Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CZWARTA ROCZNICA BITWY O KRZYŻ POD PAŁACEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwszy Krzyż pod pałacem postawił Witold Grzywacz, dzielny Polak z Warszawy. Było to 10-go kwietnia 2010, na fali społecznego wzruszenia po do dziś niewyjaśnionej śmierci 96-ciu w Smoleńsku (ew. na Litwie? w Warszawie?). Potem była Bitwa o Krzyż.

3-go sierpnia to tradycyjny dzień wymarszu Pielgrzymki Warszawskiej. I właśnie tego dnia masońscy doradcy prezydenta Polski, w porozumieniu z masońską agenturą wrogą Krzyżowi obecną wsród księży katolickich postanowili korzystając z zamieszania usunąć Krzyż z pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego. Że niby powędruje z pielgrzymami na Jasną Górę. Lud Polski się jednak tej akcji przeciwstawił, bo słusznie wyczuł falsz i antypolskie oszustwo, zle intencje. Ludzie obserwowali jak Władza i Opozycja Okrągłostołowa kłamią na temat Zamachu Smoleńskiego - dlatego zwrócili się w stronę Krzyża. Przed palacem zaczęły się zamieszki, funkcjonariusze mundurowi i księża pod naciskiem zagniewanych Polaków - wycofali się i Krzyż został. Bralem w tym udział w taki sposób, że przyniosłem kolejny Krzyż (wykonany przez Generała Grudniewskiego i Bartłomieja Kurzeję) i zasugerowałem, że nawet jak jeden Krzyż zabiorą - to postawimy pod pałacem następny. Ludzie tak samo zrobili, działając instynktownie. Był w tym działaniu Duch Święty. Krzyż przyniósł też Marian Kawka, dzielny mój krajan z zamojszczyzny. Wielu innych ludzi również się pojawiło z Krzyżami (pamietam Adama Czeczetkowicza z malym Krzyżem pielgrzymkowym). Był Kazimierz Switoń, obrońca Krzyża na Żwirowisku, który przypomniał, że Polską rządzą sataniści, którzy się Krzyża boją.Tutaj jest film opowiadający o tym co się działo 3-go sierpnia 2010 na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego:

Żeby zrozumieć co znaczy ta Bitwa o Krzyż z 3-go sierpnia 2010 w Warszawie - trzeba zrozumieć wagę i znaczenie roli Boga w dziejach narodu i państwa Polaków. Otóż właśnie postawienie Krzyża na Giewoncie było tym ideowym, religijnym i społecznym impulsem, który przyniósł Polsce niepodległość. Bóg wkroczył w naszą historię przez liczną rzeszę świętych i silnych ludzi, którzy odbudowali Polskę. Wywalczyli ją na polach bitew i na salonach dyplomatycznych. Czynnik polski stał się istotny w rozgrywkach nowożytnego świata. Dzięki nam utrzymało się takie silne mocarstwo jak ówczesna Japonia, dzięki nam zaistniała niepodległa Europa Środkowa. Masoneria światowa i komuniści się przerazili, że jak jeszcze parę dekad podziała taka silna katolicka Polska - to ich plany zniewolenia świata nie powiodą się. Że ich WASP-owskie zniewolenie zostanie zdmuchniete jak świecxzka. Dlatego w roku 1918-tym masoni zawarli Układ z Dorotheenstrasse w Berlinie, który stanowił, że silnej i katolickiej Polski w ogóle nie będzie. Jak uchwalili tak zrobili. Później, gdy masoni objęli rządy w Polsce w roku 1926-tym (przez zbrojny przewrót), na mocy tego Układu z Dorotheestrasse - usunęli Krzyż ze sfery symboliki pańśtwowej (uchwała sejmowa z dnia 13 grudnia 1927). No i od roku 1926-go, aż do roku 2010 (i traz też!) rządzą masoni i związani z nimi komuniści, nazisći, stalinowcy, genderyści i inna zakamuflowane antypolskie i antykatolickie formacje. Ostatnim masońskim aktem antypolonizmu był Okrągły Stół. I już mysleli - że się im uda Polskę zlikwidować. A tu nagle się pojawił na Krakowskim Przedmieściu Krzyż, ludzie się zaczęli wokól Niego zbierać i znowu panowanie WASP-owskie nad Polską okazało się niepewne. Tutaj jest film z tego dnia z wypowiedzią Kazimierza Świtonia, bardzo celnie wskazującego na rolę tego Krzyża; Świtoń mówi, że Oni sie Krzyża boją i tym samym daje nam, Polakom wskazówkę - co mamy robić;

Dzisiaj, w czwartą rocznicę Warszawskiej Bitwy o Krzyż gromadzimy się przed pałacem prezydenckim i dalej się dopominamy - o prawdę, o wolną Polskę, o obecność Boga w życiu publicznym.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Kodiak 16:04:49 - A NA CZYJ SIĘ MAM POWOŁAĆ AUTORYTET?
  Może na Pański? Toż przecież Pan jako osoba anonimowo uprawiająca antypolonizm w internecie - nie ma autorytetu.
 • ------------MUSIMY POWRÓCIĆ do WŁASNYCH BOGÓW ----------
  http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=60&t=984
 • @Kodiak 15:51:03
  5+
  Pozdrawiam
 • CZWARTA ROCZNICA BITWY O KRZYŻ PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM 03-08-2014
  Przed pałacem pojawił się Mikołaj Rajzer i Radosław Siedlecki, którzy rzecz omówili;
  https://www.youtube.com/watch?v=BaGTMAfwozc

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej