Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KOWALSKI NA PREZYDENTA? ZAMIANA POKOLENIOWA Z KORWINEM?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co prawda zdezawuował coroczną akcję TELEWIZJI NARODOWEJ w roku 2013-tym przy pomniku Dmowskiego 11-go listopada, ale ma szansę przejęcia w wyborach elektoratu JKM. Marian Kowalski, polski ochroniarz, bywalec siłowni, demonstrant z MN...

No i mamy odpowiedź na gest JKM podczas manifestacji pod PKW 20-go listopada 2014, kiedy wyciagnął dłoń do Ruchu Narodowego. A tak się spieszył się do tego medialnego wydarzenia, nie raczył zamienić słowa, biegł że nie mogłem go dogonić. Jest to uwiecznione na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ z tej manify. A teraz dostał bolesnego prztyczka w nos. Młodzi erenowcy zamiast z szacunkiem go poprzeć w wyborach prezydenckich, sięgają po jego elektorat i zagrażają jego pozycji. Ano - nic w polityce nie trwa wiecznie, a uścisk dłoni przed kamerą jest... tylko gestem. Ciekawe jak JKM się teraz zachowa?

Wysportowany ochroniarz polski o rzetelnym nazwisku, onegdaj członek UPR, podpora Korwina na Lubelszczyźnie obok Zbigniewa Bagińskiego, bożyszcze mlodzieży chadzającej na marsze niepodlełości - startuje na prezydenta RP. Odbiera elektorat staremu prezesowi, konsoliduje koalicję UPR/RN, wypycha ogranych liderów, do znudzenia lansowanych w WASP-owskich mediach, co to jeszcze samego Wiesława Chrzanowskiego znali i... wskakuje do pierwszej ligi. Rodzi się nam kolejna nowa poważna postać sceny politycznej.

Czy JKM się podda presji ambitnych młodzianów i się na rzecz Kowalskiego wycofa? Będzie to dla niego bardzo trudne. Ale z drugiej strony - to by była wiadomość dekady na prawicy, wśród patriotów, poruszająca Polonię. Kaczyński odszedł by do lamusa w ciągu sześciu miesięcy. Kowalski może wejść do drugiej rundy wyborów prezydenckich aby wzmocniwszy RN przeorać zdominowaną przez PiS układankę prawicy po-okrąłostołowej. Od ruchu wycofania się JKM-a teraz zależy przyszłość polskiego świata politycznego - jak nigdy. Ano zobaczymy. Daję 20% szans, na to że JKM poprze Kowalskiego i nie będzie kandydował. Dogadując się z erenowcami sporo ryzykuje. Chyba, że to wszystko już dawno jest... dogadane?

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @
  http://narodowcy2014.pl/marian-kowalski-kandydatem-rn-na-urzad-prezydenta-rp/
 • Żenada jakich mało !
  Gość który jest przedstawicielem ONRu organizacji, która jak sama nazwa wskazuje rzekomo odwołuje się do przedwojennego ONRu w swoim programie nie mając za wiele z nim wspólnego. ONRu zaciekle zwalczanego przez piłsudczyków a on sam jest wyznawcą kultu Piłsudskiego. Być może stąd te ciągoty do siłowych rozwiązań w Polsce prezentowane przez Ruch (Mało)Narodowy.
 • @Miksa 12:15:03 - KOWALSKI "KRADNIE" MASONOM PIŁSUDSKIEGO
  Prosty, skuteczny chwyt. Popieram.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:38:31
  Panie Sendecki,

  nie ma takiej granicy śmieszności, której pan z pełnym sukcesem nie jest gotów przekroczyć. Czy pan za dużo, czy za mało popił u Jana Kobylańskiego w swoim czasie?

  Ośmieszające wizerunek polskiego narodowca akcje, których pan od wielu lat jest promotorem i wykonawcą, w tej wstępnej fazie zbliżającej się kampanii wyborczej na prezydenta RP, pan konsekwentnie realizuje.

  Działania kabotynów panu podobnych maja zdezawuować poważne działania na polskiej scenie narodowej oraz zniechęcić Polaków do budowy poważnego środowiska narodowych działaczy politycznych.

  Przenieś się pan już otwarcie do TVN, wtedy skończy się ta pana schizofrenia polityczna. Ale obawiam się, że nawet jak na TVN jest pan "gwiazda" zbyt pośledniego formatu. Może zatem jakaś osiedlówka :)))
 • @stanislav 13:06:17 - PROSZĘ PANA...
  Pan abstrahuje od układu odniesienia.
 • @rerak 18:03:04 - CO, AOFI "RERAK"?
  Wizja Kowalskiego popieranego przez JKM-a spędza sen z Waszych WASP-owskich powiek? I słusznie. Wiedzcie, że na Wasze antypolskie antykoncepcje, my mamy polskie koncepcje. Z Polakami nigdy nic nie wiadomo. NIE-WIA-DO-MO - dobrze słyszycie. Niech się Wam z Panem Eligiuszem Niewiadomskim skojarzy.
 • Dla mnie ten gość jest wiarygodny i niegłupi
  Zagłosuję na niego :))))

  http://youtu.be/3UJg4GWRNsc
 • @Astra 18:28:27 - ZAWSZE PODZIWIAŁEM PANI PROSTOLINIJNOŚĆ I WYCZUCIE POLITYCZNE
  Kowalski wizerunkowo jest super.
 • @ Neon
  Ciekawe jest, że jak wpisuję szukaj autora Stanisław Tymiński nie ma nic. Czy to celowe? Nie tak dawno poruszał temat naszego prezydenta. Chciałem odczytać te ostatnie komentarze. I co? Nie ma. Stan Tymiński nie istnieje na Neon 24
 • @Prof. Nathanel 18:56:01 - NIE ZAMIERZAMY GŁOSOWAĆ NA BULA-BISA
  Niech Pan tutaj nie sieje WASP-owskiej propagandy za Kaczyńskim/Dudą. Nie damy się nabrać na takie śpiewki.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:38:40
  Nnnooo .. wizerunkowo nic mu nie brakuje :))))

  Niech Pan zaufa mojemu "wyczuciu politycznemu" i zrobi z nim profesjonalny wywiad !

  Tylko niech go Pan w swoim stylu nie zagada, a bardziej wysłucha.
  Wszyscy byśmy na tym skorzystali.

  To kiedy wywiad? :)))))
 • @Prof. Nathanel 18:56:01
  Jest jeszcze parę miesięcy, dlaczego nie może wygrać?
  Coś mu brakuje?
  Ci wkurw...i ludzie którzy za nim stoją, mogą oddać na niego swoje głosy, a jest ich gruuubo ponad 50%
  Jest bardziej wiarygodny od Dudy, moim zdaniem...
 • @Prof. Nathanel 19:46:13
  :)))
 • @Prof. Nathanel 19:46:13
  A co miało by Pana przekonać?
  On trochę mało proruski jest... dla mnie to zaleta, a dla Pana?

  // Prezencja OK- ludzie z szacunkiem schodzą mi z drogi//

  Zazdrosny Pan jesteś i tyle :P
 • @Astra 18:28:27
  Wydaje mi się jednak że bardziej na prezydenta nadawałby się pan Stanisław Tymiński. Jego obycie w świecie a przez to znajomośc sytuacji zewnętrznej Polski, byłaby tutaj bardzo cenna. Także doświadczenie w prowadzeniu biznesu z całą pewnością pomogłoby polskiej gospodarce, przede wszystkim w odbudowie polskiej klasy średniej, która z całą pewnością byłaby lokomotywą gospodarczego rozwoju Kraju. Polska miałaby szansę na szybki rozwój. Babranie się w jakieś polityczne rozgrywki jak dotychczas pogrąży Polskę jeszcze bardziej. Myślę, że gdyby prezydentem był pan Tymiński to z całą pewnością dla pana Mariana Kowalskiego znalazłoby się przy nim miejsce. Ale do prowadzenia baszego Kraju, tak gospodarczo zrujnowanego, potrzebne są cechy które posiada raczej pan Stanisław Tymiński
 • @Prof. Nathanel 20:38:27
  Ze mną lepiej się nie zakładać ... a jak Pan przegra?

  //Nic mnie nie przekona oprócz mojego doświadczenia życiowego i intuicji.//

  Też tak mam :))
 • @Jan Paweł 20:43:31
  Doświadczenie biznesu? to raczej chyba premier powinien mieć...

  Pan Tymiński? przecież może zgłosić sowją kandydaturę? jakoś nie wyraził zainteresowania...
 • @Eugeniusz Sendecki 14:51:26
  Najbardziej podoba mi się się z pańskiego tekst wyraz "abstrahuje". Jest w nim wiele prawdy o cytowanym przez pana "układzie odniesienia" :)))

  Naprawdę potrafi pan rozbawić na koniec roku. Czekam na kolejny pana reportaż. Koniecznie z siłowni w Lublinie !!!
 • @Astra 21:15:19 - POWIEDZIAŁ, ŻE NIE DA PIENIĘDZY NA SWOJĄ KAMPANIĘ
  I że uczciwa kampania prezydencka powinna być finansowana przez wyborców. No i że jeśli on miał by za wszystko zapłacić - to jest demoralizujące.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:22:04
  // No i że jeśli on miał by za wszystko zapłacić - to jest demoralizujące.//

  Dla kogo? dla wyborców?
  A jak on chce tą kampanię prowadzić? z Kanady?

  Pewnie, że dzisiaj trudno się przebić przez scementowany układ.. ale trzeba próbować.
  Kowalski ma szansę, tak uważam.
 • @Prof. Nathanel 21:34:42
  No wycofujesz się Pan i tyle!
  durniem nikt nie lubi być :)))
 • @stanislav 21:21:53 - A WIDZI PAN WSZĘDZIE SAMI DURNIE
  Tylko Pan jeden mądry. Mówiąc kolokwialnie.
  Swoją drogą, to nie widziałem Pana wczoraj na Powązkach nad grobem Niewiadomskiego. Wszyscy Porządni Polacy winni byli tam być. Ale cóż, ciemno było. Mogłem nie zauważyć.
  Nie chcę się licytować jak dziecko, bo zdaję sobie sprawę, że Pan ma daleko z Łodzi. Ale na przykład przed PKW taki Kolega Skatulski był. A Pana nie było. 2-go stycznia też Pana nie będzie ani na Kamionku, ani w katedrze. I znowu zgoni Pan na dalekie dojazdy. A Skatulski będzie.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:38:31
  Panie Gienku, nie kompromitujcie się. Od kiedy Piłsudczyk może być przedstawicielem myśli narodowej??? Przecież Roman Dmowski w grobie się przewraca od waszej głupoty.
  Jednych ,,narodowców" lansuje ambasada mała i duża, a Sendecki lansuje Piłsudczyzne na narodowej scenie politycznej. To od razu wygląda na zdradę a w tym przypadku na głupotę.
  Panie Gienku, a jaką Polskę chce Pan mieć??? Może od tego zaczniemy???.
 • @
  https://www.youtube.com/watch?v=ZUsADIvg48o
 • @Eugeniusz Sendecki 21:53:11
  A propos "wszędzie", i że "durnie". To rzeczywiście muszę się zgodzić, jest pan wszędzie.

  Problem polega na tym tylko, że ja nie bywam "wszędzie", gdzie pan by chciał bym był. Natomiast pan bywa "wszędzie", nawet tam, gdzie pana być nie powinno.

  Jak już Kowalski się zdecydował, to koniecznie musi pan spytać Pudziana, czy nie chciał by być prezydentem ( no na pewno wygląda solidniej niż Kowalski, a poza tym jeśli Schwarzeneger może być gubernatorem Kalifornii, to czemu Pudzian nie może być prezydentem Polski ?). Jak wszyscy to wszyscy, i babcia też :))

  Mieliśmy już prezydenta elektryka, prezydenta niedoszłego magistra, prezydenta gieroja kaukaskiego, prezydenta hrabiego bula, to czas na prezydenta ochraniarza :)))

  Ja bym jednak szukał z uporem Herkulesa do wysprzątania pomagdalenkowej stajni Augiasza !
 • ---------------ALARM !!!!!!!!!!!!
  http://trzcinska.neon24.pl/post/116712,pilne-okupant-zydowski-zagrabia-45-terytorium-polski
 • @Astra 21:15:19
  Pan Tymiński sam nie zgłosi swojej kandydatury bo według jego szkoły dyplomacji i dobrego wychowania samemu tego zrobić nie wypada. Może to zrobić obywatelski komitet wyborczy lub organizacja taka jaka zgłosiła Pana Mariana Kowalskiego, czyli RN.

  A więc Pan Tymiński popiera kandydaturę Pana Mariana Kowalskiego bo to jest "nasz" człowiek, który jest patriotą i nie zdradzi Polaków jak robią te obrzydliwe mordy, które się stale widzi w telewizji.

  Każdy ma swoje wady ale Pan Marian Kowalski ma ich mniej niz inni. A więc wysyłam ZL. 20 na poczet kosztów jego kampanii wyborczej.

  Jeśli KnK Marian Kowalski dostanie od nas dużo pieniędzy to ma szansę na urząd Prezydenta RP. Wybory to nie konkurs piękności na Mister Polski, które się za darmo ogląda w telewizji.
 • @Jan Paweł 20:43:31
  Pan Tymiński sam nie zgłosi swojej kandydatury bo według jego szkoły dyplomacji i dobrego wychowania samemu tego zrobić nie wypada. Może to zrobić obywatelski komitet wyborczy lub organizacja taka jaka zgłosiła Pana Mariana Kowalskiego, czyli RN.

  A więc Pan Tymiński popiera kandydaturę Pana Mariana Kowalskiego bo to jest "nasz" człowiek, który jest patriotą i nie zdradzi Polaków jak robią te obrzydliwe mordy, które się stale widzi w telewizji.

  Każdy ma swoje wady ale Pan Marian Kowalski ma ich mniej niz inni. A więc wysyłam ZL. 20 na poczet kosztów jego kampanii wyborczej.

  Jeśli KnK Marian Kowalski dostanie od nas dużo pieniędzy to ma szansę na urząd Prezydenta RP. Wybory to nie konkurs piękności na Mister Polski, które się za darmo ogląda w telewizji.
 • @Stan Tymiński 05:51:13 - BARDZO DOBRY POMYSŁ. NARESZCIE KONKRETNA POLSKA MOWA.
  Omawiając sprawę wyborów prezydenckich ludzie nie umieją rozmawiać. Po zapytaniu o kandydata rozmówcy prawie od razu zaczynają wyliczać jego wady. Rozmowa ulega wtedy destrukcji. A my, ludzie elity polskiej - bardzo proszę, zamiast się kłócić spokojnie i z zadowoleniem informujemy - ile daliśmy na swojego faworyta.
  - Na Kowalskiego postawiłem cztery dychy, to jest dwa razy więcej niż Stan Tymiński. - rzucam od niechcenia. - A ile Ty dałeś na swojego kandydata? - pytam rozmówcę. I się okazuje prawda, bo rozmówca, święcie przekonany o wyższości JKM-a nad Resztą i wyższości kapitalizmu nad każdym innym ustrojem na kampanię swojego kandydata nie dał ani grosza. Prosty miernik poparcia, a jaki realny.
  Tak. Pan Stan Tymiński słusznie powiedział. Tym samym okazał, że się nadaje na przywódcę narodu. I dlatego jakby Pan Stan chciał, to ja mogę przystąpić do zorganizowania jemu komitetu wyborczego. A na kampanię wyborczą dam tysiąc złotych na dzień dobry.
 • Pan Stan Kosiara
  .
  8-))))
  Jasne jak slonce o poranku . Kukurydza jest dobra na wszystko - gotowana .
  https://www.youtube.com/watch?v=B7UmUX68KtE
 • @Stan Tymiński 05:51:13
  Nie ulega wątpliwości, że Pan Marian Kowalski jest Naszym Patriotą i jest to podstawa. Jednak powinien znaleźć i przedstawić swojego vice - nawet jeżeli formalnie chwilowo nie ma takiego stanowiska, który uzupełniałby jego braki, też był Naszym Patriotą, aby miał doświadczenie, obycie polityczne ale i przebiegłość lisa - taki duet byłby najlepszy zarówno na czas kampanii wyborczej jak i po. Opanowanie lisa podstępem rujnującego Nasz Kraj byłoby o wiele łatwiejsze.
  Poznałem Pana, Panie Stanisławie dawno temu, uważnie obserwowałem i bardzo nieufnie. Widziałem wielkie cierpienie za krzywdę wyrządzaną Polakom przez złych ludzi i osobistą krzywdę znoszoną z wielką godnością. Dlatego teraz z całą odpowiedzialnością z czystym sumieniem mogę publicznie powiedzieć, że przez całe swoje życie nie spotkałem tak uczciwego, oddanego Polsce ale i dzielnego człowieka, WOJOWNIKA PRZYWÓDCĘ. Życzyłbym Polakom i sobie co najmniej takiego vice Prezydenta, chociaż formalnie takiej funkcji nie ma.
 • ----- BOŻE CHROŃ POLSKĘ od takich patryiotyjów jak !!
  ----------Sendecki i od ochroniarzy chcących zostać PREZYDENTAMI w kraju nad Wisłą !!.

  Polska POTRZEBUJE --- MÓZGU !!!! CZŁOWIEKA TECHNICZNEGO

  --------a-- PATRIOTY władającego językami WIZJONERA !
  --------b---biznesmena / by wiedział co podpisuje -korzyść lub nie /
  --------c---światowca --co by MURZYŃSKOŚĆ z butów nie wychodziła !!
  --------d---NIEZALEŻNEGO od parafialnego klechy - 1 sekretarza i tysięcy nacisków POLAKOKATOLIKÓW czyli żydów !!!!!!!!!

  ------POLAKA ! SŁOWIANINA -KTÓRY WYLEGITYMUJE SIĘ ! polskim pochodzeniem -- TO NA POCZĄTEK
 • @ninanonimowa 12:13:25
  Żąda Pan/Pani od innych legitymacji a swoją pora nam okazać !

  Serdecznie pozdrawiam i życzę Wesołych pełnych przemyśleń Świąt Bożego Narodzenia !
 • @chabor 13:01:11
  JAK WSZYSCY TUTAJ / prawie / nazwałam się uczciwie anonimowa :) . W realnym życiu ! od urodzenia mam WILCZY BILET !! .
  Za codzienne mówienie prawdy od LAT ! KAŻDEMU ! kto nawinie mi się pod rękę, też płacę !. Płacę za wywieszoną BIAŁO-CZERWONĄ pośród mniejszości niemieckiej . I są to koszty PRAWDZIWE !! SEKOWANIE ekonomiczne plus środowiskowe .
  Nie podpisuję się nazwiskiem - ja płaciłam za nazwisko AKoskie i wystarczy .

  Ps.wszyscy denuncjatorzy byli / genetycznymi katolikami /. SŁOWIAŃSKIE SŁOWO - utrata HONORU wyeliminowała by z życia publicznego ! tych !! co to UBRALI się w ORNAT !! a ogonem na mszę dzwonią .

  Dziękuję za pozdrowienia :) z wzajemnością !.
 • @ninanonimowa 13:38:36
  --oczekuję od tych !!! którzy CHCĄ ! zostać osobami PUBLICZNYMI i dostąpić ZASZCZYTU reprezentowania Narodu polskiego.

  CZAS ZACZĄĆ PYTAĆ !!! tak jak czas zapytać P.Sendeckiego o zdrowie psychiczne !.
 • @ninanonimowa 13:49:01
  Z tym jest pewien problem. Np. ja pamiętam jak w 1990 roku zdrowie psychiczne Pana Stanisława Tymińskiego oceniał Andrzej Samson na zamówienie przeciwników oczywiście. Jak się po latach okazało oceniający psycholog to chory psychicznie człowiek, a o jego chorych skłonnościach pedofilskich wiedział zamawiający opinię i tę wiedzę wykorzystał do oszczerstwa Pana Tymińskiego. Podobnie było z pewnym biskupem, który wówczas najwięcej miał do powiedzenia wiernym o szkodliwości głosowania na Tymińskiego.
  Po tym doświadczeniu najlepiej nie badać kandydatów pod tym względem, a tylko poddać ocenie wyborców.

  Niektórzy uważają niespełna rozumu każdego polskiego kandydata, który nie uzyskał akceptacji, zezwolenia na kandydowanie "układu", a co najmniej samego Michnika.
 • @Henryk Kreuz 14:52:05
  Bez żartów proszę ! wszyscy widzimy , oglądamy / patriotyczne / występy P.Sendeckiego . To kwalifikuje się do KABARETU !! . Przecież to oglądają , czytają poważni ludzie! .

  chyba ,że chodzi tu ! o przyciągnięcie JAJCARZY -albo o coś zupełnie innego !-NA PEWNO NIE o Polskę !!

  Jako pracodawca ! DYSKWALIFIKUJĘ P. Sendeckiego nawet ! jako PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

  Przy tym !! ciekawa droga kariery - OAZA / ZCHN /AWS / Kobylański niezorientowany ZUPEŁNIE w polskich realiach milioner ! /KASA / i kabaret ! gdzie w tym Polska ??
 • @ninanonimowa 15:23:14
  Nikt nie jest idealny, ale nikogo nie powinno zabraknąć, każdy na swoje możliwości jest przydatny i potrzebny. Są sytuacje, że razem możemy wiele, a osobno nic. Teraz jest sytuacja taka, że tylko RAZEM, bez względu na jakieś różnice.
 • @ninanonimowa 15:23:14
  Czasem na występach tzw Kabaretów kamera wędruje po widowni i wtedy widać trzęsących się ze śmiechu kilka grupek na których kamera zawiśnie, potrwa to chwilę utrwalając w telewidzach tę reakcję. Większość widowni jest jednak przytomna, poważna i skupiona jakby oczekiwała czegoś więcej niż ataku śmiechu.
  Na działania w realu prowadzone przez dr Eugeniusza Sendeckiego (którego bardzo cenię ) Pani reaguje jak na występ kabaretowy, do której grupy widzów się Pani zalicza, jeśli to wywołuje tylko pusty śmiech to mi Pani szkoda, proszę głębiej wejść w te tematy i jak prawdziwa Polka je ocenić, nie wszyscy tak jak Pani reagują, nie jest nam do śmiechu, choć lepiej się śmiać niż płakać. Idą ciężkie czasy dla Polski. Dzielmy się tylko OPŁATKIEM . Bądźmy RAZEM bez względu na różnice.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @chabor 13:27:48
  Pan Sendecki akurat zajmuje się tematami BEZ ZNACZENIA dla Polski !. ZUPEŁNIE bez znaczenia !.
  Ja w tych działaniach widzę DYWERSJĘ .
 • @ninanonimowa 18:39:24 - NIEPRAWDA. ZNOWU PAN/PANI KŁAMIE
  W dodatku kłamie a-logicznie, sam/sama sobie przecząc. Jak może Sendecki uprawiać dywersję zajmując się tematami bez znaczenia? Dywersję uprawia ten, kto się zajmuje tematami znaczącymi, Szanowny Panie Anonimie!
  Natomiast owszem - można ten zarzut dywersji postawić właśnie Panu/Pani. W ważnym wątku poświęconym kandydatowi Ruchu Narodowego na prezydenta nie wypowiedział/a Pan/Pani kwestii najważniejszej - ile Pan/Pani da na jego kampanię? Bo ja dam dwa razy więcej niż Stan Tymiński, czyli 40PLN.
  ==========
  @chabor 13:27:48 // Pan Sendecki akurat zajmuje się tematami BEZ ZNACZENIA dla Polski !. ZUPEŁNIE bez znaczenia !. // Ja w tych działaniach widzę DYWERSJĘ . // nadużycie link skomentuj usuń // ninanonimowa 19.12.2014 18:39:24
 • @chabor 13:27:48 - DZIĘKUJĘ ZA DOBE SŁOWO
  Połammy się opłatkiem 2-go stycznia 2015 po Mszy Świętej przed Archikatedrą Warszawską.
  :)
  Tam żaden anonimowy Wróg nam nie przeszkodzi być sobą. Zaprasza Ludwik Wasiak i Adam Czeczetkowicz. Będzie grał na akordeonie Zbigniew Skatulski.
 • Widzę, że protestanci mają już swojego kandydata na prezydenta wszystkich heretyków ;)
  Nie będzie nam na Jasnej Górze protestant swoich luterskich guseł wyczyniał ;)

  APAGE SATANA VADE RETOR SATANA!!!!

  PS

  Swoją drogą co to za RN skoro w nim panuje kult mięśnia i wydziarani liderzy, którzy plują na biskupów i polskich świętych przy użyciu heretyckiej rozgłośni z Lublina ?????????

  SEKTY PROTESTANCKIE PO POTOPIE SZWEDZKIM ZOSTAŁY Z POLSKI WYRZUCONE NA SWÓJ KALWIŃSKI, LUTERSKI I KOMENSKI RYJ!!!!

  Skoro teraz heretycy przemawiają do Narodu jako "Polacy" znać, że POTOP ciągle trwa!!!!

  Najjaśniejsza Pani Litwy i Korony pomóż nam przepędzić perfidne zagony!
 • @Wrzodak Z. 22:14:42
  W pełni się z Panem zgadzam. Niestety Pan Sendecki nie odpowiedział, ale babranie się Ruchu Narodowego w piłsudzczyźnie jest zdradą Polski.
  Chocby nie wiem jakie miałby ten piłsudzki zasługi (ale ich nie ma) to już samo to że zamordował wielu znakomitych polskich polityków, powinno go zaprowadzic pod historyczny Trybunał Stanu a nie na pomniki.
 • @ninanonimowa 12:13:25
  Nina i tu się z Toba zgadzam. Ale przyznasz mi chyba rację, że każdy podejmujący się władzy tu na Ziemi nad innymi, bierze ją w imieniu Pana Boga?
 • @Jan Paweł 13:58:17
  może podejmować ją z nadania SZATANA /behamot nie pomyślałeś o tym ?
 • @stanislav 13:06:17
  dobrze powiedziane stanislav :)
 • @Miksa 12:15:03
  dobrze powiedziane Miksa; RN to syjony
 • @Wrzodak Z. 22:14:42
  Dobrze powiedziane Panie Zygmuncie. RN to syjony.
 • Tak, RN to syjon.
  https://www.facebook.com/groups/364341920350492/?fref=ts

  http://pekok12.wordpress.com/2014/11/26/czy-gospodarczy-liberalizm-w-wydaniu-rn-i-innych-michalkiewiczow-ma-sens-nie/

  http://pekok12.wordpress.com/2014/12/20/istota-zagrozenia-dla-narodu-ze-strony-libertarian-neoliberalow-oraz-innych-pseudonarodowych-sympatykow-mikkego-i-michalkiewicza/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej