami. Jako Minister Obrony Narodowej PRL jest odpowiedzialny za krwawą masakrę robotników polskich w grudniu 1970 r. na Wybrzeżu. Był głównym architektem wprowadzenia stanu wojennego, który nawet z punktu widzenia prawodawstwa PRL był nielegalny. Wszystkie jego działania miały na celu powstrzymanie i zlikwidowanie dążeń Narodu polskiego do niepodległości Polski. Nie cofał się w tym przed użyciem broni i armii przeciw bezbronnym Polakom.  Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych stoi na stanowisku, że na Powązkach Wojskowych jest miejsce jedynie dla ludzi zasłużonych dla naszej Ojczyzny, którzy swoją postawą życiową mogą służyć za wzór dla współobywateli. Wojciech Jaruzelski swoją postawą i wyborami życiowymi udowodnił, że był patriotą sowieckim. Pochówek państwowy powinna zagwarantować mu Federacja Rosyjska, która jest prawnym spadkobiercą Związku Sowieckiego. Nie ma powodów, dla których obywatele Rzeczpospolitej mieliby płacić za pogrzeb swojego prześladowcy, który rozkazywał ich więzić i do nich strzelać.  W związku z powyższym wnosimy o niehonorowanie pochówku sowieckiego namiestnika ceremonią państwową i asystą wojskową oraz o nie bezczeszczenie tymi czynami polskiego cmentarza wojskowego."  /-/
  Karol Wołek
  Wiceprezes Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych

  http://nsz.com.pl/index.php/nsz/1115-stanowisko-zwizku-onierzy-nsz-w-sprawie-pochowku-p-wjaruzelskiego-na-cmentarzu-wojskowym-na-powzkach

  https://www.facebook.com/pages/NARODOWE-SI%C5%81Y-ZBROJNE/288081498236

  ps

  Niech pan przestanie się kompromitować.
 • @Paweł Tonderski 11:53:27
  Sendecki*
 • *
  A co to te "Sio" i kto? Ja też sobie mogę postawić namiot i Święty Krzyż i głośno krzyczeć, że ze mnie wielki Polak i patriota, kiedyś taki jeden nawet wpiął sobie nawet w klapę swojej marynarki wizerunek Matki Boskiej..., aby się uwiarygodnić przed polskim Narodem...
 • Przytaczam tekst Sławomira Andrzeja Zakrzewskiego i Dariusza Benedykta Ciesielskiego :
  "O Jaruzelskim Dariusz Benedykt Ciesielski i Sławomir Andrzej Zakrzewski

  Znów polityczni mąciciele ganią, lub chwalą generała za wprowadzenie stanu wojennego.

  Trzeba wyraźnie wyartykułować i podkreślić, że generał Wojciech Jaruzelski
  wobec narodu polskiego jest winny dopuszczenia się zbrodni zdrady stanu
  i nie polega ona na wprowadzeniu stanu wojennego.

  Stan wojenny nie skończył się w 1983 roku. Kończył się stopniowo. W 1983 zmienił charakter na bardziej cywilną formę. W 1985 nastąpił przełom. Został prawie zniesiony w roku 1989, a całkowicie dopiero w 1990 roku.

  Generał Jaruzelski wziął w 1981 roku pełną odpowiedzialność za przyszłe wydarzenia. Miał pełnię władzy, możliwości zorganizowania polskiego państwa, by bezpieczne i stabilne przekazać Polakom.

  Generał miał wiedzę o siłach, które doprowadziły do powstania „Solidarności” i o jej liderach. Zapewne wiedział, że Niemcy nie przegrały wojny, mają być scalone i są istotnym elementem realizowanej od 1945 roku koncepcji Europy według projektu W. Churchilla i J. Retingera.

  Asystował przemianom, gdy po zamordowaniu księdza Popiełuszki ludzie Kiszczaka wypierali z resortów siłowych ludzi z afery "Żelazo". To poważne przesunięcie w możliwościach oddziaływania obcych stref wpływu zbudowano na śmierci jednego człowieka.

  Jest rok 1985. Wszystko jest prawie gotowe. Jaruzelski spotyka się wielokrotnie z żydostwem i masonerią. Prócz zewnętrznej informacyjnej radiowej ingerencji w Polsce instaluje się i przygotowuje do zainstalowania wiele obcych agencji. Te zagraniczne stacje radiowe w języku polskim działały tylko tak długo dopóki ich interesy nie zostały zaspokojone, lub były zaspokajane w inny sposób. (BBC 1939-2005, Głos Ameryki 1942-2004, Radio Wolna Europa 1950-1994)

  Warto zauważyć, że już w roku 1977 z braterskimi środowiskami we Francji komunikuje się Stanisław Michalkiewicz i przywozi pieniądze na potrzeby ROPCiO, który wraz z KOR-em animował powstanie i rozwój „Solidarności”. Redaktor Michalkiewicz w latach 1983-1989 współpracuje już z Januszem Korwinem Mikke tworząc podwaliny pod opozycyjny nurt, którego celem będzie takie oddziaływanie na patriotyczną opozycję, aby w ograbianiu Polaków, na polu gospodarczym i finansowym, współdziałała z głównym politycznym nurtem.

  W roku 1989 generał, przy "błogosławieństwie" Stolicy Apostolskiej doprowadza do rozmów, w których zostają przydzielone okupacyjne strefy gospodarcze, własnościowe i polityczne. Zostaje określony funkcjonalny kształt okupacyjnego systemu. Zaplanowana jest struktura głównego nurtu, jak i koncesjonowanej opozycji. Przy stole rozmów i rozdań były obecne trzy główne grupy:
  - Przedstawiciele hierarchii kościoła katolickiego
  - Przedstawiciele dotychczasowej władzy.
  - W imieniu narodu i zamiast przedstawicieli narodu, przedstawiciele „Solidarności”.
  Cechą wspólną wszystkich tych grup był kosmopolityzm, antynarodowe – antypolskie poglądy.

  Po tym, gdy element KOR-owski został równomiernie rozprowadzony od lewa do prawa sceny politycznej i generał z zadowoleniem przyjął destrukcyjne dla państwa, a betonujące układ po przewrocie, rządy T. Mazowieckiego, chciał zamknąć rozdział i berło przekazać w ręce proniemieckiego Czesława Kiszczaka. Zmuszono go, by jeszcze przez chwilę przypatrywał się jak w Polsce instalowały się żydowska Fundacja Batorego-Sorosa i hojnie sponsorowana przez Kongres Polonii Amerykańskiej Gazeta Wyborcza. Wojciech Jaruzelski w 1990 roku przekazawszy wszelkie ośrodki władzy, miejscowym złodziejom i nie-Polakom zakończył stan wojenny i abdykował.

  Czy generał Jaruzelski czegokolwiek, żałuje? Chyba nie. Zdaje się być zadowolony ze zrealizowanego zadania, a nawet z jego kontynuacji.
  Po przegranym referendum, 13 grudnia 2003 roku powiedział, że gdyby nie stan wojenny z 13 grudnia 1981, nie byłoby 13 grudnia 2002 w Kopenhadze. Przez analogię domyślamy się, że jest równie, a może jeszcze bardziej zadowolony z 13 grudnia 2007 w Lizbonie i 10 października 2009 w Warszawie.

  Dlatego, nie oskarżamy generała Wojciecha Jaruzelskiego o wprowadzenie stanu wojennego, ale o sposób jego zakończenia – to jest, o dopuszczenie „legalnej”, swobodnej działalności na terenie Polski obcych agencji, dopuszczenie antypolskiej władzy okupacyjnej, likwidację struktur polskiego państwa, likwidację wojska, zniszczenie polskiej wsi, totalnej grabieży polskiego przemysłu i majątku narodowego. ""  który to tekst uzupełniam o własne stanowisko w tej kwestii :

  Jaruzelskiemu Żydzi zarzucają rok 1986 r. i czystki w wojsku. To nie prawda. Jaruzelski usuwając wyszkolonych w Polsce Żydów osłabił system obronności w Polsce. Prawdopodobnie działał na zlecenie, ponieważ ustawieni w Polsce żydowscy wojskowi sami ani przez moment nie zdecydowaliby się na wyjazd na pierwszą wówczas linię ognia do Izraela. Paradoksalnie rzecz biorąc Jaruzelski pomógł dozbroić izraelską armię w przeszkoloną za nasze polskie pieniądze żydowską kadrę wojskową. On musiał wiedzieć o co chodzi. Przypisywanie mu z tego tytułu zasług to pomyłka. Na marginesie -jako byłego wojskowego- bardzo mnie zabolało jak w jednym z programów prowadzonych przez znaną wszystkim Monikę Olejnik Jaruzelski "rżnął głupa" i kajał się przed nią za swój rzekomy antysemityzm, którego co wyżej wykazałem tak naprawdę nie było. Jak on wtedy przepraszał tę Monikę Olejnik i Żydów za to co zrobił, a de facto nie zrobił. Biorąc udział w programie propagandowym opartym na iluzji/matrixie oraz przyznając się do winy , której nie popełnił on już wtedy całkowicie przepadł w moich oczach. Rzygać mi się chciało jak ten żałosny program oglądnąłem z Jaruzelskim w roli głównej. Niestety nie jestem teraz w stanie podać linku do tego programu, lecz z uwagi na zawartość do dzisiaj mam go na żywo przed oczami. Jaruzelski niestety , to nie Gomułka , który w swoim czasie prosto z mostu powiedział prawdę o zagrożeniach dla Polski ze strony międzynarodowego syjonizmu . Oto ten film , który wystawia Gomułce jako Polakowi jak najwyższe notowania :

  https://www.youtube.com/watch?v=HIXJBBnzd0E


  W jednym Gomułka się pomylił i to grubo, a mianowicie twierdząc na 4:30, iż nacjonaliści żydowscy /syjoniści/ wcześniej , czy później opuszczą nasz kraj. Jak widać z autopsji oni ani przez moment nie mieli zamiaru opuszczenia naszego kraju. Oni go po prostu po rozmowach okrągłostołowych w 1989 r. w sposób bandycki całkowicie przejęli i podporządkowali. Z czym mamy do czynienia do dzisiaj. Żydowskie roszady typu : odejście Palikota i wejście w tę lukę Janusza Korwina Mike vel Ozjasza Goldberga przecież niczego nie zmienią. Mam wielki żal do swoich rodaków, iż tych prostych żydowskich politycznych machinacji nie rozumieją i za każdym razem dają się na nie nabierać. Dodatkowo umożliwiając swoim dzieciom , by wspierały te popieprzone żydowskie fanaberie polityczne działając w Kongresie Nowej Prawicy.
 • @WandalVeni 07:59:36
  -------- oczywiście mam wątpliwości --NIEWIEDZA --jest naszą klęską --ale !! tak na ten czas myślę / może się mylę / --żyd OBSTAWIA WSZYSTKIE POLA / --CZŁOWIEK ZASZCZUTY szuka ciepła !!! --KANALIA ŻYDOSKA SZECHTER --MÓGŁ tą ludzką potrzebę CIEPŁA wykorzystać
 • @ninanonimowa 01:32:15
  Gierek doprowadził do powstania "s" za co "wolski" go internował, po czym doprowadził do infiltracji "s" przez żydokomunę i doprowadził do magdalenki oraz okrągłego koryta... Gdzie tu obrona Polski?
  Poza tym błagał sowietów żeby interweniowali i był bardzo zawiedziony gdy mu odmówili
  "szukał ciepła" - zasiadał przy kominku w swojej willi, podczas gdy z bolkiem puścili cały naród w skarpetkach na bruk. był nie tylko karierowiczem ale i zdegenerowanym żołdackim despotą chorym na punkcie swojej "misji" - sobie współczesnym Miloseviczowi i Caucescu nie dorastał do pięt oni byli tak samo satrapami i zbrodniarzami ale nie byli takimi tchórzami i oportunistami jak "wolski", wiemy jak skończyli - tego się bał i robił wszystko by ratować własny tyłek

  Unikał sprawiedliwości w państwie które sam stworzył!

  unikał sądów - osądziła go ulica i Bóg

  "a my, baczność - walka o dobre imię Jaruzelskiego trwa"
  Isaak "alek" Stolzman vel "kat" tzw "Kwaśniewski"
 • @WandalVeni 09:27:21
  Żyjemy w UKŁADZIE DOMKNIĘTYM a nie w wolnej Polsce...Skasowali sens życia bojowcom. Wraz z wiadomym pogrzebem skończyła się pewna epoka. Epoka w której wypadało udawać, że szefostwo opozycyjne i komusze władze stały po przeciwnych stronach.
  Tw. Litwin Szczynukowicz vel Komorowski łkając na mszy unieważnił sens walki i życia tysięcy prostych solidarnościowców, którzy nie połapali się do czego zostali wynajęci. Przecież od wczoraj jest jasne że zamiast wygłupiać się ze strajkami trzeba było porozumieć się już w 1980 z bratnim Jenerałem sowiecką żydobolszewicką matrioszką i "patriotą". "Przecz z komuną, precz z komuną"" - hasło przewodnie demonstracji w latach 80. Pewnego razu, po licznych demonstracjach, zdenerwowany Premier Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, I sekretarz KC PZPR, Przewodniczący Rady Państwa, Poseł IX kadencji Sejmu PRL gen.Wojciech Jaruzelski w TVP z patosem obiecał demonstrantom : "Komuna była, jest i będzie". Słowa dotrzymał.
 • @Kula Lis 62 22:47:27
  Racja, dlatego 12/13.12.14 trzeba by księdza z kadzidłem pod Ikara, zeby przegonił ZMORĘ Jaruzela do zaświatów
  Dobrze że ta epoka sie kończy, szkoda poświeceń Polaków walczących o wolną Polskę i Polską władzę, że zostali tak przez żydokomunę wykiwani to ich "przewaga", że niezbyt się przejmują honorem i sprawiedliwością, za to dobrzy są w targach, ale nadejdzie kres, dosięgnął już Jaruzela, natomiast trzeba zaprowadzić porządek w naszej ziemskiej Ojczyźnie żeby nie wstyd było patrzeć Panu Bogu w oczy na sądzie, musimy robić co się da. Przede wszystkim pielęgnować Pamięć o chwalebnych dla polski Postaciach, chwilach, wydarzeniach. Kiedyś zwalczali to fizycznie, dziś mieszają swoje falszywe tony i tak Jaruzel wzor patrioty i żolnierza, Boniecki pasterz naszych dusz.. i cala reszta o której szkoda gadać
  Pozdrawiam serdecznie!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej