Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KAMPANIA SAMORZĄDOWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO W WARSZAWIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grażyna Wasilewska-Miernicka i Jan Strzeżek nagrali film dla TELEWIZJI NARODOWEJ. Oburzyli się na akcję przeciwko Krzyżowi z Giewontu graną przez Służby, niby w imieniu Prezydenta. 11-go listopada Krzyż mamy usunąć na drugą stronę Alei Szucha.

No i kampania samorządowa dotknęła tronu. Kandydaci do Rady Miasta Warszawy będą 11-go listopada 2014 przy pomniku Dmowskiego. Dojdzie chyba do ciekawej konfrontacji marszu prezydenckiego z kandydatami patriotycznymi nie pałającymi wielką miłością do Bronislawa Komorowskiego. Komuś ze Służb zależy na tym, żeby replika Krzyża Z Giewontu co roku wznoszona dla podkreślenia roli Boga w odzyskaniu niepodległości przez naród polski - była umniejszona, schowana, wyniesiona poza obręb pomnika Dmowskiego. Obawiam się - że ten Ktoś to jakiś mason, mający zbyt duzy wpływ na nasz Kraj... Premier Kopacz i Prezydent Komorowski najlepiej zrobią, kiedy się od wpływów tego kogoś uwolnią.

Pod względem formalno-prawnym Służby nie mogą w tych dniach naciskać na polskich patriotów. Zbyt wielu z nas teraz kandyduje w wyborach samorządowych i zakłócenie naszej patriotycznej działalnosci przy pomniku Dmowskiego to atak na demokrację. Jeśli Służby pozwolą sobie na za dużo to wybory w Warszawie i na Mazowszu powinne w takim wypadku być powtórzone. Mówię to w obliczu spodziewanej kolejnej prowokacji Służb jakim jest podpalenie "żydowskiej" palmy na Rondzie de Gaulle'a. Służby podpaliły już wóz transmisyjny TVN-u, tęczę na Placu Zbawiciela, budkę przed rosyjską ambasadą - wszystko po to aby emocjonalnie odstręczyć elektorat od idei narodowej... odstręczyć od poparcia racjonalnego zajęcia się przez nas, patriotów finansami publicznymi.
Jeśli ten tekst czyta jakiś mądry doradca Pani Premier Kopacz, albo Pana Prezydenta Komorowskiego - proszę o pilny kontakt i porozumienie się. Sugerowałem już urzędnikom miejskim, aby sprawę omówili z kim trzeba. Poprosiłem również wszystkich znajomych, aby z problemem dotarli jak najwyżej drogami nieformalnymi, ale dotąd nie uzyskałem odpowiedzi. A przecież co szkodzi, żeby w Święto Niepodległości notable i świta okazali choć trochę tolerancji wobec skromnej inicjatywy działaczy narodowych kandydujących do Rady Miasta i Sejmiku Wojewódzkiego? Przy pomniku Dmowskiego na moim, formalnie zgłoszonym i legalnym zgromadzeniu są funkcjonariusze policji, jest skromny poczęstunek kiełabasą wieprzową, są placki ziemniaczane, jakie lubił Dmowski, no i jest Krzyż Z Giewontu. My po prostu pamiętamy o Bogu - Panie Dziejów, który zechciał aby Polska powstała. Jakże mogli byśmy nie pamiętać?
Mądra polska premier i mądry polski prezydent nie powinni stronić od autentycznych oddolnych imprez narodowców. Zapraszamy. :)

A teraz - film z Grażyną Wasilewską-Miernicką i Janem Strzeżkiem:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • ---------------PAMIĘTAJCIE !!!!!!!!!!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=ASRdDh3SVyE
 • @ninanonimowa 21:50:04
  http://colaska.pl/#!prettyPhoto/1/
 • @ninanonimowa 21:52:32
  http://www.youtube.com/watch?v=6d0lF6NKUlg
 • Oczywiście, że należy wspólnymi siłami...
  unikac wszelkiej prowokacji. Myślę, że rzeczywiście pomiędzy Prezydentem i Premierem a społeczeństwem mogą stac jakieś siły które próbują mącic. Myślę, że idea wspólnych patroli policji i zaufanych oznakowanych narodowców powinna byc tutaj skuteczna.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej