Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

SPRAWA CZECZETKOWICZA ODROCZONA NA 30-GO CZERWCA 2014

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Człowiek, który stał się, obok Ratajczaka i Larkowskiego - twarzą prześladowanych za Polskość jest sądzony w Białymstoku. Niestety, nie stawił się dzisiaj przez pomyłkę na rozprawie. Bity po głowie przez dzieci esbeków i wnuki ubeków pomylił daty...

Adam Czeczetkowicz i jego adwokat dzwonili do mnie właśnie. Sprawa jest odroczona na za tydzień - na godzinę 14:30, będzie to ogłoszenie wyroku. Adamowi się pomyliły daty - myślał, ze rozprawa będzie jutro. Adwokatka reprezentująca go przed sądem ustosunkowała się z ubolewaniem do sytuacji. Obecna na sali publiczność (niezidentyfikowane kobiety?) zaczęła krzyczeć, że Adam pikietuje pod Sejmem, co akurat jest częściowo prawdą, gdyż rzeczywiście Adam bierze udział w zgromadzeniu SIO. Są filmy o tym na YouTube. Czyli sława naszej inicjatywy SIO (Mikołaj Rajzer i inni) zatacza co raz szersze kręgi. I bardzo dobrze!

Telefon do Adama: 690 598 515.

FOTOGRAFIE: Krzyż z Giewontu (1901), Krzyże przy pomniku Dmowskiego (11-go listopada 2013), Adam Czeczetkowicz pokazuje swój Krzyżyk Pielgrzymi - po udanej akcji obrony Krzyża 3-go sierpnia 2010 na pierwszej częsci dziedzińca pałacu prezydenckiego. Fotomontaż zapowiadający czterodniowe święto Niepodległości 26-29 czerwca 2014 przy pomniku Dmowskiego w Warszawie.

/-/ Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • rozprawa 23 nie 24 czerwca - pomyłka
  Niestety okazało się że rozprawa jest dziś 23 czerwca a nie 24 jak mi się zdawało. 24 Czerwca 2013 roku czyli rok temu miały miejsca ataki medialne na moja osobę z mienia i nazwiska lokalne media w Białymstoku dorabiały mi gębę a to rasisty, a to insekta... Być może dlatego data 24 czerwca był ami bliższa emocjonalnie i historycznie wbiła mi się do głowy.
 • Panie doktorze, to, że Adam Cz ma problemy z głową to oficjalna diagnoza ?
  Proszę zrobić film o tym przypadku :)
 • @Big Ben 12:07:50
  Problemy nam jak każdy po prostu pomyliły mi się daty film będzie na pewno.
 • Wyborcza już skomentowała :
  http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,16199430,Nie_potrafi_ukryc_nienawisci__Koniec_procesu_Adama.html

  2 lata bez zawiasów i 5 tysięcy nawiązki kontra uniewinnienie.
  Co pan obstawia Panie Adamie ? Warto było ?
 • @Big Ben 12:17:14 - OCIERACIE SIĘ O POGARDĘ WOBEC NARODU POLSKIEGO
  To jest prawie podłe co robicie. Nie idźcie tą drogą. Kwestionując publicznie drogę świętości, którą kroczą narodowcy - narażacie się na gniew Anioła Polski. Polskość jest świętością, pochodzi od Boga i do Boga prowadzi. To jest głęboko niesłuszne, że kwestionujecie zasługi Adama dla Narodu Polskiego. Adam zauważył, że akcja na rzecz kopania ludzi, Polaków - jest niegodziwa. I miał rację. Wredna stalinowska robota unicestwiania Polaków tak właśnie wygląda. Sataniści nigdy nie powiedzą, że chodzi im o walkę z Bogiem, Maryją i jej Królestwem - Polską. Oni będą używali języka eufemistycznego - że niby walczą z antysemityzmem, rozkułaczają kułaka, wymiatają faszyzm, albo wykopują rasizm. A finał jest zawsze ten sam: bicie ludzi, zastraszanie, obozy koncentracyjne, łagry, okradanie społeczeństwa, trwałe niewolnictwo.
  Znamienne, że przybraliście sobie WASP-owską nazwę. W pewnej mierze się odkryliście tym przybraniem, tym opluciem Adama, tym naigrywaniem się...
 • @Eugeniusz Sendecki 16:21:03
  Ależ ja tylko zapytałem Pana Adama czy warto było nagrywać te niepełne dwie minuty w zestawieniu z konsekwencjami, jakie w związku z powyższym mu grożą, oferując podwójne zimowanie w te dni ciepłe, przeplatane dżdżystymi chwilami w tym chłodnym czerwcu 2014 roku. Nigdzie w relacjach z procesu nie było mi dane się dowiedzieć ile się waży na szali przeciwwagi uniewinnienia. Tego konkretnego faktu dowiedziałem się z GazWybu i wkleiwszy linka dodałem pytanie. Ot i moja niegodziwość.
  Zdaję sobie sprawę, że Pan Cz. obecnie jest poddany niebagatelnemu ciśnieniu psychicznemu, gdyż niepewność tego czy za tydzień tę słoneczną polską pogodę będzie mógł oglądać zza kratek, jest nie do pozazdroszczenia.
  Każdemu może się również pochrzanić data, niewątpliwie każdemu. Jednak to nie ja piszę po raz wtóry, iż jest to powodem urazu głowy spowodowanego przez liczne bęcki, którym był poddawany zapominallski. W dodatku owe razy ponoć uwsteczniły ortografię Pana Adama, jak sam Pan, Panie Doktorze, zdiagnozował ileś tekstów, czy komentarzy, wcześniej ...
  Poza tym ... Anioł Polski, Naród Polski, stalinowska robota, sataniści wraz z Maryją i jej Królestwem ... Litości :)

  Pozdrawiam i z zaciekawieniem oczekuję wieści, które Pani Sędzia odczyta za tydzień o godzinie wpół do piętnastej w mieście B.
 • @Big Ben 18:02:36 - DLA WROGÓW OJCZYZNY I KRÓLOWEJ...
  ...nie będzie litości. Powtarzając stalinowskie antypolonizmy narażacie się na straszną karę. Opamiętajcie się.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:27:31
  Piszecie do mnie Panie Eugeniuszu per `Wy`, co to za specjalność ... Towarzysza Cze Adama nie lubię, i paczek mu wysyłał nie będę, ale od razu takie maniery z epoki Gierka ?
  Nie idźcie tą drogą Doktorze. Pozdrawiam raz jeszcze.

  P.S.
  Za głupotę się płaci. Choćby wynajęcie papugi kosztuje niemało, więc nawet uniewinnienie jest dla Pana Adama kosztowne. Ot i charaszo.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej