Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BYDŁO I BANDA! SIO! PROTESTY POD SEJMEM I URM-EM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Bydło i banda! - podsumowuje rządzących Artur Zawisza. - SIO! Złapiemy ich! - grozi Mikołaj Rajzer. - Dziękujemy takim rządom! - wypowiada się Zenon Nowak. - Oni się zaczynają nas bać! - tryumfuje Mirosław Rostankowski. Zapraszamy pod Sejm i URM.

KOMENTARZE

 • W Rosji coraz większy procent /podobno 80 % / społeczeństwa, w tym wojska jest za tym , aby Rosja weszła na Ukrainę.
  Taki sam jest stosunek Rosjan do kwestii odcięcia dopływu gazu na Ukrainę. Moja opinia na ten temat jest następująca :

  Wchodzić , czy nie wchodzić oto jest pytanie ! Słuchając serca i widząc rozpacz zabijanych matek i dzieci na Ukrainie targa nami myśl jedna -wchodzić. Niemniej rozum podpowiada nam co innego , a mianowicie , by czekać, bowiem obecna sytuacja na świecie jest wyjątkowa, przy tym bardzo złożona i napięta. Świat idzie po krawędzi przepaści i jeden nieostrożny ruch , jedna nieprzemyślana decyzja może słono kosztować ludzkość. Ludzkości grozi zagłada. Obecna sytuacja odpowiada uwarunkowaniom i specyfice działań w stanie wyższej konieczności, gdzie niekiedy trzeba poświecić mniejsze dobro / w tym ludzkie życie / dla ratowania dobra wyższego jakim jest dalszy pokojowy rozwój ludzkości na planecie Ziemia . Dlatego w naszym działaniu w bardzo istotnej kwestii „wchodzić, czy nie wchodzić”, nie wolno nam kierować się uczuciami i emocjami, lecz należy postępować pragmatycznie i racjonalnie w oparciu o rozum, nawet wtedy gdy słupek społecznego poparcia, by „wchodzić” miałby osiągnąć wielkość rzędu 99 %,

  Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż międzynarodowej syjonistycznej sitwie w ostatnim czasie pali się grunt pod nogami, gdyż wali się im na łeb na szyję ich chora wizja nowego porządku świata naturalnie pod ich niepodzielnym panowaniem i związana z nią między innymi depopulacja ludności świata , powstanie jednego wielkiego na ziemi obozu koncentracyjnego, stworzenie jednej światowej religii typu new age itd. Stąd ich parcie do wojny. Takiej wojny , by Goim walczyli sami ze sobą i żeby się wzajemnie pozabijali. Oni chcą nas popchnąć do wojny ponieważ ludzkość świata zaczyna samodzielnie myśleć i coraz bardziej sprzeciwia się ich zamierzeniom. Oni – sprawcy i winowajcy wszystkich w ostatnich stuleciach wojen i rewolucji, w tym I i II wojny światowej oraz rewolucji październikowej w Rosji chcą winę za nową ewentualną wojnę przerzucić z siebie na Rosję. Do tego nie wolno nam dopuścić.

  Niech nas Bóg prowadzi !

  https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10415556_1625463481013202_775530491911020159_n.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=wxX9M4vIR8g


  PS. Podejmowane przez Artura Zawiszę i Mikołaja Rajzera działania są "ściemą" i prowokacją oraz służą syjonistycznym interesom w Polsce .
 • @detektywmjarzynski 08:06:15 - PRZY SEJMIE POSTAWILIŚMY KRZYŻ...
  Myślę, że Pan nie zna dobrze inicjatywy SIO. Jest to inicjatywa polska i katolicka. Jesteśmy wierni Bogu i Polsce po prostu. Obecnie, kiedy się sypie ewidentna knajacka patologia wśród elit rządzących - trzeba być razem i się modlić, i działać mądrze. Pan powinien nas wesprzeć. Potrzebuję generatora prądu i nowych świateł do Krzyża. Niech się Pan poczuje i mi da.
 • Rosja /będącą prawnym spadkobiercą ZSRR/ już raz w historii ludzkości obroniła świat przed faszyzmem ,
  a w istocie przed międzynarodowym syjonizmem. Zrobił to osobiście ten wyklinany przez cały świat /może dlatego / Stalin. , który rozgromił faszyzm i co istotne przegonił z własnego kraju międzynarodowego terrorystę –syjonistę Lwa Trockiego, zmierzającego , w ramach fałszywej flagi : międzynarodowej o światowym zasięgu rewolucji robotniczej , do stworzenia, już wtedy, nowego światowego ładu pod przywództwem syjonistów. Wówczas ten zamiar się nie powiódł i to tylko dzięki walecznemu rosyjskiemu narodowi i jego przywódcy Stalinowi. Gdyby wówczas ten zamysł się ziścił to albo od razu po wojnie i rewolucji stalibyśmy się jako ludzkość świata syjonistycznymi niewolnikami albo , by nas już nie było. Zostalibyśmy zdepopulowani.

  Rosja /Związek Radziecki/ rozgramiając w II wojnie światowej faszyzm i odpuszczając stojącemu za ich plecami syjonizmowi , popełniła błąd , bowiem trzeba „karać nie rękę , lecz ramię , które tą ręką porusza”/ ze swej strony dodam tylko, iż trzeba karać i ramię , ale i również mózg/. Ten błąd w obecnej sytuacji na świecie Rosja musi naprawić. Robi to dla całej ludzkości na planecie Ziemia. Rosji w tym względzie należy się całkowite poparcie narodów świata. Na pomoc ich rządów Rosja nie może liczyć , ponieważ w większości , poza nielicznymi wyjątkami kierują nimi syjonistyczne marionetki.

  Z tego właśnie punktu widzenia należy interpretować obecne działania prezydenta Rosji Władymira Putina. Syjonistycznym marionetkom w Kijowie nie zależy na tym, aby się dogadać z Rosją co do cen gazu i jego retransmisji przez Ukrainę na Zachód. Oni wykonując polecenia swoich zaoceanicznych mocodawców dążą do odcięcia Europy od rosyjskiego gazu, , by móc później całą winę za to zrzucić na Rosjan i ich prezydenta Władymira Putina. Tak samo oni prowadząc swoje wojenne działania wobec własnego narodu , w tym w większości wobec Rosjan zamieszkałych na wschodzie Ukrainy chcą i dążą wszelkimi siłami do tego, by wciągnąć Rosję do wojny i by Rosja wkroczyła własnymi wojskami na Ukrainę, by móc krzyczeć /a w tym jednym są dobrzy/ na cały świat o napadzie Rosji na „demokratyczny” i „suwerenny” kraj.

  Nie dajmy się zwieść syjonistycznym łajdakom, to oni , a nie Rosja , czy też inne kraje są największym zagrożeniem dla świata i ludzkości. Słuchajmy rozumu i nim się kierujmy. Emocje schowajmy do kieszeni.

  Przed nami jest bagno, które musimy przejść i pokonać, by wyjść na drugi brzeg. Innej drogi nie ma.  https://www.youtube.com/watch?v=GTvxA4Vt0Wc
 • @detektywmjarzynski 15:00:43
  syjonizm jest ogromnym zagrożeniem ale jeżeli masoński żydomarksizm stalin (Djugashvili) i Putin są jedynym ratunkiem to znaczy że sytuacja jest beznadziejna. Tym bardziej że autor nie rozróżnia faszyzmu od nazizmu - świadczy to o ogromnej ignorancji historycznej, a takie źródła się z marszu odrzuca na śmietnik historii, gdyż pelnią rolę prania mózgu i propagandy.
  Tak samo bolszewicy byli finansowani/zbrojeni przez banki swiatowe i masonerię jak naziści więc kto tu kogo przed kim wybawił jest bardzo wątpliwe. aliantom zależało by sowieci doszli tam gdzie doszli i ani kroku dalej po to im byli naziści i dotąd byli wspierani, wszyscy spełnili swoje zadanie na 5
  Zamiast przeklejać kołchoźnikowy bełkot zastanówmy się:
  o co wybuchła wojna
  gdzie się zaczęła
  gdzie się skończyła
  kto wygrał, kto przegrał
  kto stracił, kto skorzystał?
  i najważniejsze pytanie: komu i do czego była potrzebna?
  żeby ludzkość nie popełniała wiecej błędów
  http://www.youtube.com/watch?v=ut7LI887_Qk
 • @detektywmjarzynski 08:06:15
  W Polsce nasilają się syjonistyczne działanie zmierzające do wywołania w naszym kraju , na wzór Ukrainy, nacjonalistycznych nastrojów , a w końcowym etapie społecznych zamieszek w stylu „majdaniarskim”. Syjoniści w Polsce prowokują polską młodzież do zamieszek po to by zmienić , pozostające u władzy w Polsce ich dotychczasowe marionetki na nowe, pozostające nie zmienienie pod ich kontrolą i przez nich sterowane. Obecny sprowokowany bunt to syjonistyczna ustawka podpuszczająca i żerująca na emocjach młodych ludzi . Tzw. „ ruch narodowy „ w Polsce to wielka ściema nie mająca nic wspólnego z Polską i Polakami. To syjonistyczny wynalazek.

  Młodzi Ludzie !

  Nie bądźcie ich bezwolnym narzędziem !

  Zacznijcie samodzielnie myśleć !

  Najpierw zanim coś zrobicie nauczcie się odróżniać wroga od przyjaciół !

  Wśród Was jest wielu ich agentów , prowokatorów i podżegaczy !

  To mąciciele na ich usługach !

  Podrzucane Wam hasła to brednie !

  Bezmyślnie nie powtarzajcie ich !

  Jedynym wrogiem Polski i Polaków w chwili obecnej jest syjonizm !

  Nie róbcie tego do czego oni Was podpuszczają i popychają !

  Spójrzcie za siebie w historię , na przegrane powstania , to było ich dzieło , a nasza krew !

  Nie popełniajcie starych, tych samych błędów !

  W naszej historii mamy już dość krwi młodych pokoleń Polaków !

  Polska nie chce Waszej krwi !

  Chce Was całych i zdrowych !
 • @detektywmjarzynski 13:03:04
  Łowicz, 14.06.2014r.

  Kochani młodzi Polacy,

  musicie sobie uświadomić raz na zawsze, że wrogiem Nas Polaków jest okupant ydowski, który podstępnie przejął wszelkie dziedziny życia w Polsce, łącznie z ruchem narodowym !

  Okupant ograbił Naród Polski gospodarczo i niszczy ekonomicznie. Poprzez narzuconych przywódców, organizuje nam, Polakom, wydarzenia, marsze niepodległości, pochody, hepeningi, protesty itp. !

  Okupant ydowski fałszuje historię Narodu Polskiego i Polski a także skierowuje na fałszywe tory oburzenie młodzieży. Hasła " Precz z komuną", "Precz z czerwoną zarazą" są wymysłem ydowstwa w Polsce dla odwrócenia uwagi od faktycznego oku panta, który poprzez swoje bojówki: sieci ANTIFA, sieci Kolektywów, Kibuców, rozmieszczonych w całej Polsce, poprzez loże, zakony mas ońskie, próbuje urabiać dla swoich celów wspaniałą młodzież polską a tym samym skazywać cały Naród Polski na wyniszczenie, na niebyt.

  Apelujemy o rozwagę !

  Nie pozwólcie aby ktokolwiek śmiał odbierać starszemu pokoleniu Polaków prawa do udzielania Wam życzliwych rad i wskazówek.

  NARÓD POLSKI BEZWZGLĘDNIE MA PRAWO DO PRAWDY O SWOICH CIEMIĘŻCACH, OKUPANTACH, UZURPATORACH, MAS OŃSKICH ZBRODNIARZACH itp.

  POLAK PRZYJMUJE CHOĆBY NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCĄ PRAWDĘ Z GODNOŚCIĄ I WDZIĘCZNOŚCIĄ DOCIERAJĄC DO ŻRÓDŁA PRAWDY!

  ROZPOWSZECHNIA JĄ JAKO KONSTYTUCYJNE PRAWO I OBOWIĄZEK WOBEC CIEMIĘŻONEJ OJCZYZNY NARODU POLSKIEGO!

  TYLKO PRAWDA NAS WYZWALA!

  TYLKO PRAWDA WYZWALA W NAS NIEPRAWDOPODOBNĄ SIŁĘ I MOC ZJEDNANIA, KTÓRA PRZEPĘDZI WROGÓW NARODU POLSKIEGO !

  Bezwzględnie Polacy mają prawo nazywać przedstawicieli władz wszelkich szczebli:

  U Z U R P A T O R A M I .

  Prosimy o odważne rozpowszechnianie tej wiedzy!

  To okupant ma się bać a nie NARÓD POLSKI !

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  OBYWATELSKI RUCH OPORU
 • Typowy banderowiec z krzywym nochem, udający, iż nie wie o co walczy. Bynajmniej nie o wolną i niepodległą Ukrainę.
  W Polsce okupowanej przez syjonistycznych „przyjaciół” zza oceanu też mamy takich „.narodowców” specjalistów od podburzania naszej młodzieży, głoszących bzdurne hasła „ sierpem i młotem w czerwoną hołotę”.

  https://www.youtube.com/watch?v=7BV2joUJYiU
 • Dariusz Komorowski
  Kto go wystawił 2 maja 2014 r. Policji?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej