Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ENDECKIE OSTRZEŻENIE W SPRAWIE PROTESTU WYBORCZEGO (PKW)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proszę o sporządzenie listy osób, które weszły z Braunem i Stankiewicz do PKW wbrew oficjalnym słowom Roberta Winnickiego, który do wtargnięcia do PKW nie nawoływał. Tak samo - nie nawoływał do wtargnięcia Janusz Korwin-Mikke...

NIE DAJMY SOBIE PRZYSZYĆ ANI BRAUNA ANI STANKIEWICZ JAKO GŁOWY
(oświadczenie w sprawie próby przejęcia zarządzania słusznym protestem spolecznym przez Reżysera Brauna i Redaktor Stankiewicz, którzy wtargnęli do siedziby PKW i podgrzali emocjonalną atmosferę, narażając prawdziwych Polaków na wprowadzenie stanu wyjatkowego i pacyfikację. Właśnie w mediach podano wiadomość - że policja szczęśliwie spacyfikowała łamiących owych prawo harcowników i wyprowadziła poza PKW)
Owszem, należy im podziękować za dobre (podobno?) chęci, ale stanowczo skarcić za niepotrzebny majdanizm, to jest ewidentne łamanie prawa - w duchu WASP-owskiej i antyslowiańskiej ruchawki na Ukrainie. Jakby się ich posłuchało więcej polskiej młodzieży, jakby doszło do eskalacji siłowej - polała by się niepotrzebnie polska krew. Dzięki Bogu i wytrwałej pracy endeckiej ludzie się spostrzegli, że ktoś chce przyszyć słusznemu protestowi Polaków głowę zgoła pro-WASP-owską. Zachowanie Reżysera Brauna, Ewy Stankiewicz i garstki osób, które się wdarły do PKW nosi znamiona prowokacji antysłowiańksiej, a nawet wręcz WASP-owskiej i syjonistycznej. Koresponduje ono z tym, co odkrylem jak obserwowałem wieloletnią akcję przeciwko TELEWIZJI NARODOWEJ. Niedawno poinformowałem polską policję o zidentyfikowanym przeze mnie człowieku służb antypolskich (SA) wzywającym do siłowego konfrontowania się z Policją na imprezach narodowych. Wygląda na to, że się warszawscy policjanci mnie posłuchali i dzielnie przeczesywali autokary jadące na Marsz Niepodległości w poszukiwaniu AOFI-ego "Władca Wschodu" vel "UrodzonyWkolejorzu" vel "GRAND7777" vel "RafalD" vel "Anthony Soprano". Należy się spodziewać, że podczas tych przeszukań polscy funkcjonariusze zwalczyli sporo syjonistycznej i WASP-owskiej agentury w szeregach narodowców. Są przesłanki, że już dawno jakaś część kolegów z Młodzieży Wszechpolskiej została zwerbowana przez Slużby Syjonistyczne, weszła w skład PiS i rozgrywa narodowców do dzisiaj. No i w tym dobrym duchu dzisiejszej nocy policjanci polscy usunęli zarzewie krwawych zamieszek antypolskich z PKW. Dziękuję Wam, dzielni funkcjonariusze! I jednocześnie proszę o nie ustawanie w tropieniu SA i pacyfikowaniu SA we wszelkich środowiskach w Polsce.
Proszę wszystkich ludzi dobrej woli - o sporządzenie listy personalnej, dokumentacji fotograficznej i filmowej osób, które weszły z Braunem i Stankiewicz do PKW wbrew oficjalnym słowom Roberta Winnickiego, który do wtargnięcia do PKW nie nawoływał. Tak samo - nie nawoływał do wtargnięcia Janusz Korwin-Mikke. Jeżeli by się okazało, że jednak owe wtargnięcie było uzgodnione z organizatorami manifestacji na Wiejskiej 10 z RN i KNP - to będzie znaczyło, że czekają nas wielkie przesunięcia personalne i w Ruchu Narodowym, i w Kongresie Nowej Prawicy.
#
Proszę o składanie wniosków o przeliczenie i analizę głosów nieważnych w wyborach 16-go listopada 2014. Formularz tutaj:
UNIEWAŻNIENIE WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH
Najblizsze dni przynieść powinny spokojną pracę narodowo-demokratyczną, a nie gwałtowne zamieszki. Ponawiam prośbę o aprowiację (gorącą herbatę, koce, butle z gazem i grzejnikami, namioty) na rozbudowę miasteczka namiotowego na Wiejskiej. Należy się zgłaszać do Mikołaja Rajzera i/lub Dariusza Maciejewskiego i/lub do mnie. O każdym datku i/lub darowiźnie proszę mnie informować. Proszę też o informowanie o kazdym wniosku o przeliczenie i publiczną analizę głosów nieważnych.

Na fotografii wprowadzającej:
JKM i Winnicki przed siedzibą PKW śpiewają Mazurek Dąbrowskiego (hymn narodowy). Widać, że nie okupują PKW, że zachowują się godnie, po endecku. Nie mają nic wspólnego z ryzykantami i wichrzycielami Braunem i Stankiewicz.

Poniżej ważny film TELEWIZJI NARODOWEJ sprzed PKW na Wiejskiej 10 w Warszawie:
JKM wychodzi z Domu Poselskiego (teraz niech się tłumaczy u kogo tam był, niestety?) i dołącza do manifestujących. Jest tam wzruszający moment jak załamuje się jemu glos, kiedy mówi o mlodych Polakach zmuszanych do emigracji i jak podaje dłoń Winnickiemu prosząc o współpracę RN i KNP. Myśmy tam niedaleko stali i żesmy wołali: "KOALICJA! KOALICJA!". Póżniej JKM opowiada się za wnioskiem o przeliczenie i przeanalizowanie głosów nieważnych.


Sami Państwo widzą jak wazne jest mieć ze sobą kamerę i analizować wszystko, nie dając sie zwieść ani Slużbom Bertone ani WASp-om, ani rodzimym esbekom, sowietom i wszelkim innym oszustom i manipulatorom.

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @podlasie21 04:40:08- NIE WIDZIAŁEM TEGO, ŻEBY SIĘ WINNICKI WDZIERAŁ
  Natomiast owszem, widziałem że Winnicki jak zgromadzenie podeszlo pod gmach PKW około godziny 18:15 stoi przed gmachem PKW i przewodzi manifestacji - razem z JKM-em. I mam to nagrane na tej oto tutaj kamerze JVC. Zgromadzenie podeszło z Wiejskiej, na której stało wcześniej od godziny 17:00 pod gmach - około godziny 18:00.
  Dalej - wyjaśnienia wymaga informacja, kto się wdarł, kto był zaproszony, kto w czyim imieniu występował?
  Naprawdę - wyjaśnienia wymaga sprawa - co się wydarzyło w gmachu PKW? Jak to się stało, że na zaproszenie PKW w imieniu protestujących występowali Ewa Stankiewicz i Grzegorz Braun? Kto im to zlecił? Kto występował w imieniu RN, a kto - w imieniu KNP? Zenona Nowaka znam i wiem, że występował w imieniu stowarzyszenia obrony praw ojców. Kim byli ludzie, którzy weszli wraz z Braunem i Stankiewicz? Kim był cywil, który zapraszał do wejścia do PKW, a którego Krzysztof Bosak rozpoznał jako policjanta po cywilnemu? Co się naprawdę wydarzyło w sali konferencyjnej PKN? Kto zainicjował okupowanie sali konferencyjnej? Jak się zachowywali obecni ludzie - osoby które były zaproszone i osoby które się wdarły? O ile się rzeczywiście wdarły do PKW?
  Swoją drogą ciekawostka: PKW jest od środka pilnowane przez prywatną firmę ochroniarską. Jeszcze cztery lata temu była tam Straż Marszałkowska (chyba).
  Byłem z Janem Strzeżkiem w gmachu PKW około godziny 20:15 i sytuacja była taka, że grupa około 50-70 osobowa stała przed gmachem, przy wejściu stali policjanci, a w środku była okupacja sali konferencyjnej.
  Policja wyprowadziła okupujących z gmachu około północy z 20-go na 21-go listopada 2014. Zatrzymała około 20-tu osób. I teraz - powinniśmy te 20 osób rozpoznać. Obawiam się, że wśród nich są osoby SA (Służb Antypolskich).
  Dzwoniłem przed chwilą do Zenona Nowaka, ale ten zapewne śpi i wyłączył telefon, a był wśród nich...
 • @podlasie21 04:55:03 - WDARCIE SIĘ I OKUPOWANIE PKW TO ZACHOWANIE BŁĘDNE
  Uważnie wysłuchałem przemówienia Brauna jak zgromadzenie stało na Wiejskiej - około 17:30. Bardzo trafnie analizował rzeczywistość. Wzywał do nie łamania prawa. A potem, około godziny 18:00-20:00 wziął udział w łamaniu prawa - czyli okupacji PKW. Być może uległ czyjejś inspiracji? W każdym razie zachował się dwuznacznie. Trzeba to wyjaśnić.
  A co do "przypadkowości" liderów rewolucji - to ja takich przypadków nie znam.
  Porównaniem do tych z Frondy - ciężko mnie Kolega obraża. Wypraszam sobie!
 • -----------------Braun vel Michnik
  ----------KOŃ TROJAŃSKI !!!! matka boska ww klapie !!!! --------------
  ----------KTO KRZYŻEM WOJUJE !!!! od krzyża zginie !! ---------------

  ---------- i mówicie ,że Grzegorz ma inne korzenie ?? -------------------

  Z SIECI-----
  kosak0
  z tymi "Moskalami" panie Braun,przynajmniej trzy razy, to tak mimochodem jak pan Michalkiewicz z "razawiedką" czy znany numer stosowany przez pewne plemię ?
  -----------------------------------------------------------------------------------------

  http://www.nop.org.pl/2011/04/10/orzel-wiszacy-na-gwiezdzie-dawida-czyli-jak-sie-bawia-zydzi-w-warszawie/

  https://www.google.pl/search?q=OBRAZY+DLA+JULIUSZ+BRAUN&client=firefox-a&hs=2Y2&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=a8JuVN3jCIXAOY2YgIAC&ved=0CCEQsAQ&biw=1366&bih=649
 • @podlasie21 04:31:17
  kolego z czym do ludzi?... Chcecie łamać demokrację? podkładać się światu, żeby nam tu wojskami nato wprowadził "demokrację"?
  Na ruchawkach, to jak wiemy z naszej Historii, Polacy nigdy dobrze nie wychodzili, bo zawsze na plecach Polaków obłowiły się jakieś międzynarodowe męty.
  Dobrze mówi Pan Sendecki, że tylko i wyłącznie mozolna praca u podstaw, uświadamianie ludzi, praca takich ludzi jak Pan o nicku Nikander i całej rzeszy mądrych ludzi ma sens.
  I co najważniejsze, Różaniec i modlitwy do Ducha św o mądrośc.
  Owoce Stankiewicz na Ukrainie widać jak na dłoni.
  Co do Pana Brauna, to raczej nie chce mi się wierzyć że wdarł się do PKW. Raczej był w tej grupie zaproszonych. Być może, właśnie to zaproszenie, miało być tą iskrą prowokacji. Miało wejśc parę osób zaproszonych a z nimi mieli się wedrzeć prowokatorzy? No bo niby dlaczego PKW miałaby zapraszać kogoś z zewnątrz?
 • @podlasie21 04:40:08
  skoro się wdarł do PKW, tzn że być może także jest zadaniowcem...
 • Fronda również ostrzega w stylu eNDeckim???
  http://www.fronda.pl/a/v-kolumna-putina-zajmuje-pkw-gdzie-jest-panstwo-polskie,44210.html
  bo GaPol tak jakby mniej:
  http://niezalezna.pl/61606-okupacja-nie-jest-rozwiazaniem-poglebia-chaos-oswiadczenie-pis-ws-akcji-w-pkw
 • Masz reację Sendecki, ale ja Ciebie widziałem z taczką
  .
  ... na której wozi się czerwone świnie.

  ... I Ci ją ukradli, a teraz jest bardzo potrzebna!
 • podlasie21 04:55:03
  .
  TUTAj masz leszcza z bardachy parcha zydowskiego Jelenia janke GmbH jak to bylo :
  http://emerytka.salon24.pl/616911,pikieta-przed-pkw-i-okupacja-jej-budynku
  Babcia Elig jako tajna agentka dr Antyka podaje tylko wersje blogerska , prawdziwa jest w tajnym archiwum blokowiska smieciaTragalskiego .
  Rezyser kina akcji pierdoli jak zwykle chaotyczne sofizmaty ujecia filmowego . Spala sie w blokach na starcie uzywajac terminu sportowego z lat minionych .Chce dobrze a wychodzi jak zwykle - przedwczesny wytrysk na czerwony staniczek Beaty z Albatrosa .
  Aaaaa nie ma przypadkowych rewolucji , sa tylko kontrolowane kolezko sympatyczny .
  Ahojjjj !
 • General Sosenkowski 09:51:02
  .
  Oooo zebym zryzal , witam Generala .

  Andrju - widocznie obaj lubimy odjazdowe kino underground Hrabiego geniusia Sendeckiego .Relacja troszke chaotyczna , pelna napiec i pastiszöw filmowych . Hrabia tak zapierdala bo nowa muza pojawila sie w jego smutnym jak niemiecka pizda zyciu , wiec sam rozumiesz ..
  Kobieta w czerwonym plaszczu .
  Presja czasu , presja ekranu jak powiada poeta dziala ostro na krocze Hrabiego stad jest jak jest i kazdy TO widzi .
  Ale to zdolny , mlody enkawudzista wiec bedzie z niego pociecha .
  Widze , ze Waszmosc w dobrej kondycji i nastawieniu przesiaduje na zapleczu kasyna_Leon23
  --- Kelner ! Podwöjna szkocka , prosze .
  Za spotkanie Generale !
 • Hrabia genius Sendecki 05:18:40
  .
  Witam Hrabiego ,

  mam nadzieje , ze nie obudzilem w srodku nocy .
  Ja mysle , ze Dzordz Brown czy grzesio braun chetnie wystapi w nastepnym panskim filmie .
  Beda jeszcze jakies kolejne odcinki Kobiety w czerwonym plaszczu czy to tylko trailer sondazowy , pytam bo nie wiem .
  Gratuluje pomyslöw i zycze szczescia , bedzie Waszmosci bardzo potrzebne.
 • @Max von Stirlitz 11:49:34 - NASZA CYWILIZACJA WALI SIĘ W GRUZY, A WAM TYLKO...
  hm, tego... kobiety w czerwonym płaszczu w głowie!
 • @Max von Stirlitz 11:21:00
  czołem Matjas! co prawda żaden ze mnie generał - co najwyżej wirtualny kapitan, ale dzięki Bogu - trzymam się zdrowo... choć na dystans ;)))
 • @podlasie21 04:31:17
  Gwintówka, proszę Pana jest zupełnie niepotrzebnym, a nadto najgorszym rozwiązaniem, bo władza tylko na to czeka, aby wprowadzić obce bratnie wojska do pomocy z rozbisurmanionymi Polakami i jakiś stan wojenny, aby wszystkich uspokoić.

  Braun postąpił jak ostatni idiota, a że idiotą nie jest, więc wypełnia sobie wiadome zadanie. Wierzyłam w jego patriotyzm, dopóki nie usłyszałam go mówiącego, że Ukraina ma prawo ubiegać się o ziemie polskie.

  Tu jest nagranie protestu zanim towarzystwo udało się do siedziby komisji wyborczej. Przemówienie Brauna ok. 40 minuty, w 41 minucie mówi, że złoży wizytę komisji, wejście do budynku przy końcu filmu.
  https://www.youtube.com/watch?v=p1K_p5GwAbY
 • Wydało się ! Max Sztyrlic to WASP i woda na młyn odwetowców !
  //--- Kelner ! Podwöjna szkocka , prosze .//


  Prawdziwy Sarmata zamówiłby setkę czystej i śledzika.
 • @ninanonimowa 06:06:36
  Módlmy się i za ninanonimowa wiarołomnego: niech Bóg i Pan nasz zdejmie zasłonę z jego serca, aby i on poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.[1]

  Módlmy się. Klęknijmy. Powstańcie.
  Wszechmogący, wieczny Boże, który nawet wiarołomnego ninanonimowa nie odrzucasz od swego miłosierdzia, wysłuchaj próśb naszych, jakie zanosimy za to stworzenie zaślepione, aby uznając światło prawdy, którym jest Jezus Chrystus, wyrwało się z swoich ciemności. Przez tegoż Pana...
 • @WandalVeni 19:13:07
  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/114441,milosierdzie-boze-a-proces-przeciwko-jezusowi-z-nazaretu.html
  ninanonimowa - klasyczny rzeźnik Jezusa!!!!
  Chyba żyje pod przekleństwem przeklętej nacji "Krew Jego na nas i na dzieci nasze" ?


  Problem ten omawia ks. prof. Tadeusz Guz
 • Ptaszek C4 16:42:26
  .
  Ptaszku C4 ,

  nudy na zapleczu , chlam niesamowity wiec idac Twoja droga czyli tokiem myslenia mala reinkarnacja polskosci na rubiezy niemieckiej :
  --- Kelner ! Podwöjna siwucha i sledzik w smietanie, prosze .
 • @Max von Stirlitz 13:52:26
  ależ Mateo - ptasznik jest bardziej z toluenu, niż aminów ;)))
 • @Janusz Górzyński 23:55:18
  tak samo jAK żYDZI PODAWALI SIE ZA LOJALNYCH RZYMIAN MÓWIĄC

  "NIE MAMY KRÓLA TYLKO CESARZA" TERRORYZUJĄC PIŁATA, NINANONIMOW TERRORYZUJE POLAKÓW NA NEON24.PL MÓWIAC "NIE MAM JEZYSA, JESTEM POLAKIEM WIERZE W SWAROGA"

  TA SAMA OBŁUDA
  TA SAMA ZBRODNIA
  POZDRAWIAM
 • @WandalVeni 21:18:30 - NAGRODA 50 ZŁ ZA UJAWNIENIE AOFI-EGO "NINANONIMOWA"
  Nic dodać nic ująć. Bierzmy sprawy w słowiańskie, polskie ręce! Łapmy go!
 • @Lotna 16:41:17
  lotna, nielocie sterowany, nie steruj bo lemingi całość słuchają i sklerozy na razie nie mają. Podaj kontekst do twego stwierdzenia "dopóki nie usłyszałam go mówiącego, że Ukraina ma prawo ubiegać się o ziemie polskie."

  A co gaworzy o Pawliaczku, Simoniaczku śliniaczku związku ukraińców i tym trzecim oraz redzisławie wspaniałym z forpocztą ochranostajennych!
 • @Ptasznik z Trotylu 16:42:26
  Z głupia frant zapytam, przypadkiem nie po mieczu lub kądzieli kresowo, austro-węgierski potomek. Tak zwany m'ów'isz masz - bez urazy. :)
 • @Eugeniusz Sendecki 22:38:08
  https://piotrbein.wordpress.com/2014/11/22/farsa-pt-protest-przeciw-wybiurom-agent-wplywu-winnicki-uzurpuje-przywodztwo/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej