Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ŻYCZENIA W NARODOWE ŚWIĘTO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkiego najlepszego z okazji Narodowego Święta. Najważniejsze to dzisiaj być na Mszy Świętej i się pomodlić za Ojczyznę, za siebie, za swoich przyjaciół i w ogóle - za wszystkich Polaków. Za Polską Sprawę. No i za nasz portal oczywiście. + Amen!

Wszystkiego najlepszego z okazji Narodowego Święta. To jest ważny dzień dla polskiej duchowości. Ważne - żeby być bliżej Boga, Matki Najświętszej i Ludzi (Polaków).

Dzisiaj się wybieram na ślub kolegi. Lech Kurządkowski - basista zespoły R.P.Oj! się żeni z Panną Martą. Szcześć Boże Mlodej Parze. + Amen

Dalsze refleksje - w komentarzach. :)

Jako zdjęcie wiodące zamieściłem kadr z filmu TELEWIZJI NARODOWEJ zrobionego przez Sławomira Ziembińskiego z Gdańska (Pomorska Telewizja Narodowa). Film z apelem poległych z Gdyni 15-go sierpnia 2014 - tutaj:

/-/Eugenusz Sendecki

KOMENTARZE

  • Oczywiście, że ważne jest by w takie Święta modlic się do wszystkich Patronów Polski
    szczególnie do Matki Boskiej Królowej Polski o odzyskanie niepodległości naszej Ojczyzny. Już wiele razy Matka Boska Królowa Polski, ale z cała pewnością i pozostali Patroni wstawiali się u Pana Boga za Polską.
    Oczywiście ważne jest, by modlic się nie tylko w święta ale i na co dzień. Możemy to zrobic, każdy indywidualnie, czy umawiac się wspólnie z innymi parafianami w naszych kościołach, na Modlitwach Różańcowych za Ojczyznę i nasze rodziny. Chyba nie ulega wątpliwości że wszystko jest w naszych rękach. Umawiajmy się więc na określone godziny w naszych kościołach a jestem przekonany, że po pewnym czasie coraz więcej ludzi będzie przychodzic na te Modlitwy Różańcowe. Jeżeli ktoś uważa że podoła codziennej modlitwie, to może się wpisac na listę:
    http://www.intronizacja.pl/
    Ważne jest by CODZIENNIE jakaś grupa modliła się w kościele Modlitwą Różańcową. Różaniec ma MOC EGZORCYZMU. Możemy w ten sposób pozbyc się Szatana z naszej Ojczyzny ale także i z naszych rodzin. A chyba zgodzimy się wszyscy, że Szatan jest obecny w naszych rodzinach. Czy ktoś może z całą pewnością stwierdzic że w jego rodzinie nie ma Szatana? Może także po pewnym czasie i księża dołączą się do tych modlitw.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej