Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZGROMADZENIE POD SEJMEM TRWA DALEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mikołaj Rajzer jest zdecydowany kontynuować akcję SIO (Społeczna Inicjatywa Obywatelska) - aż do skutku. Dymisja rządu, samorozwiązanie Sejmu, wybory na jesieni i uwolnienie Dariusza Komorowskiego - to są postulaty SIO.

- Zapowiada się na deszcz, nie wygląda to najlepiej, zafrasowany Mikołaj Rajzer z niepokojem spogląda w zachmurzone niebo nad Sejmem. - Mamy sprzęt nagłasniający i zamierzamy głośno dzisiaj wypowiadac swoje zdanie.

- Mimo niesprzyjającej pogody (porywisty wiatr przewrócił replike Krzyża z Giewontu w dniu 9-tym lipca) my dalej tutaj trwamy. Zdecydowalismy się na początku (maj 2014) byc tutaj aż do Bożego Narodozenia.

- Zapraszamy do naszego miasteczka namiotowego, prosimy o wszelkie wsparcie, a przede wszystkim - o obecność tutaj z nami. To wstyd, że gdy okazuje się takie draństwo rządzących - tak słaby jest odzew rządzonych. - Telefon do Mikołaja Rajzera - 604050150.

Film TELEWIZJI NARODOWEJ o organizacji zgromadzenia SIO:

Przed Sejmem został postawiony Krzyż sprzed pałacu prezydenckiego, wykonany w roku 2011 na przyjazd prezydenta Izraela do Polski. To ten sam Krzyż, który postawiliśmy przed gmachem, w którym zamordowano Andrzeja Leppera.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • NAJNOWSZA WIADOMOŚĆ OD RADZIA SIEDLECKIEGO...
    ...policjanci otoczyli kordonem SIO-wców, po tym jak omyłkowo Mikołaj Rajzer zbeształ wychodzące z Sejmu dwie posłanki PO. Użył słów - że to co się dzieje to jest heca na sto fajerek! Jego gniewne sowa zostały zinterpretowane jako "frajerki", a owe dwie kobiety okazały się biurowymi pracowniczkami Sejmu. Szarymi niewinnymi myszkami przekładającymi papiery jedynie, nie mającymi z Tuskiem niczego wspólnego. No i teraz jest kordon policjantów, jest groźnie, są media.
    Radzio prosi o przybywanie tam i wszelką pomoc.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej