Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BYDŁO I BANDA! SIO! PROTESTY POD SEJMEM I URM-EM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Bydło i banda! - podsumowuje rządzących Artur Zawisza. - SIO! Złapiemy ich! - grozi Mikołaj Rajzer. - Dziękujemy takim rządom! - wypowiada się Zenon Nowak. - Oni się zaczynają nas bać! - tryumfuje Mirosław Rostankowski. Zapraszamy pod Sejm i URM.

KOMENTARZE

 • W Rosji coraz większy procent /podobno 80 % / społeczeństwa, w tym wojska jest za tym , aby Rosja weszła na Ukrainę.
  Taki sam jest stosunek Rosjan do kwestii odcięcia dopływu gazu na Ukrainę. Moja opinia na ten temat jest następująca :

  Wchodzić , czy nie wchodzić oto jest pytanie ! Słuchając serca i widząc rozpacz zabijanych matek i dzieci na Ukrainie targa nami myśl jedna -wchodzić. Niemniej rozum podpowiada nam co innego , a mianowicie , by czekać, bowiem obecna sytuacja na świecie jest wyjątkowa, przy tym bardzo złożona i napięta. Świat idzie po krawędzi przepaści i jeden nieostrożny ruch , jedna nieprzemyślana decyzja może słono kosztować ludzkość. Ludzkości grozi zagłada. Obecna sytuacja odpowiada uwarunkowaniom i specyfice działań w stanie wyższej konieczności, gdzie niekiedy trzeba poświecić mniejsze dobro / w tym ludzkie życie / dla ratowania dobra wyższego jakim jest dalszy pokojowy rozwój ludzkości na planecie Ziemia . Dlatego w naszym działaniu w bardzo istotnej kwestii „wchodzić, czy nie wchodzić”, nie wolno nam kierować się uczuciami i emocjami, lecz należy postępować pragmatycznie i racjonalnie w oparciu o rozum, nawet wtedy gdy słupek społecznego poparcia, by „wchodzić” miałby osiągnąć wielkość rzędu 99 %,

  Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż międzynarodowej syjonistycznej sitwie w ostatnim czasie pali się grunt pod nogami, gdyż wali się im na łeb na szyję ich chora wizja nowego porządku świata naturalnie pod ich niepodzielnym panowaniem i związana z nią między innymi depopulacja ludności świata , powstanie jednego wielkiego na ziemi obozu koncentracyjnego, stworzenie jednej światowej religii typu new age itd. Stąd ich parcie do wojny. Takiej wojny , by Goim walczyli sami ze sobą i żeby się wzajemnie pozabijali. Oni chcą nas popchnąć do wojny ponieważ ludzkość świata zaczyna samodzielnie myśleć i coraz bardziej sprzeciwia się ich zamierzeniom. Oni – sprawcy i winowajcy wszystkich w ostatnich stuleciach wojen i rewolucji, w tym I i II wojny światowej oraz rewolucji październikowej w Rosji chcą winę za nową ewentualną wojnę przerzucić z siebie na Rosję. Do tego nie wolno nam dopuścić.

  Niech nas Bóg prowadzi !

  https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10415556_1625463481013202_775530491911020159_n.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=wxX9M4vIR8g


  PS. Podejmowane przez Artura Zawiszę i Mikołaja Rajzera działania są "ściemą" i prowokacją oraz służą syjonistycznym interesom w Polsce .
 • @detektywmjarzynski 08:06:15 - PRZY SEJMIE POSTAWILIŚMY KRZYŻ...
  Myślę, że Pan nie zna dobrze inicjatywy SIO. Jest to inicjatywa polska i katolicka. Jesteśmy wierni Bogu i Polsce po prostu. Obecnie, kiedy się sypie ewidentna knajacka patologia wśród elit rządzących - trzeba być razem i się modlić, i działać mądrze. Pan powinien nas wesprzeć. Potrzebuję generatora prądu i nowych świateł do Krzyża. Niech się Pan poczuje i mi da.
 • Rosja /będącą prawnym spadkobiercą ZSRR/ już raz w historii ludzkości obroniła świat przed faszyzmem ,
  a w istocie przed międzynarodowym syjonizmem. Zrobił to osobiście ten wyklinany przez cały świat /może dlatego / Stalin. , który rozgromił faszyzm i co istotne przegonił z własnego kraju międzynarodowego terrorystę –syjonistę Lwa Trockiego, zmierzającego , w ramach fałszywej flagi : międzynarodowej o światowym zasięgu rewolucji robotniczej , do stworzenia, już wtedy, nowego światowego ładu pod przywództwem syjonistów. Wówczas ten zamiar się nie powiódł i to tylko dzięki walecznemu rosyjskiemu narodowi i jego przywódcy Stalinowi. Gdyby wówczas ten zamysł się ziścił to albo od razu po wojnie i rewolucji stalibyśmy się jako ludzkość świata syjonistycznymi niewolnikami albo , by nas już nie było. Zostalibyśmy zdepopulowani.

  Rosja /Związek Radziecki/ rozgramiając w II wojnie światowej faszyzm i odpuszczając stojącemu za ich plecami syjonizmowi , popełniła błąd , bowiem trzeba „karać nie rękę , lecz ramię , które tą ręką porusza”/ ze swej strony dodam tylko, iż trzeba karać i ramię , ale i również mózg/. Ten błąd w obecnej sytuacji na świecie Rosja musi naprawić. Robi to dla całej ludzkości na planecie Ziemia. Rosji w tym względzie należy się całkowite poparcie narodów świata. Na pomoc ich rządów Rosja nie może liczyć , ponieważ w większości , poza nielicznymi wyjątkami kierują nimi syjonistyczne marionetki.

  Z tego właśnie punktu widzenia należy interpretować obecne działania prezydenta Rosji Władymira Putina. Syjonistycznym marionetkom w Kijowie nie zależy na tym, aby się dogadać z Rosją co do cen gazu i jego retransmisji przez Ukrainę na Zachód. Oni wykonując polecenia swoich zaoceanicznych mocodawców dążą do odcięcia Europy od rosyjskiego gazu, , by móc później całą winę za to zrzucić na Rosjan i ich prezydenta Władymira Putina. Tak samo oni prowadząc swoje wojenne działania wobec własnego narodu , w tym w większości wobec Rosjan zamieszkałych na wschodzie Ukrainy chcą i dążą wszelkimi siłami do tego, by wciągnąć Rosję do wojny i by Rosja wkroczyła własnymi wojskami na Ukrainę, by móc krzyczeć /a w tym jednym są dobrzy/ na cały świat o napadzie Rosji na „demokratyczny” i „suwerenny” kraj.

  Nie dajmy się zwieść syjonistycznym łajdakom, to oni , a nie Rosja , czy też inne kraje są największym zagrożeniem dla świata i ludzkości. Słuchajmy rozumu i nim się kierujmy. Emocje schowajmy do kieszeni.

  Przed nami jest bagno, które musimy przejść i pokonać, by wyjść na drugi brzeg. Innej drogi nie ma.  https://www.youtube.com/watch?v=GTvxA4Vt0Wc
 • @detektywmjarzynski 15:00:43
  syjonizm jest ogromnym zagrożeniem ale jeżeli masoński żydomarksizm stalin (Djugashvili) i Putin są jedynym ratunkiem to znaczy że sytuacja jest beznadziejna. Tym bardziej że autor nie rozróżnia faszyzmu od nazizmu - świadczy to o ogromnej ignorancji historycznej, a takie źródła się z marszu odrzuca na śmietnik historii, gdyż pelnią rolę prania mózgu i propagandy.
  Tak samo bolszewicy byli finansowani/zbrojeni przez banki swiatowe i masonerię jak naziści więc kto tu kogo przed kim wybawił jest bardzo wątpliwe. aliantom zależało by sowieci doszli tam gdzie doszli i ani kroku dalej po to im byli naziści i dotąd byli wspierani, wszyscy spełnili swoje zadanie na 5
  Zamiast przeklejać kołchoźnikowy bełkot zastanówmy się:
  o co wybuchła wojna
  gdzie się zaczęła
  gdzie się skończyła
  kto wygrał, kto przegrał
  kto stracił, kto skorzystał?
  i najważniejsze pytanie: komu i do czego była potrzebna?
  żeby ludzkość nie popełniała wiecej błędów
  https://www.youtube.com/watch?v=ut7LI887_Qk
 • @detektywmjarzynski 08:06:15
  W Polsce nasilają się syjonistyczne działanie zmierzające do wywołania w naszym kraju , na wzór Ukrainy, nacjonalistycznych nastrojów , a w końcowym etapie społecznych zamieszek w stylu „majdaniarskim”. Syjoniści w Polsce prowokują polską młodzież do zamieszek po to by zmienić , pozostające u władzy w Polsce ich dotychczasowe marionetki na nowe, pozostające nie zmienienie pod ich kontrolą i przez nich sterowane. Obecny sprowokowany bunt to syjonistyczna ustawka podpuszczająca i żerująca na emocjach młodych ludzi . Tzw. „ ruch narodowy „ w Polsce to wielka ściema nie mająca nic wspólnego z Polską i Polakami. To syjonistyczny wynalazek.

  Młodzi Ludzie !

  Nie bądźcie ich bezwolnym narzędziem !

  Zacznijcie samodzielnie myśleć !

  Najpierw zanim coś zrobicie nauczcie się odróżniać wroga od przyjaciół !

  Wśród Was jest wielu ich agentów , prowokatorów i podżegaczy !

  To mąciciele na ich usługach !

  Podrzucane Wam hasła to brednie !

  Bezmyślnie nie powtarzajcie ich !

  Jedynym wrogiem Polski i Polaków w chwili obecnej jest syjonizm !

  Nie róbcie tego do czego oni Was podpuszczają i popychają !

  Spójrzcie za siebie w historię , na przegrane powstania , to było ich dzieło , a nasza krew !

  Nie popełniajcie starych, tych samych błędów !

  W naszej historii mamy już dość krwi młodych pokoleń Polaków !

  Polska nie chce Waszej krwi !

  Chce Was całych i zdrowych !
 • @detektywmjarzynski 13:03:04
  Łowicz, 14.06.2014r.

  Kochani młodzi Polacy,

  musicie sobie uświadomić raz na zawsze, że wrogiem Nas Polaków jest okupant ydowski, który podstępnie przejął wszelkie dziedziny życia w Polsce, łącznie z ruchem narodowym !

  Okupant ograbił Naród Polski gospodarczo i niszczy ekonomicznie. Poprzez narzuconych przywódców, organizuje nam, Polakom, wydarzenia, marsze niepodległości, pochody, hepeningi, protesty itp. !

  Okupant ydowski fałszuje historię Narodu Polskiego i Polski a także skierowuje na fałszywe tory oburzenie młodzieży. Hasła " Precz z komuną", "Precz z czerwoną zarazą" są wymysłem ydowstwa w Polsce dla odwrócenia uwagi od faktycznego oku panta, który poprzez swoje bojówki: sieci ANTIFA, sieci Kolektywów, Kibuców, rozmieszczonych w całej Polsce, poprzez loże, zakony mas ońskie, próbuje urabiać dla swoich celów wspaniałą młodzież polską a tym samym skazywać cały Naród Polski na wyniszczenie, na niebyt.

  Apelujemy o rozwagę !

  Nie pozwólcie aby ktokolwiek śmiał odbierać starszemu pokoleniu Polaków prawa do udzielania Wam życzliwych rad i wskazówek.

  NARÓD POLSKI BEZWZGLĘDNIE MA PRAWO DO PRAWDY O SWOICH CIEMIĘŻCACH, OKUPANTACH, UZURPATORACH, MAS OŃSKICH ZBRODNIARZACH itp.

  POLAK PRZYJMUJE CHOĆBY NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCĄ PRAWDĘ Z GODNOŚCIĄ I WDZIĘCZNOŚCIĄ DOCIERAJĄC DO ŻRÓDŁA PRAWDY!

  ROZPOWSZECHNIA JĄ JAKO KONSTYTUCYJNE PRAWO I OBOWIĄZEK WOBEC CIEMIĘŻONEJ OJCZYZNY NARODU POLSKIEGO!

  TYLKO PRAWDA NAS WYZWALA!

  TYLKO PRAWDA WYZWALA W NAS NIEPRAWDOPODOBNĄ SIŁĘ I MOC ZJEDNANIA, KTÓRA PRZEPĘDZI WROGÓW NARODU POLSKIEGO !

  Bezwzględnie Polacy mają prawo nazywać przedstawicieli władz wszelkich szczebli:

  U Z U R P A T O R A M I .

  Prosimy o odważne rozpowszechnianie tej wiedzy!

  To okupant ma się bać a nie NARÓD POLSKI !

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  OBYWATELSKI RUCH OPORU
 • Typowy banderowiec z krzywym nochem, udający, iż nie wie o co walczy. Bynajmniej nie o wolną i niepodległą Ukrainę.
  W Polsce okupowanej przez syjonistycznych „przyjaciół” zza oceanu też mamy takich „.narodowców” specjalistów od podburzania naszej młodzieży, głoszących bzdurne hasła „ sierpem i młotem w czerwoną hołotę”.

  https://www.youtube.com/watch?v=7BV2joUJYiU
 • Dariusz Komorowski
  Kto go wystawił 2 maja 2014 r. Policji?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej