Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KAZIMIERZ ŚWITOŃ NIE ŻYJE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Legenda prawdziwej, nie-masońskiej i nie-esbeckiej "Solidarnosci". Obrońca Krzyża z Auschwitz i z Krakowskiego Przedmieścia. Dana mu była łaska spotkania Świętego Maksymiliana Marii Kolbe, który nie spalił się, lecz jest pogrzebany koło krematorium.

Zmarł dzisiaj, we czwartek 4-go grudnia 2014 o godzinie 14:00. Właśnie się dowiedziałem od Grzegorza Waśniewskiego z Kanady.

Zapamiętałem go już jako osobę wiekową - kiedy 3-go sierpnia 2010 spotkaliśmy się aby obronić Krzyż na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Przyjechał z Katowic i od razu mocno się wziął do rzeczy. Dobitnie wyraził swoje przeslanie do polskiej młodzieży - że żal jemu jaki los przygotowują jej Wrogowie Polski. Wskazał młodym ludziom drogę obrony polskości, kiedy powiedział, że sataniści rządzący Polską boją się Krzyża. Wskazał wlaśnie - na Krzyż, czyli na Pana Boga, Kościół Święty i Maryję. Pokazał drogę świętości osobistej i ogólno-narodowej.
Miałem wtedy kamerę i sfilmowałem dla TELEWIZJI NARODOWEJ jak mowił. Ten jego głos mędrca ciągle w uszach mi brzmi. Andrzej Hadacz wtedy przyniósł radioodbiornik i puścił muzykę z Radio Maryja jako podkład. Idealnie głos Kazimierza zgrał się z muzyką katolicką. Wszystko to wyreżyserowało pióro ze skrzydła Ducha Świętego, nie mieliśmy my, prawdziwi Polacy tam zebrani większego w tym udziału.
Tutaj - film historyczny z Kazimierzem i jego przesłaniem.

Mam takie marzenie, żeby młodzi Polacy dostrzegli tę wielką walkę polityczną, ekonomiczną, kulturową i duchową jaka się rozgrywa o ich dusze. Żeby się młodzi Polacy znaleźli, którzy podejmą dzieło Kazimierza Świtonia i przyjadą w styczniu do Auschwitz postawić wielki Krzyż (replikę Krzyża z Giewontu), żeby się w Polsce odmieniło, żeby Wrogowie poszli precz... Kazimierz Świtoń o tym całe życie marzył.

W "Wyznaniu Wiary" które wypowiadamy na Mszy Świętej mówimy, że "wierzymy w Boga - Ducha Świętego, który mówił przez proroków". Jednym z takich prorokow, którego spotkałem przy Krzyżu na Krakowskim Przedmieściu jest właśnie On - święty człowiek Kazimierz Świtoń. Dzięki Niemu w serce Polaków wstępuje otucha i nadzieja - że chociaż nas wszyscy opuscili, chociaż Służby Bertone przehandlowały Sprawę Polską z Esbecją i Sowietami przy "Okrąłym Stole", a wcześniej - z masonerią WASP-owską w transakcji "ziemia za pokój" - to jednak Bóg nas nie opuścił. Polska BĘDZIE! Właśnie przed chwilą popatrzyłem na ten film, przypomniałem sobie tamten moment i... rozpłakałem się.

Cześć Jego Pamięci!

+ Eugeniusz Sendecki

==========
* układ zawarty w latach 70-tych XX-go wieku między masonerią WASP-owską (czyli Służbami USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australi, RPA i Izraelskimi) a Służbami Watykańskimi - że dla katolików jako ludzi pierwszej kategorii będzie jedynie Ameryka Łacińska, że na innych kontynentach katolicy zgodzą się na status ludzi drugiej kategorii, a w Europie Środkowej - katolicyzm w ogóle wycofa się na rzecz masońskich Chazarów i Sowietów udających Żydów (szkolonych w Birobidźanie w ZSRR). Ofiarą tego układu w sposób szczegolny jest Polska. Kardynał sekretarz stanu zgodził się na taki układ, bo chciał bronić ludność katolicką w Ameryce Łacińskiej przed rzezią z rąk masońskich bojówek. Wykalkulował sobie, że poswięci ziemię europejską i kilkadziesiąt milionów owieczek mowiacych po słowiańsku (głównie Polakow i Polek) aby uratować pokój i życie dla miliarda owieczek katolickich w Ameryce Łacińskiej.

KOMENTARZE

 • oby Dobry Bóg odpuścił jego Duszy wszystkie winy
  i przyjął do królestwa niebieskiego, gdzie znajdzie spokój i wieczny odpoczynek.
  ciekawe czy Episkopat nadal nie będzie wnikał zanadto w doznane przez niego objawienie Św. Maksymiliana?
 • Otruto Kazimierza Świtonia?!
  http://www.monitor-polski.pl/otruto-kazimierza-switonia/#more-9903
 • Część Pamięci Wielkiego Patrioty
  A jeszcze wczoraj pytałam: Czy wiadomo, jaki jest teraz stan zdrowia pana Świtonia?

  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/115811,switon-otruty#comment_1072797

  Tak bardzo liczyłam na to, że jak nie ma żadnych informacji, to znaczy, że jest poprawa.

  ... niestety :(

  Część pamięci wielkiego Patrioty - jakim był Pan Kazimierz Świtoń.
 • @
  Jak to mówią o umarłych się źle nie mówi. Sławy na przymus także
  dawać nie wypada. Liczy się efekt w działaniu czyli koniec a nie początek.

  "Mam takie marzenie, żeby młodzi Polacy dostrzegli tę wielką walkę polityczną, ekonomiczną, kulturową i duchową jaka się rozgrywa o ich dusze. Żeby się młodzi Polacy znaleźli, którzy podejmą dzieło Kazimierza Świtonia i przyjadą w styczniu do Auschwitz postawić wielki Krzyż..."
  Napraaaawde Pan o tym marzy?????!!!!

  Dwa niewybiorcze wpisy pod jednym z postów o człowieku.

  ""
  ~miko : "...współtworzył Ruch Obrony Praw Człowieka i Obywatela ..." - no i co ten pół-mózg utworzył??! Klasę bogaczy i kastę bezkarnych kombinatorów bogacących się na dorobku powojennych pokoleń i klasę biedoty i bezdomnych! Kiedyś za zwolnienie z pracy leniwej suwnicowej z Gdańska gotów był zatrzymać cały kraj, a po przewrocie w obliczu wielomilionowego bezrobocia nawet palcem nie kiwnął!
  Proszę nie wycinać tego wpisu, bo taka jest prawda! zwiń

  ~ana do ~miko: Masz rację taka prawda Po 30-latach nienagannej pracy wyrzucili mnie zostałam bez środków do życia pozbawiona godności nie mam dostępu do lekarza nie mogę walczyć o sprawiedliwość nie mam pieniędzy więc jestem nikim i nic nie mogę za mną nikt się nie wstawi
  2 minuty temu | ocena: 100% ""
 • @nana 20:12:37
  TO prawda..
 • @Aśka 18:38:01
  Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,
  a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju.
  Amen.
 • @nana 20:12:37
  -- nie wiedziałam jak napisać -wyręczyłaś mnie nano - dzięki !
 • IDĘ SPAĆ...
  Może mi się Kazimierz przyśni? Właśnie byłem pod Sejmem. Zawiozłem Darkowi Maciejewskiemu butelkę denaturatu do maszynki spirytusowej. Bo my jesteśmy wierni temu co Świtoń głosił swoim słowem (mędrca glos ciągle w uszach mi brzmi!) i życiem. I dlatego ten Darek (Naleśnik) Maciejewski tam ciągle jest. W mijającym roku za Polską nie ujęli się ludzie możni, bogacze, inteligenci, mądrale w garniturach i krawatach, lecz paru bezrobotnych, bezdomni, jeden niepełnosprawny intelektualnie. Tak powstało miasteczko SIO i Dzielnych Ojców pod Sejmem RP. I ciągle jeszcze trwa. Szczęście, że mróz zelżał. Anomalia pogodowa taka.
  Darek Maciejewski zaprasza i prosi o pomoc w naszym narodowym proteście pod PKW, pod Sejmem, na Wiejskiej.
  +
 • Bezczelność władców Polski
  Przed momentem (11:35) usłyszałem z drugiego pokoju głos Sikorskiego, który z mównicy sejmowej wspominając zmarłego w dniu wczorajszym Kazimierza Świtonia, bardzo sprytnie wplótł tę informację w propozycję, uczczenia Jego pamięci minutą ciszy razem z uczczeniem pamięci zmarłego kilka dni temu Stanisława Mikulskiego.
  I jeśli spór, sprowokowany przez czerwonych a wszczęty kilka dni temu, by uczcić w Sejmie pamięć Mikulskiego minutą ciszy był mi obojętny; najwyżej posłowie, którzy identyfikowali aktora z jego konfidencją w stosunku do czerwonych mogli w tej minucie ciszy nie uczestniczyć i mielibyśmy wtedy czysty przekaz, kto zacz; tak dzisiejsza propozycja po raz kolejny uświadomiła mi w jakim matrixie przyszło nam żyć.
  Plugastwo, Tfu!
 • @lmark 12:04:16 - RZECZYWIŚCIE, TO ICHNIE CHOWANIE SIĘ ZA PLECAMI POPULARNCYH CELEBRYTÓW...
  To jest groteskowe. Źle rządzą, a potem wystawiają ludziom na żer emocjonalny i medialny a to Przybylską, a to Mikulskiego i między zmarłych ludzi showbuisnessu wplatają naszych bohaterów. To jest gra na emocjach: "patrzcie goje, jacy jesteśmy łaskawi. O waszym Świtoniu łaskawie pamiętaliśmy". Bardzo wyrafinowany chwyt medialny. Ciekawe, czy się ludzie dadzą nabrać na to? Ilu ludzi przylepi się na tym lepie?
 • Mistrzu mój
  Pamięci Kazimierza Świtonia. Ukoronowanie Jego ziemskiej wędrówki.
  https://www.youtube.com/watch?v=kIeP0CxuHXE
 • @lmark 17:11:54 i Wszyscy - POGRZEB 8-GO GRUDNIA 2014. MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 11-TEJ.
  (info od Marka Chrapana)
  Pogrzeb KAZIMIERZA ŚWITONIA - założyciela pierwszych Wolnych Związków Zawodowych - odbędzie się w poniedziałek 8 grudnia w Katowicach. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach. Trumna z ciałem zmarłego zostanie wystawiona o godz. 10.00. Po nabożeństwie kondukt żałobny przejdzie na pobliski cmentarz parafialny, gdzie nastąpi pochówek zmarłego.
  +
  Kazimierz umarł w Barbórkę i odtąd wszystkie polskie święta górnicze będą miały Jego Twarz. I tak ma być. Bo on był głosem dbającym o godność górnika. Prawdziwy Polak i Ślązak.
  A pogrzeb Kazimierza jest w święto Maryi. Czyli tak jak Święty Maksymilian umierając "zdążył" na imprezę w Niebie - do Tej, która jest Naszą Królową. Będzie ucztował z Królową i Jej Rycerzem. No i z Aniołami oczywiście.
 • R.I.P
  Jeden z nielicznych szczerych i autentycznych wojowników o wolność. Pośród magdalenkowych okrągłostołowych hochsztaplerów, odważny jak mało kto...oszukany jak my wszyscy....Niech odpoczywa w pokoju

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej