Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CASUS CZECZETKOVICIUS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na historii Adama Czeczetkowicza wyłożył się już JKM publicznie opowiadając bzdury, powtarzając je za Wrogami Ojczyzny. Jeśli eR-eN-owcy będą cenzurowali casus czeczetkowicius - źle wróżę tej formacji, słusznie domagającej się dymisji rządu...

CASUS CZECZETKOVICIUS
Manipulacja nie wpowinna się zdarzać wśród ludzi obalających Antypolski System Zła. Chodzi mi o sprawę Adama Czeczetkowicza - dzielnego patrioty i endeka z Białegostoku, którego rok temu zły minister Sienkiewicz wsadził do więzienia. Wkrótce 24-go czerwca 2014 będzie odczytanie wyroku w sienkiewiczowskim procesie nękającym Adama... Dzisiaj, kiedy domagamy się dymisji Sienkiewicza - powinniśmy gratulować Czeczetkowiczowi, żałować Czeczetkowicza, powoływać się na Czeczetkowicza. Bannery z Czeczetkowiczem powinny być trzymane przed MSW i URM-em.
Bardzo mnie wzruszyła historia młodego człowieka zatrzymanego przez policję, któremu durne żołdactwo kazało robić przysiady nago. Widziałem na YouTube matkę skarżącą się pod MSW podczas manifestacji RN na podłość tych drabów sienkiewiczowskich. Historia Adama Czeczetkowicza jest o wiele bardziej wzruszająca. On też ma matkę. Matka tym razem nie jest tylko jedna! Matka Czeczetkowicza doświadczyła jak jej syn był wielokrotnie bity po głowie przez lewactwo białostockie - wnuki ubeków i dzieci esbeków. Przez te pobicia ma dysleksję, trudności w porozumiewaniu się. Jest naszym, narodowym bohaterem. Jest ikoną polskiego oporu wobec lewactwa antypolskiego, wobec bojówek napadających na patriotyczną polską młodzież! I co? Ano - ja sobie nie przypominam, żeby casus czeczetkowicius był przywoływany w kwiecistych przemowach Zawiszy, buńczucznych nawoływaniach Winnickiego, twardych tekstach Kowalskiego, czy intelektualnych rozważaniach Bosaka. A mówiłem im na Teneryfie jaka to jest ważna sprawa z tym procesem Adama. Proszę mi podać - kiedy i gdzie nasi kochanieńcy liderzy RN mówili pozytywnie i głośno o Adamie Czeczetkowiczu, bohaterze i ikonie polskiego oporu antylewackiego - to ja odszczekam co napisałem. Na historii Adama Czeczetkowicza wyłożył się już JKM publicznie opowiadając bzdury, powtarzając je za Wrogami Ojczyzny. Jeśli eR-eN-owcy będą cenzurowali casus czeczetkowicius - źle wróżę tej formacji, słusznie domagającej się dymisji rządu...
Obecnie protesty antyrządowe przechodzą w fazę przewlekłą. Będziemy demonstrowali w wielu miejscach, zanosi się na długą drogę do zwycięstwa. Jednym z takich punktów społecznego oporu jest miasteczko namiotowe SIO pod Sejmem, w którym udziela się Adam Czeczetkowicz i TELEWIZJA NARODOWA. Warto znać polityczny kontekst tego zaangażowania.
Casus czeczetkowicius głośno i dobitnie wskazuje, że wśród osób domagających się dymisji Rządu jest kilka spraw do załatwienia, do rozliczenia, do uporządkowania. Nie wygramy z łajdakami, jeśli sami nie będziemy w porządku wobec siebie samych.
/-/Eugeniusz Mieczysław Michał Sendecki

KOMENTARZE

 • bez jaj.
  Aaaaa zapomnialem ze to Pan, Panie euGeniuszu:)
  Prosze o rozwiniecie:
  Czego gratulowac,
  Za co żalować,
  Na co sie powoływać.
  Tylko konkrety. Bo ja nie widze nic u Czeczeta co nie obniżyloby mojego iq.
  A poniżać się nie mam zamiaru.
  Czeczet juz mnie dawno temu zbanował, nie majac argumentów na merytoryczną dyskusję. Taki z niego gagatek.
  Ale ale. Nie bierzmy kabaretu na poważnie. A jak tam nadsenatorze idzie żebranie w internetach?
 • Ale czad!
  "Bardzo mnie wzruszyła historia młodego człowieka zatrzymanego przez policję, któremu durne żołdactwo kazało robić przysiady nago"

  Dalibóg; chciałbym to zobaczyć! :-)))
  A może szanowny doktor zrobi o tym film? Bez problemu w takim hiciorze zagrają Linda, Żebrowski i Zamachowski. Może nawet Kondrat wróci do aktorstwa. A w roli kucającego gołego Czeczetkowicza - Ryszard Kalisz.
  pozdrawiam
 • Panie Doktorze,
  nie wydziwiaj.
  Adam zostanie uniewinniony na następnej rozprawie.
  Założyłem się zresztą z jego "obrończynią".
  Patrzyłem w oczy Pani Sędzi jak przemawiałeś. Te oczy nie kłamały.

  A po tym, kompromitującym, występie "radnych" Białegostoku to ta Pani nabrała wyraźnej niechęci do powództwa.
  Prawda znowu zwycięży.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:58:08 - BOJĘ SIĘ, ŻE BĘDZIE ŹLE
  Ten proces jest prestiżowym procesem dla Sienkiewicza i Spóły. Obawiam się, że naciski na sędzię są ogromne. Owszem, wygląda że jest kobietą, którą trudno złamać, ale się o nią boję. Zło jest silne, a ona jedna.
  TUTAJ: Adam się domaga dymisji Sienkiewicza:
  https://www.youtube.com/watch?v=BUIM8cdHw-c
 • Panie Doktorze Sendecki!
  Więcej wiary.

  Ja widziałem tę Panią na korytarzu, bez togi. Twarda baba. Jakbym miał się z nią umówić to nie spóźnił bym się o minutę...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej