Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WASP-OWSKA MASONERIA WINNA LUDOBÓJSTWA POLAKÓW NA WOŁYNIU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdyby w roku 1926-tym wygrała endecja - mielibyśmy 4-milionową armię i broń w każdym domu. Nie było by przegranej wojny, rozbioru państwa, UPA, ani terroryzmu antypolskiego. Do tego wszystkiego doprowadziła z premedytacją masoneria. I nadal prowadzi.

Zrobili to świadomie. WASP-owscy masoni nie chcieli istnienia silnych państw słowiańskich, bo to psuło ich koncepcje dominacji nad światem, który po Traktacie Wersalskim powstawał do życia bez ich dominacji. Dlatego w Polsce zrobili zamach stanu i z premedytacją osłabiali nasze państwo. Co ciekawe - robili to pod pozorowanym hasłem militaryzacji Kraju nad Wisłą, pod fałszywym głośnym hasłem mocarstwowości, budując fałszywy kult marszałka Piłsudskiego i zapewniając w mediach o "nieoddaniu nawet guzika". Wielu Polaków do dzisiaj tkwi w tamtym nurcie dezinformacji, uparcie wierząc, że tamte masońskie rządy były lepsze od dzisiejszych. Że rozbrojenie w roku 1939-tym było konsekwencją naszej narodowej słabości, a nie sabotażu Rządu i Prezydenta. Że nasi najwięksi oprawcy -czyli elity Anglii, USA i Francji - to tzw. "wolny świat". A to jest po prostu kłamstwo. Wtedy i dzisiaj rządzi naszym państwem taka sama ludobójcza i antypolska agentura, sprawnie udająca zatroskaną o państwo elitę, kulturalnych dżentelmenów, europejczyków i szlachtę. I właśnie w kontekście tego kłamstwa należy rozważać rocznicę ludobójstwa Polaków na Kresach w latach 1939-1947, dokonanego przez Sowiety i Niemcy, dokonanego szczególnie rękami Żydów i Ukraińców. Ostatnio modne jest świętowanie tzw. "krwawej niedzieli" - czyli apogeum rzezi wołyńskiej, bestialskiego wymordowania Polaków przez Ukraińców pod auspicjami Niemiec, inspirowanego wczesniejszymi rzeziami Ukraińców przez Sowiety. Zwróciłem uwagę na idiotyczny brak wiedzy o genezie i okolicznosciach politycznych naszej wielkiej przegranej w latach 1926-1947 co raz przebijajacy w wypowiedziach ludzi epatujących ostatnio polskim cierpieniem. Przesłanie większości mędrków wypowiadających się w rocznicę "krwawej niedzieli wołyńskiej" jest w moim odbiorze takie: "Ukraińcy źli mordercy, Polacy niewinne baranki, Boże co za nieszczęście!". Jest to przesłanie durne, dziecinne i niestety - groźne. Świadczy o obezhołowieniu tzw. patriotycznej i narodowej prawicy sprawującej kult tamtych wydarzeń. Kult fałszywy, emocjonalny, ahistoryczny, kto wie - czy nie agenturalny, obliczony na skłócenie nas ze współczesnymi Ukraińcami? Dlaczego ci ludzie boją się powiedzieć calej prawdy? Nie znają jej?

Tego dnia zabrakło demonstracji pod ambasadą Wielkiej Brytanni, USA i Izraela oraz przed siedzibą B'nai Brith, podczas której wypomnielibyśmy masonom ich winę za holokaust Słowian. Sylwetki zamordowanych dzieci polskich przywiązanych drutem do drzewa powinne być zaopatrzone przesłaniem "oto do czego doprowadziliście przez WASZ zamach stanu w roku 1926-tym i zdradę w 1939-tym".

Tego dnia powinniśmy pójść pod Ministerstow Obrony Narodowej i ostrzec Rządzących - że ich rozbrojeniowa antypolska polityka wojskowa doprowadzi do kolejnej przegranej wojny, do kolejnej rzezi Polaków. Sylwetki zamordowanych dzieci polskich przywiązanych drutem do drzewa powinne być zaopatrzone przesłaniem "Llikwidacja polskiej siły zbrojnej skutkuje ludobójstwem Polaków! Sabotażystom likwidującym polską siłęzbrojną - kula w łeb!".

Oprócz demonstracji każdemu radzę zbroić się we własnym zakresie i zapisywać się do polskich drużyn strzeleckich Generała Grudniewskiego (PDS). Jeśli się komuś Pan Generał nie podoba (WASP-owska agentura zdążyła już go nieraz opluć i oczernić, co się wielu durnym Polakom spodobało, bo wielu Polaków ma dusze parobka i uwielbia jak się Polaka poniża! Czuja wtedy szczególną satysfakcję i braterstwo w byciu ponizonym, te chamy!) - to niech zakłada własną drużynę strzelecką. Porozumiemy się w boju. O ile zdążymy przed kolejną rzezią.

Na filmie: demonstracja pod ambasadą Ukrainy, prowadzona przez Mariana Barańskiego (Stronnictwo Narodowe "Szczerbiec", Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego). Komentuje Jan Bodakowski, publicysta "prawy.pl" znany z forum fronda.pl, rebelya.pl ;

KOMENTARZE

 • @Autor
  Na marginesie: "sylwetki zamordowanych dzieci polskich przywiązanych drutem do drzewa" pochodzą z przedwojennej książki do kryminalistyki. Zdjęcie zostało wykonane jako dokumentacja morderstwa popełnionego przez chorą psychicznie kobietę.
  Kłaniam się,
  Naczelny ("o duszy parobka")
 • @Naczelny 07:39:07 - PRAWDA JEST TAKA, ŻE UPA MORDOWAŁA TAK SAMO...
  Jak opisana przez Pana morderczyni. Pułkownik Niwiński pokazywał mi rysunki na których są takie same akty bestialskiego mordowania małych Polaków. I tamte rysunki winne być pokazywane całemu światu. A szczególnie masońskim ludobójcom i sabotażystom likwidującym polską siłę zbrojną.
 • @Eugeniusz Sendecki 07:50:05
  Szanowny Doktorze
  Wydaje się, że zaczynasz odjeżdżać w kierunku szowinizmu i fundamentalizmu na tym budowanego.
  Twierdzenie, że winę "za wszystko" ponosi Piłsudski i zamach majowy - jest niedorzeczne.
  Nawet nie mam zamiaru dyskutować z tak skrajnym poglądem.

  Ważne zaś jest jedno. Należy szukać dróg wyjścia z obecnej sytuacji poprzez porozumienie wszystkich sił patriotycznych opartych na polskości. Szowinizm zaś, nawet w najlepszej wierze, nie prowadzi do dobrych wyników.

  PS. Gdyby zamach majowy nie miał racjonalnych podstaw i wsparcia społecznego, to zostałby stłumiony. Przecież to kolejarze zablokowali transport z Wielkopolski. Skończyłby się tak, jak wcześniejsza próba przejęcia władzy przez Januszajtisa.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:08:40 - SZANOWNY PANIE KRZYSZTOFIE
  Przypisywanie mi szowinizmu i obwiniania "za wszystko" Pana Marszałka jest nadużyciem intelektualnym. Nigdy czegoś takiego nie popełniłem. Pan Marszałek był wzięty przez masonów jako "twarz" masońskich rządów tak samo jak kilkadziesiąt lat później Esbecja wzięła sobie Lecha Wałęsę - jako szyld przemian. I miał tyle samo do powiedzenia. Niech Pan nie ulega pięknemu mitowi - że Marszałek rządził. Rządziła milionowa masoneria WASP-owska. Podstępna, wszędobylska agenturalna siła antypolska. Udająca raz socjalistów, innym razem "sanację" (to znaczy "uzdrowicieli"), kiedy indziej szlachtę, konserwatystów, demokratów albo prawicę. Tak samo jak dzisiaj.
 • Pan Krzysztof J. Wojtas 10:08:40.CET
  .
  Pan Hrabia geniu Sendecki widocznie nie wröcil do rzeczywistosci po ostatnich wydarzeniach czerwcowych .
  Pröba obalenia ( sic!) mitu marszalka Pilsudskiego w wydaniu jakies osy angielskiej stanowi kuriozum w skali swiatowej , lokalnej tez jak widac z reszta w kasynie_Leon23.
  Podzielam zdanie Waszmosci .
  Jedynie przedwczesna smierc , niewyjasniona z reszta nie pozwolila Marszalkowi na dokonczenie pracy nad odbudowa Polski ze zgliszcz rozbiorowych po ponad 130 latach niewoli .
  Postac marszalka Pilsudskiego ,w mojej ocenie , to najwiekszy Polak wszech czasöw w historii niesmiertelnego Narodu Polski .
  Yeahhhhhh...
 • @Max von Stirlitz 11:21:54
  Gdzieś czytałem, że choroba nowotworowa.
  Podzielam zdanie, że to jedna z największych postaci.

  PS. Niestety, ponoć przed śmiercią stwierdził, że będzie prosił Boga, aby nie dawał Polsce Wielkich Mężów; zapewne to owoc zgorzknienia z racji "dzielnej postawy" narodowców. Do tej pory im nie przeszło.
  Gotowi zdechnąć w niewoli i na klęczkach niż uczciwie oceniać sytuację .
 • @Eugeniusz Sendecki 10:43:22
  Już twierdzenie, że tak wybitna postać mogła spełniać podobną rolę jak "Bolek" - jest żenujące.
  Przeczytaj swą notkę - to naprawdę nie pozwala na żadną współpracę w szerszym ugrupowaniu.
 • Pan Krzysztof J. Wojtas 13:02:15
  ,
  Nie sadze, to pomöwienia w stylu omylkowej notki Harabiego geniu Sendenckiego .
  Bez Boga nic by nie zdzialal .
  Bylo wielu wielkich tego swiata co bluznili przeciwko Jego woli a jak nadeszla chwila smierci kurczyli sie jak chuj na wojnie .
  Hrabiemu byc moze odbilo bo
  Ja mysle, ze to porzadny czlowiek .
  Moze jest przepracowany i mucha spacerujaca po parapecie halasuje .Sam miewam chwile zwatpienia i rozterek , jestem w koncu tylko czlowiekiem .Ale nie ma co wymiekac i dalej trzeba zapierdalac by sens zycie mialo , zwlaszcza jak nostalgia za Polska chwyci za gardlo , a na obczyznie w IV Reichu daje röwno popalic powiem szczerze .
  Nikt nie jest doskonaly .
  Tylko Bög .

  Uklony.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:04:36 - ŻE NIBY CO "PRZESZKADZA"?
  Krzysztofie Drogi
  Prawda o przyczynowości i skutkowości tego co się wydarzyło w Dwudziestoleciu Międzywojennym (1919-1939) i tego co zaszło po Klęsce Wrześniowej - jest do ogarnięcia intelektualnego. Ty, jako intelektualista powinieneś pomóc naiwnym ludziom wyrwać się z zaklętego kręgu oszustwa. Co z nas za naród będzie, jeśli się pozwolimy trwale zniewolić i wyrżnąć? O Wałęsie wiemy - że miał swojego Kiszczaka, Jaruzelskiego, Geremka (rocznica śmierci akurat dzisiaj), Wachowskiego i innych. Masonerii się lepiej udało ukryć za mitem Marszałka. Ja nigdy Marszałka nie atakowałem, owszem starałem się wyłonić takie fakty jak rozbrojenie Polski dokonane przed 1939-tym rokiem przez masońskie i antypolskie rządy świadomie - tak jak to dzisiaj robią współcześni rządzący w Polsce.
  Co, chcesz publicznie stwierdzić, że współcześni rządzący rozbrajają nas i utrzymują w stanie bezbronności przez przypadek, z głupoty?
 • @Eugeniusz Sendecki 13:47:03
  Gienek
  Żenujące jest przede wszystkim to, że rozważane są sprawy sprzed 100 lat, jako te, które mają wpływ na obecną degenerację.
  Owszem, ten wpływ jest, ale już niezbyt istotny.
  Natomiast rolą naszą jest wzięcie pod uwagę zaszłości i na tej podstawie kształtowanie wizji przyszłości.
  Gdybanie o wąsach babci - to nie mój zakres zainteresowań.
 • @podlasie21 10:52:04
  Już Słowianki są u nich niewolnicami seksulanymi.
 • @LordConqueror 21:40:50
  Wielka postac Marszałka? Co ty bredzisz?! Człowieku, on się wielokrotnie zdyskwalifikował. Zaś ten jego Przewrót Majowy całkowicie go dyskwalifikuje. Jest po prostu zwykłym zbrodniarzem, który zamordował ok 400 ludzi.
 • @LordConqueror 21:40:50
  Podobno ciążą na nim także zarzuty zamordowania Gen. Rozwadowskiego - Twórcy sukcesu Bitwy Warszawskiej w 1920r.
 • Autor...
  Myślę, że analogia do dzisiejszej sytuacji jest jak najbardziej słuszna. Obecnie jakiś "patriota" także zlikwidował Wojsko Polskie, tak jakby chciał komuś wystawic Polskę na tacy. Czy mógłby ktoś przypomniec kto był ojcem pomysłu i wykonawcą likwidacji Wojska Polskiego?
 • @Jan Paweł 22:55:05 - NIECH PAN ZWRÓCI UWAGĘ, JAK SIĘ KAMUFLUJĄ...
  Napisałem prawdę o masonerii, która okradła Polaków, doprowadziła do przegranej wojny, odebrała nam uzbrojenie, silną armię i organizację państwową w roku 1939-tym i jest winna tego, że padliśmy ofiarą czystki etnicznej - ludobójstwa na Krasach. Precyzyjnie określiłem, że ta mafia to było około miliona ludzi. Wykazałem, że ich panowanie zaczęło się za pomocą masońskiego krwawego zamachu stanu w roku 1926-tym. Wskazałem, że dzisiaj, gdy chcemy wskazać winnych rzezi wołyńskiej - winniśmy pójść najpierw pod ambasady Anglii, Francji, USA i Izraela, a potem - Niemiec, Ukrainy i Rosji. Przypomniałem, że należy wywierać nacisk na obecne ministerstwo obrony narodowej i głośno op***lać ich za rozbrajanie Polaków DZISIAJ. Przypomniałem, że sabotażystom niszczącym polską armię należy się kara śmierci. I - co? Jakiś WASP-owski anonimowy oficer frontu ideologicznego (AOFI) wyjeżdża mi że niby niszczę kult Marszałka. Gdzie Krym, gdzie Wołyń, gdzie masoneria - a gdzie Marszałek!
  Ano nieźle się nam WASP-owska hasbarra rozbrykała na NEonie! Pięknie, k***wa, pięknie! Nie ma co!
 • @LordConqueror 21:40:50
  Szanowny Panie !!

  Dla mnie osobiście Marszałek jest na tej samej półce co faraon -NIE MÓJ CZAS -nie byłam świadkiem ! NIE ZNAM PRAWDY !!
  --------------------------ale

  Mój Dziad był LEGIONISTĄ / Galicja / mama moja ! będąc małą dziewczynką -stojąc na stole mówiła wiersz Marszałkowi

  ---------------------- i tak

  wiedza ,świadomość w mojej rodzinie była

  -----------------------z mamy wspomnień

  żydzi za czasów Marszałka PANOSZYLI się ! -- wszyscy mówili, że !! Marszałek był AGENTEM Niemieckim

  --NIE WDAJĘ SIĘ W DALSZĄ DYSKUSJĘ --NIE mam wiedzy ! li tylko pamięć świadków ! w tym przypadku wspomnień mojej MĄDREJ Mamy

  Ps. jestem baaardzo póznym dzieckiem --wszyscy umarli przed moim urodzeniem lub ! zaraz po -- dorosłam do pytań -CI którzy mogliby na nie odpowiedzieć od dawna nie żyją

  z autopsji ! powiem tyle ,że !! NIE WIERZĘ ani w jedno słowo kogokolwiek --------------wszyscy kłamią jak !-naoczny świadek
 • @LordConqueror 00:28:49 - NIE OSZUKACIE NAS
  Wasze kłamstwa sobie wsadźcie w masońską d***pę. Nie dam się nabrać.
 • ------------ czy wiesz ,że --byli świadkowie
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,31808362,31836853,Re_Byl_jeszcze_inny_wiersz_Tuwima_o_Pilsudskim.html?v=2
 • WASP, Masoneria i dupa Maryni
  )
  LOL,

  Panie szanowny, prosze sie lagodnie zastanowic, jakie WASP, jaka masoneria, widzi pan cos takiego w polityce? Co maja towarzyskie kluby wolnomularzy do sily panstw slowianskich?

  Pan sobie zdaje sprawe z tego co trzeba zrobic zeby byc silnym panstwem? Trzeba zakasac rekawy i wziac sie ostro do roboty, poza tym etos pracy w krajach protestanckich w przeszlosci byl jednak inny niz na ziemiach slowianskich.

  Ale to nie ma nic wspolnego z Izba Rzemieslnicza Masonow. Wolni Mularze (Masoni) moga sie tylko krecic w niebyt poukladanych glowach, zmore masonow to moze sobie wymyslac jakis Krajski /historyk podobno/ bo inaczej nie umie zarobic na zycie.

  Poza tym dlaczego pan plecie banialuki o polskim wojsku?
  Z kara smierci dla rzekomych sabotazystow to niech sie pan lepiej zastanowi, co mowi, po co mowi.

  Nie wiem co panu jest, a moze Komisja Wojskowa dala panu kategorie D (do d..) i teraz pan chce zablyszczec glupota?

  Poza tym w sumie ma pan trefne pojecie o historii politycznej Polski, takie bzdury jak pan plecie nie za dobrze o panu swiadcza.

  Rozumiemm ze T(v)N, ze publika, byc moze parcie "do wladzy", ale pajacowaniem to pan za daleko nie zajdzie.

  Pan nie glosi chyba wlasnych teorii tylko powtarza bzdury roznych niedowarzonych ludzi z przeszlosci, a czego nie wie to bez sensu sobie dopowiada.

  Juz sama poczatkowa retoryka o WASP swiadczy o glupocie, o slabym rozumieniu polityki w czasie i w przestrzeni.

  Jest jeszcze ostatnia mozliwosc, ze z zamilowania lubi pan zmyslac byle co. W swiecie polityki nic panu nie wyjdzie, lepiej niech sie pan trzyma wyuczonego zawodu, niech pan bierze przyklad z Romana na Rozdrozu, rzeczywiscie byl dobrym fachowcem w wyuczonym zawodzie, a w polityce to jednak nie podpinal bredni tak jak pan to robi.


  -
 • @Zmech 01:35:04 - NO I SIĘ PAN WYDAŁ ZE SWOJĄ PRO-MASOŃSKĄ POSTAWĄ
  Najbardziej oczywistym punktem jest ten punkt - że Pan chce zapewnić przetrwanie sabotażystom w polskim wojsku. Większego odsłonięcia się to już chyba zrobić nie można.
  Tiaaa...
 • @podlasie21 10:52:04 - SKRZĘTNIE UKRYWANY FAKT ISTNIENIA
  REŻYMU DEPOPULACYJNEGO
  Proszę, zwróć uwagę na ten jaskółczy niepokój, jaki się okazał gdy pokazałem winnego rzezi wołyńskiej. Te liczne głosy - żem szowinista, fundamentalista i wariat, i że banialuki plotę. Jaki jest wspólny cel tego niby nieskoordynowanego zorganizowanego klangoru? Ano chodzi o to, żebyśmy nie pomyśleli poważnie o swoim państwie i żebyśmy myśleli, że upadek i rozbiór naszego państwa (częścią tego upadku było wymordowanie Polaków na Kresach, co jest akurat tematem tej listy dyskusyjnej) był przypadkowy, niezaplanowany, nieskoordynowany. A najlepiej - żebyśmy myśleli, że upadku i rozbioru Państwa Polskiego w latach 1926-1956 w ogóle nie było.
  My winniśmy iść dalej tą drogą. Wskazywać nieubłaganym palcem winnego - czyli Anglię, Francję, USA i Izrael co roku 11-go lipca i dźgać paluchem w chore z nienawiści ślepia antypolskie. Ot, jak się po-okazywali owi nienawistnicy polskiego państwa i polskiego wojska tutaj, na tym forum. Bardzo pouczająca lekcja patriotyzmu.
 • @Eugeniusz Sendecki 04:08:44
  Tiaaa... SKRZĘTNIE UKRYWANY FAKT wypada przedstawic na sesji wyjazdowej w Azylu w Choroszczy, to moze byc jak zjazd oslawionej Grupy Heinekena, obstawa zapewniona, tam nie ma klamek.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:55:53
  A Polacy do dzisiaj dają się nabierac na kult Marszałka. Ktoś mądry kiedyś powiedział: "kto nie zna historii swojego narodu, albo jej nie szanuje, ten musi ją jeszcze raz przeżywac"...
 • @Eugeniusz Sendecki 23:55:53
  Rozpanoszyli się w myśl zasady: "Uderz w stół a nożyce się odezwą". Zdziwiłbym się gdyby tak nie było.
  Ma Pan rację, że u nas nie było żadnego komunizmu. Wmawiali nam ten komunizm (i sabotowali gospodarkę) bo ogłupiony naród miał obalic Gierka.
 • @Eugeniusz Sendecki 03:53:38
  Oczywiście że widac z daleka że to V kolumna
 • @Eugeniusz Sendecki 04:08:44
  Oczywiście że 11-lipca powinno byc narodowym dniem pamięci. Tak samo jak 11 listopada powinno byc nie tylko świętem państwowym ale kościelno-państwowym. Bo to dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej Królowej Polski u Pana Boga, Polacy odzyskali swoją Ojczyznę. gdy tłumnie, po 120 latach niewoli, Polscy ze wszystkich Zaborów zebrali się na Jasnej Górze z gorliwymi modlitewnymi prośbami w tej intencji. Jak wiemy po paru latach Polacy odzyskali swój Kraj w granicach większych od dzisiejszych. Ale jak później wiemy ciężkie grzechy Piłsudzkiego, ale i samych Polaków doprowadziły do tego co teraz mamy.
 • @Jan Paweł 07:14:26 - BARDZO DOBRZE, ŻE PAN WSKAZUJE NA ASPEKT DUCHOWY
  Rzeczywiście - odzyskanie Niepodległości było aktem duchowym przede wszystkim, opartym na Bogu i Matce Najświętszej. Polacy mieli siłę woli naturalną i siłę duchową - płynącą z objawień w Gietrzwałdzie i Licheniu, oraz z sanktuariów z Jasnej Góry i Ostrej Bramy i wielu innych. Dodatkowo należy wskazać na liczne powołania zakonne i kapłańskie, na wielu świętych, którzy na różne sposoby pracowali nad sprawą narodową; Chmielowski, Ledóchowska, Bojanowski, Bilczewski, Kalinowski, Gorazdowski, Truszkowska, Salawa, Czartoryski, Lament, Markiewicz, Chludzińska-Borzęcka, Koźmiński, Balicki, Beyzym, Siedliska i wielu, wielu innych. Połowa polskich świętych to właśnie z wieku XIX-go. To były tytany pracy nad Polskością - żeby Bóg dał Polsce odrodzenie religijne i polityczne. To jest masońska robota właśnie - że się naiwnych polskich gojów ukierunkowuje na spór Dmowskiego i Piłsudskiego, a zataja, że rzeczywisty spór to była walka prawdziwych Polaków, ludzi świętych - z bezbożnymi masonami, agentami carskimi i cesarskimi, komunistami, ludobójcami, aborterami, mafią sutenersko-alkoholową, całą to antypolską mierzwą nasiedlaną w Polsce pod polskimi nazwiskami, mającą na cel dobicie i wykorzenienie naszego narodu.
  Masoni i cała ta mafia, gdy zrobili zamach stanu i się rozpanoszyli na stanowiskach w państwie i samorządzie - usunęli Krzyż z Korony Orła (13 grudnia 1927). No i potem zaczęło się niszczenie katolików zupełnie takie same jak dzisiaj. I było to świadome działanie zorganizowanej przestępczości. Owa banda, żeby sprytnie skołować naiwnych Polaków jako szyld użyła postaci sympatycznego wąsatego wojskowego, któremu dała zewnętrzne znamiona władzy nad Polską. Ale jeżeli ktoś uważa, że choćby na chwilę pozwoliła, żeby się jej prawdziwa władza (finanse, służby tajne, uzbrojenie, media, poczta, policja!) wymknęła z rąk - ten patentowany dureń. Rola Józefa Piłsudskiego była tragiczna. Był obstawiony jak Lech Wałęsa, lecz ta obstawa masońska lepiej się zakamuflowała. Mieliśmy podobną historię z Wałęsą po kilkudziesięciu latach (1990-1995). Z tym, że w przypadku Pana Wałęsy - wiemy jaką rolę odgrywał przy nim Kiszczak, jaką Wachowski, jaką Geremek. A o tamtej obstawie Marszałka niewiele wiemy. Mam podstawy podejrzewać, że kiedy się Piłsudski spostrzegł, że jest robiony w konia, trzymany jak nie przymierzając kukła na patyku (jak Wałęsa w Belwederze) i kiedy zaczął próbować się usamodzielniać - otruli go. Kiedyś, gdy dokona się ekshumacja i uczciwe nie-masońskie badanie patomorfologiczne zawartości jego sarkofagu na Wawelu - dowiemy się więcej prawdy.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:39:27
  :)

  No no no, masz pan niebywałe talencia, powinien pan bawić ludność jako asystent Laskowika, Smolenia, czy Rewińskiego, gratuluje, niezły z pana klituś bajduś.

  +
  Na koniec, Józef Piłsudski przez wiele lata miał chorą wątrobę, to było ostatecznie przyczyną jego śmierci.

  +
 • @Zmech 10:20:01 - A KOMUNIZM W POLSCE OBALIŁ
  Lech Wałęsa. Samemu z żono Danko.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:26:19
  No i co, nie wie pan, ze tlumy same wybraly matola?
  Wyszczekany byl, gledzil po prostemu jak rasowy chlopek-roztropek, mial duzo dzieci i odpowiedni zasob glupoty, i do tego mial ogromniasty dlugopis na miare. Znal sie na kretactwie, ot co :)
 • @Zmech 10:38:01 - TŁUMY SAME WYBRAŁY...
  No i tym wpisem zdemaskował się Pan jeszcze lepiej. :)
  Proszę, niech Pan dalej wpisuje. Nic nie będę musiał robić. Spełni Pan za mnie całe demaskatorskie posłannictwo endeckie!
 • @Eugeniusz Sendecki 09:39:27
  W pełni się zgadzam z tym że nie można dobrego człowieka namówic do zabójstwa innych. A Piłsudzki musiał się z tym liczyc, że poleje sie krew i to krew rodaków (chociaż kto go tam wie). Obrona kraju, ojczyzny jest stanem wyższej konieczności. Zamach Majowy nie spełniał tego kryterium. No a opowiedzenie się po stronie bolszewilków w czasie Rewolucji Październikowej, jest brzemienne w skutkach nie tylko dla Polski i nie tylko dla Rosji. Natomiast co Matki Boskiej Królowej Polski to polecam artykuły na stronie:
  http://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  Wstawiałem to już wiele razy, ale nie wiem czy Pan na to trafił. W każdym bądź razie polecam, bo uważam że opisane tam Objawienie, było najważniejszym Faktem w Historii Polski. Niestety, faktem przemilczanym przez piszących podręczniki do historii, okupantów
 • @Jan Paweł 13:13:49 - BARDZO DOBRZE, ŻE PAN PRZYPOMNIAŁ
  DLACZEGO JEST KORONA NA WIEŻY KOŚCIOŁA MARIACKIEGO...?
  Byłem kilka razy w Krakowie jako dziecko i młodzieniec - z wycieczkami organizowanymi przez szkołę (PRL-owską) i przez ruch oazowy. Przewodnicy nie poinformowali nas o tym - że korona na wieży Kościoła Mariackiego jest pamiątką po objawieniu się Królowej Polski. To, że milczeli na ten temat przewodnicy świeccy - mnie nie dziwi, ale - że kościelni? Związani z oazą, czyli awangardą odnowy liturgicznej? To bardzo smutne, jak bardzo jesteśmy na manowcach niewiedzy, jak bardzo niedouczonych mamy księży katolickich. Jedna wielka dezinformacja i niewiedza.
  Misją narodowców dzisiaj jest o tym wszystkim ludziom opowiedzieć. Żebyśmy ZNOWU stali się Polakami. Żebyśmy ze wstrętem odrzucili Wrogów, Szatanów, Antychrystów, a szczególnie tę WASP-owską masonerię, tę mafię depopulacyjną, jak to odkrywczo określił Pan "Podlasie21".
  + Amen!
 • @night rat 15:51:01
  To nie waspowskie masony dały nam Państwo Polskie tylko Pan Bóg za wstawiennictwem Matki Boskiej Królowej Polski.
  Tylko ostatni naiwny chyba wierzy w to, że ktoś tu na Ziemi daje coś komuś za darmo. Tym bardziej zaborcy, którzy ciężko pracowali różnymi podjazdami politycznymi, zdradami, knowaniami na salonach, itd, itd by w końcu dobrac się do mocarstwa Rzeczpospolitej, odkuc się m.in za Grunwald (itd). Nikt nie oddaje cieżko zdobytych przyczółków. Oczywiście historycy, przypiszą zasługi jakimś tam politykom, czy politycznym zbiegom okoliczności, ale to były tylko i wyłącznie narzędzia w rękach Pana Boga. Niestety, jak wiemy, Dekalog wśród części (niestety wiodącej) elit politycznych (i nie tylko elit politycznych i nie tylko elit) był tylko i wyłącznie niepotrzebnym już wtedy gadżetem i stało się jak się stało... Polska na powrót straciła niepodległośc.
  Nikt na siłę nie będzie nikogo zbawiał. Dostaliśmy wolna wolę i właśnie z niej korzystaliśmy i korzystamy nadal.
  Ma rację Pan Sendecki, nawet organizacje kościelne, dośc luźno traktują swoją identyfikację z Panem Bogiem, który jest dla nich kumplem z obozu, jest wszędzie w każdej religii, więc po co w sumie jakieś tam ograniczenia Dekalogu, skoro bóg jest także w religiach gdzie Kamasutra jest czymś takim, jak w naszej (katolickiej) religii, książeczka do nabożeństwa. Więc hulaj dusza piekła nie ma. "Idę do Jezusa, bo on też czuję bluesa"... zapalę nim jointa itd... - takie piosenki śpiewają obecnie pątnicy na pielgrzymkach i jest fajnie. Tylko że z roku na roku ubywa w kościele wiernych. To też jest dywersyjna robota kolejnego już pokolenia zaborców. Po prostu w takim (posoborowym) kościele, Polskośc już się nie przechowa. Po prostu tak jak na Zachodzie, za niedługo, my Polacy będziemy bezbronni, tak jak już dzisiaj są bezbronne narody europy zachodniej, gdzie Apostolski Kościół Powszechny został wytępiony.
  Ale podobno na Polsce ta tragiczna dla świata zgnilizna moralna ma się zatrzymac. To tu jest Jasna Góra i nie na darmo Matka Boska nas sobie wybrała...
 • @night rat 15:56:08 - NIE WIEM KOGO PAN MA NA MYŚLI
  wojsko PRL-owskie miało kadrę żydowską, ukraińską i sowiecką, ale sporo tam było prawdziwych Polaków. Przeszkolenie wojskowe otrzymane w LWP jest dobrą bazą do organizowania współczesnych sił zbrojnych. Ja radzę zaczynać od udziału w grupach rekonstrukcyjnych i drużynach strzeleckich, i zdobywać obeznanie z bronią i taktyką obronną.
  Nie łudźmy się. Obce wojska na nas nie napadną, gdy będą miały świadomość, że spora część z ich składu osobowego nie wróci do Haimat/Eretz/Rodiny, a inna spora cześć - wróci z wydłubanymi oczyma i obciętymi rękami...
 • @Eugeniusz Sendecki 11:49:05
  Panie, nie robi pan zadnego poslannictwa endeckiego, bo endekow nie ma, byli ale sie zmyli, juz 80 lat temu, a to co pan glosi to ma tylko cos wspolnego z jednym, z osmieszaniem tych ktorych juz nie ma.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:01:48
  Niech pan sie postara o skierowanie na unitarke, prosze uwazac na kaldun, ostroznie z marszobiegiem!

  Podsylam panu materialy szkoleniowe, tutaj :

  http://www.youtube.com/watch?v=hRQTAKtanjc&feature=kp
 • @Eugeniusz Sendecki 09:39:27
  zgadzam się z Szanownym Autorem, aczkolwiek nie znam szczegółów rozbrajania Narodu Polskiego przez sanacyjnych faszystów. czy można prosić o wyjaśnienia, wskazanie źródeł itp???
 • JKM i NOWA PRAWICA jest rozwiązaniem
  nie tylko że będziemy mieć niskie podatki ale też swobodę posiadania broni.
 • @NUS 19:01:03
  Janusz Korwin-Mikke o legalizacji broni palnej

  https://www.youtube.com/watch?v=XH7edoP-MEg
 • @LordConqueror 23:05:11 - OSTRZEGEM WAS, NIE KŁAMCIE I NIE ZAŚMIECAJCIE TEGO WĄTKU
  Przytoczcie dane statystyczne - ile w Polsce było obrony terytorialnej we wrześniu 1939, rozwińcie myśl - czemu służył wniosek Anglii o odłożenie o dobę powszechnej mobilizacji? No i przeanalizujcie temat Układu z Dorotheenstrasse. Tylko nie kryjcie swoich masonów, jak to macie w zwyczaju. Kult Marszalka zostawcie, bo wygląda pokracznie, jak jest sprawowany przez Was, waszymi masońskimi dłońmi i usty mafijnymi, WASP-owskimi. Tylko uczciwie napiszcie. Nie zajmiecie dużo miejsca cennego.
 • @Eugeniusz Sendecki 06:22:42
  Legenda Piłsudzkiego jest sztucznie budowana a przemilczane są wybitne postaci jak chociażby postac Gen. Rozwadowskiego, który w czasie tego niby koniecznego zamachu majowego stanął po stronie legalnie wybranego prezydenta. Jeżeli chodzi o taki sposób obalania legalnie wybranej władzy, to czy nie mamy tutaj jakiejś analogii w czasach współczesnych? mniej lub bardziej odległych? Metody, jakby te same od lat. A i potem cała ta propagandowa otoczka taka sama. Polecam bardzo ciekawy artykuł:
  http://marucha.wordpress.com/2012/07/04/prawda-o-pilsudskim/
 • @LordConqueror 23:05:11
  Wstawiam artykuł do którego link wstawiłem wyżej, bo pewnie pan tego artykułu nie przeczyta:

  Prawda o Piłsudskim
  Posted by Marucha w dniu 2012-07-04 (środa)

  Prawda o Józefie Piłsudskim, jego planach co do Polski i kontaktach z innymi nacjami.

  Dziękuje za to Selmanowi.

  • W oparciu o carskie archiwa, Rosjanie twierdzą, iż był to Żyd o nazwisku rodowym Selman, stryjeczny brat F. Dzierżyńskiego. On sam podawał się za Litwina o nazwisku Ginet. Wśród zaufanych chlubił się, że ma w żyłach krew Butlerów, Selmanów i Ginetów.

  • Ojciec Piłsudskiego przed powstaniem styczniowym był oberpolicmajstrem w Wa-wie. Znienawidzony przez Polaków, miał opinię gorliwego sługusa Rosjan, złodzieja, łapownika i okrutnika.

  • Człowiek niemoralny, zuchwały, mściwy, pozbawiony skrupułów, o niezmierzonej ambicji i pysze. Aby móc poślubić rozwódkę Marię Juszkiewicz, w 1899 r. porzuca katolicyzm i przechodzi na protestantyzm. Druga żona Żydówka Perl–Szczerbińska (nieślubne dziecko Żyda Perla) – ślub w 1921 r. Miał wiele kochanek np. poetka K. Iłłakowiczówna – osobista sekretarka, lekarz E. Lewicka (zmarła w dziwnych okolicznościach). Ekskomunikowany – kard. Sapieha nie pozwolił umieścić jego trumny w Kaplicy Królewskiej na Wawelu jako apostaty i wroga narodu, ale jego kamaryla wymusiła to siłą!

  • Ideowo socjalista, zwolennik teorii Marksa, działający w zdominowanym przez Żydów ruchu socjalistycznym. W okresie rewolucji 1905 r. wszczynał bratobójcze walki – ma na sumieniu wielu zamordowanych Polaków.

  • W utworzonych przez Piłsudskiego organizacjach strzeleckich było sporo Żydów, którzy później znaleźli się w Legionach, a dalej przeszli do kadry oficerskiej i generalskiej Wojska Polskiego.

  • Kierowana przez niego POW, przez zakulisowe działania polityczne (mason A. Lednicki w Moskwie) i rozbijackie wśród mas żołnierskich, sparaliżowała powstanie 700 tys. armii polskiej w Rosji za rządów Kiereńskiego, organizowanej przez Narodową Demokrację.

  • W momencie krytycznym dla powodzenia żydowskiej rewolucji bolszewickiej w Rosji, odmawia współdziałania z gen. Denikinem (IX 1919 r.), co było decydujące dla utrzymania się u władzy bolszewików (Żydów). W tajnych rokowaniach z bolszewikami zapewnił ich, że polski front nie drgnie, dopóki oni nie rozprawią się z „białymi”.

  • Zionął nienawiścią do narodu polskiego – nazywał nas narodem idiotów, czego nie ukrywał wśród najbliższych. Polskę traktował jako mięso armatnie w planach przebudowy świata, a zwłaszcza Rosji. Znakomity aktor, mistrz demagogii i propagandy – wykreował się na patriotę zatroskanego o Polskę.

  • Człowiek niewykształcony, prostacki w zachowaniu, przesądny (ważne decyzje podejmował pod wpływem impulsu lub z kart). Już jako Naczelnik Państwa brał udział w tajnych zebraniach masonów i uczestniczył w seansach spirytystycznych. Po trupach parł do władzy. Polityk bez głębszej wizji politycznej dla Polski, bez wiary w istnienie suwerennego państwa polskiego: zwolennik straceńczej idei powstańczej i podporządkowania się Niemcom.

  • W XI 1918 r. osadzony u władzy przez Niemców, którzy specjalnym pociągiem przywieźli go z Magdeburga do Warszawy (tajny układ z hr. Kesslerem). „Uwięzienie” w Magdeburgu (w luksusowych warunkach!) miało na celu zbudowanie mu pozytywnej legendy. Z polecenia Berlina wojska niemieckie oddały się mu do dyspozycji, a zależna od Niemiec Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Wierny sojuszowi z Niemcami nie udzielił pomocy Powstaniu Wielkopolskiemu, był przeciwny odzyskania Gdańska i dostępu do Bałtyku (!). Osadzenie u władzy Piłsudskiego było dalekowzrocznym pociągnięciem Niemców, neutralizującym w ten sposób politykę R. Dmowskiego i znienawi-dzonego przez nich Obozu Narodowego. Postawili na Piłsudskiego, który zoologicznie nienawidził Dmowskiego i ideologii narodowej. Chorobliwie nienawidził Rosji, a był obojętny na polską politykę wobec Zachodu. Stał się narzędziem niemieckiej racji stanu.

  • U zarania niepodległości wprowadził proporcjonalną ordynację wyborczą, co dało w Sejmie 1/3 posłów z mniejszości narodowych. Z tymi mniejszościami wchodził w układy przeciw większości polskiej reprezentowanej przez obóz narodowy. Ta „idealna” demokracja po-wodowała chaos polityczny, a Polskę czyniła państwem słabym. Jemu nie chodziło o dobro Narodu, a jedynie o zdobycie absolutnej władzy dla siebie.

  • Marszałek samozwaniec. Samouk wojskowości, sam siebie mianował Marszałkiem Polski (19.03.1920 r.)!!! Nigdy nie służył w wojsku, nie miał żadnego doświadczenia bojowego – Legionami dowodzili zawodowi wojskowi austriaccy (Austriacy otwarcie przyznawali, iż jest dyletantem wojskowości, ale trzymają go ze względów politycznych). Był rasowym rewolucjonistą.

  • W imię realizacji masońskiego planu politycznego dla Europy Środko¬wej, polskim kosztem i krwią polskiego żołnierza zaczął tworzyć państwa obcym nacjom (???!!!): Litwę, Łotwę, Białoruś i Ukrainę, co było przeciwne żywotnym interesom Polski. Naszym interesem było szyb¬kie scalenie ziem kresowych z resztą kraju. Z tego powodu opóźniał zorganizowanie odsieczy dla Lwowa oraz wdał się w niepotrzebną wojnę z Rosją (kosztowa nas 200 tys. zabitych żołnierzy i cywilów!). O podjęciu przygotowań do wojny z Rosją nie informował ani rząd, ani Sejm. Z wojskowego punktu widzenia kampania była dyletanckim przedsię¬wzięciem (ocena historyków wojskowości), z góry skazanym na klęskę. 12 sierpnia 1920 r. w momencie krytycznym dla egzystencji pań-stwa, tchórzy i składa rezygnację z funkcji Naczelnego Wodza i Naczel-nika Państwa (dezercja!). W tej sytuacji powinien być rozstrzelany, ale niezdarny premier chłop Witos nie stanął na wysokości zadania i ukrył ten fakt przed narodem. Następnie „udaje się do Puław” (jedzie do konku¬biny pod Nowy Sącz). Wraca nad Wieprz i obejmuje dowodzenie grupą uderzeniową; opóźnia atak o jeden dzień – rusza dopiero 16 sierp-nia już po rozegraniu bitwy pod Warszawą. To opóźnienie pozwoliło Rosja¬nom ujść przed całkowitym zamknięciem kotła i totalną klęską, która natychmiast rozstrzygnęłaby wojnę.

  • 12 maja 1926 r. siłą obala legalny rząd – w bratobójczych walkach zgi-nęło 379 Polaków, a 920 zostało rannych. W ówczesnej sytuacji poli-tycznej Europy była to zbrodnia, której owoce zebraliśmy w 1939 r.
  Zamach był inspirowany i finansowany przez Anglików za pośrednic-twem lóż masońskich. Polityka angielska (żydowska) na obszarze Eu-ropy Wschodniej w rządach ludowo–narodowych spostrzegła możliwość umocnienia państwa polskiego i odrodzenia się polskości, co było zagro-żeniem jej interesów. I znów Piłsudski stał się narzędziem w obcych rę-kach przeciwko Narodowi Polskiemu! Masoneria udzieliła Piłsudskiemu całkowitego poparcia: propagandowego, organizacyjnego i finansowego.
  Po objęciu władzy, przeorientował politykę zagraniczną: zawiesił sojusz wojskowy z Francją, a Polskę wprzągł w sferę polityki niemieckiej – brater¬stwo broni z Niemcami. W celu wykończenia przeciwników politycz¬nych zakłada obóz koncentracyjny w Berezie Kartuskiej (1934 r.), gdzie maltretowano polskich patriotów. Specjaliści od propagandy, okres rządów Piłsudskiego podają jako wzorcowy przykład prania mó¬zgów całemu narodowi i wykreowania na „Wodza Narodu” osoby niegodzi¬wej, szkodliwej dla Polski. Zaprowadzono ścisłą cenzurę, fałszo¬wano fakty historyczne, wyniki wyborów, delegalizowano partie naro¬dowe, likwidowano ludzi niewygodnych politycznie, utrącano wszel¬kie przejawy racjonalnego myślenia narodowego – w zamian kreu¬jąc sentymentalny „patriotyzm”.

  • Na jego polecenie skrytobójczo zamordowano wybitnych generałów Polaków (potencjalnych kandydatów na stan. Naczelnego Wodza): gen. Zagórskiego, gen. Rozwadowskiego, gen. Malczewskiego, gen. Hempela, gen. Franka; innych zdymisjonował (np. Dowbór–Muśnicki, M. Janu-szajtis, J. Haller, Szeptycki, Sikorski). Na generałów mianował ludzi miernych, ale ślepo sobie oddanych. Wojsko uczynił prywatnym folwarkiem.

  • R. Dmowski po odbytym z nim spotkaniu 21.05.1920 r., stwierdził: „… To człowiek niepoczytalny, nie da się z nim sensownie rozmawiać!”. Otaczał się ludźmi małymi, służalczymi i bezkrytycznymi. Wybitny uczony prof. F. Koneczny rządy piłsudczyzny oceniał jako zapaść cywilizacyjną Polski, narzucenie narodowi mieszanki cywilizacyjnej bizantyńsko–turańsko–żydowskiej. Rydz Śmigły w prywatnych rozmowach z zaufanymi osobami uważał Piłsudskiego za człowieka nienormalnego.

  • Kluczowe stanowiska w państwie powierzał tylko Żydom i masonom. Zakładał tajne szkoły Żydom z KPP (!).

  • Szeroko popierał sprawy żydowskie. W r. 1927 przyznał obywatelstwo polskie 600 tys. Żydów rosyjskich (tzw. Litwakom), którzy całkowicie opanowali handel, a „zapomniał” o 2 mln Polaków w ZSRR, których w latach 30. mordowano, a resztki wywieziono na Syberię i do Kazachsta-nu. W późniejszym okresie przyjął 200 tys. Żydów niemieckich. Żadne państwo w Europie nie chciało ich przyjąć zdając sobie sprawę, jakie to przyniesie szkody tym narodom, a wyniszczony naród polski podstępnie opanowany przez Żydów na czele z Piłsudskim–Selmanem stał się cieplarnią dla żydostwa. (Co ciekawe, dzisiaj potomkom Polaków w Kazachstanie odmawia się wizy jeśli nie znają języka, jednak kilakdziesiąt tysięcy mieszkańców Izraela paszporty do Polski dostaje co rok bez problemu. „My polski? Niech się goje uczą jiidysz!”)

  • Rozbroił armię. Po maju 1926 r. dezorganizuje naczelne władze wojsko-we, likwiduje Ścisłą Radę Wojenną, a Sztab Generalny pozbawia zasadniczych kompetencji. W Wyższej Szkole Wojennej ograniczono za-kres nauczania: już nie ma tworzyć doktryny wojennej i szkolić wyższych dowódców. Stworzył w armii wielką biurokrację, niezdolną do planowania, dowodzenia, szkolenia i wychowania. Staje ona na przeszko-dzie do modernizacji i rozwoju sił zbrojnych, a partyjna polity¬ka personalna dokonuje reszty. Rydz–Śmigły po objęciu w 1935 r. Minister-stwa Spr. Wojskowych był załamany stanem wojska pozostawione¬go przez Piłsudskiego. Do 1939 r., mimo wielkich wysił¬ków, nie dało się tego naprawić.

  • Megaloman. W testamencie przekazał swój mózg do badań Uniwersytetowi Wileńskiemu (ha, ha, ha !) – człowiek, którego życie prywatne było wysoce niemoralne, niewykształcony, wysławiający się wulgarnie i po chamsku, rewolucjonista, agent wywiadów austriackiego, niemieckiego i japońskiego, o rękach splamionych bratobójczą krwią, poli¬tyk na usługach niemieckich, polityk bez racjonalnego programu politycznego… miał o sobie tak wysokie mniemanie!
  Celem jego polityki było powstanie antyrosyjskie i uzyskanie księstwa nadwiślańskiego zależnego od Niemiec. … I co dalej?! Gdzie strategicz-ny program narodowy? Jak urządzić państwo? Jakie dalekosiężne cele polityki zagranicznej? Obóz piłsudczyków nie posiadał głębszego progra-mu politycznego. To była grupa ludzi–marzycieli, przebiegła i bez-względna w walce o zdobycie i utrzymanie władzy za wszelką cenę – to był ich cały program polityczny! Po śmierci „wodza” rozpadli się, nie pozostawili po sobie żadnego programu ideowego, żadnych planów rozwoju narodu!

  • W l. 30. prowadził tajne konszachty z hitlerowcami, wg tych umów Polska miała z Niemcami uderzyć na ZSRR, oddać Niemcom Pomorze i Gdańsk w zamian za Litwę i Kłajpedę!

  • Okres międzywojenny był bezlitosną walką z Narodem (włącznie z eks-terminacją fizyczną Polaków myślących narodowo) o zmianę jego duszy katolicko–narodowej na socjalistyczno–kosmopolityczną. Prześlado¬wał i rozwiązywał organizacje narodowe, np. OWP, ale organizacje żydowskie – nawet te jawnie faszystowskie, jak np. Bejtar – mogły działać swobodnie, a nawet miały poparcie władz! Bejtarowcy byli fanami polityki Hitlera, pozdrawiali się tak jak hitlerowcy, liczyli na pomoc Hitlera w założeniu państwa żydowskiego w Palestynie, które wg ich planów miało być bazą niemiecką nad Morzem Śródziemnym.

  Oto ocena jednego z polskich kapłanów spod Łańcuta wygłoszona na kazaniu w 1933 r. „ (…) On jest duchem ciemności, który z dnia zrobił noc. Z wolnej Polski czeluście piekielne. Rządzi on Polską, jako duch wschodu i barbarzyństwa. Zatruł ducha narodu, zdeptał jego honor. Zdemo¬ralizował znaczną część społeczeństwa. Mimo tego spodlona część narodu buduje mu pomniki i cześć boską oddaje. Odebrano życie i zdrowie najlepszym ludziom. Panoszą się zdrajcy, złodzieje i judasze. (…)”.

  • Piłsudczycy do niebywałych rozmiarów rozkręcili propagandę ubóstwiającą Piłsudskiego, jako nadczłowieka i zbawcę Polski, wydali ustawę zabraniającą pisania czegokolwiek negatywnego o Piłsudskim! Propaguje ona naiwny, sentymentalny patriotyzm (patriota – jeździec bez głowy) i jest zawsze nieświadomym narzędziem politycznym naszych wrogów. To im „zawdzięczamy” trzy katastrofy narodowe: wyprawę kijowską, klęskę wrześniową i powstanie warszawskie.

  • Znamienne fakty: Niemcy po zajęciu Polski w 1939 r. wystawili przy jego grobie na Wawelu wartę honorową (sic!). Zaś Żydzi przyznali mu honorowe obywatelstwo Izraela, obdarowali go działką ziemi, jeden z kibuców nazwali jego imieniem, utworzyli muzeum Piłsudskiego i zawsze okazują mu cześć, a znając ich wrodzoną pogardę do gojów, to już samo mówi za siebie.

  Robert Grunholz
  http://rg.nowyekran.pl/
 • @LordConqueror 23:05:11
  Podobno - jak podaje Ks. Natanek- Piłsudzki za swoje grzechy nieźle smaży się w Piekle. Nie mnie to osądzac, ale z tego co wiem to Kościół RK modli się tylko za dusze cierpiące w Czyśćcu, bo tym z Piekła już podobno nic nie pomoże. Myślę, że warto przemyślec swoje postępowanie i nie gloryfikowac potępionych na wiecznośc, by samemu nie byc potępionym. A podobno męki piekielne nie są lekkie. Są osoby którym dane było wrócic do zycia i naprawic swoje grzechy, także dając świadectwo. Można znaleźc na YouTube takie świadectwa. Zachęcam do obejrzenia ich.
 • @Jan Paweł 08:22:56 - POWRÓCMY DO TEZY PODSTAWOWEJ...
  Winę za wielką przegraną Polski i Polaków w latach 1926-1956, której częścią była rzeź wołyńska - ponosi mafia antypolskich polityków, działaczy, agentów, przestępców etc. Tych ludzi było około miliona, przeszli bez szwanku okupację niemiecką i sowiecką, wysługując się okupantom, ich cechą charakterystyczną była (i jest) przynależność i podległość wpływom masońskim, zapatrzenie na tzw. "wolny świat" - czyli mocarstwa anglosaskie (Wielka Brytania, USA, Kanada, RPA, inne kolonie brytyjskie) oraz zwierzęcy wściekły antykatolicyzm.
  Opisuję tych ludzi pojęciem "masoneria WASP-owska", pasuje do nich również pojęcie blogera podlasie21 "depopulacyjny reżym antysłowiański".
 • Janek Pawełek 08:22:56
  .
  Dzieciaku ,
  chyba masz instalacje przeciazona pod kopula . Lekko nawiedzony jestes to fakt jednakze czytajac bzdury o Marszalku li tylko sam sobie szkodzisz w zbawieniu duszy niesmiertelnej . Bez Pilsudskiego nadal bysmy tkwili w niewoli . Zrozum czlowiecze , ze te wszystkie publikacje u gajowego pizdziuchy to jeden wielki kit .Kit dla naiwnych , pizda marucha to zawodowy blog dla pozytecznych idiotöw .Facio nie robi tego za darmo tylko kasuje SZMAL . I nie jest sam do redagowania anty-polskich tresci .
  I do tego pierdolniety przez czarta w potylice ksiezulek Natanek.
  Opamietaj sie i mysl SAM
  S A M
  Bo dobrze kombinujesz tylko jestes za bardzo wplywowy.
  Noo..!
  http://www.youtube.com/watch?v=2_89nRlu_iU
 • P.s.
  .
  Zderzylem sie kiedys z pizda-marucha i dostalem bana .Malo tego chujowina wyslal mi paczke wirusöw . No.. ale juz miejscowi byli uprzedzeni jak Helga zjebala szkopöw za bardache igora Jelenia janke GmbH , wiec gestapo wylapalo wszystko .
  Wtedy ludzie napletka popsuli nam dwa laptopy , w tym jeden Niemki , wiec gestapöwka byla niezle wnerwiona .
  8-)))
  Jaja powiem Tobie , strusie szwabskie .
  A jak chcesz zrozumiec postac Marszalka to sam sobie wyobraz przez chwilke ,ze nim jestes .I co bys Pawelek zrobil w tamtych czasach bedac Pilsudskim .

  No...!
  8-)
 • @Max von Stirlitz 11:24:20 - NIE UDA SIĘ WAM ZA-EPATOWAĆ NAS SPIZOWĄ POSTACIĄ MARSZAŁKA
  Nie ukryjecie mafii masońskie, mafii antypolskiej, reżymu depopulacyjnego który sobie tę spiżową postać upatrzył za parawan. Na nic wszystkie Wasze masońskie kłamstwa pro-WASP-owskie. My Was żeśmy rozpracowali.
 • Hrabia genius Sendecki 13:01:35
  .
  Panie Hrabio,
  masz Waszmosc prawo do wlasnych mysli .
  Ja zdania o Marszalku nie zmienie , a to co Pan pisze o Pilsudskim...
  Rozejrzyj sie Waszmosc dookola we wlasnej hacjendzie a przedmioty prawde o zyciu powiedza .
  Jest w kasynie_Leon23 wolnosc slowa czy nie jest , bo nie wiem ?
  Aaaaaa jezeli myslisz tak Acan na serio to co piszesz
  UUUUUhhhhhhhhh ..
  To senkju jak powiedzial angol do sedziego po uslyszeniu wyroku smierci .
 • P.s.
  8-)))))))
  Co do rozpracowania Max Otto von Stirlitza...
  Zycze zdrowia panie Hrabio, duuuuzzoooo zdrowia .
 • @LordConqueror 21:44:20
  a właściwie co to znaczy, że inspiruje mnie Łubianka???

  @Eugeniusz Sendecki - Szanowny Panie Eugeniuszu zasypali nas spamem, więc proszę jeszcze raz o wyjaśnienia dot. rozbrojenia II RP po wybuchu junty Zjuka 1926r... z góry Bóg zapłać :)))
 • @sosenkowski 20:21:37 - TO NIE BYŁA JUNTA ZIUKA. "PIŁSUDCZYCY" I "SANACJA" TO ZMYŁA.
  Oni by chcieli, żebyśmy tak o nich myśleli. Że dzielny Marszałek rządził i cały naród go popierał. A my - nie myślmy tak. Myślmy po swojemu, po polsku i katolicku.
  Mafia, która nami rządziła - świadomie utrzymywała niski poziom przeszkolenia bojowego i realnego uzbrojenia narodu. Mało było uzbrojonych mężczyzn, mało cywili posiadało broń osobistą. Nie było przygotowanych oddziałów obrony terytorialnej na wypadek wojny. Pchnęli nas w urządzanie kosztownej armii zawodowej i poborowej, która zawsze pochłania mnóstwo forsy i jest trudna w zmobilizowaniu, a zaniedbali podstawową formację - czyli polskie drużyny strzeleckie, obronę terytorialną, pospolite ruszenie - na wzór szwajcarski. Kłamstwo propagandy ówczesnej i dzisiejszej jest takie - że PRAWIE, PRAWIE byliśmy dobrze uzbrojeni, że Rząd ciężko pracował pod kierownictwem dzielnego Marszałka, który miał taką piękną charyzmę, tylko... no, nie wyszło. Wicie-rozumicie - no nie udało się. Rząd chciał dobrze, ale okoliczności zewnętrzne, to, tamto, sramto. I to jest kłamstwo. Otóż masoneria świadomie, z premedytacją sabotowało przeszkolenie wojskowe i uzbrojenie ludu polskiego na wzór szwajcarski. Robiła to na zlecenie agenturalne WASP-ów, którzy chcieli rozbioru Polski i wojny bolszewicko-niemieckiej, i depopulacji Słowian. W roku 1939-tym mieliśmy cztery miliony mężczyzn, którzy gdyby mieli broń i byli zorganizowani jak w Szwajcarii - odstraszyli by skutecznie Niemcy i Sowiety. Do października do Niemiec przyjechało by pociągami pierwsze dwadzieścia tysięcy młodych Niemców z wydłubanymi oczyma i obciętymi dłońmi. Niemki widząc swoich synów i braci tak urządzonych - zaciukały by Pana Kanclerza Hitlera nożyczkami do paznokci - za to, że wypuścił ich mężczyzn do barbarzyńskiej Polski. Armia Czerwona by w ogóle na nas nie uderzyła, bo Stalin by się bał, że jego sołdaci masowo przejdą na naszą stronę i się rozpocznie kontrrewolucja, i Ukraina się od ZSRR odłączy.
  Niech się Pan popyta starych ludzi - jak byli źle zorganizowani wojskowo w roku 1939-tym. Mi o tym opowiadał Mój Ojciec, Dziadek i Stryjowie. Że tak właśnie było.
 • @LordConqueror 22:19:31 - PAN JEST ŻAŁOSNY TYM ZASŁANIANIEM SIĘ...
  SPIŻOWĄ POSTACIĄ MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO
  Bardzo ładnie się za-cukuje w tym gorączkowym miętoleniu tematu i zasłanianiem ludobójców Józefem Piłsudskim. Co, jeszcze się Pan nie połapał, że w Polsce już jest kontr-rewolucja anty-WASP-owska? Że Słowianie ze wstrętem Was traktują? Dlaczego jesteście tacy bezczelni, że śmiecie ze mną w ogóle rozmawiać, mając taki obrzydliwy, antypolski, WASP-owski pseudonim?
  Najlepiej się zdemaskowaliście i skompromitowaliście żałośnie wypominając - że Dmowski TEŻ był masonem, buhehehe!
  [zarechotał po polsku, z katolickim twardym akcentem rzymskim]
  No - to jak? Skoro Dmowski TEŻ, to znaczy, że Sendecki ma rację, cnie?
  [klepnął po udzie zbaraniałego AOFI]
 • @LordConqueror 22:42:43 - CZŁOWIEKU, NIE SPOUFALAJ SIĘ!
  Pan jest osobą używającą WASP-owskiego pseudonimu i mnie to denerwuje. Pańskie uparte opowiadanie się po stronie ludobójców antypolskich jest haniebne.
 • @LordConqueror 22:42:43
  No cóż Lordzie, nie denerwuj się.
  Nie wszyscy cenią Marszałka, bo za mało "słowiański " był...

  Cyt:

  //Bierz dupę w troki i spierdalaj do swojego gównianego kraju!
  Opis: do Michaiła Tuchaczewskiego na przedpolach Warszawy 1920//

  :)))))))))))))))))
 • @night rat 00:06:00 - PAŃSTWO ZDAŁO EGZAMIN? NIEPRAWDA!
  Kolejny bloger o WASP-owsko-brzmiącym pseudonimie kłamie, tym razem maskuje prawdę o masońskich rządach grając na nucie sentymentu ogólnego - do państwowości polskiej. Owszem, kochamy tamte klimaty przed 1939-tym, ale nie zapominamy krzywdy, jaką było ukradzenie nam wolności, obronności, gospodarki, szkolnictwa... przez Obcych. Dzisiaj też istnieje państwo polskie. Ale ono jest zawłaszczone przez Takich-Samych-Obcych. Ludzi, którzy CHCĄ wymordowania Polaków. Na tym polega główna myśl w/w wątku. Ja nie obwiniam nikogo o takie czy inne błędy. Błąd robi ktoś dobry dla Polski, wierzący w Boga, któremu się coś nie udało. Oni (ci WASP-owscy masoni współcześni i ci ówcześni, sprzed 1939-go roku) świadomie, z premedytacją, wiedząc komu służą - CHCĄ I CHCIELI likwidacji narodu i państwa polskiego, likwidacji Kościoła Świętego, Matki Naszej. Im się UDAŁO. Wyrwali z korony orła Krzyż, rozbroili naród, okradli, ogłupili, wydali nas na rzeź...
 • @Eugeniusz Sendecki 22:20:35
  świetnie! teraz rozumiem w czym był błąd i żałuję, że te w sumie dobre i patriotyczne, lecz jednak zbaraniałe naiwniaki z Legionów okazały się maSSońskimi marionetkami... czy w zawiązku z tym należy uznać centralny wywiad wojskowy II.RP za totalnie zinfiltrowany przez małych graczy na londyńskich smyczach, czy zaraza tkwiła niżej w szczeblach urzędniczych całego kraju???

  @LordConqueror - tacy jak Ty, to za "propagandę rosyjską" uznają zapewne nawet Wezwanie Papieża do Modlitwy za pokój na Ukrainie ;))) a za wiązanie Katolicko-Narodowych interlokutorów z Łubianką to zasłużyłeś na bodźce upominająco-wychowawcze w postaci "szpica&liścia"... komplementarny zestaw w sam raz dla SSatanistycznych parobków NWO ;Pozdrawiam serdecznie
 • @night rat 11:41:09 - OWSZEM, SIĘ PAN MYLI
  PARTYZANTKA TO PODSTAWA
  Dobrze uzbrojony katolicki lud polski bardzo wiele by zmienił. I o to WASP-om zawsze chodziło - żeby wytrącić Polakom broń z ręki. Proszę się dowiedzieć jak to w Szwajcarii wygląda? W Szwajcarii nie rządzi masoneria WASP-owska zainteresowana trwałym zniewoleniem Szwajcarów. W Polsce rządzili (i rządzą!) masoni zainteresowani i chcący rozbioru państwa, wymordowania księży katolickich, likwidacji populacji ludzi wierzących.
  Dlatego im wszystkim mówimy SIO!
  ==========
  "Żadna partyzantka czy większe nakłady nie zmieniłyby sytuacji a i tak robiono, co tylko możliwe do tego po raz pierwszy w historii obnażono słabośc blitzkriegu, to inni nie wykorzystali czasu i doświadczeń."

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej