Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ŚWITOŃ OTRUTY?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnio jeździł kamperem (wozem kampingowym) po Kraju i budzil Ducha Narodu. Spotkał Świętego Maksymiliana Kolbe podczas nocnych czuwań pod Krzyżami na Żwirowisku. Goszczony przez Jana Kobylańskiego, nieformalnego króla Polaków na Uchodźstwie.

Oto nota przysłana mi przez USOPAŁ, napisana przez rodzinę Kazimierza Świtonia:
(XI.26.1177)

Wypadek Kazimierza Świtonia


Proszę przesłać tą wiadomość wszystkim !!!!!! Możliwe że chodzi o zamach na życie Ojca.

Z przykrością chciałbym poinformować Państwa że mój ojciec Kazimierz Świtoń ciężko zachorował i przebywa w szpitalu Ojców Bonifratrów w Katowicach przy ulicy Markiewki. Stan Ojca jest bardzo poważny. Możliwe że został otruty!

Jan Świtoń

==========
Kazimierz Świtoń to bohater narodowy, jeden z niewielu autentycznych Polaków z "Solidarnosci", krotko nawet był posłem do Sejmu RP. Człowiek, który spotkał Świętego Maksymiliana Kolbe podczas nocnych czuwań pod Krzyżami na Żwirowisku. Ogłosił światu, że Ciało Świętego nie spaliło się w krematoryjnym piecu Auschwitz, lecz miękkie, nieskalane było wyjęte z pieca i zakopane koło krematorium (zgodnie z obietnicą daną przez Boga wybranym meczennikom i powtarzaną w psalmach "uratujesz mnie, jak uratowaleś młodzieńćów z pieca ognistego"). Goszczony przez Jana Kobylańskiego, nieformalnego króla Polaków na Uchodźstwie w Urugwaju i na Teneryfie. Obrońca Krzyża na pierwszej części pałacu prezydenckiego w Warszawie po zamachu warszawsko-smoleńskim. Brał udział w stawianiu repliki Krzyża z Giewontu na torach do Auschwitz. Ostatnio jeździł kamperem (wozem kampingowym) po Kraju i budzil Ducha Narodu.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Módlmy się o zdrowie dla Pana Kazimierza Świtonia...
  także modlitwą do Michała Archanioła.
 • @Autor
  Będę modlił się do Pana Boga i prosił Go o zdrowie dla Pana Kazimierza Świtonia, polskiego bohatera, niezłomnego bojownika o wolną i sprawiedliwą Polskę.
  Od dawna zamierzałem pojechać do Pana Kazimierza (mieszka sto parę kilometrów od mojego domu) i prosić go o udzielenie wywiadu oraz materiały dotyczące części jego i naszej historii od 1975 roku.
  Nie wykonałem narzuconego sobie zadania. Wierzę, że będzie to możliwe w najbliższych miesiącach.
 • Kazimierz Świtoń
  Poznałem go osobiście, spędziliśmy trochę czasu razem. Wiem, że filozofem nie jest. Za to sercem oddany sprawom najwyższym: kościołowi i ojczyźnie. Chciał jeździc po kraju i budzić ducha narodowego. Polonia Chicago ufundowała mu RV (wóz kampingowy).
  Kazimierz Świtoń to porządny gość, ideowiec, klasyczny antykomunista, który podjął się odważnej, a nawet jedno-osobowej walki wiedząc, że ryzykuje życie, na które było już kilka zamachów.
  Jak ten przeżyje, żydo-komuna zorganizuje następny przy nieustającym akompaniamencie mediów, prezentujących takich narodowców jak Świtoń jako ludzi nienormalnych.
 • @zygmuntbialas 23:34:02
  No to mamy podobnie. Ave.
 • Straszna wiadomosc!
  A jakie sa ,przepraszam, objawy otrucia? Czy moze zaczal mowic logicznie i z sensem? Czy jest wiadomo, co powiedzial otrutemu sw. Maksymilian? Kobylanski nie jest krolem emigrantow! ON jest cesarzem, prosze zwazac na slowa, bo majestat moze sie wku.....Klaniam sie nisko!
 • @Roman 07:41:56
  No i co?... pozostawiłeś tylko nędzne świadectwo o sobie.
 • @
  Rafał Gawroński o otruciu Janusza Zielińskiego

  https://www.youtube.com/watch?v=ajPJwAuj-YE

  na szczęście Pan Janusz po trzech tygodniach walki o powrót do zdrowia, czuje się dobrze
 • @Jan Paweł 11:23:34 - CIEKAWE... NERWOWA REAKCJA NA SŁOWO O POLSKIM KRÓLU
  Oni tak hodują polskich parobków, żeby nie chcieli żadnej Polskiej Władzy. Ten AOFI "Roman" to albo jeden z hasbarowców tresujący Polaków przeciwko Polskiej Władzy, albo właśnie jeden z polskich parobków tak wytresowanych. Osoba zoperowana na mózgu, nerwowo reagująca na Pana Jana Kobylańskiego. A przecież - kogo my, Polacy mamy tak naprawdę na tym świecie po śmierci Papieża Polaka? Tylko Jan Kobylański nam został z możnowładców. Reszta - to aż żal pomyśleć. Zdrada i zaprzaństwo.
  Dzięki, że Pan opowiedział się po stronie naszego Dobrego Króla Jana.
 • @Eugeniusz Sendecki 06:22:23
  Panie Eugeniuszu! Gdziezbym ja, zuczek marny, probowal kwestionowac boskosc i cesarskosc ekscelencji Kobylanskiego! Nigdy w zyciu! Bez niego i tych mistrzow piora i intelektu z Nowego Ekranu, zycie byloby nudne i przegrane! Ja na ten przyklad czytam Pana teksty i depesze p. Jeznacha z agencjii TASS z wypiekami na twarzy..Toz to perelki, ktore tylko z trudem mozna czasami znalezc w tworczosci pensjonariuszy pewnych zakladow, powiedzmy uzdrowiskowych..

  Ps. Czy panu Switoniowi przeplukano juz zoladek po tym haniebnym otruciu? Osobiscie uwazam, ze jest to robota banderowcow!!
 • @
  Mialem okazję kilka razy spotkać p. Świtonia.
  Ostatnio chyba na wiosnę br.

  I tak sobie myślę, że najbardziej prawdopodobną chorobą w tym przypadku jest STAROŚĆ.

  Nie wiem tylko, czy obecnie występuje w katalogu jednostek chorobowych. Kiedyś to była choroba w 100 % śmiertelna. Obecnie nie spotkałem sie z diagnozą, że ktoś zmarł z powodu starości.
  Co na to lekarze?
 • @Eugeniusz Sendecki 06:22:23
  Czy wiadomo, jaki jest teraz stan zdrowia pana Świtonia?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej