Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

TACZKA Z CZERWONĄ SWINIĄ POD SEJMEM. DYMISJA SIENKIEWICZA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taczka z czerwoną świnią stoi pod Sejmem i oczekuje na dymisję Ministra Bartłomieja Sienkiewicza. Radosław Siedlecki (Tłuszcz, celebryta, wnuk działacza ludowego) w ten tradycyjny polski sposób wyraża uczucia narodu upokorzonego aferą podsłuchową.

Wszystkich proszę - o wspieranie Radosława Siedleckiego, dobrego czlowieka z Tluszcza, ktory nie umie oszukiwać - w walce z patologią Systemu Władzy. Prawda nas wyzwoli. Obywatele RP proszeni są o dołączanie pod Sejm i wyrażanie w sposób cywilizowany, grzecznie i kulturalnie oraz legalnie swojej woli zdymisjonowania ludzi skompromitowanych aferą podsłuchową. Głosowanie przeniesiono na piątek 25-go lipca 2014. Sugeruję dołączać do zgromadzeń już zarejestrowanych pod Sejmem, lub zagłaszać własne, ewentualnie gromadzić się jako pikiety (zgromadzenia mniejsze niż 15 osób).

Sugeruję przychodzić z własnymi taczkami i czerwonymi świniami wyciętymi z czerwonego brystolu, lub plastiku. Koniecznie wszystko filmować i fotografować - żeby było świadectwo dla potmnych o tych sienkiewiczowskich (hehe!) czasach.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @autor
  //Taczka z czerwoną świnią stoi pod Sejmem i oczekuje na dymisję Ministra Bartłomieja Sienkiewicza. Radosław Siedlecki (Tłuszcz) w ten tradycyjny polski sposób wyraża uczucia narodu upokorzonego aferą podsłuchową.//

  żenada, obciach i kompromitacja.
 • @Arjanek 13:31:44
  Nie napisałeś, czego dotyczy komentarz!!! Czy faktu ujawnienia kompromitujących "polityków" nagrań, czy tego protestu!!!
 • @zibi 13:40:35 - TO CO SIĘ DZIEJE - TO DZIEJOWA PRÓBA
  Niewielu się zdobywa na to, aby przyjechać do Warszawy i protestować. Pod Sejmem są ludzie SIO, DzielnyTata.pl i Radosław Siedlecki z taczką. Tutaj się okazuje, że charakter narodowy jest na miarę tego roku, tego lata i tej ekipy rządzącej.
  Kancelaria Sejmu specjalnie, żeby upupić protesty Polaków, w centralnym miejscu przed Sejmem, przed pomnikiem Armii Krajowej, koło Krzyża, bannerów protestujących - postawiła sławojkę. W miejscu nasłonecznionym, żeby wydzielała fetor. Ot, taka kiblowa rzeczywistość. To się dzieje naprawdę.
 • @zibi 13:40:35
  Autor miał to zrozumieć i zrozumiał, tak mi się wydaje. Forma przerosła teść, a uczuć Narodu bym nie mieszał ze zgnilizną naszej "elyty".

  Moje poglądy polityczne są proste i zawierają się w stwierdzeniu:
  Bojkot Wyborów

  Oni (czyli Banda 5) tego się bardzo boją, dlatego są te wszystkie afery, które mają narodowi nieustająco przypominać, że nadal tu są.
  Przed swoimi wakacjami odpalili aferę podsłuchową.

  Proszę zwrócić uwagę np. na wybory do UE:
  Perfidnie ukrywa się i wstydzi tego, że nie ma się poparcia w społeczeństwach.

  Od '79 roku spada frekwencja w głosowaniu do Parlamentu E.
  Według nich w '79 wynosiła 62%, a obecnie w 2014 wynosi ok 43%

  Teraz proszę spojrzeć na tabelkę poniżej. Dwa państwa tj Belgia i Luksemburg od '79 mają średnio ok 90% głosujących do PE. Dlaczego tylko one?. Bo tam są wybory OBOWIĄZKOWE.
  Gdyby tam wybory były wolne, to być może poszło by do głosowania, tak jak ostatnio na Słowacji 13%, a wtedy frekwencja w całej UE, byłaby żenująco niska.

  Bojkot wyborów wymusi na Bandzie 5 przynajmniej zmianę systemu głosowania, pewnie nie zmieni to wiele bo całe pokolenie wyjechało a następne się szykuje, ale wtedy oni się "odsłonią".

  http://www.results-elections2014.eu/en/turnout.html
 • @Eugeniusz Sendecki 15:05:00
  Mój znajomy robotnik będąc ORMowcem spałował na Placu Zamkowym prowokatora, który okazał się milicjantem. Biedak wypuścił legitymację, bo po łapkach nieźle oberwał, a prowokował " wypuścić Lecha, zamknąć Wojciecha"
 • Jedna taczka? Nie ma się czym podniecać.
  Tych taczek pod Sejmem powinno być o wiele więcej, praktycznie tyle, ilu posłów, no chyba żeby tych mniejszych dało się zmieścić po dwóch na jednej taczce.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:05:00 - Puszczanie nadmiaru gazu z wielką siłą - TO DZIEJOWA PRÓBA,
  Kancelaria Sejmu specjalnie postawiła panu Gienkowi sławojkę, bo to jest miejsce aby usiąść i pomyśleć, to również dobre miejsce do puszczenia gazu z wielką siłą,

  http://www.youtube.com/watch?v=JjGd1C6E4ys
 • @Zmech 06:45:24 - OBNIZANIE POZIOMU DYSKUSJI
  Pana/Pani wpisy są podobne do wpisów niejakiego Rangera, Mind Service'a i Lorda Conqeror'a. Poważnie proszę - o zaprzestanie umieszczania antypolskich i poniżających wpisów.
 • @Eugeniusz Sendecki 07:12:00
  Nie jestem anty-sławojkowy, po prostu myślę, że to może być przez pana szanownego skorygowane, po ludzku, po endecku.
 • @Eugeniusz Sendecki 07:12:00 - Panie, a na co taczka ?
  A to pan nie wie, że w większości świnie wolą identyfikować sie jako ortodoksyjni wyznawcy Mojżesza w nadziei, że ten koszerny prorok uwolni je od niebezpieczeństwa skończenia na haku jako bekon i zaprowadzi je na pastwiska w Ziemi Obiecanej ??
 • Bardzo ładnie Eugeniusz maluje - rysuje. Bardzo zgrabne te typo-grafiki-symbole.
  Szczególnie że to przy udziale nieuzbrojonych w efekty programów graficznych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej