Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ŻYCZENIA W NARODOWE ŚWIĘTO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkiego najlepszego z okazji Narodowego Święta. Najważniejsze to dzisiaj być na Mszy Świętej i się pomodlić za Ojczyznę, za siebie, za swoich przyjaciół i w ogóle - za wszystkich Polaków. Za Polską Sprawę. No i za nasz portal oczywiście. + Amen!

Wszystkiego najlepszego z okazji Narodowego Święta. To jest ważny dzień dla polskiej duchowości. Ważne - żeby być bliżej Boga, Matki Najświętszej i Ludzi (Polaków).

Dzisiaj się wybieram na ślub kolegi. Lech Kurządkowski - basista zespoły R.P.Oj! się żeni z Panną Martą. Szcześć Boże Mlodej Parze. + Amen

Dalsze refleksje - w komentarzach. :)

Jako zdjęcie wiodące zamieściłem kadr z filmu TELEWIZJI NARODOWEJ zrobionego przez Sławomira Ziembińskiego z Gdańska (Pomorska Telewizja Narodowa). Film z apelem poległych z Gdyni 15-go sierpnia 2014 - tutaj:

/-/Eugenusz Sendecki

KOMENTARZE

  • Oczywiście, że ważne jest by w takie Święta modlic się do wszystkich Patronów Polski
    szczególnie do Matki Boskiej Królowej Polski o odzyskanie niepodległości naszej Ojczyzny. Już wiele razy Matka Boska Królowa Polski, ale z cała pewnością i pozostali Patroni wstawiali się u Pana Boga za Polską.
    Oczywiście ważne jest, by modlic się nie tylko w święta ale i na co dzień. Możemy to zrobic, każdy indywidualnie, czy umawiac się wspólnie z innymi parafianami w naszych kościołach, na Modlitwach Różańcowych za Ojczyznę i nasze rodziny. Chyba nie ulega wątpliwości że wszystko jest w naszych rękach. Umawiajmy się więc na określone godziny w naszych kościołach a jestem przekonany, że po pewnym czasie coraz więcej ludzi będzie przychodzic na te Modlitwy Różańcowe. Jeżeli ktoś uważa że podoła codziennej modlitwie, to może się wpisac na listę:
    http://www.intronizacja.pl/
    Ważne jest by CODZIENNIE jakaś grupa modliła się w kościele Modlitwą Różańcową. Różaniec ma MOC EGZORCYZMU. Możemy w ten sposób pozbyc się Szatana z naszej Ojczyzny ale także i z naszych rodzin. A chyba zgodzimy się wszyscy, że Szatan jest obecny w naszych rodzinach. Czy ktoś może z całą pewnością stwierdzic że w jego rodzinie nie ma Szatana? Może także po pewnym czasie i księża dołączą się do tych modlitw.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej