Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

DO PREZYDENTA IZRAELA SPRZED MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WZYWAM wszystkich pod Muzeum we wtorek 28 października 2014, weźmy Krzyże i okażmy naszą niezłomną wolę zbudowania stosunków polsko-żydowskich na prawdzie. Prezydent Izraela i Polski mają wspólnie otworzyć to muzeum. Ja będę od godz. 16:00.

26 października 2014 - jesteśmy pod Muzeum Historii Żydów Polskich i zwracamy się z przesłaniem do prezydenta Izraela, który w najbliższy wtorek ma dokonać uroczystego otwarcia tej instytucji. Domagamy się, aby odstąpił od niesłusznych roszczeń wobec nas, polskich podatników. Sugerujemy Panu Prezydentowi, aby o odszkodowanie dla polskich obywateli pochodzenia żydowskiego, którzy zostali pozbawieni majątków w czasie wojny zwracał się do Berlina, Londynu, Paryża, Waszyngtonu i Moskwy. Podobnie domagamy się, aby w tym muzeum było powiedziana i pokazana prawda o Układzie z Dorotheenstrasse. Wypowiada się Dariusz Maciejewski - zaprasza Pana Prezydenta na poczęstunek plackami ziemniaczanymi do miasteczka SIO pod Sejmem. Wypowiadają się również Tadeusz Jaworowski, Dariusz Komorowski, Mirosław Rostenkowski i Adam Adam Stanisław Czeczetkowicz.

Proszę o uważne zaznajomienie się. WZYWAM wszystkich pod Muzeum we wtorek 28 października 2014 - weźmy Krzyże i okażmy naszą niezłomną wolę zbudowania stosunków polsko-żydowskich na prawdzie. Ma być wtedy prezydent Izraela i Polski, i mają wspólnie otworzyć to muzeum. Obawiam się, że doradcy prezydenta Komorowskiego po raz kolejny zachowają się niegodziwie, antypolsko i głupio - i źle doradzą głowie państwa polskiego, i własnie przez tych złych doradców Prezydent RP nie zabezpieczy właściwie polskiego interesu narodowego. Doszły mnie słuchy, że już się w Muzeum źle dzieje, że zatajana jest prawda o Układzie z Dorotheenstrasse, co jest po prostu niedopuszczalnym skandalem.
Dlatego proszę - przyjdźmy i okażmy wsparcie polskim sprawom.

Bądź z nami we wtorek 28-10-2014 po południu na Anielewicza.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • TUTAJ FILM O DIALOGU ADAMA CZECZETKOWICZA ZE STRONĄ ŻYDOWSKĄ;
  https://www.facebook.com/video.php?v=10205416302190886
 • Polacy są narodem tolerancyjnym
  nawet gdy się ich wypędza z własnego domu...
 • Otwierają jedno z niewielu dzieł Lecha Kaczyńskiego w Warszawie.
  Muzeum to powstało przy współudziale finansowymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawy, tę drugą dotację z kieszeni Warszawiaków przyznał Lech Kaczyński. On zresztą osobiście wmurował akt erekcyjny pod to muzeum 26 czerwca 2007 roku.
 • @Jaromir 18:01:58 - TIA... A TU SIE OKAZUJE, ŻE...
  nie ma mowy o jakimś dialogu kultur, rozmowie Polaków z Żydami, kulturze czy historii. Dyrektor placówki wyprasza katolików polskich, zataja prawdę o Układzie z Dorotheenstrasse, mówi wprost: "to jest teren prywatny, proszę stąd wyjść!". Czyli Lech Kaczyński, Jan Kulczyk sfinansowali WYDARCIE kawałka Warszawy z przestrzeni publicznej i przekazanie go w... ręce prywatne. To jest złodziejstwo antypolskie. Działanie na niekorzyść polskiego państwowego, katolickiego i narodowego stanu posiadania.
  Proszę zwrócić uwagę na obecność policjantów w tym miejscu. Działali NA PROŚBĘ dyrektora muzeum. Wylegitymowali nas bez potrzeby, bez związku z jakimkolwiek wykroczeniem. No to ja pięknie poproszę policjantów, żeby mi salon poodkurzali. Albo śmieci wynieśli...
 • ----------------- POLIN - na tablicy jest taka nazwa Polski
  --------- tego już nie zauważyliście ????
 • @ninanonimowa 22:26:43
  no właśnie, jeszcze tylko czekać jak jakaś rządowa ekspedycja archeologiczna "odkryje" starożydną ceramikę z naisem "polin" i szbasgoje są ugotowani
 • @Dariusz Stola
  Pomódlmy się razem jak katolik z katolikiem

  Oremus et pro perfidis Judaeis: ut Deus et Dominus noster auferat velamen de cordibus eorum; ut et ipsi agnoscant Jesum Christum Dominum nostrum.

  Oremus. Flectamus genua. Levate.
  Omnipotens sempiterne Deus, qui etiam Judaicam perfidiam a tua misericordia non repellis: exaudi preces nostras, quas pro illius populi obcaecatione deferimus; ut agnita veritatis tuae luce, quae Christus est, a suis tenebris eruantur. Per eumdem Dominum...
 • ----------katolik - duchowy żyd
  http://www.opracowanie.eu/spiegel.htm
 • @ninanonimowa 23:40:52
  po co wmawiasz Polakom, że są żydami? Dla którego żyda pracujesz?
  "poganie" i żydzi wspólnie odrzucają Jezusa Chrystusa, zwalczają katolicyzm, SIEJĄ ZAMĘT i robią czystki W NARODZIE POLSKIM
  wspólnie robili to w NKWD, SB, UB, aż po dziś dzień
 • czym się różni katolik od żyda
  katolik: "zło dobrem zwyciężaj"
  żyd: "brak profitu interesem zwyciężaj"
 • @ninanonimowa 22:26:43
  http://polin.pl/sites/all/themes/mhzp/assets/img/logo/pl/284.png

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej