Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WYKOPANIE BRONISŁAWA GEREMKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ekshumacja ciał niesłusznie pochowanych w miejscach zaszczytnych to temat, który powraca przed Świętem Wszystkich Świętych. Kwestii uporządkowania polskich cmentarzy nie przysłoni hałaśliwy Halloween. Wołanie o sprawiedliwość powraca...

Trzy filmy TELEWIZJI NARODOWEJ z lipca 2008 wstrząsnęły prawicową opinią publiczną w Kraju i na Emigracji. Zdesperowani działacze narodowi oburzyli się próbą narzucenia Polakom przez masonerię WASP-owską postaci Profesora Geremka jako bohatera narodowego. Profesor, który zginął w wypadku samochodowym pod Nowym Tomyślem 13-go lipca 2008 był nieformalnym królem warszawskiej dyplomacji, guru centro-lewicy, pupilem masonów. Slynny artysta rzeźbiarz polski Bartłomiej Kurzeja zainicjował wykuwanie makabrycznych epitafiów dla Profesora, rozzłoszczeni ludzie udali się pod katedrę warszawską podczas pogrzebu, zeby protestować. Wtedy wystąpił Sławomir Zakrzewski z kultowym bannerem; "DZIĘKUJEMY CI BOŻE ZA TO, ŻE JUŻ GO OD NAS ZABRAŁEŚ!". Potem narodowcy z łopatami udali się pod Powązki, żeby zamianifestować wolę wykopania Profesora. Późnym wieczorem - przyszliśmy pod archikatedrę warszawską, żeby wyrazić swój niepokój o to - że w dialogu z masonerią Kosciół za daleko się posuwa. Potem była uporczywa akcja antygeremkowska pod kościołem Sióstr Wizytek, przy pomniku Prymasa Wyszyńskiego, gdzie staliśmy z bannerem Zakrzewskiego i denerwowaliśmy spacerujących Krakowskim przedmieściem WASP-ow, masonów i esbeków. Nalezy zauważyć uczciwie, że esbecy narodowosci polskiej do akcji byli nastawieni życzliwie, a esbecy nie-polscy reagowali wściekle. TELEWIZJA NARODOWA zarejestrowała trzy momenty z tamtych dni - jest film o epitafiach Bartłomieja Kurzeji, film z łopatami pod bramą cmentarza na Powązkach Wojskowych i film spod archikatedry warszawskiej.
Byliśmy szczególnie chronieni przez Opatrzność, ponieważ film z Powązek był kręcony tuż po godzinie 20-tej. To przez absencję Zakrewskiego, którego coś zatrzymalo na mieście i się miał spóźnić, a na koniec nie dotarł. Jak się w końcu zabraliśmy do kręcenia filmu - to brama na cmentarz została zamknięta i filmowalismy spoza cmentarza, spod bramy. Później się okazało, że uratowało nas owe opóźnienie od kary surowego więzienia. Masoni WASP-owscy, pogrobowcy po Profesorze naciskali na prokuraturę - żeby nas, niewinnych endekow pozamykać za propagandę antygeremkowską - pod pretekstem że bezczescimy grób. Prokuratorzy jak to prokuratorzy - wiadomo, nie takich zamykali, ale tym razem nic nam nie mogli zrobić, chociaż chcieli. Właśnie przez wzgląd, że nie staliśmy nad grobem, ale przed bramą, czyli ewidentnie nie zbezczesciliśmy grobu - prokuratura nie nękała nas...
Ekshumacja ciał niesłusznie pochowanych w miejscach zaszczytnych to temat, który powraca przed Świętem Wszystkich Świętych. Kwestii uporządkowania polskich cmentarzy nie przysłoni hałaśliwy Halloween. Wołanie o sprawiedliwość powraca...
Dlatego daję to świadectwo.
Na filmie poniżej - wykuwanie epitafium dla Profesora Geremka w pracowni artysty rzeźbiarza polskiego Bartłomieja Kurzeji:

/-/
Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • A TUTAJ - FILM JAK STOIMY POD KATEDRĄ Z ŁOPATAMI:
  Sceneria światła wydobywającego się spod ziemi, tło - surowa cegła gotycka. Twarze polskie zacięte, gniewne, antymasońskie... Czuć swąd siarki piekielnej Wrogów Polski i anielski spokój popierających nas Aniołów Stróżów. Jak mówię o Kardynale Bertone współ-winnym zbezczeszczenia archikatedry - zrywa się wiatr. To wieje Wiatr Historii... https://www.youtube.com/watch?v=C3sSuyqxGoE
 • "Nalezy zauważyć uczciwie, że esbecy narodowosci polskiej do akcji byli nastawieni życzliwie,..."
  "Nalezy zauważyć uczciwie, że esbecy narodowosci polskiej do akcji byli nastawieni życzliwie,..."
  Oczywiście że koniecznie należy odróżniac esbeków narodowości polskiej od tych narodowości niepolskiej. Tych pierwszych nie zawahałbym się nazwac polskimi patriotami. Ci drudzy chyba są w Polsce po to, by ją podac na tacy obcym mocarstwom. Do tego chyba posłużyła im Solidarnośc, ale także i wcześniejsze inspirowane chyba przez nich tzw "zrywy patriotyczne Polaków", które jak pokazuje nam nasza historia, zawsze kończyły się dla Polski Tragicznie. Tak jak i tym razem.
 • @Jan Paweł 12:07:58
  Polacy, obecnie znowu dają się wciągac w jakieś nie swoje wojny, pozwalają sobą manipulowac, bo pewnie znowu ktoś tam coś tej wymęczonej już Polsce szykuje.
 • znalezione w necie/ 2008-07-20 13:01:49/
  Lament rozpaczy po utracie Skarbu!


  Placz o Jerozolimo!
  Zakryjcie twarze cory Israela
  Zatrzescie sie pagorki Hebronu,
  Posypcie popiolem wlosy synowie Judy

  Placz Kahale Warszawy
  Stracony wasz Skarb Norodowy
  Mozg Polinu Syjonskiego
  I Gwiazda Dawida Masona…

  O Berle, Berle Lewartow
  Karmiony piersia, ssacy
  Znienawidzone mleko.
  Opluwajac ja w zamian jadem.

  Kto zastapi cie o Berle?
  Kto poprowdzi wyroslych z popiolu
  I wyniesionych do potegi,
  Aby panowac wbitym w ziemie.

  Ta ziemie , ktora przymuje
  Kazdego niegodziwca
  Przyjmie teraz i twoje scierwo
  I zamieni go w nowe pokolenie robactwa?

  Idz Berle Drogi Bronislawie ..idz odbierz
  Swoja nagrode, jaka ci sie nalezy
  Za caloksztal! Malych i wielkich
  Swinstw i podlosci - w sluzbie- Lucyfera!
 • -------- poznałam niedawno SBeka - zweryfikowany pozytywniwe
  --- odkryłam ,że żyd . Czyżby zweryfikowali pozytywnie MOSSADowców ? - polscy SBole odpadli ??
 • @ninanonimowa 22:54:03 - NALEZY PILNOWAĆ SLUŻB PAŃŚTWOWYCH
  Aby nie stały się żerowiskiem dla nie-Polaków, anty-Polaków i dys-Polaków. To wygląda na specjalnie zaprogramowany błąd metodologiczny, że Polacy w czambuł potępiają wszystkie Służby zawsze i wszędzie. Myślę, że to jest element świadomej destrukcji Polski sterowanej z zewnątrz.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej