Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MARSZ PROTESTU NIE DOTARŁ DO MIASTECZKA SIO POD SEJMEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

TELEWIZJA NARODOWA obserwuje wszystko co się dzieje w miasteczku SIO. Właśnie doszła do zgromadzonych wiadomość, że policja rozproszyła (spałowała, zagazowała, aresztowała) protestujących przeciwko Ministrowi Bartłomiejowi Sienkiewiczowi.

16 czerwca 2014, godz. 22:18 - zgromadzenie pod Sejmem (SIO) oczekuje na przyjście marszu protestujących przeciwko patologii Władzy spod Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Dochodzi do zgromadzonych wiadomość, że policja rozproszyła (spałowała, zagazowała, aresztowała) protestujących przeciwko Ministrowi Bartłomiejowi Sienkiewiczowi.

16 czerwca 2014, godz. 22:31 - omawiamy dzisiejsze siłowe zakończenie protestu przeciwko Ministrowi Sienkiewiczowi, którego brzydkie zachowanie ujawnił tygodnik Wprost. POLICJA zabrała na komisariat na Wilczej Roberta Winnickiego i Krzysztofa Bosaka.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Ech...
  I do pana panie Sendecki, co za niefart, a już było znowu tak blisko i znowu można, by było pograć rolę gospodarza protestu. I znowu na czele na barykadzie, za wolność naszą i waszą. Ech, pan to się jednak potrafi ustawić, i obrotny z pana chłop, gdzie się pan nie obrócisz tam dupa. :)
 • nadsenator kilkujadek i prosiak narodowy.
  Dzisiaj się wybieramy pod MSW aby zaprotestować przeciwko patologii władzy i żądać dymisji ministra Sienkiewicza, który został haniebnie obnażony w bulwarowej prasie. Jakby się ktoś chciał przyłączyć - niech się orientuje i kontaktuje. Wieczorem o 20-tej mają tam przyjść dzielni koledzy z Ruchu Narodowego i chwała im za to."
  Czyli nadsenator ze swiniakiem narodowym czeczetem zadekowali grube dupska pod sejmem zeby sie nie wychylac. Zeby pala nie dostac przypadkiem. Ot mocne geby przed kamerami i nic wiecej. Wyszlo szydlo z wora.
 • @Autor
  Wczorajsze spontaniczne zgromadzenie zakończyło się praktycznie pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.
  http://polacy.eu.org/4939/winnicki-i-bosak-brutalnie-zatrzymani/
 • @Naczelny 08:29:20
  [Wikipedia: "Sowy słyszą w przedziale 50–21000 Hz. Nie posiadają uszu zewnętrznych, a jedynie otwory słuchowe ukryte pod piórami... Wokół oczu i dzioba sowy mają szlarę, czyli promieniście ułożone pióra, sztywniejsze od innych. Funkcją szlary jest skupianie fal dźwiękowych o wysokich częstotliwościach. Działa ona podobnie jak talerz satelitarny lub ręka przyłożona do ucha."] - Jak porównamy sprawę Brunona K. z ujawnieniem podsłuchów to nie będziemy mieli wątpliwości że to ABW za zgodą Tuska i Sienkiewicza urządziła tam dziuplę by sprawdzać lojalność ludzi z władzy. W ten sposób Tusk pozbywał się słabych elementów jak Nowak który za dużo gadał o gazoporcie. Tusk wysłał Sienkiewicza na rozmowy z Belką bo obaj wiedzieli o podsłuchu i Tusk znał treść rozmowy bezpośrednio z taśm. O tej dziupli przygotowanej przez ABW wiedzieli Rosjanie ( piszą dziś w gazetach, że to wina Rosjan albo Marsjan) więc trudno by było ich w to wciągnąć więc Tusk w tej dziupli podsłuchiwał swój własny rząd. Szukają przecieku i temu służy nagonka że to "zamach" by dziennikarze Wprost ujawnili źródło. Pewnie wystraszeni dziennikarze to zrobili i łapanie tych współpracowników ABW i BOR którzy mogli być źródłem przecieku do prasy. Gdyby te podsłuch na członków rządu nie były by za zgodą Tuska dawno Sienkiewicz wyleciał by z hukiem ze swojego stołka. Tym szybciej by to zrobili gdyby jeszcze maczał w tym obcy wywiad. W każdym razie sytuacja państwa jest katastrofalna a Tusk podsłuchuje swój rząd by o tej sytuacji nie dowiedziało się społeczeństwo. Nawet umawia się z Belką na drukowanie pieniędzy bez zgody RPP i Sejmu. Tusk musi być natychmiast odwołany i to głosami członków PO i PSL. Inaczej wszyscy będziemy gorzko żałować, że Tusk dalej (nie)rządzi i bardzo szkodzi polskiej gospodarce i bezpieczeństwu Polski. A tu link do facebook o organizacji manifestacji we wszystkich miastach Polski, z mapkami miejsc i godzin:

  https://www.facebook.com/events/1516075641948687/

  Pod tym linkiem cały czas wiadomości na żywo z działalności naszej młodzieży.
  Co na to Redakcja? Milczy i obserwuje? Kiedy zacznie też działać? Może jednak lepiej się wysługiwać rękami młodzieży? Zawsze to mniej bolesne, ale to młodzież przejmie stery w Polsce, kolej na zmiany. Jeżeli wygrają to walczą o swoje rodziny, swoje bezpieczeństwo, i zatrzymanie emigracji Narodu Polskiego. O POLSKĘ! Tak zawsze zaczynały się zmiany na lepsze, a nie siedzeniem i pierdzeniem w stołki i ryjami moczonymi w korycie. Młodzi zaczęli naprawdę walczyć o naszą Ojczyznę, nie tak jak PiS "votum nieufności". Tu link z wczorajszego zatrzymania Winnickiego i Bosaka w Warszawie, najwyższy czas się przyłączyć, tak zaczynała się zawsze obrona wolności, a nie siedzieć z założonymi rękami i pieprzyć o "votum nieufności" z którego ONI śmieją się po pachy przy dobrym koniaku i cygarze. Dzisiaj manifestacje w całym kraju aby rozproszyć sienkiewiczowskie gestapo: https://www.savetubevideo.com/?v=Lo25Nq--TiM#t=89 Tylko młodzi mogą wywalczyć wolność i demokrację, a nie stare komuchy! To jest skuteczna metoda na rozproszenie policji gestapowskiej, we wszystkich miastach polskich organizować manifestacje. Ten arcybezczelny złodziejski rząd MUSI odejść dla naszego bezpieczeństwa! Łajdacy i mafia NIE może dalej okupować naszej Ojczyzny! Bóg Honor Ojczyzna!
 • Wszyscy
  fot.premier.gov.plUstąp, frajerze! Tak, zwracam się tak do kogoś kto siebie nazywa ministrem spraw wewnętrznych http://media.wpolityce.pl/cache/ea/25/ea254edb37b0d16df733795e13c5fb0a.png

  Wczoraj udowodniliście już do końca, że udało wam się stworzyć z Polski bananową republikę. Tusk, bo to nie jest premier, to jest tylko Tusk, pokazał na konferencji prasowej z jaką arogancją, z jaką pogardą można traktować Polaków, można traktować Polskę.

  Wczoraj też ktoś kto nazywa siebie ministrem spraw wewnętrznych pokazał jak będzie rozprawiał się z tymi, którzy nie zaakceptują takiej formy prowadzonej polityki, którzy będą się temu sprzeciwiali, którzy będą protestowali przeciwko łamaniu prawa przez rząd tej bananowej republiki i przez podległe jej służby niepaństwowe (bo państwo polskie istnieje przecież tylko teoretycznie).

  Wczoraj frajer zwący się ministrem spraw wewnętrznych aresztował więc dwóch liderów Ruchu Narodowego, Roberta Winnickiego i Krzysztofa Bosaka. Podległe mu służby wykonały rozkaz. Było pałowanie, były zatrzymania demonstrantów, którzy żądali dymisji rządu. Bananowa republika Tuska kocha tylko tych, którzy się cieszą, którzy się potrafią bawić i fetować, ale nie tych, którzy domagają się respektowania prawa, którzy chcą żyć i mieszkać w państwie niepodległym, suwerennym, praworządnym.

  Ustąp frajerze! Tak, zwracam się tak do kogoś kto siebie nazywa ministrem spraw wewnętrznych. Tak zwracam się do kogoś komu wydaje się może, że jest urzędnikiem państwowym. Nie możesz być, frajerze, urzędnikiem państwowym, skoro sam mówisz, że państwo istnieje tylko teoretycznie.

  Nie mogę więc nawet cię obrazić jako państwowego urzędnika. Bo minister spraw wewnętrznych, który daje się podsłuchać i to na dodatek w momencie, kiedy dokonuje dealu politycznego, jest frajerem. Nie jest ministrem. Nie zasługuje na żaden szacunek. Już samo to właśnie, że dał się tak podsłuchać dyskwalifikuje go i skazuje na dymisję.

  Ale ty jeszcze przeciwko nam wysyłasz oddziały policyjne, zatrzymujesz naszych działaczy. To właśnie Krzysztof Bosaka mówił wczoraj pod twoją siedzibą, że łatanie dziury budżetowej pieniędzmi Narodowego Banku Polskiego to nielegalny proceder, to łamanie prawa, który robiłeś tylko po to, aby wasza tuskowa ekipa jak najdłużej mogła się utrzymać przy władzy, bo sondaże były zagrożone i trzeba było je poprawiać. Myślisz, że jak Krzysztof Bosaka spędzi on noc w areszcie to przestanie mówić prawdę?

  Pokazujesz już tylko do końca jak gardzisz prawem, jak masz w nosie wolność. Nie rozumiesz nawet tego słowa. Bo jesteś tylko jednym z kacyków w bananowej republice. Nie masz pojęcia o wolności, nie znasz nawet definicji tego słowa.

  A może wydaje ci się, że jesteś fachowcem od służb, bo jak krzykniesz „Idziemy po was” i jak wyślesz na uczelnię policję, żeby zatrzymywała ludzi protestujących przeciwko staremu komuchowi, to już jesteś figura? Cwańsi od ciebie pokazali ci tymi nagraniami jakim jesteś specjalistą i jaka jesteś figura.

  A może cieszy ciebie, który nazywać się chcesz ministrem spraw wewnętrznych, że chłopak protestujący przeciwko rządom bananowej republiki Tuska, jest poniżany na komisariacie przez twoich funkcjonariuszy, którzy każą mu się rozbierać i robić nago pompki? Uważasz to za swój kolejny sukces, za sukces rządów Tuska? To posłuchaj na tym załączonym do tego tekstu filmie co ma tobie i twojemu szefowi do powiedzenia matka tego chłopaka, bo może wczoraj nie miałeś okazji posłuchać.
  Ustąp! Ustąp, jeżeli chcesz, żeby ktokolwiek w tym kraju zachował do ciebie resztki szacunku?!.

  DZISIAJ O GODZ. 12.00 MANIFESTACJA SOLIDARNOŚCIOWA POD KOMENDĄ NA UL. WILCZEJ 21!

  ZOBACZ TEŻ : https://www.savetubevideo.com/?v=CTCs_1AkR0g
  autor: Jerzy Wasiukiewicz

  Rysownik satyryczny. Prezes stowarzyszenia Ruch Wolności. Członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego. Ps. Mocne ale niestety prawdziwe. Dzięki za ten artykuł. Trzeba nam ich więcej. Tylko, ze wszystkich stron pokazywanie degrengolady spowoduje zmiany. Bananowa republika, policyjne państwo. Daleko żeśmy zaszli po tych 25 latach, oj daleko!!. A wszystkie te gadające głowy, twierdzą, że IV RP, była policyjna!!!. To jak nazwać to co się teraz dzieje? A będzie jeszcze gorzej. Państwo budowane na kłamstwie długo nie przetrwa. Ale pycha Tuska i jego akolitów sięga zenitu. A jest takie powiedzenie "pycha idzie zawsze przed upadkiem". Mam to samo zdanie co pan panie Wasiukiewicz, tylko bym to ostrzej ujął.
 • @smutny.kojot 07:57:46 - PAN NIEPOTRZEBNIE JĄTRZY I ATAKUJE POLAKÓW
  Szanowny Panie
  Dlaczego Pan nie spostrzega, że głównym bohaterem pozytywnym tego dnia są Polacy patrioci, których niedobry minister Sienkiewicz gnębił za aktywność, a wśród nich poczesne miejsce zajmuje Adam Czeczetkowicz. Ten dzień, w którym zdemaskowany Sienkiewicz odchodzi w niesławie - to jest właśnie dzień chwały Adama Czeczetkowicza.
  Zaniepokoił mnie Pański wpis, ale i ucieszył. Wyszła na jaw prawda o Panu. Ujawnił Pan swoje wrogie nastawienie, czym uzewnętrznił swoje wnętrze. Ciekawe - skąd u Pana tyle nienawiści przeciwko Polakom? Dlaczego pogardza Pan Polakami? Koncepcja "spontanicznych demonstracji na mieście" nie kłóci się z koncepcją "legalnego zgromadzenia pod Sejmem". Ja pracuję dla tej drugiej koncepcji od dwóch miesięcy. Pan powinien mieć więcej szacunku dla uczciwych ludzi pracujących dla Polski. A Pan zastosował fałszywą alternatywę. Ciekawe - ilu naiwnych Polaków da się Panu złapać na ten fałsz, swoją drogą?
  ==========
  nadsenator kilkujadek i prosiak narodowy. // Dzisiaj się wybieramy pod MSW aby zaprotestować przeciwko patologii władzy i żądać dymisji ministra Sienkiewicza, który został haniebnie obnażony w bulwarowej prasie. Jakby się ktoś chciał przyłączyć - niech się orientuje i kontaktuje. Wieczorem o 20-tej mają tam przyjść dzielni koledzy z Ruchu Narodowego i chwała im za to." // Czyli nadsenator ze swiniakiem narodowym czeczetem zadekowali grube dupska pod sejmem zeby sie nie wychylac. Zeby pala nie dostac przypadkiem. Ot mocne geby przed kamerami i nic wiecej. Wyszlo szydlo z wora. // nadużycie link skomentuj usuń // smutny.kojot 17.06.2014 07:57:46
 • @Paweł Tonderski 01:24:33 - BARDZO MNIE ZMARTWIŁO, ŻE MNIE PAN...
  TAK SZCZERZE NIE LUBI.
  Nawet się Pan nie przywitał ostatnio, będąc pod Sejmem. Nie po koleżeńsku się zachowując. Ulega Pan wrogiej propagandzie anty-sendeckiej. :)
 • @Eugeniusz Sendecki 12:19:50
  Panie euGeniuszu. Na Pana ładne słówka ja się nie złapię. Tak manipulować ludzmi jak Pan to robi pod przykrywką patriotyzmu to po prostu wstyd. Do koryta Pan sie nie załapiesz, co by sie nie działo. Pana intencje wyszły na jaw i nie tylko ja z tego pokpiwam. Ale Pan dalej swoje, kabareciarzu.
 • @smutny.kojot 13:20:25 - PAN SIĘ MYLI. MOJE INTENCJE SĄ CZYSTE.
  Natomiast - bardzo niedobrze się dzieje, że Pan chce zataić te wszystkie ważne rzeczy, które mówimy ludziom w miasteczku namiotowym pod Sejmem. Bo na to wygląda - że nie ma Pan uczciwych zarzutów przeciwko mojej działalności, lecz chce wyeliminować SIO (Społeczną Inicjatywę Obywatelską), DzielnegoTatę.pl, Adama Czeczetkowicza i TELEWIZJĘ NARODOWĄ z udziału w życiu publicznym. A to się Panu nie uda.
  Skoro Pan zwalcza uczciwe i przejrzyste polskie organizacje - to kim Pan jest TAK NAPRAWDĘ?
 • @Eugeniusz Sendecki 13:32:27
  Usiluje pan wplywac na ludzi wmawiajac im co sadza, co mowia, co czuja. Czy ja dobrze zrozumialem? Nie ffs zle pan zrozumial i prosze nie insynuowac. Nieudolnie do tego. A kim ja jestem to zupelnie nie Pana sprawa.
 • @Kula Lis 62 10:22:41
  Nie bardzo rozumiem - czemu Pana pod-artykuł jest adresowany do mnie?
 • @Naczelny 16:25:06
  Aby szanowny pan naczelny z nim się zapoznał i wykorzystał. Pozdrawiam.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:21:55
  Panie Sendecki tutaj nie chodzi o moje sympatie i o to, czy ja pana lubię czy nie lubię, tylko o to, co pan wyczynia i o pana intencje. I jeszcze jedno, dlaczego to ja mam do pana podchodzić jako pierwszy, aby się z panem przywitać? Proszę mi to wytłumaczyć, bo nie rozumiem?
 • @Naczelny
  Gdzie jest opozycja ? dlaczego nie wstawiacie się za Bosakiem i Winnickim? chcą Bosakowi przybić napad na policjanta za zorganizowanie antyrządowej manifestacji? tak wspieracie prawdziwych patriotów? TYLKO GADAĆ i PISAĆ UMIECIE ???!!!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:19:50
  Bydlaki Sienkiewicza w policyjnych mundurach kolejny raz pokazali swój prymitywizm i fascynację ZOMO http://media.wpolityce.pl/cache/5c/9b/5c9b8eb0a8450071d1865de4e0278022.jpg

  W trakcie wczorajszej demonstracji w Warszawie, w której uczciwi ludzie żądali ustąpienia oszustów Tuska, bydlaki Sienkiewicza w policyjnych mundurach kolejny raz pokazali swój prymitywizm i fascynację ZOMO-wskim wizerunkiem.

  Zachowywali się bardzo agresywnie, a jak podaje niezależna.pl zatrzymanych bili, kazali im się rozbierać do naga i robić pompki. To jasny przykład, że bandyci chroniący się za policyjnymi odznakami nie różnią się od stalinowskich zbrodniarzy. I jedni i drudzy bronią mentalnych szumowin, rządów bezprawia i szwindli oraz są zwykłymi sadystami. Może to do nich powinno się odnosić wielce znamienne zdanie Pana Belki o tym, że ktoś rozdygotany musi sobie dodawać grawitacją…? Może wreszcie wszyscy zrozumieją po tzw. prawej stronie, że to jest państwo totalitarne a jego ramieniem są bandyci omyłkowo tylko nazywani policją. Pamiętajmy dziś przyszli po jednych, ale jeśli nie będziemy ich bronić, jutro przyjdą po nas i wtedy już nie będzie miał, kto nas bronić. Chyba już czas, aby jasno wyartykułować, że czas Tuska się kończy. A kiedy się już skończy to przyjdziemy, aby zapłacić zgodnie z miarą sprawiedliwości takim osobnikom jak Sienkiewicz, ale i każdemu usłużnemu mu zbirowi w mundurze. Bo skoro policja sama nie umie się oczyścić z bydlaków lub rozeznać dobra i zła, to musi jej to być wytłumaczone bardzo radykalnie. W tym kraju nie ma już policji. Są zbóje, bandyci i sadyści (a patrząc na sprawy Olewnika czy inne to byli od zawsze). Naprawdę nie różnią się niczym od tych z czasów Stanu Wojennego, tak jak Sienkiewicz nie różni się od Kiszczaka a cała PO od PZPR.

  Czas powiedzieć dość i sprawić, aby każdy otrzymał sprawiedliwą zapłatę. Jest nas wystarczająco wielu. Musimy tylko się teraz zjednoczyć i chcieć tego. Oni już swoim sadyzmem pokazują swój strach. A mundur nie chroni nikogo przez sprawiedliwością. Nie ma na co czekać – chyba czas już na polski Majdan. prezes Unii Polityki Realnej, członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego

  dr Bartosz Józwiak
  Ps. Bardzo Panu dziękuję za słowa prawdy. A propos aktualnego szefa MSW. Warto by się przyjrzeć pochodzeniu tego gościa. Po doświadczeniach tego co działo się w latach powojennych mam wątpliwości czy nazwisko tego faceta oddaje rzeczywiste koligacje ze sławnym i wielkim Polakiem. Warto by także zbadać rodzinne powiązania innego utytułowanego chama niejakiego Belki. Na pewno zrozumielibyśmy wiele.
 • Ludzie weźcie się w garść
  Panie Sendecki do kurwy nędzy co wy wyrabiacie?Opluwacie się nawzajem poprzez siedzenie i pisanie przez 25 lat swoich opinii oraz udowadnianie kto jest mądrzejszy.
  Winnicki ma racje,czas skończyć te pozory patriotyzmu,zebrać się do kupy i zrobić porządek chociaż pewnie nie pozwolą na to bo wydaje mi się,że całe te nagrania pochodzą od grupy Komorowski,Kwaśniewski,Schetyna i Palikot.Tusk ruszył Kamińskiego a ten ruszył Kwacha ze stajni Jaruzelskiego.Więc te działania skierowane są na odsunięcie Tuska i uformowanie nowego rządu ale bez jakiejkolwiek opozycji
  bo grupa Komorowskiego ma wiele do ukrycia!
 • @Kula Lis 62 17:29:11
  -----------------PANIE KULA LIS !!!!!

  ----ZA DUŻO Pan PISZESZ !!! i pieprzysz o RZEKOMEJ !!!! opozycji -kogo ma waść na myśli ???? Bosaka ? Winnickiego ?? -CELEBRYTÓW gówniażerię
  ------------------Pan OSZALAŁ

  --------------TU TRZEBA MÓZGU !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y

  http://wiernipolsce.wordpress.com/program/
 • @maro 21:34:45
  ---------nie denerwuj mnie !!! Pan Sendecki --jest żartem !!!
 • @Kula Lis 62 17:29:11
  Ale przynajmniej nie krytykujemy innych blogerów za to samo :)
  Poza tym chyba jednak Pan mnie z kimś myli. Ja mam tylko nick "Naczelny", nie funkcję.
  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 17:29:11
  A czemu Wy do mnie w liczbie mnogiej?
  W ogóle to jakieś nieporozumienie. "Naczelny" to tylko nick, proszę sobie kliknąć mój nick i zobaczyć.
  Pozdrawiam.
 • @Naczelny 23:29:57
  To Naczelny nie jest Naczelnym?... :)))))))))))))))
 • @ninanonimowa 22:50:54
  https://www.youtube.com/watch?v=QICU3Es7ISc
 • @ninanonimowa 00:06:43
  ---------DZISIAJ NALEŻY DOMAGAĆ się !!!!!!!!!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:45:11
  "Naczelny inaczej" ;-))
  Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej