Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

DO PREZYDENTA IZRAELA SPRZED MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WZYWAM wszystkich pod Muzeum we wtorek 28 października 2014, weźmy Krzyże i okażmy naszą niezłomną wolę zbudowania stosunków polsko-żydowskich na prawdzie. Prezydent Izraela i Polski mają wspólnie otworzyć to muzeum. Ja będę od godz. 16:00.

26 października 2014 - jesteśmy pod Muzeum Historii Żydów Polskich i zwracamy się z przesłaniem do prezydenta Izraela, który w najbliższy wtorek ma dokonać uroczystego otwarcia tej instytucji. Domagamy się, aby odstąpił od niesłusznych roszczeń wobec nas, polskich podatników. Sugerujemy Panu Prezydentowi, aby o odszkodowanie dla polskich obywateli pochodzenia żydowskiego, którzy zostali pozbawieni majątków w czasie wojny zwracał się do Berlina, Londynu, Paryża, Waszyngtonu i Moskwy. Podobnie domagamy się, aby w tym muzeum było powiedziana i pokazana prawda o Układzie z Dorotheenstrasse. Wypowiada się Dariusz Maciejewski - zaprasza Pana Prezydenta na poczęstunek plackami ziemniaczanymi do miasteczka SIO pod Sejmem. Wypowiadają się również Tadeusz Jaworowski, Dariusz Komorowski, Mirosław Rostenkowski i Adam Adam Stanisław Czeczetkowicz.

Proszę o uważne zaznajomienie się. WZYWAM wszystkich pod Muzeum we wtorek 28 października 2014 - weźmy Krzyże i okażmy naszą niezłomną wolę zbudowania stosunków polsko-żydowskich na prawdzie. Ma być wtedy prezydent Izraela i Polski, i mają wspólnie otworzyć to muzeum. Obawiam się, że doradcy prezydenta Komorowskiego po raz kolejny zachowają się niegodziwie, antypolsko i głupio - i źle doradzą głowie państwa polskiego, i własnie przez tych złych doradców Prezydent RP nie zabezpieczy właściwie polskiego interesu narodowego. Doszły mnie słuchy, że już się w Muzeum źle dzieje, że zatajana jest prawda o Układzie z Dorotheenstrasse, co jest po prostu niedopuszczalnym skandalem.
Dlatego proszę - przyjdźmy i okażmy wsparcie polskim sprawom.

Bądź z nami we wtorek 28-10-2014 po południu na Anielewicza.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • TUTAJ FILM O DIALOGU ADAMA CZECZETKOWICZA ZE STRONĄ ŻYDOWSKĄ;
  https://www.facebook.com/video.php?v=10205416302190886
 • Polacy są narodem tolerancyjnym
  nawet gdy się ich wypędza z własnego domu...
 • Otwierają jedno z niewielu dzieł Lecha Kaczyńskiego w Warszawie.
  Muzeum to powstało przy współudziale finansowymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawy, tę drugą dotację z kieszeni Warszawiaków przyznał Lech Kaczyński. On zresztą osobiście wmurował akt erekcyjny pod to muzeum 26 czerwca 2007 roku.
 • @Jaromir 18:01:58 - TIA... A TU SIE OKAZUJE, ŻE...
  nie ma mowy o jakimś dialogu kultur, rozmowie Polaków z Żydami, kulturze czy historii. Dyrektor placówki wyprasza katolików polskich, zataja prawdę o Układzie z Dorotheenstrasse, mówi wprost: "to jest teren prywatny, proszę stąd wyjść!". Czyli Lech Kaczyński, Jan Kulczyk sfinansowali WYDARCIE kawałka Warszawy z przestrzeni publicznej i przekazanie go w... ręce prywatne. To jest złodziejstwo antypolskie. Działanie na niekorzyść polskiego państwowego, katolickiego i narodowego stanu posiadania.
  Proszę zwrócić uwagę na obecność policjantów w tym miejscu. Działali NA PROŚBĘ dyrektora muzeum. Wylegitymowali nas bez potrzeby, bez związku z jakimkolwiek wykroczeniem. No to ja pięknie poproszę policjantów, żeby mi salon poodkurzali. Albo śmieci wynieśli...
 • ----------------- POLIN - na tablicy jest taka nazwa Polski
  --------- tego już nie zauważyliście ????
 • @ninanonimowa 22:26:43
  no właśnie, jeszcze tylko czekać jak jakaś rządowa ekspedycja archeologiczna "odkryje" starożydną ceramikę z naisem "polin" i szbasgoje są ugotowani
 • @Dariusz Stola
  Pomódlmy się razem jak katolik z katolikiem

  Oremus et pro perfidis Judaeis: ut Deus et Dominus noster auferat velamen de cordibus eorum; ut et ipsi agnoscant Jesum Christum Dominum nostrum.

  Oremus. Flectamus genua. Levate.
  Omnipotens sempiterne Deus, qui etiam Judaicam perfidiam a tua misericordia non repellis: exaudi preces nostras, quas pro illius populi obcaecatione deferimus; ut agnita veritatis tuae luce, quae Christus est, a suis tenebris eruantur. Per eumdem Dominum...
 • ----------katolik - duchowy żyd
  http://www.opracowanie.eu/spiegel.htm
 • @ninanonimowa 23:40:52
  po co wmawiasz Polakom, że są żydami? Dla którego żyda pracujesz?
  "poganie" i żydzi wspólnie odrzucają Jezusa Chrystusa, zwalczają katolicyzm, SIEJĄ ZAMĘT i robią czystki W NARODZIE POLSKIM
  wspólnie robili to w NKWD, SB, UB, aż po dziś dzień
 • czym się różni katolik od żyda
  katolik: "zło dobrem zwyciężaj"
  żyd: "brak profitu interesem zwyciężaj"
 • @ninanonimowa 22:26:43
  http://polin.pl/sites/all/themes/mhzp/assets/img/logo/pl/284.png

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej