Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ENEJ WON! - PIKIETA 09-12-2014

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Andrzej Zakrzewski, Aleksander Hrabia Pruszyński, Radosław Siedlecki i inni patrioci polscy przyszli pod Klub "Stodoła" powiedzieć prawdę historyczną polskiej młodzieży o Eneju - ludobójcy Petro Olyjniku, którego sławi popularny zespół...

KOMENTARZE

 • -------- Pan Zakrzewski
  Lubię Pana . Nie po drodze Panu z Sendeckim !!!!!!!!!. JUŻ ! został Pan dla karierowicza --------trampoliną !! .

  Pan jest autentyczny ! w przeciwieństwie do / obrotowego / ! .
 • @
  Studenci o kolegach z Ukrainy: Zajmują miejsca Polakom:

  http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,17036981.html#BoxSlotI3img
 • @ewinia 09:13:11
  --ktoś doradzi studentom ?? a zrobić z nich Polaków !! wszak przed tysiącem lat - Ukraińcy byli Polakami
 • @ninanonimowa 22:24:42 - ZNOWU PAN JĄTRZY I NAPUSZCZA POLAKÓW NA POLAKÓW...
  To jest po prostu nieuczciwe co właśnie Pan/Pani napisała anonimowo przeciwko uczciwemu człowiekowi w internecie. Typowy WASP-owski chwyt psychomanipulacyjny stosowany przeciwko podbitym ludom, zamieniający Polaków, Indian i Murzynów w trwałych parobków. Pan/Pani wykrzywia zdrową konkurencję i normalną ludzką ambicję. To jest służba Diabłu, co Pan/Pani czyni. Sugeruje Pan/Pani - że ja mam nieczyste intencje, że chcę zrobić karierę kosztem Zakrzewskiego. Zupełnie niechcący zdradził Pan/Pani swoje intencje. Że kariera jest zarezerwowana tylko dla Was. Niedoczekanie!
  Sukces medialny TELEWIZJI NARODOWEJ bardzo Was boli, wiem. I bardzo dobrze Wam tak! Nic Was tak nie boli jak świadomość, że Polacy odwrócili wzrok od Besti (czyli od Was!) i zaczęli robić swoje w przestrzeni publicznej. Widzicie w naszym skromnym dziele medialnym koniec Waszego WASP-owskiego, sowieckiego, gestapowskiego i/albo bertonowskiego panowania nad Polską. I dobrze widzicie. Polacy jeszcze tego nie wiedzą, ze koniec Waszej dominacji nadszedł, ale Wy już widzicie.
  Bardzo mnie ucieszył ten Pana/Pani wpis zjadliwy. Znaczy - że Was bolimy. I bardzo dobrze!
  ==========
  -------- Pan Zakrzewski // Lubię Pana . Nie po drodze Panu z Sendeckim !!!!!!!!!. JUŻ ! został Pan dla karierowicza --------trampoliną !! . // Pan jest autentyczny ! w przeciwieństwie do / obrotowego / ! . //nadużycie link skomentuj usuń //ninanonimowa 09.12.2014 22:24:42
  ==========
  Pan/Pani kłamie, że lubi Zakrzewskiego. Jakby tka było, to by stał/stała koło niego i trzymała banner antybanderowski. To by przyniósł/osła herbaty. Serce okazał/a. Wsparł/a by modlitwą i ofiarą.
  To Wasze lubienie to czyste oszustwo.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:31:50
  Ninanonimow to stary sowiecki cap (czciciel joska urbacha i jaruzela) udający słowiańskie licho topielicę które rzuca urok na porządnych ludzi żeby wciągnąć ich do bagna ku zgubie
  na szczęście nie ma takiego wdzięku zagrzybiały dziadyga ;]
  https://www.youtube.com/watch?v=nTwLUE406H0
 • @WandalVeni 18:13:22
  ----- i mówisz stary cap :)
  https://www.youtube.com/watch?v=mv_vOoSM96A

  http://opolczykpl.wordpress.com/
 • @Eugeniusz Sendecki 16:31:50
  --- zapomniałam ! -- telewizja narodowa --NIE MA Pan PRAWA !! nazywać tak swoich wypocin !.
  TELEWIZJA SENDECKI do tego ma Pan prawo ! JA NARÓD nie życzę sobie OBROTOWEGO kogoś -członka ZCHN /AWS / watykańskiego DUCHOWEGO ŻYDA -- pod wspólną nazwą wszystkich Polaków NARÓD / NARODOWA !!
 • @ninanonimowa 14:31:01
  żydowski natrętny duch wyczuwalny jest w klezmerskim pitoleniu który pan(i) tu wkleja jak również w pan(i) bezbożnym duchowym ŻYDO-marksizmie, z zacietrzewieniem obcym kulturze słowiańskiej

  łagodnosć, życzliwość, tolerancja, szacunek, gościnność, empatia to cechy zarówno słowiańskie jak i katolickie
  a nie talmudyczna awersja, pogarda, nietolerancja, szowinizm
 • @WandalVeni 22:18:33
  -- gdybym nie pochodziła z katolickiej rodziny i środowiska uwierzyłabym w te - cudowne cechy katolików . Albo jest się człowiekiem albo kanalią ! katolik częściej jest kanalią jak człowiekiem ! BO WIE !! że pójdzie wyspowiada się - 3 puknięcia w deskę i jak nowo narodzony - sumienie czyste bo nie używane !!
  SŁOWO słowiańskie nie dawało takiej możliwości ! było NIE DO COFNIĘCIA !! TAK JAK I OPINIA środowiska -- ze złamaniem słowa wiązała się utrata honoru .
  Ps. żydzi chociaż są lojalni wobec siebie pomimo ,że porozrzucani po całym świecie. Katolicyzm został przez nich wprowadzony CELEM ZDEGENEROWANIA właśnie NAS !! SŁOWIAN !!.
 • @ninanonimowa 15:56:42
  nie zamierzam nikogo nakłaniać i przekonywać a tym bardziej zmuszać do wiary bo to generuje fałszywych wyznawców, tak samo jest fałszywe uwielbienie dla swaroga, światowida...itp stworki, u osób które rodzice ochrzcili wodą święconą, to tak jakby podcinać gałąź na której się siedzi.. walić kupe we własne gniazdo.. istny masochizm, całe tego typu neło-pogaństwo...frajerstwo!
  ... A ja odnoszę się do słowiańskiego dziedzictwa w pełnej harmonii z moim wyznaniem wiary katolickim=chrześcijańskim, wiara nie zaprzecza słowiańskiej tożsamości, bo to co my nazywalismy perunem, swarogiem, na północ odynem, na zachód thorem, na południe zeusem, na wschód prometeuszem, zaratustrą itp itd jest Bogiem, który nie chce żebyśmy się spierali o byle co, o terminologię

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej