Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CZWARTA ROCZNICA BITWY O KRZYŻ POD PAŁACEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwszy Krzyż pod pałacem postawił Witold Grzywacz, dzielny Polak z Warszawy. Było to 10-go kwietnia 2010, na fali społecznego wzruszenia po do dziś niewyjaśnionej śmierci 96-ciu w Smoleńsku (ew. na Litwie? w Warszawie?). Potem była Bitwa o Krzyż.

3-go sierpnia to tradycyjny dzień wymarszu Pielgrzymki Warszawskiej. I właśnie tego dnia masońscy doradcy prezydenta Polski, w porozumieniu z masońską agenturą wrogą Krzyżowi obecną wsród księży katolickich postanowili korzystając z zamieszania usunąć Krzyż z pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego. Że niby powędruje z pielgrzymami na Jasną Górę. Lud Polski się jednak tej akcji przeciwstawił, bo słusznie wyczuł falsz i antypolskie oszustwo, zle intencje. Ludzie obserwowali jak Władza i Opozycja Okrągłostołowa kłamią na temat Zamachu Smoleńskiego - dlatego zwrócili się w stronę Krzyża. Przed palacem zaczęły się zamieszki, funkcjonariusze mundurowi i księża pod naciskiem zagniewanych Polaków - wycofali się i Krzyż został. Bralem w tym udział w taki sposób, że przyniosłem kolejny Krzyż (wykonany przez Generała Grudniewskiego i Bartłomieja Kurzeję) i zasugerowałem, że nawet jak jeden Krzyż zabiorą - to postawimy pod pałacem następny. Ludzie tak samo zrobili, działając instynktownie. Był w tym działaniu Duch Święty. Krzyż przyniósł też Marian Kawka, dzielny mój krajan z zamojszczyzny. Wielu innych ludzi również się pojawiło z Krzyżami (pamietam Adama Czeczetkowicza z malym Krzyżem pielgrzymkowym). Był Kazimierz Switoń, obrońca Krzyża na Żwirowisku, który przypomniał, że Polską rządzą sataniści, którzy się Krzyża boją.Tutaj jest film opowiadający o tym co się działo 3-go sierpnia 2010 na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego:

Żeby zrozumieć co znaczy ta Bitwa o Krzyż z 3-go sierpnia 2010 w Warszawie - trzeba zrozumieć wagę i znaczenie roli Boga w dziejach narodu i państwa Polaków. Otóż właśnie postawienie Krzyża na Giewoncie było tym ideowym, religijnym i społecznym impulsem, który przyniósł Polsce niepodległość. Bóg wkroczył w naszą historię przez liczną rzeszę świętych i silnych ludzi, którzy odbudowali Polskę. Wywalczyli ją na polach bitew i na salonach dyplomatycznych. Czynnik polski stał się istotny w rozgrywkach nowożytnego świata. Dzięki nam utrzymało się takie silne mocarstwo jak ówczesna Japonia, dzięki nam zaistniała niepodległa Europa Środkowa. Masoneria światowa i komuniści się przerazili, że jak jeszcze parę dekad podziała taka silna katolicka Polska - to ich plany zniewolenia świata nie powiodą się. Że ich WASP-owskie zniewolenie zostanie zdmuchniete jak świecxzka. Dlatego w roku 1918-tym masoni zawarli Układ z Dorotheenstrasse w Berlinie, który stanowił, że silnej i katolickiej Polski w ogóle nie będzie. Jak uchwalili tak zrobili. Później, gdy masoni objęli rządy w Polsce w roku 1926-tym (przez zbrojny przewrót), na mocy tego Układu z Dorotheestrasse - usunęli Krzyż ze sfery symboliki pańśtwowej (uchwała sejmowa z dnia 13 grudnia 1927). No i od roku 1926-go, aż do roku 2010 (i traz też!) rządzą masoni i związani z nimi komuniści, nazisći, stalinowcy, genderyści i inna zakamuflowane antypolskie i antykatolickie formacje. Ostatnim masońskim aktem antypolonizmu był Okrągły Stół. I już mysleli - że się im uda Polskę zlikwidować. A tu nagle się pojawił na Krakowskim Przedmieściu Krzyż, ludzie się zaczęli wokól Niego zbierać i znowu panowanie WASP-owskie nad Polską okazało się niepewne. Tutaj jest film z tego dnia z wypowiedzią Kazimierza Świtonia, bardzo celnie wskazującego na rolę tego Krzyża; Świtoń mówi, że Oni sie Krzyża boją i tym samym daje nam, Polakom wskazówkę - co mamy robić;

Dzisiaj, w czwartą rocznicę Warszawskiej Bitwy o Krzyż gromadzimy się przed pałacem prezydenckim i dalej się dopominamy - o prawdę, o wolną Polskę, o obecność Boga w życiu publicznym.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Kodiak 16:04:49 - A NA CZYJ SIĘ MAM POWOŁAĆ AUTORYTET?
  Może na Pański? Toż przecież Pan jako osoba anonimowo uprawiająca antypolonizm w internecie - nie ma autorytetu.
 • ------------MUSIMY POWRÓCIĆ do WŁASNYCH BOGÓW ----------
  http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=60&t=984
 • @Kodiak 15:51:03
  5+
  Pozdrawiam
 • CZWARTA ROCZNICA BITWY O KRZYŻ PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM 03-08-2014
  Przed pałacem pojawił się Mikołaj Rajzer i Radosław Siedlecki, którzy rzecz omówili;
  https://www.youtube.com/watch?v=BaGTMAfwozc

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej