Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZGROMADZENIE POD SEJMEM TRWA DALEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mikołaj Rajzer jest zdecydowany kontynuować akcję SIO (Społeczna Inicjatywa Obywatelska) - aż do skutku. Dymisja rządu, samorozwiązanie Sejmu, wybory na jesieni i uwolnienie Dariusza Komorowskiego - to są postulaty SIO.

- Zapowiada się na deszcz, nie wygląda to najlepiej, zafrasowany Mikołaj Rajzer z niepokojem spogląda w zachmurzone niebo nad Sejmem. - Mamy sprzęt nagłasniający i zamierzamy głośno dzisiaj wypowiadac swoje zdanie.

- Mimo niesprzyjającej pogody (porywisty wiatr przewrócił replike Krzyża z Giewontu w dniu 9-tym lipca) my dalej tutaj trwamy. Zdecydowalismy się na początku (maj 2014) byc tutaj aż do Bożego Narodozenia.

- Zapraszamy do naszego miasteczka namiotowego, prosimy o wszelkie wsparcie, a przede wszystkim - o obecność tutaj z nami. To wstyd, że gdy okazuje się takie draństwo rządzących - tak słaby jest odzew rządzonych. - Telefon do Mikołaja Rajzera - 604050150.

Film TELEWIZJI NARODOWEJ o organizacji zgromadzenia SIO:

Przed Sejmem został postawiony Krzyż sprzed pałacu prezydenckiego, wykonany w roku 2011 na przyjazd prezydenta Izraela do Polski. To ten sam Krzyż, który postawiliśmy przed gmachem, w którym zamordowano Andrzeja Leppera.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • NAJNOWSZA WIADOMOŚĆ OD RADZIA SIEDLECKIEGO...
    ...policjanci otoczyli kordonem SIO-wców, po tym jak omyłkowo Mikołaj Rajzer zbeształ wychodzące z Sejmu dwie posłanki PO. Użył słów - że to co się dzieje to jest heca na sto fajerek! Jego gniewne sowa zostały zinterpretowane jako "frajerki", a owe dwie kobiety okazały się biurowymi pracowniczkami Sejmu. Szarymi niewinnymi myszkami przekładającymi papiery jedynie, nie mającymi z Tuskiem niczego wspólnego. No i teraz jest kordon policjantów, jest groźnie, są media.
    Radzio prosi o przybywanie tam i wszelką pomoc.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej