Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PRZEPROŚMY BOGA. WOJSKO POLSKIE WSPÓŁWINNE LUDOBÓJSTWA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu państwowego święta, gdy ludziom otwierają się oczy na światową grę przeciwko ludziom prowadzoną przez masonerię WASP-owską (vide ostatnie artykuły Talbota na NEonie.24) konieczne jest postawienie kropki nad "i".

W latach 1926-1947 przedwojenne Wojsko Polskie brało udział w antypolskiej grze prowadzonej przez masonerię. Niby budowało polską mocarstwowość, ale brało udział w rozbrajaniu polskiego społeczeńśtwa, szykowaniu nas do calkowitej likwidacji w roku 1939-tym. Niby było nasze, narodowe - ale jednak nie nasze. Nie podlegało nam, katolikom polskim. Podlegało komus innemu.

W latach 1943-1989 Ludowe Wojsko Polskie było zbrojnym ramieniem sowieckiego imperium o korzeniach masońskich, celach antysłowiańskich i antychrześcijańskich. Przez pierwsze kilka lat walczylo z Wojskiem Polskim. Początkowo bardzo odróżniało się od Wojska Polskiego przedwojennego, tego z lat 1926-1947, z biegiem czasu i przy zmianie koniunktury odwolywało się do narodowych wartości, Generał Jaruzelski przywrócił rogatywki - żeby Polacy czuli do "swojego" wojska szacunek. LWP brało udział w kilku mało znaczących interwencjach poza Krajem oraz w dwóch znaczących - pacyfikacji Czechoslowacji w 1968-mym i Polski w 1981-szym. Nie podlegało nam, Polakom i katolikom. Podlegało komus innemu.

Od roku 1989-go LWP przekształciło się w Wojsko Polskie. Jest podobne do tego przedwojennego z lat 1926-1947. Aspiruje do tego. Kamufluje się, udaje. Jednak podlega WASP-owskiej masonerii, nie nam - Polakom i katolikom. Żołnierze WP podlegając i wspierając US Army wzięli udział w wojnie i okupacji krajów muzułmańskich na Środkowym Wschodzie, niszcząc antyamerykańskie instytucje państwowe. Wojsko Polskie odpowiada za to co się potem wydarzyło - czyli ludobójstwo, śmierć wielu ludzi, muzułmanów i chrześcijan. Po zabiciu Saddama Husseina skończyły się rządy dyktatorskie, rozpoczęła się regularna jatka. Giną masowo ludzie. Całe rodziny. Nie można o tym zapominać w dniu w którym w Polsce odbywają się defilady. Dochodzą sluchy, że jacys polscy wojskowi walczą przeciwko rosyjskiej ludnosci na wschodzie Ukrainy - działajac na rozkaz USA współpracują z banderowcami. Oby to nie była prawda. Mężczyźni w polskich mundurach, którzy dali się zaprząc do WASP-owskiej machiny zła przywozą do Polski nieszczeście. Czuję to.

Módlmy się do Boga, żeby w Polsce się nie przytrafiło nam to, co nasi zołnierze zrobili (robią?) niewinnym ludziom poza granicami Polski. Krzywda niewinnych ludzi nigdy nie da o sobie zapomnieć. Tylko Bóg może nas uratować. Wojsko Polskie - NIE.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  Pisze Pan: "Żołnierze WP podlegając i wspierając US Army wzięli udział w wojnie i okupacji krajów muzułmańskich na Środkowym Wschodzie, niszcząc antyamerykańskie instytucje państwowe. Wojsko Polskie odpowiada za to co się potem wydarzyło - czyli ludobójstwo, śmierć wielu ludzi, muzułmanów i chrześcijan. Po zabiciu Saddama Husseina skończyły się rządy dyktatorskie, rozpoczęła się regularna jatka. Giną masowo ludzie. Całe rodziny. Nie można o tym zapominać w dniu w którym w Polsce odbywają się defilady". -
  --- Tak, chociaż nie znam się szczególnie na wojskowości, zwracałem w swych notkach uwagę na okupacyjną rolę naszego wojska w krajach muzułmańskich. Nie tak wyobrażałem sobie budowę nasze Ojczyzny.

  Pisze Pan dalej: "Dochodzą sluchy, że jacys polscy wojskowi walczą przeciwko rosyjskiej ludnosci na wschodzie Ukrainy - działajac na rozkaz USA współpracują z banderowcami. Oby to nie była prawda". -
  --- Niestety, wszystko wskazuje, że to jest prawda. I smutno się robi człowiekowi, gdy widzi, że ta służba nie zawsze jest dla nas.
  Módlmy się! Może Pan Bóg odwróci nasze losy!
 • Święto Wojska Polskiego-stroszenie przepiorczych pior przeznaczonych do odstrzału
  >>>>>>>>>>>Święto płatnych zabójców.
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2014/58366760091408081974.jpg

  http://m.neon24.pl/006cce31c49fb249e4ddac1603ad8863,14,0.jpg

  "dzika ekscytacja, jaką wzbudzają maszyny do zabijania"
  Komorowski: Musimy być gotowi do obrony Rzeczypospolitej
 • Módlmy się raczej za mądrość dla polityków
  Wojsko wykonuje to, co mu zlecą władze. Nigdy nie było inaczej. Wojsko ma wykonywać nie dyskutować. Taka jest rola wojska. W tym i polskiego. Więc proszę nie mylić przyczyn. Wojsko to tylko narzędzie w rękach polityków. Nie będzie przecież pan się modlił za młotek, którym komuś głowę rozbito
 • @
  jest wiele prawdy w tej notce.
  Tyle, że jest ona niepotrzebna dzisiaj, bo jak oceniać pomoc Bożą w decyzjach, które pozwoliły dokonać "cudu nad Wisłą"?
  W złej perspektywie przedstawiasz sprawę.
 • @LeAN 15:34:38 - TO JEST KWESTIA ROZRÓŻNIENIA
  Pod względem wojskowości Polacy mają gorzej niż za komuny. Co nie znaczy, że za komuny było dobrze. Ludowe Wojsko Polskie na mocy ustaleń mafijnych i antypolskich zostało okrojone z mas polskiego żołnierza. Zarządzający od roku 1989-go Polską WASP-owscy politycy przerwali pobór rekruta, rozpoczęli rugowanie z wojska kadry narodowości polskiej wyznania rzymsko-katolickiego, weszli w układy z USA i Izraelem. Polska jest krajem zarządzanym przez przepoczwarzone Ludowe Wojsko Polskie, którego najtwardszym jądrem są Wojskowe Służby Informacyjne. WSI przeżyło wewnętrzne pęknięcie na wskutek wyprowadzenia i przejęcia budżetu via Szwajcaria przez służby izraelskie. Ten budżet szacowany jest na 200 mld $. Wojskowi pochodzenia polskiego, wyznający Wiarę Świętą (katolicy) przeczuwając zagrożenie, widząc że w imię współpracy z WASP-ami będą zwalniani, pozbawiani funduszy i zabijani - postanowili się bronić. Funkcjonariusze o patriotycznej postawie wykonali serię wyroków śmierci na politykach, którzy te pieniądze wyprowadzili, którzy zaprzedali się USA i Izraelowi.
  Dzisiaj wojskowi rządzą Polską. Zwierzchnikiem WP jest Bronisław Komorowski, polityk który glosował za oficjalnym utrzymaniem WSI. Jest zagadką - czy stoi po stronie patriotycznej Wojska Polskiego, czy po stronie WASP-owskiej?
  Pańska teza, że w Polsce wojsko podlega politykom jest niesłuszna. Jest odwrotnie. Politycy podlegają wojsku. Mieszkając w pasie przyfrontowym nie mydlmy ludziom oczu. Polacy czytają NEon24.pl poszukując prawdy. Powiedzmy prawdę. Prawda nas wyzwoli.
 • @Kodiak 19:45:44
  To był ten cud, czy nie? Skoro Piłsudski go uznawał - to chyba był.

  PS. Czytałem kiedyś o podejmowaniu decyzji przez Piłsudskiego o manewrze znad Wieprza.
  Warto wiedzieć, że wiele było niewiadomych, które zawsze bierze na swą odpowiedzialność głównodowodzący.
 • Polscy najemnicy pomagaja faszystom zabijac wsch. Ukraincow
  Polscy najemnicy, byli zolnierze Gromu a teraz bojowkarze polskiej firmy ASBS Othago Sienkiewicza, zostali zabici w walce w Noworosji. Udzielanie pomocy faszystom kijowskim to hanba narodowa i zdrada. To szyderstwo rzucone 400 tysiacom polskich ofiar UPA w wolynskiem, stanislawowskiem i tarnopolskiem.
  http://politikus.ru/events/26951-pod-izyumom-likvidirovany-shest-boycov-chvk-asbs-othago.html
 • @Kodiak 19:45:44
  Podczas decydujacej bitwy pod Warszawa Pilsudski uciekl 100 km od Warszawy i uczestniczyl w chrzcinach. Jest jego podpis jako swiadka w decydujacym dniu. Nocny manewr, ktory zdecydowal o polskim zwyciestwie odbyl sie na rozkaz gen. Rozwadowskiego. H.Pajak: 'Ponura prawda o Pilsudskim'.
 • Polscy najemnicy pomagajacy faszystom nie nosza polskich mundurow
  W Noworosji zostalo zabitych 6 polskich najemnikow z ASBS Othago Sienkiewicza. Mieli na sobie ogolnowojskowe panterki a nie polskie mundury. A zabiciu tych pomocnikow faszystow jest tu:

  http://politikus.ru/events/26951-pod-izyumom-likvidirovany-shest-boycov-chvk-asbs-othago.html
 • -----o tym św.kościele RZYMSKIM waść prawisz ??
  https://www.youtube.com/watch?v=JCtJXDJb-tY
 • @Kodiak 10:00:22
  Owszem.
  Tyle, ze np. brak było danych na temat "grupy Mozyrskiej" - nie znano dobrze położenia oddziałów i ich liczebności. Znaczną ich część stanowiła kawaleria, gdy nad Wieprzem była piechota. Biorąc pod uwagę manewrowy charakter polskiego uderzenia było to bardzo istotne, gdyby ilość wojsk sowieckich była tam duża.
  Grupa Mozyrska stanowiła zaś zabezpieczenie południowej flanki frontu Tuchaczewskiego.
  Tymczasem - była to słaba grupa i poszła szybko w rozsypkę. Dodatkowo - poszły główne oddziały na Warszawę - chcieli łupów.
  W efekcie wojska weszły w prawie pustą przestrzeń operacyjną i praktycznie odcięły trzy armie Tuchaczewskiego.

  Podobny manewr zastosował Piłsudski w bitwie nad Niemnem - to ona zadecydowała o końcowym sukcesie, a skalą przewyższała Bitwę Warszawską.
 • @vanderBrook 10:20:47
  Powtarza Pan głupoty nie mając rozeznania i rozumienia tematu.
  Tak nie robi człowiek uczciwy.
 • Panie Eugeniuszu...
  Ja już od jakiegoś czasu jestem niemal przekonany, że Polsce już nic nie pomoże, jak tylko i wyłacznie wstawiennictwo Matki Boskiej Królowej Polski u Pana Boga.
  Wiele już razy nasza Królowa ratowała nas Polaków z różnych nieszczęśc, ale wtedy Polacy się do Niej zwracali. Co mamy teraz? wyśmiewanie Wiary, pustoszejące kościoły, niszczenie Wiary od wewnątrz itd, itd... Komu nasza Królowa ma pomagac? tym różnym zboczeńcom?, różnej maści dewiantom? tym feministkom żądającym prawa do mordowania nienarodzonych (pewnie w dalszej konsekwencji narodzonych tak jak jest już podobno w Beligii), temu zdemoralizowanemu, odwracającemu się od Pana Boga narodowi?... Kiedyś pomagała, ale wtedy np Król Władysław Jagiełło pielgrzymował do Relikwii Krzyża Świętego. Teraz przedstawiciele władzy chodzą do kościoła jak do kawiarnii, do świetokradczej Komunii św.
  Z całą pewnością Moc naszej Królowej jest tak silna, że boją się Jej nasi okupanci. To chyba dlatego musiał zginąc Ks. Kiersztyn, gorący orędownik Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla: Polecam stronę:
  http://www.intronizacja.pl/
  Tam można znaleźc także wykłady Ks. Kiersztyna
  Polecam także stronę:
  http://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  Na dodatek jeszcze różne RASie i inne organiacje pozarządowe działają na rzecz kolejnych rozbiorów Polski. Czy to nie bedzie tym razem juz koniec Polski? Kiedyś w czasie Zaborów, po 120 latach niewoli Polacy (ze wszystkich Zaborów) zebrali się na Jasnej Górze z gorącymi modlitwami o zwrócenie nam wolnej Ojczyzny. Jak wiemy po paru latach ja odzyskaliśmy. Co z nią zrobiliśmy? Czy i tym razem Polacy z Zaborów zgromadzą się na Jasnej Górze? skoro okupant już teraz wie że tam jest nasza Polaków Siła? Czy i tym razem Polskośc przechowa się w Kościele Rzymsko-Katolickim jak w czasie Zaborów, skoro okupant (tan sam) wie o tym że Tam jest Polaków Siła? Przeciez widzimy już gołym okiem, że teraz już okupant nie popełni takich błędów jak w czasie tamtych Zaborów. Dlatego nasz Polski Apostolski Kościół Powszechny jest obecnie tak bardzo niszczony, przede wszystkim od wewnątrz. Bo oficjalnie jak widzimy, okupanci Kościół hołubią.
  Nie ma już dla nas Polaków innego ratunku, jak tylko i wyłącznie nawrócenie w Jezusie Chrystusie i błaganie Matki Boskiej Królowej Polski o wstawiennictwo za nami. Matka Boska Królowa Polski z całą pewności nam nadal pomaga (bo pewnie już dawno by nas nie było), ale chciejmy w końcu by Ona nam pomogła. Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 13:52:57
  Przypuszczam, że to nie jest polskie wojsko. Oni mają pewnie tylko polskie mundury. Nie wiadomo czy oni w ogóle mówią po polsku. Widzieliśmy już policjantów- przebierańców w polskich mundurach
 • @Witkacy 15:34:08
  Jesteś agentem czy głupcem?
 • Jeżeli Pan jeszcze tego nie słuchał, to...
  polecam:
  http://admin1.neon24.pl/post/110810,dokad-zmierzamy
  a także to:
  https://www.youtube.com/watch?v=raZraxvrlJ0
  https://www.youtube.com/watch?v=_pIJVUVz7EM
  Bardzo ciekawa analiza obecnej sytuacji Polski i nie tylko.
 • @Jan Paweł 21:31:55
  --------------mam dla Ciebie -prezent

  http://proroctwa.com/Henoh.htm
 • @ninanonimowa 21:33:23
  Dziękuję, przeczytam. Pozdrawiam:-)
 • tak - tylko MODLITWA...
  za OTWARTĄ krytykę akcji pacyfikacyjnych w regionach okupowanych przez USrael można oberwać w rozgrzanych sądach bolandyjskich :(((
 • dla najemnych żołnierzyków..
  ..i ich ofiar
  http://youtu.be/_XZHIJkathM
  PS w kraju poligonów strzegą wynajęte firmy ochroniarskie przed armią meneli, złomiarzy i grzybiarzy

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej